Új privát üzeneted érkezett!

jó reggelt! Forog velem a világ és ezzel együtt a gyomrom is :? éjjel azt álmodtam, hogy hánynom kell, ott áltam a klotyó felett és nem jött ki semmi... a hőm peckesen 37fok
magdolnam
 
 


és én is úgy érzem, mintha menszis görcseim lennének+szurkál a pocak
magdolnam
 
 


Magdolna
Neked még hány nap lenne hátra? Nekem 7 és én is fura tüneteket produkálok, de tudom, nem lehetek terhes. Szerinted akkor most mi van???

Kép
Kép
nati80
 
 

 
 

nekem 15-16-án aktuális.Nem tudom mi lehet veled.... még azt sem tudom velem mi van. Voltatok együtt védekezés nélkül?
magdolnam
 
 


fura, mert nekem is, mint neked már rég óta fenn áll, de nem tudom ezeket a tünetekt hova rakni :roll:
magdolnam
 
 


én is úgy érzem, hogy megjön
a hőm ma is 37

Kép
Kép
odri
 
 


mi voltun együtt a pé estéjén, 21. cnapon, de mint mindig a végén védekezünk. De tudjuk jól, gogy van az ún előváladék, ami becsúszhatott véletlenül. NEM??? :lol:
De lehet egyszerű a női hormonok, amikhez nem vagyok hozzászokva, hiszen csak 2 havonta érzem.

Vegyél olyan tesztet, amit mondtam. CSINÁLD MEG HOLNAP REGGEL!!!
DISCOLOR a neve. Elég érzékeny.

Többiek hol vannak? Én közben spanyolt tanulok, de azért be-be nézek.
Magdolnam, csak skype-on tudunk beszélni, írni. A többit nem hajlandó megnyitni, letölteni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Odri
Hány nap van még hátra? Mikor volt pé-d? Lehet te is uazt, uazért érzed?

Kép
Kép
nati80
 
 


10.31-én
Mi nem védekeztünk elötte és utána is mindennap együtt voltunk :oops: :oops: :oops:

Elvileg szerdán kell megjönnie :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
odri
 
 


És érzel furcsa, szokatlan tüneteket? Azon kívül, hogy meg akar jönni?
csütörtökön csinálsz tesztet? Igaz már most is kimutatná egy érzékeny teszt. nekem a discolor bevált.

Kép
Kép
nati80
 
 


sziasztok csajszik!!!!!!

nem volt időm visszaolvasni,majd ebéd után jövök addig próbálom elvégezni a feladatom!!!!!!!!

Natasa:én ugy tudom hogy a hő emelkedése az azt jelenti volt pé.és ha minden rendben van 10-12 napig fennt kell maradjon mert akkor tud beágyazódni.elvileg ez lenne a normális.de cáfoljatok ha hülyeséget irok mert nem akarok senkit megilyeszteni :oops: .

nálunk apa mostmár minden reggel kérdezi a hőt!!!!!ugy izgul látom rajta :lol: :lol: :lol: .de mondzam neki hogy csak hétvége körül lesz ez érdeke,most ez igy jó.

csajok du.itt ülök addig visszaolvasok meg elvégzem a munkám :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

pusssszz nektek!!!!!mano
manocska2008
 
 


Várunk vissza Manocska délután.
Én délután a szakdolgozattal fogok foglalkozni, de azért itt leszek.

Kép
Kép
nati80
 
 


ja nállam nincs tünet!!!!!ezt elfelejtettem irni.....de az is tünet ha nincs tünet :wink: nekem a fiuknál sem volt semmi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mano
manocska2008
 
 


Sziasztok!

Jenny: kívánom, hogy álmod valóra váljon. És legyen egy ilyen kis huligánod.

Nati: pont így védekeztek a barátnőmék is és most 6. hónapban van ;)

Odri és Magdonam: fú akkor lesz a héten még két + teszt. JUHHÉÉ :D :D

Többieknek sok puszi.

Én a 22. cn vagyok, de semmit nem érzek. Lehet ez a jó :) Holnap megyek vérvételre reggel. Nem sok kedvem van, de muszáj.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Csajok, nem akartok görbét feltenni? Kiváncsi lennék, kinek milyen. Én már nem tudom, mi a jó, meg mi nem. Majd kiderül. Kéne vennem ovutesztet, akkor nem görcsölnék azon, beteszi-e a vonalat a program.
De nincs kedvem dolgozni menni....hétvégén meg nem leszünk itthon. Jaj...lenne már Karácsonyi szünet. Vagy lennék már 4-5 hónapos terhes..... :)

Kép

Kép
jenny29
Mór
 
 


nekem most nagyon kavarog a gyomrom és cikázik a szemem is, vagyis olyan fura vagyok. Öblögettem éppen, mikor elkapott ez az érzés. reszket kezem-lábam is. vagy elájulok, vagy elalszok. Mindenem nagyon fura. lehet az időjárás csinálja ezt velem? Nincs konkrétan hányingerem, csak olyan furán émelyeg a gyomrom, vagy valami ott benn.

Kisvirág
barátnődék mennyire a végén védekeztek? Mi általában az utolsó nagy hajrá előtt. Sokszor van úgy párom előtte, hogy megálljt parancsol. :lol:
Érdekes, mert ost úgy érzem tuti nem vagyok kismama és mégis furcsa érzéseim vannak. :?: :?: :?:

Kép
Kép
nati80
 
 


Jenny
Honnan szeditek ezeket az animációkat?

Kép
Kép
nati80
 
 


remélem lesz egy pár +++++++++teszt a hétvégén!!!!!!!!!Odri,Magdolnám,nekem Nati is gyanus,ja és Jenny :lol: :lol: :lol: :lol: .csajok izgi hét áll előttünk,remélem Muffin meghozta a szerencsét!!!!!!!!!!!!!

Kisvirág!!!!tündéri a kisfiad :lol: :lol: :lol: imádom a gyerekeket :lol: nálunk volt ho de elolvadt pedig a Máté kitartóan áll az ablakba és várta mikor mehet ki......reggek meg bekepcsoltam tv-t és meghallotta hogy havazás várható csak ugy ugrott ki az ágyból!!!!!lehet felveszem és minden reggel lejátszom :wink: végre nem kelett könyörögni........

fúúú csajok igy nem haladok,na még jövök!!!!

mano
manocska2008
 
 


Manocska
Én nem lehetek gyanús, mert biztos nem vagyok terhes, csak az időjárás kavar be. Bár igaz, hogy most elég fura vagyok. Szédülök, émelygek, megint fenn van a savam, és álmos is vagyok. Pedig majdnem 8-ig aludtam.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati: húha, ezek nagyon babás tünetek :lol: Hát a barátnőmék is így szokták. És a férje mondta is, hogy ő nagyon vigyázott, hát meg is lett az eredménye :lol: :lol:

Manó: édi lehetett a fiad ahogy kipattant : ) Érdemes lenne tényleg felvenni. Légyszi tegyél fel képet róla.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


sose lehet tudni :wink: :wink: :wink: .
nekem mélg mindig nem huzott vonalat........csunya gép :twisted: .

még jövök :D :D :D :D :D .

mano
manocska2008
 
 


Na én is beértem dolgozni :) Manó igazad legyen, bár ahogy már mondtam, nem merem beleélni magam. De az tök fura, hogy azt álmodtam hogy hányingerem van... akkor bizti az volt, mert szerintem az ember az álmában nem álmodik ilyet, nem?
magdolnam
 
 


magdolnam
ez így van. ha hányingered van álmodban akkor az is van.

Kép
Kép
nati80
 
 


sajnos nem tudok :( :( :( .de majd próbálkozok :oops: .

ugy látom már hogy neked is elérkezett az utolsó hét......miota probálkoztok????bocsi de elfelejtettem :oops: .ez egy izgalmakkal teli hét lesz :lol: :lol: :lol: :lol:

mano
manocska2008
 
 


Mi most már 7 hónapja. Miért nem tudsz feltenni képet? Mi nem sikerül? Segítek szívesen.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Manó ezt tőlem kérdezted? Mi 7hónapja próbálkozunk és ezen a héten dől el a dolog...
magdolnam
 
 


Sziasztok!
Jó ég lányok, ti aztán termeltek rendesen!! képtelenség gyerek mellett visszaolvasni benneteket! Szóval, ha így gáz nektek, akkor szóljatok, és nem jövök, ezen nem sértődöm meg. De tény, hogy szűkös időm van a gép előtt ülni.. :cry:

A pozitív tesztet viszont láttam, és nagy gratula hozzá!!! Gyorsan elő is vettem az én poz. tesztjeimet, és nosztalgiáztam kicsit.. :)
tisztára meg vagyok hülyülve a hormonoktól, amiket szedek.olyan hisztis Picsa vagyok, hogy csak na! még egy nap, és nem kell szednem .. Aztán meg kell jönnie, akkor meg azért leszek elviselhetetlen...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


aranyos vagy de majd a férjecském segit mostmár többet lesz itthon!!!!!van valami gond náltok??Kendével hamar kismami lettél?????ha már volt erről szó bocsi de csak délután fogok mindent alaposan átolvasni.......amugy nekem azt mondta a doki hogy 3-9 honap között még nincs gond sőt ez az átlag!!!!!2 hete voltam dokinál akkor mondta.remélem a topic meghozza a szerencséteket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

Magdolnám örülök a hányingerednek :lol: :lol: :lol:

Odri????????merre vagy alig várom már a pozitiv tesztedet :lol:

mano
manocska2008
 
 


Manó, szia!!! :D
Nem hiszem, hogy mami vagyok, de azért reménykedem.
Nati, az álomkór nálam is megvan. 8 órát aludtam az éjjel, de olyan hülye álmaim is voltak. Öngyilkos lett itt a házban péntek este egy fiatal srác, mert a barátnője el akarta hagyni. Lehet emiatt álmodom ilyen szellemeset.
A gif képek honlapja, én innen szedegetek:

http://gif.fpn.hu/_dwad_/frameset.php?p ... if.fpn.hu/

HA kiválasztod a képet, ami kell, akkor egér jobb gomb katt, mentés másként. Ahova kiválasztod, hogy elmentse, onnan kell majd a melléklet feltöltése során kitallóznod.
Bocsi, ha összevissza voltam, meg hogy egyáltalán ezt leirtam, csak azért tettem, hogy ha esetleg valaki ezt nem tudja, hogy kell, az is boldoguljon.
Na lassan készülődök, ebédelek, aztán mennem kell abba a csúnya dógozóba. :evil:
Nem szeretem. Inkább itthon lennék, veletek cseverésznék, Kismama magazint olvasgatnék, apáznék. (persze ha ő sem menne melóba)

Este még benézek, jók legyetek kismamik!!!!!Puszi!

Kép
jenny29
Mór
 
 


kisvirágtól kérdeztem....mert a tiédet tudom!!!!!egy napon van nekeünk nem emlékszel????? :wink:

remélem nem irogatok itt mindenfélét :oops:

mano
manocska2008
 
 


mágnes!!!!!!!

ne viccelj igy is jo hogy irsz nekünk :lol: :lol: :lol: :lol:

mano
manocska2008
 
 


Mágnes: írj nyugodtan. Tudom milyen gyerek mellett :) Most a teletabbit tettem be neki, hogy tudjak írni :) Miért szedsz hormontabit?

Manó: Kende másfél év alatt jött össze. Elvileg minden rendben volt velünk. Apát is vizsgálták ő is ok volt, és mégis ennyit váratott magára. Bár voltam HSG-n és utána a 2. hónapba összejött a baba. Lehet a petevezetőm volt egy kicsit összetapadva. De most is voltam ilyenen, lehet ez most is segíteni fog. :)

Jenny: jó munkát, már amennyire jó lehet.

Megyek én is etetem a kölyköt, aztán elküldöm az Álommanók országába :)

Majd jövök míg alszik

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Jenny: nagyon király ez a giffes oldal. :wink:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


akkkor jo,örülök hogy nincs nagy baj :lol: :lol: :lol: .nekem suliba meg oviba,ilyenkor van egy kis nyugi :lol: :lol: :lol: .bár annyi dolgom lenne de nem birok innene szabadulni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mano
manocska2008
 
 


kisvirág:
Anna még kicsi a mesékhez ,így akkor írok, amikot alszik, az meg napközben egyre ritkább.
Hormont azért szedek, hogy egyáltalán megjöjjön, mert ahogy komolyan ráálltunk a babára, kapásból nem jött meg.. :cry: így most 5 nap norcolut, ami holnap telik le, aztán jöhet a closty, hogy babásodjak már! :)
Annyira tetszik a babád neve!!
Iwiwen én is vagyok, a becenevem ott is Mágnes, meg Bibe

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Manó: neked már 2 gyermeked van? Mennyi idősek?

Mágnes: Igen Annád még csak 10 hós. Na akkor nekem se volt semmi időm. Míg aludt addig gyorsan a háztartást csináltam. Nekem kb. 1-2 hete játszik el egyedül, addig semmit nem tudtam mellette csinálni, csak ha aludt.
Ó drukk, hogy a gyogyiktól megjöjjön és babásodj hamar te is.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Ja és a név, hát nem volt könnyű választani. Még a szülőágyon is azon vitáztunk mi is legyen :lol: :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


kisvirág!!!

Beni 8 éves(2.osztályos) Máté pedig decemberben lesz 5 éves!!!én 30 éves vagyok!!!!most kislányt szeretnénk de nagyon!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

mano
manocska2008
 
 


Sziasztok!!!

Elöször is: :D :D :D Csubi!!!Halk-hatalmas gratula!!!
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Manó: akkor drukk, hogy kiscsajotok legyen :lol: Én sok helyen olvastam hogy kell kiscsajt csinálni, bár nem hiszem, hogy nekem apa tudna ilyet :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Lányok!!!
Mindenkinek köszönöm, a dicséreteket a fiaimról. Kedvesek vagytok!! :oops: :lol:
En is fent vagyok az iwiw-en, Fangli Marta-Agnes, Marosvásárhely, ha van időtök keressetek meg :wink: :wink: , nekem most kevés van nagyon, mert össze kell szednem a "csatateret" amit hagytak a gyerekek. 9 gyerek amit itt hagyott, hát.... :wink: , na de FŐ hogy nagyon jól telt nekik, nagyon élvezték. Majd rakok fel képeket,ha érdekel...

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


manó: a kisebbik fiad az en nagyfiammal majdnem egyidős, ö is 2002-es, csak novemberi :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti, tegyél fel nyugodtan képeket. Minket biztos érdekel. Iwiw-en bejelöltelek. :lol:

Kép
Kép
nati80
 
 


nagyon érdekelnek a fotók :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ,a takaritanivalót meg el tudom képzelni :wink: .

kislányrecept jöhet Mári várom naon :lol: :lol: :lol: .bár a dokimat kérdeztem hogy ebből mi az igaz és hát mosolygot és azt mondta hogy egyformák az esélyek :oops: .

mano
manocska2008
 
 


Manó! Még nem merek tesztelni.....a hőm reggel 37 volt.
Remélem holnap reggel nem esik le.... :roll: :roll:
Néha úgy érzem, hogy megjön, máskor meg semmit sem érzek.
Néha fáj a derekam és a hasam. Állandóan éhes vagyok és nagyon rossz a szám ize. Sajnos a hányingerem megmaradt :cry: :cry:

Kép
Kép
odri
 
 


én is itt vagyok ám, csak oktatáson voltm. Mágnes, tudod hogy iwiwen hány mágnes van? :lol: felveszel engem? Magdolnam néven vagyok, márti Téged felvettelek
magdolnam
 
 


Manó és Te, hogy vagy fenn?
magdolnam
 
 


Magdolnam
Összetett keresőbe írd be a becenévhet: mágns bibe. akkor tutira bejön és csak ő.

Most hogy vagy???

Kép
Kép
nati80
 
 


Mágnes Te is megvagy!
magdolnam
 
 


Sőt, közös ismerőseink vannak :wink:
magdolnam
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?