Új privát üzeneted érkezett!

Jo reggelt,

Fendike,
gratula a felidohoz :lol:
En csak ket het mulva megyek a masodik genetikaira de nem a dokimhoz hanem a korhazba mert hogy ott van egy spec.gepuk allitolag.Azt mondta a doki olyan mint a rendes Uh csak a belso szerveket nezik meg jobban.Mint ahogy Donika is irta ez kotelezo :lol:

Lanyok,
tegnap este epp teveztem amikor megereztem az elso igazi rugast :lol: :lol: Olyan eros volt hogy a ferjem is erezte :lol: Olyan boldog vagyok:)Eddig is volt kis mocorgas de most eloszor volt olyan igazi :lol:
Es gondolkodtunk neveken is tegnap igaz csak lanynevek :oops: :lol: Eddig a Laura es az Eszter a befuto :lol:
Nyuszi,
sajnalom a rosszulleteket pihenj sokat,kimeld magad++
Lafi,Pandacska
Nektek pedig kemenyedes-eluzot kuldok remelem jol vagytok+++++

Kép
petitpois
 
 


Petitpois,
köszi! :D
Én is azt hittem, hogy félidő, de most olvastam a könyvemben, hogy 22.hét a félidő... :shock: Végülis tökmindegy!!!!

De jó, hogy érezted a picit, ugye milyen jó!?!????
Én már nagyon sokat érzem, ülve is és egyre több helyen, vicces.. :D
És annak örülök, hogy a keményedés vagyis összehúzódás most sokkal kevesebb, lehet hogy tényleg a frontok bezavartak nálam is.

Laura és Eszter is nagyon tetszik, tényleg szép nevek és nemzetközi.

Csak 2 hét múlva mész????
Én azt furcsállottam, hogy nem nézték meg a belső szerveit, bár lehet hogy a doki nézte csak nem mondta.. :roll:
Gondolkoztam, hogy elmenjek-e az Istenhegyire is, de asszem megkímélem a bébit még1 UHtól, úgyis egészséges.. :D

Kép
fendike
 
 


Fendike,
szerintem kar egy ujabb UH,ha gond lett volna azt biztos mondta volna a doki.Az enyem azt javasolta hogy a 22.ik heten menjek mert akkor meg nagyobb a bebike es jobban latszodik majd.Merthogy allitolag az a gep 3d-s.Koszi a nevek dicseretet :lol:

Kép
petitpois
 
 

 
 

Sziasztok!

Donika:
Köszi hogy hiányoztam. Ma reggel már jobban ébredtem csak hányingerem van de nem hánytam. Már az is eszembe jutott hogy biztos Krisztián keresi a helyét a pocakomban mert szinte egész nap mocorog. Alig pihen. Lehet hogy ezért van hányingerem? Na meg egyre többször keményedik a hasam. Kedden kell mennem az orvosomhoz és UH-ra is ha addig nincs gond.
Te jól vagy?

Fendike: Biztos rendben van minden.

Petitpois:
Hatalmas gratula a babóca mocorgásához. Az Eszter nekem is nagyon tettszik ha lányunk lenne akkor a második név nálunk is Eszter. De a Laura is nagyon szép név. Pihizek de ma már kicsit jobb.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi!
Örülök, hogy jobban vagy! Nekem most fáj a fejem, tuti hogy a front! :( Egyébként egész jól vagyok, jövő héten megyek vércukor terhelésre! Néha nekem is keményedik a pocim, de sztem nem vészes!

Fendike!
Egyébként a 18 hetes uh-on nekem sem nézték a belső szerveket, lemérte, meg behívott a kh-ba az áramlást megnézni! Én a jövő héten megyek az Istenhegyire, hogy a Hajdú drnő is ránézzen, meg olyan kivi vagyok már a kicsikémre, nekem utoljára 3-4D-vel a 12. héten nézték, akkor is a drnő! :)
De tényleg ne aggódj, biztos minden rendben van!

Pandus, Lafi!
Hogy vagytok?

Kép

Kép
donika
 
 


Nekem nézték a belső szerveket is a 18 hetes uh-on megszámolták a füleket, ujjakat, agy, szív, vese gyomor, nozi, száj stb. Hajdúnál voltam.

