Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Olga!
Ezer éve nem írtál! Mindjárt ünnepeljük Balázst!!!!!!!
Mizu? Nagyon kivagy a suli miatt?

Ildi!
tök jó az a kettes! ne izélj már, én mindig azt mondom, csak görbüljön! :wink:

Szilbee!
Jelentkezz, mit mondtak! Hol tartotok? Annyira izgulok!

Jaimee!
Hát nekem sem tették hasamra egyiket sem. Ha ha, körülötted ugrál? Ki vagy inkább mi? Már tücsök is van ,nemcsak csóti?

Judit!
Igazad lehet, csak egy szép rózsa, vagy valami pillangó, ami szexisen hat egy csinos fenéken, vagy mellen, én 50-60 év múlva orvosnál pl. kellemetlenül érezném magam miatta. De meggyőződés kérdése gondolom, ahogy nem radírozom le a "barikámat" (egy bárányra hasonlító anyajegy van a combomon, Grétinek hátul a combján, Letiét még várjuk) a combomról, fel sem veszem, csak amikor rákérdeznek ,hogy az meg micsoda? De hennát továbbra is akarok, majd akkor nyáron zargatlak miatta. De lehet most karácsonykor, valami szépet a kezemre? Na még gondolkodok. Még egy ürügy hogy tanulás helyett neteljek.
Na megyek... legalább töltöttem az oldalt

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Dorka!
Bevizsgáltam a kutyát és az utolsó sor marad ki mindenből!!!!!!!!!!!!!!!!!

99Oldal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Opsz! :oops: :oops:

99.oldal

Kép

Kép
katlina
 
 

 
 

Jaimee!
spertinek hívják, és már most kenegesd napjában kétszer, és székelés után! Növényi, meg valami bálna zsír, vayg cápa, a fene tudja, valami tengeri... terhesség, szoptatás alatt is lehet használni.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Írok mán én is hogy teljen az oldal, tudjátok a sok vonalzómtól jobban telik! :lol: :twisted:

Dorka, én, hangsúlyozom én úgy csinálom, hogy Petike reggel, amikor felébred úgy 5-6 óra között, akkor kap cicit és tápit, aztán úgy 8-9 között gyümit és vizet, aztán 12-kor valami főzeléket, 15-kor megint gyümi, vagy tejpép, este 18-20 között megint bébikaja, aztán, ha elalszik akkor reggelig alszik, vagy egyszer éjszaka kap még tápit és cicit.

Jaimee, még nincs meg az eredmény, de azért remélem jobbra tudtam, mint kettes.

Dorka, most látom, hogy neked meg milyen megtévesztő a vonalzóid száma! :lol: Biztos csak azért, hogy jobban teljen az oldal, nem? :wink:

Szilbee, már én is nagyon izgatott vagyok! Kép Kép

Erika, Józsika jó nagy bébi lett!

Képzeljétek, nevelőszülők lettünk!

Örökbefogadtunk három kiskutyát, a menhelyről. :P

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Üdv Ditke!

Jaimee!

Nekünk is azt mondták hogy kislány lesz, mi is mindig megkérdezzük hogy még mindig lány?A múltkor szonográfus volt az Uh -n a párom kérdezte hogy honnan ilyen biztos a nemében erre rávágta hogy mert puncija van!!!!!
Most Tóth dokitól is megkérdeztük ő is azt mondta hogy lány.Mondtam is hogy most már hercegnős szobája van szóval ha fiú akkor se tapétázom át.

Szilbee!

Mi is nagyon szurkolunk nekünk úgyis gyorsan jön majd az infó.Dorka is mikor szült már anya reggel hívott hogy megjött Szabibaba.Épp akkor keltem fel és le se esett hogy mi van.

Remélem hamarosan csatlakozik valami új kismama mert ha én is megszülök nem lesz kismamánk:(

A héten hívjuk a kórházat hogy mikor mehetünk szülőszobát látogatni.Mikorra szoktak időpontot adni?

Látta valaki szombaton a viasat3-mon a csodálatos születéseket?Olyan aranyosak voltak a dokik hogy úgy küzdöttek a kis picikért.

KépKép
viragb88
 
 


Ildi!
Három gyerek, három kutya? Honnan van neked energiád? Meg még a suli is! Duracellel mükszöl? Vagy mi?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


BBJ: :lol: :lol: Pár csótány befigyelhet, az igaz.... :D
Köszi a tippet popó ügyben! :wink:

Ildi: Jaaaa, hát akkor még királyabb a helyzet. 8) 8) Ügyes vagy!

Virág: Szülőszoba látogatás mindig hétfőn van, 13 órára kell odamenni a CSNT elé, fél 2-kor kezdődik és kb. egy óra. 30. betöltött hét fölött ajánlják valami okból és 1-2 hétre adnak időpontot. Ja, és 11 után hívd a CSNT-t, mert azután van szülőszobás védőnő a CSNT-n. Legalábbis nekem ezt mondták, mikor egyszer 9-kor hívtam őket.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Bbj, ha anorexiás lennék, akkor most bajban lennék, nem lenne ilyen sok tartalék energiám! :wink: :lol: :shock:

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ditke! A védőnéni azt mondta, várjunk minden kajcsival hat hós koráig :oops: :oops: Szóval én renitenskedem itt az almával... Persze ha jön, majd megkérdezem.
Hűha, védőnők tesznek be fülbevalót??? Sosem hallottam még!!!!
:shock: :shock: Mondjuk logikus, csak még nem gondoltam bele.
Ja, és nálatok előre bejelentkezik a védőnéni? Aztaaaaa... Nálunk nem így műkszik, pedig örülnék neki.
Jaimee! hát igen, jönnek elő az ember lányának a nyűgjei... nem udom, kell-e az aranyérrel dokihoz menned, nekem nem volt... :?

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Csináltam új vonalzót!

KépKép
viragb88
 
 


Ildi! Köszi, hogy leírtad, Petike hogyan eszik! Ez is nagyon jól jött!!!:)
Igen, két vonalzóm van, mert hülye vagyok, de nem volt szívem kitörölni a másikat...

Katlina! Akkor passz.. biztos a lelkes szülőknek kell hozzáénekelni a befejezést! :)

Virág! Védike szobája már kész? Hűha, biztos szép! Nem teszel fel képet?

TÖLTÖM AZ OLDALT!!!!

Szilbee??? hírek?

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Virág! VÉDA ARVEN?????? két neve lesz a kishercegnőtöknek???

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Jeimee, hát, nem akarok vészmadár lenni, de szerintem nem fog manócska annyira ragaszkodni hozzád, szerintem az aranyér majdnem biztos előjel. Nekem kb. egy héttel a szülés előtt jött ki, tudom milyen sz@r. :roll: Persze nálatok ez még elég korai lenne. :shock:

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Dorka, mi kb. két hete táplálkozunk így, előtte fokozatosan vezettem be a kajcsikat. Pl. a paradicsomos cuccokat nem szereti, viszont a gesztenyéset és a szilvásat imádja.

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ilyen volt... Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ildi: Azt mondta a doki, hogy még nem ereszkedett le, 1-2 héten belül nem várható. Úgy legyen. :wink:

Dorka: De jó neked, engem a visszéren kívül minden kínoz, amire csak gondolni tudok...

Virág: Csini lett a vonalzó! :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Ildi: Gesztenyéset, szilvásat....Jó ízlése van Petinek, nem mondom... :D :D Igazi gourmand lesz belőle, vagy mi....

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


HaliGali! :D

Most értünk haza! Anyósomat hazavittük, azért tudok csak most írni!

No!
1 ujjnyira vagyok tágulva. NST-n minden ok. Péntek reggelre lettem kiírva császárra, ha addig nem indul be a szülés magától. :wink: Szóval a 100. oldalt még úgy tűnik megérem! :lol:
Ádám kicsit csalódott, mert ő már holnap szüleszteni akart! :lol:

Holnap tudok csak viszaolvasni, mert termeltetek rendesen! :lol:

Köszönet a szurkolásért!

Szép Álmokat Mindekinek!
szilbee
 
 


Dorka!
De nektek végig énekli?????????


Petike tiszta erőművész!!!! :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Jó reggelt! :)

Kép

Jaimee!
Küldtem p.ü-t.

Ildi!
Tényleg kész erőművész Petik!
Egyébként tiszta apja! 8)
szilbee
 
 


Kép És ilyen lett.

Szilbee, nagyon izgulok érted!

Amúgy Imike inkább tiszta apja én csak klónnak hívom. Peti meg tiszta én, én voltam ilyen kis gömbölyű.

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


szép jó reggeltet!

Ja, Katlina, igen, nekünk végignyomja a kutyus a dalokat!
Ma sütőtöközünk! :)

Jaimee! Hát lekopogom, nekem az első 3 hónapos hányásokat és folyamatos rosszulléteket leszámítva télleg nem okozott sok fájdalmat vagy kellemetlenséget Szabika, míg odabent lakott. Csak én voltam türelmetlen az utolsó hetekben, mert elég nagy pocakom volt nekem is, mint Szilbeenek, és sehogy sem tudtam aludni. Kitartás!!! Nesokára a kezedben lesz Babókátok!!!!

Ildi! Olyan szépek a fiaid!

Na, egy kis story: Szabi tegnap nehezen aludt el, sokáig "dumált", mi ilyenkor hagyni szoktuk még a kiságyában, mert szépen elaltatja a dumájával magát. aztán egyszer csak hallom, hogy megszólalt a kis felhúzható bocija... hát Szabi átfordult, valahogy a kezébe operálta bocikát, ami fel volt akasztva a kiságy sarkára, és még valahogy húzott is rajta, hogy zenéljen!! utána meg nevetgélt Szabi!!!
Bocika így átköltözött a kiságy másik végébe, Szabit visszafordítottam, aztán elalukált!
Szóval bocika költözött a kiságy másik végébe...:D :D

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Szilbee!

Nagyon sok bldog névnapot kívánunk!!!


Kép

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka!
:lol: :lol: :lol:
És még fog néhány ilyen megletetést okozni! :lol:
Egyébként neked nagyobb pocid volt!! Egyszerűen hatalmas volt! Tennél fel amolyan publikusat?!!! Plíííííííííííííííííz!!! :mrgreen:
szilbee
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül beleszólok a beszélgetésetekbe. Én is szolnoki kismama vagyok és szoktalak olvasni Benneteket. Most azért írok, mert Katlinának és Ditkének lenne egy ötletem.

Katlina: Mi is vettünk tanulókutyust és nekünk is csak félig játszotta le a dalokat, amíg nem vettük ki a dobozból. Ti már kivettétek? Ha igen, bocsi.

Ditke: Az én kislányom akkor nem akart szopizni, amikor tusfürdőt váltottam. De tényleg szoktak ilyet csinálni a babák. Szerintem ne aggódj!

Szilbee: Boldog névnapot!

Mindenkinek szép napot, jó babázást, kellemes babavárást!

NIKI
csni
 
 


Köszönöm szépen a köszöntéseket! :D

Niki!
Üdv itt! :) Remélem ezek után nem csak olvasgatni, fogsz minket, hanem írsz is majd!!! :D
szilbee
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ditke2007 2010.05.18 14:34-kor.

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Szió!


Ildi!
Ezek szerint akkor tényleg lehet nekik gesztenyepürét adni? Én ma akarok.....egy recept szerint meggyel meg husival. Vagy csak simán gesztenyét adtál?

Jaimee!
Igaz már megvígasztaltak...de én is!!! nekem sem volt a.erem szülés előtt....hanem utána 2 hónappal pár hétig,de már az is elmúlt. sztem ezzel külön ha bírod és nem fáj nem érdemes sorban ülnöd. Majd a legközelebbi vizsgáltanál elég ha mondod....

Szilbeenek Sok Boldog Névnapot!

Mi is kezdünk taknyosak lenni...megint.(((

fanna3
 
 


Niki, szia, ne csak olvasgass, írj is!!! :D :D

Fanna, jobbulást, illetve remélem nem is tör ki Nimin semmi komoly!!

Ditke! Gondolunk rátok, majd írd meg, mit mondott a doki!
ÉS én csak ismételni tudom magam. Kövesdi télleg jó doki, mi is nála voltunk!!!

Na, egy 36 hetes képet találtam... ez május 23-án készült, én meg júni 16-án szültem... Kép

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Szia Niki! Írjál most már ne csak olvasgass! milyen idős babá(i)d van(nak) rakjál fel vonalzót, meg egy kicsit többet magatokról!

Szilbee! (Gréti ezt választotta a babásat)
Kép

Igen, ugyanis Gréti már reggel sírt, hogy nem akar menni oviba, aztán valahogy elmentünk, de ott az ajtóban megrekedt a dolog. Egy apuka segített Letit is bevinni, mert Gréti kapaszkodott a nyakamba. Tegnap nem volt semmi komoly csacsogott egész nap, mármint 3/4 1-ig, akkor mentünk érte.
Bár igaz, hogy tegnap locsoltam a virágokat, miközben Gréti hangosan írt nekem egy levelet, az állt ebnne, hogy kedves anya, nagyon szeretlek, és imádlak is, nagyon hiányoztál, amikor otthagytál az oviban. Már akkor gondoltam, hogy vége a kezdeti lelkesedésnek, eddig tartott az újdonság ereje. Na ma mondta z óvónéni, hogy ne erőszakkal maradjon, majd holnap megpróbáljuk megint. Letinek varratszedés holnap.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Gyorsan írok egy pár sort. Most voltunk (kicsit késve a megfázás miatt) a 3 hós oltáson. Ügyesek voltunk, nem sírtunk.

Alul látszanak a fogacskák. Elől, 3 egymás mellett. Még inye alatt vannak, de fehérlik.

Miért van a krampusz a mikulás mellett? Mi dolga van neki? Mama szervezi a házhoz jövő mikulást, hogy meglepje vele Brigittát. De lesz vele Krampusz is, de nem tudom minek. Úgy értem mit mondjak csajszinak, ő kicsoda és minek jön. Valami kedves történet?
Nálunk anno nem volt Krampusz, még az ovimban sem.

Kinek mikor jött meg szülés után a mensije? Azért kérdem, mert nekem megjött. Ma jött meg 3x.
2 hete, és 4 hete is volt 2-3 napig tartó. Nem sűrű ez egy kicsit?

Dorka!
Szabiba nagyon ügyi!!!!!!!!!! Biztosan aranyos volt, ahogy nevetet, és örült a sikerélménynek. :)

Megyek, mert ezer a dolgom.

Szilbee! egyben vagy még????
Kitartás!

További szép napot mindenkinek!

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Sziasztok!

Üdv Niki, mesélj majd egy kicsit magatokról.

BBj, hát ilyen sajna előfordul, hogy rájönnek, az ovi rendszeres, nem csak néha megyünk és jól érezzük magunkat! Fog ez még változni, de azért próbálj majd egy kicsit következetes lenni, mert ha többször hazaviszed amikor nem akar maradni, akkor fifikás lesz, és folyamatosan eljátsza veled. Leti hogy van?

Ditke, na, ne gondold, hogy én irigylem magam a felújításért... Utálom az összes velejáróját, de tényleg rossz állapotban van a lakás, és már alig várom, hogy szép és új legyen :lol:
Ja, szopival kapcsolatban annyit akartam kérdezni, hogy használtok esetleg cumit? Cumisüveget? Mert az is bekavarhat néha a babáknál.

Dorka, én igazából a védőnéni véleményén vagyok (bár tudom, hogy mindenki másként csinálja). Ha nem szopit, tápit akarsz felváltani a hozzátáplálással, akkor szerintem várhatsz még egy hónapot, vagy ha már úgy látod, nem elég neki a tejcsi.
Arra készülj fel, minél többet adsz neki "szilárd" kaját, annál kevésbé fogja igényelni a tejcsit.
Ja, nagyon szép "kis" pocid volt :lol:

Gesztenye? Na, ehhez nem tudok mit szólni. :lol: De egyébként hmmm, így ebéd előtt igen jól hangzik azzal a kis meggyel Fanna :lol:

Jaimee, nekem nem volt szülőszoba bejárás, úgyhogy nagyon gondolokodni sem tudtam rajta előre...
Szóval még mindig azok a függönyök vannak...? Hát találhatnának már valami emberibb megoldást.
Aranyér miatt nem irigyellek, nekem is volt pár hónapja. Nem tudom terhesség alatt mivel lehet kenni, talán kérdezd meg a gyógyszertárba.
Babakocsival én is így voltam anno, tologattam, próbálgattam, nézegettem... :lol:

Bocs, kápos a fejem, még vissza kell olvasnom...Most megyek ebéldelni.

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Hú tudtok írni!!!!

Niki!
Üdv itt!!!!!!
És tényleg dobozból kivettem és azóta működik!!!!
Köszi!!!!

Dorka!!
Ez igen szép pocak volt ez!!!!!!!!!!!!
Te még láttál engem pocakkal szerintem én már csak annélkül!!!

Évi!
Nem felejtettem el a tel.számot de apa tegnap későn jött és akkor már nem nyaggattam ilyenekkel!

Voltunk ma védőnéninél!!!!!!!!!!!!!!
És azt mondja ha főzeléket csinálok neki akkor tegyek bele egy teáskana sajtot,vagy túrót a fehérje miatt :shock: :shock: :shock: Én még erről nem hallottam de hát ő a védőnő!
A gesztenyét meg valahol már 5hónaposan is adják a gyereknek,én még húst sem mernék neki adni,még olyan pici!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Szilbee!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Hali!

Hát, Katlina, szerintem meg ne tegyél bele. Az ugyanúgy tehéntej fehérjét tartalmaz, ami miatt ugye a tehéntejet sem ajánlják. Hú, hány éves az a védőnő???

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Ja, és ráér a telefonszám, úgyis a tavasszal csináltatjuk, csak addig kellene hogy milyen költségeink lesznek, és előre le akarom fixálni az időpontokat (már amennyire ezekke a szakemberekkel lehet)

Szilbee, töltöm az oldalt, mindjárt 100 :lol: :lol: :lol:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Fanna!
Elfelejtettem, de már tutira túl vaygtok rajta, 5 hótól adható almás gesztenyés husi. De meggyel is tutira fincsi lehet, még én is megenném, persze egy nagy adag tejszínhabbal. :lol: :oops: Hoopsz, diéta. Diétás tejszínhabbal. Ja ma rakott zöldbabot ettem. isteni volt!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szilbee!
Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Fanna, bébikaja a gesztenyés.

Dorka, képzeld, ma leszólítottam egy csajszit a városba. :oops: Mentek előttem, tolta a kisbabáját, nem láttam, hogy fiú, vagy lány. Aztán a Petőfi suli előtt, ahogy álltunk a zebránál, megkérdezte, hogy nem Dorka vagy véletlenül? :lol: Szegény nézett rám kerek szemekke, én meg elkezdtem magyarázni neki, hogy a fórum, meg az internet..... :oops: De persze nem te voltál, de kiderült, hogy a kislányát viszont Dorkának hívják. :lol:


Niki! Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok nincs időm visszaolvasni.

Üdv Ditke!

Szilbee! Boldog szülinapot! Nagyon jók az új vonalzóid!

Már megyek is!

Üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


ÓÓÓ! Köszönöm! Köszönöm Mindenkinek a köszöntést! Tényleg olyan jól esik!!! :D

Grétinek is nagyon köszönöm! Nagyon szépet választott! Dobok egy puszikát Neki érte! Kép

Katlina!
Hát az amit a védőnő mondott, nagyon durva. :? Tényleg korai lenne még! Nagyon jól látod, tényleg pici még hozzá... vagyis nem eléggé érett az emésztőrendszere... az allergiáról nem is beszélve.

Dorka!
Hát igen!!! Már 36 hetesen is hatalmas pocid volt!!! :shock: :D

Ildi!
Hát ilyen előfordulhat. :lol:

Erika!
Nekem Levente születése után majdnem pontosan 6 hónapra jött meg. Bár előtt egy hónappal (pont Szent Este) volt egy olyan erős görcsöm..., hogy megmozdulni nem tudtam... de az még nem az volt... szerintem, mert anyum is beszámolt egy erős vesegörcsről aznap estéről (volt akkor valami nagy front meg szélvihar...stb.).
És te mit szedsz görcsoldó gyanánt?

Judit!
Szerintem jól döntöttetek, hogy nem erőltettétek a mai ovizást. Grétinek is idő kell, hogy megszokja a dolgot. Biztosan csak kifizetődik a türelmetek!!! :)
Leti egyébként hogy viseli, hogy nincs vele a nővérkéje??
[/b]
szilbee
 
 


Olga!

A szülinapi készülődés miatt vagy így behavazva? :)
szilbee
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ditke2007 2010.05.18 14:34-kor.

Kép

Kép
ditke2007
 
 


BOLDOG NÉVNAPOT SZILBEE!

Kép



ÉS PERSZE ÜDV. MINDENKINEK!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Kati!
Köszönöm Neked is! :D

Ditke!
Várjuk a beszámolót! Remélem rendben lesz a picúr csípője!!
szilbee
 
 


Ja a karácson miatt... kicsit elkezdtem nosztalgiázni... átfutottam Levente első karácsonyi képeit...

... és nem bírom ki, hogy ne tegyek párat... :oops:

Dorkával! Ez az egyik kedvenc képem! Olyan szépek, nem?! :D
Kép

Itt pedig a kis Mester Hármasunk! Ami hamarosan Mester Négyessé bővül! :)
Kép


No Évi! én is töltögetem az oldalt! :lol:
szilbee
 
 


Akkor én is töltögetem...

Most beszéltem Ivettel, vasárnap este feküdt be a kórházba Pesten. (akkor volt éjjel ügyeletes a doki). Azóta egyszer látogatta meg, semmi vizsgálat nem volt, holnap lesz UH. 6-an vannak egy szobában, állandóan cserélődnek a szobatársak. Azt mondja, hogy kb. 30 szülés van egy nap.
Teljesen elege van, rá sem néznek, már jönne inkább haza...

Kati, ez nem ér, írj már egy pár sort magatokról is!!!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


30 szülés egy nap????!!! :shock: :shock:
szilbee
 
 


És tényleg az az érdekes hogy a babaszoba oldalon is olvastam egy túrós receptet,ami 4hóstól adható,na de mindeggy mi ezt kihaggyuk!
Mert hát én asztmás voltam,és Robi is örökölhette a hajlamot,és allergiás reakcióként előjöhet nála szóval nagyon átgondolom mit mikor adok neki!

Szilbee!
Jók a képek!
Nekem olyan másnak tünsz ott!
Pedig még élőban nem is láttalak :D :D

Kép

Kép
katlina
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?