Új privát üzeneted érkezett!

Lilla

Nekem most elvileg 35 naposnak kell lennie a ciklusomnak, 11 (DPO) nap telt el ovu óta. Elméletileg hétfőn kell megjönnie. Majd meglátjuk. A hasam folyamatosan fáj, nem görcsöl, csak tompán érzem egész nap.

Kép
Kép
nati80
 
 


Most megyek egy kicsit tanulok, ha tudok koncentrálni.
Nálunk csak az eső esik, remélem nem is fog a hó esni, mert nem igazán szeretek olyankor utazni. rettegek a csúszós úttól.

Tegyetek fel görbét!

Kép
Kép
nati80
 
 


Mano
Én csak jövő hét közepén tesztelnék, mert elvileg nekem később kell megjönnie, mint a vonalzómon. (Vasárnap és kedd között) Úgyhogy, szerda-péntekig tesztelek.

Kép
p__lilla
 
 

 
 

Csucsu! Én benne vagyok egy kismamis taliba :) Nekünk is van egy kidobott vizslafiú, aki tündér, egyszerűen szerelmes vagyok belé! Szegénykémet majdnem elaltatták, menhelyről hoztuk és törzskönyves!!!!!!! A lány kutya az egy igazi kis izgága állat, nagyon jó fej ő is, a gyerekük (Zénó) anyáméknál van, na hát az olyan rossz, mint egy kisördög. Kb én is olyan lehetek, mint a férjed vizslailag :oops:

De jó esik a hó! Egyik szemem örül, a másik sír: összevissza csúszkálhatok kocsival :? Kép

Annyira fáradt vagyok! Visszaaludtam, de egyszerűen nem térek magamhoz. Bevettem egy magne b6-ot, hátha segít....
magdolnam
 
 


senki sehol? :shock:
magdolnam
 
 


elállt a havazás :( .pedig olyan szpé volt meg jóóóóóóó!!!!!persze a csuszós utakat én is utálom mimár jártunk pórul is..............

Magdolnám ez a te napod??????????????juhéjjjjj ugye jol emlékszem vagy a péntek?????????????

Natasa jó tanulást :roll: :roll: :roll: .

mano
manocska2008
 
 


Péntek :(
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Szép jó reggelt!!!
Azon gondolkodtam, hogy milyen érdekes, legtöbbünknek mostanában ér véget a ciklusa. Hogy össze vagyunk hangolódva! :D
Manó, a képeket várjuk!!!
Lányok, akik tesztelnek, kitartás, és higyjétek el, ha csak a munkahelyemen lett ebben a hónapban 2 kismama, akkor itt is működnie kell!!!!!!!! Valami volt a levegőben ebben a hónapban! :wink:
De jó nektek Magdolnam, hogy tudtok találkozni!!!!
De az is jó ötlet, hogy ha mindenki babás lesz, összehozhatnánk egy naaaaaagy találkozót valahol. Arra biztos mindenki elszabadulna. :lol:

Ja igen...Manó, ha kell új vonalzó csak szólj. Akár sima, akár babás, megcsinálom megint neked.Persze csak ha szeretnéd.

Kép
jenny29
Mór
 
 


mármint péntek :lol:
magdolnam
 
 


Jenny, szerintem is nagyon jó ötlet egy KÖZÖS Kép pocakos találkozó, egy kis kirándulás :)
magdolnam
 
 


szerintem is jo lenne találkozni pocakkal vagy gyerekekkel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .én benne vagyok !!!!!!!

a képeket igyekszünk feltenni már ki is választottam de apa nincs itthon :oops: .

Jenny:köszi a vonalzót,majd kismmaisat kéne csinálni addig meg jo ez remélem nem sokára ezzel nyagatlak :lol:
alig birom ki hogy ne vegyek ovu tesztet és azzal nyugtatom magam hogy majd mama tesztet veszek,és akkor mit csinálnék a megmaradt ovu tesztekkel :wink: .hehehe

mano
manocska2008
 
 


ja... kidobnál feleslegesen 2500-3000ftot :) helyette terhestesztet vegyél.

Jaj tegnap valaki kérdezte hogy milyen tesztet vettem. A neve clearblue, dmben vette a férjem 1700ftért
magdolnam
 
 


reméljük vehetek!!!!!!!!!!!!!lehet hogy vasárnap fogok tesztelni,ha addig nem lesz válltozás!!!!

Magdolnám te holnap????és mi van arra a tesztre irva??milyen érzékeny hány napos terhességet mutat ki???


Odri!!!!!!!!!!!!tessék irni nekünk,irgum-burgum várjuk a jo hireket ami erőt fog nekünk adni!!!

mano
manocska2008
 
 


nincs ráírva. Neten azt írták 50 :shock:
magdolnam
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek szép napot!
A hőm reggel 36,9 volt. Több mint tegnap. Nem értem. :roll: :roll:
Nem érzem, hogy megjönne.....

Kép
Kép
odri
 
 


hát mert nem is fog!!!!!!!!!!!juhéjjjjj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: már tegnap kelett volna megjönnie,és semmi illetve dehogynem ott lapul kicsi Odri a pocakodban :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jol indul a hétvége :lol: :lol: :lol: :lol: .Remélem Magdolnám is jo hireket teszteket hoz!!!!!!

csajok ez lesz a nyerő topic!!!!!!itt mindenkinek baásodni fog!!!!!!!!!!!

mano

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
manocska2008
 
 


Manocska!!!

Legyen nekedi igazad! Tegnap végig úgy éreztem, hogy megjön aztán semmi nem történt. Nekem általában este szokott megjönni.
Egy kicsit várok még a teszttel...

Biztos Magdolnam is hoz jó híreket... :lol: :lol: :lol:

Rád is kiváncsi vagyok ám. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
neked sincs sok hátra a tesztig :wink:

Kép
Kép
odri
 
 


Nyuszi! Örülök, hogy minden rendben volt a dokinál. Én mondtam :lol: :lol: :lol:
Ne aggódj a ciszta miatt, az általában fel szokott szívódni.
Nem olyan mint a myoma......

Aztán jöhet a kisnyuszi a pocakba :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Jó reggelt lányok!

Képzeljétek mi történt Velem!!!!! :evil:

Tegnap este egyszercsak elkezdetett csikarni a hasam és akkor elindult egy lavina:folyamatosan jártam wc-re és hol alul hol felül,hogy egyszerre minkét helyen kijött belőlem minden!!!! :cry: :evil:

Még ma regglel is hasmenésem van,úgy aggódom,hogy most mi lesz a babával????????????????????????

Gyorsan le is ugrok a körzetihez,megkérdezem,hogy lehet-e erre beszedni valami???

Majd még jövök!!!

Csubi
csubi
 
 


csajszikák!!!hogy is van hogy sz ovutól számitott 14.napon kell megjöjjön?????vagy az első hő emelkedésétől kell számolni???meg hát 12 napnál tovább nem birja a hő hogy fennt van csak ha terhesség van?????

mano
manocska2008
 
 


Odri

Meddig akarsz még várni a teszttel? Annyira izgulok!!!! Érzem, hogy jó lesz a hétvége. :lol:

Most úgy érzem beteg leszek. Fáj a gyomrom és hát ..... a WC-t is gyakran látogatom.
A pocim még mindig fáj, de egyre gyengébben.

Kép
Kép
nati80
 
 


nyugi csubi!!!!

nekem is volt ilyen a gyrereketől kaptam el.én is tiszta para voltam.....smektát lehetett enni meg diétázni!!!nálem ez a 20.hét környékén volt.biztos nem lesz gond!!!!!!!

azért jobbulást!!!és sokat pihenjél de gondolom hogy most mozdulni sem tudsz engem ez mindig k.....ra legyengit.

mano
manocska2008
 
 


Magdolnám: Ha van kedved nézd meg az iwiwen a lányomat. Ott van egy kép ahol a vizslánknak éppen puszit ad. Imádják egymást :)(Várady Szabina Erika) Tényleg nem tudsz egy vizslalányt aki szeretne pározni?

Csajok kezd izgalmas lenni az időszak. Úgy szurkolok, hogy sok zebrás tesztet láthassunk. :)

Kép
csucsu05
 
 


Manocska

Ovu után 12-16 nap múlva kell megjönnie, a másikat nem tudom, de engem is érdekelne.

Csubi!
Jobbulást, ha jól tudom ez egy elég gyors lefolyású járvány most. Szerintem engem is ez kerülget.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, még nem merek tesztet csinálni. Mert még megjöhet, habár most nincs tünetem :lol: :lol: :lol:
Az elsőnél is egy hetet vártam a teszttel :roll: :roll: :roll:
De még nem telt le a 12-16 nap ovu után.
MA vagyok a 31. napon :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
odri
 
 


Csubi: Javulást és kiváncsi vagyok mit mond a doki. Smektát én is szedtem mikor ment a hasam. De a doki biztos tudja mit szedhet egy kismama. Van most ilyen virus valóban én is hallottam róla. De a babára ez nem ártalmas. Biztos minden rendben van és lesz.

Kép
csucsu05
 
 


ezzel én is igy vagyok Odri hogy nem merek tesztelni a biztos jel ugyis ha nem jön meg!!!!megint hétvégére esik nekem,remélem nem leszek olyan szomorú mint a multkor.....akkor nagyon rosszúl esett és az egész hétvégém egy nagy rakás kaki volt!!!!!!!!!

Odri te honnan tudod hogy mikor volt ovud teszteltél??én mindig ezt próbálom megfejteni mikor lehetett pé-m......

mano
manocska2008
 
 


Magdolnám!!!nem mondta még senki hogy a kismamiknak nem szabad ennyit dolgozni??? :wink: itt kell csevegni a netes barátnőkkel!!!!!!!!!

mano
manocska2008
 
 


Mano, igen teszteltem habár soha nem szoktam. Csak most kivi voltam és a a mikroszkópom is kimutatta.....

Kép
Kép
odri
 
 


Manocska
Középidőben nem szokott fájni, szurkálni az egyik oldalon a hasad? Mert onnan lehetne tudni, máskülönben ovuteszt vagy hőgörbe. Mást én nem tudok. Ezek működnek is, főleg ha együtt nézed és vezeted.

Kép
Kép
nati80
 
 


de jóóó neked!!!!!!!!!!én csak találgatok..........bár remélem tudtuk is :wink: .

mano
manocska2008
 
 


Magdolnam
Mindjárt itt a péntek. Legszivesebben már most lefeküdnék aludni - és biztos tudnék is - hogy minél hamarabb holnap legyen.
Nagyon szarul vagyok. Erős hányinger kerülget, mocorog, zuborog bennem minden és a közérzetem is rossz. remélem nem holnap fog megjönni. Bár nekem nem szokott ennyivel hamarabb mensis tünetem lenni. Mindig csak aznap reggel mikor megjön.

Kép
Kép
nati80
 
 


de csak 1 napot fájt naon meg másnap reggel még 1-2 orát,ezért nem tudom most melyik nap a befutó!!!!!!már amikor másnap egy kicsit fájt akkor a hőm is végre egy kicsit több lett!!!mindig 36.4 és 36.5 volt.azt hittem elromlotta lázmérő és akkor reggel 36.6 volt.utána csak emelkedett tovább.meg a nyák is jonak bizonyult.......remélem tudtuk mikor kell hancurozni :oops:

mano
manocska2008
 
 


Natasa ha ugy érzed pihenjél le!!!!!!remélem nem leszel beteg!!!gondolok majd rád!olyan csunya idő van pedig szépnek indult :evil:

mano
manocska2008
 
 


Manocska
Sztem jól érezted, mikor vége a fájdalomnak akkor volt tüszőrepedés, én így gondolom és ha a hő is elindult felfelé, akkor tuti volt pé. De ha együtt voltatok előtte és utána is, akkor beletaláltatok. :wink:
Most sajna mennem kell főzni, attól még hogy én nem érzem jól magam, a többieknek azért nem kell koplalniuk. :(
Csak az a szar, hogy szeretnék suliba menni a hétvégén, mert tök jó a tanár és a tantárgy.

Kép
Kép
nati80
 
 


Csucsu! Gyönyörű!!!!!!!!!! Jaj de imádom a vizsliket!!! Olyan édesek a lányoddal együtt :D A mienk is ilyen nyugodt :)
magdolnam
 
 


Mág mindig nincs teszt??? már úgy várom, hogy melyikőtök kezdi meg a sort!!

Magdolnam: Mindjárt megnézem az iwiwet, hogy sikerült-e.. :)

Halásztelek?? Az hozzánk is közel van :)

Ma végre megjött! Hát én ennek még sosem örültem ennyire! :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


annyira fáj a fejem és émelygek :?
magdolnam
 
 


hello kismami!!!!!!!(Magdolnám) :lol: :lol: :lol: :lol: én meg szédelgek,nem jo :( .na de lehet azért mert alacsony a vérnyomásom!!!!te szoktad napközben mérni a hődet?????én néha bekapom a láznmérőt mikor itt irogatok :wink: .

holnap tesztelsz?????????

helló Mágnes:örülök hogy lassan rendbejösz :lol: ugye még a mensinek is lehet örülni!!!!!!én szeretnék vasárnap tesztelni,remélem kibirja addig a hőm meg a mensim meg ÉÉÉÉN!!!!!

mano
manocska2008
 
 


Magdonam:
na végre megvagy iwiwen!
Hehe! Egy helyen lakunk!! :lol: És tényleg vannak közös ismerőseink! :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Na csajok jól meglestem mindenkit az iwiwen. Tök jó a net mert már 3-an lakunk egymáshoz közel. Tényleg olyan jó lenne egy nagy közös talit tartani. Most karácsonyig mindenki babás lesz és utána tavasszal egy közös találkát megszervezünk. Tudom nem könnyű összehozni, hogy mindnekinek jó legyen de ez nekünk gyerekjáték lesz :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok kismamák és kismamajelöltek!!! :lol: :wink:

Végre hazaértünk,lejártam a lábam és a fiuk is...
Akkorát kacagtam ma, :lol: :lol: az én "málészájú" nagyfiam az uszodába valaki más bugyiját húzta fel, ahogy nézem éppenséggel egy kislányét hi-hi-hi :lol: :lol: :lol: Szóval ennyit az önálló öltözködésről... :cry:
Nekem tegnap annyira fájt a derekam és a hasam, mintha megakarna jönni miki, pedig még elsem múlt :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Csucsu:A topicba is megíro, ha nem bánod, hogy tünemény a kislányod!!! :lol: :lol: Mondjuk a szemein látni, hogy nagy krampusz lehet,de az a jó,nem???

Most jöttem vissza a dokitól és Ő is mondta igen,hogy egy gyors lefolyású járvány :evil: :evil: Hihetetlen,hogy SOHA nem szoktam beteg lenni,errre most tessék....Mondjuk azt mondta,hogy az már önmagában jó jel, hogy magától elmúlt, szerinte ne szedjek be semmit(nem kell kockáztatni) csak aludjak jó sokat.Úgyhogy szót is fogadok, mert este nem igazán sikerült aludni....
Mondtam a pocakomban a kis drágának,hogy ne ijedjen meg, mert a mami erős és nem engedi,hogy baja essék,remélem, hogy meghallotta!!! :lol:

Csubi
csubi
 
 


igen? nem is néztem annyira, hogy Harasztin laksz... :oops: de ciki. Mágnes,Egyszer mértem napközben, akkor 37,3 volt a hőm.
magdolnam
 
 


F. márti: Édes lehetett a gyerköcöd kislány bugyiban :)

Kép
csucsu05
 
 


Lilla:Nászúton csak a balcsin voltunk,de tavaly viszont kikönyörögtem magam Tunéziába apával, mert Én egy óriási teve rajongó+imádó+gyűjtő vagyok!!!Na jó, a gyűjtő az túlzás,de szeretek pupus dolgokat venni,kapni :lol: :lol:

Manócska:Én is nagyon várom a képeket Rólad és a családról!!!!

Nati:Pihenjél!!!Nehogy aztán Te is elkapj egy ilyen csúnya nyavaját, mint Én!!!!!!!!!!

Még jövök lányok csak lepihizek 1 picit,ez a jó a betegszabiban :lol: :lol: :lol:

Csubi
csubi
 
 


Na Csubi, szerencsére semmi "komoly"
magdolnam
 
 


Magdolnam:
Akkor holnap csinálsz tesztet? Már rámférne egy kis jóhír...
Kicsit ki vagyok akadva, költözünk, elvileg dec első hetében kéne, hogy átadják a lakást, de ahgoy most áll, még ebben az évben sem fogunk beköltözni.. :cry:
Én pedig annyira szeretném Anna szülinapját a saját lakásunkban megtartani! Erre már nem sok esélyt látok.. :cry:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Úgy látszik nekem csak valami reggeli rosszullét volt, mert most jobban érzem magam. Azért lekopogom, nehogy mégis visszajöjjön. A hasam most bal oldalon egészen lenn fáj, szurkál. :lol:
Annyira álmos vagyok!!! Legszivesebben egész nap csak heverésznék és neteznék. Ráadásul olyan sötét van a szobában, hogy nem látom a füzetet, de lámpát meg nem kapcsolhatok, mert akkor belátnak hozzánk. Kirakatablakunk van (üzlethelységben lakunk). :oops:

Csubi
Pihenj sokat, és várunk majd vissza.

Kép
Kép
nati80
 
 


nekem is 37.3,és 37.4 szokott lenni napközben!!!valahogy engem megnyugtat ez a hő dolog tudom hogy amég fennt van van remény :lol: :lol: :lol: mult hoba a mensi előtti napon esett le....már abba a pár napban amikor néztem.......

sajnos itthonról nem tudom a képeket elküldeni mert nincs rá lehetőségem de a férjem szombaton ügyel és majd onnan küldöm!!!!!!!már előkészitettem őket :lol: .

Márti:nálunk meg az a mánia hogy a fiuba akar öltözni.....hát én oda nem mehetek be!!!!multkor besurrant oda és beállt a tusoloba,ott könyötögtem hogy jöjjön ki!igértem mindent....remélem ma nem fog megint megviccelni :lol:

csubi !!!!!!jobbulást nektek,biztos meghallotta a kicsikéd :lol: :lol: :lol: .

a férjem valamelyik nap beszélt a pocakomnak és kérdezte tőle hogy ugye ott vagy kisbaba,vagy kisbabák...és jót nevettünk,akkor csajok éééén nem jutnék szóhoz!

Natasa:ugye nem vagy beteg!!!!!

mano
manocska2008
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?