Donika,
Hát megvagyunk csak ezek a frontok eltünhetnének :evil:

Petipois,
Gratula a jó nagy mocorgáshoz :D
Vendég
 


pandácska* írta:Nekem nézték a belső szerveket is a 18 hetes uh-on megszámolták a füleket, ujjakat, agy, szív, vese gyomor, nozi, száj stb. Hajdúnál voltam.

de ezt ált. minden UHn nézik, max. nem emeli ki aki vizsgál.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Petitpois!
Szép nevek, mind a kettő! :D Nekem is hasonlóan TV nézés közben rúgta az első nagyot, emlékszem pont vasárnap este volt és az Igazából szerelem c. film, abban olyan jó karácsonyi zenék vannak! Akkor a párom is a hasamra tette a kezét, és neki is lökött egy nagyot! :P

Kép

Kép
donika
 
 


Pandus! :)
Ja, igen, megnézte, hogy megvan-e mind az 5 ujja, a lába, lábfej, sarok, gerinc, szív, fül, nem nyúlszájú.
Na majdcsak jobban leszel már, ha végre elvonulnak a frontok, mára azt mondta, h de meleg, délután hideg front! :twisted:

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Szeretnék hozzátok csatlakozni, párotokat már ismerlek a másik fórumból!
Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy közületek volt valaki az Istenhegyi Géndiagnosztikán 12.heti Down szűrésen? Én november 30.-ára kaptam időpontot. Ezzel kapcsolatban szeretném azt kérdezni, hogy ugye akkor ott csinálnak uht és nem kell 12.heti uh eredményt a saját orvosomtól vinni?
Közben tudomásomra jutott, hogy itt Szegeden is végeznek ilyen vizsgálatot, fel is hívtam őket, csak bonyolultabb a vizsgálat, mert külön kell minden orvoshoz menni, genetikushoz, uhra, vérvétel meg csak azután van, hogy a genetikussal beszéltél, és ő ad időpontot, az időpont meg attól függ, hogy mennyire vannak telítve, lehet több hetet is várni kell. Nekem ez túl bonyolultnak tünik, nem is értem, hogy miért csinálnak ilyet, ha nem tudnak egyszerre megoldani mindent!
Mert ha jól értelmeztem, akkor Pesten csinálnak uht+vérvételt is és kész van 1-1,5órán belül!
Ha tudtok légyszi segítsetek ebben!

Bocsánat, hogy hosszú lettem!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka, ott csinálják a vérvizsgálatot, uhut szóval semmi nem kell a dokidtól, csak egy korábbi uh lelet, ha jól rémlik, hogy kb mennyi idős lehetsz....1-1.5óra alatt kész az eredmény.

Pandus, én is rosszul viselem a frontokat....3 napos migrén, alig kapok levegőt miközben alszom, nem jó oldalt, nem jó háton, nem jó sehogy...
keményedések???
Nekem nem sűrűek már.
Ternap voltam a belgyógyimnál, jól le is cseszett, hogy miért keltem fel, mondtam neki, hogy a metrózás ment, csak a gyaloglásban purcantam ki, lassan bírtam csak menni és szúrt a hasam, de hálistennek elmúlt amint ültem vagy haazértem és feküdtem.
Érdekes, az üléstbírom, a gyaloglás nem megy....

Na szóval átvariálta a gyógyijaim hogy ne legyek annyira szarul, bár azt mondta ezekkel a gyógyikkal ez együtt jár!Most már keveset remegek, a vérnyomim is beállt.
A dopegítet elhagyhattam, nem kell csökkenteni vele a nyomimat, mert a másik gyógyi megteszi helyette.
És beállt a nyomim 120/60-ra, a pulzus 100, de azt modnta, ez így jó....

(volt hogy ugrált 2 napja a nyomim 90/50 pulzus 140 és 150/90 pulzus 100 között)
Vendég
 


Mikor is van a köv. ajánlott UH vizsg??
Legközelebb elmegyek megint Hajdu dr.nőhöz, ott legalább pénzért jobban megnézik, mondják is, hogy miket vizsgálnak...
Újjait, gyomrát, lábfejét... 4D-n is néztük, teljesen rendben volt.

