Új privát üzeneted érkezett!

Csubi:
Örülök, hogy semmi komolyabb bajod. Ez a beszéd! Tetszik a + hozzáállásod!!! Bejelölnélek iwiw-en de nem tudom, hogy keresselek :oops: :roll:

Csucsu:
ki tudja hogy mit csináltak a fülkébe a lányokkal :lol: :lol: :wink: . Az edzőnéninek nincs sok ideje minden gyereket öltöztetni. Ma-holnap hazajön egy kislánynadrágban és még az sem fog feltűnni neki.Ma is forditva húzta a naciját.Egy csöppet sem zavarta, hogy a cipzár hátúl van :lol: :lol: :roll:

Manó:
a te fiaid is ilyen szétszortak, vagy csak az enyem az? A kicsi nem ilyen nálunk sokkal élelmesebb..

Mágnes:
Az jó, hogy kezd helyreállni a szervezeted. A mensid magátol jött most meg, vagy besegitéssel?

Magdolnám, Odri, Manó:
Nagyon izgulok miattatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nyuszifülű:
remélem szombaton majd jó hirekkel jössz!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


:oops: :oops: enyém a laptetö????

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Manó:
nálunk nem engednek be szülőket a gyerekekkel.Kénytelenek egyedül megtanulni öltözni meg vetkőzni.Kacagtuk a párommal, hogy ha eddig nem tanult meg akkor most muszáj megtanuljon...ha nem tanul meg úszni, megtanul öltözni, a pénz amit befizettünk nem megy kárba :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 

 
 

f.marti:
besegítettünk a pirinek, Norcolutot szedtem. Mensiben utoljára szept. 20-án volt részem, azóta hanyagolt a kis csalfa!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes:
a lényeg, hogy most megjött.. :lol: És most ezután mi lesz a következő lépés?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


itt nekünk kell őket öltöztetni!!!!!!!nálunk öltöznek egyedül hál isten...csak ki kell reggel késziteni!de a fürdőbe jajjj biztos vizes cucokkal jönne ki,zokni még igy is néha vizes :? .

Odri te merre vagy????

nyuszika??????jobban van a apocakod??????

mano
manocska2008
 
 


NATI06, KRISZTA, PUMUKLI merre vagytok???????????????

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


köszi Márti hogy folytattad a sort helyettem!!!!!!!!!!

csajok ne bujkáljatok!!!!!!!!!! :wink:

mano
manocska2008
 
 


csajok,lassan mennem kell a fiukért!!!!!!

még este bekukkantok!!!!!!remélem lesz időm :? de ha nem reggel jövök nézni Magdolnám ++++++tesztjéz :lol: :lol: :lol:

meg Odriét!!!!!

puszi mano
manocska2008
 
 


bekukk :) Nektek nem fáj a cicitek? Én úgy érzem mintha hatalmas szilikonmellem lenne, és jó érzékeny.

Odri, tesztelj!!!!! Nagyon izgulok ám érted! és Manócskám érted is ám!
magdolnam
 
 


Kukk Csajszik!
Hát...rájöttem valamire. Több mint három hete fogyokurázom elég drasztikusan. Most meg azt olvastam hogy a hirtelen fogyókura felborítja a hormonháztartást, pé hiányt cikluszavart okoz. Ugyhogy este zabálás fog következni :):)
Még fáj a hasam. :(

ODRI BÉBI!!! TESZTET TESZTET!!!!!!!


magdolnam ez biztatóóóóóó!!!

Este jövök vissza
CuPpPpP nektek!!!!!!!!!!

Fülűű
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!

Én is megmértem kiviből napközben a hőm és 37,3 volt.
Sajnos volt egy pici piri, szóval szerintem felesleges tesztet csinálnom......
Lehet késik a mensim egy pár napot :cry: :cry: :cry:
Csak azt nem értem, hogy akkor a reggeli hőm a tegnaphoz képest mért nőtt???? :roll: :roll: :roll:
Szerintetek?????

Azt hiszem ebben benne van, hogy mért nem tesztelek :wink: :wink:

Kép
Kép
odri
 
 


odri:
a piri még nem jelent semmit! attól még lehet baba....

marti:
most szedem a clostyt holnaptól, aztán pedig majd vérvétel. Egyenlőre ez a hónap még spontán lesz, aztán meg a vérvételen múlik minden...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes! A hasam is úgy fáj mintha megakarna jönni :cry: :cry:

Kép
Kép
odri
 
 


Odri! Ez nagyon babás tünet.... tesztelj szerintem.
magdolnam
 
 


Mágnes:
Szoritok, hogy spontán jöjjön a baba!!! :lol:

Odri:
piri lehet a beágyazódástol is, nem?

