Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Jöttem egy kis babaváró levegőt szívni :D
Aki még esetleg nem tudja, a mai, 12. napi hcg-m: 1511!
27-én megyek UH-ra, addig nem is merek teljes jogú taggá válni, de mostantól olvaslak Titeket (is), hogy képben legyek :)
Puszi mindenkinek!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :D
Olyan jó érzés Téged itt látni :D :D :D

Véda
Vendég
 


Köszönöm, Véda 8)

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

 
 

Fanni :)
és most hogyan szúrod magad? tudom, hogy a punkció környékén abbahagytad, de mikor kell újra kezdeni?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni!
Welcome!!! :D
Megértem, hogy még óvatos vagy, de fő a pozitív hozzáállás.
De Ti már annyi mindenen túl vagytok, hogy ez már a legkevesebb.. :D

Kép
fendike
 
 


Petitpois,
szépen kerekedsz, kb. ekkora az én pocim is... :D
igen, szeretnék már a babának is vásárolni, sőt ha tetszik és van, akkor a babakocsit is megvesszük
amit a védőnő ajánl megveszek mindent kint, - leszámítva amiket már londonban vettem - olcsóbb így és majd itthon ami még alakul vagy nagyon megtetszik
szerintem mindannyian karácsonyra is fogunk kapni bébis dolgokat...
bababútort hétvégén vagy pedig jövő héten megrendeljük, mert 2hónap amíg ideér és nem szeretném az utső hónapra hagyni amikor már kínlódás és nem öröm

Nevek???? Laura vagy Esther????
A mocorgás tényleg változó, én már mindennap érzem, de változó, hogy mennyit rúgdos.

Kép
fendike
 
 


Veda,

Udv. közöttünk, örülök, hogy itt lehetsz! :D :wink:

Fanni,

Hatalmas gratula a magas hcg-hez! :D Nagyon örülök nektek! Kivancsi vagyok mennyi bebike van a pociban! :wink:

Nyuszi,

Sajnos vannak nök akiknek nem "csak" harom honap a hanyos korszak...Jarok szüles felkeszitö tanfolyamra, ott is van ket kismama akik meg hanynak. :(

Petit,

Nagyon sok babaruhat kaptunk baratoktol, meg renszereznem kell öket de szerintem babaruhat nem is kell majd vennünk.
A kocsit, pelenkazot mar megrendeltük. Matracot majd ott a boltban valasztunk.
Inkabb nekem kell majd venni par haloinget, köntöst stb.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Orsi :P
Csak a punkió napjára hagytam abba, vagyis nem is, mert előtte lévő napra, aznap este már beadhattam és azóta folyamatosan szúrom magam. Szülés utáni! 6. hétig kell szúrni! 8)

Judit :P
Köszönöm! Én is belesnék :wink: Már csak 12 nap :D

Fendike :P
Óvatos vagyok, igen. De egyébként nagyon bizakodom, hogy ennyi babából csak meg is születik 1 vagy 2 :roll: Persze először látni szereném őket, aztán mégbiztibb leszek :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Nyuszi,Fendike,
koszi a pocakdicseretet :lol:
Fendike,
Laura!!!
De csak ti tudjatok senki masnak nem mondtuk el mert kulonben biztos lenne akinek nem tetszik es szeretnenk mi eldonteni...Szoval csaladnak meglepi...
Shopping,
biztos remek dolgokat fogtok venni Becsben,kocsi Mura lesz?Londonban csak babaruhakat vettel?
Fanni,
hatalmas gratula neked itt is,jo itt latni teged :lol: :lol:

Kép
petitpois
 
 


Fendike,
bababutorrol nincs keped?
Lafi?
Gombocske?

Kép
petitpois
 
 


Fanni,
én annyira drukkoltam neked így ismeretlenül is, de komolyan! Talán, mert nekem is csak sokadikra sikerült (5.). Mindig bekukucskáltam, hogy mi van veled. Annyira örülök neked!!! :lol:

KépKép
lili73
 
 


Fanni! :P
GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Üdv itt, most értünk haza, reggel óta :? (hulla fáradt vagyok), de az volt az első, hogy megnézzelek Téged! Huh, nem semmi HCG érték, nagyon izgi, vajon hányan vannak odabent?? :lol: :lol:
Továbbra is nagyon vigyázz magadra/magatokra, és gyere ide is! :D

Nyuszi! :D
Sajnálom, hogy rosszul vagy, hátha hamarosan elmúlik!
Én ma voltam Hajdú Krisztinánál, még emlékezett rám, tök rendes volt. A babával (Zsombor lesz, most már tuti) minden ok, nagyon tetszett neki is! :D 750 gramm, szóval a korának megfelelő!

