Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Magdolna!
NAGYON NAGYON GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Manócska!
Szorítok Neked is nagyon ám!!!!!

Amúgy lányok én kétszer votam terhes és mind a kétszer az elmaradt menstruáció első napján már + volt a tesztem és biztos, hogy nem a legdrágábbat vettem!
Persze ha valakinek a ciklus második felében sikerült megtermékenyülnie, akkor biztos késöbb lesz +!!!!

Csak így tovább lányok!!!!!!!!!

Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 


nem megy. :( megcsinálnád nekem? valami jópofát
magdolnam
 
 


köszi Györesz!
magdolnam
 
 

 
 

És yeeeeeeeeeeeeeees!!!!!!!!!Tudtam Én!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Gratulálok magdolnam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Húúúúúúúúú milyen izgis ez a mai nap!!!!
HAJRÁ Mano és Odri!!!!!!!!! :wink: És a többiek is!!!!!!
Képzeljétek azóta sincs semmi bajom!!!!szerda este úgy látszik minden kijött belőlem ami nem akart ott lenni és kész!!!!
Azért ettől még maradok táppénzen... :oops: Hisz azt mondta a doki,hogy csak hétfőn menkek vissza...

Csubi
csubi
 
 


Nyuszi:bejelöltelek!!

Jenny:jó ez a táblázat,ügyi vagy!!! :lol:

Nati:Ne stresszeld magad olyanon ami nem is biztos!!!!Tessék menni dokihoz!!!!

Csubi
csubi
 
 


köszi Csubi! :)
magdolnam
 
 


A termékenységi problémákkal küzdő pároknak eddig azt a tanácsot adták, hogy a tervezett fogantatás előtt tartózkodjanak egy ideig a szextől, mert így megnő a spermiumok száma és ezzel együtt a gyermeknemzés esélye. Ausztrál kutatók azonban arra a megállapításra jutottak, ha a spermiumok minőségével, életképességével van a gond, célravezetőbb éppen az ellenkezőjét tenni, és intenzívebb nemi életet élni - olvasható a BBC honlapján.

A tudósok 42 olyan férfin végeztek kísérletet, akinek a spermája a mikroszkópos vizsgálatok szerint a normálistól eltérő formájú volt. Azt találták, hogy a napi rendszerességű szex mellett - öt férfi kivételével - valamennyi résztvevő esetében javult a spermiumok genetikai minősége, míg a többnapos önmegtartóztatás nem eredményezett ilyen hatást.

A brit termékenységi társaság vezetője szerint a szextől való tartózkodás csak mennyiségi, nem pedig minőségi javulást idéz elő. A gyermeket tervező pároknak ezért alapvetően azt javasolja, hogy 2-3 napos szünetekkel legyenek együtt, míg ha a férfinak minőségi gondjai vannak a spermáival, ajánlatos még gyakrabban próbálkozni.

Ezt találtam :D

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


uuu micsoda cikk......:):)
Olvastam egyszer hogy a fogamzásért ajánlott heti 2 alkalom sex. Bexarás....és aki nem akar gyereket annak havi kettő??? :):):)

Jenny én már abszurd hüle vok, tényleg nem is ugy vagyok az iwiwen :):). Hegedűsné Kis H. :):)


ODRÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ TESZTTT??????????????????????????
nyuszifülû
 
 


Magdolnam
Iwiw-en átküldtem a bemásolandó sort. Majd tedd be ide.

Később tudunk rajta javítani, ha kell.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nyuszifülú bejelöltelek iwiw-en. :D

Kép
p__lilla
 
 


Szia Lilla!
te hogy állsz a tünetekkel??? :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


jaj, itt nálam most 4 gyerek van, ittvannak a sógor gyerekei. A kislánya kitesz 4 fiut olyan kis eleven :lol: :lol:
Képzeljéztek mi van most a gyerekszobában.... :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Még mindig nincs hír Odriról? Mi lehet vele?

Márti
Kitartást a gyerekekhez!!!
Meddig lesznek nálatok?

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, nem tudom, nem mondták :roll:
csak felpostázta. Itt laknak a szomszédunkba :)
Azért örülök is nekik, mert úúúúúgy szeretik egymást.Jó nekik! Enyém meg a takaritls :wink: :lol: utánuk

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


sziasztok lányok!!!!!!

hát nem birtam magammal........és elrohantam a dm.be és vettem egy tesztet,nem kelett pisilni akkor ittam egy nagy pohár teát és vártam.........gondoltam őrült vagyok mert nem is az első pisi meg minden deeeee ++++++++++lett!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: majdnem kiesett a kezemből ugy remegett,de amikor elkezdett elszineződni akkor már + jel jött!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .apa is nagyon örült :lol: :lol: :lol: meg én is kb fél oráig néztem mert nem hittem a szememnek :oops: .

jol indult ez a nap és remélem Odri is ilyen jo hirekkel jön!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mano
manocska2008
 
 


Sziasztok!

Magdolnam: hatalmas nagy GRATULA!!! Sejtettük mi ;)
Kép

Odri: mizu???

Manó: nagyon jó a görbéd!!! Holnap tesztelj!! Várjuk ám.

Nyuszi: bejelöltelek :) Van közös ismerősünk, az Andi. :)

Nati: menj el dokihoz és mondd el ezeket a tüneteket, és ő majd elküld a megfelelő vizsgálatra és végére tudsz járni és meg fogsz nyugodni.

Jenny: most nézem, hogy én nem áprilistól, hanem májustól próbálkozunk élesbe :) Bocsi. Az egyébbe meg beírhatod, hogy HSG, és hormonvizsgálaton vagyok túl.

Csubi: örülök, hogy jól vagy. Pihizz sokat!

Márti: kitartást. El tudom képzelni. Néha nálunk is van pár gyerek :)

Nekem a mai hőm 36,6 volt. Tegnap 36,9. Szóval leesett. Lehet buktam ezt a hónapot is. Kép

Puszi

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


MANÓ: FÚÚÚÚÚÚ DE KIRÁLY!!!!!!! NEKED IS GRATULA!!!


Odri: mizu???? merre vagy már????

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


SZIA MANÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!!!!

GRATULA!!!!!!!!
Ez ám a szép nap!!!!!!!!!!!!
Kép


mondtam, hogy küldöm a gólyát!!!!
Ki kéri még??? :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Manocska!
GARTULÁLOOOOOOOOOOOK!!!!!!!!
Ez egy szuper nap, csak hallanék végre Odriról is valamit. :(

sajnálom Kisvirág a hődet, de legalább együtt indulunk neki a következő hónapnak. Ugye???

Kép
Kép
nati80
 
 


TEGYETEK FEL TESZTEKET!!!!!LÉGYSZI?LÉGYSZI? LÉGYSZIIIII!!!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti
Nekem küldjél légyszi két gólyát.

Kép
Kép
nati80
 
 


Kisvirág:
van valami jele a mensinek???mert van amikor leesik a hő, de attól még lehetsz babás. Én láttam olyan görbéket, de már nem tudom hol :roll: :roll: , azthiszem a babáttervezők otthona-n

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


NATI
EZ NEKED MEGY: Kép Kép
:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 





TESZTEKET IDE!!!!!! TESZTEKET AKAROK LÁTNI CSAJOK!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti: hát annyira nincs jele, max. hogy nagyon türelmetlen, és ingerültebb vagyok, ami nálam mensi előtt mindig van :(
A gólyák hozzánk is jöhetnének ám.

Nati: a követekző hónap már tényleg jó lenne, mert már kezdek nagyon a padlón lenni.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Márti: te hányadik napon vagy most?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Köszi Márti a két gólyát. Remélem egyszerre jönnek. :lol:
Nálunk gyakori az iker terhesség, de sajnos mindiig csak egy baba született meg. :cry: Majd nálam ez másképp lesz.
Fáj a hasikám, remélem hétfőig kibírja. Utálom, mikor az iskolában kell töltényt cserélni. :x

Kép
Kép
nati80
 
 


Már csak a fürdőszoba takarítása van hátra. :lol: :x
Azt utálom a legjobban, mert a zuhanykabint nagyon nehéz takarítani. Igaz csak 3,5 négyzetméter az egész fürdő, de éppen elég az.
Utána kedveskedek emberemnek és pizzát fogok sütni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati: én meg rendelni fogok estére pizzát :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


kisvirág, kapd el a gólyát, aztán ne engedd el!!!!! :lol: :lol: :wink: Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


én a 7cn.vagyok

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


hát csajok köszönöm remélem minden rendben lesz!!!!!!!!!!!!! :oops: ez a tetű szemem megint begyulladt,pedig a multkor már elmult :cry: .most megint várhatok 1 hetet a magánszemre.......hogy ne tudjak már annyira örülni!!!!!!na de tuljárok az eszén már főztem kamillát!

Odri?????

mano
manocska2008
 
 


Köszi elkapom :)
Azt hittem te is tesztelsz a napokba, mert a tábliba a 11.15. van tesz időpontnak.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Odri remélem nincs baj. Gyere mert nagyon izgulunk már érted.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


hát arról volt szó, csak időközbe megjött a csúnya miki :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


:cry: :cry:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


jajjj amugy csajok fel sem fogom :oops: ,pedig már kétszer átéltem de most mégis,félek örülök meg mindent igy egyszerre!!!!!!!

még jövök csk most a férjem engem akar :wink: .jajjj nem is fogom fel lehet....... :lol: :lol: :lol: :lol:

mano
manocska2008
 
 


Manóóóó!
Meséld el apa hogy reagált :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Manó!!!
GRATULÁLOK :!: :!: :!: :!: :!:

Hű csajok már 3 kismamája van a topiknak! Ez nagyon klassz hónap!
Remélem mindnekinek minél hamarabb sikerül!!!!

Odri :?: :?: :?:

Kép
Kép
györesz
 
 


Igen, ODRI mi van veled????

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


jenny :
el is felejtettem :oops: mondani, nagyon ügyi táblát csináltál!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Köszönöm Kisvirág :)

Manó, látod volt miért izgulnom! Hatalmas gratula!!!!
magdolnam
 
 


MANÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!!!!Ez fantasztikus!!!!!!!!!!!!Úr isten, milyen jó, hogy ez a hónap ennyi kismaminak kedvez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Manocska:Hidd csak el,Igaz a hír!!!!!!!!!!!!!Gratulahegyek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Csubi
csubi
 
 


Sziasztok!

Magdolnam, Manó nagyon nagyon gratulálok nektek!!!!!!!!!

Kép

Köszi, de ma megint irhatom át a táblázatot. Csajok, mennyi munkát adtok nekem!!! :D :D :D
Reméljük, Odri is hasonló jó hirekkel fog jönni nemsokára.
Mire én elkezdem a babagyártást, mindenki lelép egy babás topicba. :cry:

Tudom, most másnak örülünk, de ma voltunk apával ékszerboltba, megnéztük a katalógust, és annnnnnyira gyönyörű gyűrűk voltak benne!!!!! December elején megyünk, kiválasztani, és 1 hét alatt kész is lesz!!!!! Tök fel vagyok dobódva!

NA megyek ebédelni, mert sajna ma még dolgozom. Jók legyetek, kismamiknak sok pihenést délutánra! Puszi!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny,ne viccelj, hisz mi ennek is nagyon örülünk,hogy a topicban mindjárt lesz egy menyasszonyka!!!! :lol: :lol:
És milyen típusú gyűrűket néztek???

Jó Nektek,hogy 1 hét alatt kész van...Mi annó 3 hetet vártunk rá és akkor mikor kész lett, kérdezték,hogy bele akarjuk-e gravíroztatni a nevünket, mert az újabb 3 hét lenne :evil: Na azóta se volt szívünk visszavinni és otthagyni újabb 3 hétre, úgyhogy most nincsenek benne nevek... :oops:

Csubi
csubi
 
 


Alig vártam már, hogy gép elé juthassak!!
Csajszik!Hatalmas gratula!!!
Remélem ilyen szerencsés marad végig ez a topic!
Magdolnam: Ha nem tudsz tickert csinálni szólj, megcsinálom neked!:)
Na és mikor is mentek dokihoz??

Odri??? :shock:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Manó: Nagyon nagyon gratulálok. Na ez a nap is jól indul.
A mai napi átlag nagyon szuper :)

Odri is jöhetne már. Remélem azért nem volt eddig mert még most dolgozza fel a pozitív tesztet :)

Kép
csucsu05
 
 


köszönöm mindenkinek :lol: :lol: :lol: :lol:

Odri??????ugy izgulok és a kismamáknaak nem tesz jót!!!!!!!!

Jenny:örülök a jo hirnek nagy dolog ám ez amikor az ember igy elhatározza magát :lol: .következő honapban meg már jön is a kicsi Jenny :lol: .

mágnes pessze hogy igy marad!!!!!!!!!!!jönnek a golyák :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

Magdolnám mi pont együtt fogunk szülni is?????heheheh csináltál már kaklulációt??????tényleg minden kismami csináljon már én kikeresem és irom :lol: :lol: :lol:

mano
manocska2008
 
 


a szülés várható időpontja:2008 julius 27 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kiváncsi vagyok a többiekére is!!!!!!

mano
manocska2008
 
 


ODRI!!!!!!!!!!!!! HOL VAGY???????????
GYERE!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
nati80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?