Új privát üzeneted érkezett!

Látod Odri, mindenki izgul érted! Tesztelj egyet. Szerintem is a vér nem igazán mérvadó.

Nati, hogy vagy?

Többiek? Gyartek fórumozni!
magdolnam
 
 


szerintem engem az ágy a szokásos 6órakor fog kidobni....
magdolnam
 
 


Györesz: én majd csak jövőhéten tesztelek, mert elvileg vasárnap az utolsó napom. Nekem semmi tünetem nincs. Tegnap azt hittem megjön, de szerencsére mégse. Azóta semmit nem érzek.
De neked elég jók a tüneteid.

Nati: én azé még bízok benned hátha mégis...

Magdolnam: a cici fájás az tuti jó. Nekem is fájt annó nagyon. Juhhé holnap reggel lesz egy + tesztünk :D

Ja nem is írtam, hogy reggel kivételesen (fél 5-kor) én is megmértem a hőmet. 36,8 volt. Pár napig most én is mérni fogom. Elkaptam tőletek ezt a hőmérőzési lázat :)
Most lelépek megint, mert megyek egy termékbemutatóra.
Lehet késő este benézek, ha csibész is úgy akarja :)
Puszi

Kép Kép
kisvirág_30
 
 

 
 

Magdolnam te voltál a laptető, juhhééé :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


ODRIIIIIIIII :!:
Nem csinálsz egy tesztet?
nem akarom erőltetni, de...

Kép
Kép
nati80
 
 


JAJ lányok, nem merek :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Talán holnap :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
odri
 
 


Egy kicsit fáj a derekam..... :roll:

Kép
Kép
odri
 
 


igen laptető :lol: :lol: :lol: . Odri, akkor holnap tesztelhetnénk együtt. Félni nem kell!
magdolnam
 
 


Magdolnam, holnap reggel tesztelsz?

Kép
Kép
odri
 
 


Jajjjjj nem félek, csak izgulok egy kicsit :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


igen úgy tervezem. Te mikor szoktál kelni, mert tesztelhetnénk együtt és megírnánk, hogy mi a helyzet. Abarátnőm azt mondta (ő 2hónapos) hogy neki az elmaradt miki után csak 1héttel mutatta ki a teszt a babát
magdolnam
 
 


na, akkor számíthatok Rád?
magdolnam
 
 


6 körül szoktam kelni.
Nekem még csak egy napja késik, nem tudom érdemes e tesztelni. Az elsőnél egy héttel utána csináltam tesztet....

Kép
Kép
odri
 
 


sziasztok csajok!!!


sajna nincs időm csak eggyet irok!!!!!nem birom nélkületek :wink: .

Magdolnám:nekem is olyan a cicim fáj is mg jo nagy!!!!!!remélem nem a mensitől.......

csajok reggel 6-kor itt fogok csücsülni mert izgulok értetek!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Odri te is csináljál!!!!!!

mindenkinek puszi reggel jövök,de most még spurizok a fiukért focira!!!!!


szép álmokat!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mano
manocska2008
 
 


Odri, Magdolnam

Holnap reggel tesztelni!!!! Itt leszek!!! Várom a híreket.
Odri, ne izgulj! Milyen teszted van? Milyen érzékeny?

Kép
Kép
nati80
 
 


Odri, kérlek ne legyél ilyen negatív, mert rám is átragasztod :(:(:( lehet hogy nem fog mutatni semmit... ha nem jön meg akkor pár nap múlva meg lehet ismételni a tesztet
magdolnam
 
 


Manó! Rád is kíváncsi vagyok nagyok! Apa azt mondta cickókra, hogy hűha kategória... és persze nem akarta elengedni, mert jó "kemény", azt mondta folyamatosan vizsgálnia kell neki :lol:
magdolnam
 
 


Odri
Igaza van Magdolnamnak. Érdemes 2 naponta tesztelni, ha holnap még nem mutat semmit. A hcg hormon terhesség esetén minden másnapra megduplázódik. Ha jól tudom.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nem vagyok negatív....csak leirtam, amit gondolok.
Okés legyünk pozitívak.... :lol: :lol: :lol:

Nati! Nem tudom milyen tesztem van, számot nem találtam rajta.
Elvileg egy nappal az elmaradt mensi után kimutatja.

Kép
Kép
odri
 
 


Igen Nati, igy van a hcg hormon két naponta duplázodik....

Jaj csak ne fájna a derekam

Kép
Kép
odri
 
 


EZ A BESZÉD!!!!!!!!!csak pozitívan, mint a teszt lesz! Akkor holnap reggel 6 körül?
magdolnam
 
 


Odri
Mi a neve a tesztnek?

Kép
Kép
nati80
 
 


Odri
Ma nem is láttuk a görbéd. Ha jól emlékszem van, ugye?

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, nálatok milyen idó van?
magdolnam
 
 


Nem tom, le van már engedve a redőny, de ha jól hallom esett at eső. Hó nincs, és hideg is van.
Nálatok hó van?

Kép
Kép
nati80
 
 


Ha kinézek az ablakon akkor tiszta víz minden.Tök sötét van... sztem esik.
magdolnam
 
 


Odri!
Most láttam az iwiw-en egy új képet rólad. Nagyon jól nézel ki!!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


már nagyon szenvedek, már csak kevesebb, mint egy óra és megyek haza. Úgy érzem, hogy nem fog eljönni ez az idő soha :(
magdolnam
 
 


Sziasztok!
Most én is bepánikoltam. Egy kicsit olvasgattam a PCO-ról és annyira klappol minden. Jövő héten el is megyek a dokihoz, de nem tudom melyikhez menjek. Nődoki vagy házidoki? Vagy esetleg mindkettőhöz?
Nem akarom magamnak bemesélni, de már régebben is mondta egy orvos ismerősöm, hogy a műtétem miatt enyhe férfihormon túltengésem van. és ez is egy tünete ennek a betegségnek.
Ti mit tudtok most mondani? Tudom már beszéltünk róla, de mégis.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati
Hát én mást nem tudok róla, csak amit múltkor írtam.

Kép
p__lilla
 
 


nem is tudom mit csináljak. Tiszta ideg lettem ettől. lehet ezért fáj a hasam? Most egész délután fáj a hasam, és a vesém alatt hátul. Ez pedig nem izomláz. :?

Kép
Kép
nati80
 
 


De a pco-soknak nincs pé, nem? De neked VAN.

Kép
p__lilla
 
 



Kép
p__lilla
 
 


Lilla
Eddig erről olvasgattam. A családomban mindkét ágon vannak cukorbetegek. És így sajna nagyobb eséllyel lehet ilyen problémám. Megyek is telefonálok a rokonomnak, talán nem néz hülyének.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, nődokihoz menj mindenképp, vérvétellel és uh-val fogják diagnosztizálni! Nem biztos, hogy az van neked!!!!!!!!!!! És a pco-soknak nincs pe-ük!
magdolnam
 
 


Magdolnam

Én most azt olvastam, hogy nem feltétlenül van így. vagy ez TUTI bitos????? örülnék neki, mert nekem az egyik hónapban van.

Kép
Kép
nati80
 
 


Odri, Magdolnam:
nekem mensi előtt egy nappal kimutatta a szimpla dm-es teszt!! :)
Várom már a holnapot!!!! :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


köszi Mágnes! Nati, keress fel egy nőgyógyászt, biztisabbat tud mondani, mint mi.
magdolnam
 
 


Mindenkinek szép jó éjszakát!

Odri, Magdolnam
Holnap reggel 7 körül itt leszek.
Remélem ti is.

Natasa

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, neked is jó éjszakát!

Kép
Kép
odri
 
 


Jócakát mindenkinek! Odri, végül is hogy döntöttél? Te is tesztelsz? :)
magdolnam
 
 


Ezen gondolkodom. A reggeli hőntől is függ :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
odri
 
 


Magdolnam
Tesztelsz reggel?

Kép
p__lilla
 
 


rendben.
Lilla, igen assszem :)
magdolnam
 
 


Nagyon izgulok érted és megy a drukk. Reggel benézek, mert nagyon kíváncsi vagyok ám.

Kép
p__lilla
 
 


Én is drukkolok Magdolnam neked :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Jó éjszakát Lányok :wink:

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!

ODRI és MAGDOLNAM mennek a drukkok reggelre. :lol:

Nati: nekem megállapították a PCO-t, és tévedés a PCO-nak is lehet peteérése. És ettől még lehet babád is. Láss engem. Augusztusba mondták ki egy MRI vizsgálat után, hogy policisztás ovárium. És októberbe babás lettem :wink:
De te miből gondolod, hogy az vagy? Mert fáj a hasad? Ezt elvileg így nem lehet érezni. Legalábbis én nem is tudtam róla, amíg az MRI-t nem csinálták meg.

Megyek aludni.
Remélem pozitív hírekre kelek reggel :)
Puszi

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Na tessék.....Pco....na most magyarázzatok!!! Ugye nati hogy belehet sokkolni ilyneeken?????? Aztán kombinálsz tovább...
FIGYU SZIVI: nekem még a petefészekrák is stimmelt, meg az endomaetriozis is............hehe. ORVOSHOZ!!!!

Odri! Láttam én is a képet!!! Csinicsaj! :)
Jéééé ti itt már jelölgettek jelölgettek??? Engem meg kihagytok??? :):):):) A H.betűnél vagyok mint Hegedűsné.......a becenevemből rájöttök hogy én leszek :):) .........ha bejöl valaki.....egyáltalán....:):):)



Drukkk reggelre!!!
TESZETET TESZETET!!!!!!



pusza

Nyuszi
nyuszifülû
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?