Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Megjöttünk a kontrollról, eredmény:

NINCS SZÍVRITMUSZAVAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

Na, lépek szüléstörit olvasni :D
ezoterike
 
 


Ezo!!
Ez nagyon remek hír!!! Gratula! :)
Vendég
 


Rambóka, Csakegy!!! Az lesz akkor, ami befér, megy a gépbe, ami nem, azt meg a zuhany alatt fogom emgfürdetni! :)

Köszönöm!
Vendég
 

 
 

EZo
ennél job hírrel nem i sjöhetél volna!nagyon örülök!!! :)


Monee

Egy utolsó gondolat...nem offolok utána:
Hiszek a csodákban,csodák mindig történnek,,,,,,,, :)
Vendég
 


Okr!

Hát jól elhúzódott ennek a gyönyörűségnek a születése.
(de én még mindig csodálkozom, hogy felétek ilyen gyorsan haza lehet menni!)

Monácska, Ella!
Köszi!
(Ki az akiről beszéltek, és mi történt vele?Elmesélitek, esetleg priviben?)
ezoterike
 
 


Ezo!

Remek hírek! :D

Ella!

Én is hiszek, csak félek, féltem őket. :(
Én az energiában, a szeretetben hiszek még a csoda mellett, hogy az a kisbaba érzi hogy akarják őt, hogy nem engedik elmenni és ez meggyógyítja. A szeretet gyógyít. Muszáj neki így lennie, nem lehet másként! :cry:

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Ezo

Ment pü!

Monee
Igen,igy kell lennie!
Vendég
 


Ezo!

Én is írtam pü-t.

Monácska!

Tuti jó a tickered! :wink:

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


moneeee, milyen tündével történt vmi? bocsi, de lemaradtam.... :oops:

pharmatexből krémet. spirál nem. naptármódszer?????????? :shock: pcos vagyok, vagy mi a szösz.... :D gyerek előtti évben 1szer v. 2szer mensiztem önállóan.....mindegy. majd vmi lesz.

kíváncsi vagyok a kocsira, 7 ezerért jó áron volt!!

okr, a végét leszámítva minden jól ment. de nem érzem úgy,hogy ez is nagyon megviselt volna :) egyébkétn nekem a szülés előtti napon elkezdett hullni a hajam. azóta is hullik, de nem annyira. de viszket a fejbőröm. (vettem la roche sampont, azóta jobb) és a pattik is nyomulnak. pcos nem adja fel olyan könnyen....

nemtom többieknél mi van, nálunk ma megint nyűgi. és 8 óta még csak kétszer aludt 20 percet, most keleget megint.............

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


ezo, gratula!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Dimet!

Nem ismerhetitek innen!
Bocsi, nem akartam bekavarni! :?

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


[quote="monee85"]
írta:
monee85Monácska!

Tuti jó a tickered! :wink:

Monee




:oops: Annyira megtetszett............... :lol: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Ide még nem írtam, de olvaslak benneteket, most pedig szöget ütött a fejembe ez a fogamzásgátlás dolog. :shock:
Bár engem pillanatnyilag egyáltalán nem érint, de tényleg elgondolkodtató, hogy szülés után hogyan tovább?!
Olyan nnehéz ez az egész, annyira borzasztó, hogy élethosszig tartó folyamatban vagyunk benne...
Na de nem keseregni jöttem, tényleg kíváncsi vagyok a tippekre, hogy mi a helyzet szülés után fogamzásgátlás terén.
Engem most annyira a teherbeesés foglalkoztat, hogy ez eszembe sem jutott, pedig nagyon fontos.
Puszi mindenkinek!Zazzy

Kép
Kép
zazzy
 
 


A mi fogamzásgátlási tippünk:
Apa éjjel-nappal dolgozik,anya éjjel nappal babázik, mikor néha összefutunk:egyikünk már alszik :oops:
ezoterike
 
 


ezoterike: ezt egészítsük ki azzal is, hogy apa a munka mellett még jól meg is fázik amit nem tud kikúrálni mert sok a munka, emiatt frusztrált ami visszahat stb.

Egyébként nálunk is az önmegtartóztatás jött be... (amibe szépen belejátszott az én hullaságom is - aztán meg Lilla kavart be mert ahányszor csak rákészültünk a dologra üvölteni kezdett teli torokból). Ez van. Majd a következő baba után elkezdünk gondolkozni a fogigátláson... (ötletem sincs mi lesz a megoldás... mert 3 gyereket tutira nem szeretnék... kettőt is csak azért, hogy Lilla ne legyen egyke... de ilyen tempóban nekem még a 2 is valószínűtlennek tűnik)
Vendég
 


kriszticske, klassz a szüléstörid! nagyon megható.

lafi??? drukkok!!!!

ezo, örülök nektek!

fogigátlás: nekünk csajoknak vagy a teherbeeséssel van problémánk, vagy hogy hogy ne legyünk terhessek.

dianéhoz mit szóltok????? pcoban javallott. 10 év után kell szünetet tartani asszem.

Kép

Kép
csillagfény
 
 


Ezo!

Örülök, h. ilyen jó hírrel jöttél! :D
Akkor egy kicsit megnyugodhattok!

Fogigátlás:
Gyerek mellett a coitus interruptus is elég gyakori! :lol: :lol: :lol:
"............
- Ez a gyerek?
- Ne neeee, már megint?
- De. Maradj egy kicsit csendben! Szerintem sír.
- Nem lehet, h. már megint ilyenkor! Egész eddig aludt, mint a bunda!
- De, tényleg sír! Átmégy megnézni?
- Inkább itasd meg te.
- A fenébe!"
Hát van ennél jobb Pearl indexű fogigátló? :twisted:

Dimet!

A krém csíp? :shock:
Én a tablettát használtam jó régen. Az egy kicsit karcos volt, de nem emlékszem, h. csípett volna. Bár Norka mintha arra panaszkodott volna, h. neki az nem vált be.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Ezoterike
SZUPER!!!Úgy örülök!
A kórházból szülés utáni 5. napon engedtek haza,ami sztem nem korai. :oops: Főleg,hogy az éjfél után 8 perc egy teljes napot jelentett. :wink:
Legalábbis nekem irtó hosszúnak tűnt,főleg,hogy Ada minden nap elmondta,hogy menjünk már érte.

Fogamzásgátlás terén én tablettában gondolkodom.A spirált elvből nem,egyébként is sok a vérzésem mensikor,nem szükséges még rásegíteni. :wink: A krém,kúp stb..apa utálja,habzik.A gumi nekem már túl macerás :oops: szal marad a tabi,de hogy melyik?! :?:

KépKép

KépKép
okr
 
 


igen, okr én tabit szeretnék. de szoptatás alatt nem lehet. és amit meg lehet injekciót (deprovera...azt hiszem) szpi alatt, az 3 hónapos adag. és azt mondta a dokicsaj, azt nem meri beadni, a pcos miatt, mert ha beadja,nem lehet kiszedni:) a tablettánál meg ugye hamar kiderül,ha nem jó.
na, mindegy. tegnap este azon filóztam,amit kincs írt. igaza van, hiszen nekünk azért necces a babagyártás, vagyis nem megy könnyen. így lehet nem is kéne. csakhogy....még nem szeretnék második babát. picikét később. férjem persze már szeretné :)
vhogy én is. de szeretném még zsuzsi minden percét kiélvezni. az első gyerek előnye :) oszt majd meglássuk....

tegnap zsuzsi iszonyta nyűgös volt. a hasa fájt szerintem. kétszer is kakilt. pedig egyszer szokott, nagyon sokat. és zöld színűt....lehet a táptól,hogy többet kap. lehet túletettem....pedig nem hinném. múlt héten lehet,mert ugye akkor a hajnali kelése miatt 6szor evett egy nap. most megint visszaállt az 5re. annyira nyüszike volt tegnap. alig-alig aludt. mondjuk este bepótolja. aludt 9től fél 6ig.aztán 6tól még most is.

lafi vajon hogy van??????

kismamák? remélem semmi keményedés és aggodalom. csak mocorgás ezerrel

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Sziasztok!

Mi óvszerrel védekeztünk,már amikor sor tudott kerülni az alkalomra :oops: :lol: .
Minden fogigátlótól volt valami bajom.Így végül az óvszerre böktünk.
Lehet,hogy házasságban ez nem szokás??? :wink:

Kép

Kép
lecso
 
 


Lecso!

Igen, házasságban is, és én is az óvszerre szavazok. :)
Mi azt használtuk (bár ugye minek :D) és szerintem azt is fogjuk ha újra eljön az idő.
Megtaláltam annak is az előnyét... :D:D:D

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Dimet
Én szopi alatt Cerasettet szedtem.Sztem most is ezt fogja a doki felírni.Régebben volt a Continuin,arra sokat esködtek,de már nem hajlandóak felírni,hogy elavult. :shock: A szurit egyik barátnőm is kérte a dokijától,de őt is lebeszélte róla,pedig nem is PCOS. :roll:


Zöld kaki szoptatott babáknál a túletetéstől szokott lenni,tápszernél nem tudom.Eddig nem volt ilyen??Vagy nem váltottál tápszert??

Lecso
Mi is használtuk,de nekem olyan kiábrándító. :oops: :oops: Mire megkeresed,kibontod stb.. :wink:


Lafiról hírek?????????Többi pocakos???????

KépKép

KépKép
okr
 
 


Dimet!

Nekünk a HA-s táptól zöld a kaki.Meg asszem Babancs is írta egyszer, hogy míg Domi HA-st kapott, náluk is zöld volt.
(persze ez kizárólag tápis etetés, anyatejnél nemtom hogy van.)
ezoterike
 
 


Sziasztok!

Okr! Ihol vagyok ni! :) Nagyon szép volt a születéstörid!

Kaptok friss pocifotót! Ma reggel készültek!

Kép

Kép
Vendég
 


És még kettő!

Kép

Kép
Vendég
 


monávska, de jóóóó! szép a pocakod, nóra-tény kezd látszódni igencsak:)

okr, megkérdzeem a dokitól a cerassetet.
izzadok, ezerrel kitakarítottam. most altatás.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Monácska!
Szép a pocid!

Csajok!
Most rendeltem picúrkámnak borostyán nyakláncot.(remélem, majd használ, ha eljön az ideje, de áll. már most hozzá kell szoktatni a hordásához)
De mire megrendeltem, vagy 1 órát szórakoztam, de lehet, hogy én vagyok a béna.(sőt biztos :oops: )
ezoterike
 
 


mire való az a nyaklánc?

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Hali!

Monácska a pocakod nagyon jól látszik!!

Kavics, Rejo ?????????????????????????

Rambóka írt Lafiról odaát, a cukra már jó, és jobban is vannak!

Okr szüléstörid elolvastam!
Tetszik :D

Reggel a védőben kezdtem, pisi vérnyomi rendben, vér levéve, és 1kg hízás bevésve. Már nagyon várom az uh-t!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Monácska, szép a pocid!!! :lol: :lol: :lol:

Kincsecske, köszönöm, jól vagyok, egyelőre teljesen nyugodtan. Az az igazság, hogy nem is nagyon van időm oda koncentrálni, mert Dorkával tegnap kezdtük el az ovit :(
Mikor mész uhura?

Rejoka, nagyon boldog névnapot kívánok Neked!
Kép

Lafi írta, hogy jól van de lehet hogy maradnia kell még, mert alacsony a cukra... Erre akarnak inzulint?! :shock: :evil:

Dimet, igen, a HA tápitól zöld a kaki, ne ijedj meg tőle!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Jelentkezem. :lol:

Elnézést hogy eltűntem, de "eltettek láb alól". Két hét klinika után, anyumnál éltünk három hétig. Nemrég költöztünk haza.

Olvasom hogy Lafi kórházban van. :cry:

Amúgy totál nem vagyok képben. Majd igyekszem pótolni, ahogy Gergő engedi. Persze majd dobok fel képeket is.

Uff, Bee
beebeey
 
 


Monácska -alig van pocid :shock: :shock: nekem ilyenkor már jó látványos volt,és most még szintén. :oops:

Bee - hiányoltunk ám!Tessék beszámolót írni,és képeket rakni+ szüléstöri!

Anyooka - Na és hogy tetszik a leányzónak az ovi?

Rambóka
Kép

Lafinak megy drukk++++++++++++++++++Még jó,hogy nem adtak neki inzulint! :x

KépKép

KépKép
okr
 
 


Bee, jó látni Téged! Kérünk szüléstörit!

Okr, Tiédet is elolvastam! Szegénykém, ha jól emlékszem, Te a kitolástól féltél nagyon, ugye?! Bejött...
Dorka tegnap nagyon imádta az ovit, mikor eljöttünk, megkérdezte hogy "csak ennyi volt az ovi?!". Ma már volt kicsi sírás, mert más is akart a játékával játszani... És ő az a típus, aki inkább félreáll. Lesz baja belőle szegénynek. :cry:
De azért mondta, hogy holnap is menjünk :) és akkor már fél órára ott is hagyom :cry: nekem szerintem sokkal nehezebb

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Bee, jó látni Téged! Kérünk szüléstörit!

Okr, Tiédet is elolvastam! Szegénykém, ha jól emlékszem, Te a kitolástól féltél nagyon, ugye?! Bejött...
Dorka tegnap nagyon imádta az ovit, mikor eljöttünk, megkérdezte hogy "csak ennyi volt az ovi?!". Ma már volt kicsi sírás, mert más is akart a játékával játszani... És ő az a típus, aki inkább félreáll. Lesz baja belőle szegénynek. :cry:
De azért mondta, hogy holnap is menjünk :) és akkor már fél órára ott is hagyom :cry: nekem szerintem sokkal nehezebb[/b]

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Bocsi, kétszer ment el... :oops:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


beee, írj többet,hogy mi van veled!! kórház???? írj

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Dimet!

A nyaklánc állítólag megkönnyíti a fogzást, plussz arról is írtak, hogy lehet, hogy jobban átalussza az éjszakát.Persze ez mindenkinél más lehet.De szerintem megéri kipróbálni, ismerőstől hallottam, hogy bevált.Innen rendeltem:
www.babacsoda.hu
ezoterike
 
 


Sziasztok!

Basszus lányok, csak nem a fogamzásátlás a téma! :shock: :lol:
Megőrülök! :lol: :lol:
Hová jutott a társaság! :roll: :lol:

Kriszta!
Örülök, hogy már jól vagy! :)
Kislányod meg nagyon édes. A picibb! De a nagy is!

Monácska!
Nagyon szexi pocakod van! :D
Nagyon csinos vagy! :) Szépen gömbölyödsz! :) :D

Most ennyi volnék, többre nem futtja!

Köszönöm az édeklődést úgy tűnik teljesen jól vagyok! :)
Kezd megint müködni az alvás! :lol:

Szilviáknak itt is Boldog névnapot!

cupp

22+0
Vendég
 


Anyóka, kavicska nagyon szépen köszönöm! :D

és neked is okr, mert valahogy az a sejtésem, nekem akartad küldeni a virágot, csak eltévesztetted a nevet, de persze Rambókától sem sajnálom! :wink: :lol:

mennem kell lányok migrén. iszonyú pörgős napom volt, nem ettem, nem ittam egész nap, + kontaktlencséztem, lett is fasza migrénem.

Kép

Kép
rejo
 
 


Szilviák Boldog Névnapot!
Vendég
 


ella puszi neked is ! :D

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo!

Szegény, akkor jó névnapod van! :(
Azért részemről is Boldogot! :D

Okriszta!

Virágot köszönöm! :D Átengedem Rejonak! :wink:

Csajok!

Mi van ma? Rég voltam ennyire magam alatt!
Reggel a gyerek fel sem akart kelni. Én se nagyon.
Kicsit elegem van. :(
19. cn és lassan 3 csíkos az LH tesztem :twisted: , de semmi!
Pedig csak kíváncsiságból kezdtem el nézegetni, aztán most egyre jobban felhúzom rajta magamat! :evil:
Monee! Látod ezért mondom mindig, h. nem szabad ennyire rámoccanni a babaprojektre!!!! :twisted:
Most én szívok! De rövidesen elfogy az utolsó LH teszt is, aztán soha többet nem veszek! :twisted:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


rejo, boldog névnapot!!!!!!!!!!

itt csak este volt nyűgi. én pörögtem.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


pálinkás szép jó reggelt!!!!!!!!!

annyira hülyeséget álmodtam. ez visszatérő álmom mostanság, csak mindig más sztori-körítéssel. az,hogy elmegyünk otthonról és a ygereket itthon hagyjuk egyedül, és akkor jut eszembe,hogy egyedül van a gyerek és rohanok vissza, de mindig olyan messziről kell visszajönni.....pfff....

rambóka? jobb már akedved? kialudtad magad?

rejo, és te?? migrén elmúlt?
vmikor talizhatnánk.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Szervusztok tündéreim!!!! :)
A tegnapi jókívánságokról lemaradtam, de pótolnám: REJÓ!!! Boldog névnapot! Remélem elmúlt a fejfájásod......
(Erről a migrénről nekem mindig anno egy neurológus jut eszembe, mikor havonta előjött a migrénem, és egésznapokra kiütött, arc, ujj és kézzsibbadással, hányással, ájulással. Elmentem a rendelőbe, és azt mondta terápiaként, hogy nyugodjak meg, 12. éveseknek is van migrénjük, és micsoda hülyeség azt mondani, hogy hormonális hatásra jön elő.......... :evil: Azóta már több tudományos szaklap is leírta a szimplán megfigyelésemen alapuló tényt, hogy bizony mensi előtt és félidőben simán előjön a migrén! )

A rövid kitérő után le kell írjam, hogy mi történt tegnap az Istenhegyin Mészinél. Én onnan úgy látszik csak sírva tudok eljönni, akárhányszor megyek, velem ott jó dolog történik. Ott kaptam a met receptemet Tűű dokitól, ott volt a 12. heti genetika, és most Mészi agyon dícsérgetett. Azt mondta, nagyon stramm és felkészült kismama vagyok, és a huszonosok példát vehetnek rólam..... És azt is mondta, hogy neki nagy büszkeség, hogy megkerestem, és Nóra születésénél ott lehet. És látszott, hogy nem duma, hanem komolyan gondolja. Szóval, nagyon boldog vagyok..........

Nóra 20 hetesnek felel meg, és annyira nagyon pont a korának megfelelően fejlett, hogy a kb. egy hetes csúszást a fogantatásban a középidőhöz nézve, hozza a csajszi! :)
BDP 50,0 mm, combcsont 34,4 mm, melkastérfogat 43,5 mm, és teljesen rendben van a gyerek!

Holnap nézünk még egy uh-ot a kórházban, és egyúttal összeülünk a szülésznővel is dumizni egyet.

Szóval nagyon jól érzem magam.
Köszönöm a pocakdícséreteket!
Vendég
 


Sziasztok!

Okr: Olvastam a szüléstöridet. Nagyon aranyos ;)

Monácska: Szép a pocid ;) Még csak 1 kilót híztál vagy az utolsó találkozásotok óta híztál ennyit? Tegnap nekem azt mondta a védőnő, hogy nem baj, ha hízom, csak ne hírtelen. Hogy ez mit takar? Mindegy egyenlőre nem szándékozom hízni ;)

Rejo: Tegnap nem voltam gép közelben, így utólag szeretnék boldog névnapot kívánni neked!!!

Anyooo: Így szokott ez lenni. A gyerek jobban bírja az ovit, mint az anyuka ;)

Fogamzásgátlás: Hát nálunk túl sok lehetőség nincs :( Hormont nem szedhetek, tehát marad az óvszer vagy a hüvelykúp. Utóbbi nekünk bevált, szerintem maradunk annál majd, ha eljön az ideje...

Hivatalosan is kismami lettem ;) Lányok: Lehetséges, hogy már most nem bírom elviselni a szűk ruhákat magamon? Talán picit nagyobb a pocim, de még rámjönnek a régi nacijaim, csak olyan kényelmetlenek... Kicsit korainak tartom, de hát kénytelen vagyok a fogyásom előtti nacijaimat felvenni...

Nyugodt napot minden anyucinak

Kép

Kép
bettica
 
 


Bettica!

Tök normális, hogy nyomnak a gatyók! Feszül a pocid a méhed miatt, egyáltalán nem korai, nyugi!

A kérdésedet igaziból nem értem............ :oops:
Én Mészivel nyáron találkoztam utoljára, most kértem fel rá, hogy legyen ott Nóra születésénél. Hízni a 20 hét alatt híztam 2,2 kg-t.
Vendég
 


Ja, és hatalmas gratula a hivatalos kismamisághoz!!! :)
Milyen színű a kiskönyved????
Vendég
 


Kék ;) Párom meg is örült neki, mert ő kisfiúhoz ragaszkodik :lol:
A kérdésemre már válaszoltál is, hogy eddig összesen 2kg-t híztál. Azért ez szerintem szép. Nagyon ügyi vagy ;)

Kép

Kép
bettica
 
 


Rejo
Hát igen,elvétettem :oops: :oops:
Cserébe egy újabb csokor virág,a tegnapi meg legyen Rambókáé,mert lehet akkor majd Téged köszöntelek. :wink: Kép
Migrén :( :( jobbulást!

Bettika
Gratula a könyvhöz!Színe sokat nem jelent,nekem is kék volt :wink: Asszem Kavicsnak meg rózsaszínű van. :lol:
Nadrág már simán szoríthat,de sztem ez még a progi műve inkább.

Monácska
2,2 kg az szinte semmi.Nagyon ügyi vagy!Diétázol?

Dimet
Ilyet én is szoktam álmodni. :roll:

Anyoooka
Hát igen,pont ettől tartottam nagyon:Kép

Volt a védőnő.Hát a köldökcsonkunk igen masszívan helytáll.Mondjuk jó vastag volt a zsinór,(na meg 70 cm),így nem csoda.Adának is megvolt több,mint 2 hétig a csonk.De azért sűrűn akarja látni,nehogy vmi gond legyen vele.

KépKép

KépKép
okr
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?