Új privát üzeneted érkezett!

Szezso!
Sajnálom azt a rahadt Piri banyát! :evil:
20150601134430
 
 


Szezso!

Sajnálom, hogy megjött :( Francba :(

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szezso!

:cry: annyira gyűlőlőm már ezt a rohadtat...mindenki pirijét nagyon átérzem, sajnálom

Nem idegeskedem jeléentem, mert hőm 36,2 vot reggel, apa megszeretgetett este, holnap inszem, nem lehet gond a randival érzem :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Mami!

Nekem is szerencseszámom a 13-as, remélem most duplán az lesz. :lol: Ja, és BMC-s vagyok.

Képzeljétek, hogy amikor szombati puregont beadtam már csak 25 egység volt benne, pedig még 50-nek kellett volna. Remélem, ettől nem lesznek kisebbek a tüszőim... Ja, és hétvégén szinte semmi tojcsifehérjém nem volt, de ma reggel annál több. :roll: Remélem, holnapra azért minden rendben lesz, és megrepednek azok a tüszőcskék.
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Mami!

Tényleg nem lehet gond! Nagy drukkok holnapra! Már írtam egyszer régen, de nekem a szerencsenapom a kedd. Legyen neked is az!

Nemone!

Ebből nem lesz baj, hogy kevesebb anyag volt a penben. Amelyik tüsző meg akart nőni, az már megnőtt :)
Nálad nem csak az inszem miatt lesz jeles nap a holnapi, ha jól emlékszem :) Mást is ünnepelsz majd :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Hali csajok

Nekünk sem sikerült :( totálisan negatív a tesztem. Piri még nincs.

Szezso sajnálom :(

Lmami drukk :)

Nemone nyugi nem lesz baj ebből
kokusz
 
 


Jó reggelt!

Kókusz hányadik dpo?
Vendég
 


Évi!

Igen, mást is ünnepelek... Amúgy elkezdtem érezni az oldalamat, ahol a tüszőket látta a doki, úgyhogy biztos elég nagyok, ha már ma érzem. :lol:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Bonikám 14. nap :)
kokusz
 
 


Kókusz Hogy az a.... :cry: :?: akkor várjunk....
Vendég
 


Boni

Ja várjuk a mensit, már beszéltem a dokimmal, ahogy megjött indul a következő inszem. 3 a magyar igazság :)
kokusz
 
 


Kókusz vazeeeeeeeeeee

hát nem megy ez se pikkpakk ugyebár nekünk de miért is gondoltuk? :shock:

Tetszik hogy azonnal mehet a következő, szuper!

nekem ha ez nem sikerül, akkor csak januárban lesz a következő (jelzem ucccccccccsó) és márciusban lombik. De mért ne sikerülne? :wink:
Vendég
 


Lmami

Hát nem bizony ... pedig én olyan optimista voltam ... na de majd a harmadik :)
Neked ez most hányadik lesz?
kokusz
 
 


2. gyün....kitudja...remélrn nálam kettő a magyar igazság :lol:
Vendég
 


Szezso!
sajnálom,a francba :evil:

Nemone,Lmami!
drukk,drukk,drukk++++++++++++ :lol:
13.-a szép nap :P

nekem nem akar megjönni,pedig ma is nega a tsztem,16.dpon,ugye ez elég egyértelmű :( el kéne dobnom az utrot és meggyünne,nem? :roll:
Vendég
 


nekem utro mellett gyütt
Vendég
 


Kókusz!

neked se jött még meg? :roll: szedsz vmi progit?
Vendég
 


Kokusz!

Sajnálom... :cry: :cry: :cry: Azért a táblába még juszt se írom be, hogy nem sikerült... :wink:

Nemone!

Hááájóóóhogy, bizti szép tüsszencseket növesztesz!

Vicuska!

Ez tényleg nem hangzik túl jól :( Gondolod, hogy az Utro fogja vissza pirkót?

Anyo!

Hol vagy bébi? Hogy érzed magad? Álomkór üldöz még?

Matyika!

Ugye nem jött még meg?

Réka, Nellike!

Ti is régen írtatok már :)

Ma kiváltottam a Clostimat, már itt figyel a polcomon :) A 3. napon kezdem szedni, hát mit mondjak, gyógyszerszedést így még nem vártam :) Állatira várom, de legalább ugyanannyira izgulok is :roll:

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Boniko, Szezsó, Kókusz, Vicuska nagyon sajnálom. De akinek még nem jött meg, NEM FELADNI TELJESEN, majd, ha megjött. És csak optimistán: állítólag a legtöbb inszemes a 2., vagy 3. alkalommal maradt babás!

Nekem csütörtökön UH, majd kiderül... Ez az utolsó inszem, utána februárban lombik.

Réka

Réka
réka66
 
 


Lmami úgy legyen ahogy mondtad, kívánom neked hogy sikerüljön a második :)

Vicuska abba kéne hagyni az utrot, attól nem jön meg... én már nem vettem be ma reggel a duphastont

Évi köszi aranyos vagy :)

Réka neked is köszi :)
kokusz
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy az utobbi napokban nem mindig van időm jönni, de a munka!!! Szóval a kérdésre válaszolva még seemi, ma a 35. napon vagyok :oops: :oops: :oops: Már kezdünk egy kicsit izgulni, de a hétvégéig várunk türelmesen.
Sajnálom akinek megjött, kitartás!!!

Vicuska?
Hányadik napja nem jön meg, és mikor szokott megjönni?
Mert mi is azért várunk a teszttel, mert a 32-33. napon jött meg az elmúlt fél évben, és ugye ma vaolt a 35. ezért beszéltük meg, hogy a hétvégéig mindenképpen várunk.

Képzeljétek ma beszéltem a barátnőmmel, és kiderült a 14. hétben van, de már a lombikra volt időpontjuk, mert a párjánál volt nagy gond, és teljesen természetesen jött össze nekik, véletlenül. Szóval még vannak csodák, erre szokták mondani.
Na, de most látom mennyit írtam.
Sziasztok, majd még jövök. Drukk akinek még nem jött meg, és aki most készülődik az inszemre, lombikra.
Matyika
matyika79
 
 


Mami, Nemone!

Nagy drukk nektek mára!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Mami, Nemone, nagyon drukkolok Nektek! Azóta már talán túl is vagytok rajta, a fiúk elindultak randizni! :wink:

Szezso, Kókusz, Vcuska :cry: :cry: :cry: :cry:

Évi, itt vagyok, olvaslak is Benneteket kutyafuttában, de nem nagyon van időm semmire - Dorka tegnap kezdte az ovit, járunk beszokni.
Köszi, jól vagyok, jobb petefészkem fájogat néha. És a hülye progi bekavar... Rendesen álomkóros vagyok, cicijeimet ezerrel felpumpálta... De nem nagyon érek rá ezzel foglalkozni, az ovi leköti minden energiánkat.
Hajrá Closti, hajrá inszem Neked is!!!!! :)

Szilva, boldog névnapot, ha még olvasol bennünket!

Matyika, szerintem tuti ott a zebra! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Anyo!

Gratula az ovis nagylánynak! Tényleg, még figyelem elterelésnek is tök jó!
Már kiváltottam a Clostit, várja a sorát :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi, köszi!
Mikor esedékes a kezdés kb?

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Lányok, a repiszuri hcg-je mennyi idő alatt ürül ki a szervezetből?!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Anyo!

Szombaton kezdem a Clostit szedni, mert holnap kell megjönnie. Úgy tudom, hogy a szuri 10 nap után ürül ki, de lehet, hogy nem kell ennyi idő neki. Miért, csak nem...?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Hű, Évi, akkor nagyon drukkolok!!!!
Á, nem teszteltem, még csak a 6 napja volt az inszem. Pont azért kérdeztem, hogy nehogy túl korán lőjek el egyet van itthon 10-es és utána csalódjak mert megjön... De vasárnapnál előbb nem fogok, azt hiszem...

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


NA megvolt a nagy nap, szuper volt... :lol: Persze kicsit fájt a méhszájcsipkedés miatt, de egyefene kibírjuk :lol: :wink:

nagyon bízakodó vagyok most, juszt is pozítivan állok hozzá :lol:

Nemone hogy telt?

puszi mindenkinek
Vendég
 


Mami! Én is nagyon bizakodó vagyok!

Érdekes én most semmit nem éreztem, sőt meglepődtem, hogy milyen hamar megcsinálta. Bár lehet, hogy megzavart a fájdalmas UH-vizsgálat, hiszen amúgy is fájt a jobb oldalam, erre még jól meg is nézi a doki, hogy mi újság odabent. De legalább tudom, hogy mindkettő megrepedt, és azt mondta, hogy nagyon sanszos ez a hónap... :lol:
Ugye az nem baj, ha picit vérzek?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Lmami,Nemone!


babatapi megy++++++++

Mami!

csak nem megkerült a hőmérő????azt hittem eltört :wink:
Vendég
 


MAmi, Nemone és persze mindenki!

http://images.google.hu/imgres?imgurl=h ... u%26sa%3DN


Évi drága nemsokra ++++++++ vagy lehet nem is kell beszedni clostyt?

:wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Sajnos ma reggel barnázgatok, ugyhogy gyorsan megyek veszek egy tesztet. Majd késöbb jövök, és mondom az eredményt. Pedig ma már a 37. napon vagyok. :? :?
Matyika
matyika79
 
 


Matyi!

:( de tudod,barnázgatás lehet babásan is,druk++++++++ :lol:

Boniko!

:P megnéztem,és 5-öt megtaláltam :wink:
Vendég
 


Matyika

Progeszteront még szeded?

Vicuska

Nálad mi újság van?

Nekem még nem jött meg, de a múltkor is így volt hogy szerdán délután jött meg úgyhogy ma délutánra várom ....
kokusz
 
 


Kókusz :D

én még szedem a progit,holnap megyek dokihoz,tudod,a remény hal meg utoljára...még nem jött meg,persze tudom,hogy csak a progitól,de.... :roll:

te már teljesen lemondtál erről a ciklusról? :shock: :roll:
Vendég
 


Vicuska

hát a tesztem totál negatív volt, és azért ha valami lenne ott akkor annak már látszania kellene
Hát amíg nem jön meg persze van remény de nem ringatom magam hiú ábrándokban ... :) max kellemeset csalódok.
kokusz
 
 


Sziasztok!
Na ma egész nap világosan barnázgatok, beszéltem az aszisztenssel, holnap reggel kell tesztet csinálnom, már meg is vettem. :oops:
Kokusz!
Igen még használom, pont ezért hívtam fel a kórházat, hogy mit csináljak. Mert ha pozitív akkor folytatni kell a 12. hétig, ha negatív, akkor pedig abba kell hagynom.
Szóval már nagyon izgulok, kérlek szorítsatok nekem!!!!!!!
Matyika
matyika79
 
 


Matyika ++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Matyika!

drukk+++++++ :lol:
Vendég
 


Ti hogy raktátok be a nőivonalas vonalzót? nekem a képek nem rakja be, a kódját meg nem látom.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Bocsi, kicsit eltévesztettem a topicot, mert titeket csak olvasgatlak egyenlőre. Szóval bocsi: Légyszi nem tudnátok segíteni? :?
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Meg van, hogy hogy kell.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky ügyi vagy! :lol: jöhetsz ám ide is ha gondolod! :lol:
Vendég
 


Boniko!

6 négylevelűt megtaláltam...

Matyika!

Teszteltél? Szorítok!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Dobok görbét lánykák

puszi és szorítás mindenkinek.... :lol:

Lehet émelyegni a 2. napon? :shock: Mer én azt teszem :lol: najó ez még bizti a tüszőrepi szúri maradék hcgje, de nem rossz :lol:

Kép
Vendég
 


Mami!

:D

Te mikor fogsz tesztelni? Látom Évi beírta a táblázatba november 27-ét, de én valószínűleg csak 29-én fogok...

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Persze, ha kibírom addig... :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Hát, csajok, nekem megjött, de nagy játékos ám ez a pirkó, direkt késett két napot, megvárta, amíg reménykedni kezdek és csak aztán jött meg... Hát nem gy dög?!
Viszont ma van anyu szülinapja, jó kis dátum, így tuti könnyű lesz megjegyezni az utolsó mensi első napját.

Mami!

Drukkolok, hogy kettő legyen magyar igazság :) Na de khmmm, mintha olyasire emlékeznék, hogy ebben a ciklusban nem mérsz hőt...:wink: :twisted:

Nemone!

Neked is megadrukk! Egy ici-pici vérezgetés még szerintem belefér ilyenkor.
Önkényesen mindenkinek 14 nappal az inszem utánra írom a tesztet :) Írjam át nálad 29-re?

Matyika!

Na, mi újság? Teszteltél?

Kokusz!

És nálad mi tényállás?

Vicky!

Gyere csak bátran :) Mesélj magadról, ha gondolod :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?