Új privát üzeneted érkezett!

Nem ez émelygés, mert ettem egy kanál körtés joghurtot és jobb lett.

Kép
Kép
nati80
 
 


szerintem elő kellene hoznod a témát, hiszen a múltkor kiderült, hogy a párodtól sem áll teljesen távol ez a baba gondolat????

Csubi
csubi
 
 


Én úgy szorítok Neked is!!!!!!!!!!!!Annnyira megérdemelnéd Te is, hogy már élesben gyakorolgassatok!!!!!!!!!!

Csubi
csubi
 
 

 
 

Kösz Csubi, ha rám gondolsz egyáltalán.
Majd most elmondom neki, hogy egyikünk már kismama, + Muffin.
Hátha ez elindít valamit.

Kép
Kép
nati80
 
 


Persze, hogy Rá gondolok Nati!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:
És mindenképpen kezd el a témát, meglátod Ő is agyalt már rajta a múltkori beszélgetésetek óta és most más lesz!!!!!!!!!!!!HAJRÁ!!!!! :lol:

Csubi
csubi
 
 


Köszi

Kép
Kép
nati80
 
 


Sajnos nem reagált rá semmit. :cry:
nem értem én ezt az embert. Még azt is elmeséltem, hogy mit érzel most, hogy kismama vagy. SEMMI!!! Nincs reakció.

Kép
Kép
nati80
 
 


Ezt úgy érted, hogy most mondtad Neki?!?!?!?

Csubi
csubi
 
 


Igen. beszéltünk pár percet, de semmi. Most megint dolgozik, de nem tudom mit mondjak neki. ?????

Kép
Kép
nati80
 
 


Ne add fel!!!!!!!Az már önmagában jó, hogy nem úgy reagált rá, hogy egyből ellenezte!!!!!!!!!!Át kell még ezt gondolnia, hiszen pasiból van,de Te mindig legyél nyitott amikor a téma szóba kerül és aztán meglátod, hogy majd eléred a célod!!!!!!!!!!!!!!!Csaj türelem ez egy férfi életében hatalmas, felelősségteljes lépés,időre vn szüksége csak ennyi...

Csubi
csubi
 
 


Ok! Csak az a baj, hogy évek óta csak várok. Már elfogyott a türelmem.
Nem akarom, hogy elvegyen, vagy eljegyezzen, csak azt, hogy megbeszéljük mikor jöhet a baba, mikor kezdhetünk dolgozni rajta.

Kép
Kép
nati80
 
 


Értem... :( És az mit jelent, hogy nem mond semmit??Mert akkor amikor kukáskodik meg kellene kérdezned Tőle, hogy most mire gondol???Mondja el,hátha tudsz neki segíteni.Mondja el azt is, ha negatyv, vagy mondja el,hogy milyen félelme van??Mert a semmire nem tudsz mit reagálni és szeretnéd, ha együtt megfejtenétek,hogy mi az, ami miatt nem szeretné esetleg....
?????

Csubi
csubi
 
 


Ok! Köszi. Majd próbálkozok vele még ma. vagy holnap.
Az a baj, hogy legalább 1-ig dolgozni fog. Igaz, hogy itthon, de olyankor nem igazán lehet zavarni, mert nem tud koncentrálni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Akkor inkább ne most.Várj ki egy olyan pillanatot amikor nem stresszes...Mondjuk este,az ágyban Ti nem szoktatok beszélgetni???(Mi néha óráka is.. :lol: ) Vagy amikor fűrdik,vagy kajcsi küzben,szóval amikor nincsenek zavaró körülmények!!!!Meg látod,hogy összejön, csak el kell kezdeni puhítani!!!!
Szorítok nagyon!!!!!!

Csubi
csubi
 
 


na visszaigazoltam az iwiwes jelöléseket.
Magdolnam: te nem jelöltél be engem, vagyis nem találtalak :cry:

tök jó arcokhoz kötni a neveket :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


sajnos tusolónk van csak. Enni is munka közben szokott, a gép előtt. Mikor lefekszik aludni és már általában alszok. Keveset alszik. 4-6 óra. Szóval nehéz alkalmas időpontot találni a beszélgetésre.
na de most!!! Jó kedve van és viccelődik. megyek is egy kicsit dumcsizni.
Majd jövök.

Kép
Kép
nati80
 
 


oksi Nati!!!!!!!!!!!hajrááááááááááá!!!!!!!!!!!
Még megpróbálok jönni,de apa már nyűgös.... :oops:
Sok sikert!!!!!!!!!!!
jó éjszakát és írj,hogy mi volt!!!!!!!!!!!!
puszi

Csubi
csubi
 
 


Sok sikert Nati! Várom a fejleményeket!
p__lilla
 
 


Magdolnam: ne törd a buksid már a vizsgálatokon, mert tuti babás vagy, de ezt már százszor mondtunk ;)

Nati: ne munka közbe zavard a párod, mert a pasik csak egy dologra tudnak koncentrálni ;) Nekik nem olyan az agyuk, mint a nőknek, mert a nők ugye egyszerre több mindent csinálnak. Várj ki egy nyugodtabb pillanatát. Vagy ha sokáig húzódik a végén orra alá kap egy + tesztet :D Drukk, hogy mielőbb tudjatok komolyan beszélni.

Holnap nem leszek, max este, mert megyek vérvételre. (hormont fognak nézni)

Jó éjt csajok!
Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sikerült tickert betennem az aláíráshoz. :D :D :D :D

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!!!!

Ügyi vagy Lilla!!! :lol:
Na küldöm a fotókat a szülinapról, Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Most fejeztük be a munkát. Sokkal gyorsabban haladtunk így közössen. Kb 55 tárgyfotót készítettünk. Holnap is segítek neki. Olyan gyorsan kellett előkészítenem a cuccokat, hogy nem is volt időm beszélni. Szóval elnapolva a beszélgetésünk. Majd máskor. Most szegény nagyon fáradt és én is.
A sok vakuvillanástól meg kifolyik az agyam a szememen keresztül. :(
Sose szól, hogy VAKU!!!!
Na mindegy. Letusolunk és csicsika. Másra már nem is számíthatok. Nem mintha lenne most kedvem hozzá. De szerintem neki sincs.
Holnap délután jövök. Reggel nem biztos, hogy lesz időm.

Szép álmokat mindenkinek!
Natasa

Kép
Kép
nati80
 
 


Csak beköszönök, mindenkinek jó éjt! (suttogtam, remélem nem kelt fel senki)

Kép

Kép
jenny29
Mór
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek! Ki, higy van?
Kép
magdolnam
 
 


jo reggelt lányok!!!!!!!!

megint sok a dolgom :( :( .de azért ha tudok jövök!!!!!!!!!most viszem a srácokat suliba oviba,aztán salnos vidékre kell mennem,de délután itt leszek!

ja a johirem hoy holnap nincs semmi dolgom akkor aztán nem tágitok innét!!!!!visszaolvasok meg irok és irok és irok......... :lol: :lol: :lol:

mindenkinek szép napot kivánok!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pussszzzzz mano
manocska2008
 
 


Szia MAno! Várlak/várunk :)
magdolnam
 
 


Sziasztok!
Napsütéses jóreggelt!

A hőm 36.6 volt, de megmértem még egyszer és 36.7 lett. Inkább a nagyobbat jegyzem fel. De most úgy érzem, hogy meg fog jönni, mert eléggé görcsölget a hasam.
Magdolnam neked hol áll a hőd??? Hogy érzed magad?
Most itt tudok lenni mégis reggel, mert csak délután megyek spanyolra.
Írjatok!

Kép
Kép
nati80
 
 


Szia Nati! Kicsit feljebb ment 37,1-re a hőm :) Megint 6kor kirúgott az ágy és csak délre kell mennem dolgozni. Apát megbíztam egy 10-es erősségű teszt vételével, kíváncsi vagyok mennyire fog megbírkózni a feladattal :wink:
magdolnam
 
 


Jó neked, hogy ilyen férjed van. Az én párom csak egyszer ment el tampont venni. Az óvszereket is én szoktam venni.
Lehet kilyukasztom az összeset és akkor nem kell megbeszélnünk a baba dogot. :lol: :lol: :lol:
Na csak vicc volt. Nem tudnám ezt vele megtenni.
Tünetek vannak?

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdolnam
tedd már fel a görbéd
kiváncsi lennék

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Hát képtelenség visszaolvasni Titeket! :? Tegnap próbálkoztam vele, de nem sora jutottam, de azért addig sikerült, hogy van kinek gratulálnom!

Csubi!
Nagy nagy gratula a pocaklakóhoz :!: :!: :!:

Nálam semmi tünet, persze még korai is lenne! Szerintem ez a hónap még nem nekünk fog kedvezni, de most nem is tudok nagyon rákoncenrálni, mert a 3 évesem egy nagyon nehéz korszakon megy át és vele együtt mi is!

Azért a hőmérőzés egyre inkább szöget ütütt a fejembe, lehet hogy hamarosan én is elkezdem!

Mindenkinek szép napot!
Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 


magdolnam
 
 


Szia Györesz!

Magdolnam
sztem csinálj tesztet, mert már pé után vagy 13 nappal. CSINÁLJ!!!!!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++lesz

Kép
Kép
nati80
 
 


Jaj drága Nati, úgy legyen, ahogy mondod. Csak.... tudom, nyafogósan hangzik, de így van és egy kis babonával van vegyítve, de nem merem "idő előtt" megcsináni. Tudom tudom, most meg lehet cáfolni, mivel már csináltam egyet. Annyit tudok, érzek, hogy ha netán nem jött össze, akkor is a pici jönni akart, de elment. Ezt onnan szűröm le, hogy szédelgek, émelygek ééééés soha nem volt tartósan fenn 37fokon a hőm, általában 36,8-on van. Hát ennyi :( Csütörtök péntek lenne a miki ideje, úgyhogy akkor szeretnék tesztelni, ha nem jön meg. Annyira örülök, hogy velem vagytok, nagyon jól esik és tartja a lelket bennem, mert már kezdett eljönni az az idő, hogy " szarni bele mindenbe"....
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Nekem sajnos reggel a hőm visszaesett 36,8-ra. Holnap biztos meg fog jönni... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Kezd fájni a hasam és nyűgös vagyok.....

Nem fogom nézni a hőm meg semmit se, mert csak ideges leszek miatta és görcsös :!: :!: :!: :!:

Örülök Magdolnam, hogy Te jól vagy :wink: :wink:

Kép
Kép
odri
 
 


Magdolnam
Én attól tartok, hogy nekem is kismamás tüneteim vannak, de nem vagyok az. nem akarom megint átélni az álterhesség gyötrelmeit. Ezért is lenne jó, ha meg tudnánk beszélni a baba dolgot a párommal.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sajnálom Odri a hődet. De jön a következő hónap. És nincs is szebb egy karácsonyi hancúrnál, mikor megfogan a baba. Ugye???

Kép
Kép
nati80
 
 


Jajj ... tessék a lovak közé csapni, erre mindenképpen KELL IDEJÉNEK lenni a párodnak, hogy megbeszéljétek. Lehet egy kis környezetváltozás kéne, ahol nyugodtan vagytok (se munka se ismerős!) és akkor alaposan átbeszélni a dolgokat!!!!

Odri, ez egyáltalán nem biztos, mivel nekem is lement 36,7re egy nap, ha megnézed. Nekem is fájogat a pocim, de érdekes, mintha múlna... :roll: tessék bizakodni. Nem szabad rágódni a görbén, ha így érzed, akkor lehet jobb ha nem méred, mert az agy akkor blokkolni fogja ezeket a dolgokat
magdolnam
 
 


Odri, dobj egy görbét kérlek!
magdolnam
 
 


Köszi Magdolnam
Talán lesz ma vagy holnap egy kis ideje, hogy beszélgessünk. Nem akarom letámadni.
Most eléggé féj a hasam, tényleg mint mikor megjön és előtte néhány órával már erősen görcsölget.

Kép
Kép
nati80
 
 


Az idegroham kerülget, a férjem elment gyógyszertárba és már a 2.helyről hajtják el, azzal a szöveggel, hogy nincs megkülönböztetve az hogy milyen érzékeny!!!! Asssszem én megyek el venni, de akkor olyan leszek mint a kis pitbull, nem szabadulnak tőlem, sem a dühömtől!
magdolnam
 
 


Odri, privi ment
magdolnam
 
 


Magdolnam
Ilyen hülyék nálatok a patikusok? Nem igazán értem. Mindjárt elmegyek neked venni egyet és elpostázom. Péntekre tuti ott van.

Most azért kezdtem el parázni, hogy meg ne jöjjön még vagy 7 napig. Nem szabad, mert akkor nem is tudna beágyazódni a baba. Most nem baj, ha megjön csak várjon még. Nagyon-nagyon aggódok. Kétségbe vagyok esve, de nagyon.

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdolnam
Küld a férjed el a DM-be mert ott megveszi a legdrágábbat és az jó. De talán már írtam. Vagy kérje a patikában a legdrágábbat. Az tuti jó lesz.

Kép
Kép
nati80
 
 


:lol: várom a postát. Szegénykémnek teljesen nagy gátlási lettek emiatt.... teljesen hülyének, megalázottnak érezte magát... El tudom képzelni, hogy hogy viselkedtek vele, na meg gondolom hangosan beszéltek, hogy a mögötte levő 3 ember is hallotta.

Szerintem ne úgy beszélj vele, hogy ha lesz egy kis ideje, hanem pl: ha fontos vagyok neked, akkor menjük el egy nagyot sétálni, kis időre rakd félre a munkát, mobilt kapcsold ki. Őszintén szeretnék veled beszélni. És ez biztos, hogy segít neked. bizti megtudjátok beszélni!
magdolnam
 
 


Magdolnam
Miért lenne az ciki, hogy terhességi tesztet vesz? Ti akarjátok, nem azért veszi mert baj van. Nem???? Én is éreztem valamikor ezt, de már másként gondolom.

Kép
Kép
nati80
 
 


ott van és vett egyet 1700 ért clear blut. az volt az utolsó darab!
magdolnam
 
 


nem mondtam hogy ciki, csak ő ilyen téren félénk, hogy a nyílvánosságra hozza a magánügyeit. Mindenki más. Nekem nem lett volna gátlás kérdése.
magdolnam
 
 


Sajnos olyan nincs, hogy van szabadideje. Ha mégis akkor az autót csinálja. Nem szeret tétlenkedni. talán majd este az ágyban. A hétvégén meg én vagyok suliban, szóval akkor nem tudunk beszélni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Az jó, mert érzékeny. Én is arra gondoltam.

Kép
Kép
nati80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?