Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat az Istenhegyi Klinikával kapcsolatban! Nagyon izgulok miatta, de remélem minden rendben lesz, messze van még 30.a!

Vonalzomat már elkészítettem, csak nem tudom, hogy kell felrakni, segítene valaki? Megköszönném!

Remélem Lafi jól van, sokat gondolok rá!

Pénteken megyek először védőnőhöz, bár nem tudom, hogy jutok el odáig, mert reggel 8ra kell mennem, és reggel én mindig szörnyen rosszul vagyok , de valahogy majdcsak eljutok hozzá! :D

Olvaslak benneteket és rájöttem, hogy én vagyok a legfiatalabb terhes a 9+6 napommal! :oops: De nem baj, mert remélhetőleg sok jó tanácsot kapok majd!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Csiperke,
Mi nem őssejtezünk egy doki se szavazott igazán mellette eddig akiket megkérdeztünk.

Fendike,
Igen 24 hetesen jó lesz :wink:

Kisfóka,
Kaptál egy olyan kódot hogy PHPBB. Ezt be kell másolni a profilodnál az aláírásodba. A profilt a lap tetején a segédleteknél találod.
Vendég
 


Köszi Pandácska! Remélem sikerült.Mindjárt kiderül!

Kép
Kép
kisfóka
 
 

 
 

Áh, valami nem jó.

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Na, sikerült! :D Köszi!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Csiperke!
Milyen volt a torna? Milyen gyakorlatokat végeztél, és mennyi idő? A lágzéssel én is így vagyok, néha én is kapkodom a levegőt! :wink:
Megvolt a nagy bevásárlás? Haigen, akkor miket vetettetek?
Mi levetetjük az őssejtet a Zelinonnál, a nődokimmal már lebeszéltem, ő is ezt ajánlotta!

Pandus!
Hogy van a nővéred? Gondolom most ők mennek látogatóba!? :)
Majd képeket Dorkáról el ne felejts feltenni!

Fendike!
A 24. hét tökéletes a cukorterh-re, meg ismét néznek teljes vérképet is!

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok !

Az előző stimulációból maradt 4 db orgalutran 0,25 mg/0,5ml szurim.
Nekem 9254 Ft-ba került darabja , most mást irtak fel ezért eladnám.
6500 Ft/db áron . Hűtőben van tartva 2008. 07 hó-ig érvényes.

Kata
kata0411
 
 


Fendike,
eddig en is 4 kg-nal tartok :lol: Szerintem ez meg belefer :lol:
A cukorvizsgalatra en ma este kerdezek ra a dokinal de en is a 24-25 hetrol tudok :lol:

Csiperke,
mi szeretnenk leveteteni ossejtet de meg nem erdeklodtem igazan utanna.

Pandacska,
jo otlet volt ez a temafelvetes egybol megelenkult a forgalom :lol: :lol:
Nalam elso helyen a gyomoreges szinte minden ejszaka plusz most mar napkozben is :? Es szinte mindegy mit eszek :? Talan nagy lesz a babo haja? :lol: :lol:
Alvas haat az sem megy olyan jol mar mindenre felriadok :?
Kisfoka,
gyere nyugodtan en mar nyolc hetesen itt lebzseltem ha jol emlekszem es rengeteg hasznos tanacsot ,biztatast kaptam a lanyoktol :lol:

Kép
petitpois
 
 


Lányok!
Megvan a terheléses cukrom, háát nem lett a legjobb, határon van! :( 1. vérvétel 4,9,
2. vérvételcukorral 7,7 mmol/l, a vérképen viszont egész jó, a vörös picit alacsony, és a fehér picit magas, de a védőnő azt mondta, hogy ez természetes, a cukorra meg, hogy 7,8-nál mondják azt, h figyeljen az étkezésre!
Orsi, Pandus, szerintetek? Milyen mértékben kell odafigyelnem? Ezt a vizsgálatot meg kell ismételni?

Kép

Kép
donika
 
 


Donika :D
a 7.7 teljesen jó eredmény, semmire sem kell odafigyelni, ismételni sem kell szerintem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Gyönyörűségem :lol: :

Kép Kép
Kép Kép
Kép

Kb. 1567 g mindene teljesen rendben van folyamatosan ficánkolt takargatta az arcát :D

Donika,
Nem tudom hogy mikor kell megismételni nekem 0 perces 4,7 lett a 120 perces pedig 5,7. Lafi ebben a profi.
Vendég
 


Orsi! :D
Köszi a gyors választ!

Pandus! :D
Nagyon édes DÓra baba, és milyen szépek a képek!

Kép

Kép
donika
 
 


Helló csajok!
rég írtam, mert feküdnöm kell.

Az őssejt téma engem is érdekel. Iszonyú sok pénz. Akit lebeszélt a dokija, miért tette? Én is le akarom magam beszéltetni, de közben meg bűntudatom van. Nem hagy nyugodni a dolog. Nem éri meg jobban inkább minőségi kajával etetni a gyerkőket, meg sportoltatni, mint felkészülni a betegségre?

Nekem valami szürke szövetcsomó van a köldökömben. Elég csúnya. Eddig rejtve maradt, mert annyira mélyen ülő volt. Lehet, hogy valamit nagyon elszúrtak, mikor köldökzsinórt vágtak?

KépKép
lili73
 
 


Lili :D
a köldökzsinórvágással sokmindent nem lehet elszúrni, mert valahol elvágják, utána magától leszárad, az, hogy hol vágják el teljesen irreleváns.

mi levetettük a kzsv-t a fiúknál és Lilinél is, viszont Lilinél nem volt tárolásra alkalmas a mennyisége, így neki nincs tárolt mintája.

Azt, meg hogy mi éri meg jobban csak utólag tudod meg.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Ja,tényleg,azt el is felejtettem mondani,hogy meg volt a bevásárlás.
Hát ami kell,azt mindent.ugy 200.000-re jött ki .Jó volt nagyon,nem engedtük,hogy beleszóljanak.Képet később tudok tenni,mert nem hoztuk haza a holmikat,ott hagytuk a szülőknél.

Torna:jó volt nagyon,bár még nem tudok ugy lélegezni ahogy kéne,mert megfulladnék.

őssejt:mi a Krio-nál akarjuk,de eddig mindenki lebeszélt róla,ugyhogy nem tudom.

A gyomrom nekem is ég,általában tejes dolgok után,de ugy hogy még egy turórudit sem tudok megenni.

Pandus!tünemény a lányod.már nyitva van a szeme?

Lafiról hírek???????????

Kép
csiperke
 
 


Orsi,
persze én sem gondoltam komolyan, de valami bizti, hogy nem úgy gyógyult ott be, ahogy kellett volna. Anyukám nem emlékszik semmi extrára.

Csiperke,
részleteznéd, hogy miért beszél le mindenki?
Ha mondjuk 100ezer lenne, simán levetetném, akár bizonyított a haszna, akár nem.

Pandácska,
tényleg sztárfotók, mint egy kis bébiszépségkirálynő!

KépKép
lili73
 
 


Pandácska :D
jók a képek.

Csiperke :D
én a levétel mellett vagyok, mert úgy gondolom, ha meg tudom ezt tenni, akkor meg kell tennem még akkor is, ha csak minimálisnál is kevesebb az esélye annak, hogy szükség lesz rá.
meg engem szakmailag is meggyőztek az érvek, amit mellette hoztak fel. (tehát nem az, hogy 10 év múlva majd esetleg mire lehet használni, hanem az, hogy _most_ mire tudják már használni)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Icsilya!igen,mi is így gondolkozunk,mint te.
azért beszéltek le róla,mert nagyon drága,meg nem bíznak a működésében.
De hál istennek megtehetjük,és mi eldöntöttük,hogy megcsináltatjuk,inkább legyen felesleges.

Kérdezni is akartam tőled,hogy írtad,Lilinél nem volt elég a vér,akkor mi van?


Lafi!!!!!!!!!!!!!gyere,mert nagyon várlak.

Kép
csiperke
 
 


csiperke írta:Kérdezni is akartam tőled,hogy írtad,Lilinél nem volt elég a vér,akkor mi van?

a vér elég volt, a vérben lévő ősejtek száma volt a tárolási mennyiség alatt.
hogy érted, hogy ilyenkor mi van?

anyagilag? ilyenkor csak a mintavételi szettet fizetjük ki, az a zelionnál 35e ft volt.
és nincs minta.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszi lányok :D

Lafi elvileg holnap jöhet haza :D

Csiperke,
200 ezerért mindent megvettetek? Mert akkor ügyesek voltatok.
Vendég
 


Panda!

Az outletben vásároltunk.Ruhát nem nagyon kellett,mert azt kapunk,de azért egy párat beraktam a kosárba,mert olyan édik,kádat,takarót,melltartót,orrszívót,hőmérőt,szopipárnát,ilyen kis apróságokat,ez volt annyi.A kocsi az 90000-volr,Bergon,kiságy,azt még korábban megvettük.
ha így számolunk akkor drágább.ja meg légzésfigyelő..... ,még a szoba dekorácio van hátra,most fogunk olyan szalvéta ragasztást csinálni,mint te.

Kép
csiperke
 
 


Csiperke,
Ha kész a szoba tegyél fel képeket :wink:
Vendég
 


Hali lanyok,

tegnap voltunk a dokinal es lattuk a mi kis picikenket :)Es vegre megmutatta magat a kis draga ,eees kislany!!!Annyira jo volt latni ahogy mocorgott :lol: A doki is tok rendes volt mindent elmagyarazott.Mehszaj zart de nagyon fajt a vizsgalat es meg utanna is sokaig de gondolom ez termeszetes...
Terheleses cukorra a 26. heten kell mennem.Ho vegen ujabb toxo kontroll.Ket het mulva pedig nagy UH a korhazban.
Ma felhivom a szulesznot akit ajanlott es egyeztetek idopontot szules felkeszitore.Elonye hogy ez a szuleszno akkreditalt a korhazban igy johet velunk a szuloszobara.
Pandacska,
nagyon edes Dori baba a legjobb a mosolygos kep.Mar most kis huncut :lol:
Donika,
ha a hatar alatt vagy szeritnem az nem lehet problema,nekem a vasam nagyon alacsony(hatareset) de azt mondta a doki ne foglalkozzak vele.
Csiperke,
nem teszel foto a babruhacskakrol?Biztos nagyon szepek :lol:

Kép
petitpois
 
 


Halika!

teszek képet a szobáról,de ez még az albérlet,ugyhogy nem lesz nagy díszítés,de nem is akarom olyan kopasz szobába várni.Majd a másik házba lesz igazi dekor.Néha ugy gondolom tök felesleges,de olyan jó velük bíbelődni,és hát az időmből meg kitellik.


Ruhácskák is otthon vannak a szülőknél,ha elhoztuk,megmutatok mindent.

Kép
csiperke
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk az orvosomnál és UH-n. Kirisztiánka szépen fejlődik 670 g az UH szerint. Mindene rendben. Nagyon élénk és sokat mocorog. De sajnos engem csak ugy engedett haza ha szigoruan fekszek mert C 2100 és a méhem felvan puhulva. A lepényem rendben fejjebb húzódott. Ugy hogy fekvés hogy még jó darabig egybe maradhassunk.

Pandácska:
Örülök hogy veletek minden rendben. Pihenj te is sokat és akkor nem lesz semmi gond. Szép súlya van már a kis Dórának.. Köszi Lafirol a az infót és mond meg neki légyszi ha beszélsz vele hogy drukkolok neki. Nagyon csini a pocis képed. Dórika nagyon cuki a fotókon.

Alvás: Többször fel kell kelnem pisilni. Legalább háromszor.
Gyomorégés: Nekem időnként ég de nem csak a gyomrom hanem a torkom is. Az esti 9 órási étkezés már annyira nem hiányzik nekem de a diáta miatt muszáj.
Köldök: Már az enyém is kifordult.
Hízás: Én tegnap értem el az induló sulyomat. A minusz 1kg-at vissza szedtem. Így most vagyok annyi amennyivel elkezdtem.


Donika :
Köszi a drukkokat és nektek is mennek a drukkok.

Fendike: Köszi. Igen 24 hetesen jó lesz.

Csiperke: Az őssejten még gondolkozunk.

Kisfóka: Jó a tikkered

Petitpois:
Gratulálok a kislányotokhoz. Most már legalább te is tudod ki lakik a picidban. Lehet gondolkozni most már a neveken vagy már döntöttetek?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi! :D
Szépen fejlődik Krisztián, nekem a 20. héten - amikor másik doki vizsgált - a méhszájam C2100 volt, azt mondta, hogy nincs semmi gond ne izguljak, annyit jelent, hogy a külső ujjnyira nyitva, a belső viszont teljesen zárt. Elkezdtem ott parázni, hogy 3000 a legjobb, de leintett, hogy ilyenkor már ez elfogadott. A 23. héten is voltam, és a saját dokim azt mondta, hogy jobban zártnak találja, mint a másik, szóval minden ok volt! :wink: Legközelebb 2 hét múlva megyek, ha minden igaz, remélem akkor is jó lesz a diagnózis!

Petitpois! :P
Gratulálok a kislányotokhoz, akkor a férjednek megvan a boldogsága! :lol: :lol: Az nem jó, hogy fájt a vizsgálat, nekem a méhszájat nagyon óvatosan szokta nézni a doki, nehogy megsértse!

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Petit,

Gratulalok a kisklanyhoz! :D Orülök, hogy minden rendben veletek! :D

Pandi,

Nagyon szepek a kepek, tisztan latszik Dorika pofija! :D

Nyuszi,

Ha fekves hat akkor fekves! Az a lenyeg, hogy Krisztian jol van s szepen fejlödik! :D Nagyon örülök nektek! :D

A pisiles sajnos nekem is allando. Ejjel-nappal nagyon sokat pisilek. Neha elöfordul, hogy vegigalszom egy ejszakat akkor olyan boldog vagyok... gyomoregesem csak ritkan van, tejet szoktam inni vaghy ha mar nagyon kellemetlen akkor jöhet a maalox. :)

Csiperke,

Jol bevasaroltatok! :D Nekünk meg egy csomo mindent be kell szereznünk.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok Lányok :D

Szeretnék csatlakozni hozzátok! (Alig vártam, hogy ide is írhassak!!!)

Akik még nem ismernek: szintén Kaáliba járunk (1998 óta :roll: ) 2001-ben született meg a kislányunk, aki az 5. IVF 4. beültetésekor tapadt meg. Most már 6 éves, és várja a kistesóját, aki a maradék 1 TB-s IVF eljárásunk alkalmával költözött a pocimba, idén októberben. Ahogy a vonalzómon is látjátok, még nagyon fiatalka ez a várandósság, de én HISZEK benne.

Hétfőn megyünk UH-ra a Kaáliba. Kislányomnál 10 hetesen köszöntünk el tőlük, nem tudom, most mi az elfogadott. Szerintetek visszahívnak még egyszer?

Véda
Vendég
 


Véda! :D
Üdv. itt, természtes, hogy hiszel benne, hiszen ott van az a kistesó!!! Én a vérvétel után még 2x voltam uh-on, tehát a 6. és a 8. héten, majd utamra engedtek. Én a drnőhöz jártam. De pl. Fendike, aki Bernárd dokihoz járt, ő azt hiszem a 10 vagy 12. hétig jár oda, de ezt majd ő leírja.
Hogy érzed magad, rosszulét, gyengeség?

Kép

Kép
donika
 
 


Donika :D
Köszi! Nekem is ez lesz a 2. UH-om, az első 6+1 naposan volt, múlt hét szerdán. Ez a 7+6 naposan lesz, és szintén a dr.nőhöz járok. Lehet, hogy akkor nekem is ez lesz az utolsó.
Émelygésem van reggelente, hányingerré csak néha fokozódik. Főleg, ha iszom. Az mindig jönne vissza. Gyümölcsöt, és zöldséget ennék folyton, azt nagyon kívánom, na meg a kefírt. Másik tünetem még jó nagy cicim lett :oops: Na, nem annnnnnnyira nagy, csak úgy viszonyítás képpen 2 számmal nagyobb... A pocim is felpuffad estére, de ezt olvastam Fendikénél is azt hiszem. Progeszterontól is puffadhatok.

Lányok, szabad megkérdezni, ki hol fog szülni, és ki az orvos, a szülésznő?

Véda
Vendég
 


Sziasztok, nem volt egész nap netem... :(

Pandus,
nagyon szépek a képek, gratulálok!!!!!
és eléggé meggyőző, hogy 28.hét körül menjek a 4D-re, ha ilyen gyönyörűséges fotók születnek.. :D
Dórikának nagyon komoly a súlya, gyorsan fejlődik!!!

Petitpois,
GRATULÁLOK!!!!! :D
tudtam, tudtam hogy kislány, de jóóóó, örültök nagyon, ugye???
férjed repes????

Donika,
cukorterhelésre még nem tudok mit mondani, de legalább már ismerem a normál értékeket.. :D
2-3 hét múlva megyünk Bécsbe, megnézem a babakocsinkat.. :D

Véda,
üdv. itt is!!!! :D
Én tényleg sokáig jártam az intézetbe, dokim nagyon meg akart győződni arról, hogy minden rendben, nagyon aranyos volt, örök hálám neki...
átlagban itt vérvétel után 1-2szer mennek még...
puffadás tényleg normális, estére brutál lett, főleg ha sok gyümszit és zöldséget eszel, azok még jobban felfújnak
nekem csak a szuri után állt vissza normál kerékvágásba.. :oops:

Csiperke,
gratula a shoppinghoz!!!! :D

Nyuszi,
akkor fekvés!! :?
súlyod irigylésre méltó.. :D

Kép
fendike
 
 


Sziasztok!

Lafi!?
Remélem ma kiengednek az okosok!Gyere és mesélj,mert hiányzól.
Hunor baba?

Panda?Még alszol?
a kiságy már elkészült?

Én ma nagyon nyűgös vagyok,kicsit náthás is,meg fáj a fejem,szerintem front.

Lehet egy kérdésem?:apával még meddig lehet együtt lenni ugy? :oops:

Végre jönnek ujjak is közénk.

Most hogy állunk baba terén?elvesztettem a fonalat hogy kinek milye lesz.

Puszika mindenkinek.

Kép
csiperke
 
 


Csak próba

Kép
csiperke
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Donika:
Egyenlőre én is pihizek és 2 hét mulva kell visszamenni és majd akkor meglátjuk. Mióta többet fekszek azóta kevesbbet is keményedik. Te mikor voltál utoljára UH-n? Neked mekkora már a baby?

Jucmuc:
Köszi. Számomra is az a lényeg hogy szépen fejlődjön. Érte mindent.

Véda:
Üdv közöttünk, örülök hogy itt vagy. Először is gratula a kis pocaklakóhoz. Dukk a hétfői UH-hoz. Én még a 9 hetes UH-n a Kaáliba voltam.

Fendike: Köszi

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Véda,
Üdv :lol: én a szívhang után 6+2 voltam akkor mehettem az utamra. Máv kórházban fogok fogadott dokival és fogadott szülésznővel. Bár akkor már nem Máv lesz a neve hanem OGYK.

Fendike,
Bizony Dorka nő mint a gomba :lol:

Csiperke,
November végén hozza az asztalos. Volt egy pici bonyodalom mert elég magas árat mondott és gondolkoztunk rajta utána meg a kórház amúgy már 10-én itt lett volna. De most hogy nem rohangálhatok elfogattuk meg mégis olyan amit megálmodtam és a polcok is olyan stilusban lesznek megcsinálva mint az ágy szóval biztos nagyon szép lesz és egyedi.
Vendég
 


Lányok: Szerintetek a 24 hét betöltése után normális az hogy naponta legalább kétszer hányok? Általába reggel és este.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Csiperke egy pici segítség:
Jucmuc: kisfiú
Nyuszi: kisfiú Krisztián
Lafi: kisfiú Hunor
Petipois: kislány ?
Fendike: kisfiú
Donika: kisfiú
Lili: ???
Csiperke: kislány Orsi
Panda: kislány Dóra
Véda: ???
Kisfóka:???
Vendég
 


Nyuszi,
Hát nem tudom :roll: Orsi????
Vendég
 


nyuszipuncs írta:Lányok: Szerintetek a 24 hét betöltése után normális az hogy naponta legalább kétszer hányok? Általába reggel és este.
ú
normális :)
nekem csak egésznapos hányingerem volt :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok,
Veda,
udv itt kozottunk :lol: De jo hogy jonnek vegre ujak is :lol: akkor mar csak negy nap es lathatod a piciked ujra.En Brusszelben fogok szulni.

Nyuszi,
sajnalom hogy rosszul vagy meg mindig,kitartast neked,a lenyeg hogy Krisztian baba jol van.
Jucmuc,
koszonom :lol: ,ti mikor vasaroltok be a babanak?
Fendike,
igen a ferjem teljesen odavolt egyfolytaban vigyorog.Sajnos most elutazott de tobbszor is felhiv hogy hogy van az o kislanya :lol: :lol:
Huh becsi shopping izgalmasan hangzik..Mar a babanak is fogtok vasarolni?
En tegnap kicsit megijedtem mert a picur egesz nap nem jelentkezett pedig mar napkozben is szoktam ot erezni...De este bepotolta es ma is sokat ugrandozott mar :lol:
Szerintetek mennyi a napi normalis mozgasmennyiseg?Nem akarom tulparazni csak ugy megilyedtem hogy nem mocorog egesz nap...
Tegnap csinaltam pocifotot mindjart megprobalom feltenni de lehet megint nem fog menni :shock:

Kép
petitpois
 
 


megilyedtem=megijedtem :oops:

Kép
petitpois
 
 


Kép 20 hetes poci

Kép
petitpois
 
 


Hat ez eleg bena lett,bocsnanat :oops:

Kép
petitpois
 
 


Kép 20 hetes poci

Kép
petitpois
 
 


Na most mar befejezem mert velem lesz teli az oldal :lol:

Kép
petitpois
 
 


Pandus :D
Én is a MÁV-ban szültem a kislányomat. Most, hogy átalakítgatás van, nem tudom, milyen, de akkor a szülészet profi volt. A csecsemős részleg is. Velem 24 órán át ott volt a tündérkém, nem is bírtam volna ki nélküle :roll: De felkerültünk az újszülött intenzívre, az elég spártai :?
Ki az orvosod? Van választott szülésznőd?
Én még vacillálok. Talán Szent Imre Kórház, dr. Balogh, és ujvári Bori szülésznő. a másik "versenyző" a Szent István Kórház dr. Hetényivel és Csűrösné Erzsikével.

Nyuszi :D
Nem rontottad el a gyomrod valamivel?

Csiperke :D
Szerintem a szerelmeskedés pocakosan nagyon egyénfüggő. Van aki végig nem kívánja, és fél is, van aki végig szeretné, sőt, még jobb neki, mint előtte :roll: Én az arany középút csoportba tartozom. Tehát ahogy jól esik, és akkor amikor jól esik, és persze csak, ha nincs gond. Tehát vérezgetés, stb. esetén nyilván nem szabad, de ha minden oké, akkor úgy, ahogy és amikor jól esik :wink:

Lányok, remélem bővülünk hamarosan 2 új taggal. A másikon, ha szoktatok olvasgatni, tudjátok, miről beszélek :wink:

Véda
Vendég
 


Véda,
Azokat kihagytad akik szeretnék de nem csinálhatják :wink: Dr. Gulyás István a dokim és a szülésznőm pedig Szamos Julcsi. Julcsit most ismertem meg amikor a szülőszobán voltunk nagyon aranyos volt végig és sokat segített ezért megbeszéltük hogy együtt szülünk.
Vendég
 


csiperke írta:Lehet egy kérdésem?:apával még meddig lehet együtt lenni ugy? :oops:

amíg Neked jól esik, ha orvosi indok nincs a teljes eltiltásra.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Petitpois
babamozgás: baba függő, nekem Ákos végig keveset mozgott (másokhoz képest)
és most Áron eleinte többet mozgott mint tavaly Ákos, de a végefelé már ő is még lustább lett (mint általában a babák), úgyhogy szerintem ezen ne idegeskedj.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Orsi: Köszi. Majd csak elmulik.

Petitpois:
Köszi. Krisztián biztos jól van mer szinte egész nap rugdossa és bokszolja a hasam. Alig pihen, hiperaktív. Szép csini pocid van.

Véda: Ez tuti hogy nem gyomorrontás

Erika: Szióka. Hogy vagytok? Picur jolvan ? Szopik? Jó kisfiu?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: