Új privát üzeneted érkezett!

mindjárt irom az anyossal, csak nézzem meg a fiukat :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


LAPTETŐ :lol: :lol:
na az előbb azt akartam irni,hogy anyós nagyon ellenzi a 3-ik babát, nem mintha tőle kérnénk tanácsot, de ő már csak ilyen...
A második babánál is javasolta, hogy eltetessem, mert....mert.... Szóval ha a karácsonyfa alá teszem a + tesztet akkor már egyúttal egy mentőt is kell hivnom, mert ha meglátja szivbajt kap szegény :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


muffin:
remélem teszel fel képet a babszemedről :wink: holnap :D

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 

 
 

Többi kismami!!!
szeretném látni a + teszteteket!!! :wink: :P

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


hát nem is tudom mit mondjak erre az anyosra!!!!!!!de ugye nem tántoritott el?????????mit mon miért nem akarja nem mintha sok köze lenne hozzá!!!!!!

az előbb lefeküdtem az ágyra és majdnem elaludtam......

mano
manocska2008
 
 


Sziasztok LÁnyok!!!

Végre itthon. Már elvonási tüneteim voltak, hogy nem voltam net közelben.
Nyuszi, csak most olvasom, hogy mi volt a dokinál. nagyon sajnálom, de fel a fejjel, mert minden jóra fog fordulni. Nem szabad elkeseredni nagyon. Tényleg írj ki mindent magadból, mi is ezt tesszük.

Még visszaolvasok, mert le vagyok maradva egy oldallal. De azért itt vagyok.

Kép
Kép
nati80
 
 


jaa, az oka megvan, vagyis szerinte :wink:
a 2 fiura kötött valami gyermekbiztositást, fene tudja, valami afféle, hogy ha megnőnek akkor kivehetik a pénzt 18 éves korukba, amit havonta betesz nekik....fogalmam sincs, nem akarom, hogy közöm legyen hozzá, nehogy félreértse :lol: :wink:
meg 2 kétszobás lakást akar kiteremteni nekik, ha majd megnősűlnek... Na ezért nem akar még egy unókát, mert az + kiadás :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Szia Natasa!
Milyen volt a suli?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


hát még mindig nem értem..............nálunk is anyukám mondogatta hogy nagy feleőség meg a mai világban 3 gyerekstb....de szerintem nem lenne szomorú!!!

szia Natasa!végre itthon :lol: :lol:
tényleg egyre álmosabb vagyok,jajj mikor lesz már este :!: :!: :!:

Odri???még mindig hiányolunk!!!!!

mano
manocska2008
 
 


Sziasztok!
Most látom, hogy a nyuszi tényleg lemegy a vonalzóról. :) Azt hittem, hogy a 28 nap után újraindul. Ezt külön kell indítani, vagy hogy van?

Kép
p__lilla
 
 


Kedden tesztelek, ha még nem jön meg. Az lesz ovu után 14. nap. Tünetem semmi. A cicim persze érzékeny, de az piri előtt is szokott.

Kép
p__lilla
 
 


Márti
Az én anyósom még 10 unokával sem lenne elégedett. Rögtön egy egész ovodát akarna, vagy focicsapatot, golfpályát :lol: :lol: :lol:
Össze kellene vegyíteni a tiéddel. Sztem azt kell neki mondani, hogy a 3. lány lesz és akkor neki nem kell ilyeneket előteremteni, majd megoldja a férje. :lol:
Jó volt a suli, csak nagyon fárasztó volt megint. Sokat dolgoztunk és megint megfájdult a fejem.
Párom megint játszik. Rally. Tegnap is éjfélig versenyzett. nem is lehet hozzászólni, mert rögtön összetöri magát. Most le is szidott. :( :lol:
Magdolnam, hogy vagy?
Odriról semmi hír? Mi lehet vele???

Kép
Kép
nati80
 
 


Nem tudom, mi a baj az anyósnak a 3 gyerekkel. Had ne ő döntse el, hanem ti, akik szeretnék és vállalják.

Kép
p__lilla
 
 


manó:
anyós szerint is 3 gyerek túl költséges. De abból indulok ki, hogy már többször emlitette, hogy jaj nehogy csináljunk még egy gyereket, meg valahányszor feljött hozzánk és én nem éreztem jól magam mindig megkérdezte:REMÉLEM nem vagy terhes???
Engem nem tud eltériteni a szándékomtól, de a fiát lehet, hogy igen. Már a napokban úgy vettem észre, hogy eléggé bizonytalan babaprojekt terén apa :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Lilla
Újat kell csinálni minden hónapban.

Én most nem is igazán tudom eldönteni megjött e vagy sem. Ti voltatok már így? tegnap alig volt valami, nem is fájt a hasam és ma dettó ugyanez. Most nem is használok töltényt, hátha jobban fogom látni. Nem is igazán értem, de majd a holnap reggeli hőm megmutatja. Ma reggel is 36.6 volt, de 6-kor mértem 7-7.30 helyett.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nem tudnám elviselni, ha valaki nekem ilyeneket mondana. Sztem tényleg semmi köze nincs hozzá. Különbenis hogy lehet ilyet mondani???
Ez csúnya dolog. Nem is tudok erre mit írni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati
Akkor a hőd sem esett le nagyon. Ha jól tudom, csak 1-2 tizedet.

Kép
p__lilla
 
 


Nati:
azt képzeld el, hogy a párom nagymamája aki 83 éves(anyósom anyja), a multkoriba megkérdezte, hogy mivel védekezünk :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:
Persze nem részleteztem neki, elengedtem a fülem mellett. Mi köze hozzá?!?!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


A legmagasabb volt 36.8 és most az átlagon van 36.5 és 36.6. nekem a ciklus első felében általában 36.4-36.6 között van.
majd fe is teszem az előző görbém, mert sztem elég szép volt.

Kép
Kép
nati80
 
 


Szóval hálát adok az Úrnak, hogy nem anyóssal kell egy fedél alatt laknom, mert azthiszem nem birnám ki idegileg. :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Én sem tudnám elviselni. Nálatok meg az is lehet, hogy ott kuksolna az ajtó mögött minden este, nehogy belekezdjetek a babaprojektbe. :lol:
Mindig megzavarna benneteket.
Én sem tudnék anyósommal egy fedél alatt élni, olyan kövér lennék a sok kajától, mint egy labda.

Kép
Kép
nati80
 
 


Most megyek fürdök egyet, mert csontig át vagyok fagyva és a gépem is lemerül mindjárt. Nem tudom hova bedugni, mert a párom játéka minden konektort elfogla. Azért még jövök ma.

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdolnam
Nekem van egy nagyon fincsi padlizsános receptem, de vega kaja. Bár meg lehet csinálni húsosra is.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati:
mitől hiznál el? Idegességedbe sokat kajálnál, vagy ő hizlalna el?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nati, érdekel ám nagyon az a recept! Írd le :) légyszíves.

Márti, jó fej anyóspajtid van.... :shock:
magdolnam
 
 


igen Magdolnam!
Van belőle 3 is :x

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


micsoda hír a híradóban...... egy barom ellopott egy tűzoltós autót. 1 napra rá megtalálták, de az összes cuccot kivették belőle (gps, lélegeztetőgép, stb) Jó, mi?
magdolnam
 
 


3 anyós??????? :roll: :shock: :shock: :shock: :shock: az enyémmel nagyon nmeg vagyok elégedve, tök jó fej, mindenben segít
magdolnam
 
 


párom anyja, nagyanyja és mostohaanyja Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti
Addig cseszegetne, hogy egyek, hogy végül inkább megennék mindent, csak hagyjon békén.
Hiába mondom, hogy köszönöm nem kérek, jól lakta, Akkor is még legalább 10x megkérdezi, hogy miért nem eszek.
JA!!! Már több mint két hete nem voltam náluk. Igaz telefonon beszéltünk, de nem mentem.

Kép
Kép
nati80
 
 


Az jó, ha megvagy elégedve
Mondjuk én sem veszekszem vele, már alapból nem vagyok kötekedős természetü, de néha nagyon feltud idegesiteni....
De rájöttem, hogy ráhagyom, oszt csinálom ahogy én jónak látom...

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


De amúgy rendes, nincs baj vele , mindig segit amikor tud

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Magdolnam recept ment priviben!
Márti
Én szeretem anyósomat, csak nem tudok neki eleget tenni. Néha az az érzésem, hogy sógornőm csinálja jól??? Asszonkássan öltözik, hiszen anyuka!!! Erre a hajamat téptem. Nem sminkel, mert anya és nem hord csinos, női ruhát, mert anyuka. Értitek ti ezt??? Mert én nem vagyok hajlandó trampli lenni, csak mert született egy gyerekem. Van egy párom akit akkor is el kell bűvölni, hogy mindig tudja, miért (is) szeret.
Ennek nem fogok eleget tenni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati ez tök király recep :-P
magdolnam
 
 


t lemaradt
magdolnam
 
 


örülök, hogy tetszik.
Én imádok főzni, sütni, szóval recepteket tudok adni rengeteget. Sok könyvem van. van mediterrán is, indiai, thai, reneszánsz. Szóval szivesen állítok össze ünnepi menüt is.
nekem most mézeskalács receptre volna szükségem, mert nem csináltam még sose és idén szeretnék.
IDÉN LESZ MÁSODSZOR SAJÁT KARÁCSONYFÁNK!!!!
Ennek annyira örülök és most szeretnék rá sütni díszt, mert hát sajna csak 12 gömbünk van és egy sor gyöngyünk.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati:
teljesen egyetértek veled!!!
Kérhetném én is a padlizsános receptet??? :oops:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Délután hazaértünk anyuéktól, most kicsit itt tudok lenni. Örülök, hogy ennyi kismamink van! Legalább tudni fogom, én mire számitsak, ha eljön az én időm. :)
Fülű, sajnálom, de ne keseredj el, az orvostudomány mindent le tud győzni! Ne viccelj, ha klónozni tudnak, tüszőt varázsolni már nem is olyan nagy dolog!!!!!!!! :wink:
Üdv az újaknak is!
Nekem holnap vagy kedden kellene megjönnie, de nem érzem semmi jelét...
Voltam a gyógynövény boltban, de nem volt barátcserje, holnap szólnak vissza, tudnak-e szerezni. HA nem, akkor irány valamelyik gyógyszertár.
Köszönöm lányok az érdeklődést, ilyesféle gyűrűm lesz:
Kép

VAGY


Kép


Még nem tudtam dönteni. Vagy 2 vagy 3 féle aranyból lesz, az enyémben brilliánssal.Karácsony környékén tartjuk.
JA igen, bemásolok nektek valamit, a Kismama magazinban volt:

GYógyszerek szedése várandósan

Paracetamol tartalmúak:

Csak ha muszáj, akkor is mértékkel! A normál felnőtt adag nem ártalmas, ha csak alkalmanként használjuk.

Acetil-szalicilsav tartalmúak:

Aspirin, Kalmopyrin
Előfordul, hogy terhességi magasvérnyomásbetegség esetén javasolják, de csak ebben a speciális esetben, és csak orvosi javaslatra szedjük!

Ibuprofen tartalmúak:

Mellőzzük!!! A terhesség egészen korai szakaszában vetélést okozhat, a szülés várható időpontja környékén pedig azért nem ajánlják, mert a vajúdás és a szülés elhúzódását okozhatja.

Kép
jenny29
Mór
 
 


Igen!

Kép
Kép
nati80
 
 


Szia Jenny!!!
nagyon tetszenek a gyűrűk!!!!Szuper!!! Király!!!
De jó most neked!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Én is imádök fözni :D A thai érdekelne még, lehet karácsony környékén majd kérek receptet.

Jenny, de jó lenne ha hozzátok is befészkelne a góla ;-) Szép lesz a gyűrűtök :wink:
magdolnam
 
 


Jenny
nekem az első tetszik. Nagyon szép. Én is valami hasonlót tudnék elképzelni, csak simán fehéraranyból egy kővel.

Na végre rendesen megjött, fáj is nagyon. Elmentem meleg vízben fürdeni és tudtam, hogy az megteszi hatását. most sajna mennem kell dolgozni, pedig csak most értem haza suliból. :cry:

Azért jövögetek.

Kép
Kép
nati80
 
 


Márti
Ment a recept priviben

Kép
Kép
nati80
 
 


várunk :wink:
magdolnam
 
 


Nyamiiiii!!!
De fincsi lehet!
Köszi Nati!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Még azért itt vagyok kb 15-30 percig.

Kép
Kép
nati80
 
 


mézeskalács recept engem is érdekelne!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


itt nézzél szét Nati!
http://mezeskalacs.lap.hu/

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Itt találtok többféle mézes kalács receptet. Én nagyon szeretem ezt az oldalt, sok jó recept van benne.

http://www.mindmegette.hu/index.php?app ... a=100&q=77

Nekem is volt egy tuti receptem, de nem tudom, hol lehet...elkeveredett tavaly óta, pedig én is minden Karácsonykor megsütöm.
Nati, a fára lehet még kiszáritott citrom és narancskarikákat tenni, cérnára felfűzött pattogatott kukoricát, arany vagy ezüst szinnel lefújt diót, tobozt tenni. Én nagyon szeretem a természetes anyagokból készült diszeket. A szalma és fadiszek is nagyon bejönnek.

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

Voltunk du. egy kicsit nézelődni. Igazán nem vettünk semmit csak mikulásokat a gyerekeknek.

Manó: köszi a bíztatást nagyon jólesik ám.

Márti: köszi neked is. Hasonlót nektek is a fa alá ;)
Az anyósnak mi köze, hogy ti szeretnétek 3. babát. Nem ő fogja felnevelni. Remélem azért apa melletted áll inkább és nem az anyjára fog hallgatni.

Lilla: tényleg elugrált az a nyuszi. Átcsinálom én is ilyen nyuszisra, hátha nekem is bejön ez a nyúl. :)

Nati: én is most hasonlóan vagyok, mint te. Ma jött meg és én is egész nap csak kétszer cseréltem, de szinte alig volt benne. És én a supert használom az első pár napban és most elég volt a normál is. Nem is értem. Lehet holnap niagara lesz. Ja és a hőm ma visszament 36,9-re. Ezt se értettem.

Jenny: fú mindkét gyűrű nagyon szép. De nekem tán a második jobban tetszik egy picit.

Álmosság: én az egész terhességem át tudtam volna aludni. Volt olyan nap, hogy a 24 órából 20-at aludtam :lol:

Anyós: nekem elég egy is nemhogy három :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?