Új privát üzeneted érkezett!

nekem a alkulátor 07.25-re rakta...
magdolnam
 
 


hehehehheheheh mondtam én hogy még szülni is együtt fogunk!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

tényleg Odri :cry: :cry: :cry: hol vagy máááááááár!!!!!!nagyyon várunk.izgulunk érted..........

neked a teszt nem halványodott el most kivettem a dobozból és hát alig látszik.........de erős volt :lol:

mano
manocska2008
 
 


Nekem 07-15-re írta a kalkulátor a szülést
:lol:

Csubi
csubi
 
 

 
 

ODRI!!!!
Adj valami jelet, mert aggódunk!!!!!!!!!!

Csubi
csubi
 
 


Mano
Nagyon örülök az újabb pozitív tesztnek. GRATULÁLOK :!: :!: :!: :!:

Ez a nap nagyon jól indult. Itt vagytok ti ketten pozitív tesztesek, és ma tudtam meg, hogy a munkatársam is megszült. J
JJUHHHHHHÉÉÉÉÉJJJJJJ :D :D :D :D

Lehet, mindenkinek ma kéne tesztelnie. :D

Kép
p__lilla
 
 


marti
Most nincsenek tüneteim. Az ovu után 8 nappal nagyon szarul voltam. Fájt az egész hasam, meg a derekam, a hőm felugrott aznap. Másnap már jobb volt, úgy éreztem, meg akar jönni, de még eddig nem jött a piri. Most semmi. Ma szabin vagyok, pihizek. Amúgy a 28. napom ma van, de most később volt pé-m így vasárnap-kedd között nem várom pirit.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla:És van valami tüneted???Mellfeszülés pl.?????????

Csubi
csubi
 
 


Lilla küldöm neked is a gólyát :lol: :lol: Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


aki tesztelt???nem lett halványabb a csik?????hmmmm amugy mindegy csak kiváncsi vagyok!!!!!

csubi :lol: 3 juliusi baba lesz,reméljük 4 mert Odrinak is pozitiv tesztje lesz csak nem jut szóhoz az örömtől!!!!!

Márti,édesek a gólyák!!!!!!

mano
manocska2008
 
 


jajjj Lillát ne hagyjam már ki!!!!!!! :oops: :oops: :oops: a juliusu babaázóból!!!!!!

mano
manocska2008
 
 


manó nem mondtad el, hogy párod miként reagált :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Csubi
Mellfeszülés az van, de az piri előtt is szokott.

Kép
p__lilla
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁ csomó ötletem volt hogy fogom elmondani,de mivel igy hirtelen csináltam,másképpen alakult!!!!!tehát ült a gép előtt és csak átkaroltam háturól a pozitiv teszttel......vigyorgott és adott csomó puszit.én meg csak kérdeztem hogy ugye biztos pozitiv.és mondta hogy szerinte ezt nem lehet másképpen látni!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .örült nagyon!!!!!!!!!akkor nézegettem olvastam a tájékoztataót.......csak elhalványodott mostanra a csik,nektek is???????????pedig mindig akartam benne gyönyörködni!!!!én a fiukkal nem ilyet csináltam és azon még most is látszik.........

mano
manocska2008
 
 


Lilla vasárnaptól izgulunk érted!!!!!!!!!!!!meg már most is rád koncentrálunk :wink: ,meg Odrira de nem jön :roll:

Magdolnám,csubi izgat ez a teszt miért halványodott vagy neketek is???????????

mano
manocska2008
 
 


Manó, ne izgulj, nekem is a Hunival a teszt elhalványodott, de attol még ott volt a babó :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


ja abban nem kételkedek hogy pozitiv volt csak nekem a fiuknál még most is látszik!!!!de ketten néztük a férjemmel és olyan erős volt a másik vonal mint a dobozon a minta. :lol: :lol: :lol: :lol: .mennik el egy vacsorára ma,a Beni ahol focizik most lesz a záróbuli a szülőknek na meg a szponzori pénzek gyűjtése.....de NAGYON-NAGYON nincs kedvem menni fáradt vagyok meg inkább csak pihennék.........még azt sem tudom mit veszek fel és 6-ra menni kell :( .majd gondoljatok rám!!!!

mano
manocska2008
 
 


Honnan lehet ezeket a jó kis figurákat berakni? pl. gólya babával

Kép
p__lilla
 
 


Manó! Nekem nem halványodott el :), de az nem jelent semmit!!!!
magdolnam
 
 


egy jo pár oldallal ezelőtt,Jenny irásában találsz egy linket és ott van,azt hiszem!!!!izgulunk ám érted csajszi,a hőd hogy áll??????esetleg egy görbét mutatanál??????

mano
manocska2008
 
 


bocsi csajok, hogy nagy ritkán írogatok, csak el vagyok havazva a melóval és nagyon álmos vagyok meg a kajától undorodom, pedig nagyon éhes vagyok :(
magdolnam
 
 


Közben megtaláltam Jenny írásában. A hőm még fent. Mindjárt dobok egy görbét.

Kép
p__lilla
 
 


Na, Lilla.... Szerintem Te is csatlakozni fogsz hozzánk :D
magdolnam
 
 


most hivott a férjem hogy vagyok :lol: és mondom hogy már nincsis szinte csik és mondta hogy ne izgulja mert jo erős volt.persze nem is izgulok csak kiváncsi voltam a tiétekre.meg most ugy érzem hogy baromi fáradt vagyok!!!!!!!cicim meg kidurran........

mano
manocska2008
 
 



Kép
p__lilla
 
 


hehe nekem is, és én is iszonyat fáradt vagyok :(
magdolnam
 
 


ez egy nagyon szép görbe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

mano
manocska2008
 
 


komolyan a kezemet is nehezemre esik felemelni!!!!!!csajok Odri jelentkezzen már amég itthon vagyok.fúúúúúújjjjjjjjjjj ez a vacsora.és hogy több pénze maradjon a kis egyesületnek a szülők fognak felszolgálni mosogatni.......ha én szerveztem volna akkor erre biztos keritek valakit,nem azért mert nem szeretek dolgozni csak megint azok a szülők fognak ugrálni akik mindig is szoktak mások meg ott fognak csücsülni.......hát lenne ötletem is kire borizanám a levest :wink: .na jo nem vagyok gonosz de ez sajnos igy van.......na megyek pihenni!!!!!!!!

mano
manocska2008
 
 


Még mindig semmi hír Odriról? Senki nem tud semmit?

Magdolnam, Manocska
Pihenjetek amennyit tudtok. Egy barátnőm is mondta, hogy az egyik tesztjén a csík eltűnt, de ő akkor is kismama. Azt mondta, hogy ahányszor védőnőhöz megy, mindig csinálnak neki tesztet. Szerintetek miért???

Kép
Kép
nati80
 
 


hű, ilyenről még nem hallottam Nati.
magdolnam
 
 


Drága Lilla, Te is nagyon babásnak tűnsz, most jutottam el oda, hogy megnézzem a hődet! :) tezstelj szerintem. Mikor kéne megjönni?
magdolnam
 
 


senki sehol? Odri?
magdolnam
 
 


Sziasztok egy másik topcot látogatok Csucsu mondta hogy ide szokott írogatni befogadtok engem is??????????

Röviden rólam van egy 1.5 éves kislányom a férjemmel szeptembertől szeretnénk másik babát. Meg is vannak a tüneteim már 2 hónapja de meg is jön,igaz2 napig max de megvan .Tesztet egy hónapja csináltam - lett . Majd tesztelek jövőhéten.Most így kételyek között vagyok ,mert a hajhullástól a hányingerik sőt azelőtejig minden tünetem megvan mégis megjön,ja a védőnő és az orvosom telefonon megkérdezett véleménye szerint csak hormonzavar...Nem tudom ti tapasztalataitok?
angelo2
 
 


szia Angelo!!!
persze hogy befogadunk,és van egy jo hirem hogy itt mindenki nagyon hamar babás lesz :lol: :lol: :lol: .
sajnos a hormonzavarról nem tudok semmit,de miért nem jársz alaposabban után?lehet egyszerűen lehetne kezelni valami gyogyszerrel ha tényleg van ilyesmi.....de lehet baba lapul a pocakodban :wink: .

sajnos én elköszönök mára mert mennem kell készülődni megyünk egy vacsorára.hmmmm meleg ágyikómat mikor látom :? .

szép estét mindenkinek!!!!!!

Odri várunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

puszi mano
manocska2008
 
 


Szia Angelo! Szívesen látunk természetesen! :) Sajnos hormonális dolgokban a pajzsmirigy betegségen kívűl nem tudok segíteni :(
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Nem bírtam tovább és elmentem az sztk-ba!
Jó, mondjuk tudtam,hogy korai lesz még, mert még csak 5.5 hetes a Csöpike,de a hasmenés után látnom kellett!!!Na, az a lényeg, hogy még csak a 4.8 mm-es petezsák látszik,de látszik, úgyhogy ott van!!!!!!!!!
Majd jövő7-en mennem kell újra és akkor már kapunk sztárfotót is!!! :lol:

Csubi
csubi
 
 


Szia Angelo!A legjobb helyre jöttél!!!
Sajna Én sem tusok a hormonzavarról semmit... :oops:

Csubi
csubi
 
 


Kisvirág!!
Bejelöltelek Téged 2 napja, vagy legalábbis remélem,hogy Téged :oops: :oops: Majd megnézed, kérlek??

Csubi
csubi
 
 


dejó, legalább láttad.Kaptál kiskönyvet, vagy valamit?
magdolnam
 
 


Jenny: lehet bevárunk páran ;) De ugyse lépünk le. Jó kis csapat ez. Majd tegyél fel képet milyen lesz a gyűrűd. Tuti nagyon szép lesz. Karácsonykor lesz az eljegyzés, jól számolom?

Csubi: visszaigazoltalak. Örülök, hogy minden ok volt a dokinál. :)

Lilla: grat a munkatársadnak. Te hogy vagy? Reméljük a mellfeszülés a baba miatt van ;) Szép a görbéd.

Nati: nekem egyszer se csinált tesztet a védőnő. Csinálnak tesztet a védőnők, de az nem terhességi teszt. Nem kevertétek össze?

Angelo: üdv a csapatban. Hormonzavarról nem sokat tudok én se. Kérd meg a dokid csináljon hormonvizsgálatot. Ne hagyd magad!!!

ODRI tényleg mi van veled? Már nagyon izgulok!!! GYERE MÁR LÉGYSZIIII!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Magdolnam: elvileg a kiskönyvet az első teljeskörű vérvétel után csinálnak. Ezt kb. a 7-10 hét körül.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Csubi, mennyire kellemetlen a hüvelyi uh? NEkem még soha nem csináltak olyat.
magdolnam
 
 


:oops: Nem tudtam :oops: még kezdő vagyok:( de belejövök :) remélem. Tehát a legelső dolog a vérvétel, ott mit néznek? Teljes hormonkivizsgálást?
magdolnam
 
 


Magdolnam: először el kell menned a dokihoz, ő megállapítja, hogy hol helyezkedik el a baba, mennyi idős, stb... és elvileg ekkor ad beutalót vérvételre meg EKG-ra. A vérből mindenfélét néznek pl. süllyedést, vasat stb... (hormont azt nem) Azt hiszem terhes rutinnak hívják ezt a vérvizsgálatot.
Mikor megvan a véreredmény meg minden ok akkor azzal együtt mehetsz a védőlányhoz kiskönyvért, mert azt ő adja és nem a doki.
Ja és a hüvelyi UH nem fáj, és szerintem nem is kellemetlen ;) Nem kellemetlenebb, mint egy sima nőgyogyis vizsgálat.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Ja és nem baj, hogy ezeket nem tudod. Én se tudtam ;)
Majd belejössz :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Jaj kismamik, úgy örülök nektek. :D :D :D :D

Kép
p__lilla
 
 


Magdolnam:bocsi, csak közben főzök is...

Szóval szerintem változó,hogy melyik doki mikor ad, vagy adhat igazolást, amivel mehetsz a védőnénihez.Nekem a múltkor is és most is azt mondták,hogy akkor adhatnak ilyen papírt, "fotót",amikor már nem csak a petezsák, hanem már az embrió is látszik.Ez olyan 6-7 hetes korban van.
És igaza van Kisvirágnak,semmi,de semmi kellemetlen nincs a hüvelyi uh-ban!!!!Ne izgulj, hamarosan már Te is mész és láthatod a kismagdolnam-ot!!!! :lol: :lol:

Lilla:Szép a görbuszod!!!!! :lol: :lol:

Csubi
csubi
 
 


jajjjjj, már annyira türelmetlen vagyok. Tudom nem szabad az lennem. Olyan aranyosk, segítőkészek vagytok! Köszönöm Nektek!!!!
magdolnam
 
 


még annyir kérdeznék, hogy vajon kiírják e veszélyeztetettnek azt aki sokáig próbálkozott és gyógszer (closti) útján sikeredett a baba? Clostiról azt írják hogy előfordul ikerterhesség is, ráadásul a férjem családjában minden generációban akad 1 pár... ezt most nem tudom miért írtam. Csakjött belőlem :roll:
magdolnam
 
 


Ja és a hüvelyi UH-t azért se nagyon fogod érzékelni, mert én közbe a monitort fogod nézni és gyönyörködni a kis petezsákba, vagy később a babába. :) Remélem a te dokid is oda fogja fordítani a képernyőt. (enyém oda szokta)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


telefonon már beszéltem a nővérrel, azt mondta, hogy igen végignézhetem :D már várom nagyon!
magdolnam
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?