Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Magdolnam, a kutyusok a mindeneim. Sajna anyuéknál laknak, mert lakótelepiben én most nem tarthatok...

Kép
jenny29
Mór
 
 


nézd meg akkor az ismerőseim között a férjemet F. Gyula (bizti megtalálod) a képei között van az összes állatkánk, ha érdekel Lilla.... Frakk nincs fenn :(
magdolnam
 
 


jaj schnauzer? azok is jó fejek, nekem mindegyik bejön!
magdolnam
 
 

 
 

Mégsem sütök. Megbeszéltük, hogy azért ne süssek, mert akkor megesszük és csak még dagibbak leszünk. Majd máskor. Pedig már legalább két hete nem sütöttem sütit.
Magdolnam
Ő egy hiperaktív, akaratos, önfejű kutya. De azért mi nagyon szeretjük. Még ha néha nagyon bosszantó is tud lenni. Főleg mikor a fémtálával labdázik, vagy mikor be van zárva és szintén a tállal zörög a rácsokon.
Tudja mivel megy az idegeinkre.

Kép
Kép
nati80
 
 


magdolnam
Nagyon cukik az állatok.
p__lilla
 
 


Húúúú, én ma kaptam anyumtól egy nagy tál zserbót, meg sajtos pogit. Asszem ma füstbe ment terv a vacsi kihagyása..... :roll:

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sajtos pogit imádom. Nagyon jól tudok leveleset csinálni. Én hajtogatom a tésztát. Erre büszke vagyok.

Kép
Kép
nati80
 
 


ügyes vagy! A sajtos pogi a sós sütik közül a gyengém!
magdolnam
 
 


Küldtem nektek egy mailt. Lilla, Kisvirág, Odri, Magdolnam, Jenny.

Kép
Kép
nati80
 
 


Na csajszik, kicsit elköszönök, mert kezd hányingerem lenni+fejfájás. Ez nekem azt jelenti, hogy sokat meredtem a monitorra. Majd még később benézek, mindenkinek jó vasárnap estét!!!!
Nati, köszi a mailt!

Kép
jenny29
Mór
 
 


de aranyos ez a mail:)
magdolnam
 
 


Ugye? Csak azért küldtem, hogy szerencsét hozzon.
Magdolnam
8 perc és csinálj tesztet!!!! :lol:

Kép
Kép
nati80
 
 


asszem én is egy időre lelépek, megvacsiztatom apát :wink:
magdolnam
 
 


:lol:
magdolnam
 
 


Magdolnam!
Semmi baj nem volt akkor, csak rá egy hétre elment a babánk!

Nati! Igen a férjem imád igy ahogy vagyok. Ez a legfontosabb :!: :!: :wink: Ja és ezt, mindennap ki is mutatja :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Nati, én nem kaptam mailt... :cry:

Kép
Kép
odri
 
 


Nati, bocsi megjött :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!

Voltunk kint. Kende élvezte a havat. Ja és van olyan 6 cm hó. Kell szánkót vennünk neki.
Dobok két képet a kis hókutyáról :)

Kép

Kép

A dátumot ne nézzétek valamiért így előredátumozott a gép :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág
Ezt most csináltad? Hihetetlen, hogy nálatok ekkora hó van. Nálunk semmi, pedig kutyi nagyon élvezné.

Kép
Kép
nati80
 
 


de édik vagytok! Atya gatya! Mekkora hó van Nálatok????????
magdolnam
 
 


Szia Kisvirág!
De aranyos a kis Kende. Látom, nagyon élvezte a havat. Nálunk nem maradt meg a hó, esett, de elolvadt.
p__lilla
 
 


Nati
Köszi, megkaptam a mailt.
p__lilla
 
 


nálunk megint rákezdett :)
magdolnam
 
 


Én is megkaptam a mailt :D
Igen most csináltam a képet :D Szerintem ez nem fog elolvadni :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Akkor mindenki megkapta.
Magdolnam
Nem csináltál tesztet? eltelt a 8 perc

Kép
Kép
nati80
 
 


Na, jól eltűnt mindenki.

Kép
Kép
nati80
 
 


itt vagyok csak teregetek és újabb adag rucit raktam amosógépbe. Tegnap már csináltam, de ma nem :( majd jövő7en, ha késik
magdolnam
 
 


Tuti késni fog. Ne aggódj!

Kép
Kép
nati80
 
 


Én vacsit készítettem a családnak. Nemsoká fürdetés és kezdődik az altatási ceremónia. Remélem hamar elalszik, mert jó lenne apázni kicsiz :oops:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


:lol:
magdolnam
 
 


Nati, úgy legyen! Én is főztem -a kutyusoknak-
magdolnam
 
 


El kell köszönnöm, mert Párom már sokallja a netezésem, szerinte kezdem túlzásba vinni. De mit csináljak, ha már megint dolgozik? Ki van takarítva, mosva, meg van főzve.
Azért lefekvés előtt még benézek olvasgatni.

Natasa

Kép
Kép
nati80
 
 


pusza!
magdolnam
 
 


Csajok!
Én is egyre többet netezek, amióta van ez a topic és vagytok ti. A férjemmel már versenyzünk, ki ér előbb a laptophoz. :D :D :D :D
p__lilla
 
 


akár csak nálunk, a férjem mindig a laptopomra hajt, az azstali gép már nem is jó neki.... és én is sokkal többet netezek mint előtte. Na megyek apázni :oops:
magdolnam
 
 


jó éjt mindenkinek!
magdolnam
 
 


Kisvirág, olyan édi ez a pici!!!!
Tényleg nagy hó van nálatok. Nálunk elolvadt, most olyan az út, mintha eső esett volna.
Én is elköszönök mára, most fürdik apa, én már tiszta vagyok. Kicsit összebújunk, gyakorolunk a jövő hónapra. :lol: :oops:
Nektek is szép álmokat!
Ja és amit elfelejtettem délután: Csubikám, nagyon nagy gratula nektek, kivánom, hogy szép várandós hónapokat élj át, és minden rendben legyen!!!!!
Kép

Többieknek:

Kép

HAJRÁ!!!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny: hát tényleg nagyon édi a kis huligánom. Imádjuk is őt nagyon. És ezért is szeretnék még egy ilyet :lol:

Gépezés-netezés: hát nálunk is verseny van ki üljön a gép elé. Most 2 napig elég sokat voltam, apa meg játszott a gyerekkel :lol:
Volt olyan idő, hogy azon morogtunk össze, hogy ki ül többet a gép előtt. Azt hiszem ezen a hétvégén én nyertem. :lol:

Ja és alszik a gyermek. JUhéééééé. Apázhatok :oops: :oops:

Jó éjt.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág: De jó nagy hó van nálatok. Nálunk is esett 2-3órát de csak a fákon maradt meg. :(

Na most én is vissza olvasok mert 3napja nem voltam.

Addig is mindenkinek puszi.

Kép
csucsu05
 
 


hello csajok. Ezt nem hiszem el. Egy fél napra kiteszem a lábam és nem győzök visszaolvasni... Milyen dolog ez? :))))
Nálunk is van elég szép kis hó, most értünk haza.
Már nagyon fáradt vagyok, úgyhogy nem leszek hosszú. Megyek lefeküdni, csak még szerettem volna visszanézni miket ítrtatok.
Helló csucsu!!!!!!!! :)

KépKép
muffin
 
 


Jó reggelt Lányok!

Hogy vagy Csubi? Várunk nagyon.

Hogy áll a hőtök? remélem mindenkinek fenn van. Az enyém 36.7 ma reggel, de tegnap este olyan érzésem volt, mintha meg akarna jönni. Kétségbe is estem, mert pé után még csak 7 nap telt el. Furcsa érzéseim vannak. Tegnap este is kínzott a gyomorsav, hányingerem is volt és fájdogált a hasam is. Nem tudom hova tenni ezeket az érzéseket.

Kép
Kép
nati80
 
 


Jó reggelt csajszik!

Végre egy reggel, mikor idekerülök! :) Apa elment a postára, én nemrég keltem, kávézgatok.
NAti, a hőm nekem is fenn (37,1) és tuti, hogy bebeszélem magamnak, de nekem ma reggel hányingerem volt, és nekem is ég a gyomrom!
Csak a vacsitól lehet, mert ebben a hónapban mi még nem mentünk élesben, csak a 4., 5. cn-on voltunk védekezés nélkül együtt, akkor meg elvileg nem eshetnék teherbe.
Állandóan egy pici fiúbabával álmodom.....Mint Kisvirágé.... :)

Tegnap az iwiwes felhivásomból lehagytam Fülit, és Muffint!!!!!!! :oops:
NE haragudjatok rám!!!!!!!!!!!
Pedig annyira törtem a fejem, mennyien vagyunk. :roll:
Csubi, a táblázatunkban átirtalak ám, már baba van a nyuszi helyett! A nyuszi elvégezte feladatát. :lol: :lol: :lol:

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny
Mi sem próbálkozunk még élesben, de akkor is fura érzéseim vannak. Lehet, hogy a fogamzásgátló elhagyása miatt. Júliusban hagytam abba, de csak 4 hónapig szedtem most. Előtte is volt egy év szüvet, de egyébként 8-9 éve szedem kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Lehet így működik normálisan a női szervezet, de eddig ezt még nem nagyon tapasztaltam.

Kérdésem lenne, tudom lehet kérdeztem már, de nem tudom kaptam e választ. Ha a hő felmegy coverline fölé akkor tutira volt tüszőrepedés????
Vagy csak lehetett? remélem akkor tutira van. Akkor legalább egy oldalam működik. Csak azért izgulok, hogy kitart e a mensim még egy hetet, mert legalább 35 napnak kellene lennie, ha a pé-m a 21. napon volt. Ugye? De azt is olovastam, hogy a 35-nél hosszabb ciklus már nem normális. Pedig nekem most 35-37 körül kellene lennie.

Bocsi, hogy hosszú lett.

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdolnam
Hogy vagy???? És a hőd? Tuti fenn van.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, én úgy tudom, hogy ha van egyértelmű különbség a ciklus első és 2. fele hőtartománya között, akkor van minden. Pl. neked 36,5 a cover line, akkor a luteális fázisban e fölött kell mozognia a hőnek.
Bár van, mikor a ki nem szabadult petéből lett ciszta tartja fenn a hőt...ezt is olvastam valahol. Asszem a legbiztosabb, ha pozitiv a terhességi teszt. :roll:
De talán valaki okosabb tud neked erre tuti választ.

Nekem a fertility és a ciklus.hu sem rakott függőleges vonalat. Szerintük nem volt peteérés? Érdekes....
A wunschkinder akkor miért tett be?

Kép

Kép
jenny29
Mór
 
 


A nevekről jut eszembe, van pár emberke, akikről régen hallottunk: Nati06, Pamukli, Kriszta, Mágnes, GYöresz...Hol vagytok?

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny
Volt pé-d a 12-14 cn nap között.
Beállítottam a vonalzóm az aktuális pé-mhez. Most már látni, hogy csak a 8. napon vagyok utána.

Kép
Kép
nati80
 
 


Végre a wunschkinder is betette a pé-m és szintén a 21. napra. 36.napra tette a következő vérzést. Úgy legyen!
Jenny, szép a görbéd, sztem nincs vele semmi gond.

Kép
Kép
nati80
 
 


Akkor pé szempontjából majdnem egy cipőben járunk, én is kb a 7. nap körül lehetek. A 13. napon volt sztem, nem a 14.en.
Csak nekem 27-28 napos a ciklusom.

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny
Akkor, ha te is hasonló tüneteket produkálsz mint én, akkor ez normális a női ciklusban. De nekem most tényleg úgy görcsölget a hasam, mintha megjönne. Sokat pisilek, főleg este lefekvés előtt. Tegnap is ki kellett mennem vagy 4x. Nagy meglepi lenne, ha annak ellenére, hogy védekezünk összejönne egy baba. Azért tudnék nagyon örülni. Biztos, hogy ő is örülne, a hirtelen sokk után. :lol:

Kép
Kép
nati80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?