Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.

A bank elintézve :) Olyan mensis érzésem volt az előbb, azt hittem megjött, de nem. Huhhh.

Manó: szerintem szombaton tesztelhetsz. ;)

Lilla: ha több a hormon, akkor az a baba miatt van ;) De szuper.

Magdolnam: fú legyen már péntek. Az a fránya csütörtök minek van a naptárba? :lol: Kora reggel csináld, hogy mire géphez jutok már fent legyen a + tesztes kép :)

Nyuszi: na ugye nem hallgatsz ránk, mondtuk hogy minden ok lesz. És örülök, hogy nincs semmi baj. Ja és a cisztát nem minden esetben műtik. Nekem is volt egy a terhesség előtt és alatt végig és nem műtötték meg, hanem felszívódott a szoptatás alatt :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Upppsssz LAPTETŐ :lol: :lol: Ez ugye jót jelent? :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Jé és meg van az 500. hozzászólásom is. Már csak egy + teszt hiányzik az életemből :lol: :lol: :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 

 
 

Kisvirág
Miért jelent jót?? Csak mert én már voltam többször is kezdő az oldalon.

Kép
Kép
nati80
 
 


Valamelyik topicba a laptető tuti babásodást jelent :D (de ez csak ilyen hülyeség) :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Most megint megyek dolgozni, de kilenc körül azért visszanézek.
Mindenkinek jó pihenést addig is.

Kép
Kép
nati80
 
 


Köszi, de nekem a pihenés csak késő este lesz. :?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Jóccakát!!

Hűűűűűűhaaaaaaaaa csajok,itt aztán nagy az izgalom!!!!Én most így mindegyikőtökre azt mondanám,hogy terhesek vagytok!!!! :lol: :lol: És nagyon remélem,hogy így is lesz!!!A görbék is naon bíztatóak és a tünetek is!!!!Csak így tovább!!!Aztán szombatra már nem lesz körmöm, mert mindet lerágom miattatok!! :lol:

Ma már nem fájt úgy a pocim!!!De nagyon szenvedek a melóban, mert rettenetesen álmos vagyok....Tudom,hogy ez ilyenkor természetes,de tiszta égő,hogy egész héten ásítozok odabent..

Nyuszi:Örülök,hogy nagy katasztrófa nincsen!!!És, ha ciszta,azt sem biztos,hogy műteni kell!!!

Nati:És most miért napoltad áprilisra a + tesztet valentin napról??

Csubi
csubi
 
 


Na, Kisvirág, akkor most már Rád is nagyon kiváncsi leszek laptetőbajnok!!!! :wink: :lol:

Csajok!Nem tudtok valamit,hogy milyen praktikát alkalmazzak,tudniillik csakúgy mint az előző babánál most is TELJESEN leállt az emésztésem :evil: Hozzáteszem Nekem amúgyis nagyon rossz, szóval 2-3 naponta megyek csak wc-re,de most ez sem jön össze....A barátnőm javaslatára vettem glicerin kúpot, mert azt állítólag kismamiknak nem árt,tudtok erről valamit????

Csubi
csubi
 
 


Csubi
Azért napoltam el, mert februárban megyek gyakorlatra 3,5 hó és akkor sajna be vagyok jelentve, de 0 Ft bruttóra. Így ha utána leszek bejelentve még a végén nem lesz meg a 6 hónap. De még azért fogunk kombinálni ezen egy kicsit. Most olvastam, hogy nem kell összefüggőnek lennie a 180 napnak.

Kép
Kép
nati80
 
 


Csubi
Én még a dédimtől és nagyimtól tudom, hogy erre a legjobb lefekvés előtt egy pohár langyos víz. Nem forró! Csak kb 30 fokos. Reggelre megteszi hatását. Ja és nincs mellékhatása.

Kép
Kép
nati80
 
 


Csubi
Hol fájt a pocid? Mikortól érezted? Engem nagyon érdekelne, mert most nekem eléggé fáj. Nem mensis görcs jellegű.

Kép
p__lilla
 
 


Csubi
Emésztésgyorsító: éhgyomorra hideg tej. Nálam bevált.

Kép
p__lilla
 
 


sziasztok lányok!!!rohantam a géphez és hát NAGYON örülök hogy nyuszinak nincs nagy baja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

szia mindenki!!!!!!!!

Magdolnám nincs tünet néha émelygek,de szoktam mensi előtt is,főleg akkor ha megeröltetem magam.....pl.felszaladtam a gyerekért a suliba emeletet és forrgott a gyomrom.amugy sportos vagyok a munkám is ez igy ennek nem kéne soknak lenni sőt!!!ez nevetségesen kevés!!!!!!!!na de biztos a mensi miatt!!!

még jövök de a család engem akar!!

mano
manocska2008
 
 


Köszke, majd kipróbálom a tanácsokat!!! :lol:

Lilla:Igazság szerint Nekem úgy vasárnap óta fájdogál enyhén,illetve hétfő este óta van a feszülős fájdalom...

Csubi
csubi
 
 


Amúgy az első terhességemnél napokig azt hittem, hogy izomlázam van,emlékszem,hogy annyira fájtak a hasamban az izmok ott alul.Aztán később a dokim mondta,hogy szokatlanul kicsi méhem van és ezért van az, hogy így megéreztem ahogy elkezdett nyúlni a méhem a baba miatt...

Csubi
csubi
 
 


Lilla+Magdolnam+Jenny megtaláltalak Titeket a wiw-en és be is jelöltelek, úgyhogy az ismeretlen az Én vagyok..
A többieket nem találom és most mennem kell vacsit főzni.

Csubi
csubi
 
 


Csajszikáim!! Imádlak titeket!!!!
Azééé ne kiabáljuk el. :(. Szombaton néz meg. Fél petefészekkel is lehet gyereket szülni. (mondta ezt is). Szóval minden akkor derül ki.

Nati: a görbéből ugyanazt olvasta ki mint én!!!! Nokkedli peteérés ebben a hónapba normálisan, csak a 28 napon. És ajánlotta az lh tesztet és a hőmérőzést is!! Merthogy nagyon sokat segít ilyen esetekben!!!

Csubi! Nekem végig fájt!! Az elején nagyon rossz volt. A MagneB6-ot ugy szedtem mint a cukorkát. Kicsit ért valamit. De a lényeg a PIHENÉS. egy rossz mozdulat az ágyba és akkorát beleszúr hogy aztán meg azért nem bírsz elaludni. ÓVATOSAN MINDEN MOZDULATTAL!!! Nem azért mert nagy baj lenne, csak a hasad kezd el ugy szúrni hogy bexarás.

Na lépek!
Tanulok...(de minek)?


Puszi nektek

ÉS HOLNAP KÉRNÉNK EGY POZ TESZET!!! Akárki önként jelentkező feldobhatja !!! ( ez a régi mamikáinkra nem érvényes!! ) :):):)
nyuszifülû
 
 


Fűlű: Most tudtam csak jönni. Jó hír, hogy jó kezekben vagy és a doki figyelmes. Meglátod meglesz a hatása.

Csajok én is megnéznélek titeket az iwiwen ki hogy néz ki.(Váradyné Szűcs Erika)

Puszi

Kép
csucsu05
 
 


Magdolnam:
Nem jelöltél be... szerintem rossz nevet találtál.. :cry:
Lászlóné Molnár Ágnes :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes Én most bejelöltelek iwiwen!! :lol:

Csubi
csubi
 
 


Csubi
Nekem izomlázam van a hasamban egészen alul a méhem környékén. Lehet, hogy nem az ugrálástól van??? :shock:

Csubi privi megy!

Kép
Kép
nati80
 
 


Csubi
Előbb néztem meg az iwiw-et, mint ezt a topicot, bocs a levélért. Nagyon szép vagy, és a férjeddel is szép párost alkottok. A tunéziai képetek ismerős. Talán nászúton volt?

Kép
p__lilla
 
 


Lehet, egy géppel utaztunk?

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!
Elaludt a fiam, apa bulizik én meg puttyadok :(

Csubi: én nem nagyon ajánlom ezt a kúpot, mert Kendének adtam mikor 5-6 napig nem volt neki és írtóra fájt a kúptól a hasa. Iszonyatosan sírt. A barátnőm egyszer használta és azt mondta soha többet. Neki írtóra megcsikarta a hasát. Nekem egy pohár kakaó szokott segíteni, de a langyos víz is jó.

Nati: nekem most érdeklődték meg ezt a gyedes témát, mivel én kicsúszok a 2 évből, tehát nem gyedről megyek szülni. Na a lényeg, ha munkanélküliről mész gyedre akkor a minimálbér 2-szeresének a 70 %-át kapod. Tehát a 65500*2=131000-nek a 70%-a =91700 Ft bruttó. És a gyed maximális plafonja most 97000 Ft. Szóval csak pár ezer a különbség.
De még megkérdem az egyik csajt, akit tudom, hogy munkanélküli volt és úgy ment szülni.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Nati
Asszem én is izomláz félét érzek, de nem volt edzés. Nekem az egész hasam fáj, alul, felül, nem tudom behatárolni. Lehet, együtt vagyunk babásak?

Kép
p__lilla
 
 


na ismét itt, vásárlás is letudva....
Nyusssz! Örülök, hogy jó híreket kaptál!

Kisvirág! Jah, az a fránya csüti... bárcsak már 2nappal előrébb lehetnénk

Mágnes! Elképzelhető, mindjárt nézem az iwiwet.

Nekem is fájdogál a pocim és a derekam is, ami nem jellemző rám :shock: :lol:
magdolnam
 
 


Lilla
nekem kifejezetten a szeméremcsont feletti izom fáj, mint amikor menstruációs görcs gyötör, csak ez inkább egy állandó, izomláz féleség. Igaz én ugráltam gumiasztalon, de nem ennyit. 2 napja volt ez, tegnap nagyon gyengén éreztem, mint mikor megjön, ma viszont tényleg olyan, mint az izomláz. Pedig most annyira biztos vagyok benne, hogy nem vagyok terhes.

Kép
Kép
nati80
 
 


Csucsu, elég közel laksz hozzám (haraszti) és ráadásul vizslid van!!!!!!! Nekem 3 vizslim van imádom őket!
magdolnam
 
 


csak bekukk miről volt szó,de megyek csicsikálni!!!reggel jövök :lol: :lol: :lol: :lol:

szép álmokat mindenkinek :lol: :lol:

puszi mano
manocska2008
 
 


Csucsu
gyönyörű a kislányod. Tényleg mint egy angyalka.

Kép
Kép
nati80
 
 


én is megyek. Apázok egy kicsit :oops:
magdolnam
 
 


jó éjt mindenkinek, holnap leszek!
magdolnam
 
 


Jó éjszakát mindenkinek!

Natasa

Kép
Kép
nati80
 
 


hello csajok!
Valaki kérdezte mikor megyek újra dokihoz. Jövő héten vagy hétfőn vagy szerdán. De szerintem nem bírom szerdáig, mert a doki hétfőt mondott, én meg mondtam, hogy szerdán hamarabb végzek... De a fenéket fogok várni. :) Megyek ahogy tudok. :)
Amúgy képzeljétek, ma felhívott a férjem, hogy reggelre a nagypapája megvakult az egyik szemére és kórházban van. Tegnap este akarta hogy menjünk hozzájuk elmondani a jóhírt, de én túl fáradt voltam és mondtam, hogy nem. Úgyhogy volt rendesen lelkiismeretfurdalás...
Úgyhogy ma ahogy végeztem, be is mentünk hozzájuk. Vettünk egy mini tokajit (kb.10 centi magas) és úgy mondtam el a nagypapinak (akit amúgy imádunk) hogy mondtuk neki hogy gratulálni jöttünk, és azért ilyen kis üveggel, mert a dédunoka is egész csöpp még. Annyira édes volt. Elsírta magát és megígérte, hogy nagyon erős lesz. :)
Ez volt ma. Most megyek aludni. Jó éjszakát mindenkinek. :)

KépKép
muffin
 
 


Sziasztok csajszik!!!

na mire én idekeveredem a géphez, addigra mindenki elmegy lefeküdni :( :( :(
de sebaj, irok egy keveset, aztán én is elmegyek
ma tudtam meg, hogy az egyik unokatesom várja a 2.-ik babáját és nagyon mérges magára amiért összejött :roll: :roll: :roll: Hmmm.... ilyenek is vannak, más meg alig várja, hogy babája legyen, mindent megtesz, kinlódik...Ez meg azon gondolkozik, hogy eltetesse... :evil: :evil:

Jjaj gyerekek,nagyon izgalmas hétvégénk lesz ugy néz ki!!! :wink:
Drukkolok mindenkinek!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk....
Csubi, visszajelöltelek!!!! Nagyon szép pár vagytok, és nagyon jók azok a besárgitott képek!!!!!
Csucsu, bejelöltelek iwiwen!!!!!

Manó, te nem vagy iwiwen vagy myvipen? Úgy megnézném a kis családodat már!
Aki fent van, adjon hirt magáról!

Nagyon fáj a derekam+a hasam, meg fog jönni, ha minden igaz, hétfőn vagy kedden...aztán hajrá december.
Anyukáméknak januárban lesz a házassági évfordulójuk, jó lenne egy +tesztet ajándékozni nekik. :)

Jó éjt, pussz mindenkinek!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek! Megint kidobott az ágy, de ma már tudom, hogy miért..... azért mert nagyon izgulok a holnap miatt...., hogy maradjon 37-fokon a hőm!.

Márti, az nagyon durva amit írtál!!!!!!!! :shock:
magdolnam
 
 


jo reggelt a kismamijelölteknek :lol: !!!!

én is korán keltem mert nagyon kelett pisilni és már nem birtam tovább,és negyed orával hamarabb mértem a hőmet is.most még alszik mindenki...........jajjjj én is izgulok a hőért hogy maradjon is igy,ha már eddig birta megérdemelne egy teszte :wink:

Márti sajnos vannak ilyenek :( nem értem hogy nem tudnak vigyázni ,bár igazán kritikus csak klimax után leszek.........de mindig elitéltem az ilyet!!!nálunk eddig minden kisbaba ugy jött ahogy mi szerettük volna!hmmmmm furcsák az emberek.

Muffin:nagyon szép gesztus volt hogy igy mondtátok meg a nagypapaának!!!!!!biztos nagyon sok erőt adott neki.nálunk a nagymamám lábát amputálták a aBeni születése után 1 honappal,és addig nem látta mert messze laktunk tőle és nem akartunk ujszülöttel kocsiba ülni.még altatáskor is azt mondta hogy látni akarja a dédunokáját!!!sok erőt adott neki,sajnos már 8 éve ül a kocsiba.......

Jenny rajat vagyok az iwie-en de nincs fotó!!!megpróbáéok magunkról meg a srácokról idetenni hogy lássatok minket!!!!!!!

mano
manocska2008
 
 


szia Mano! Szóval akkor még neked sincs semmi mikis tünet? Hőd hogy van? Dobsz egy görbét? Az iwiw karbantartás alatt van.... :evil:
magdolnam
 
 


Sziasztok, jó reggelt! Én is néztem volna az iwiwet de karbantartás van. Na de sebaj bepótolom és mindenkit megnézek jól magamnak :)

Muffin: Megkönnyeztem ahogy írtál a nagypapiról. Meg ahogy elmondtátok neki a babát. Tök ötletes volt. Van esély, hogy a látása vissza jöjjön a papának? Mitől vakult meg? Ezt tudjátok?
Lehet a jó hírtől még a látása is vissza jön.

Nati: Angyalkának éjjel angyalka a lányom. :) Nappal egy kis huncut manó :)

Magdolnám: Hú tényleg közel lakunk akkor egymáshoz. Én is imádom a vizslánkat. Volt egy lány is de csak átmenetileg. Most egy vadásznál van. Őt csak befogaduk mert egy gazdi kidobta őt. A férjem ha meglát egy vizslát már hozná is haza. A lányom pedig imádja őt. Képzeld állandóan lovagolja a kutyát az a mafla meg hagyja. Monduk csókot is ad neki a lányom irtó édes. Ha ilyen közel lakunk akkor majd talizhatnánk is :) Ha mindenki babás lesz akkor szerintem jó lenne egy topicos találkozó is :) De jó is lenne. :)

Kép
csucsu05
 
 


Jó regglet Lányok!!!

A hő még mindig fenn: 36.8.

Magdolnam
minden elismerésem, hogy nem csináltál tesztet hamarabb. Én nem bírtam volna megállni. Jó jel, hogy a hőd még mindig fenn van.

Muffin
tényleg nagyon ötletes volt, ahogy megosztottátok a jó hírt a nagypapával. Ez sztem is nagy erőt ad az embereknek.

Manocska
Drukk hegyek a hődért
És a többieknek is.

Kép
Kép
nati80
 
 


Jó reggelt!
A hőm nekem is fönt van 37. Igaz 1 tizedet csökkent tegnap óta. Ez rossz szerintetek?
Most úgy érzem a hasam, mintha meg akarna jönni. Tegnap meg fájt, de ma már jobb.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla

Már nem izomláz szerű fájdalmat érzel? Nekem gyengült az érzés.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati
Nekem is gyengült az érzés. Most úgy érzem, mintha meg akarna jönni. De gyengén. És most csak az alhasam.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla

Nekem gyengült, de még mindig olyan, mint az izomláz. Ezt még tényleg sosem éreztem. Pedig annyira biztos vagyok abban, hogy nem vagyok kismama. Fura érzés ez.

Kép
Kép
nati80
 
 


sziasztok!!!
Magdolnám:nincs még tünet de ne kiabáljuk el.kop-kop :lol: :lol: :lol: .remélem szombatig kibirom hogy semmi aztán megjutalmazom magam egy tesztel :wink:

annyira jo kedvem van mert itt esik a hó :lol: :lol: :lol: imádom.a gyerekek meg,az ablakban álltak reggel és nem kelett nogatni őket hogy vegyék a cipőt meg,meg a kabátot!!!!!! :lol:

csajok kitartás már az utolsó napok vannak.......

Odri!!!!!mi van veled alig várom hogy jelentkezzél :lol: :lol: :lol:

puszi mano
manocska2008
 
 


Nati
Nekem sem volt még eddig ilyen sosem, de ovukor sem. Jenny írta, hogy neki is fáj a háta meg a hasa, mielőtt megjön neki. Lehet, nekem is ezért fáj. Bár ha ovu után 12-14 nap, akkor még az odébb van. Neked még hány napod van mikiig? Én nem igazodok ki a vonalzódon, vagyis nem tudom mi az a dpo.

Kép
p__lilla
 
 


Mano
Itt is esik a hó. Olyan szép fehér a táj. Imádom. Úgy várom a havazást, mint a gyerekek.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!!!!!az nem baj ha egy kicsit visszaesik az a lényeg hogy nem közelitse a pé előtti értéket :lol: :lol: nagyon szoritok!!!!!!te mikor gondolnál tesztelni????ha eljátszanánk a gondolattal akkor én szombat vagy vasárnap :oops: .

többiek????

Natasám szurkolok a hődnek :lol:

mano
manocska2008
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?