Új privát üzeneted érkezett!

Toffi!

2 napra rá felállt? már Zulu is írta hoyg hamarosan feláll, erre ma belekapszkodotta kincsesládájába és szabályosan húzta magát, csak az meg megbillent és így odanyúltam nehogy felboruljon. Lehet hogy tényleg a felállással próbálkozik? Jó lesz körülnéznem és a veszélyes dolgokat elpakolni.

Dédit sajnálom.Kép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó
Minden gyerek más, nálunk így volt, lehet, hogy Emma tényleg a felállással próbálkozik. Szandit egy dohányzóasztalra tett plüss maci motiválta, majdnem kiesett a szemünk, úgy néztük ( én nem hittem a szememnek)

Dédisajnát köszi, én is sajnálom, szeptember óta feküdt, egy hete kapott agyvérzést...

Mentünk pénzt költeni...

Toffi + csemeték
toffifee
 
 


Sziasztok!

Szerintem nem gond, ha kétszer ugyanaz a cici jön, ha elég a kaja benne, és nem feszül ettől a másik. Ha meg feszül, akkor úgyis figyelmeztet vele. Én tök kaotikusan adom a ciciket, na mondjuk én próbálom mindkettőt, mert különben 6-8 óra alatt nekem nagyon feszül és utálom ha olyan.

Ildi

Ildi
pildi
 
 

 
 

Tegnap megkaptuk a 3. hónapos oltást. Elég rosszul viselte Julka, a láza nem ment fel - persze kúpoztam - de rettentő panaszosan sírt egész du., este, a szívem majdnem megszakadt, hogy nem tudok rajta segíteniKép Oltás előtti szopizott 10-kor a rendelőben, este erőszakkal tettem mellre, közben csak teát fogadott el. Én meg félóránként fejtem, annyira feszült a mellem. De éjszaka és ma reggel bepótoltaKép
Ma 2 felnőtt + 3 gyerek szállóvendég lesz! Huh. Megyek főzni, amíg alszik Julka.

FranyóKép
Küldeném a mélt, de nem tudom a címedet! A profilodat nem nyitotta ki, és amióta utoljára leveleztünk a vincsit újra kellett formázni és elveszett a címedKép

ElliKép
Julka is szörcsög. Tejet csepegtettem, élettani sóoldatot is, még orrcseppel is próbálkoztam, semmi hatása. Tegnap mondtam én is dokinéninek, azt mondta, h valszeg kicsit nagyobb az orrmandulája, kinövi, nincs vele mit csinálni. Julkát látnivalóan nem zavarja, sőt szopi közben nem szörcsög annyira.
Írtam Mariannról vagy két hete, biztosan elkerülte a figyelmedet. Szóval a múlt héten befeküdtek a neurológiára egy teljes kivizsgálásra, azóta még nem jelentkezett.

KaskaKép
Amikor Julka ilyen pici volt (de rég, már két hónapjaKép) legtöbbet a szélcső használt. Egész koncertet rendezett tőle, és kaki is mindig jött. Dokinénink szerint túl szoros egyes babusoknak a záróizma, szél csak akkor jön ki, ha már tornádó. Addig meg szenved. Patikában lehet kapni, kb. 10 cm gumicső és aranyárban van, 1000 ft körül, valszeg azért mert kifőzhető.
Lelkifurdi: lesz még olyan is később, hogy úgy felhúz a kölyök, hogy legszívesebben kidobnád az ablakon! A jó anya onnan ismerszik meg, hogy gyakorlatban nem hajtja végreKép

ZuluKép
MájrepedésKép Vigyázó Angyalka félrenézettKép Az ágybantartásra kíváncsi vagyokKép Zsuzsi két és fél évesen komoly agyrázkódást kapott - hogy hogy csinálta? fél méterről esett fejre a februári felázott földre - a 3 nap megfigyelés alatt teljesen kipurcantam a kórházban, egész nap intenzíven szórakoztattam, hogy fekve maradjon.

ManóKép
Mi is olajozósak vagyunk! Én nem merem, mert akkor csúszik, de ha Apa fürdet- szerencsére az fürdik oroszlánrésze, akkor előtte masszázsszalonba megy JulkaKép

LeszterKép
Gratula a babakocsihoz!
Boldog 3 hónapos szülinapotKépKépKép
Várom a szüléssztoridat, hogy megtudjam már végre, hol is voltál, amikor felhívtalak, hogy megvan Julka, és te bejelentetted, hogy 5 perces fájásaid vannak!Kép

Urszila + a szintén fix 3 hónapos Julka
urszila
 
 


Ellimami,
En is neha osszekevertem a sorrendet. Aztan kesobb attertunk egy olyan variaciora, hogy eloszor mindig a bena cici, aztan a jobbik cici, mert Miki nem igazan akart kinlodni azzal, amelyikben ugyis kevesebb van, meg nehezebben is jon, es ugy ereztem, hogy alig termelodik mar benne valami. Most ossze-vissza adom neki, mert nemcsak arra nem emlekszem altalaban, hogy mikor evett utoljara, de arra sem, hogy melyikbol! Elotte "megmerem", amelyik nehezebb, az jon! Kép

Vasarolni voltunk, Miki vegigorditotta az egeszet. Persze neztek ram "milyenanyaazilyen" tekintetekkel. Kivettem, cipelhettem a segget, aztan ugy dontottem, hogy talan inkabb hazamegyunk, mert ilyen tempoban nincs kedvem vasarolni. Viszont Gyuri rendesen kajalt- akkor meg Miki sem uvoltott, kaptam is a bokokat a gyerekeimre a sok nyugdijastol! Kép
Mire kijottunk, a kis suvolveny elhallgatott, es a kocsiban bekesen bealudt!
De az en idegeim mara koszonik szepen, kivannak.

Aki igerte, hogy segit a buli napjan egy kicsit persze nem er ra, ugyhogy egyedul kell vegigcsinalnom az egeszet.

Tofi,
Szegeny dedipapa! Es szegeny Szandi! Kép

Az indonez sziami ikrek szetvalasztasa sem sikerult. Kép Csak tudnam miert vagtak bele?!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


EllimamiKép
Tényleg. Mariann. Már rég hallotunk róla. És Timiciről is.
A barátném a karjára rak egy kis gumit, amiből utoljára szopott a kislánya. Így tudja, melyik jön. Kép

TinaKép
Nekem a 6 hét után is szedett ki a dokim egy cérnát. Elég bizarrul nézett ki. Kép

Toffifee
Részvétem dédi maitt. Kép

UrszulaKép
Szegény Julka. Ma már biztos jobb lesz.

ZsuzsiKép
Látod-látod. Ha a közelben lennétek, a buliból megmaradt tortát szépen elintéznénk. Ugye lányok?

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok,
akár mennyire is igyekeztem tegnap nem értem ide.A gép bekapcsolásáig általában már minden nap eljutok,sőt jobb napok,mint tegnao olvasni is tudok,de mire írnék,addigra műsor van.Most alszik a kis dedem,remélem jó sokáig,mert a reggeli kelés óta most aludt csak el.

Köszi csajok a tanácsokat szopi ügyben.Hétfőn sülve-főve együtt voltam a kiscsajjal,mindig kapott cicit,amikor csak nyekergett egyet és már van is normális mennyiségű tejcsim.msot már tuti nem marad éhes,viszont a hétvégén bizti az volt,azért volt olyan nehéz vele bírni.
Hétfőn este és kedden este is jól alud.Nálunk a fürdés utáni időszak a húzós. Nem tudom miért,de akkor alszik el a legnehezebben és a reggeli kelés utáni első alvást nagyon nehéz elérni.Viszont fürdés előtt akkorákat tud durmolni,hogy csak lesek sokszor.

Kérdésem lenne: szerintetek az nagy baj,hogy mi este kislámpánál alszunk.Jobb lenne,ha inkább tök sötét lenne a szobában.Ti hogy csináljátok? Akórházban kellett vele kislámpával aludni,mert ott nem engedték,ha kint volt nálunk a baba,hogy sötétben aludjunk és már szinte mi is hozzá szoktunk,vagyis inkább nem zavar minket,de nem tudom,hogy a baba alvását ez mennyire befolyásolja?

Toffi,
részvétem a dédi miatt. Kép Sajnos nem tudok tanácsot adni,hogy lenne a legkönnyebb Szandinak elmondani.Én is még csak egy nagyimat veszítettem el 14 évesen,de mikor elmondták majdnem sírógörcsöt kaptam.A mai napig nem tudom őt elfeljteni. Kép
Vásárlás miatt viszont irigy vagyok.Fogalmam sincs mikor fogok tudni én elmenni vásárolni.Nálunk elsősorban az én ruhatáramat kéne felújítani,a gyereknek megvan a következő garnitúra ruhája is. Kép

Tina,
nekem is felszívódó varratom volt,ami kb egy héttel a szülés után fel is szívódott.Onnantól tudok normálisan ülni azon a felemen. KépMikor még bent voltak a varratok a kezemmel éreztem őket,most sehol semmi. Kép

Nadine,
örülö,hogy meggyógyultátl.Zsanka,nagyon édi! KépMint egy igazi jóllakott napközis! Kép

Leszter,
Nélunk gigakaki szerencsére eddig csak a kórházban volt,akkor is segítséget kértem,mert füröszteni kellett utána Petrát. Kép

Myssnia,
azt hiszem a hajhuzogatást én sem fogom megúszni. Kép Hosszú hajúak hátrányban. Kép A képek viszont nagyon tutkók! Kép

Zulu,
mielőbbi gyógyulást Malackádnak!


Beu,
a bébihordozó nálam is átmeneti végső megoldás volt.Én sem szoktam beletenni Pertát,de tegnapelőtt, akkor és ott, abban a pillnatban az tűnt a legmegfelelőbb csodaeszköznek ,hogy megnyugodjon.Bejött!!! Kép Kép Kép
NÁlunk egy csomó nagy sapi van.Most próbálgattam rá Petrára őket,hogy majd melyikbe visszük sétálni,szinte mindegyiket a szoba végéről rá tudom dobni a fejére,olyan nagyok. Kép Nem is gondoltam volna,hogy ilyen picurka feje lesz ennek a babónak.

Elli,
nálunk is 5 körül van kelés általában,akkor csoda,ha 10 körül elalszik végre,ami nem tart sokáig,mert felébred valamire és megint jönnek a körök,hogy délutánra végre beájuljon. Most megint alszik,de már kétszer keltem fel hozzá,mialatt ezt a hozzászólást írom.Nem tudok így pihenni. Kép Pedig mindig elhatározom,ha ő becsukta a szemét én is becsukom.Nem megy. Kép

na pusza mindenkinek
Évi + Petra 2hét+1nap
Kép
Évi24
 
 


Sziasztok

csak bejelentkezem. Andus 2 het alatt hizott fel kilot, behozva a betegsegbeli lemaradasat Kép az oltast is hosiesen turte (most kapta meg a 3 honaposat) kb. 30 mp-is sirt, utana este volt egy kis uvoltes, meg nem mozgatta a bibis labat de nagyon jo volt. Apa le is igenytelenezte poenbol.
Andus mar alig kohog, en bezzeg..., nem is gondoltam volna hogy ennyire legyengul az ember immunrendszere.Hetvegen kiruccantunk a baratnomekhez, hat olyan jo volt mar elhagyni a varost. (A csavargas!!!! Kép az olyan jo) Holnap megyunk egy masik babahoz es hetvegen Balcsira a dedikhez, vegre egy kis mozgas, mar majdnem belebolondultam a bezartsagba (Fovarosbazartsagba)

Zsuzsi
sajnos meg nem talaltam magyartanart, es te?


Lazcsillapito tema, a dokineni azt mondta sulytol fugg mennyit kaphat es valahol olvastam is ezt.

Visszaolvasok es meg irok egy kis haztartasi munka utan Kép

Babarol nincs uj kep de kuldok egyet a babakutyakrol

sziasztok
Zsurlo Andus es a kutyababak
Kép
zsurlo76
 
 


Itt vagyok megint. Vásárlás meghiúsult, holnap újra próbálkozunk. Szandinak is szeretnék venni pár cuccot, és nem akarok megint cserélni visszajárni (legutóbb is így jártam).

Évi
2 hetes babóval én sem mentem vásárolgatni ám.
A nagyméretű sapikért irigy vagyok (Zsombi 38-as fejkörfogattal születettKép), de valszeg én sem bírom ki és délután elmegyünk másik helyre próbálkozni.
Egy ideig mi is halvány lámpafénynél aludtunk, aztán úgy a második-harmadik hét táján azt is lekapcsoltattam, semmi gondot nem okozott (viszont a redőnyt nem engedjük le teljesen, mert akkor a saját fejemet sem találnám meg)

Zsuzsi
Milyenanyaazilyen Kép ismerős
Milyen torta? Az a málnatorta még mindig piszkálja a fantáziámatKép
Cicisorrend: gondolom, egyforma "módszerrel" "mérünk", de már rájöttem, hogy a jobb oldal sokkal lassabban termel, ezért simán kétszer egymás után odaadtam a balt, közben persze eszembe jutott, ki a soros.

Myssnia
KargumiKép de nem rossz ötlet

Köszönjük a részvéteket
Még nem tudom, Szandit hogy rendezem le, szerintetek jó úgy, hogy a dédi hirtelen beteg lett, aztán elaludt? Tulajdonképpen igaz.

Megyek kecsapot nyomni a sültkrumpli mellé (ha odaadom a flakont, akkor Szandi csak azt nyalja le a krumpliról és a tányérról, elfogy az egész) és talán én is tudok enni egy kicsit.

PussszKép
Toffi + csuklósbusz Zsombi + kecsaposszájú Szandi
toffifee
 
 


Zsurló
Jobbulást Andusnak is és Neked is!
Kutyababa aranyos (Szandi: "Anya, nekünk is lesz kiskutyánk? Lécci, lécci", na persze)
Gratula az utazásokhoz és Andus gyarapodásához

Toffi + változatlan gyerkőcök
toffifee
 
 


Sziasztok!

Urszila:részvétem az oltásért. A mienk csúszni fog, mert dokinéni pont elmegy 3 hétre szabira. pedig azt hittem. mire jön az ősz, mint a 3 lemegy, de igy októberre marad a 3.

Évi:én most a 4.-el szintén lámpánál aludtam eleinte. Mi nem a hálóban, hanem a közelében levő kisfolyosón gyújtottunk fényt, és oda lusta voltam ki-be rohangálni. Aztán ahogy a leányzó rászokott, hogy az esti letevéstől (kb 11) pirkadatig (4-5) aludjon, akkor már láttam első evésnél, akkor leszoktunk róla.

