Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!
Úgy látom tényleg mindenki téli álomra szenderedett :D
Ma rendes időben mértem és 36.8...asszem a két 37.0 helyett is ez lett volna ha fel tudtam volna kelni :roll:

Csak este leszek, mindenkinek szép napot! :)
tapedli
 
 


Sziasztok!

Tapi!
Nálam is ez van,hogy nem tudok egyformán mérni,lehet hülyén hangzik,de én ezért nem kelek fel hamarabb.Imádok aludni.A vasárnapi mérés nem jó,nagyon későn mértem és alkoholt is vettem magamhoz előző este és nem keveset :oops: :)

Ime
Kép

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Az én görbém is zavaros. De lehet nálam a gyógyszer kavar be.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Bumi!
Még van ideje helyrejönni.

Kép
breni
 
 


Kaptam butalót a Kardiológiára, tachycardiával, pánik zavarral. A háziorvosom szerint egyértelműen a stressztől vannak a tüneteim, de hogy megnyugodjak elküldött a Kardiológiára.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Halihó!
Nos? Mi minden trötént??
Breni nehogy elkeseredj! Ez a beágyazódás jele is lehet!!

Tapi, neked meg extra drukkok!!!A 36,8 is nagyon jó magas hő!!

Tea! Köszi a bókot, tényleg imádnivaló a zuram, de azért sok-sok noszogatás rejlik az "ő" intézkedése háta megett :lol:
Az időpontokat én kérem neki, az eredményekért én telefonálok oda, szval nem megy csak úgy pikk-pakk, de a hajlandóság szerencsére megvan benne.. Biztos amiatt, mert picit bűntudata is van, hogy az eredményei miatt nem haladunk. De sztem ezt a férfiaknak nagyon nehéz elfogadni :( Néha nagyon sajnálom is, h ilyen erőszakos vagyok..

Bakter bácsit holnap kell hívnia és gondolom berendeli egy konzultációra, hogy milyen bogyókat kapjon. Mellette a meddőségibe újabb "mintát" kell vinnie szerda reggel, hogy miként hatott rá az ottani andrológus natura-kezelése. (joghurt, méz, C-vitamin).
Há, majd meglátjuk. Még mindig várunk..
Tea! A te párodat mi tartja vissza egy kivizsgálástól?
dorcsi73
 
 


Úgy látom megint senki :roll:

Dorcsi, nagyon ügyi a párod, óriási drukk a holnapi eredményhez+++

Kata, kérdezted korábban miért Timmermann...hát mert ajánlották :roll: Esetleg nem hallottál róla jókat?

Bumi, szinte mintha a saját sztorim hallanám... :? De ne aggódj egy percet sem, mert ahogy nekem is negatív volt minden leletem, Neked is az lesz! ++++ A szívultrahang nagyon vicces :D

Breni, mostmár tényleg "ágyazósnak" tűnik a görbéd :wink:

Tea, a Te párod is belevág nemsoká majd meglátod :)

Nekem elkezdtek nagyon fájni a didkóim...tehát nincs bébi. Viszont gondolom amiatt, mert magas a progim..és ettől lesz egy szép görbém :D Viszont mivel még nem mentem azóta dokkerhez, ha így marad a dolog és esetleg a mensim megint vacakol, akkor nem húzom tovább ezt a dolgot, irány a doki!
tapedli
 
 


Gröni! Hol kóricálsz? :D
tapedli
 
 


Kata! :D
Most olvastam a hőmérősben! Kezem-lábam keresztben értetek :wink: Mennek a drukkok ahogy csak tudnak! +++++++++++++++
tapedli
 
 


Tapi!
Miért baj, ha fáj?? Az jó jel! Ha terhes az emberlánya, akkor fáj a didkó. Neeem???
dorcsi73
 
 


dorcsi,
ahhoz ez még nagyon korán van :( A 7.dpo-n, szerintem még nem fáj...persze nem vagyok túlzottan tapasztalt. :roll: A női test rejtelmi...vagy valami hasonló nevű topikban olvastam egy többgyerekes anya írta ezt. Hát írjon aki tudja, mikor kell fájni a didkónak :D
tapedli
 
 


Sziasztok csajok!

Tapi!

Ez bizony a progitól van és az ilyenkor nagyon jó! :wink: Ez is lehet jele egy terhességnek, hisz egyre magasabb lesz a progi szint!

Reni!

Cikk-cakk görbe=babás görbe! :wink:

Bumi!

Remélem meggyógyulsz a bogyotól és a kardiológián nem kapsz rossz híreket! Szorítok!

Katának millió drukk!

Velem meg ez van! :(

Kép
Vendég
 


Szép reggelt Lánykák!!
Csak félve írom le, de képzeljétek, negatív apa eredménye!!!!!! :lol: :lol:
Próbálom hívni a nőgyogyimat, hogy most hogyan tovább, ma vagyok a 15. cn-on, elvileg 20-tól szúrhatnám magam..
Még semmit nem tudok a folyamatról és a dokibát sem érem el, de nagyon boldog vagyok, hogy ezt is megértük!!!!!

Tapi? Fájsz még??
Breni??
Gröni! Ez jó! nem??

pusszantás!
dorcsi73
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk konzultáción és naggyon szimpatikus volt a doktor úr is és a biologus nő is!! Nagyon tudom őket ajánlani!
Sajna a pajzsmirigy eredményem nem tetszett nekik! December 5-én megyünk akkor nekem és apának is egy csómó vizsgálatot megcsinálnak! Aztán meg látjuk hogy tovább!

Nekem sajnos 5 nap késés után ma reggelre nagyon megjött! :( Szórakozik velem a természet ( de ez most szíven ütött bevallom őszintén)!

Bumi, tesómnak is ez volt, ő is Betalocot kapott! De elmúlt a pánikbetegség, vele együtt a szívzavar is! Kívánok sok jót ezügyben nektek!

Tapedli, köszi a drukkot! Ez van!

Dorcsi, az mit jelent hogy negatív apa eredménye?

Kép
kata05
 
 


Halihó!
Ma nagyon aktív vagyok :D
Kata! Nagyon sajnálom :( Gondolom, milyen érzés lehet....

Negatív eredmény a zuramnál: nincs bacija :lol: Erre vártunk már nyár óta (mármint, hogy a bacit űzzék ki belőle)!!!!! Holnap de.-re kaptam időpontot a nőgyogyimnál és megkonzultáljuk a továbbiakat.. (lombik- long protokoll, ennyit tudok)
Tudjátok esetleg, hogy mi a különbség -hatékonyságában- a long és a short protokoll között?
dorcsi73
 
 


Dorcsi: ez tök jó hír!! Éljen!

Kata: sajnálom a pirit!

Üdv Mindenkinek!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Dorcsi, nagyon-nagyon örülök! :D Nekem is long protokoll volt, de szerintem nem a sikeresség szempontjából hasonlítják a változatokat egymáshoz. Én mindig úgy gondoltam, hogy a long az lassabban készíti fel a szervezetet, ezért kevésbé drasztikus...de ezt csak én képzeltem hozzá :roll: :lol:

Kata, merre csúszott el a pajzsmirigy működésed? Túl vagy alul műxik?

Gröni, szerintem azért magas a hőd, mert az előző ciklusban nagyon magas volt a progid és még nem állt helyre. Vagy beszedtél valami téli bacit csak még nem tudod :shock:

Nekem a cickóim egyre jobban fájnak :( Meglátjuk, de hamar el fogok lőni egy tesztet úgy döntöttem, hiszen a pé-m is nagyon korán volt... Pénteken vagy szombaton eldurrantok egyet próbából :lol:

Breni, hol vagy?
tapedli
 
 


Tapi!

Annyira drukkolok neked! Pénteken az lesz az első dolgom, hogy bekuksizok és gratulálok! :wink: Nem érzem magam betegnek, talán az lehet, amit írtál! De létezik ilyen egyáltalán? Elvileg a mensivel az alapokról indulunk! 8 nap nem volt elég a progimnak? Olyan mérges vagyok, mert tök átláthatatlan lesz ez a cilus! Na de mindegy, majd minden második nap eksönözünk, abból baj nem lehet! :lol:

Most olyan szomorú vagyok! Időnként belenézek Tündi blogjába, hogy mi a helyzet Rolikával és olyan borzasztó amin keresztülmennek! Szegény kicsi fiú, lemondtak róla az orvosok! :cry: Nagyon igazságtalan az élet!

Ilyenkor érzem igazán, hogy a mi problémánk eltörpül!
Vendég
 


Ez a gagyi meg lemaradt! :lol:

Kép
Vendég
 


Jó reggelt Lányok!!!

Dorcsi!
Gratulálok a negatív eredményért!!!!!!!

Kata!
Sajnálom,hogy megjött,főleg késés után.Sajnos nincs más választás mint megint felállni és menni tovább.:(

Tapi!
Itt vagyok,csak sajna otthon szarakodik a netünk,ezért nem tudtam jönni,meg szabin voltam tegnap és így bent sem tudtam írni.Tegnap voltunk Da Vinci kiállításon-szupi volt.

Velem annyi hogy ma reggel elfelejtettem hőt mérni,a buszmegállóba jutott eszembe :shock:
Azért felrakom a tegnap eredménnyel

Kép

Kép
breni
 
 


Tapi, alulmüködik, igaz csak enyhén, de akkor is! :(

Kép
kata05
 
 


Kata,
akkor biztosan kapsz gyogyit. Nem vettél észre magadon súlynövekedést? Asszem ez lehet a tünete meg aállandó álmosság.

Reni, örülök, hogy megvagy :D Annyira nevetném ha épp ez az össze-vissza mért görbéd lenne babás. :D

Gröni, ne izgulj ebben a hónapban nekem is lassan ment vissza a hőm. Nagyon az elején vagy még a ciklusnak. Ne idegeskedj emiatt :wink:

Bumi, remélem hamar rendeződnek a szív panaszok és a kardiológus is csupa jót mond. Én úgy mentem oda egy éve, hogy tuti most mondják meg, hogy szívbeteg vagyopk, aztán jól megdicsérték a szívem :lol:

...cickók továbbra is fájnak :roll:
tapedli
 
 


Tapedli!
Hogy fáj a cici?Szokott ilyenkor?

Én is röhögnék,de lehet hogy inkább sírnék,de örömömbe.
:roll: :wink:

Kép
breni
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a gratulációkat, nagyon jól estek :)
Segítettek is, mert ma voltam a nődokimnál és holnaptól már indul is a program :lol: :lol: El sem hiszem, hogy ezt magamról írhatom le!!! Holnaptól napi 1 Decaepetyl szuri, aztán 29-én megyek vizsgálatra, akkor kapom meg a többi gyogyit (Merional, Puregon stb..)
Félek a szurizástól, még sosem voltam ilyen helyzetben.. Szorítsatok, hogy menjen!! Bár a zuram adja majd be, azért rendesen be vagyok parázva :shock:

Tapi! Neked is ezeket írták fel anno?? Nagyon várom már a 2 csíkos tesztedet!!! Hajrá cickófájás!!

Breni! Teszt????????

puszi mindenkienk!!!!
dorcsi73
 
 


Dorcsi!
Hát akkor egy kalappal a szurihoz és az azt követkő dolgokhoz.......

Egyáltalán nem akarok tesztelni.Tök nyugis vagyok,talán ez az első ciklusom amikor nincs rajtam a tesztelés.

Kép
breni
 
 


Dorcsi,
nagyon örülök, hogy ennyire felpörögtek az események :lol: Ne félj a szuritól, csak az első néhány rossz. :? Nekem is apa adta, mert ha én szúrtem mindig bevérzett. Ő jobb szögben tudta adni.
Én egy hónap fogigátlót szedtem, utána kezdtem a Suprefactot. Közben valamikor el kellett kezdenem a Prednisolont szedni és a végén volt egy hétig kb., amikor a Suprefact mellett a Puregont is szúrtam. Ovitrell volt a repi szurim. Nekem utána már nem is kellett semmi csak Utro és Duphaston. Volt akinek még írtak a beülti utánra is Ovitrellt néhányat. Ezek ugyanazok, mint amiket Te is kapsz csak más gyártótól...asszem :roll: Ügyesek legyetek! :wink:

Én azért tesztelek, hogy ha nem pozitív, ne reménykedjek feleslegesen...és akkor remélem megjön rendesen, nem úgy ahogy legutóbb :shock: Ha viszont pozitív, akkor holnap már örülhetek :lol:
tapedli
 
 


Sziasztok!

Nekem ma reggel sem ment simán a hőmérőzés.Tegnap ugye elfelejtettem,ma pedig 7:10-kor arra riadtam,hogy elaludtam(7:30-ra járok dolgozni),felugrodtam az ágyból és akkor jutott eszembe hogy mérnem kell,óriási szívdobogással mértem egy tök alacsonyat.De amúgy sem lett volna több,mivel holnap meg kell jönnie.

Íme a csodaszépségem :lol:

Kép

Kép
breni
 
 


Tapi!

Asszem neked volt igazad, mint általában! 8) Tegnap már szinte minden terhestünetet produkáltam! Már azon agyaltam, hogy tesztelek, pedig ilyen soha nem jutott eszembe a ciklus elején! Aztán beszéltem anyuval, ő is ezeket a tüneteket produkálja(gondolom ő nem terhes :lol: ) Ma már rendben vagyok, kivéve a kis hányingert ami néha megkörnyékez! Viszont megy lefele a hőm, aminek most nagyon tudok örülni! :lol: Nagyon szorítok neked holnapra! Addig mindenem keresztben érted! :wink:

Reni!

Tény, hogy láttunk már tőled szebb görbét is, de tudod, hogy a szép görbével már tele a padlás! Csúnya babás görbe is jó lesz! :wink:

Dórcsi!

Tök jó, hogy így felgyorsultak az események nálatok! Nem semmi párotok van, az enyém nem biztos, hogy képes lenne szúrni! Mikor vágták a gátat, akkor is majdnem összeesett! Majdnem leugrottam a szülőágyról, úgy megijesztett! :lol:

Kép
Vendég
 


Halihóóó!!
Jelentem, túléltem :lol: Apjuk nagyon ügyi volt, bár kétszer szúrt és elsőre fájt is, meg vérzett, de a második telitalálat volt. (Azért kellemesnek nem mondtható :? )

Gröni!
Úgy rötyögtem a sztoridon :) Még jó, hogy a szülsére vállalkozott! Azért az se semmi!!

Tapi! Köszi az infókat! Még biztosan lesz kérdésem! Nagyon várom, hogy hozd a zebrádat!!!!! :lol:

Breni! dehogy kell megjönnie! Miket beszélsz??!!!
dorcsi73
 
 


Tapi, nálam mindkét tünet meg van+ nem tudok fogyni!

Dorcsi, ügyik vagytok!

Breni, drukkolok még 9 hónapig! :D

Kép
kata05
 
 


Fáj a hasam :(

Kép
breni
 
 


Gröni,
nagyon szépen megindult a völgybe a görbéd :D Innen fog majd az egekbe szállni :wink:
Dorcsi,
hát nagyon ügyi a párocskád..ahogy az enyém is az volt :mrgreen:
Egyébként az én drágám elsőre kiszaladt, mert azt még én adtam be. De aztán mondta, hogy majd Ő jobban fogja tudni, adjam oda. Onnantől Ő szurizott :D
Kata,
hát akkor ezt tényleg rendezni kell, nincs mese. De egy percig se aggódj, mostmár annyira kafa gyogyik vannak. :wink: Anyukámnak is magas volt egy időben és nagyon hamar rendeződött a gyógyszerektől.
Breni,
...mintha valaki azt mondta volna, hogy terhesen is úgy fáj a pocak, mintha meg akarna jönni :wink:

Bumi,
hol vagy?

Úgy fájnak a cicijeim, hogy nem jó ha bármi hozzáér :shock: És megkettőzték a méretüket is :lol: Ma délután az én hasam is furcsán fájt/feszült. Mindezek mellett úgy gondolom, a tesztem nega lesz. Semmi olyat nem érzek, amit eddig nem a korábbi ciklusok során ne éreztem volna. Mégsem lett babóm. Szóval azért lövök egyet...a korábban kifejtett okok miatt :lol:


Reggel írom az eredményt...ma már nem leszek mert még dolgozni fogok sajnos itthon :cry:
tapedli
 
 


Tapi!
Lehet lemaradtam valamiről,de nem a 19.napon vagy?Akkor miért tesztelsz?Nem értem,ne haragudj!!! :oops: :oops: :oops:

Már nem fáj a hasam,de már van 1-2 pötty,nem indult be,szerintem reggelre fog.

Kép
breni
 
 


Breni, nagyon korán volt pé-m. Holnap van a 10. dpo-m. Ha sikerült, remélem már látok eredményt. Ha meg nem, akkor nem fogok még 6 napig azon agyalni, hogy mi van. Próbálom lenyugtatni azagyam, mert a múlt hónapban borzasztóan túlpörgettem...
tapedli
 
 


Jaj,ne haragudj,amiért ilyen bamba vagyok.
Már emlékszem,csak nehéz volt visszaemlékezni.Így érthető hogy tesztelsz.
Azért én mégis nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
breni
 
 


Jóóó reggelt!
Jelentem, a teszt totál nega :? Na jó, meglepetés nincs, innentől nyugodt szívvel várom a mikit egy hétig. Remélhetőleg normálisan jön és nem úgy ahogy legutóbb...
Közben a hőm feljebb ment és a ferti is vicceskedik :roll: Beírtam, hogy a mny milyen és áttette egy nappal későbbre a pé-t. Egyébként asszem ez a valóság, mert aznap délelőtt elég rendesen fájt a hasam és egyszercsak hirtelen elmúlt. Gondoltam is, hogy most pukkadt ki a tüszőm. A ciklus persze megint nagyon profi, mert a 10. napra tette a pé-t, annak ellenére, hogy másnap volt + az LH tesztem :shock: Tényleg nem túl nagy eresztés a ciklus.hu....

Végül itt a görbém:


Kép
tapedli
 
 


jééé és az coverline is följebb csúszott :shock:
tapedli
 
 


Szép reggelt lányok!

Tapi!

Neked gyönyörűségest! :wink: Hogy neked mindig igazad van? :lol: Olyan szépen felugrott reggelre a hőm, hogy kezdem azt gyanítani, hogy tegnap is magas lett volna, ha rendesen aludtam volna! :? Nem értem..... Holnap én is ellővök egy tesztet, ezen már ne múljon! Legalább megnyugszom! Vagy nem, de az biztos! :lol: Érthető, hogy tesztelsz, én sem bírom a bizonytalanságot! Bízom benne, hogy pozitív lesz, de ha esetleg mégsem, akkor se kenődjünk el kérem, mert lehet az még pozitív! Tehát ugyanott leszel, ahol tegnap, csak talán könnyebb lesz, mert felkészíted magad a pirire, oszt jól pofára esel, ha nem jön! :lol:

Reni!

Sajnálom ha esetleg megjött!

Bumival mi van? Olyan ritkán jön!

Nem értem görbém:


Kép
Vendég
 


Szia Gröni,

úgy látszik most magasabb hőfokon üzemelsz :lol:

Bumi jól eltűnt és Tea is :shock:
tapedli
 
 


Tapi!

Az van amit írtam már korareggel! Lehet az még pozitív, tessék szépen tovább idegesíteni magad! :P Bízzunk már egy picikét a kiskatonákban, magunkban, a babában! :wink: Na meg ugye korai volt! Ezért nem jó ciklus vége előtt tesztelni, mert az utolsó napon is változhat a pé idje! Fel a fejjel! :wink:

Na ja, tüzelek! :lol:
Vendég
 


Tapi!
Sajnálom a tesztet.De úgy érzem jól vagy.És ez a fontos.

Én is tök jól vagyok,ma 1 cn.A tegnapi 1-2 cseppet nem számolom.
Új hónap új remények!!!!!!!!!!! :D
Így legalább holnap ihatok,megyünk bulizni. :roll: (ez is egy szempont)

Kép
breni
 
 


Láttom ez a hónap tesztelős hónap.Én már nem fogok novemberbe.Decemberre számítok a 2 csíkosra. :wink:

Kép
breni
 
 


Jó reggelt!
De korán keltetek!!
Tapi, nem feladni!!! Volt az már úgy másnál is, hogy eleinte 1 csíkocska, később ott irult-pirult a második :oops: !! A hőd tökjó és a dagadt cickók is:-)
Reni, jó, hogy ilyen pozitívan fogod fel! Tényleg, legalább koccintasz egyet a köv.ciklus indulására!
Gröni! Tuti a hőd, az egekben szárnyal!! :lol:
Velem minden ok, ma jobban sikerült a szurkapiszka, férjecském lassan beletanul, olyan ügyi :)
Én megint nem leszek a hétvégén- sajnos netközelben sem-, remélem mire visszajövök látunk egy tapiskétcsíkos tesztet!!! :lol:
Jó hétvégét!
dorcsi73
 
 


Dorcsi!
Ügyi párod van.Hát nem tudom az enyém mit csinálna ha erre kerülne sor.De szerintem bnőmet kérném meg,ő szúrta magát egész terhessége alatt,trombózis gyanu miatt.
Bár ez attól függ milyen időben kell szúrni.

Kép
breni
 
 


Sziasztok lányok!

Nem vagyok ám elveszve, csak pl. szerdára vettem ki egy nap szabit , és csak pihiztem otthon. A csütörtököm, péntekem meg mindig nagyon zsúfolt.
Lassan közeleg a pém, valszeg ma lesz két csíkos az lh tesztem, szóval holnap szerintem pé.
Kicsit jobban vagyok, igyekszem nyugodt lenni, relaxálni. Jövő héten megyek kivizsgálásra. De gondolom nem lesz semmi gond.

Breni!

Hajrá köv ciklus! Én is úgy meginnék egy pohár bort! De sajna a Betaloc mellett nem szabad.

Tapi!

Szerintem még korai volt az a teszt! Úgyhogy nem feladni!

Gröni!

tényleg jó magas az alaphőd. Ilyenkor már illene lejjebb mennie. Rendben van a pajzsmirigyed?

Dorcsi!

Kíváncsian várom a fejleményeket!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Igaz tavaly nézték, de akkor rendben volt! Nem hiszem, hogy az a gond! 4 verzió van. Az egyik ciszta, a másik, hogy mensi elött volt pé-m, a harmadik, hogy terhes vagyok, a negyedik pedig, hogy most ilyen magas az alaphőm! Cisztám már volt, az nagyon fájt, most ilyen nincs! Terhes is voltam, attol függetlenül, hogy szinte minden tünetet produkálok, nem hiszem, hogy az vagyok! Úgyhogy marad az uccsó kettő! Te görbéd is elég érdekesen alakul, így nehéz lesz tudni utólag, hogy mikor volt pé! De azért az lh-teszt sokat segít!
Vendég
 


Sziasztok Virtuális Barátnéim :lol:

Most az jutott eszembe, ha nem lenne internet sohasem tudtuk volna meg egymásról, hogy egy cipőben járunk :roll: Hát, remek dolog ez! :D
Breni, tényleg jól vagyok :D Asszem egy évvel ezelőtt elsírtam az összes könnyem. Nem is akarok ezen soha többé szomorkodni...remélem menni fog. Valahogy úgyis LESZ gyerekünk, tudom :wink:

Gröni, szerintem ez a szerelem tűze :lol:

Breni, nagyon drukkolok a decenberi zebrádért :wink: Holnapra pedig jó bulizást! :D

Dorcsi, nagyon ügyik vagytok! :lol: Mondtam én, hogy menni fog!

Bumi, nagyon örülök, hogy előkerültél :) Használjátok ki a hétévégét és kapjátok el a petécskét! :wink:

Hulla vagyok, éhes is, szóval megyek kajcsizni! :D
tapedli
 
 


Tapi!

Teljesen igazad van. Én örülök, hogy olyanokkal beszélgethetek, akik hasonló gondokkal küzdenek. És persze, hogy lesz babánk. Legfeljebb némi segítséggel. Az egyik ismerősöm (munkahelyről ismerem) terhes. Lombikbabákat vár. És már van egy kisfia, aki szintén lombikbaba. Így is lehet családot alapítani.

Gröni!

Nemakarsz lőni egy tesztet? :wink:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Csajok!
Én is örülök hogy így együtt vagyunk,elmondhatunk egymásnak mindent.Szerintem tök mindegy hogy az embernek hogy sikerül a baba csak teljesüljön a vágya.Én felnézek azokra az emberekre akik többször is képesek végig menni ezeken a kezeléseken.Gondolok itt Bumi kolléganőjére.

Már nem lesz akkora buli mint terveztünk,de nem is bánom. :?

Kép
breni
 
 


Jó reggelt lányok!

Tapi!

Ezzel én is így vagyok! Az ismerőseim közül akivel erről a témáról beszélgetünk, teljesen más a problémájuk! Általában női gondjaik vannak, persze erről is eltudunk dumálni, de szar mikor szóbakerül a babásodás, mert azzal jönnek, hogy nálad nincs gond a teherbeeséssel! Ilyenkor nyelek egy nagyot, hisz senki nem tudja, hogy mi a helyzet a kiskatonákkal! Így nem kapnak teljes képet és nem értik, hogy miért is szenvedek annyira! És amikor jönnek, hogy nem-e akarunk kistesót a tökinek, mindig azt mondom, hogy félek a terhességtől és még nem tettem túl magam az angyalkáimon! Ez persze részben igaz is, de nem ezért nem jön a kistesó!

Bumi!

Őszintén megmondom,rohadtul félek és kicsi esélyt is látok rá! És nem a negától félek, hanem a pozitívtól! Annyira erős mensim volt és olyan fájdalmas, félek, ha mégis terhes voltam közben, valami baj van! Végiggondoltam ezerszer, ha nem mérnék hőt, eszembe se jutna, hogy esetleg babás lehetek! De lehet, hogy pár nap múlva csinálok egyet, ha nem múlik hányinger! Most ráfogom arra, hogy anyu féle bajom van!

Reni!

Azért remélem jó volt a buli! Hmmm, mi már ezer éve nem voltunk buliba! Nem azért, mert nem lenne hova mennünk, hanem, mert az agyam mindig otthon van! Ha otthon vagyok mindig mennék, ha meg máshol csak is haza kivánkozom a gyerekhez! Hülye érzés!

Görbe:

Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: