Új privát üzeneted érkezett!

Anna!
Ja! Tényleg van olyan fülnyavaja (épp tegnap olvastam), aminek meg pont a hűtés használ. Ha jól emléxem, akkor ez a típsú nyavaja szabadszemmel is látható, mert a hallójárat megduzzadásával és vörösödésével jár.

Most jut eszembe, hogy ha esetleg homeos cuccokat szoktál adni Niminek, akkor tudok javasolni egy új homeós cuccot, amit pont 7 hónapos kortól lehet a csemetének adni. Csepp formájában leledzik. Lényegében a gyerkőc ínyére vagy nyelve alá kell cseppenteni belőle naponta egyszer, csak jóóó korán el kell kezdeni használni, amint a nátha / torokgyuszi / influenza tünetei jelenteznek. Csak akkor hatékony! Különösebb íze pedig nincs...
A neve pedig: MEDITONSIN
szilbee
 
 


No már megint én vagyok az első!!! :shock: :oops: :oops:
szilbee
 
 


Na akkor lehet veszek majd belőle...bár ha ilyen új, lehet már kapni.....Mondjuk még a multkoriból is van Viburcol....lehet adok majd megint (na én meg lehetezek itt) és hátha nem lesz kiütéses...mert akkor pont akkor lett az amikor adtam. Mást nem próbáltunk...a dokink nem olyan....csak hát magamtól meg...azért akárhol is olvasom azt írják hg ne kísérletezzünk mert ez pont olyan mint a normál orvoslás...érteni kell hozzá. Bár gondolom nagy kárt nem lehet csinálni.....

Ma ki se dugom az orrom sehova....

Katlina!
Az egész lapockán? Kemény!!!!!!! Na neked sem mondtam volna meg!!! :lol:

fanna3
 
 

 
 

Hát azért igazad van, abban hogy óvatosan kell ezekkel bánni. Van akinek a homeós cuccok lappangó betegségeket hoznak elő...

Ezt egyébként már lehet kapni, nekem is van itthon. Levente ínyét kenegetem vele, hogy a takonykórság múljon. Hát nehéz eldönteni, hogy hat e vagy sem... azt csak akkor tudnám szerintem, ha nem adnám neki... :roll: viszont úgy tűnik, hogy nem folyik úgy az orra és nem is dugul neki... Ennek köszönhetően nem is lett szájlégző.
No de majd meglátjuk, hogy mennyi idő alatt múlik, aztán majd mondom a tapasztalataimat.

Viszont találtam homoes orvosokat a neten, akik Szolnokon rendelnek. Ha valakit érdekel, ezen az oldalon rá tud keresni... :arrow: http://homeopatia.info.hu/
szilbee
 
 


Sziasztok!

Mi az hogy Niminek már négy, Annalucusnak kettő foga van, nekünk meg egy sem!

Niki!
Te huncut! nem szóltál volna, mikor beszéltünk! Akkor holnap talizunk. Én is álligot végeztem!

Gréti ma is sírt elváláskor, de ma apával akart menni, aztán beszéltem telefonon az óvónénivel, aki mondta, hogy két perc múlva elhaygta, gyorsan elterelték a figyelmét, evett pár falatot, egy kislány véletlen leöntötte, így megvolt a ruhacsere is. Állítólag a nagy csöndben megszólalt, hogy szeretlek benneteket, így mindenki oda, meg vissza volt tőle. Egy kisfiú másik csoportból bement hozzájuk, megkérdezte az óvónénit, hogy ovis-e ez a kislány, mert nagyon csinos, és neki tetszik. Aztán ott figyelte majd fél napot. Na, majd megnézem ki fia borja. Az első igazi hódoló.

Na megyek a postára, majd jövök!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Már a 101. oldal! Ez igen! Termelünk. :)

Valaki kérdezte a mensivel kapcsolatban, milyen görcsoldót szedek: Valamikor No-Spaval tankoltam fel. Alhasi görcsök vannak, de nem olyan erősek, hogy gyógyszert kelljen bevennem. Igazából, azt sem tudom, hogy most, ha szükség lenne rá, bevehetném-e. (szoptatás miatt).

Olga!
azt hiszem, Te kérdezted, de bocsi ha nem . Lándzsásútifű szirup ...
gyerekdokink szerint fokozottan allergiás veszélyes, kiváltja allergiát, asztmát....
Pedig nagyon finom, és hatásos, kislányom szívesen itta, még akkor is ha nem kellett volna.

Rhinatiol szirup sem izlik

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Mindjárt itt van karácsony!
Hogy álltok az ajándékokkal?

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Hát Erika!
Sehogy sem állok vele!

Fanna!
Nem teljes lapocka de szépen fekszik rajta kb. a felén!!!!

bbj!
Már nem sokára lehet hajtani az udvarlókat a háztól!!!!! :D :D

AnnaLucusnak gratula a második fogacskához,mi szenvedünk vele de kibújni nem akar!

Kép

Kép
katlina
 
 


...........rosszul írtam.....nem 4- hanem 6 foga van.....(2 alul, 4 felül...)

Ez igen!!!!!!!!! Hódolóóóóóóó!! Na csak nézd meg, helyes srác-e.... :roll:

fanna3
 
 


Na megint itt.
Voltunk ma Letivel varratszedésen. Jól tűrte, igazából az nem tetszett neki, hogy az apja lefogta a fejét. Két varrat volt benne, még kapott rá valamilyen védőtapaszt, ami pénteken lejön a vízzel.

Erika!
Nálunk meg a rhinatiol jött be, a lándzsásat nem itta.

Na, Szilbee, még mindig egyben?

Olga!
Milyen volt a gyakszi, milyen foglalkozásokat kellett tartanod, és hol, és milyen volt, és, és, és????? Mit vesztek/ttetek Balázsnak? Vagy már írtad?

Judit!
Annalucának boldog 5. hót! Na nyűgi oszlott, hogy kint a fogascka?

Fanna!
Nimi is segített főzni a műanyag edénnyel? Nagyon édes kis kukta!

Dorka!
nagyon ügyes vagy, én nem is próbálkozok ilyennel, majd ha Fannának leírjátok, talán akkor odafigyelek jobban, amit Szilbee írkált nekem teljesen kínai volt. Nagyon aranyos Szabi, ahogy felébredt. Morci?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


szép estéket mindenkinek!

Judit! Örülök, hogy Letivel akkor túl vagytok ezen az egészen!
Grétire meg most már igazán vigyázni kell, nehogy itt összecsapjanak érte az ovi "nagyágyúi"!
Szabi nem morcos volt, hanem még nem igazán volt észnél.... :D a köv. pillanatban már vigyorgott, mindig így szokta! Van néhány "jogvédett" fintora, cask sajna oylan nehéz lefotózni pont akkor.
Fanna, télleg Mókamiki, fintorog ezerrel! :)

Erika, ajándékok: ideje lenne már most elkezdeni beszerezni, de hát... én még nem sokat szereztem be.

Szilbee, 2 nap múlva ilyenkor már Dávidot tarthatod a kezedben!!! apám, még mindg nem fogom fel igazán!! MINGYÁ MEGSZÜLETIK!!!
Na jó, nem is nekem kell ezt felfogni, de akkor is... ÚÚÚÚGY VÁROM MÁR!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka!
Aha, akkor ez volt az a "már korán reggel kezded" nézés? Ilyen nálunk is mükszik! édes!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Látom! Megjött az "éjszakai műszak"!
Van termés megin! :lol:

Csak egy gyors bejelentkezésre fussssa!

Semmi jele, hogy beindulna magától.

Majd próbálok szólni, ha esetleg mégis! :wink:

Jóccakát! Kép
szilbee
 
 


Sziasztok!

Szilbee!

Így utólag is boldog névnapot!Már én is úgy várom hogy megszülessen a kis picike!


Dorka!

Majd ha teljesen kész lesz a szoba akkor majd küldök képet még félkész állapotok uralkodnak!Ha még egyszer terhes leszek tuti nem költözök közben!Egyébként nem Arven hanem Árven csak a vonalzón nem lászik az Á-nak a vesszője!

Ditke!

Dorka az unokatesóm Szilbee meg Dorka tesójának a felesége.Szóval a családban idén nagyon belehúztunk a babázásba!

Rólunk:Tegnap Védi baba nagyon aktív volt úgy hajnal egy óra fele.Nem is aludtam...Olyan fél kettőkor elkezdett menziszerűen fájni a hasam meg kemény is volt..Kicsit megijedtem de szerencsére nem utána nem jött újabb hullám.Azt mondták hogy most már egyre többet lesz ilyen "fájás"...Gabesz is úgy megijedt hogy most még ugye nem szülünk.Nyugtatgattam hogy ez még nem olyan fájás megnyugodhat:)

KépKép
viragb88
 
 


...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ditke2007 2010.05.19 13:31-kor.

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Sziasztok!

Elaludtak a lányok, van egy kis időm. Dorka egyébként csak fél tíz körül szokott, de ma nem aludt délután.
Így apával is lesz egy kis időnk egymásra, bár úgy hallom már nyomja a szunyát.

Höcögtető: Jó volt, csak 4-en voltunk, egyik baba sem volt több másfél évesnél. Kata volt most a kegkisebb, de állítólag múlt héten volt egy 5 hós is. Szerintem nyugodtan hozhatod Zsófi babát is Ditke.
Évi: egy népzenész csaj tartja, és népi jétékokat, mondókákat, dalokat tanulunk. Közben hegedül és furulyázik. Szerintem jó, én nagyon szeretem a népzenét, néptáncot.

Leti és Zsófi kis hősök, nagyon ügyes babók!

Dorka: Nem minket szólított le Ildi, az én Dorkám már nem babakocsis. Ő rendszerint a nyakamban utazik. Szóval, ha láttok valakit félkézzel babakocsit tolni a másik kezével pedig a nyakából lelógó lábat fogni, az jó eséllyel én vagyok. :D

Szilbee: Állítólag éjjel jön a hidegfront. Vagy már szívesebben szülnél pénteken? Megkérdezhetem, hogy miért lesz császár? Mosonyi gyakran csinál császárt, nem?

Fanna: Szegény Nimród! Én is csak a Sterimar + orrszívást tudom javasolni.

Fogacskákhoz gratula! Katának még egy sincs.

Ajándék: Én már néhányat megvettem. Nagyon szorgalmas kislány voltam.

Képek : Amíg nem készítek vonalzót, addig is egy kis nézegetnivaló. Babaneten van albumunk:
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=14211

Jó éjt mindenkinek!
csni
 
 


Szia mindenkinek!

Szilbee! Utólag is boldog névnapot....remélem nem haragszol a késésért. Várom ám a telefont ill sms-t vagy akármit tőled :-)

Leti babának nagyon bodlog h9 hónapos hófordulót!

A fogacskákhoz is gratulálunk..

Nah és persze a 5000 hozzászóláshoz ami nagyon szép szerintem mert amikor csatlakoztam még csak ha jól emlékszem olyan 10 oldalnál járhattunk.

Szép estét mindenkinek

Kép
kbernadett
 
 


Asztakiskutyaf@szát! Cavintont kell szednem, hogy kábé a felére tuggyak reagálni a dógoknak :shock:

Fanna, jah, komplett szórakoztató centrumok vagyunk ilyenkor az apjával :roll:

Judit, este még előkapja a veszett ökölrágás...de már jobb a helyzet :)
Akkor Leti babának kívánom, hogy a varrat helye is gyorsan begyógyuljon! Jajjjjjdeédes eza udvarlós dolog :lol: Komoan, elérzékenyültem :oops:

Dorka, sztemis marhajóláll a hajad! :D De ha jól csal az emlékezetem, akkor neked nem gyér, vékonyszálú hajad van :wink: Asszem te vagy a fodrászok álma :D Oviban nekem is volt telefrufrum, azóta csak néha kísérleteztem akármilyennel is...egy kis nedvesség, oszt azonnal bepöndörödik :? Úgy meg gáz. A betupírozott, agyonlakkozott változat meg (ami "rögzítené") szintén. Pedig nekem van homlokom...akár reklámhordozónak is használhatnám :roll:

Szilbee! Mán csak alig másfél nap! Megpróbáltam magam beleképzelni a helyzetedbe...milyen érzés tudni, hogy pontosan mikor tarthatod a kezedben a picikédet... Hogy kevésbbé izgul ilyenkor az ember jánya, vagy épp ellenkezőleg?! Demajnem tökmindegy, mindenhogy izgalmas :D

Judit, Niki?! Mitnemértek megint?...

Ditke, küldd el a képeket a mélcímemre, megküzdök vele :) Vagy írásbeli segítség kell? Azt is nézni kell, hogy a kép ne legyen nagyobb 600x600px-nél. Ne csak a fájlméretet (max. 250KB) nézd. Vagy vicaverza.

Niki, nagyon aranyosak a lányok :D

Lányok, van súgó is hivatkozáskészítésre :) Itten van bal oldalt, a "Beállítások" alatt, "BBCode" címen.

Katlina, a sárkány a gyengém :D Én is azt akartam a bokámra, csak a tetováló srác lebeszélt. Most egy nonfigum van...de lehet eccer még sárkány lesz belőle :) Színes, vagy fekete?

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Jah! Dorka, az ébredős képet láttam mán a iwiw-en, akkor is megmosolyogtam, most is :) A másik kettőn meg Szabibabával jót játszotok :lol:

Namenek punny. Hosszúnapvolt. Jóccakát :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Aaah, a köszöntéseket még csakmekköszönöm! Köszönjük szépen! :D

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Halihó!

Na lányok, most már a zabszem rendesen a helyén van, pláne hogy kezd kijönni megint a nátha rajtam... és egyúttal a para is...

Ma igyexem egy kicsit rákészülni lelkiekben a holnapra. Szóval csak azért nem jövök... ha nem jövök...

Írok, ha magától beindulna a szülés.

Betti!
Leventénél sem engedték, hogy bent legyen velem a mobilom, úgyhogy azt tudom csak mondani, hogy 7:30-ra kell bemennem, min 1 vagy 1,5 óra míg előkészítenek... aztán már csak Mosonyin múlik, hogy mikor kerülök sorra.
Szóval szerintem 9 körül már csak szalonképes leszek. :)

No pápá! Megyek aztán próbálom lecsitítani az idegeimet.
szilbee
 
 


Szilbee!
Mindjárt itt a nagy nap,és Dávid nemsokrára a kezedben lesz!!!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Szilbee!
Már nekem is görcsbe rándul a gyomrom, ha Rátok gondolok! Próbálj csak magadra figyelni, ha tudsz! Sok pussz Neked, nagyon szorítunk!

Judit!
Együtt járunk Nikiékkel angolra. Erre gondoltál?

Képzeljétek, tegnap Gréti 1-5 ig aludt! :shock: Nem csinált ilyet, már vagy 2,5-3 éve! De lehet sose! Nagyon kijátszotta magát! Kérdeztem tőle este, hogy a kisfiúkkal mizu, mire közölte velem ismét, hogy buta fiúk, ő csak a kislányokkal szeret játszani. Na tessék, nem tudom meg, ki a hódoló

Betty!
Köszi a köszöntést!
Milyen a gyakszi?

Olga!
Gyere már egy kicsit! Légyszi!!!!!!!

Niki!
Kata tiszta apja, mintha a száján köpte volna ki, bár csak egyszer láttam a férjuradat igaz, de nagyon hasonlít rá. Szépek vagytok, végigmazsiztam a képeket!

Na, megyek, keltem a bandát, aztán húzunk az oviba. Nem tudom, lesz-e ma nyakbakapaszkodás!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szép reggelt!

Szilbeee már nagyon egybe a kiccsalád gyomra, úúúgy, de úúúúgy izgulok! Télleg, Judit kérdése tök elgondolkodtató: hogy pontosan tudod a napját, így jobban izgul az ember?
Mi majd hétfőn megyünk ki látogatóba, ha jó nektek. Hétvégén AJTÓ-ABLAKCSERE... BRRRR... Így mi Szabival bevágódunk Mamiékhoz, és majd vas. este hazaköltözünk....

Ditke, várjuk a nagylányos fülbevalós képeket!!! :) Még annyit, hogy GIF formátumban kell elmenteni a képeket... lehet ezért nem sikerál, próbáld meg így.

Virág, Gabesz is biztos megjedt! Remélem nem lesz több ilyen, és Védi bent marad még vagy 10 hétig.

Niki, én ám ismerlek látásból!!! A belvárosban szoktalak benneteket látni babakocsizni, asszem bordós a babakocsitok, nem??
Nagyon szépek a lánykáitok!!!!

Betti, sok a tanulnivaló?? Aztán vigyázz nekem Szilbeere, meg Dávidra, míg odabent lesznek!!! :D :D

Fanna, Nimi hogy van???

Judit! Ja, a hajam elég dús...volt... míg nem hullattam el egy parókára valót az elmúlt 1-2 hónapban.... :shock: Én meg mindig göndörödős-pöndörödős hajat szerettem volna, nekem szögegyenes....
ja, és ha már a '80-as évek betupírozott fílingjéről beszélünk: ezt kuksizd meg, de NEM RÖHÖGNI ÁM NAGYON HANGOSAN!!

1985

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Kép Kép


Amúgy jó!!!!!!!
Én nem lennék ilyen bátor vannak nekem is nagyon brutál képeim

Kép

Kép
katlina
 
 


No csak nem bírtam ki, hogy ne nézzek be! :oops: :lol:

Igen! Izgulok rendesen, de nem a császár miatt... valahogy úgy érzem, azzal minden rendben lesz, hanem hogy nehogy megfertőzzem Dávidot a takonykórommal. No meg ilyenek járnak az agyamban, hogy fogok orrot fújni egy 10-15 cm-es vágással a hasamon... stb. :? :cry:

Dorka!
Ez kép.... Kép
Ja tényleg!
Levente is megy ki valamelyik nap anyudékhoz, de majd tartsátok tőle egy kicsit távol magatokat, mert kis alattomos takonykórja van. Nem nagyon folyik az orra, de köhög tőle. Nem akarom, hogy nektek is bajotok legyen tőle, viszont Ádámnak muszáj lesz egy kicsit lepasszolni anyudékhoz, mert sok dolga lesz.

No menek inhalálni! :?
szilbee
 
 


Katlina, ma ilyen bevállalósan hülye vagyok.... de nem hagyhattam ki, annnnnyira gááááz!!!!
hiába, Szabi kicsit korán ébresztett mnket, na.... nézzétek el nekem...

Szilbee! de ez a takonykór hátha nem tör ki rajtad!! ne félj, rendben lesz minden!!! veled vagyunk!!!!!!!!!!!
Anyáékhoz sztem nem megyünk, a fiúk ablakoznak, én meg Szabival anyósoméknál leszünk. Leventének is jobbulást! amúgy ki viszi holnap bölcsibe?

Szamóca: Météval mi hír? jól vagytok???

Judit, sok sikert a mai ovihoz!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka!
A képet nézve észrevetted, hogy mennyire hasonlít rád Levente???? Hihetetlen!!

Talán ezen a tegnap készült képen látszik is valamennyire... hogy mennyire nagy a hasonlóság.

Ja és ha már itt tartunk, akkor teszek egy videót is. Apja és fia így néz mesét. :)
szilbee
 
 


Dorka!
Már kitört rajtam... sajna... :cry:

Mi visszük reggel! Utolsó alkalom, hogy együtt adjuk be, így el is tudok tőle köszönni... :cry: :cry: Úgy fog hiányozni! :cry: :cry:

No most már tényleg húzom a csíkot...
szilbee
 
 


Szilbee! Kép Kép Mindjárt itt a gólya!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Na, Szilbee, pont most mész el?????? :cry: Utólag is boldog névnapot akartam kívánni és minden jót a holnapi naphoz!! Gondoltam rád hétfő óta minden nap, csuklottál szépen, ugye?? Privit megkaptam, a fotók tök jók, amiket legutóbb felraktál.

Évi: Szegény Ivett...nem irigylem.

Alvásról: Hát nálunk ha akarnám sem tudnám hová költöztetni fél évesen a babót, hacsak nem az előszobába, a gardróbba vagy a konyhába. Kb. 3 éves koráig együtt alszunk, mármint egy szobában. Ez van. Apa is, én is 10 éves korunkig aludtunk egy szobában a szülőkkel, de ez csak azzal járt, hogy marhára tudtunk örülni egy saját szobának, amikor a tesótól megörököltük azt. :lol: :lol:

Bernadett: Ne haragudj, szívesen taliztam volna veled, de az Uram rohant, mint mindig. :cry: :cry: A barátnőmhöz is be kellett volna ugorni a belre, de nem volt idő. Sosincs semmire egyelőre....Ha szülök, vagy kórházba kerülök mindenképpen szólok.

Dorka: Tényleg gyönyörű pocakod volt. :D És már milyen szervezettek voltatok...Nálunk minden be van vágva a kiságyba. Legalább a rugikat, pelusokat kimostam, vasaltam.

Ditke: Ja, leülepedett nálam is a szülőszobás vizit, bár ha ilyen ütemben nő a bébi bennem, akkor sima csaszi lesz sztem. :roll: :roll: Számításaim szerint most kb. 2800 g lehet, pont amivel születtem.....

Egyéb hírek: Most már rendszeresen felébredek az éjszaka közepén és órákig nem tudok elaludni. Illetve tudnék, de pont úgy érzem magam (bocsáss meg Réka baba), mint a Farkas a Piroska és a Farkasban, mintha köveket varrtak volna a hasamban azzal a különbséggel, hogy ezek folyton még mocorognak is. :? Sehogy sem jó, kínlódás az egész éjszaka....A fura az, hogy aztán reggelre mégis elszunnyadok és délig meg sem rezdülök. :shock:

Aranyér helyzet konszolidálódott egyelőre. Szerencsére.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jóreggeltet :) :oops:

Dorka, ehehehe :wink: Azé aranyos vótá, nah :lol:
Ami a brutál képeket illeti, Katlina, nekem minden fotóm olyan, hogy ránézésre 20 év... :? Főleg az igazolványképek. A Csillagban asszem nincsenek nők, de minimum oda raknának be.
Dorka, lehet az a formátum jpg is :) Sőt, tán jobb, mert az tömörített.

Szilbee, gondolunk rád holnap! És veszettül várjuk a híreket :D Ma meg próbálj jó sokat pihizni...
Mennéztem a vidijót, aranyosak a fijúk :D

Jaimee, há neked sincs már túl sok hátra :wink:

Föld hívja Olgát...

Ditke, írtam pü-t, mer nagyokos balwinjudit elfelejtette, hogy nincs kint a mélcíme... :oops:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Ezt a két dolgot annyiszor akartam már írni, most eszembe jutott itt a gépnél is...

1. Találtam egy fajin mesetortás honlapot, egy nemcukrász csaj csinálja őket, de valami nagyonszépek :) Regizni kell a fotók, receptek megtekintéséhez, de érdemes :) lehet eccer megpróbálkozom sk.is :)

Mesetorta

2. Sztem a kórházban Annalucus kapott legalább 1 alkalommal tápszert. Visszagondolkodva összeállt sok apró részlet: volt ugye a fizetős segítségem, aki valszeg megszánt, látva, hogy tiszta idegroncs vagyok odabent. Aztán a fehér lerakódás Bogyóm nyelvén - ami most a tápszertől olyan (az anyatejemtől másféle fehér a színe). Nem is lenne ez baj, csak amikor rákérdeztem, nem ezt kaptam válaszul... bár lehet abban az idegállapotban nem tudtam volna elviselni a tápoztatás tényét. Meg nyilván ilyet nem is szabad nekik.... Hm, most, hogy írom ezeket a dolgokat, dezsávűm van...nemtom eldönteni, hogy pöntyögtem e mán erről, vagy csak akartam :shock:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Balwin: A másik fórumban, ahová írok még, két baba is született a 37. hétben, mindkettő érett baba, szóval.... :roll: :roll: De matracunk két hét múlva lesz, kiságyból hiányzik valami kütyü, vagyis még maradhatna Réka gyerek kb. 2-3 hétig....Nem tudom, olyan hihetetlen, hogy egyszer kibújik.... :shock: :shock: :shock: Normális vagyok?????

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 



Mért nem sikerál nem értem :twisted:

Kép

Kép
katlina
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ditke2007 2010.05.19 13:33-kor.

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Ditke, szívesen :) Ugye ezt a négy képet küldted?:oops:
Ésakkor Zsófibaba fotói! :D Cuki lányka :)

Kép
Kép
Kép
Kép

Megyekrohanok.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Köszi Dorka, hogy érdeklődtél, nagyon jólesett. Amúgy is magam alatt vagyok. :(

Voltunk tegnap a Heim Pálban, azt mondták, mindent jól csináltak Cegléden, folytassuk tovább a gyógytornát EGY évig! :shock:

De ez csak a kisebb gond. A nagyobb, hogy Máténak volt egy rohama a kórházban. Elájult, felakadt a szeme, görcsbe rándult a teste, remegett a keze... Borzalmas volt. Megint bőgök, ahogy rágondolok :cry: És az orvos (igaz, sebész, de akkor is orvos!) tőlem kérdezte, hogy most mit csináljon?! Én honnan tudnám? Fél percig tartott a roham, de aztán Pestről hazafelé 4-szer álltunk meg hányni. Életemben ilyen hosszú nem volt még ez a 70 km. :roll: Máté nem emlékszik semmire, csak, hogy elszédült...

Itthon azonnal jött a doktor bácsink, aki szerint lehet, hogy epilepszia. Holnap megyünk a kórházba EEG-vizsgálatra, kedden értékeli ki egy specialista (akit a doktor bácsink hívott fel és kért tőle egy sürgős vizsgálathoz időpontot :arrow: nem hiába mondom mindig, felbecsülhetetlen az ilyen orvos!), s utána derül ki, hogy hogyan tovább.

Tudom, nem kellett volna, de utánaolvastam a neten, s most még rosszabbul érzem magam.

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szamóca: :shock: Hát tényleg úgy hangzik, mint egy epilepsziás roham, de jó kis orvos volt ott tényleg, hogy tőled kérdezi, mit csináljon.... :evil: :roll: :roll: Gondolom, azt hitte, nem az első roham, de akkor is... :!: :!:

Sok jó még nem származott abból, ha a neten néztem utána valaminek :? :roll: ...még viszonylag szerencse, hogy már holnap meglesz az az EEG. Gondolok rátok holnap!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Szilbee! Nekem Anna 16:25-kor, Jázmin 14:38-kor született, s engem is fél 9-re rendet be... :roll: Az a várakozás...
Megpróbálok Rád, Rátok is gondolni a kórházban.

Ditke! Aranyos a kislány. Melyik suliba jártál Cegléden?

Tényleg, lányok, ki hány éves (ha nem túl indiszkrét a kérdés)?

Jaimee! Hajaj, nagyon is normális dolog ez... :lol:

Katlina, nem látom a képet :( vagy csak a szokottnál is bénább vagyok ma?

BBJ, gyors gyógyulást Nektek!

Akit kihagytam, attól bocs, zizi vagyok ma :oops: :cry:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 



Kép

Kép
katlina
 
 


Szamóca nagyon sajnállak benneteket,ha tényleg epilepsiás roham volt akkor meg főleg,az orvosról meg inkább nem is írok semmit




Láttátok sikerált,mégsem vagyon annyira sárgalapos :D :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Szilbee: Most esett le, Dávid baba egy napon fog születni az Urammal!! Mármint persze az Uram az 33 évvel előrébb jár! Húúú, marha jó pasi lesz Dávidból, majdnem tökéletes. :lol: :lol: :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Mégegyszer köszönöm a köszöntéseket! :D És a sok szorítást is! :) Tök jól esik! :oops: :D

Szamóca!
:cry: Nagyon szorítok, hogy mégse epilepszia legyen, hanem valami kezelehető és múlandó nyavaja.
Majd Dorkát megkérem, hogy számoljon már be rólatok, hogy mi volt!!

Ditke!
Zsófi nagyon édes! :D

No majd még jövök, csak apjuk meghozta a kaját, aztán vájúhoz rendelt! :lol:
szilbee
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ditke2007 2010.05.19 13:34-kor.

Kép

Kép
ditke2007
 
 


A második próbálkozásnál sem lehet látni??? :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép
katlina
 
 


Szasz!


Hááát gyerekek kész! Egyszerűen nem tudom követni!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ami a legfonytyosabb! Szilbee!!!!!!!!! Én is nagyon sokat gondolok rád és görcsben van a gyomrom! Meg aztán ha tudósít valaki, bőgni is biztosan fogok!!!!!!!!! Jajj!!!! Küldjük az energiát nektek!!!!!!!!!! Sztem meg azért ne aggódj hg megfertőzöd a Picit, ő úgyis fel van vértezve mindenre, a te bacijaidra meg főleg odabennnnnt, úgyhg kutya baja sem lesz, hisz most sincs!!!!!!!!!!!!
Van nektek Living Labotok???? Mert akkor azt vihetnéd szippantyúzni magadnak amíg kell.........vagy hülyeség???

Kép


Hurrááááá

fanna3
 
 


Katlina, írhatnám, hogy jaj de cuki Robika a képeken, de.... én sem látok ott az albumodban egy képet se..... :shock: :shock:
Pedig tudom milyen édes egy baba!!! :)

Szamóca: fel a fejjel, nemsokára kiderül, mi okozhatta.. Hátha csak a kórház szaga, légköre, esetleg a vizsgálattól való féelelm váltott ki belőle ilyen ájulást! A sebészről inkább nem írnék... de az otthoni dokitok tényleg nagyon megbízható akkor!!!
Szerencsére gyorsan meglesznek a vizsgálatok, gondolunk rátok!!!
Ja, én 27 múltam....

Ditke! Zsófibaba igazi kiscsajszis csajszi!!! Aranyos nagyon!!!!! :)

Jaimee! Pedig egyszer ott lesz a karodban!!!:) Hű, de jó lesz!!
Amúgy teljesen normális dolog, amit érzel!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Ja, Balwinjudit!!!

Ha tápszert is kapott, csak tiértetek volt! Bár elég furi, hogy nem szólt róla....

Mesetorta: nagyon kaffák!!! Tudom min akadtam ki? hogy írtad, majd te is próbálsz ilyet...csinálni....
Én talán próbálok.... rendelni.... de amilyen bénadzsó vagyok, még az sem sikerülne... :?

Kép
Kép
dorkáék
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?