Új privát üzeneted érkezett!

Nyuszi!
Elméletileg bejelöltelek iwiw-en. Remélem nem valaki mást.
Én azért gyanakodok PCO-ra mert a tüneteim: erős pattanásosodás, szőrösebb vagyok egy kicsit a kelleténél, persze nem nagyon látszik hisz leszedem. Pocakos vagyok nem is kicsit és a családomban több cukorbeteg is volt, van. Magas vérnyomás és daganatos betegség a génjeimben van. Úgy mint az öngyilkosságra való hajlam is. Állítólag. :shock: Ez utóbbiban sosem hittem. Nem akarok.
Egész életemben rendszertelen menstruáció és hajhullás. Most, hogy abbahagytam a tablettát felszedtem 8-10 kilót és megint elkezdett hullani a hajam. Sztem el fogok menni a dokihoz, csak nem tudom mikor. Talán holnap, ha össze tudom szeni magam reggel.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Füli, nagyon sok Hegedűsné van, és nem talállak... :cry:
Nati, biztos nem vagy PCO-s, azt már előbb észrevették volna! Odri, MAgdolnam, teszteljetek ám reggel!!!!NAgyon szoritok nektek!!!!

Ime a táblázat, amit remélem KELL majd javitani a hétvégén!
Puszi nektek!

Kép

Kép
jenny29
Mór
 
 


Hajnali 3óra, ismét kidobott az ágy, a szervezetem még álmomban is izgul emiatt. Halkan kiosontam a szobából, le a lépcsőn, remegő kézzel vettem elő a tesztet, a szívem a torkomban dobogott. A teszt azonnal bezebrásodott!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ÁÁÁ úgy örülök :lol: Kép
magdolnam
 
 

 
 

Odri, izgulok ám érted! És Manó!!!!!!!!!!!!!! Tessék csinálni tesztet, tuti neked is sikerült!
magdolnam
 
 


jajjjjj GRATULÁLOK :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .én sem birtam aludni....nem merek tesztelni ma ugy izgulok........nekem ma van a napja,és már pisiltem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!most mit csináljak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! elküldöm a görbém!

mano
manocska2008
 
 


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/0 ... 71200_.png

ez a ma reggelivel együtt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mano
manocska2008
 
 


na eldöntöttem ha holnap reggel is ennyi lesz a hőm csinálok egy tesztet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!már a 14.napon van fennt a hőm,remélem már megszokta és nem megy le :wink: .

úgy örülök csajok!!!!!!!!!!!!ma Odri is tesztel egy jot :lol: :lol: és már reggel is lesz.
ugy beszéltem meg magammal ha ma is fennt lesz a hőm akkor ma veszek egy teszte!!!!!!!!!!!!!!!!milyet vegyek????én a fiuknál a corax direkt nevűt vettem és bejött.....tudtok róla valamit??????dm-ben lehet kapni 800ft.mi legyen ráirva,milyen érzékenységű mutatja ki leghamarabb???????

mindenkinek szép napot kivánok ha már ilyen jol indult ez a nap :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mano
manocska2008
 
 


Manó!100%hogy te is terhes vagy, gyerünk gyorsan tesztelj!!!!!! Tessék egy pár cseppet kipréselni magadból :lol: Köszönöm egyébként!!!! :lol: Várom az eredményed. Nekem is ma kellett volna megjönni
magdolnam
 
 


Apát is flkeltettem, hogy apa lett. El sem akart engedni, majdnem összetört. Azóta nem tudun aludni :shock:
magdolnam
 
 


ja, hogy nincs otthon teszted... Nekem a clearblue már kimutatta, dmben vette a férjem, 1600-1700ft.Szerintem most ennyi jár, hogy inkább a drágábbbat vedd meg :)
magdolnam
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

én csak reggel zesztelek ha a hőm is megengedi :wink: .remélem nem esik vissza,már ma is 5-kor fennt voltam vártam mikor lesz 6 ora de aztán fél 6-kor megmértem a hőm,mert már azt hittem bepisilek.........gondolom az nem baj fél ora eltérés.én is olyat veszek mint te remélem bejön,csak meg ne jöjjön addig bár semmit nem érzek még kop-kop!!!!!!!!

a férjem is itt nézte mit irtál :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mano
manocska2008
 
 


szerintem nem számít bele az a fél óra! Jobb mint bepisilni... De drága :) akkor holnap reggel meg én izgulok érted!
Iwiwen fenn vagy?
magdolnam
 
 


igen de nincs kép.

holnap teszek fel magunkról meg a srácaimról is eggyet ide a babanetre.

most készitem a fiukat,még jövök!!!!!!!!

puszi mano
manocska2008
 
 


vegyél fel magdolnam néven megtalálsz, dunaharaszti :) Rendben
magdolnam
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
JUHÉÉÉJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ÉLJEN ÉLJEN ÉLJEN ÉLJEN ÉLJEN ÉLJEN ÉLJEN ÉLJEN
MICSODA GYÖNYÖRŰ REGGEL!!! ENNÉL SZEBB AJÁNDÉKOD NEM IS LEHETETT VOLNA A FORUMNAK!!! JUHÉÉÉÉJJJJJ!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nati: én vagyok az!!!!!! :):):) Az orvos lesz a legjobb választás!!! :) Amikor abbahagytam a gyógyszerszedést, ugy felborultam (hizás,pattanás, rendszertelen mensi) hogy el is mentem a dokihoz, aki megnyugtatott, hogy a második pubertáskorom élem. Csak nyugi. El fog múlni. (igaz mindez 5 éve volt, és még mindig szívok miatta) Úgyhogy nem biztos az a pco. Csak pozitívan!!

Jenny: akkor így keress: Hegedűs-Jász :):):) (asszem négy embert fog kidobni a rendszer :) )

ODRIII MEGCSINÁLTAD MÁR AZT A TESZETET SZIVEM????????

Ne sokkoljatok már tovább!!!!

UUU és ki fog még tesztelni??? :):):) De jó lenne most egyszerre több kismami is :):):)


Ölel titeket:
Fülűűűű
nyuszifülû
 
 


NYusz, köszi :) szerintem kapásból még lapul itt 2kismami
magdolnam
 
 


nyuszi erre a névre csak 1 fiút hozott fel iwiwen :( bejelölsz engem? :oops: magdolnam
magdolnam
 
 


Fülű:én reggel tesztelek ha minden jol megy remélem nem lesz válltozás!!!!!nekem ma van a napja........csak a vonalzóm csal 1 napotde igy is jóóóóóó nekem hogy van!!!!!!!!

mano
manocska2008
 
 


Magdolnám: Én álmosan, kávét szürcsölve, kissé unottan olvasom itt a topicot. Még nem kelltem fel erre mit látok?? Na rögtön kinyilt a csipám!!! G R A T U L Á L O K !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
És hogy megérezted. Tök jó. Elképzelem a párodat ahogy mondtad neki.Hát biztos fantasztikus érzés lehetett az a pillanat.
Nagyon örülök és remélem most a lavinát elindítottad :) :) :) :) :) :) :)

Kép
csucsu05
 
 


Magdolnam
JUHÉJJJJJJ! Ilyen jó hírekre ébredni... Nagyon örülök a zebrás tesztednek. :D :D :D :D

Kép
p__lilla
 
 


:D köszönöm :oops: fura, hogy sejtettem, csak nem mertem túl nagy reményt fűzni hozzá. 3 óra alatt 5ször voltam pisilni.... :? Nem tudom hogy most hogyan tovább... nődokit kell gondolom felhívni, na de mi a helyzet a védőnővel? Oda mikor kell menni?
magdolnam
 
 


Neke a nődoki azt tanácsolta, hogy ha + a teszt, még ne menjek hozzá, mert úgysem tudja kimutatni. Hanem 2 hét múlva. Aztán szerintem elmondja, hogy hogyan tovább, meg a védőnőt is.

Kép
p__lilla
 
 


hm, akkor felhívom mindjárt, mert úgy is 2-3hetes átfutásiidő kell nála, mert jó sokan vannak.
magdolnam
 
 


Magdolnám: Hogy a doki valamit lásson várj még vele. Hivd fel és ő tudni fogja, hogy korai terhes vagy még ezért biztos olyan időpontot ad amikor már mindent lát. Én a lányommal 5hetesen voltam nála akkor megállapitotta , hogy méhen belüli. Ez az első vizsgálat alapja. Majd 8hetesen mentem hozzá. akkor elküldött vérvételre és már uh-n hallottam a szivét. A szivhang 6,5-7 hetesen hallatszik. Az csodálatos érzés hallani :)
A védőnőhőz majd ő mondja mikor menjél el. Én úgy tudom a szivhang után küld el a védőnénihez. Ott kapsz egy kiskönyvet és a terhesség alatt 4X kell hozzá menni. Kivéve ha a védőnéni túl buzgó akkor sürűbben :)
Hát most ez vár rád :)

Kép
csucsu05
 
 


nekem azt mondta a dokim hogy 10 napos vérzés késés után jelentkezzek nála mert akkor fogja látni az uh.a védőnővel még várjál,de majd a dokid elmondja hogy ott hogy szokás!!!!!!!!!minden orvos másképpen csinálja!!!!!!!az a lényeg hogy mindent uyg csináljatok ahogy mondja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

Odri!!!!!!!hol vagy,teszteltél??????????

én nem érzek semmit.....nem is tudom hogy örüljek e neki :? .vagy lehet meg fog jönni????jajjj izgulok ám. :oops: :oops: :oops:

mano
manocska2008
 
 


:lol: köszi csajok!

Odri! Hol vagy? Várunk ám.
magdolnam
 
 


Magdolnam!
GRATULÁLOK!!!!!! Tudtam én!!!! Vigyázz magadra!
Keresd meg Nyuszit az én ismerősei között. Ott megtalálod.

Odri???????? Teszt????

Ilyen reggelem sem volt még, alig látok és már egy egész oldalt kell visszaolvasnom. De azért megérte.

NAGYON BOLDOG VAGYOK!!!! Csak így tovább Lányok!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


köszi:)
magdolnam
 
 


A hőm még mindig fenn 36.8 és a 33. napon vagyok.

Kép
Kép
nati80
 
 


az jó!!!!!!!!
magdolnam
 
 


Sziasztok csajok!!!
Hm, micsoda reggel!!!!
Erre érdemes felkelni :wink:

MAGDOLNÁM!!!
Igy csináltam amikor elolvastam a jó hirt!!!
Kép

HŰ de örülök nektek!!!
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Gondolom a párocskád kiugrik a bőréből :lol: :lol: :lol:

Manó, Odri ti következtek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


ODRI :?: :?: :?:
Hol vagy? Teszt???

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdolnam
Párod hajnalban felkeltetted???

Kép
Kép
nati80
 
 


Manocska
Ilyen hővel biztosan kismama vagy!!! Főleg, ha már ma le kellett volna esnie.

Kép
Kép
nati80
 
 


Márti, de aranyos vagy. Kb én is így örültem, 7hónap után már ideje volt...
Ez úgy volt, hogy felkelt ő is pisilni, majd mondtam nek, hogy apa lettél. Azt mondj: mi van? Azt hiszem rosszul hallottam, kb 3szor kellett megismételni, mire felfogta, aztán jött a csonttörés (annyira örült)
magdolnam
 
 


Nati!
Gyanús vagy :wink: :wink:
Hány napja van fenn a hőd?

Dobsz egy görbét? Nem mintha nagyon értenék hozzá, csak kiváncsi vagyok :oops:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


örömömben elkezdtem főzöcskézni, hurkát csinálok :D olyan fura mert éhes vagyok de egyáltalán nem kívánok semmit
magdolnam
 
 


De aranyos!!! Már én is várom ezt az érzést.
Ma is dolgozol??? Hogy fogod kibírni, hogy ne kiabáld ki a világnak? Én nem tudom mit csinálnék. Az biztos egész nap vigyorognék. Sztem te is.

Kép
Kép
nati80
 
 


Márti
Az én hőm 12 napja van fenn. 21. cnapon volt ovu. Ez még sztem normális. Majd, ha hétfő reggel is fenn van. Na akkor már lehetek gyanús! :lol:

Kép
Kép
nati80
 
 


De jóóóó!!!
Emlékszem amikor az első terhességemnél teszteltem, a párom kint a folyosot rótta, le s fel izgalmába. Aztán miután kijöttem a fürdőből és megmutattam a tesztet, engemis majdszétroppintott. :lol: örömébe :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Hát nagyon nehezen, de az első vizsgálatot még meg akarom várni és aztán a családnak bejelentés. :roll:
magdolnam
 
 


mit szolna a párod egy meglepi babához? :lol:
Ugy szoritok neked, hátha.... :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Apa ma bevisz dolgozni és értem is jön, olyan édes :)
magdolnam
 
 


magdolnam
akkor már 10 hetes leszel kb. nem lesz már az nagyon korán. Csinálsz babás vonalzót????

Kép
Kép
nati80
 
 


Márti
Biztos elsőre sokkolná, hogy mégis hogyan , mikor??? De tudom, hogy nagyon örülne neki. Hisz már mondta mennyire szeretne babát.

Kép
Kép
nati80
 
 


nem tudom, hogy kell és hol.Múltkor próbálkoztam vele, de nem jött össze...
magdolnam
 
 


Magdolnam
www. tickerfactory.com
ha nem megy csinálok és majd felteszed.

Kép
Kép
nati80
 
 


:D apát megkérem rá, ő tud angolul is, ha nem megy, akkor meg foglak kérni rá :)
magdolnam
 
 


OK!

Most megyek egy kicsit rendbeszedem a lakást, mosok is. Remélem Odri is jön nemsokára. JÓ HÍREKKEL!!!

Kép
Kép
nati80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?