Kisfióka,
üdv. ezen a fórumon is! :D
sztem innen szinte már mindenki volt Hajdu dr.nőnél az Istenhegyin
12.heti UH+vérvétel, nem kell hozzá semmit vinned, csak a terhesség első napját kell tudnod

Lafi, Pandus
gondolom, hogy megvisel benneteket ez a front, 2 napig én is nagyon keményedtem, meg is ijedtem, de tegnap meg ma már szinte semmi :)
kitartás nektek!!!!!!!

Kép
fendike
 
 


Fendike :)
protokoll szerint a köv. UH 32. héten van, de az én dokim 4-5 hetente mindig megnézte a babát.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fendike, nekem Hajdu drnő azt mndta, hogy 28-30 hét között majd a 36. héten. Én így a 29. héten mentem hozzá ismét, aztán majd megyek a 36. héten is (elméletileg, aztán ember tervez)
Vendég
 


Nyuszi,Pandacska,
koszonom a gratulaciot :lol:
Kisfoka,
udv kozottunk :lol:
Fendike,
itt is harom kotelezo UH van 12-, 20-es 32. het..De en is havonta jarok a dokimhoz ezen felul UHra.

Lafi,
ez jo hir hogy beallt a vernyomid csak igy tovabb.++

Kép
petitpois
 
 


Köszi!Tehát 28-32 között... :D

És szerintetek 4Dre 26 vagy 28 menjek????
Vki azt mondta, hogy utána már egyre homályosabb.
Már csak 1szer szeretnék menni, hogy a pofiját jól lássuk...

Kép
fendike
 
 


fendike írta:És szerintetek 4Dre 26 vagy 28 menjek????
Vki azt mondta, hogy utána már egyre homályosabb.
Már csak 1szer szeretnék menni, hogy a pofiját jól lássuk...

nem homályosabb utána sem semmivel, mind1 hogy 26 v. 28.
a 36on is tökéletes képeink vannak Liliről.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fendike, tök mindegy.Nekünk szép volt a pofija a 29. héten is.
Vendég
 


Fendike,
Nekem is ezt mondták de Orsi képeit láttam és teljesen tiszták voltak. Amúgy nővérem is volt 33 hetesen mondjuk nem a mozizás miatt csak náluk a 20. hét után már nincsen több uh :shock: és nem volt saját dokija. Szerette volna látni hogy a baba feje a helyén van. Neki se volt zavaros a kép. Mi kedden megyünk 4Dre ha megengedi a dokim vasárnap. Amúgy ha 26 vagy 28 akkor én a 28-ra szavazok akkor már több a husikája babásabb a formája. 4D Genesisbe mész megint? Én oda már nem mehetek mert nagyon messze van annyit nem kocsikázunk :(

Lafi,
Keményedek de szerintem ez már így is marad csak azt figyelem hogy ne legyen 3 vagy annál több egy órában. Vasárnap megyek a kórházba ellenőrzésre.
Vendég
 


Köszi a tippeket!
Pandus,
igen a genesisbe mennék, tőlünk 2 utcára van, így a legegyszerűbb és nagyon kedvesek is voltak
ott 28-at mondtak, akkor azt kb. betartom!
próbálom most beosztani, hogy mikor milyen UH-k legyenek, most vagyok 20.hetes, 8 hét olyan soknak tűnik UH nélkül... :oops:
Istenhegyire is mennék szívesen, ott jobban megvizsgálják mint a kórházban, de pont a 4D idejére esedékes... :roll:
Na, mindegy majd a dokimtól is megkérdezem mit ajánl!

Pandácska és akkor hova mész, melyikbe??

Kép
fendike
 
 


Kisfóka!
Üdv. itt, gyere, amilyen gyakran csak tudsz! :D A lányok már mindent leírtak, én a 12. hét végén voltam az Istenhegyin a Hajdú drnőnél, mindent alaposan megnéz!

Vonalzót mikor teszel fel?

Lafi!
Örülök, hogy már jobban vagy! :)

Lányok!
Nekem az a problémám, hogy hiába nincs bedugulva az orrom, egyszerűen néha alig kapok levegőt! Vmi orrspreyre gondoltam, na de milyen? :shock:
Tegnap kozmetikusnál voltam, és a masszírozáshoz teljesen hátra hajtott, szóltam neki, h ez így nem lesz jó, mert egyszerűen nem kapok levegőt, néha úgy szuszogok, mint egy medve! :D

Kép

Kép
donika
 
 


Donika, persze, minden nyálkahártya megvastagszik ilyenkor nemcsk a méhé. Nyugi én olyan jókat tudok férjem szt horkolni, hogy már a másik szobában alszik! :lol: :oops: De legalább az enyém az egész franciaágy és úgy horkolok, ahogy akarok....

Fendike,

én voltam a 18 hetes genetikán, aztán mozizni 24 hetesen és végül a 29 hetesen és majd ha Isten és Hunor is úgy akarja a 36 hetesen.
Vendég
 


Lafi,
köszi :D !
Sztem Hunor úgy akarja és lesz még alkalmatok mozizni vagyis képernyőn keresztül találkozni.. :D

Donika,
asszem már írtam, hogy Nasivin orrsprayt ami kisgyermekek részére van, azt nyugodtan használhatod

Pandus,
drukk a holnapi ellenőrzéshez... :oops:

Kép
fendike
 
 


Lafi kórházban van mert begörcsölt a gép mutatott fájásokat de még nem rakták infúzióra hanem Cordaflex gyogyit kapott. Külső méhszáj valamennyire kinyílt belső zárt.
Mindenki drukkoljon nekik!!!!!!!
Vendég
 


Pandus!
Köszi az infót Lafiról, nagyon drukkolok neki! Neked is drukkolok holnapra!!!! Te hogy vagy?

Lafi!
Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen Veled, és Hunor babával!!!!!!!!!!!!!!!!! Hunorkának üzenem, hogy még van idő, anyucit nem szabad idegesíteni, és tesség még bent maradni néhány hétig!!!!!!!!

Kép

Kép
donika
 
 



Lafi: Még infúzión van de már csak keményedik kapott tüdőérlelőt. Sajnos nem aludt az éjszaka mert a szülőszobán mentek mellette a szülések :? MOST MÁR TUTI MINDEN RENDBEN LESZ!!

Mi 11-re megyünk a kórházba kivi vagyok milyen a méhszájam de ma optimista hangulatom van tehát minden rendben lesz :D
Vendég
 


Lekerült a szülőszobáról már csak gyogyit kell szednie :D
Vendég
 


Lafi!
Örülök, hogy jobban vagytok, várunk vissz mielőbb!!!!!!!!!!!! :P

Pandus! :P
Ez a beszéd, rendben lesz minden! Majd gyere, drukkolok!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Donika:
Valószinü hogy front mert tegnap este nekem is fájt a fejem bár a vényomim 130/80 volt. De nem vettem be semmit és reggelre kialudtam. Csak ez a hányinger meg torok égés ne lenne. Drukkolok neked a cukorterheléshez hogy minden rendben legyen. Én kedden megyek az orvosomhoz és UH-ra.

Mi a 18 hetesen az Istenhegyin voltunk és a Hajdu Dr-nő megnézte a belső szerveit na meg hogy meg van mindene.

Kisfóka:
Üdv közöttünk. Mi is az Istenhegyin voltunk a 12 hetes genetikán. Lafi már leírta hogy mindent megcsinálnak egyhelyen és 1.5 óra alatt megtudod az eredményt.

Lafi:
Még egy kicsit ki kell bírnod. Üzenem Hunorkának hogy még nem kell sietni , jobb helye van még anyuci hasikójában.

Pandácska:
Köszi az infót Lafirol. Ha megtudsz valamit róla jelentkezz légyszi. Örülök hogy te jol vagy és hogy Dórika is jól van. Nagyon vigyázz magatokra.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Most olvasom hogy Lafi már jobban van . Hurrráááá! Hurrááá!
Vigyázz magadra nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pandus :
Drukk a mai vizsgálathoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Méhszáj szépen tartja magát C2000. Dorka kb. 1370 g mindene rendben van. Fekvés gyogyi és szépen egyben maradunk! Kedden mehetünk 4Dre megengedte a doki :D
Vendég
 


Pandus! :P :P
Éljen, éljen, ez nagyszerű!!!!!! milyen szépen gyarapodik már Dorka, ügyes kislány! Vigyázz nagyon magatokra, pihi, és minden rendben lesz! :P
Lafiról tudsz vmit?

Nyuszi! :D
Igen, biztos a front miatt fájt a fejed. Köszi a drukkot kedden megyek a terheléses cukorra, mennyi vízbe érdemes önteni a cukrot, és milyen gyorsan kell meginni?
Drukk neked is az uh-hoz keddre!

Kép

Kép
donika
 
 


Pandus!
Most vettem észre milyen szép az új tickered! :D

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!


Lafi!!!!!!!!!! :shock: :shock:
Mit olvasok rólad?Remélem már sokkal jobban vagy.Hunor baba meg tudja a feladatát.
Nem semmik ezek a fébik,már most ilyesztegetnek.
Puszillak Lafi,vigyázz magadra.


Pandus!Hogy vagy?Dorka?

Nyuszika!mi van veletek?

Kép
csiperke
 
 


Sziasztok,

Lafi,

hatalmas drukk nektek,remelem mar jobban vagy azota es hatnak a gyogyik.++Szurkolok,hogy minden rendben legyen++++

Pandacska,
ezek remek hirek Dorika tudja mi a dolga es szepen novekszik. :lol:
Ugy latszik a kedd mindenkinek az UH-s nap, en is akkor megyek :lol:
Nyuszi,
drukk neked a holnapi UH-hoz,gyere majd a hirekkel :lol:
Donika,
neked pedig drukk a cukorterheleshez,holnap en is rakerdezek a dokimnal hogy mikor lenne esedekes mert itt nem csinaljak automatikusan :shock:

Kép
petitpois
 
 


Sziasztok!
Mi jól vagyunk :D holnap 4D :D

Lafi is jól van már jöhetne haza csak most kitalálták hogy inzulin beállítás kell neki és kórházi diétára fogták emiatt ott kell maradnia. Pedig ő eddig is diétázott és használt is neki szóval most mérges. Volt ma uh-on Hunor is jól érzi magát :D
Vendég
 


Petitpois!
Köszi, én is drukkolok neked a holnapi uh-hoz! Hasad jobb már?

Lafi!
Örülök, hogy jobban vagytok, nagyon várunk vissza! :P

Kép

Kép
donika
 
 


Lafi,
örülök, hogy jobban vagytok és továbbra is nagyon drukkolok!!!

Pandus,
de jó, de jó!!!!! :D
Dórika szépen gyarapszik és ez a lényeg és milyen jó, hogy 4D-n is láthatod.
Hova mentek most???

Nyuszi,
továbbra is jobbulást!!!! :oops:

Petitpois,
na akkor holnap végleg kiderül, hogy kislány-e!?!?!???
Nagyon izgi, írj gyorsan majd utána.

Kép
fendike
 
 


Fendike,
Ide mert ez közel van remélem jó lesz:
http://www.mamakalauz.hu/hinfo.cfm?type=schm

Nagyon eltüntetek lányok mostanában :roll:
Tegyetek fel pocis képet most már mindenkinek jó nagy lehet!
Hát mi így nézünk ki:
Kép
Vendég
 


Nagyon csincsi vagy Pandus!!!! :D
Uh után gyere majd!

Lafi??

Többiek?? Mindenki nagyon hallgat!!!
De azért az jót is jelent... :D

Kép
fendike
 
 


Donika,
Koszonom,a hasam jobb mar bar most lent fajdogal neha :? nem tudom mitol :shock: Orulok hogy ma megyek a dokihoz mert ezt is megemlitem majd.

Fendike,
mar nagyobn izgulunk hogy ma megmutatja e magat a babo :lol:
De valoszinu csak holnap reggel tudok irni majd mert este megyek
a dokihoz utanna meg a repterre mert erkezik a baratnom egy hetre :lol:

Lafi???

Kép
petitpois
 
 


Pandus!
Szép nagy pocid van! :D Szerintem is nagyon lecsendesedett ez a topik, nincs utánpótlás, újak egyáltalán nem jönnek! :(

Kép

Kép
donika
 
 


Pandacska,
nagyon csini Dori-lak:)

Holnap en is teszek fel ujat mert minidg Uh utan szoktam ujabb kepet csinalni :lol:

Kép
petitpois
 
 


Donika,
Na igen de mi itt vagyunk és azért még van egy pár hetünk hátra :wink:


Szóval kinek mi fáj? Tudtok aludni? Én már nehezebben :?
Kívánosság? Hízás? Pociképek??? Köldökötök kifordult? Nekem igen tök vicces van benne egy anyajegy :lol: Gyomorégés? Na feldobtam pár témát :wink:

Lafi szerintem jól van ma még nem beszéltünk.

Petipois,
Drukk az uh-hoz!!
Vendég
 


Petitpois!
Ne izgulj, szerintem nyúlnak a máhszalagok, és azért fáj, vagy a baba nyom vmit ott lent, majd a dokid is bizti megnyugtat!:wink:

Pandus!
Lafiról van vmi híred, meddig kell bent maradni, hogy beállítsák nála az inzulint?

Fendike!
Te hogy vagy?

Én ma voltam vércukor terhelésen, egy 2 dl-es poharat majdnem tele öntötöttek porcukorral, alig tudtam ásványvizet önteni bele, de símán lenyomtam, vittem citromot, és egész iható volt! :wink: Lényeg, h ezen is túlvagyok, azt mondták délutánra már lesz eredmény, ezt nem is gondoltam volna! :shock:

Kép

Kép
donika
 
 


Pandus! :P
Én az utóbbi időben nem alszom túl jól, pisilni is kell, meg sokszor, ha a bal oldalamra fekszek, akkor felébred, és elkezd rugdosni, mármint a baba, nem a férjem! :lol: :D
Gyomorégés, néha előfordul! Eddig 4 kg-ot híztam, a védőnő szerint kb. mégegyszer ugyanennyi biztos fel fog jönni. A köldököm nincs kifordulva, de van benne vmi, de nem merem kivenni, nehogy rosszat tegyek, lehet, hogy vmelyik uh maradványa?

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
Nem tudom azt hiszem kb 1 hét az inzulinb. Nekem szerencsére nem ég a gyomrom de még messze a vége. Pisi nálam is van legalább 3 egy éjszaka :? Én is 4 kg híztam eddig. Ha uh-os zselé maradvány akkor kiszedheted ha piszkálod és nem fáj akkor tuti nem a te részed :D Hu cukorterheléses lötyi szerintem borzalmas most volt a kórházban is és majdnem kidobtam de azt mondták amíg nincs ez meg nem mehetek haza. Így tartottam magam de nagyon rosszul voltam. Mondjuk nekem kényes a gyomrom biztos ezért volt ennyire rossz.
Vendég
 


Sziasztok!

Pandus!Nagyon szép pocid van.Remélem,most már jol vagytok.

Alvás:nem igazán.hátamon egyáltalán nem,mert nagyon fáj a derekem.És minden éjjel pisilni járok.
A bal oldalamon sem jó,legalábbis Orsi mindig jelzi,ugyhogy marad a jobb oldal.
Nehezen veszem a levegőt időnként.

Köldök:Szépen jön kifelé,és nekem is van benne egy picuri anyajegy,azzal szoktam szórakozni.Jókat nevetek magamon.Ja és puha az egész köldököm,na urammal ezen is szórakázunk.

kívánósság:időnként van valami nasira,de alapjáraton is ilyen voltam.Én sokat híztam,de most megállt a sulyom egy kb,másfél hete.

Ja,és tegnap voltunk terhestornán előszőr.Jo volt.

Ti őssejtet vetettek le?


Lafi mama?

Kép
csiperke
 
 


Na, kicsit beindultatok.. :D

Én is 4kg-ot híztam, viszont mögöttetek vagyok, ajjjajajaj.. :oops:

De különben tök jól vagyok és vhogy olyan boldogságos heteimet élem, állandóan észreveszem, hogy mosolygok és vhogy minden olyan tökéletes... :D

Gyomrom nem ég, aludni jól tudok, pisilés néha bezavar de nem vészes. Inkább az vicces ahogy felkelek az ágyból, mint nagyanyám kb. nagyon fáj a csípőm 1-2 ponton és a lábaim is megfájdulnak éjjel.
Köldököm még csini, kezd húzódni... :)

Cukorterhelésre kivi leszek, gondolom a köv. vizit után küld el a dokim, az kb. 24.hét körül lesz. Akkor jó az időzítés????

Kép
fendike
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: