Új privát üzeneted érkezett!

Nati: én se találtam Magdolnam ismerősei között Odrit :D Én majdnem egy másik csajt jelöltem be, de szerencsére Odri jelölt engem :lol:
Lillát hagytad ki :D

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Én Jennyt nem találom.... :cry: :cry:

Kép
Kép
odri
 
 


Odri, irtam privit!!!

Kép
jenny29
Mór
 
 

 
 

Odri: köszi a fiam nevében :D

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Magdolnam
Sztem lépj ki az internetről és jelentkezz be újra az iwiw-re. Én úgy már megtaláltam Lillát is.

Kép
Kép
nati80
 
 


Megnéztem közbe mindenkinek a képeit. Olyan helyes mindenki. Az esküvői képek nagyon szépek. Meg jópáran nagyon szép helyeken jártatok. Örülök, hogy most már nem arcnélkül dumcsizunk :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kép

Itt a görbém. Mit gondoltok???

Kép
Kép
nati80
 
 


Ha nem haragszotok én csak éjszaka nézem majd meg az iwiw képeket és holnap írok rólatok.

Kép
Kép
nati80
 
 


Én tökre nem ilyennek képzeltelek titeket.
Nagyon csinik vagytok mindannyian!Tényleg jó, hogy már tudjuk, kit képzeljünk el. :D

Kép
jenny29
Mór
 
 


Köszi és én is úgy találom, hogy mindenki szép....

Nekem sajna az esküvői képeimbe szomórúság is vegyül :cry: :cry:

Kép
Kép
odri
 
 


Odri, egyáltalán nem venni észre. Pedig nagyon nehéz lehetett nektek. Kár, hogy nincs buksi-simis emotion.... :)

Kép
jenny29
Mór
 
 


Én sem ilyennek képzeltelek titeket. De sokkal jobb így, hogy tudjuk, ki hogy néz ki. Mindannyian szépek vagyok, és nem tudom miért beszéltetek egypáran arról, hogy kövérek vagytok. Egyáltalán nem. Nagyon jól néztek ki :!: :!: :!: :!:

5 hónap múlva mindenkit gömbölyödő pocakkal szeretnék látni!
p__lilla
 
 


Jenny! Igen, csak ha a képeket látom, mindig eszembe jut!

Szerintem senki sem kövér, csak én. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


igen, jobb így arccal szerintem is! Már csak Manó, Csubi és márti hiányzik azt hiszem, ha le maradt valaki akkor elnézést kérek tőle
magdolnam
 
 


Én sajnos a képeken sokkal vékonyabb voltam. Kb. 8 kilóval. És most a hajam is nagyon megnőtt. Majd párom levágja valamelyik nap.
Tényleg nagyon furcsa látni titeket. Mikor csak itt írogattunk, mindenkit eklépzeltem vmilyennek, de így sokkal jobb lesz.

Kép
Kép
nati80
 
 


Kövár??????? Senki NEM az! Én csak egy kis (jó néhány) plusz kg-val rendelkezem :(
magdolnam
 
 


Én is mindenkit másképp képzeltem el, de igy tényleg sokkal jobb :!: :!: :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Csajok! Megyek kiviszem a csöppöt ebbe a nagy hóba. Kíváncsi vagyok mit szól hozzá :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Odri, ne mondj ilyeneket!!!! 40 kilósan nem lehet babát kihordani!!!!

Kép
jenny29
Mór
 
 


magdolnam!
te nagyon szép vagy. Olyan elbűvölő az arcod. Csak bámultalak a képeken vagy 5 percig.

Kép
Kép
nati80
 
 


:oops: köszönöm, most ebbe belepirultam :oops:
magdolnam
 
 


A többieket most szemügyre is veszem, nem várok estig.

Kép
Kép
nati80
 
 


Huhhh Kisvirág, nálatok nagy hó van??? Vagy csak idézőjelesen mondtad?
NAti, a görbéddel nincs semmi baj, csak az a fura, hogy a cover line fölött is jár néha a ciklus első felében is. NA de nekem is van igy időnként. A lényeg, hogy a ciklus 2. felében nagyobb legyen a hő, mint az elsőben. Többieknek mi a véleménye?

Kép
jenny29
Mór
 
 


kezdek dühös lenni az iwiwre, nem találok senkit! De MIÉRT?
magdolnam
 
 


Kisvirág
Nagyon összeilletek pároddal. Kende baba is nagyon szép, jó sok képet készítesz róla. Mindig tegyél fel új képeket.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati: én meg pont téged néztelek, hogy milyen helyes vagy :D Főleg a fehérkabátos képen.
Hát kéne frissítenem a képeket, de hát sosincs rá időm :wink:

Magdolnam: a te képeid közül a Lola kutyusos tetszik nagyon. Ott olyan helyes vagy.

Persze a többiek is helyesek ám. És plussz kilót senkin nem láttam. :wink:

Jenny: itt van vagy 3 cm hó.

Na tényleg megyek, pedig még órákig el tudnám nézni a képeket.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


:)
magdolnam
 
 


Lilla
Ti is nagyon helyesek vagytok. Sok szép helyen jártatok már.

Odri
Az esküvői képeteken a szemedben egyszerre látni boldogságot és szomorúságot. Viszont irtó helyesek vagytok ti is. Nem tudom miért látod magad nagyon kövérnek (mondom én), szép vagy, szeret a férjed és csak az számít.

Akkor már négyőtöket megtaláltalak. Még Jenny hátra van.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, szerintem jó a görbéd!!!!
magdolnam
 
 


Márti, Manó , Csubi, Csucsu, Pamukli, ha olvassátok, akkor nyomás az iwiwre megkeresni minket!!!!!!!!!!!!!!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Odri, mi volt a baj?
magdolnam
 
 


Jenny
Bocsi de nem talállak. Elküldenéd priviben a teljes neved? Azt tudom, hogy Mór ugye?

Kép
Kép
nati80
 
 


Elküldtem Nati!!!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny
Mégis megvagy, csak nem voltál az ismerőseim között. Hát ti is jártatok néhány helyen. Jól néztek ti is ki együtt. Valahonna annyira ismerős vagy nekem, de nem tudom honnan. Szerinted????
Ti is nagyon összeilletek.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati
Szerintem jó a görbéd.
p__lilla
 
 


a többiek vajon hol vannak?
magdolnam
 
 


Szerintem mindegyikőtök összeillik a párjával. Nagyon aranyosak vagytok együtt.
p__lilla
 
 


nem tom, de jól eltűntek. Biztos hancúr van. Nálunk most éppen PS2-vel rallyzik a kedves. Végre egy nap mikor itthon van és lazít egy kicsit.

Kép
Kép
nati80
 
 


Na én most lelépek, csinálok valami vacsit. Olyan rossz, hogy ilyen hamar sötétedik. Mindig azt hiszem, hogy már később van.
p__lilla
 
 


Miért van az, hogy ha eljön a 7vége, szinte semmi értelmes műsor nincs a tvben :shock:
magdolnam
 
 


Ti már vacsiztok? Én éppen most ebédeltem.

Kép
Kép
nati80
 
 


a madártej vacsinak számít? :lol: előtte reggel 7kor ettem, valahogy nem kívánom a kaját :cry:
magdolnam
 
 


Nem baj Magdolnam, itt vagyunk mi egymásnak Lányok.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nálunk délben volt kaja. Hát nekem már elég rég volt. 6-ra már megéhezem.
Ezeket a hülye sorozatokat nem szeretem nézni hétvégenként. Semmi jó műsor.
p__lilla
 
 


igen! Azon gondolkodtam, hogy tök jó ez a topik! Meg, hogy Ti is itt vagytok! Jenny, tök jól néz ki a kutyád, meg volt még valakinek egy kis helyes bundás kutyakölyök fenn a regisztrációs lapján, azt hiszem Lillának? Az állatokkal engem le lehet venni a lábamról!
magdolnam
 
 


Na most egy kicsit abba kell hagynom mert annyira forró a gép, hogy nem tudom fogni. Ha feltöltött és lehűlt, akkor visszajövök. Addig sütök valami sütikét.

Kép
Kép
nati80
 
 


:( lassan mindenki eltűnöget
magdolnam
 
 


Magdolnam
Az állatokat én is imádom.
p__lilla
 
 


Köszi Nati a kedves szavakat! Nem tudom, honnan lehetek ismerős, de ezt már többször hallottam. Biztos tucat arcom van.:)
Vagy ahol mi csatangoltunk, ti is jártatok, és jó az arcmemóriád.

Kép
jenny29
Mór
 
 


Nem is mondtam még, de nekem van egy óriás schnauzerem és őt hívják Natasának. Imádom, mert egy rosszcsont. Valamelyik reggel szétszedte a cirokseprűt, mert előző nap reggel be volt csukva a kennelbe udvartakarítás miatt. Majd teszek fel az iwiwre képet róla is egyszer.

Kép
Kép
nati80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?