Zsuzsi:részvétem a szülinapért! Nálunk az ikreké lesz a hétvégén, de csak a családot (nővéremék, anyuék) hivom, épp tegnap rájöttem, lassan ki kell találni a menüt, meg neki kéne kezdeni.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan pár sort, mert mennem kell Malit szórakoztatni.
Volt Uh, csökkent a hasűri folyadék, ez jó, mert azt jelenti, hogy már nem vérzik. Délután viszem a sebészhez is.

Toffi,
dédipapa miatt fogadd részvétemKép!
Szandinak szerintem inkább az öregség oldaláról kellen közelíteni, mert az elalvós dolog nem mindig jön be, találkoztam már olyan kisgyerekkel, akinél hetekig nem jöttünk rá, mi okozhatja a hirtelen alvászavarokat. Aztán kiderült, hogy meghalt a nagymama, és a szülők úgy magyarázták a dolgot, hogy csendben elaludt. Utána a kicsi félt, hogy egyszer majd ő sem ébred fel az alvásból.
Van egy nagyon jó mesekönyv ebben a témában, Gyógyító mesék a címe, sajnos most nem tudom, ki írta, de talán van, aki kisegítKép.

puszika, még jövök
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu,
Meg mindig borsodzik a hatam a majrepedestol! Kép

Tofi,
Szerintem sem jo az "elalvas"-mese, mert akkor ugye fel is kene ebrednie szegeny dedipapanak Szandi gondolkodasa szerint. Nem tudom a vallasossaggal hogy alltok, de en biztos Jezuskaval es a Menyorszaggal magyaraznam a dolgot.
Amugy meg egy hullamhosszon vagyunk, nalunk is sult krumpli az ebed, most kajaltak a gyerkocok, Gyuri egy szal krumplival kanalazott fel nehany adag kecsopot (kepöcs, ahogy o mondja).
Cicimeres Kép! Nekem is a jobb oldali gyengebb, de pont azert kezdem mindig azzal, nehogy elapadjon!
Nem vagy te is balkezes veletlenul?

Erdekes, nalunk is egett a kislampa 2-3 hetig!

A malnatortat azt hiszem a bulira is megjatszom. Ezen kivul meg egy csokisra, vagy mandulasra gondoltam. A malnatorta egyebkent rendkivul egyszeru darab, egyetlen gondom vele, hogy rizikos, hogy hogy kot be a zselatin a kremben, meg a tetejen, es ez csak az utolso pillanatban derul ki. Majd igyekszem elore keszulni, es szombaton lerendezem, amit lehet. Aztan meg majd drukkolhattok! Pl. meg nem tudom, hogy fogom itt buli kozben szoptatni Mikit? Majd elvonulok, bocsi kedves gyerekek (es szulok, ha esetleg maradnak), majd fel ora mulva jovunk, es elvonulok a haloszobaba? Arrol nem is beszelve, hogy tuti baromi nagy hangzavar lesz, es Danikam minden tole telhetot el fog kovetni, hogy borzolja az idegeim!

Zsurlo,
Meg nem talaltam magyartanart, de sajna nincs is sok idom keresni, es innen meg nehez is, meg telefonalni is, hat meg szemelyesen! Az Expresszt
szoktam nezegetni, de eleg komolytalannak tunnek az ottani hirdetesek!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Gyorsan irok tomoren, aztan kajcsizunk, aztan megprobalok jonni hosszabban is, de hat jobb, ha nem igerek semmit, es azt be is tartom...

Toffifee,
reszvetem a dedipapa miatt! Kép
Kerlek, ne haragudj, hogy beleszolok, de szerintem ne mondd, hogy elaludt, nehogy kesobb esetleg Szandi feljen elaludni!
Szerintem mondd meg egyszeruen, hogy nagyon beteg lett es meghalt. Ha kerdez a meghalasrol, mondd el a sajat vilagnezetednek megfeleloen, nehany egyszeru mondatban. A megrazkodtatastol nem tudod megkimelni, de ha kijon belole a fajdalom, sokkal inkabb fel tudja dolgozni, mintha sokaig van egy bizonytalan rossz erzes benne.

Lehet, hogy morbidnak fogjatok talalni, en nagykozsegben nottem fel, es kisgyerekkent sokat jartunk a temetobe setalni, jatszani. A szuleink engedtek, csak megtanitottak, hogy a sirokrol soha ne szedjunk viragot (amugy egyedul ott nott feher ibolya). Nagyon szep es bekes hely volt. En mar ovisan tudtam olvasni, es betuzgettem a sirkoveket, tudtam, hol nyugszanak a rokonok es a barataim rokonai. Igy utolag azt gondolom, jo volt ez igy.

Zulu,
szegeny Malacka Kép Az anyai osztonodhoz csak gratulalhatok! Vigasztalasul annyit mondhatok, edesanyam (apolono) pont a mult heten mondta, hogy a maj a legjobban regeneralodo belso szervunk. Szoval egy csonttores esetleg fajhat kesobb, ha rossz az ido, de ennek semmi nyoma nem marad! :-)

Altatas: koszi a segitseget, az a szitu, hogy eddig is kb. igy csinaltuk! Enekelni csak nappal szoktam, hogy elaltassam, pl. amikor szeretnek netezni :-)
Ejjel csak egy hangulatlampat kapcsolok fel, hogy lassak, es suttogok vagy nem szolok semmit, csak felveszem, es szopi, majd hozzam bujik es alszik. Aztan beteszem a kisagyba. Aztan 5 perc mulva nyoszorges, majd siras :-( neha meg ker cicit, neha csak rajtam akar lenni. Ugy vettem eszre, neki a testmeleg fontosabb, mint a ringatas (legalabb jarkalni nem kell :-) ). Neha csak ugy tudom lerakni, ha elotte "popsibeka" pozicioban (felhuzott labbal, popsit egnek szegezve hasal a mellkasunkon) melyen elaludt rajtam vagy apajan...

A gorcsos hasfajas persze mas teszta, akkor valtogatom a poziciokat es hangosan beszelek, hogy kicsit eltereljem a figyelmet...

Viszont ma ejjel egesz jol aludtunk, ugy fel11-fel12 kozt altattam, aztan fel3, fel6kor ebredt, es utana is egy-egy jot popsibekazott mindkettonkon, mikozben relaxaltunk :-))) Ugyhogy ma fitt vagyok es ude! :-)

Ja: a nap sztorija. Zuhany utan torulkozom, hat egy csepp a karomon. Meg egy. A masikon is. Kezdek fraszt kapni, hogy beazik a furdoszoba, mire eszreveszem, hogy ragad a karom... :-))) A megoldast sejthetitek: a frottirtorulkozotol folyni kezdett a tej :-)))

Hat ma ugy latszik, jobogyo volt a cicimben, mert Vilcsi rezzenestelenul alszik. De megkinalom, nehogy elfogyjon itt nekem...

Minden jokat!

Kaska
kaska
 
 


Hali Csajok!

Bocsi, nincs tul jo kedvem, anyoskartarst meg minidg itt eszi a fene. Baromira unom, es raadasul allandoan felidegesit. (Pl nem segit semmit, de ugyanakkor kozli, hogy majd o megeteti Lackot, tole tuti elfogadja a kajat)Kép

Toffi: reszvetem dedi miattKép

Zulu: MalackaKép

orsoly
orsoly
 
 


Zsuzsi!

Én is balkezes vagyok, de nekem a bal cici a gyengébb.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

Alvásidő van, de nem sokáig, mert jön a vihar, és a dörgésre felébrednek!

Toffee!

Részvétem a dédi miatt.

Zulu!
Titeket is minden megér ám!

Zsuzsi!

Drukkhegyek a szülinapi bulihoz.

Dorina este 9-kor felébredt, és éjfélig ordított, de hogy miért????????
Aztán elaludt.

Mi lehet Andy78 -al.
Remélem nem névtelenék miatt nem jelentkezik!

Sokat tűnődtem azon, hogy a lány 3-4X 80 ml tápot eszik, aztán nyammog egy keveset a cicin, akkor mitől hízik. Ma délben cici sem kellet neki, így muszáj volt kifejnem.
130ml jött ki, tehát a "nyámmogástól hízik!

Mennem kellKép
Még benézek!

Heni
heni1979
 
 


orsolyKép
Te szegény! Vigasztaljon az, hogy már keresgetem neked a megfelelő progit, de annyi sok gagyi van...

ZsuzsiKép
Én ritkán írtam Cd-t, mert sosem volt annyi szabadidőm, hogy 1-2 megcsináljak. Borítomásolás már nálam is extrának számított. Kép

m
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Anyakati, Zsuszi és többgyermekes anyukákKép
Anyakati írtad, hogy vigyázzak, mert nálatok még ma is megy a kézben ringatva altatás. Eleinte, mint tudjuk, nem lehet elkényeztetni a gyereket. De mikortól számít már annak? Mert Szilárd nem tud elaludni magától. Csak sír. Próbáltam egyeszer sírvahagyni, de 20 perc után nem birtam. És alig bírt megnyugodni utána. Én kezdem azt érezni, hogy most már egyre inkább tudatosul benne a dolog, hogy sírok-jön anya...
Kezd egyre fárasztóbb lenni, aztán az is lehet, hogy csak én nyavajgok. Mit lehet tenni?

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok,

Toffifee, reszvetem a dedipapa miatt! Kép

Zulu, nagyon sajnalaom Malackat. Kép Jobbulast Neki! Huhhh, kicsit belegondoltam, hogy mit fogunk mi meg aggodnia gyerkoceinkert. Mar elore rinyalok. Kép

Kaska, beazas...Kép

Orsoly, igen, jo volt talalkozni tegnap. Kép Anyos miatt tovabbra is reszvetem. Kép Mi ma megyunk az enyemhez (max. fel orara), de mar elore gyomorgorcsom van. Kép Hozzataplalas: ma ivolevet kapott ZSombi, cumisuvegbol. Bevagott 50 ml-t, tobbet nem mertem neki adni, nehogy megartson. Szoval lehet, hogy a furcsa izek + kanal egyutt nem jott be neki, talan az ismeros cumisuvegbol batrabban mer kiserletezni. KépKép

Zsuzsi, drukk a szulinapi bulihoz! Kép

Myssnia, nagggyon jok a kepek! Ki fotozott le Titeket? KépKépKép

Nadine, jobbulast! Nagyon aranyos kis husis Zsani! KépKép

Este teszek fel en is tugedor kepet, apajanal ma kizsaroltam, hogy fotozzon le. Kép

Pussz,
Gombóc es a hortyogo Zsombi
gombóc
 
 


GombócKép
Mi én fotózok. Próbáld ki, nagyon mókás. Kép
Úgy látszik az anyóstól mindenkinek gyomorgörcse van. Én is találkozom vele hétvégén (nemanyós), de már most rosszul vagyok...

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


mi=mindig
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


NadineKép
Nagyon édi a bébus. Remélem, nem veszed rossznéven, de tökre eszembe jut róla Szilárd, mikor ennyi idős volt. Lehet, csak azért mert hasonló képek készültek róla is. Lábikók szuperédesek. Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Férjember éppen egy komódot rak össze (Ikea jellegű, mindenféle rajzokkal Kép) Levi meg segít neki. Nagyon édesek Kép!

Évi24!
Kaptam SMS-t a Verától, megszületett a kislánya Réka. Úúúúúúgy örülök Kép! Nagyon szorítottam neki, hogy minden rendben legyen! Már alig várom, hogy meglátogathassuk őket pár hét múlva.
Szerintem még nem gáz a lámpánál alvás, eleinte mi is így aludtunk. Megnyugtató volt, hogy látjuk a kicsit. Kb. 3-4 hetes koráig aludtunk így, aztán kipróbáltuk lámpa nélkül és működött.

Orsoly!
Anyóskartárs miatt részvétem Kép.
Az enyém már megint kezd nagyon idegesíteni. Hetente 3x jön, amíg én elmegyek fogyasztani a seggemet. Mielőtt elindul haza, mindig elmegy WC-re, nem kapcsolja fel a villanyt és nyitva hagyja az ajtót. Mintha otthon lenne egyedül!!! Ez engem nagyon idegesít.
De ha annyira otthon érzi magát, akkor egy kicsit segíthetne is, legalább elmoshatná azt a pár poharat, amit a mosogatóban talál, vagy kivasalhatná azt a pár dolgot, ami a vasalódeszkán van... Mármint amíg a Levi alszik, mert állítólag végig alszik, amíg én nem vagyok itthon. Na, mindegy.

Zulu!
Májrepedés Kép. Még jó, hogy hallgattál az anyai sugallatra! Szorítok, hogy ne legyen semmi probléma és sikerüljön pihenésre rávenni az aprótalpút!
Hááát, a zöldségfeldolgozásba nem szakadtam bele Kép!

Zsuzsi, PIldi Kép!
Én jobb kézzel eszek, írok, de minden labdajátékban balkezes vagyok. Akkor ez most jobbkezesség vagy balkezesség vajon Kép? Nekem a bal mellem a gyengébb termelő.

Nadine!
Evés utáni beájulás nagyon édes Kép!

Myssnia!
Hajhúzós képek is aranyosak Kép! De nehogy azt hidd, rövid hajjal sokkal könnyebb. Levi is megszabadított már jó pár hajszálamtól, pedig nagyon rövid hajam van.
Sajnos altatásügyben nem tudok segíteni, mi már a kezdetektől tudatosan kerültük az ilyen ringatós (esetleg éneklős, dúdolós, cicizős) altatási ceremóniákat. Levinél bevált a dolog, de gondolom nem minden gyerkőcnél működne. Majd a következőnél kiderül Kép.

Urszila!
Tetszik a 'jó anya' meghatározásod Kép!

Na megyek megnézem a fiúkat!
Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Lányok!
Mi ez a pangás?

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok lányok,

Köszönöm a szörcsögős és "duplacicis" válaszokat.

Myssnia
A gumi jó ötlet, kipróbálomKép

Tofi
dédi miatt észvétem.Kép Nemtom' már, ki írta, de a "világnézetednek megfelelően egyszerű szavakkal elmagyarázni" változatot pártolom én is. Ja, és valami pichológus Kép írta egy cikkben, hogy csak annyit kell mondani, amennyit kérdez, nem szabad túl bő lére ereszteni, és felesleges részletekbe belemenni. Gondolom ez érvényes minden "kényes" témára, pl nemiség, halál, ilyesmi.

Urszila,
köszi a Mariannos infót, lemaradtam...

Zulu
MájrepedésKép Drukkolok, hogy hamar rendbejöjjetek, és ne viselje meg az ágybanfekvés a kedélyeket. Sem a babáét, sem a tiédet.Kép

Évi
"Aludj amikor a baba alszik" - hát igen, minden okos újságban és könyvben írják. Csakhogy: a baba nem ébred fel minden nyikkra, anyu viszont igen... Én is mindig próbálkozom, egyre elszántabban, egyszer csak sikerül annyit durmolni napközben, amennyitr a gyerek alszik. Pl a babanet rovására lehetne, de úgy meg ki akar?

Kaska
PopsibékaKép Az én húgom ezt a pózt "bogárpóznak" nevezte el, mert ilyenkor a bébi olyan, mint egy kis összekuporodott bogárka.

Felteszek 1 képet:
-Fent nevezett nagyobbik hugom, Viki+unokaöcsi(Kevin)
-Bogár-alias popsibéka póz
-Apuci babát altatKép

Sziasztok
Elli+Kevin 3h+5n
Kép
ellimami
 
 


Lehet, hogy tonkrement a digi fenykepezonk. Fenykepez ugyan, de a zoom-ja kattog. Tehat ha mozgatom a gepet, es az optikaja ele kozelebbi-tavolabbi dolog kerul, akkor hulye hangok jonnek belole. Mas mar nem is hianyzott.

Szerintetek hogy a manoba (bocs Manok!) kerulhet egy kocsikulcs 57ezer forintba?

Myssnia,
Megprobalhatod fokozatosan egyedul alvashoz szoktatni, meg fokozat nelkul is. Ez utobbinal nagyon kovetkezetesnek es "brutalisnak" kell lenni! En ezt a lepest meg halogatom, majd talan ha Miki 8-9 honapos lesz megprobalkozom vele. Addig ha eselyes az egyedul elalvas (gyerek nyugodt), akkor hagyom egy kicsit nyuglodni, es elalszik magatol is, van, hogy siras nelkul.
Nemanyos Kép...hogyishivjak Szilard jut eszembe...igaz, az nemapos volt! Vajon most is megkerdezi majd?

Picinyem meg elaludt kb. 7-kor, fel 8-tol haromnegyedig ebresztgettem, mert ugye, ez meg nem az esti elalvasnak keszult- szerintem. Miki lehet, hogy mar annak gondolta, azert ebredt olyan nehezen, de hat a foldon szunyalt, a szonyegen. Most meg itt randalirozik nekem, baromi vidam, azota ketszer produkalt megakakit (azert nem giga, mert ki nem folyt, de azert alaposan megrakta a pelust)! A kuckojabol kukucskal ki, vigyorog, es mar nemcsak az alkarjara tamaszkodik, hanem csuklobol nyomja ki magat.

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok,
jelentem, felkezes vagyok, eppen fejek. Kép
De azert a delutan megigert tugedoros kep: (Myssnia, ezt Apaja kezitette, egyedul nem ment Kép)

Kép

Gombóc
gombóc
 
 


ElliKép
Képe szuperek! Bogaras, apás, húgis, mind!

ZsuzsiKép
Ezek szerint nálam elég gáz az alvóshelyzet.Kép
Miki édes lehet, Szilárd is már gyakorolja a szabályos fekvőtámaszt.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


GombócKép
Tudom uncsi a fejés, de ahogy Zsombit nézem, megérte. Husi, formás!

m
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Gomboc,
De edesek vagytok Kisgomboccal! Nagyon edes kep!
Geppel fejsz? Motoros, vagy pumpas? Nekem a fejes az kulon program volt, napi 8-szor 40 perc, es semmit nem tudtam kozben csinalni, merthogy tehenkepozban tortent! Fuj, de utaltam! De szoptatni viszont annnnyira szeretek, hogy mero onzesbol legszivesebben el sem kezdenem a hozzataplalast! Kép Vagy szulnek megegy gyereket, csak ezert, de azt talan azert megse! Kép

Na, leszedtem a geprol a mai termest.

Enyhen karikas es osszeszukult szemekkel...
Kép

Masik kedvenc ez a szakadt szivacskocka. Jol lehet vele ragadozot jatszani (morogva veti ra magat, es ragja)
Kép

Na, ez volt az esti foldon bealvas...
Kép

Ez meg az alvas helyetti vidam kukucskalas nyakig-kakisan...

Kép

Jo ejt!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Elli,
Jok a kepek, most vettem csak eszre! Es rolad mikor lathatunk?
Nekem Myssnia adta az otletet...addig rolam sem keszult egy arva kep sem!

Myssnia,
Nem tudom a csaladod hogy toleralna, ha orditani hagynad Szicsit! Minket anno kidobtak otthonrol, pedig csak egyszer probaltuk meg kb. 5 percig. Es nem hobbibol, hanem egyszeruen annyira faradt voltam, hogy nem birtam felkelni Danihoz! Eletem legszarabb idoszaka volt az az elso egy ev!
Gyuri is sokszor kelt ejszaka, amig le nem szoktattuk. Azota viszont durmol, mint a kismedve!
Kesz lettel a meloval?

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi
Még most is csinálom. Minden napra van valami új. Ez lesz most egy darabig... De remélem megéri.
Egyszer volt 20 perc, faterom rosszul volt. azóta az eset óta, ha már nagyon álmos Szics, akkor rázendít a nagyon sírásra. Előtte csak morgott-nyöszörgött. Szóval még rontottam is a helyzeten. Lesz nap, hogy tovább hagyom sírni, de most én sem tudnám hallgatni szegénykémet.
Képek szuperek, én is csináltam ma, de csak belinkelem, mert már lustva vagyok kicsiníteni.

ezt is ő fotózta:
http://www.pollar.hu/0709/01.jpg
itt valami eszébe jutott:
http://www.pollar.hu/0709/02.jpg
itt nyertem 10 percet... Kép
http://www.pollar.hu/0709/03.jpg

m
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok lanyok!

Urszila,
Gratula a fejfelemeleshez! Es persze a negyedeves evfordulohoz is!KépKépKép
Hogy birod anyukadek nelkul?
Tegnap este a seta kozben Petra is "mukodott"...

PIldi,
Szia ujra itt!Kép Anikorol nem tudsz feltenni kepet? Ja, olvasom, hogy nem. Esetleg a nagyokrol nincs beszkennelve kep? En ugy megneznem oket! Na meg Teged is, mert amit Momorol irtal, Rad is igaz!Kép
Ruhameret Petranal is hasonlo.Kép

Noemi,
Reszvetem.Kép
Babakocsihoz gratula!Kép

Myssnia,
Hogy allsz a meloval? Remelem, mar lesz idod rank is!Kép
A kepek nagyon jok! Ahogy Szilard belenez a fenykepezobe!Kép

Zulu,
Iszapdobalas.Kép Kislany nagyon ugyes, hogy felallt!Kép Lazmeres.Kép vagy Kép
Oooo, Malacka maja.Kép Jobbulast neki!!!

Mano2,
Apos.Kép Van valami fejlemeny?

Gomboc,
Koszi a babakocsis infokat, olvastam am meg a vasarlas elott, csak irni nem volt idom. Tereppel kapcsolatban igaz ami igaz, a kolcson kocsi felulmulta ezt, de minden masban szerintem total nyero. Viszont cserebe a kemenyebb rugozasert, fel lehet vele konnyen menni a jardara, a masik kocsival ez pont a rugozas miatt nagyon nehezkesen ment. Zsombi ugy sem komalja a mozest, ha felemelitek a hattamlajat?
Banantakaritas.Kép Most meg nevetek, pedig ez var ram is.Kép
En merem, hogy Petra mennyit szopizik. O mar 7 kilo, szoval biztos, hogy eszik eleget, de 15%-ot o sem eszik mar meg egy jo ideje. Megis az elmult heten is 250g-ot hizott. Ne aggodj!Kép Hogy unod a fejest? Te egy hos vagy, hogy eddig birtad!!!

Csucsuka,
Dano elefantos szovegeKépKép

Gyorgyi,
Kisgyerek formaju Reka aranyos lehet. Varjuk a kepet!Kép Anyoshoz kitartast! 2 het hosszu ido, bar gondolom, messzirol jonnek, es ezert csak ritkan.

Beu,
Tejileg hogy allsz?
Szemoldokpuszi.Kép Lorinc nagyon edes.Kép Szepen no a haja. Petranak meg csak kopik, de azt sem tul latvanyosan.

Palma,
Balint nagy aranyos. A masodik kepen mar kesz kis ferfi.Kép

Zsuzsi,
Kakilos Gyuri sztori.Kép Olyan aranyos lehetett, ahogy alsogatyoban buszken feszitett.Kép
Szerintem Petra tan meg 9 kilonal is tobb lesz 7 honaposan... O most mar tobb, mint 7 kg az itthoni merlegunkon, penteken lesz hivatalos meres is az oltasnal. De szerintem nem kover, csak jo husis es nagy baba. (Latom, kb. ugyanezt irta Toffi is.Kép)
Drukk a szulinaphoz, es az orvoshoz Gyurinak!Kép

Bera3,
Ha meg olvasod, mi pont ilyen kocsit vettunk a heten. Szerintem jo valasztas.Kép Mozes mereterol annyit tudok mondani, hogy Petra ugyan meg csak 3 honapos, de korahoz kepest nagy baba (>7kg). A mozesben nagyon kenyelmesen elfer, biztos, hogy bundazsakban is keleg nagy lenne neki. A legtobb baba szerintem 5-6 honaposan nem sokkal nagyobb, mint Petra most.

Orsoly,
Anyossal mi ujsag?

Tunde,
Gratula Mercihez!Kép Olyan kis aranyos, torekeny, szeretgetnivalo!Kép Hihetetlen, hogy az en ferjem is ilyen picur volt, szinten 2 kiloval szuletett!Kép

Toffi,
Dedi.KépKép
Mar regen szerettem volna kerdezni, csak elfelejtettem, hogy ha jol emlekszem, par hete Zsombi a 2. oltasat kapta. Hogyhogy? Vagy rosszul emlekszem?
Zsombi keze es laba nem semmi!Kép Smirglis.Kép

Evi,
Nem irigyellek a nyugoskodos, bimbovedos, fajos cicis, apadastol felos nap miatt. De ne aggodj, ezen szerintem a tobbsegunk keresztulment, es hidd el, ez csak atmeneti allapot!Kép Addig is kitartast!!!Kép A tej mennyisege ingadozhat, ha szopizik Petra sokat, majd szepen visszaall a szukseges mennyisegre. Fajos cicire nekem bevalt a Garmastan, bar nekem nem volt sebes. Es hagyd sokat szellozni, ha otthon vagy, akar ne is legyen rajtad semmi folul. Nekem az elso hetekben borzasztoan kellemetlen volt a melltarto, de ha nem volt rajtam, akkor a polo is dorzsolte, szoval pucerkodtam... Latom, Virga is.Kép

Heni,
Maszo Dorinanak gratula!Kép Nagyon szep is, nem csak ugyes!
Mi ujsag a nappali pelustalansaggal?

De,
Gratula Neked es udv itt!Kép Tudom, nem leszek nepszeru, de en azt javaslom, hogy probald meg a cumit. Petranal nagyon bejott, annyira eros volt a keresoreflexe, hogy tele pocival (mertem, hogy mennyit evett) sem tudott elaludni, csak tatogott, nyuszogott, es kereste a cicit.

Tina,
Gratula Neked is!Kép Tenyleg nehez lehet a ket kicsivel, de majd kialakul az a bizonyos rendszer egy ido utan.Kép

Norka,
Tegyetek gyorsan a helyere azt az asztalt, es gyere!Kép

Franyo,
Ez a csusztatott palacsinta eleg durva orvtamadas igy este, nem gondolod? Mindjart kimegyek meggyes piskotat enni, en meg azt sutottem a holnapi vendegeknek.Kép Tessek, ki is mentem, es Te tehetsz rola!Kép Na jo, a specialis babakocsidrukkjaidnak koszonhetoen mar nem haragoszm annyira.Kép
Ferjem elvallalta a tablazat automatizalast, de szerintem leghamarabb jovo heten tud foglalkozni vele. Hetvegen is be kell mennie.Kép Addig is elkuldhetned mailben az exceltablat.

Kaska,
Nem irigyellek az atvirrasztott ejszakaert... Meg szerencse, hogy a parod at tudta venni (ugy ertem, hogy nem kellett reggel koran dolgozni menni, elotte meg pihenni, stb.). Amugy honnan tudtad, hogy mikor faj a hasa, es mikor ellenkezik a kisagy miatt? Felre ne ertsd, nem piszkalodas, csak en a mai napig nem nagyon tudom. De szerintem Petranak igazan nem is fajt a hasa, max. 1-2-szer, lehet, hogy ezert?
Lelkifurid ne legyen. Faradt vagy, teljesen ertheto a reakcio. Ha latszolag ok nelkul sir Petra, es maximum almossag lehet a ahtterben, akkor en arra gondolok, hogy milyen rossz lehet neki, hogy nem tudja abbahagyni a sirast. Mert szerintem igy van, egy ido utan, ha mar tul faradtak ezek a picik, akkor nem tudnak visszazokkenni a normal ritmusba.

Mano,
Gratula a felallashoz!Kép

Na jo, nem jutottam a vegere, de asszem megyek aludni. Jo ejt:

Leszter
leszter
 
 


a kukucskálós képtől nagyon kell röhögnöm Kép
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Myssnia, koszi. KépKépKép

Zsuzsi, neked is koszi. Kép Nagyon jok a kepeid, mindig jokat rotyogok a gyerkoceiden. (Most az esti bealvos a kedvencem. Kép) BAr en harom gyerkocot nem mernek bevallalni...Kép

Az elso 3 honapban csak Avent ISIS-sel fejtem, ha baj volt a fejovel, SOS Snoopy segitsegere szorultam mindig. Snoopy-ek nagyon rendesek voltak, sokat segitettek, azota is halas vagyok Nekik erte. Kép Akkor naponta 6-7X fejtem, altalaban 40-50 percet/alk., a vegere mar nagyon fajt a karom es a csuklom. Aztan vettem egy Medela motorost, es felvaltva kezdtem fejni a kezivel es a gepivel. Egyszer ezzel, aztan a masikkal, es minden fejes utan fertotlenitettem. MAsfel honapja viszont mar alig hasznalom az Avent-et, atszoktam a motorosra, es mar csak naponta 4-5X fejek es 1-2X fertotlenitek, kulonben Zulu otlete alapjan a hutoben tarolom a fejot. Kép
Nekem eleg ulnom, viszont mindket kezem foglalt kozben, igy en se tudok egyebet csinalni. Kép Szegeny ZSombit mindig magam melle teszem a kanapera, aztan megprobalom szoval tartani, ne nyekeregjen szegeny...Kép

ZSuzsi mikor jon a kovetkezo sutis kep? Olyankor mindig csorog a nyalam....Kép

Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Gyorgyi
Nekunk sem jott be Zagrab tavaly...kisse poros,koszos. Bar biztosan vannak szep reszei is. Ezek utan Pecs!!! Kép

Beu
Fiad nagyon tunderi! Kép (Meg a kepeknel tartok, elkezdtem visszaolvasni- en naiv!! Kép )
Megvetted a sapeszt? Apanak elolvastam,hogy milyen ugyesen tartoztattad meg magad... Kép

Uj Anyukaknak Nagy Gratula a picihet, es udv. itt! Kép

Gyerek nelkuli pletyo- tegnap este 8kor leleptem a baratnommel es 11ig dumcsiztunk! Hihetetlen jooo volt. Hogy mennyi emnernek nincs gyereke???? Kép
Jajjajj lanyok, koszi a fogadtatast, hat olyan aranyosak vagytok! Kép

Urszila
Mosogatogep tenyleg kiraly! Nagyon elvezem es nagyon jol mos. Kép
Tegnap vinettat sutottem ,egy jo adagot le is fagyasztottam (ugy jovo7ig... Kép )
Foto nagyon jo!
Oltas Kép Bar azota mar biztosan Kép

Ildi
A napirend megfogalmazasod nagyon egybevag a mienkel... Kép

Toffi
Reszvetem Kép Gyereksirok- Uristen!!! Normalis????? Kép Kép
Ha Pecsett jarsz, szivesen segitek kendo ugyben Kép

Heni
Nagyon edes Dorina. Es hihetetlenul ugyes! Kép

Mano
Nagy gratula az ugyeskedeshez. Hamarosan rohangalni kell majd Emma utan?! Kép

Evi
Par hetig Jazi is kislampanal aludt el. Aztan kiprobaltam,hogy mit szol hozza,ha nem kapcsolom fel (vagy csak addig, amig elalszik) es nekem ugy tunik,hogy igy melyebben tud aludni. Szerintem probaljatok ki Ti is ,hogy mit szol hozza, ha nincs?
Nagymamit nem is kell elfelejteni!!!! Kép

Zsurlo
Mar igazan elfelejthetne Titeket ez a betegseg Kép Nagyon ugyi a kiscsaj ,hogy ilyen jol birta a szurit! Kép Kutyus nagyon edes.

Zulu
Remelem hamar rendbejottok!!!! Kép Drukkolok am nagyon!

Gomboc
Nagyon jo a kep! Kép Jazi is imad repulni.

Zsuzsi
Nagyon edesek vagytok tugedor. Kép Nekunk is van ilyen malacos kockank!

Huh, vegigolvastam (igaz Apa ezalatt levitte a kutyat, lezuhanyzott, elpakolt stb... Kép )
Szoval. Jazi ma kapta az 5 hos oltast. Itthon kapott kupot, szerencsere semmi laz, semmi nyuglodes nem volt. Aludt 1-2 orat es olyan vidaman ebredt, mint szokott. Kép Ma voltunk eloszor uj doki neninel, nagyon szimpi, erti a dolgat. Tok kiakadtam, azt mondja hall egy kis szivzorejt ,eddig nem szoltak rola? Masik doki sosem emlitette... Kép Aztan Jazi eddig 300g.okat hizott 2 het alatt, most meg 2,5het alatt 40et....hat nem sok. Mondhatnam semmi! De,hogy csinalta? Ugy eszik mint eddig...
A heten mar annyira ugy tunt, hogy itt az ido, kapott egyszer almalevet. Nem rajongott erte,de holnap megint megprobalom, kicsit edesebb almabol (kemeny 1 kanallal ivott, nem eroltettem). A kanalat amugy imadja, meg a sirast is kepes abbahagyni, ha kanallal adok neki pl. D vitamint. (Amit ezennel uj doki neni utasitasara beszuntettunk nyarra)
Na eldugulok, mert enyem lesz az egesz oldal.... Kép 100 dolog kimaradt, de igyexem jonni, mar nagyon hianyoztatok!!!!
norkini
 
 


Ja lemaradt....
Norka es ma 5 honapos Jazmin
norkini
 
 


Sziasztok!

Csak beudrottam, nincs időm olvasni se. Csináltunk délután egy albumot a kep.tar.hu-ra Zsankának, mert itt a babaneten korlátozott a feltöltési lehetőség. A címe:
http://kep.tar.hu/nadine/index.phtml?aid=27577669
Az utolsó 4 kép ma délután készült.

Megyek is mert követelnek. Puszi mindenkinek!

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok!


Remélem mindenki jól van.
Nagy nehezen előkerültem.
Nem mintha készlennék a munkával, és pénteken kell bevinni a leltári jelentést.
Dorkácskám ma kitett magáért, reggel nagy szövegláda 6- tól gagyarászott, mesélgetett magába, majd kivettem az ágyikóból nagy kacaj sorozat. szopiztunk, utána aludtunk egy nagyot édes kettesben a nagyágyon, utána nekiültem dolgozni, kibéleltem a kiságyat mindenhol, mert állandóan a rács mintája látszik a fejecskéjén, és a kézecske lábacska állandóan kilóg.
Este fürdés után a türcsiben pihengettünk, majd egy kis szökökút, és a pont az ítre a lábacska nagyújja a szájunkba "landolt". olyan aranyos volt..

Manó: mi újság? rég hallottam felőled?

Jók legyetek
Manó2+Dorka

UI.. Anyóssékkal azóta nem beszéltem a férlyem próbál "gereblyézni"....
manó2
 


Sziasztok!

Myssina: Ahogy elnézem nagyon hasonlóan fejlődi a Te Szilárdod, és az Én kis Dorkám:

Néhány kép:
Én így iszok:
Kép
Én cumizok?
Kép
Dehogy, hisz eldobom..
Kép
Nem vagyok szégyellős...
Kép
Merre van a lábam?
Kép


Most ennyit...
Folyt köv:
Manó2+Dorka
manó2
 


Sziasztok!

Még pár kép:
Én így alszom:
Kép
Még mindig alszom...
Kép
Mennyi új fér be a számból, adtok kölcsön?
Kép
Végül is van még "kéznél"
Kép

Na most elbúcsúzom!
Vigyázzatok magatokra
Sziasztok
Manó2+Dorka
manó2
 


Jó reggelt mindenkinek!

Képek nagyon jók, minden baba aranyos! Kép

Myssnia,
tegnap én is csináltam Annáról egy ilyen "nézek nagy szemekkel"-képet!

Kép

Zsuzsi,
a maradék tortákra én is beneveznék! Kép
Ja, és kérdezted, mit dolgozom: könyvet tördelek... De azt hiszem, három gyerek mellett már nem lenne rá időm Kép!

Urszila,
nem nyílt ki a profilom?? Érdekes, nálam működik! Itt a mail-címem: franyo77@freemail.hu, és előre is köszi!

Zulu,
borzasztó ez a sztori, engem is kirázott a hideg! Kép Ezek után azt hiszem, minden elesésnél-leesésnél rémülten rohanok majd a dokihoz Kép...

Leszter,
nagyon-nagyon köszi a férjednek! És szuper, hogy sikerült a babakocsi, lehet, hogy tényleg boszi vagyok? A múltkor Urszilának is egyből hatott a drukkom... Kép Viszont: táblázat nem Excel-ben van, hanem Word-ben, mivel ott bénáztam Excelben, nem tudtam, hogy lehet onnan bemásolni a babanetre... azért azt elküldöm, hátha tudtok vele valamit kezdeni!

Puszi
Franyó
franyo
 
 


Sziasztok!

Zulu, Zsuzsi, Kaska
Igazatok van, nem jó az elalvás (pedig így történt), lehet, hogy tényleg Jézuska és menyország lesz mégis, de ne kövezzetek meg, én nem hiszek, úgyhogy tuti nagy szarban leszek, ha olyat kérdez Szandi, amire nem tudok válaszolni. Azt nem igazán fogadja el, hogy "meghalt, mert beteg vagy öreg volt", legutoljára januárban halt meg a szomszéd bácsi, akivel nagy haverok voltak, utána minden tüsszentés és köhögés után megkérdezte, hogy most ő is olyan beteg, hogy meg fog halni?Kép

Zulu
Utána nézek a mesekönyvnek, hátha nem lesz rá szükség, de ha mégis, akkor meg kéznél lesz. Köszi a tippet. Malinak hipergyors gyógyulást kívánok!

Zsuzsi
Nálunk is extra gyorsan fogy a "kepöcs", nem tudom leszoktatni róla Szandit. A Mekiben és a Burgerben meg háborog, miért olyan kevés van a dobozkábanKép
Én nem vagyok balkezes, de már többen "meggyanúsítottak" (amúgy mindent tudok bal kézzel is, írni is, de úgy csúnyább)
Zsombi nem mindig eszik két ciciből, ezért én váltogatok, így is valamikor beugrik a "görögdinnye-effekt" Kép
Torták nyamiiii, mindet bevállalnám.
KocsikulcsKép (azért annyi, mert ha kell, úgyis megveszed)
Képek nagyon jók

Kaska
Beázik a fürdőszoba Kép Először én is azt hittem Kép

Orsoly
AnyóskartársKép, meddig marad? (biztos írtad, csak én elfelejtettem)

Heni
Biztos, hogy a nyámmogás hízlal, Zsombi is profin műveli Kép

Myssnia
Már azt hittem, valami új magyar nyelv van kialakulóban Kép
Én is szoktam próbálkozni a fotózásunkkal, nem mindig sikerül Kép
Profi képek

Gombóc
Ha cumisüveg, akkor cumisüveg
Kép szupii

Anyóstéma
Nekem csak attól van gyomorgörcsöm, mit kapok vissza egy hét után a lányomból? (tudom, egy szétkényeztetett nyafka kismajmotKép) De annyira odavan, hogy nála is nyaraljon Szandi, nem mondhatom, hogy nem, mivel az én anyámnál két (vagy három) hétig leszünk.

Virga
A Te anyósod sem semmi! Spórol Neked a villannyal!

Ellimami
Neked is köszi a véleményt, ma megpróbálok túlesni rajta. Veszek egy nagy levegőt, aztán kérdezzen... A nemiség kérdésén már rég túl vagyunk, szülés meg ilyenek nem téma kb. 3 éves kora óta (szerencsére azt nem nagyon firtatja, hogy "nőtt" ő és a tesó a hasamba, elfogadta, hogy Apával szeretjük egymást, és egyszer csak lettekKép)
Képek szupik

Leszter
Az első oltás a kórházi BCG Kép Szóval velem csak az első volt, de Szandi szavaival élve "igaziból a második szuri".

Norka
Pécs szép hely, de nem tudom, mikor járok arra megint, szerintem már Zsombi nem lesz kendős korú Kép

Nadine
Képek nagyon jók

Manó2
Dorka aranyos lehetett
Férjednek sikeres "gereblyézést"
De jó képek!

Franyó
Azok a szép szemek

Minden baba gyönyörűűűű

Mindenkinek köszönöm a részvétet és a segítséget Szandi miatt. Holnap temetés, mi nem megyünk, csak a párom, mert nem lesz egy egyszerű dolog. Mi majd felsétálunk a sírhoz külön (a hegyoldalban van a temető, amúgy tényleg szép, nyugodt hely, nagyon szép a kilátás, de mégiscsak temető, én attól szomorú vagyok).

Lányok!
Mentek a Babanetes talira? Vagy ki megy? Nem is tudom, hogyan kérdezzem, biztosan értitekKép

Megyek, vasalok egy kicsit, amíg még Zsombi alszik. Szandi természetesen Minimaxot néz Kép

Pusssz mindenkinek
Toffi + Zsombi + Szandi
toffifee
 
 


Sziasztok!

A diliházban már keresik nekem az ágyat!

Éjjel nem aludtam 5 percnél többet egyszerre.
Bencére rájött, hogy nem akar egyedül aludni.
De most nevelés: 1-2-5-7 perc.
Pelenka mentesen van, de nem győzök mosni. A bilibe nem pisil, csak a kisgatyábaKép
Majd kialakul...

folyt köv.

Éhes a banda.

Heni
heni1979
 
 


Manó2!

Mi jól vagyunk, Emma felült és tegnap egy picit mászott előre! Gondoltam hogy dolgozol, majd ha ráérsz jelentkezz!
Tegnap voltunk Andrásnál, Emma egész jó kislány volt, 3/4 órát türelmesen várakozott. Tényleg, majd akarok egy csomó dolgok kérdezni, majd ha ráérsz sétálhatnánk. Majd 2 hét múlva megyek újra, szóval enm annyira sűrgős.Kép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Nem elég nekem a gyerek, megyek ki, az előszoba tele apró fecnikkel, a kutyám széttépte a papírt amin párizsit tettem le neki.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Heni,
Turelem, aztan egyszercsak szobatiszta lesz! Gyuri egyik naprol a masikra tette, minden atmenet nelkul, az ovodalatogatas kornyeken...mert ugye oviba csak pelenka nelkul lehet menni, es ott nagyon klassz jatekok vannak! Na meg a kaki a kakijatszoterre akar menni, es ez azota is program, kakit lekuldeni jatszani! Kép
Alvas Kép! Utalom, ha nem aludhatok eleget! Es sajna ugy vagy 5 honapja ez az allapot!

Epp most szoptattam Mikit, hogy elaludjon, mar csukva volt a szeme, amikor elkezdtek zorogni a radiatorok es Gyuri ugy megijedt, hogy sikongatva bogni kezdett. Szegeny epp a radiator mellett jatszott, es tenyleg nagyon brutal hangja volt! Miki szolidaritasbol, es mert o is megijedt Gyuritol szinten belelendult, azota is ordit. Kozben Gyurit megfurdettem, mert mindjart indulnunk kell a dokihoz!
Csak kicsit vagyok am ideges, nem nagyon, aaaaa!!!!
Drukkoljatok!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Myssnia!

Már rég akarom kérdezni hoyg te hogy fotózod Szilárdot, hogymindíg ilyne szépen belenéz a képbe, nagy szemekkel. Én ah nem vakuzok akkor sötét lesz a kép, ha meg vakuzok akkor becsukja a szemét, meg amúgy is utálom ha belevillog egy csomószor a szemébe. lehet valéahol fényerősséget állítani, vagy hogy kell?

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Ja, még akartam kérdezniKép

Emlékszem hogy valamelyikőtöknek Angel care légzésfigyelője van . Az újpesti topicban kérdeztt egy lány róla, leírnád hogy mennyire működik megbízhatóen? meghogy az őrző funkciója mennyire hazsnálható? (pl hány méterig jó)
Köszi:

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?