Magdolnám:
te mikor is tesztelsz?
Bocsi :oops: , de elfelejtettem

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


ha minden igaz a 7végén, valószínű holnap
magdolnam
 
 


Hurrááá!!!
Akkor már nagyon várom a holnapot :lol: :lol: :lol:
Remélem nem veszed rossz néven :oops:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


dehogy veszem rossznéven! Inkább nagyon örülök neki :) a férjem is állandóa hívogat, hogy ugye nem jött meg....
magdolnam
 
 


ha tudnád, hogy mennyire izgulok!!!!! Reggel annyira kész voltam, hogy nem tudtam aludni és pörgött a szívem nagyon
magdolnam
 
 


most akkor mit csináljak??

Kép
Kép
odri
 
 


könyörögve kérlek, hogy TESZTET!!!!!!akkor már nem kell izgulnod :) annyira szorítok érted!!!!
magdolnam
 
 


de a derekam is fáj :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!

Elég vacak napom van. Reggel nem volt vizünk, aztán délelőtt felöltöztettem a gyereket, hogy lemegyünk sétálni, és mire leértünk eleredt az eső. (4-en lakunk és nincs lift)
A gyerek is csak másfél órát aludt ma.
Én hívtam ma a dokim az eredmény miatt. Azt mondta jók az értékek. És volt peteérésem.
Csak most nem értem miért nem jön már az a kis babó??? :cry: :cry:

Ti jó sokat írtatok. :D

Csucsu: bejelöltelek az iwiwen. Nagyon helyesek vagytok.

Muffin: én kérdeztem mikor mész dokihoz. Én se bírnám ki szerdáig ;) Megható ahogy elmondtátok a nagypapinak, hogy lesz kis dédunokája.

Márti: inkább nem mondok semmit az uncsitesódról. A fiad jó fej, tök jót röhögtem :lol:

Manó: jófej apa. Gondolom jó érzés volt ezt hallani tőle. Nekem meg apa egyik együttlét után bújt oda a pocakomhoz és mondta, hogy skera srácok. Azóta is röhögünk ::lol: Téged is szeretnélek az iwiwen bejelölni, hogy talállak meg?

Csubi: tuti nem lesz semmi baja a csöppnek. Téged nem talállak az iwiwen. Segíts!!!

Nati: remélem nem betegség bújkál benned, hanem egy babó.

Nyuszi: te nem vagy fent az iwiwen? Hogy keresselek?

Odri: lehet egy ici-pici, de ez holnapra elmúlik. Pihizz le egy kicsit. A barátnőnek is volt egy picike és mégis babás volt. Szóval tesztelhetsz 7végén :D

A tesztelőknek nagy drukkok mennek!

Majd később jövök. Puszi

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Odri: inkább csinálj most egy tesztet, és ha + szólj a dokidnak, hogy meg tudjon nyugtatni. oks?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


szerintem is! Van otthon teszted?
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Sajna tényleg képtelenség nyomon követni az írásotokat, főleg munka mellett!
Na azért egy kicsit képbe vagyok!

Magdolna, Odri!
Nagyon drukkolok Nektek!!!!!!!!!!!!!!

Odri!
Ha egy kicsit vérzel az még nem jelent semmit! Én Norbival az elején többször is véreztem, de mégis megmaradt!
Nyugi!!!!!!

Mostmár én is nagyon kezdek kiváncsi lenni magamra, de addig még van egy pár napom! Apa továbbra is meg van róla győződve, hogy Ő aztán megcsinálta a kistesót! Hát majd meglátjuk!

Drukkolok mindenkinek!

Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 


Lehet ilyenkor beülni egy kád vizbe???? :roll: :roll: :roll:
Olyan jól esne a derekamnak, egész nap takarítottam :cry: :cry:
Segítsetek!!!!

Kép
Kép
odri
 
 


Odri!
Én úgy tudom, hogy meleg vízben ülni ilyenkor nem a legjobb, inkább tusojál!

Szia

Kép
Kép
györesz
 
 


és langyosban??? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Odri: ne ülj még langyosba se!!!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


okés.... :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
odri
 
 


Odri!
Langyosba meg azért ne ülj, mert véletlen felfázol!

Kép
Kép
györesz
 
 


Györesz: drukk neked is. Apa csak tudja mit csinált :D

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág!
Te mikor tesztelsz? Már nagyon közel vagy! Vannak tüneteid? Bocsi, ha írtad, de nem tudok teljesen visszaolvasni!
Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 


Odri
Miért nem csinálsz egy tesztet? Kis vérzés és derékfájdalom is lehet baba.
Ülőfürdőt szigorúan tilos venni a terhesség elején.
TESZT!!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdolnám:
Eltudom képzelni!!!
Még nekem is gyomoridegem van, hát akkor neked!!! :lol: :lol:

Györesz:
Érzel valami babás tünetet magadon? :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Szia Natasa!
hogy érzed magad???

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Szia Györesz!
Rég voltál, de örülök, hogy itt vagy.

Kisvirág
Elég szar lehetett a délelöttöd, de most itt mindjárt jobb lesz. Sztem nekem nincs még babám. valami gond volt csak a gyomrommal reggel, nagyon hányingerem volt. De fáj egy kicsit a hasam bal oldalt lenn és sztem meg is fog jönni. Sajna lehet még a hétvégén, de akkor nem lesz meg a 14 nap ovu után.

Kép
Kép
nati80
 
 


Márti

Már jobban vagyok, köszönöm. Fáj a hasam és nagyon kajás vagyok.

Kép
Kép
nati80
 
 


na, megyek, jön a párocskám adjak neki enni...
később még jövök...

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Szia Márti!
Hát a héten kétszer felfordult a gyomrom az étel szagától, meg néha úgy érzem, hogy fel vagyok puffadva, de amúgy semmi különös! Igazából nem is nagyon akarok ezen agyalni, mert hajlamos vagyok beképzelni tüneteket, meg hát még csak most kezdtük, tehát nincs semmi gond, ha nem jön össze elsőre!

Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 


Szia Nati!
Köszi! Multkor olvastam, hogy elég magad alatt voltál, remélem már rendeződött a dolog!

Kép
Kép
györesz
 
 


Györesz
Ezek meglehetősen komoly babás tünetek, nem? Fiadnál mit éreztél? Lehetnek már ilyen tünetek ennyire korán? Látom még van 6 nap a ciklusodból.

Kép
Kép
nati80
 
 


Györesz
Nálam nem meglepő, hogy olyan a hangulatom mint a széljárás. Egyszer fenn, máskor lenn. Most jobb, mert párom kimondta, hogy nagyon akar SAJÁT gyereket. Ez sokat jelent nekem.

ÖSSZERAKTAM A SZAKDOGÁM BEVEZETŐJÉT!!!!!!!!!!!!!!!!
Hát elég kevés, de már haladok legalább.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati!
Igazából 24-25 napos a ciklusom, csak a vonalzóra írtam 26 napot! Nekem mensi előtt 2-3 nappal már jele van, hogy meg fog jönni, hát majd meglátom!
Norbinál a haspuffadás az nagyon bejátszott, meg iszonyat volt fogat mosni!

Bocsi lányok, de mennem kell!
Szaladok haza! Majd holnap jövök!

Hajrá Lányok!!!

Puszi Mindenkinek
Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 


hol vagytok Lányok!
Odri!!! Csinálsz tesztet???

Magdolnam
Holnap péntek!!! Mit érzel???

Kép
Kép
nati80
 
 


én itt vagyok csak dolgozom! Mit érzek? Kb azt mintha egy hatalmas szilikonos csoda lennék... és fáj mármint a cicim :( néha a pocak szúrogat. Ennyi. Annyira bízom a holnap hajnalban.... Szoríts!!!
magdolnam
 
 


Nyuszikám
Te még mindig hipohonder vagy :lol: :lol: :lol: :lol:
Ennyi betegséget hogy lehet beképzelni??????? :lol: :lol:

FÉlretéve a viccet mert vmitől tuti fáj a hasad,,,,de nyugi már,kivi vagyok mit mond majd uh után.
hát a fogyi baromira befolyásolja a dolgokAT,,,,VAGY BABA VAGY FOGYOKÚRA?????max,vmi light-os diéta,de semmi több!!!! :wink:

Odri
Tesztelj már,légyszi...
a beágyazódássnál is lehet kicsi vér...nekem is volt :wink:
Vendég
 


Szia Ella!

Magdolnam
Már itt leszek 7 körül, de te is itt legyél ám reggel! Nagyon várom, hogy ne jöjjön meg. Holnap pozitívan kezdődik majd a napunk úgy érzem.

na most megint rékezdett a gyomrom. iszonyúan zuborog és kezdek felpukkadni. és még mindig fáj a hasam! na mindegy, nem nyafogok. :?

Kép
Kép
nati80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?