Új privát üzeneted érkezett!

Csubi merre vagy??? Hiányollak nagyon. :(

Kép
Kép
nati80
 
 


Jól eltűnt mindenki :shock: Csubi, majd én is kérdeznék valamit Tőled, ha itt vagy, vagy leszel :)
magdolnam
 
 


Itt vagyok!
A fiam alszik, a kaja fő, a hajam megmostam, a délelőtti kupit összepakoltam és már fel is mostam :)

Mágnes és Márti bejelöltetek titeket az iwiwn.

Mágnes: nagyon ari a kis Anna. Olyan kis szép arca van. Nagyon helyes babó :)

Márti: el vagyok ájulva még mindig Hunor göndör fürtyeitől. De Robi is helyes srác. :) Egyébként a képeken olyan jó tesóknak néznek ki. Valóban azok?
Lányrecept: peteérés előtt kell apára ugrani, mert a lányos sejtecskék tovább élnek. ;) Bár én nem hiszek ebbe.

Odri: nekem a fiammal a huszonsokadik hétig hányingerem volt és hánytam is sokat, úgyhogy neked még sok idő van hátra hogy elmúljon ;)

Csubi: te hogy vagy?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 

 
 

Én is itt vagyok, csak folyamatosan anyagot keresgélek a neten a szakdogámhoz. Elég nehéz, még csak most kezdek bele, de már utálom az egészet és nincs is kedvem hozzá.
Nekem elmúlt a rosszullétem, csak marhára álmos vagyok. Olyan egy gané idő van nálunk. Mikor ebédeltem annyira besötétedett, hogy a kaját sem láttam.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok Csajszikák!
Uhh nem is bírtam visszaolvasni. :):):):):) (kicsit el vagyok most veszve)
Szuper lesz ez a hónap remélem! :):)

Odri! Tudom hogy van teszted otthon!!! TEssék egyet gyorsan csinálni!!! MOST MOST!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Nyuszifülű már hipohonder. Megállapítottam hogy óriáscisztám van, petefészekrákom, endometriozisom pco, petefészekgyulladásom................bla bla bla.......! Azt hittem a 41 napos cikluskámat megfejelem egy jó kis bő mensivel, a fenéket..nem is volt vészes :cry: :cry: :cry: Most mult el a mensim. És fáj a hasam. MÉg mindig fáj. Szúr bal oldalt meg alul. A mellem is. EGyszerűen gutaütést kapok. :lol: :cry: Inkább akkor skrizofén leszek :lol: :lol: :lol: Nagyon kész vagyok lányok! :(
Felhívtam a dokit, holnap kell megint felhívni, mert lehet nem ér addigra vissza. :(. Már felkészültem lelkileg mindenre. :cry:

Na jó nem sírokrívokpicsogok.

POZITÍV TESZTEKET AKAROOOKK LÁÁÁTNÍÍÍÍ!!!!!!


puszillak benneteket!!!

Üdv:
Fülűűűű
nyuszifülû
 
 


Nyuszi!

Meddig tarott a vérzésed? Lehet nem is az volt. Vérzés mellett is lehetsz terhes. Vagy még nem élesben megy a dolog? Hogy is van ez nálatok? Sose tudom, már annyian vagyunk. Te is csinálj egy tesztet!

Kép
Kép
nati80
 
 


Nyuszi!
Láthatsz + tesztet, mert tegnap reggel Csubi feltette nekünk!

Kép
Kép
nati80
 
 


Fülű:
ne légy már úgy elkenődve!!! :lol: :lol: Csak +++++-an!!! :lol:

Ja igen, és már van egy + tesztónk amiben gyünyörködhetünk, a csubié :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nati: mi lesz a címe a dolidnak? Fú én is utáltam írni nagyon. :)

Nyuszifül: mire alapozod ezeket a butaságokat? Ne légy ilyen kis naga. Holnap felhívod a dokid és el is mész és megmondja hogy semmi bajod. ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Nyuszifülű:
Ezt neked küldöm, hátha egy kis mosolyt csal az arcodra :D Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Kisvirág

Még nem alakult ki, de az biztos hogy a 2007-2013 időszak hulladékgazdálkozásról írok, de hogy ezen belül hogy hozom össze az még rejtély.

Kép
Kép
nati80
 
 


Ja, mi általába igy járunk amikor elindulunk nagy bevásárlásra :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Szia Nyuszifül!

Mi ez a negativ gondolkodás??? Nincs neked semmi bajod :!: :!: :!:
Majd ezt a doki is elmondja neked!!!!

Szóval fejezd be :twisted: :twisted:

Még nem csinálok tesztet, mert még korai lenne.
Szerdán kell megjönnie....addig várok. Remélem holnap reggel nem esik vissza a hőm :cry: :cry:
Egyenlőre még reménykedek...

Kép
Kép
odri
 
 


Kisvirág:
a kérdésedre válaszolva, hát általába jó tesók, de néha nagyon "hajbakapnak"
Megnéztem a képeiteket az iwiw-en, hát nagyon aranyos a kis Kende baba!

Es mind azok vagytok :lol: :lol: :lol:
Nati, te olyan vagy mint amilyennek elképzeltelek :oops: :D
Szimpatikus első perctől :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Odri
Nem fog visszaesni a hőd. Ez egy nagyon jól induló hónap. Mindenkinek szerencséje lesz.

Nyuszifül
Tényleg ne legyél hipohonder, mert a gondolat teremtő erejű. Csak pozitívan szabad gondolkodni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Márti
De aranyos vagy! Köszönöm.
Miből gondoltad, hogy így nézek ki? na és milyen a nagy Ő-m?

Kép
Kép
nati80
 
 


Nem tudom, csak egyszerüen egy képet alkottam rólad és nem csalódtam :wink:
A nagy Ő-d jóképű és ahogy elnézem nagyon találtok :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Végre én is leültem pihenni egy kicsit, aztán jön a párom és átkell adjam a helyet :cry:
Hu, a tegnap beletaposták a padlószőnyegbe a tortát a gyerekek, volt mit takaritsak...

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti
Jó ha tud így aludni a fiad, mert legalább nem nyűglődi végig a vásárlást. Nagyon nehéz gyerekekkel nagybevásárlást csinálni. Főleg, hogy sokszor a pénztárnál veszi észre a szülő a több ezer Ft-os meglepetéseket, miket a gyerekek pakoltak be. Ha gyerekekkel megyek bevásárolni, tuti hogy legalább egy ezressel többet költök. Ez egy kicsi 5e forintos bevásárlásnál van. Superman-es nyalóka, hercegnős pehelycukor. Csupa egészséges és finom cucc.

Kép
Kép
nati80
 
 


CSUCSU!!!
Te, hogy vagy???Gyere gyakrabban!!!
Meg PUMUKLI, NATI , KRISZTA ??? merre vagytok???
Bocsi, ha valakit kifelejtettem :oops:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


ÚÚÚGGGYYYY ahogy mondod , Nati!!! :lol: :lol: :lol:
És milyen szivolvasztóan tudnak nézni meg könyörögni amikor megtiltod nekik :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Itt Pesten elég pocsék idő van, napocska sehol. Ja és álmosító :(
magdolnam
 
 


szia Magdolnam!
Nálunk is pocsék az idő olyan szomojúúú :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti: jópofi ez a nyuszi :lol: Ez a fiad? Így bealszik a kocsiba? Tök jót röhögtem. Köszi a Kende dicséretet :)

Nati: jó téma. Mikorra kell kész lennie? Mikor államvizsgázol?

Odri: tudod itt mindenki drukkol neked, úgyhogy a hőd szépen fennmarad. ;)

Bevásárlás: szombaton beugrottunk az auchanba, de annyian voltak, hogy azt mondtam nem veszünk semmit. Na ennek ellenére otthagytam 6000 Ft-ot. Vettem Kendének két játékot :D :D Egyébként Kendével lehetetlen menni, mert össze-vissza szaladgál. Apa meg utána én meg gyorsan dobálom a kocsiba ami eszembe jut és futok utánuk. Mikor a Corába voltunk megkérdezte a pénztáros hogy miért nem ültetem a kocsiba? Jó vicc. Nem ismeri a gyerekem. Ez egy örökmozgó. Két percet se tud nyugton ülni. Ja és ami poén, hogy feláll a bevásárlókocsiba, szóval élet meg a veszély a kölyök.

Itt is szar idő lett. Havaseső esik. Épp készültem volna ki a gyerekkel, még jó hogy kinéztem előbb és még nem öltöztettem fel. Boltba is kéne menni, de így nem tudok. Majd ha apa hazajön elküldöm. :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


nagyon vicces a bevásárlókocsis kép :lol: csoda, hogy nem ütötte agyon az "áram". Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de engemet mindig megcsíp a bevásárlókocsi, ha hozzáérek.
magdolnam
 
 


Odri! Mi a nagy helyzet Veled? Jól vagy?
magdolnam
 
 


Kisvirág
Az a nagy helyzet, hogy fogalmam sincs mikorra kell leadni. Talán április. Nagyon remélem nem hamarabb, mert amilyen tempóban haladok vele jövő dec-re se leszek készen.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!
Hát a mai nap is jó sok visszaolvasni valóm volt. :) :) :) :)
Felteszem a görbémet. Kíváncsi vagyok mi a véleményetek. Szerintetek lehet beágyazódás ennyi idő alatt (9 nap)? Amúgy 28 napos a ciklusom.
Kép [/img]
p__lilla
 
 


Lányok!
Nekem nagyon szúrogat a hasam egészen lenn. De már nem csak a jobb oldalam, mint pé-kor, hanem a bal is és közép is. Akkor ez mi??? Nem szabadna még megjönnie.

Kép
Kép
nati80
 
 


Lilla
beágyazódáshoz 7-12 nap kell, tehát elméletileg igen. Szép a görbéd nagyon. Hasonlít az enyémhez.

Kép
Kép
nati80
 
 


nekem jobb oldalt szúrogat, meg középen, persze lennt. Nati, nincs émelygésed?
magdolnam
 
 


Nati
A hó elején azt hittem, nem lesz pé, aztán azért belehúzott. Bízom benne, hogy 1 kiskatona kibírta addig. :) :) :) :)
Most ilyenkor mikor van tüszőrepedés? Aznap, mikor lemegy a hó, vagy aznap, mikor felmegy? Mert akkor nem sok az esély. :cry:
p__lilla
 
 


Lilla
Tüszőrepeséd után esik le a hő. Általában hajnalban van ez. Tehát előtte 1 nappal már van esély és aznap este.

Magdolnam
Émelygés elmúlt, miután ebédeltem. lehet csak az idő miatt volt az egész. Apukám is rosszul volt, de ő tuti nem terhes. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
nati80
 
 


Kisvárág! Köszi, remélem tényleg fent marad. De nem merem beleélni magam, hogy sikerült.
Azért jó lenne.... :lol: :lol: :lol:

Magdolnam! Köszi jól vagyok. Semmi mensis tümetem nincs :wink:
Csak a szokásos hányinger és gyomorégés. Ja meg éhes vagyok és sűrűn kell pisilnem :lol: :lol: :lol:
Te hogy vagy?

Nati! Remélem igazad lesz
:!: :!: :!:
És ez a hónap mindenkinek jót hoz, neked is! Mert gyanús vagy ám :wink: :wink:

Nyuszi????

Kép
Kép
odri
 
 


Akkor elég jó időbe volt a hancúr, nem? :) :) :) :)
p__lilla
 
 


Odri
Én valahogy azt érzem, hogy most biztos nem vagyok terhes. Eddig annyira vártam és minden hónapban azt hittem na most összejött, mert nem jött meg. De most, hogy csinálom a görbét nyugodt vagyok, mert tudom még nem is kellene megjönnie.

Kezdek aggódni Csubi miatt. Hol van? MIért nem jelentkezik? Tud róla vki valamit?

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati
Pedig neked is elég babás tüneteid voltak. Azért bíztam benne, hogy esetleg te is...

Magdolnam
Neked is jók az esélyeid szerintem a tüneteid alapján. Mikor is kéne megjönnie?

Most én is úgy érzem, mintha meg akarna jönni. Ezt kb. ma 10 óra óta érzem. De hát még korai lenne, mert pénteken van itt a ideje.
p__lilla
 
 


Lilla
Lehet beágyazódási fájdalom is. Tényleg elég volt az idő, mert a kisfickók 72 órát iséletben tudnak maradni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Lilla
ha csak pénteken kell megjönnie, attól még fájhaz azért a hasad. De azért is mert már igazodik a méhed a következő 9 hónaphoz. :lol:

Kép
Kép
nati80
 
 


Szia Lilla! 15-16-ára (NEM) várom a mikit... már alig bírom ki ezt a kis időt. Valahogy teljesen nyugodtnak érzem magam. Azt nem érzem, hogy miért, csak nyugodt vagyok
magdolnam
 
 


Magdolnam
Akkor egyszerre fogunk + tesztelni. Neked mikor volt pé?
p__lilla
 
 


11.01-én volt az ovu teszt a legerősebb, illetve akkor éreztem a középidős fájdalmat :D
magdolnam
 
 


igen +++++++++os tesztek lesznek (remélem) :lol:
magdolnam
 
 


Akkor neked pont a közepén volt ovud. Az jó. Volt idő beágyazódni. És mióta érzel tüneteket?
p__lilla
 
 


CSUBÍÍÍ!!! Uh....kicsit kimaradok, és máris lemaradok! Juhéjjjj!!!! ÚÚÚ de jóóóó!!!

Odri! Tudom hogy van otthon LH teszted is!!! TEssék egy orákelt csinálni. !!! A kedveméééééé!!!! :):)

Jajj Csajszik köszönöm a bátorítást, már nem is vagyok annyira lehangolt!!! :):) Drágák vagytok!!! :lol: :lol:

Nati: 7napig volt. Kizárt a babó, mert ahhoz meg túl erős volt. :cry: Na de majd a december, az az én hónapom lesz (hihi ezt mondtam a novemberre is. :) )

Lilla picit feljebb kéne még lökni azt a hőt, lehet bizakodni! :) A 28 napos ciklushoz a 10napos luteális fázis kicsit kevés, én a 15-ik napra tenném a pét!!! :):)

Puszi mindenkinek!!!

És kis önző leszek: még akarok poz tesztet látni, még akarok poz tesztet látni........még még még.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MILLIÓ PUSZ MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Fűlűűű
nyuszifülû
 
 


Már egy ideje... Nem tudom pontosan, de kb 11.01-után olyan 5-6nappal. Émelygés, szédülés nagyjából ennyi. Volt 1 nap mikor a nyáltermelésem eléggé megindult. De ma éjjel sztem elég szarul lehettem, mert álmomban hánynom kellett
magdolnam
 
 


senki sehol :(
magdolnam
 
 


Nyuszifülú
Szerintem a 19.nap volt ovum, mert nagyon fájt a derekam, és utána nap semmi, tojcsi a 17. napon. A hőmet hónaljban mérem, lehet azért alacsony. 19. óta mérem szájban is, úgy 3 tizeddel több minden nap. Szerinted úgy már jó a hőfok?
p__lilla
 
 


Magdolnam
A tünetek csak az után vannak, amikor már beépül a babó? Mert akkor neked hamar megtörténhetett. Azt olvastam, hogy minél hamarabb épül be, annál kisebb a korai vetélés valószínűsége.
p__lilla
 
 


Magdolnam: engem is meg szokott csípni a kocsi. Apa szerint tele vagyok energivel :D

Nati: csak elkezdeni nehéz, aztán megy az :) Gyanús a has szurkálás ;)

Lilla: általában 7-12 nap alatt ágyazódik be a babóca.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?