Új privát üzeneted érkezett!

na de nekem egy sem jelent meg :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


egy csík sem jelent meg?

Mert akkor nem működött jól a teszt. Én a Gabriel ovu tesztet vettem meg a patikában. Az nekem nagyon jól működött. Ha jól emlékszem 3600 Ft volt.
cs_erika
 
 


Tényleg nem adhat érzéstelenítőt? Akkor lemondjam, hátha van baba? Vagy mit csináljak szerintetek. Nem akarom, hogy ezmiatt baj legyen. Az első 3 hónap a legfontosabb.

Kép
p__lilla
 
 

 
 

lilla

Én úgy tudom, hogy nem adnak érzéstelenítőt a kismamáknak. Aztán lehet, hogy nem így van. Én elmennék, ha nincs nagy baj, akkor megbeszélném a fogorvosommal, hogy most mi legyen. Én például már egy párszor megbántam az érzéstelenítőt, mert tovább tartott a beadás, mint maga a fúrás. És valószínüleg nem lett volna kellemetlenebb, mint amikor megszúr. de ezt az ember mindíg csak utólag tudja már úgy mérlegelni, hogy mi lett volna ha...

Szóval szerintem meny el a fogorvoshoz, és még a végén azt fogja mondani, hogy nagyon szép egészséges fogaid vannak. :lol:
cs_erika
 
 


Márti:
Ha nem volt egy csík sem, akkr a teszt nem volt értékelhető, vagy sok pisi ment rá, vagy selejtes volt!

Lilla:
Lehet adni érzéstelenítőt, de azért említsd meg a fogdokinak!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


hülye vagyok, most látom, ovutesztről beszéltek. .. Na ahhoz nem értek.. :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Lilla: mikor kell menj?
Én úgy tudom mindenképp kell szólj, ha babás vagy, mert akkor van olyan érzéstelenitő amit adhat a kismamiknak is
Nekem anyós, após, sógór mind a 3 fogorvos

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


igen a nődokihoz jelentkeztem be, végre felvette a telefont. Ma vár 15:45-re, szerintem uh-t is csinál, bár erről nem volt még szó :lol:
magdolnam
 
 


mágnes:
én is úgy gondolom, hogy hibás volt a teszt, de még vissza sem vihetem panaszkodni mert kettőbe vágtam :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


ez nagyon jó, hogy lehet adni érzéstelenítőt a kismamiknak fogorvosnál. így legalább akkor is fogok járni ellenőrzésre. :D
cs_erika
 
 


Hu ha Magdolnám, ez gyors volt :lol: :lol:
Most izgulsz ám igazán??? :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Ja, én lepődtem meg a legjobban. 3szor visszakérdeztem, hogy ma??? Én a jövő csütire tippeltem volna....
magdolnam
 
 


Nagyon kíváncsi leszek, hogy mit fog csinálni. Azt hiszem megemlítem neki azt, hogy nem igazán alszom, illetve a vérnyomást. Meg rá kéne kérdezni a terhesgondozás és a szülés díjára. Kb mennyi most egy szülés??? Tudja valaki?
magdolnam
 
 


Lilla!

Lehet adni érzéstelenítőt akkor is ha baba van! Én annó rákérdeztem amikor Norbi a pocakomba volt és jártam fogorvoshoz, úgyhogy nyugi!!!!!!!!!

Kép
Kép
györesz
 
 


Juhééé!!
akkor gyere és mesélj, amikor hazaértél!!Jajj már alig várom!!! Én is izgulok, pedig nem én megyek a dokihoz :lol: :lol: :lol: .
Láttatok még ilyen sült bolondot? :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


:lol: sült bolond??? Hol? Dehogy :wink:
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek tegnap ugye írtam nektek, hogy megjött. De már tegnap se volt nagyon erősen meg. Sőt alig volt és ma meg semmi nincs. Pedig nekem az első két nap niagara szokott lenni. Csináltam egy tesztet és negatív volt. :shock: :shock: Szerintetek ilyenkor mi van? Hátha nektek van / volt valami hasonló tapasztalatotok.

Jenny: tök jó fej apa. Remélem hamarosan ott lesz a pocaklakó a pocakodba. :) Miért ne jönne nektek össze elsőre.

Odri: nagyon sajnálom, tudom mit érzel. De fel a fejjel karira lesz pocaklakód :)

Márti: jópofa ez a harkályos :lol:

Lilla: ma vagy holnap teszt? Fogdoki miatt nem irigyellek. Én is félek tőlük :lol: Szólj, hogy lehet babó van a pocakodba úgy adjon bármit is.

Györesz: sajnálom, hogy így érzed. :(

Magdolnam: de jó fej lehetett a doki. A babódnak nem lesz semmi baja. Most próbálj megnyugodni egy kicsit. Drukk délutánra. Hogy mennyi egy szülés, hát ez dokifüggő is. Az enyém pl. nem kért semmit. De hát azért persze ad az ember. De van olyan doki aki nyíltan megmondja.

Erika: üdv itt. Szerintem ráérsz tesztelni, ha a menzeszed kimarad.

Márti: ezekhez a tesztekhez nem értek, de szerintem is egy csíknak (kontroll) meg kell jelennie.

Megyek eszek valamit. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


igen Györesz, igy igaz, de a fogdokik tudják melyik mehet kismamiknak és melyik nem, ezért kell szólni. Legalábbis én igy tudom :oops:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Magdolnam, mesélj azonnal, amint megérkeztél a dr-tól. Nagyon izgalmas lehet most neked. Már alig várom, hogy én is ilyesmikről számolhassak be. Addig is drukkolok a többi babavárományosnak. :D
Következő Lilla :lol: neked van görbéd, felteszed?

Ki hogy áll mostanában? ki lesz a következő :D
cs_erika
 
 


szia Kisvirág!
nem tudom mit mondjak erre, :roll: Szerintem várj még egy-két napot, lehet, hogy behozza a niagarát még, de az is lehet, hogy most kevesebb lesz. Nem minden hónap egyforma. Nekem is ebbe a hó-ba sokkal kevesebb volt mint általában szokott lenni.De, hogy megnyugodj, csinálj kb.4-5 nap mulva még egy tesztet, hátha baba van a dologban,csak még nem mutatta ki a teszt

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Erika:
itt már Csubi, Magdolnám, Muffin és Manó mind + teszteltek :lol: :lol: :lol:
Ugy néz ki szerencsét hoz ez a topik :wink: , de ahogy látom te leszel a következő tesztelő Lilla után :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Magdolnam
Nagyon várom, mit mond a dokid. Mindenképp jelentkezzél ám ma, és oszd meg velünk a híreket.

Erika
Itt a görbém.
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/6 ... 30400_.png

Kép
p__lilla
 
 


Márti nem tudom, mert tegnap is csak 2-szer cseréltem és azokba is szinte alig volt. Ma meg full semmi. Nemhogy kevesebb.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Lilla:
csodaszép a görbéd, ha itt nem baba van akkor én megeszem a papucsom :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti a próféta szóljon belőled :lol:

kisvirág van olyan aki a terhessége mellett vérezget még abban az időben amikor meg kellene jönnie egyébként is. Aztán ahogy Márti mondta, lehet az is, hogy behozza magát a niagara. Én amikor nagyon nem akar beindulni, akkor valami kis alkoholt megiszom, mert az kitágítja az ereket, és még rövidebb ideig is szokott akkor tartani. ( nekem a Bailys jött be :lol: )
cs_erika
 
 


akkor szerintem várj még pár napot és tesztelj újra :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Lilla szép a görbét nagyon. Én is igyekszem ilyenre tornászni. Szerintem is baba van a dologban. :lol:
cs_erika
 
 


Kisvirág, egyébként mikor csináltad a negatív tesztet?

Lehet, hogy holnap reggel azért meg kéne próbálnod még egyszer.
cs_erika
 
 


Igen. Én is úgy gondolom. Lehet, még nem elég sok a HCG-d.

Kép
p__lilla
 
 


Ha megjönne, már "jól" meg kellett volna.

Kép
p__lilla
 
 


JAAAJJJJJ! Eltűnik a nyuszkóm.

Kép
p__lilla
 
 


Mondjuk most mást nem tudok tenni csak várni :D
De nekem ez annyira furi. Ha megjött akkor rendesen és ilyet soha az életben nem csinált.

Erika: én is véreztem a 6. héten a terhesség alatt. De most pont a 28. napon megjött, illetve már nem is tudom mi volt ez a tegnapi nap.

Nagyon remélem, hogy a pocaklakó csinálja ezt velem. Annyira örülnék.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Erika: ma délbe csináltam.

Lilla: kérlek este tesztelj léggyyszzzi.
És én is úgy gondolom, ha meg akart volna jönni rendesen akkor csak megjött volna már ahogy szokott.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág:
akor csinálj pár nap múlva reggeli csurrantásbúl :lol: tesztet, hátha babszem csak viccelődik veled :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


hát lehet :D

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Lilla: a nyuszkód jelzi, hogy itt az ideje a tesztelésnek! :wink:
De szerintem is várd meg a holnap reggelt! :wink: Mostmár egy pár óra van addig

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Marti
Megvárom a reggelt. Végre valaki ezt mondja. Addigra a nyuszkóm is eltűnik. És ha + lesz, végleg eltűnik és jön a gólya. :D
Ha meg -, akkor újraindítom. :cry:

Kép
p__lilla
 
 


Magdonám:
Már mehetsz is dokihoz? :) Naggyon jó!! Na ha visszajöttél onnan, csinálhatnál egy vonalzót is :wink:
Hol fogsz szülni? Mert a szülés ára orvos és kórházfüggő. Gondolom van magánorvosod, általában a magánrendelésén kért összeg 10-szerese egy szülés. Nekünk szülésznő is volt fogadott, neki külön pénz. :) De maximálisan megérte!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sajnos Ajkán nem lehet választott orvosnál szülni. :cry:
Csak annál, aki éppen ügyeletes. Ez van. Szerintetek ilyenkor is kell lóvét adni?

Kép
p__lilla
 
 


Igen Lilla, holnapra eltűnik a nyuszkó teljesen, ezt jól beidőzitette valaki :wink: :lol:
és akkorra jöhet a gólyamadár :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Lilla:
Szerintem ügyeletesnek nem kell pénzt adni, hiszen nem a választott orvosod. Ő azért van akkor ott, hogy az ő műszakjában történt szüléseket levezesse. Szóval én ügyeletesnek nem adnék.

Már csak a füle kandikál a nyuszkódnak :) Hogy fogsz majd aludni...... :shock:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Hát szerintem nem sok lesz az alvásból. Minden reggel egyre korábban ébredek meg.
De sokszor érzem, hogy meg akar jönni. Most is.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla:
Hány napja is késik?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Pénteken kellett volna megjönnie, de most később volt pé-m. A 28 napos ciklusból a 19. napon. Úgyhogy még bármi lehet.

Kép
p__lilla
 
 


Pontosan bármi! Akár egy baba is! :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Lilla drukkolok neked! Holnap regel gyere rögtön az eredménnyel!

Ha nincs választott orvos, akkor is szoktak adni valamennyit, de akkor a töredékét annak, mint ami egy választott orvosnak megy.

A szülésznőknek is szoktak adni, főleg, mert ő az aki levezeti a szülést, és ő az aki végig ott van Veled a vajúdás alatt. Szerintem egy jó szülésznő sokkal többet ér a szülés alatt, mint maga az orvos.
cs_erika
 
 


Szerintem is létfontosságú egy szülésznő! Nem csak azért, mert a szülésnél ott van végig, és segít, hanem a terhesgondozás alatt is , bármi gond van, bármilyen kétséged felmerül, mehetsz hozzá tanácsot kérni. Szóval én nagyon örülök, hogy választottam, azt sajnálom egyedül, hogy viszonylag későn. Na de a következőnél hamarabb szólok neki! :D

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Szerintem itt szülésznőt sem lehet választani. De akkor hogy van? Bemegy a kismama, hogy eljött az idő és akkor amelyik szülésznő épp ott van, az segít akár 6 vajúdó nőnek is?

Kép
p__lilla
 
 


Igen úgy ahogy mondod, ha nincs választott szülésznőd, akkor az ügyeletes akár 2-3 szülőnővel is foglalkozhat egyszerre. Na én ezért választottam, mert azt akartam valaki végig velem legyen. Főleg mert első babám volt.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


itt vagyok, csak a vonalzóimmal bibelődom :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?