Új privát üzeneted érkezett!

Szia Kriszta! Úgy néz ki minden rendben! Hál istennek elég neki a tejcsi! Van hogy kell neki mindkettő, de általában elég neki feltváltva!
Nálatok milyen az idő?
Itt süt a napocska! Kint meg száradnak a pelusok! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Hát mi is voltunk egy nagyot sétálni.Beszéltünk a védőnővel és kérdeztem ,hogy ilyen szélbe ki lehet -e vinni!Azt mondta ha jó be van bugyulálva akkor nincs semmi gond!
Meg egyébként is mikor viszed ki mikor esik az eső meg a hó!

Kép
mogyoland
 
 


Hát kérdeztem ezt a rota vírust hát nem igazából ajánlják de ránk bizzák a döntést!
Ti hogy álltok ezzel a védőoltásokkal?

Kép
mogyoland
 
 

 
 

az oltásokat én sem tudom még. A pneumo-t jó lenne beadatni, a himlő ellenit szerintem nem fogjuk, a rotát meg nem tudom.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Berci totál készen van. Egész nap kb 2x1órát ha aludt. Még midnig nagyon iszonyatosokat pukizik és egyre szörnyűbbeket rak a pelusba. Már feketés sötét zöld :( És rettenetes szagú :shock:
a görcsoldók ellenére feszeng, meg pukizik is, de nem tud megint aludni, csak kukacozik. :roll:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn: én nem akarok beleszólni, de szerintem mintával együtt vidd el Bercikét orvoshoz. Ez már szerintem nem egészséges, valami gond biztosan van! Bocsi! De én így érzem!
Vendég
 


Az lesz. Most kihívtam a banyát ( nem tetszett neki, de engem nem érdekel). Étvágya is annyira vátozó. 1x 60-70et egyszer meg 120at eszik, bár inkább most a 70.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Szegénykém! Majd írd meg mit mondott a "banya". Remélem normális lesz! Izgulok értetek!
Vendég
 


Inkább a gyerekorvos minthogy valami komolyabb baja legyen meg egyébként is ez a dolga a dokinak ezért kapja a pénzt! :roll:

Várjuk a jelzést mi van Bercikével és addig is sok puszi neki! 8)


Kép
mogyoland
 
 


Itt volt a dokinő. Azt mondta, h még ő sem látott/érzett ilyen pici gyerektől ilyet. Na tessék, h nem beszélek hülyeségeket, ennek a gyereknek igenis vmi nem ok az emésztésével. Azonnal el kell tenyésztésre küldeni a kakiját. Holnap reggel el is visszük. Bár a dokinő szerint tuti nem vírus, hnem inkább vmi emésztési bibi. Meg a fekete és sötét zöld cucc szerinte epe szegény gyerekem, csoda h görcsöl??? A torka is piros, ahogy gondoltam, szóval ezért sem eszik rendesen, meg ezér hányt ma 2x. Írt föl gyógyszertári görcsoldó szirupot meg megint egy másik tápszert Humana. Nagyon kíváncsi leszek, de ennek a rémálomnak vége lehetne már.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


És reméljük ezek utánna helyre áll az a pici poci és többet tud ő is meg ti is pihenni !
Ó ti szegények sajnálat titeket mert ez igy szörnyű lehet nem is lehet élvezni így a babázást mert állandóan csak izgultok!

Kép
mogyoland
 
 


Ennn: Hát ez szép! Ez a dokinő jobban is odafigyelhetett volna rád, amikor mondtad neki a dolgokat. Reméljük most észbekapott! szorítok, hogy semmi komolyabb ne legyen! Nagyon sajnálom Bercikét, már így is szenvedett szegényke eleget! Reméljük most mindenre fény derül,meggyógyítják gyorsan a kis pociját, és minden helyreáll, tudtok pihenni, mert picuri is tud majd pihizni!
Vendég
 


ennn: szurkolok, hogy minden rendben legyen és hamar helyrejöjjön Bercike! Kár hogy csak az a "banya" van a közeledben, mint orvos...

Kép

Kép
falevel2
 
 


falevél: Írtma neked az anyatanyán, de láttam oda nem léptél be! Haldoklik az a topic?
Vendég
 


Nagbri, nem haldoklik az, csak nem ilyen mint itt. De ha pl többen lennénk, biztosan jobban pörögne. :)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


épp itt virrasztok Berci ágya mellett, mert nagyon nyugtalan. Krákog ( v vmi olyasmi), gondolom a torka miatt. Éjfélkor kapott panadolt, de legközelebb kb 6-7körül merek neki adni. Így is 3hónapos kortól adható (v 6kg felett).

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Szerencsésen megérkeztünk még hétfön este,a nagy hóhullásban.Oriási pejhekben hull a hó.Gyönyörű.Nagyon fáradt voltam.Mára már kipihentem magam.

Udv.Nektek.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Örülök Timcike, h sikeresen hazaértetek. Nálatok boztisan fehér karácsony lesz. :D Majd csináltok képeket????

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Szia Timcike!
Örülök ,hogy minden rendben!

Enn: mizujs veletek?Bercike hogy van?



Kép
mogyoland
 
 


éjjel sokat volt nyűgös. Most épp alszik, de mocorog közben. Ma csak a bebát fogom neki adni. Lassan evés van, aztán elvisszük a kakit az antszbe, meg beugrom a dmbe. Remélem hamar kiderül, h mi van.
Majd teszek fel pár képet.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Hát remélem semmi komoly és gyorsan helyre áll a dolog!
Vele alszol?

Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Ennn! Szegény Berci! :cry: De majd csak nő, és akkor biztos sok minden könnyebb lesz! Anyatej mellett nem volt jobb az emésztése? Ha igen, esetleg nem próbálsz azt szerezni?

Nagbri!
Én is regiztem az Anyatanyán, csak mikor már épp írni szerettem vna, akkor mindig lépnem kellett. :roll: De majd próbálok oda is benézni!

Kép
honey78
 
 


Sziasztok! Én még új vagyok itt, de próbálok bekapcsolódni a dolgokba. Mi a mai téma? Fokozatosan próbálok majd a gyerkőcökről és magamról is képet feltenni: 31 éves vagyok, két kislányom van Eszter és Réka. Majd elfelejtettem, van egy férjem is.:lol:
kisévi
 
 


Na, sziasztok!

Látom, többen is érdeklődtök a fotós iránt! Feltöltök néhány képet. Ezeket rólunk készítette 2004 nyarán a kecskeméti arborétumban.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Ilyenek voltunk. Na, jó. Sokat azért még nem változtunk! :-)))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Az első kép pedig végül az esküvői meghívónkon szerepelt!

Az esküvőnkön nem Ő fotózott, de csak azért, mert Ő volt a tanúm. :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Szijja Szomszédasszony! :lol:

Vhonnan ismerősek ezek a képek nekem! :lol: Még mindig tetszenek! Tökjóóók!
Még megismernélek Titeket róluk! :mrgreen:
Mikor megyünk sétálni? Patrikmacó kb.fél 1kor ébred. Bálintka hogy van ma programozva? Esetleg hnap? Vagy pénteken? :wink:

Kép
honey78
 
 


És akkor még egy adag. 7 hónapos terhes voltam ezeken a képeken. Ezeket is a barátnőm készítette.

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Menjünk ma, Honey!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Bálint 1 óra körül kel.

2 körül indulhatunk, ha Nektek is megfelel.

A holnap meg holnapután nem jó sajna.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Szerintem, valszeg Ti előbb végeztek, gyertek le nyugodtan.

N.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Kocsisandi!

A tej miatt ne aggódj. Sajnos, nekem sincs elég. pedig én is mindent megtettem. Ivás, homepátia, tea, minden. Ez van. pótlunk tápszerrel. Ennyi. Semmi baja nem lesz tőle! A mai tápszerek azért fejlettebbek is, mint a 20-30 évvel korábbiak. /meg mindenféle rizsnyákok meg tejbegrízek.../
Ne hagyd, hogy bárki is elbizonytalanítson! Velem is próbálkoztak.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Honey!

Várom a reakciót! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ja!

És eszembe jutott, hogy valamelyikőtök kérdezte a Mocorgók klubot. A www.frankenberger.hu oldalon találtok részletes információt. 3 hónapos kortól tartanak már foglalkozásokat a Vak Bottyán utcában.

N.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Meglátom mikor ébredünk! Jó lenne már talizni! :D
A vendégséget még nem merem vállalni, mert akaratos Döbrögi uraság nem az a csendes fajta, ő ha menni akar, akkor menni kell! :lol:
Ha húzza az időt (bár az előbb épp nyöszörgött egy sort), akkor tutira mehetünk együtt! Szólok, ha indulunk, aztán meglátjuk! :wink:

A fotós bnőd is érdekel (mint már említettem is régebben), szeretném, ha csinálna majd Kismackóról pár jó fotót!

Kép
honey78
 
 


ok, meglátjuk.

Csörrenj majd, jó?

Megyek mosogatni meg enni.

Pusz!
N.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Jók a képek!

Jó étvágyat meg jó mosogatást!

Szia Évi!
Üdv itt a formumon .Téma itt mikor mi kérdezünk ,megbeszéljük a dolgokat vagy csak éppen beszélgetünk ,elmondjuk ki és hogy van4
Tehát nyugodtan szóljál ha van valami vagy éppen ird meg,hogy te hogy csinálod. :D
Mennyi idősek a lányok?
Várjuk a fotokat! :wink:

Manófalviról nem tudtok semmit?

Ja én is regisztráltam az Anyatanyán! :wink:

Noémi: hogy vagytok így a szuri után?
Nem volt lázas Bálint Ádám?
Nekünk is odaadta a védőnéni a papirt ,hogy 26-án kell menni oltásra!

Kép
mogyoland
 
 


Ja utolag is boldog 2 hós mini szülinapot!


Kép
mogyoland
 
 


Honey. mizujs veletek ?
Azon gondolkodtam múltkor ,hogy veled is olyan jó volna talizni egyszer hamár jókat beszélgettünk bent a kórházban is !

Ja persze mindenkivel szeretnék egyszer élőben is talizni!
Meg persze a lányomnak bemutatni ezeket a helyes pasikat!Válogathat is!! :wink: :oops: :D

Kép
mogyoland
 
 


enn: sikerült leadni a mintát?Meg bevásároltál a Dmben?

Kép
mogyoland
 
 


Szia mogyoland! Valamint mindenki!

Hogy lehet a vonalzót beilleszteni ide?

Nagy lányom 3 éves és egy duracell nyuszi van elrejtve benne.
Kislányom 8 hónapos lesz holnap, ő pedig a nyugalom és a béke szigete. Mindkettőjüket imádom, és ha nem császárosak lettek volna, nem is tudom hány babát szülnék még. Mindkettővel gyönyörű és nyugodt terhességem volt, olyannyira, hogy ki se akartak bújni.
:)
kisévi
 
 


Van valaki aki a Széchenyi városban lakik. Jó lenne találkozni!

Mi az az Anyatanya?
kisévi
 
 


Szia Évi!

Ha jól tudom akkor van aki széchényibe lakik!
Nekem is jó volt a terhességem és a lányzóm még ráhúzott egy hetet de ő természetes uton jött ki.Akkor nem unatkozol a gyerekek melett.

Vonalzó: csinálsz pl. a babafalva.hun és kapsz egy emailt és onnan bemásolod!


Anyatanya az is egy ilyenfajta oldal én ma regisztráltam.


Kép
mogyoland
 
 


Mogyo!

Tali ok, de sztem csak tavasszal lehet, mert most még picik a babák, nem lehet velük tervezni! Noémivel is ma tudtunk először együtt sétálni, pedig már 6hetesek vunk és ők a szomszédban laknak! :oops:

NOÉMI! Elfelejtettem mondani, hogy BÁLINTKÁRÓL is tessék már képeket feltenni! :lol: Ezer éve nem mutogattad, pedig nincs mit titkolni! :lol:
Képzeljétek, ma két Angyalkám is volt, Patus mellett Bálintkára is vigyázhattam kicsit a bolt előtt, míg Noémi vásárolt (nkm is bejött ám a kókuszos piros pöttyös! :wink: )! :D

Szia Kisévi! Üdv a fórumon! Noémi és én is a Széchenyiben lakunk, a Március 15.u. közelében. Te?

Kép
honey78
 
 


Szia honey!
hát igen ez már csak tavasszal mert mire mi is innen bebuszozunk meg valahol talizunk akkor éhes már a lányzó tavasszal már sokmindennel lehet etetni.Nem föltétlen tápszer vagy tejcsi.


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Üdv, Kisévi!
Igen, én is a Széchenyiben lakom! Jó lenne összefutni, nem? Hogy hívják a lánykáidat?

Mogyo!
Köszönjük a megemlékezést a második miniszülinapról! :-)))
Jól volt Bálint a szuri után! Mármint úgy, hogy rögtön ahogy hazaértünk kapott egy fél kúpot, aztán meg éjszakára is. :-) Azért amikor megkapta sírt, meg én is...

Lányok!
Akit érdekelne a fotós barátnőm elérhetősége, kérem írjon nekem egy pü-t és elküldöm a számát!


Honey!
Kerestelek most este az összes elérhető telefonszámodon! Csörrenj vissza lécci!


Bálintról meg majd teszek fel képeket, csak még nincsenek leszedve a gépről! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ja!
És Honey!
Na, ugye, hogy fiiiiiinom a kókuszos, pöttyös túró rudi!
:-)))))))))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ja!

/nem vagyok ám szétszórt, áááááááá, neeeeem.../ :-)))

Megrendeltük a hintát az árzuhanásról. Ma megkaptuk a visszaigazoló emailt, hogy megkapták a pénzt, holnap postázzák az árut! Már naaaaaagyon izgulok!!!!!!!!!!!!! :-)))))))))

Jaj, és képzeljétek!
Megkaptam a Stahl 3 új könyvét!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tudjátok a Gyors édességek, Gyors olaszos tészták és Gyors szárnyas ételek! Díszdobozban! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Átestünk az első vírusfertőzésünkön. :( Ádám szombattól kezdve egész tegnap estig lázas volt, hétfőn már ügyeletre mentünk, mert akkorra már a hasa is ment. Szerencsére az antibiotikum meg egy pár gyógyszer helyre hozta.

Mogyo! Nagyon édes kicsilányod van! Aranyos, ahogy szundizik!

Noémi! Nagyon szép menyasszony voltál és a babavárós képek is gyönyörűek!

Timci! Majd írok pü.-t, ha lesz egy kis időm, mert Ádám még nagyon nyűgös meg kókadt.

Ennn! Remélem helyre jön Berci!

Kriszta! Nagyon édes Azizka! Úgy ott lennék most én is tengernél!

Kisévi! Üdv itt közöttünk! :)

Most ennyi, mindenkinek jóccakát!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sziasztok!
Évi, üdv a csapatban!

Timcike! Örülök, hogy épségben kiértetek! Tök jó neked, Atticynak is biztos tetszik a hó! Igaz?

Mi ma egész nap odavoltunk. Készül a jogosítványom is végre! Már nagyon várom, hogy megkapjam.
Dani éppen üvölt az apukája kezében, pedig egész nap olyan jól megvolt!

Ennn: Bercike hogy van?
Vendég
 


Sziasztok4

Jól lemaradtam itt, mert nem működött a net. :cry: Apa már több mint 2 hete küzd vele, remélem, most ez a levél elmegy... :?

LÁtom, szépen cseperednek a gyerkőcök. :D

Bendével mi dokihoz járunk. A gyerekorvosnak kétségei voltak, mert nem úgy fejlődött, mint kellene. :cry: ezért voltunk ortopédián (= kaptunk terpeszpelenkát), aztán koponya UH (ott minden OK), és most gyógytornásznál. A gyógytornász megállapította, hogy tényleg elmarad a fejlődésben és nagyon feszíti magát. Minden izma feszes, és így a lábkörzést sem hagyja megcsinálni. Én meg azt hittem a hasfájása miatt feszít... :cry: Most majd járunk gyógytornászhoz, meg kapunk itthoni feladatokat is, mert ennek a nem egyenletes izomtónosnak köszönhetően ferdén tartja a fejét, és nem emeli előre, csak hátra felé. :cry: :cry: Teljesen ki voltam, és azt hiszem még most sem nyugodtam meg teljesen. :( De legalább már találtak valamit, amin el lehet indulni. A doki szerint oxigénhiány léphetett fel a szülésnél és ez okozhatta. Azért szerencsére alapos gyerekorvosunk van, és ő is csak megnyugtatásként több helyre küldött. Ennek azért örülök, bár akkor rendesen beparáztam... de akkor leszek nyugodt, ha már látom a fejlődést, és hogy nem hiába aggódtunk és volt értelme ennyi helyre menni.

ezt most el is küldöm, nehogy megint kidobjon a net...

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?