Petitpois! :D
A Laura az szép név, és a pocid tényleg szépen növöget!

Fendike! :D
Mikor mentek bevásárló körútra? Ma mi is nézegettünk bababútort, nem egyszerű kérdés! Voltunk a bébi expressnél, rettentően drága, de prosit azért hoztunk, a biggibest számomra picit csalódás volt, mert azt hittem vannak mintadarabjai, de egyáltalán nincs, csak katalógus! :( Egyébként a bútorok a katalógusban nagyon szépek! :wink: Miket fogsz még venni Bécsben? Mikor teszel fel képet a vásárolt babaruhákról, had csorogjon már a nyálam! :lol: :lol:

Lafi!
Hol vagy?

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
Mennyiért néztetek bababútorokat? Kivi lennék hogy mi mennyi.

Fanni,
Óvatosan azért írkálhatsz ide majd nagyon vigyázunk rád :wink: :lol:

Lafi honap jöhet haza.
Vendég
 


Pandus, te hogy vagy?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Éljen, Lafi hazamehet :D

Petitpois :P , Donika :P
Itt is köszönöm!

Pandus :P
Helyes. Tőled már Suprefactot kaptam, meg pocidörzsit, úgyhogy számítok Rád tovább is :wink:

Lili :P
Köszönöm szépen! Nagyon édes vagy. Én is mindig egy kicsit jobban drukkolok a sokadik próbálkozósoknak :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Pandus! :D
A Biggibestben nekem ami tetszett, ott a kiságy 62.500.-; szekrény kb. 110.000.-; komód kb. 75.000.-; polc 20.000.-, ezek lengyel bútorok. A másikat megtalálod a www.babyexpress.hu oldalon, itt olasz, és spanyol bútorokból lehet rendelni.
Ti miket csináltattok asztalossal?

Lafit nagyon várjuk holnap!!!!!!!!! :P

Kép

Kép
donika
 
 


Fanni,
Ezek után ragaszkodom hozzá hogy az 1ik babádat Pandának kereszteljétek el :lol: :lol: szerintem nagyon egyedi lenne :lol: :lol: :lol:

Donika,
Köszi megnéztem :wink:
Ez az ágy lesz:
Kép
Csak persze nem zöld hanem barna színben és kihúzható ágyneműtartóval az alján. Azért jó mert átalakítható így sokáig használhatjuk majd.
Ezt a fogantyút választottuk hozzá:
Kép
Meg lesz hozzá 3 részes polc is, hullámos lesz mint az ágy széle. A radiátorra meg egy rácsot kértünk szintén fából hogy egy picit feldobja.
Hát nagyon kiváncsi vagyok már hogy milyen lesz :roll:

Baba,
Köszi jól vagyunk. Msn-en majd beszélhetnénk...
Vendég
 


Pandus :P
Én ismerek 2 Pandát is! Valójában nem tudom, hogy mi az "igazi" nevük :oops: A vicc az, hogy Panda imádó vagyok, 3 db különböző méretű Pandamacim van itthon :oops:
Nagyon tetszik ez az ágyikó, még ha én jócskán rá is érek az ilyesmivel! De fura ezt leírni! Még tényleg el sem hiszem :roll:

Lányok :P
Ez a mensi szerű görcsölgetés meddig tart, kb. hányadik hétig?
Köszi!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


fanni73 írta:Lányok :P
Ez a mensi szerű görcsölgetés meddig tart, kb. hányadik hétig?
Köszi!

maga a nagyon hasonló görcsölgetés olyan 8. hétig, de nekem egy tompa hasfájás megmaradt a fiúkkal a 22. hétig, Lilivel a 24. hétig. Elég érzékeny a hasam.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszi Orsi :P
A ma reggeli görcsöm elég ijesztő volt, de majd hozzászokom :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
Most még úgy látod hogy ráérsz és egyszer csak azt veszed észre hogy valami nagy gömb van a hasad helyén és ideje lenne vásárolni :wink: Nekem még most is szokott néha mensisen fájni a pocakom.

Lafi ma jöhet haza a zárójelentésre vár :D
Vendég
 


Sziasztok!

Jó reggelt mindenkinek!Az ujjaknak is ám!

nekem is van a mai napig néha enyhe mensis görcs.Legelején én is megilyedtem,akkor hívtam Harcikát,de megnyugtatott.
Ne aggódj,de tudom,bagoly mondja verébnek.
Mindenki aggódik,főleg az elején.

Igaza van Pandának,hogy csak azt hiszed,hogy ráérsz,valójában olyan kevés ez az idő.

Ja,Fanni anya!!!!!!!!!!!!!tartozásod van felém. :lol: :lol: :lol: :lol:

Lafi!Mondjad meg az adminisztrátoroknak,hogy siessenek,mert Téged sokan várnak!

Kép
csiperke
 
 


JJJJJJJJJJÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!

Ma vagyunk 30 hetesek!Mondom én,szalad az idő.

Kép
csiperke
 
 


Pandus! :D
Hol lehet ilyen fogantyút venni? Biztos nagyon tuti kis szoba lesz, ha kész az ágyikó tegyél már fel képet!

Fanni! :D
Én elég hasfájós kismama voltam/vagyok. Nekem vannak időszakok, amikor eléggé fáj a pocim, legutóbb a 20. hét körül volt ilyen, már konyakot is ittam, úgy fájt! Szóval ne ijedezzél (mint én), ez természetes, kell a hely a picurkáknak, had fészkelődjenek már be!!! :P Magneb6 3x2, de ezt biztos mondták már, és pihi! Ja, és ha görcsölne, akkor 2 cl konyak! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Lányok!
Mit jelent az, hogy lepény a fundusban tapad?

Kép

Kép
donika
 
 


Jó reggelt, kismamik :D
Milyen jó itt lenni!!! Remélem, a többiek is szép lassan átcsöppennek ide, hozzánk.

Fanni :D
Édes éjszakád volt, igaz? És most láttam, a vonalzódon a 2 Pöttömöt. Ez is Freud-i "elszólás"? :lol:
Has fájás nekem nem tartott sokáig, csak akkor az elején, ahol most te tartasz (4-5 hetesen). inkább a bal petefészkem "húz", mert az a dolgosabb, és ott a több sárgatest. Ne aggódj! Főleg ilyen magas hormonszint mellett! Én 2 babóra tippelek, és akkor az felerősítheti az ilyen kis alattomos fájdogálásokat. Bizti minden rendben lesz veled, VELETEK. És nyáron babázol!!!

Csipi :D
Nagyon közeledik a nagy-nap!!! Orsi baba már biztosan szép nagy és fejlett! Mikorra vagy kiírva?

Lafi :D
Várunk nagyon!!!

Hú, lányok, hogy én milyen vagyok :oops: Reggel émelygek, rossz a közérzetem. Aztán kezd megjönni az étvágyam, és olyannyira éhes leszek, hogy egy fél malacot meg tudnék enni :oops: Csupa egészségeset kívánok, igaz (gyümi, zöldség, kefír, sonka, narancslé) de akkor is - le se merem írni - már 3 kg-ot híztam :oops: :oops: :oops: Ez mind a pocimon van. Azért megpróbálok hétfőtől egy kis önfegyelmet tanusítani. (Azért hétfőtől, mert hétvégén a lányom szülinapja lesz :wink: )

Véda
Vendég
 


donika írta:Lányok!
Mit jelent az, hogy lepény a fundusban tapad?

fundus=uterus=méhüreg

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Fanni:
Ez nagyon szuper. Gratulálok!!!!!!! De a hcg-böl nézve ez biztos nem egy baba!Hány embrikét kaptál vissza?


Jucmuc:
Köszi az infót. TRudod én az első időszakban csak egyszer hánytam inkább hányingerem volt. De most bepótolom. Hogy tettszik a tanfolyam?

Donika:
Örülök hogy minden rendben. Én is szivesen mentem mindig Hadu Dr-nőhöz pont azért mert nagyon rendes. A Zsombor nagyon szép név nekem tettszik. A 750gr a tegnapi sulya?

De jó hogy Lafi holnap hazajöhet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Véda : Boldog szüli8napot a kislányodnak!!! Buli lesz?

Csiperke: Rohamosan közeledsz te is!!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Donika,
Nem tudom az asztalos küldött képeket és úgy választottunk. Majd azért megkérdezem ha nem felejtem el.

Véda,
Érdemes szülinap után önfegyelmezni mert akkor vannak az igazi fincsi falatok és azt bűn kihagyni :D

Csiperke,
Gratula a 30. héthez :wink:
Vendég
 


Pandus!
Ok, csak azért, mert mi is gondolkodunk, hogy asztalossal fogjuk a bababútort csináltatni! :wink:

Orsi! :D
Köszi.

Nyuszi!
Igen, a tegnapi súly. :)

Véda!
Szóval kívánós kismama vagy :lol: , a lányodnak boldog szülinapot, és jó étvágyat a tortához! (gondolom meglesz) :lol: :lol:

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
Árban kb annyi mintha boltban vennéd úgy készülj csak mégis kényelmesebb mint boltban megvenni és megálmodhatod milyen legyen.

Nyuszi,
Nem holnap hanem ma jön haza Lafi.
Vendég
 


Véda :P
Tényleg aludtam, mint a bunda :D
Sokan szavaznak 3-ra, de szerintem 2 babánk van/lesz :)
Már eléggé régen így érzem :oops:

Nyuszi :P
Köszönöm, 3-at kaptam vissza.

Csipi :P
A kaális párok fórumán írtam azt hiszem még tegnap, hogy Apa hogy reagált!

Lafi :P
Remélem egyből írsz, ha hazaérsz!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! :P
Ezt egy nő megérzi! Ha 2, akkor kettő!!!!

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok, köszönöm az aggódást, végre itthon!A saját ágyam, WCm (!!!!!) és kádam és egyáltalán. Nagyon hamar fáradok, de jól vagyok. Kicsit később leírom mi volt, van. De ez a kórház katasztrófa!!!!
Vendég
 


Panda, Dorka gyönyörű!!!!

Donika, elméletileg épp jó a cukor, de ezt meg szokták ismételtetni mert 7,8-tól GDM-es az ember lánya.

Őssejt: mi le akartuk vetetni és aztán Hajdu drnővel beszéltem erről, na azóta már nem vetetjük le.

Nekem jön fel a savam, meg fáj a gerincem meg rengeteget pisilok meg kb az összes tünetet produkálom....

Véda, Fanni örülök Nektek!!!!Fanni neked itt is nagy gratula.

A kórházi élményeimről később, mert nagyon mérges vagyok rájuk...rengeteget bőgtem bent mert sztem rosszul kezelték a diabom de hálistennek kiharcoltam magamnak sok mindent és sok minden kezelést visszautasítotttam...szóval amint lesz lelkierőm írni erről, írok...
Vendég
 


Hú, mennyit írtatok!
Egész nap a városban kavartam, volt m.helyemről kellett vmi papír és utána ahogy kijöttem észrevettem, hogy pont ma nyílt a H&M a Luxussal szemben...
Hát benéztem és aaaaaaaannyi cuki dolgot vettem.... :D
Olcsó, aranyos és elég nagy a választék!!!!!

Donika,
Biggie Best ilyen téren nekem is csalódás volt, de a katalógusban van 1-2 ami nagyon tetszik és tényleg olcsóbb mint a Babyexpress.
Nekünk a Hiacynt lesz, asszem így volt vhogy írva... :roll: :?:
Zsombor tetszik!!! :D

Fanni,
görcsölgetés tök normál, ne aggódj (nagyon), pihizgess és mindent ahogy jólesik... :D

Kép
fendike
 
 


Fendike! :D
A H&M-ről már én is sok jót olvastam, hogy tök szupi ruhákat lehet kapni, minőségben is jó, és árban is. Hol van pontosan?
Megnéztem a Hiacynt, gondolom a krém színű tetszik, tényleg szép, és olyan kis egyedi! Nagy kár, h abszolut nincs árukészletük, a nő a boltban még azt ajánlotta, hogy nézzünk szét a MaxCityben, ott vannak ezekből a vox bútorokból is. Kérdésemre, hogy mely bútorcsalád található, nem tudott mit mondani! :? (gondolom ő is csak hallotta) Egyébként az árai jók!

Lafi! :D
Végre itt! Elképzelhető, hogy megismétlik a vc mérést, a védőnőm azt mondta, hogy nincs vele gond, de a nődokim lehet, hogy mást fog mondani, majd kiderül! :oops:
Ez az őssejt levétel sztem annyira szubjektív, 2 tábor van az orvosok közt, van aki jónak tartja, van aki elveti! A drnő miért nem pártolja?

Kép

Kép
donika
 
 


Donika, nem is az, hogy nem pártolja, csak szte felesleges pénzkidobás mert őssejt van máshol és a kzs. őssejtjei kevesek és csak 20 kilós gyerekig használhatók fel és a többi őssejt meg ott van a testünkben és onann is ki lehet nyerni és addigra eljut a tudomány, hogy könnyen és olcsón kiszedjék az ősejtet a g.velőből pl.
Vendég
 


Lafi!
Biztos neki is igaza van! Azzal egyetértek, hogy sokba kerül, de hogy felesleges-e (remélem az lesz!!!), az csak később derül ki.
Még anno olvastam, amikor a Julia Robertsnek megszülettek az ikrei, az egyik szívbeteg lett, vagy már születésekor az volt, nem tom, de az őssejt beültetés segített rajta!
Te még fogsz menni a Hajdú drnőhöz vizsgálatra?

Kép

Kép
donika
 
 


Hát elméletileg a 36. héten igen....nos, ember tervez....Hunor végez.
Vendég
 


donika írta:Még anno olvastam, amikor a Julia Robertsnek megszülettek az ikrei, az egyik szívbeteg lett, vagy már születésekor az volt, nem tom, de az őssejt beültetés segített rajta!

szerintem ez UL, mert Amerikában tiltottak az őssejtkezelések és sztem nem utaztak ők kinába hogy megkapja a gyerek

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!
Van pár idióta kérdésem 8)
S tartok tőle, ez már innentől egyre gyakrabb lesz :lol:

- Hajfestés? Én különböző dolgokat hallottam róla. Nem a bőrbe jutó hidrogén miatt kérdem, hiszen azt a fejemre teszik, hanem a beszívott szag-borzalom miatt... ezért vacilálok.

- Kádban fürdés? Nyilván nem forróvízben, csak langyiban. Hmmm?

- Aki hátfájós volt, az mit csinált magával? Masszázs, vagy van valami krém amit lehet használni?

Most más nem jut eszembe, de bizti fogok még kérdezni :oops:
Köszi!!!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
Első 12 hétben nem fürödtem kádban de utána igen persze nem forró vízben és nem órákig.
Hajfestés volt a mai festékek már azért nem olyanok mint 10 éve.
Vendég
 


Csipi :P Donika :P
Szülés várható időpontját kérem szépen!
Köszi!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! :P
A hajfesték szagot én sem szeretem, mond meg a fodrásznak, hogy kismama vagy, és ne kelljen várnod, de ezek a hajfestékek már nem olyan károsak!
Kádban én nem fürödtem, minden nap tusolok, de azt olvastam, hogy langyos vízben nyugodtan lehet!
A kajáknál kell még egy pici odafigyelés, érlelt sajtok (feta), kecskecsajt, és abból készült termékek, májast is mértékkel, nyers húsok, tojás is sütve, stb. Sok folyadék, a hal az nagyon jó ilyenkor is, meg a roston sült húsok, zöldségek. Én korábban minden nap zöldteát ittam, de azt olvastam, h inkább gyümi teákat igyunk.
Nem voltam eddig hátfájós, de apa bizti szívesen megmsszírozza a hátad esténként! :wink:
Kérdezz nyugodtan!

Szülés várható időpontja: 2008.02.25.

Kép

Kép
donika
 
 


Pandus :P Donika :P
Köszönöm szépen!
Apa megmasszírozta tegnap a hátam, mondtam is neki, hogy sajnos nagyon jól csinálta... így ígéretet kaptam a mindennapra. Ma viszont dolgozik :( Ezért el is megyek karácsonyi körülnézni. Egyelőre nagyon jól vagyok, de azért ígérem, sokszor lecsüccsenek majd... Remélem, egy kis séta nem árt...
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


fanni73 írta:- Hajfestés? Én különböző dolgokat hallottam róla. Nem a bőrbe jutó hidrogén miatt kérdem, hiszen azt a fejemre teszik, hanem a beszívott szag-borzalom miatt... ezért vacilálok.

- Kádban fürdés? Nyilván nem forróvízben, csak langyiban. Hmmm?

- Aki hátfájós volt, az mit csinált magával? Masszázs, vagy van valami krém amit lehet használni?

hajfestés szerintem mehet. én voltam mind a 3mal.
kád: zárt méhszájnál semmi gondot nem jelent, a lényeg, hogy a víz 37 foknál ne legyen melegebb, mert fle tudja melegíteni amagzatvizet, amit a babák annyira nem szeretnek.
masszázs jó :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


fanni73 írta:Remélem, egy kis séta nem árt...
Fanni

nagy séta sem :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszi Orsi! Jó is, hogy írtad, mert most indulok :P

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni, én végig fürödtem, csak a lényeg, hogy langyos legyen a víz.
A hajamat festetem ()pl múlt héten is voltam).
A hátam nekem is masszírozzák!
És annyit sétálj amennyi jólesik, és amennyit bírsz!A tested jelzi ha elég. Így a vége felé nekem már 5 perc után jelez sajnos, már nem tudok sétálni... :cry:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: