Új privát üzeneted érkezett!

Magdolnam itt vagyok!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


és mit fogsz főzni? A férjem mondta, hogy csinál nekem sütit, olyan édi! Én meg mondtam, hogy madártejet kérek, erre azt meg ő nem akar :shock:
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Tegnap este fél 11-kor aludt el a fiam. Hát már nagyon kivoltam tőle, főleg mert 2-szer jól meg is pofozott. Hát nem is tudom kell-e kistesó. Na jó KELLL. :D A fiam nevébe köszi a kép dicséretet. Nekünk is van 4D felvétel. Nagyon klassz dolog. Érdemes befizetni rá :D

Lilla: ahogy a tickert tetted fel. Ott lehet aláírást is tenni. ;)

Csubi: ekkora örömhírt :) Nagyon-nagyon örülök nektek és GRATULÁLOK. Mondtam, hogy még ne add fel ;) Szorítunk nektek ezerrel. Édi a párod nagyon :)

Magdolnam: drukk, hogy ne legyen piri, de hát úgyse lesz, mert pocaklakód van ;)

Odri: nem kérés neked is pocaklakód van ;)

Márti: nagyon helyesek a srácok.

Muffin: én már második hónapja szedem az elevitet, de eddig nekem nem sok látszatja volt.

Nati: te hol dolgozol, hogy ilyen későn jársz haza?

Teszt: én már sokfélét vettem, de én mindig megvártam, hogy késsen.

Csajok! Itt is esik a hó. Én nagyon nem szeretem.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 

 
 

Nem tudom még, de szeretnék valamit sütni is. Nagyon szeretek tortát csinálni, talán máktortát sütök. Tavaszi borsóleves lesz atlán, meg francia rakottburgonya. :D

Kép
Kép
nati80
 
 


Kisvirág! Én is imádom a havazást!!! Olyan jó, ilyenkor újra gyereknek érzem magam! Egyébként én az elevitet kb fél éve szedem és nincs nálam semmi"mellékhatás"
magdolnam
 
 


:P hű az anyját! Nem akarsz nálunk is főzni valami hasonlót? :lol:
magdolnam
 
 


Kisvirág
Én munkanélküli vagyok. De most hétvégén van nálunk egy belsőépítészeti szakkiállítás, ahol szüleimnek van egy standjuk (belsőépítészek, bútortervezők, kivitelezők a szüleim) és nem tudtak ott lenni délután, mert mentek pestre operába. Így én voltam ott tesómmal. Hat után meg jött párom néhánystandot fotózni és én is segítettem neki. Jó kis inas vagyok áááááám!

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdolnam
Szerinted jó lesz?

Kép
Kép
nati80
 
 


aha! Én biztos örülnék neki! Bár sütibe nálam a madártej az első, de a máktorta is isteni!
magdolnam
 
 


Juj, el is felejtettem mondani, hogy nagyi édik a gyerkőcök Márti,Kisvirág!!!! :lol: Kis krampuszok :lol:

Magdolnam:Nem feladni!!!!Látod én is mit össze hisztiztem,hogy jön piri közben meg nem is jött.... :lol: Az előbb kinéztem az ablakon és nálunk is a hó esik már!!!Mindjárt karácsony..Úgy elrepült ez az év, hogy nem is értem.......Pedog még olyan tisztán emlékszem arra, hogy hol szilvesztereztünk, most meg már tervezgetjük az idei szilveszteri bulit...

Nati!!!!!!Neked is ilyen csini teszted lesz!!!!!!Csak türelem!!! :lol: :lol:

Én amúgy éppen almás pitét sütök lányok,a férjem kedvence és meg akarom lepni vele, mert olyan csúnya, hisztis voltam vele már napok óta... :oops:

Csubi
csubi
 
 


jaj lányok teljesen kikészültem eme sütik hallatán. Csubi, igyekszem nem feladni! De jó, ott is esik, illetve itt már elállt :( Jajaj a karácsonyi hajtásra gondolok most... itthon is és a melóhelyen :?
magdolnam
 
 


Csubi! Gratulálok, ez nagyon jó hír!

Magdolnam! Hogy vagy?

Ma reggel a hőm 37 volt. Remélem holnap nem megy lejebb :roll: :roll:

Itt is esik a hó, pedig moziba akartunk menni :cry: :cry:

Kép
Kép
odri
 
 


Magdolnam
Nem feladni, jövő héten te is olyant tesztelsz mint Csubi.

Én nagyon szeretem, ha havazik. Olyan szép olyankor a táj. Na meg imádok síelni. Erről jut eszembe, a kismamiknak nem szabad ugye? Elég veszélyes sport. Azért ezen a télen szeretném kihagyni a síelést. :)
Milyen sportokat ajánlanak a kismamiknak? Tudtok róla valamit? Az első 3 hónapban is szabad?
p__lilla
 
 


Liila! Ha nem vagy veszélyeztetett, akkor elég sok mindent csinálhatsz. Biciklizhetsz, tornázhatsz....

Kép
Kép
odri
 
 


Szia Odri! Nincs komolyabb tünetem, csak a szokásos... köszi csajok a bíztatást! :wink:

Lilla, szerintem is úgy van, ahogy Odri írja, sőt kismama tornára is lehet menni. Nekem az aerobic edzőm 6.hónapig kőkeményen tartotta az órákat, bár a hasazást azt ki ki hagyogatta.
magdolnam
 
 


Sajnos ahol én lakom nincs kismamatorna. Sokféle aerobic van meg spinning, de sajnos a kismamákra nem gondolnak. :(
p__lilla
 
 


hm :( merre laksz?
magdolnam
 
 


Én úgy érzem, hogy meg fog jönni.....
kijött egy pár pattanás, ami nálam annak a jele :cry: :cry: :cry:
ráadásul reggel fájt a hasam.. :roll: :roll:

Kép
Kép
odri
 
 


Magdolnam
Veszprém megyében, Ajkán.

Odri
Amíg nem jött meg, ne add fel.
p__lilla
 
 


:shock: ne már :shock: az lehet babától is!!!!!!!!!
magdolnam
 
 


pedig Ajka nem kis falucska (legalábbis úgy emlékszem)néhányszor már keresztül mentem rajta és azt hiszem egy néhányszor ott vásároltam be a tescoból
magdolnam
 
 


Odri, azt hiszem megtalaláltalak iwiw-en Ha nem gond :oops:
magdolnam
 
 


Lányok!

Végre felraktam a kaját, már csak meg kell várni, hogy elkészüljön.

Torna: Én edző is vagyok, így van róla fogalmam.
Ha a terhesség előtt is rendszeresen mozogtatok, akkor lehet, de én csak a 12. hét után ajánlanám, mert addig érzékeny a baba. A hasizmot nem szabad csinálni, nagy súlyokat sem szabad mozgatni. Ami a legjobb a jó nagy séta. Még akkor is ha előtte nem mozogtatok rendszeresen. Úszni is jó, de azt a dokival kell megbeszélni mikortól. Kerekezni is lehet, de szintén a 12. hét után. A séta már a kezdetektől. A R. Réka kismama dvd-je elég jó, de csak ha tényleg rendszeresen mozogtatok a kismamaság előtt.
Ha nem sprotoltatok rendszeresen, ne most akarjátok elkezdeni, inkább sétáljatok nagyokat, nyugodt tempóban.

Kép
Kép
nati80
 
 


ez alatt azt értem, hogy bejelöltelek :oops: :oops: :oops:
magdolnam
 
 


Hát nem kicsi, van szabadidő-sport központ is, csak épp a kismamikra nem gondolnak. Talán nincs rá igény.
p__lilla
 
 


Lilla Te is fenn vagy?
magdolnam
 
 


Ha aktuális lesz én is a R.Réka kismama DVD-t gondoltam. Bár még nem láttam, nem tudom milyen. A 2. kaziján (Add önmagad 2.) már terhesen csinálta a gyakorlatokat. Pedig elég fárasztó. Mondjuk ő a terhessége előtt is folyamatosan sportolt.
p__lilla
 
 


Magdolnám
Ezt hogy érted?
p__lilla
 
 


regisztrált vagy az iwiw.hu-n?
magdolnam
 
 


Igen. :)
p__lilla
 
 


ha rákeresel a magdolnam névre, megtalálhatsz engem is:)
magdolnam
 
 


Magdolnam
Te mi alapján találtál rá Odrira? Nem is emlékszem, hogy mondott volna magáról bővebben bármit is. Vagy igen?

Kép
Kép
nati80
 
 


:D jól tudok kombinálni
magdolnam
 
 


mindjárt jövök csak el kell szaladnom boltba, nincs alapanyag a madártejhez :( és a tengeri malac is visít, hogy éhes.
magdolnam
 
 


Magdolnam
Megkereslek és bejelöllek, OK?
p__lilla
 
 


oksa
magdolnam
 
 


Akkor én is meg fogom találni!!! Odri, BE FOGLAK JELÖLNI!!!! :D :D

Kép
Kép
nati80
 
 


Lilla
Ha bejelölöd Magdolnam, akkor én is meg foglak találni!!! És téged is bejelöllek!!! :D :D

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdolnam, semmi gond.... :lol: :lol: :lol:

ki van még fent????

szerintem a Rékanak jó a dvd-je, én most is azt csinálom ha van rá időm......
a kismamis is tök jó, nekem sajns nem lehette, de hátha most :roll: :roll: :roll:

Lilla, nem adom fel de én úgy érzem :roll: :roll:

Kép
Kép
odri
 
 


nati
oké
p__lilla
 
 


na jó, most tényleg nagyon elegem van ebből a t... lassú netből, vagyis az iwiw-ből, mert csak az alassú. Nem tudlak titeket megkeresni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdonam
Megvagy. Remélem téged jelöltelek be. :)
p__lilla
 
 


Lilla hogy vagy fent?

Kép
Kép
odri
 
 


Horváth-Papp Lilla
p__lilla
 
 


megjelöltelek....

az én esküvőm május 12-én volt... :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Én is bejelöltelek Lilla. Most te jössz Odri. Megkereslek. De sajna nagyon lassú az iwiw. De ott vagyok Magdolnam ismerősei között.

Kép
Kép
nati80
 
 


Odri
az enyém 1 héttel később. De mi is akkorra terveztük, csak az étteremben már nem volt hely.
Hát az iwiw tényleg elég lassú.
p__lilla
 
 


Nem talállak!!! Olyan lusta az iwiw.
Visszaigazoltad már Magdolnamat?

Kép
Kép
nati80
 
 


Megvagytok. :D :D :D :D
Örülök, hogy legalább megláthattalak titeket, hacsak képről is. Nagyon aranyosak és szépek vagytok.
p__lilla
 
 


Köszi! Már ha rám is gondoltál.

Kép
Kép
nati80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?