Új privát üzeneted érkezett!

Ez tényleg nem semmi görbe Krisztinka... :))
DRUKK HEGYEK!
Vendég
 


Köszi Lányok! Csak az a baj, ha megnézitek a két egymásra rakott görbét ott is elég magas hőim voltak. Nagyon izgulok ám, jövő hét végére nem várom a mensit!

Babszi! Mi újság veled??? Hogy vagy? Mikor mész CT-re?
Vendég
 


Krisztinka, ez egyszerűen gyönyörű görbe!!!

Arikon, egye fene kibirom. És tudod miért? Mert most valami más. Fáj a hasam, állandó hányingerem van. És valami fura ott benn. Ma már többször éreztem, hogy olyan, mintha egy apró labda lenne bennem.


Én hiszem, hogy most sikerült. Ha nem, ígérem akkor sem leszek elkeseredve. De ez most más. :D 8)
Így legalább van pár szép napom. Amikor megjön mindig fáj. Ha boldog voltam előtte, ha nem. És különben is. Ha eleve feltételezem, hogy nincs semmi, az olyan mintha lemondtam volna róla.

Bien, ne add fel! Sok pisi az nagyon jó!(kivéve, ha felfáztál.. :))

Kép
Kép
gabi82
 
 

 
 

Na, akkor ki mennyi idős lehet?

Bien=3+6
Krisztinka=3+6
Jé, ti most akkor együtt fogtok szülni? :) :D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi,

Nem adom fel - csak izgulok :wink: Bárcsak már hétfő lenne... Te mikor akarsz tesztelni?

Kép
bienvenue
 
 


Arikon türelemre intett. Várjunk hétfőig. Nekem úgyis kedden kéne megjönnie.

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi! Persze, hogy együtt fogunk szülni!!! És te mennyi is???? Mert te kb. 4 nappal utánunk fogsz szülni!!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Neked már kedden , nekem csak csütörtök péntek környékén!
Jó ez aza együtt izgulás! :lol:
Vendég
 


De tuti, mikulásra lehet szívhang. :D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi,
Nagyon drága vagy és rettentően boldoggá tesz, h. vársz még! :)

Drukkokok MINDANNYIUNKNAK! :D

Nekem hétfőn nem kéne megjönnie!
Vendég
 


Arikon, nem látom hányadik napon vagy, de ha hétfőn kéne megjönnie, akkor kb. te most

3+3 vagy!!!!! 8) :D Te mikorra tervezed a tesztelést?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Nóri, Babszi, hol vagytok?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Éljen a pozitív hozzáálás!!!! :D :D :D :D :D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Múlt hónapban pirit egyhangúlag leszavaztuk!!!
Éljen a PML párt! Piri Monnyon Le!!!!!!!





Iszonyatosan fáj a hasam. Nem valami kellemes.

Kép
Kép
gabi82
 
 


Naa

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sziasztok Lányok,

Gabika drága nyugi!!!!!

Krisz: tényleg szuper a görbéd, de az tény, hogy máskor is elég magas hőid voltak ahogy látom. Reméljük fent is marad!!!!!!

Én meg pont ellenkezőleg működöm sosem szokott nagyon magasra felmenni a hőm, és pont emiatt azt hittem, hogy esetleg alacsony a progi szintem, de hál istennek megnézték, és tök jó volt az érték.

Ezt csak azért írtam mert nem kell, hogy nagyon magasra felmenjen a hő babaváráskor, csak az a lényeg, hogy a ciklus második felében fent maradjon. Aztán, hogy kinek mi a a magas az már szerintem nagyon változó.

Arikon: mi lelte a vonalzódat?

Kép
Kép
mirci74
 
 


Gabi,

Képzeld, a Ferty szerint július 27-re lennék kiírva, és ez a férjem szülinapja is - ezt most akkor jelnek tekintem :wink: Látom, Te is oroszlánt szeretnél!

Arikon, Te csendes szemlélődőként suhanópályán bebabásodsz és majd csak lesünk, amikor dobod a tesztet :wink:

Krisztinka, Gabi, Arikon, igen, babások vagyunk mind, és kész - és éljen a PML párt :lol: :lol: :lol:

Ditke, látom, Te is a vége felé jársz, nézed a hődet? Hogy vagy?

Kislány???

Kép
bienvenue
 
 


bien: én is oroszlán vagyok (júli.23.), és nem bánnám ha nekem is lenne egy oroszlán bébim, úgyhogy csatlakozom hozzátok.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci, huhuhú, Te is itt vagy már a finisben!!! Hány naposak a ciklusaid?

Hát, én skorpió vagyok, de oroszlán az aszcendensem, a férjem pedig egy oroszlán-oroszlán. Imádom az oroszlánokat, szerintem nagyon klaszz emberek - úgyhogy nagymacskára fel :wink:

Kép
bienvenue
 
 


bien: nekem 32 naposak, úgyhogy hétfőn vagy kedden kéne (nem) megjönnie.
hát a skorpió sem semmi jegy, kemény dió egy oroszlánnal párosítva :)

Kép
Kép
mirci74
 
 


Jaja, nem egyszerű, de az oroszlán aszcendensem sokat tompít a skorpióságomból. Környzetem szerint pl. ezért vagyok diplomatikus és nagyvonalú - amelyek állítólag nem jellemzők a skorpiókra. Hát igen, Apa valódi oroszlán - kicsit hiú is néha, de jókat mosolygom, amikorúgy kérdez, hogy a válaszom csak valami dícséret lehessen 8) A barátnőm is oroszlán, szóval most már csak a babámnak kell oroszlánnak lennie :D

A Te párod milyen jegyű? És tudod az aszcendenseiteket? Én a napi horoszkópban nem hiszek, de az alaptermészetet szerintem befolyásolja. ÓÓÓ, tényleg, csajok, szerintetek mi van akkor, ha valakinél programozottan császároznak? Akkor hogy is van ez az asztrológia..? :roll:

Kép
bienvenue
 
 


Mindenkinek mielőbbi ilyet kívánok :D Kép

Kép
Kép
anyaanya
 
 


Szia Anyaanya,

Hú, ennél szebbet nem is kívánhatunk egymásnak :wink: Látom, a 12. DPO-n vagy, mi a helyzet? Úúúristen, mindenkinek kisoroszlánja lesz a topikban :lol:

Kép
bienvenue
 
 


bien: nekem apukám skorpió, úgyhogy ismerem elég jól a csillagjegyedet :) hát igen amiket leírtál nagyjából helytállóak.

Az én párom nyilas (úgy tudom az nagyon passzol az oroszlánhoz, mert mindkettő tüzes jegy), de az ő aszcendensét nem tudom. Viszont én a te párodhoz hasonlóan dupla oroszlán vagyok.

A napi horoszkópban én sem hiszek, de vannak nagyon jellemző vonások minden jegynél szerintem is.

Úgy gondolom az asztrológiánál mindíg a születés időpontja számít.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci, mikor akarsz tesztelni?

Kép
bienvenue
 
 


bien: nálam még nagyon korai tesztben gondolkodni. ha nem jönne meg akkor jövő hét pénteken.

Neked viszont nagyon szorítok a hétfői teszthez. Remélem szépen fent marad a hőd addig.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Hát, Csajok asszem megőrült a ferty, mert 52 naposra "hosszabbította" meg a ciklusom és a start sort kipirosította nov. 14-től. :? Úgyh. inkább le is veszem!

Én amúgy bika vagyok a Férjecske meg vízöntő és csuda jól kijövünk, pedig a társhoroszkóp szerint "csoda, h. találkoztunk" :D Ja és az aszcendensem rák. Kb. 7 éve voltam asztrológusnál, aki egy csomó minden okosságot mondott az életemről. Eddig sok minden bejött. (azt is mondta, h. lesz egy fiam és egy lányom) Remélem jól látta! :)
Vendég
 


Mirci, ari vagy - én is nagyon szorítok Neked :wink:

Arikon, ne is törődj a Fertyvel, elég, ha melegen tartod magad :D Hát, ránk is azt mondják a kívülállók, hogy a tűz meg a víz, mi meg jót nevetünk ezen - 10 év elteltével is. Én még sosem mertem asztrológushoz / jóshoz menni, mert nem akartam, hogy rosszat mondjon (pl. rettentően hipochonder vagyok) :roll:

Kép
bienvenue
 
 


Javítás:
Stats sort pirosította ki, és nem is tudom leszedni! Tud valaki segíteni?
Vendég
 


Arikon, próbálok, de nem teljesen értem, mit tett ez a cudar, segíts kérlek :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Bien,
Előre is köszi a segítséget, de gyorsan a nőivonalról feldobtam egy vonalzót.
Sajna mennem kell, mert az én kis Vízöntőm itt toporog a szg. mellett. :D

Holnap jövök!

Puszi és hőfenntartó szép estét MINDENKINEK!! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Csucsu!
Dehogy tanultam én a mozaikolást. Csak irtó kreatív vagyok (ezt minden nagyképűség nélkül)... és imádok mindent kipróbálni és mindig újat és újat csinálni. :wink:

Krisztinka!
Már lassan elkészül teljesen a fürdő, mert ma már kifugáztam az egyik oldalát és nekem egyre jobban tetszik... szóval, hamarosan újabb kép is lesz róla.
Azt mondod, h vad? Hát, talán így fejezem ki a vadságomat, amit nap mint nap elzárok a m.helyemen, az utcán.... :wink: :lol:

CT-re nem megyek, mert nem küldött el.... :roll: De kaptam 2 féle gyógyszert, mert megállapította, h "nincs semmi bajom, csak" migrén. Jó drágák, de talán segítenek. Viszont megijesztett, mert azt mondta, h készüljek fel arra, h a terhességem akár végig migrénes lehet :shock:

Nóri, Bien!
A kajálásba én is beszállnék egy vajas-lekváros-párizsis-kolbászos kenyérrel, és egy bögre tejjel hozzá. 8) :lol:

babszika
 
 


Gyabi!
Nagyon jó volt ez a link!!!!!!! :roll:
Remélem, hamarosan felteszed a zebrásat ide az orcánkba bele :lol: :lol:

Gabi!
Ahogy olvasgatlak, mindig jönnek a gondolatok, de sokszor nem tudom leírni, mert úgy érzem, h nagyon elkeserítenélek.
De azt muszáj elmondanom, h nekem is vannak pé-s tüneteim, rendszeres mensim (nagyjából) és mégsincs egy árva pé-m sem.... többször próbálkozik a testem, de...... :cry: És a ciklus vége felé nem egyszer fáj olyan érdekesen a mellem, szurkál a pocim.... mindig reménykedem.... vagyis lassan már em... de így meg ezért nem jön majd a Kicsibab.
Ja és a kiskatonáktól néha én is kapok egy kis "ajándékot" és nálam is a Canesten figyel be..... :?

babszika
 
 


Sziasztok!

Ma egész nap nem volt net az EGÉSZ MEGYÉBEN! :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: Remélem holnap már lesz, mert ma kiderült, hogy totálisan babanet-függő vagyok! :lol:

Krisztinka:egy hete műtöttek, nekem nem kell drukk...csak a következő ciklusban. :roll:

Bien:a benti gépemen van a meglepi neked, úgyhogy nagyon remélem, hogy holnapra megjavítják, ezért nem küldtem.

Arikon:nekünk kisbikánk lesz, juhééjjjj!
Én amúgy tipikus bika vagyok...fejjel megyek a falnak... :twisted: :oops:


Puszi és drukk mindenkinek, lepedőszaggatós szép estét.
Én már kaparom a falat, mivel még legalább két hétig nem hancúrozhatok...áááááá....segítség....be fogg forrni!!!) :lol:
Vendég
 


fogg=fog (nyelvtan 1-es) :oops:
Vendég
 


Nos, bébi pápá, menszi heló. Na meg 1 percenként pipi. Jól felfáztam valahol. Augmentin befigyelt, holnap meg doki, ha megint 1 percenként kell kimennem.

Kép
Kép
gabi82
 
 


Lehet, hogy furán hangzik, de van egy kismama akinek olvastam a blogját, és legnagyobb döbbenetemre törölte. Attól félek, hogy a babával történt valami.
snopy13.blogol.hu
Tudtok róla valamit?
Vendég
 


Picuranyu!
Én nem ismerem őt.....

Gabi!
A fenébe! Az nem jó! :(
Mielőbi gyógyulást!!!!

Nóri!
Nálunk sem volt net

babszika
 
 


Azért az érdekes, hogy nekem most puha a méhszájam és annak ovukor kellene puhának lennie.... Közeli rokonom is menszi első napján lett terhes.... Lehet én is ilyen vagyok?



Picuranyu, én nem ismertem ezt a címet.

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi!
Hát, ha ez így van, akkor nem marad más mint mensikor összehozni :wink:

babszika
 
 


Nóri! Igaz! :oops: De a gyógyuláshoz lehet drukkolni és hogy megjöjjön minél hamarabb!

Babszi! De nagyon klassz lesz, csak én nem szeretem a zöld színt, de ahogy így kreatívan megcsináltad nagyon szupi lesz!

puszi és ÉLJEN A POZITÍV HOZZÁÁLLÁS!!!!
Vendég
 


Off

A felső (első) cellába írd be a párod nevét:
A második cellába pedig a saját keresztneved (semmilyen más kockát nem kell tölteni)
Aztán klikk a Vizuálásra! (bal oldali,alsó kocka)

http://www.tatuagemdaboa.com.br/

babszika
 
 


Nórikám,
De jó, h. itt vagy!! :) Nos én is tipikus bikuci vagyok: makacs, konok, mindent iziben (aztán ált. megbánom), de ezek mellett őrült családcentrikus, főzős-takarítós-lepedőszaggatós házi(sárkány)asszony :D

Gabi,
a fene vinné el ezt a fránya menszit! :cry: Na, de karácsonyi ajándékként a zebracsíkos a legeslegjobb!! ((((ölelés)))))))

Picuranyu,
Sajnos nem ismerem!
Holnap fogsz tesztelni?
Vendég
 


Krisztinka!
Nem fogod elhinni: utálom a zöldet!!!!!!!

Komolyan!
De mikor bementünk a csempeboltba és megpillantottam egymás mellett a sárga és a zöld lapot, egyszerűen nem tudtam levenni a tekintetemet róla ... velünk is jött :lol:

babszika
 
 


Jó reggelt, később jövök visszaolvasni, íme a mai görbusz:

Kép

Puszka mindenkinek!

Kép
bienvenue
 
 


Babszi: Én sem szeretem a zöldet. Na meg a két szin együtt nagyon meglepő. Mondom az egyik ismerősünknek is ilyen a fűrdőszobája. Ott nem tetszett. De ahogy te megcsináltad az valahogy megnyerő és egyedi. Egyáltalán nem is jut eszembe, hogy nem rajongok a zöld színért. Szóval szerintem neked ebből kéne megélni, hogy megbolonditod a fürdőket .
:)

Kép
csucsu05
 
 


Babszi,
jó ez a link! :lol:
Egyébként nem akarlak elkeseriteni, de nekem is a terhesség alatt jött elő megint az a fránya migrén. Előtte is volt, de az utóbbi időben ritkábban, de most...

Bien,
eddig jó a görbusz... :wink:
sirkici
 
 


Negatív lett. .... Hülye az orvosom. .... :( Na, rohanok is, csak este leszek. Sziasztok!
Vendég
 


Sziasztok!


Húú de sokat írtatok 1 nap alatt!!! :)
T.Maria: csak ma megyek orvoshoz, délután. Sajnos nem igazán avgyok jól. szerdáról csütörtökre éjjel a wc-t ölelgettem, és 4 órán át nem tudtam elaludni. Ma ugyanez, csak mivel már szedek B6-ot, így nincs hányás, sem hányinger! Viszont nem tudok aludni. Barátnőm szerint ez teljesen normális a hormonális változások miatt... de én már kiakadok így!!! 4-4 órákat alszom!!! lassan éjjel-nappal talpon leszek... :(
Azt tanácsolták (gyógyszerész barátnőm), hogy igyak meleg tejecskét vagy citromfű teát este, az segít aludni.
T.Maria, veled mi a helyzet?


Bienvenue: ez jó hír, ha éjjel pisilsz!!! Szintén a babócs okozhat ilyet, pláne, ha előtte nem jártál ki éjjel. Nekem szintén ugyanez volt!! Éjjel arra ébredtem, hogy majd bepisilek!!! PEdig előtte soha ilyen!!!!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Szia Kislány!

Tegnap egész nap kerestelek, hogy mi lehet veled...
Jó hallani, hogy jobban vagy.
Én szerencsére egyik terhességem idején sem voltam az a kifejezetten hányós, csak néha-néha...
Annál többet görcsöltem mindegyikkel.

Csak az a baj, hogy ilyen korán viszont egyikkel sem.

Én sem sokat aludtam az éjszaka, pontosan a görcsök miatt.
Néhány órára estefele elmúltak, aztán ismétlődtek. Nagyon megijedtem!

Most jobban vagyok, de nem szeretném elkiabálni!
:)
Csak sajnos ma biztosan nem tudok pihenni, mert indulnom kell dolgozni. :cry:

Mindenki vigyázzon magára!

(Nálunk tegnap behavazott, és rettenetesen csúsznak az utak!)
BRRRRRRRRRRRrrrrrrrrrrr!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?