Új privát üzeneted érkezett!

Szerintem meg nálatok lesz gólya... :lol: :lol: :lol: :lol:

Olyan tűntem sincs mintha meg akarna jönni, pedig már csak pár nap :roll: :roll: :roll: :roll:

Tessék megint éhes vagyok :wink: :wink:

Kép
Kép
odri
 
 


:roll: látod látod? :lol: tessék enni!
magdolnam
 
 


ilyen későn :?: :?: :?:

lehet ez a jele, hogy jövő héten megjön :roll: :roll:

Kép
Kép
odri
 
 

 
 

én is össze-vissza kajálnék, de nem kívánom.Szóval kajálnék de nem kell, nem kívánom. Előbb kértem szalámit, mire hozzám eljutott már nem kellett, de ha már 1szer elő volt készítve vacsira.... :lol:
magdolnam
 
 


Azt hiszem lassan elvonulok aludni. Jó éjt mindenkinek!
magdolnam
 
 


Sziasztok!
Na, most jutott idő nekem, hogy leüljek...
holnap valószinüleg nem lesz időm benézni, hiányozni fogtok :D , de majd jövök...
Most felteszek pár képet a fiukrol, ha már kértétek :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


ja, és valaki kérdezte hogy ki mit szed. én szeptemberben voltam dokinál mielőtt elkezdtük a projektet hogy minden rendben van-e és akkor mondta hogy kezdjem el a folsavat meg az elevitet. amikor az elevit elfogyott és venni akartam, csak gravida volt úgyhogy azt vettem. a héten voltam dokinál és kérdeztem, hogy mi a különbség és mondta, hogy teljesen mindegy melyiket szedem. De tény, hogy kezdjétek el minél hamarabb, mert a fogamzást is elősegíti! Na most hirtelen még ennyi jutott eszembe és tényleg mentem :)

KépKép
muffin
 
 


Sziasztok Lányok!

Most értem haza munkából és végig is olvastam miket írtatok. De sajnos nem emlékszem mindenre. Márti Nagyon jóképűek a gyerekek. Micsoda göndör haj!!!
Magdolnam, leírtam tegnap a teszt nevét, miért nem olyat vettél?
Tegnap este írtam, hogy 3x vacsiztam, és még egy bögre kakót is legurítottam. Elég szarul is voltam ma. Párommal is most vacsiztunk egy óriási pizzat. Nem mondanám, hogy diétás volt. Na mindegy.

Most pedig végre lefekszem, mert majd leragad a szemem. Már párom sem érdekel, bár szerintem most ő is elég fádadt. mai hancúr szerintem elmarad.

Natasa

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, azért nem vettem mert nem volt, de olyan hirtelen pörögtek a dolgok, hogy na. Szerintem ezek a patikusok ilyenekre vannak kiképezve, hogy az ember egy fél pillanatot gondolkodni akar vagy sem, de mire észbe kap, már a végösszeget mondják. Nálam is így történt. Egyébként azt mondta, hogy az ilyen érzékeny teszteket rendelni szokták :shock: ja és úgy kértem, hogy a legérzékenyebbet adja, taláán a 10es az? Erre ő: nem tudom... jó vicc, ő van a pult túloldalán.

Márti: de drágák a gyerkővök, helyesek nagyon! :wink:
Én megint hajnalok hajnalán kukorékolok :evil: nem tudok aludni, mint mindig... :shock:
magdolnam
 
 


jo reggelt lányok!!!!!

ma nem sűrűn jövök mert itthon a család!!!!!!!

Magdolnám, Odri :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hát ezek mamaás tünetekre utalnak!!!!!!nálam semmi.........cici feszülget meg tegnap egy párszor szurkált a pocakom,de lehet a hasam szoval még mindig nincs tünet!!!!!!!

mindenkinek szép napot kivánok!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: és ilyen mosolygósat.

még bekukkantok!!!

mano
manocska2008
 
 


jajjj Márti édik a gyrerekek :lol: :lol: :lol: :lol: nagyon tündéri két kis fickó!!!!


jo zsurozást nektek!!!!!!!!!!!

mano
manocska2008
 
 


Jó reggelt lányok!!!!
Képzeljétek megmértem a hőmet és 37.4 lett.

Csubi
csubi
 
 


Ebből már sejtettem valamit szóval kirohantam a wc-be és csináltam egy hcg tesztet!!!!!!!!!! :lol:

Csubi
csubi
 
 


Na jó, nem csigázom tovább a kedélyeket...
POZITÍV LETT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Én ezt egyszerűen nem is akarom elhinni!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Csubi
csubi
 
 


CSUBI! GRATULAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! De örülök :lol: és még el voltál kenődve! :lol: az a lényeg hogy sikerült!
magdolnam
 
 


megkérdezhetném, hogy hányadik napon csináltad a tesztet és milyen érzékeny, mert kíváncsi lennék rá nagyon
magdolnam
 
 


látod csubi??????????? :) én megmondtam. :) nagyon-nagyon szuper! :) ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Tök jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Elmondtad apának? És hogyan? És mit szólt? És különbenis írj! :)

Márti tényleg nagyon cukik a gyerekek!

KépKép
muffin
 
 


:lol: :lol: :lol:
Itt vagyok,csak visszaolvastam.
Elmondtam apának persze, majd kiugrott a bőréből!!! :lol: :lol:
Mindenesetre rajtatok kívül SENKINEK nem mondjuk még.

Magdolnam:hááát ez nálam bonyolult kérdés,hogy hány napos késésem van, mert nem tudom,hogy most hány napos volt a ciklusom....De kb.4 napja kellett volna megjönnie.

Ja!!!!És azt leszámítva, hogy rendkívül nyűgös,hisztis vagyok SEMMI tünetem nincsen

Csubi
csubi
 
 


Mondjuk az előző terhességemnél se nagyon volt tünet csak a mellem feszült,de most az sem igazán....Na gondolom majd jönnek később a tünetek.

Csubi
csubi
 
 


Csubi és meddig nem mondjátok meg? Én pont ezen dilemmáztam tegnap meg leírtam, hogy mi elmondtuk és miért. De persze nekünk ez az első bébi, lehet hogy mi is óvatosabbak lennénk ha nem így lenne.

KépKép
muffin
 
 


Hát ez az muffin,hogy nálam nem az első bébi....És az elsőt júliusban el kellett vetetni, mert kiderült,hogy beteg :cry: :cry:
Úgyhogy most nagyon szorítsatok!!!!!!!!!!
Mindenesetre Én bízom benne, hogy kétszer nem lehet ilyen balszerencsénk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Csubi
csubi
 
 


Sajnálom Csubi az első bébikét :( Egyébként ezzel a terhességgel meg semmi problémád nem lesz!
magdolnam
 
 


Így legyen Magdolnam!!!!!!!!!Én is bízom ebben nagyon, mert nem adom fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Ja, amúgy kérdezted a teszt érzékenységét.Nem tudom... :oops: Azt hol kell megnézni??

Csubi
csubi
 
 


Csubi! GRATULÁLOK!!!! :D :D :D Elindítottad végre a sort. Jajjjjjj de naaaagyon örülök!!! Szép napunk lesz máma, már érzem. Még csak most ébredtem fel, mert egy után aludtam el. A hőm megint fentebb ment 36.8. Olyan szépséges a görbém! :lol:
Magdolnam
A patikusok sz.. mindenbe. Elunták az életüket is. Legutóbb nekem egy férfi patikus jutott, fiatal is volt. Majdnem elpirultam. Kértem tőle egy érzékeny tesztet ami a lehető legkorábban kimutatja a babát ha van, Erre ő: Ismerős az érzés, a feleségemmel is alig tudtuk megvárni a 2 hetet. Olyan aranyos volt, még sok sikert is kívánt nekem. :D
Szerintem csinálj tesztet kedden.
Remélem nem hagytam ki senkit.
Szia Muffin, Manocska!!!

Én tuti megvárnám a 12 hetes vizsgálatot. Addig semmi sem biztos.

Kép
Kép
nati80
 
 


hurrráááááá csubi kirázott a hideg!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ezt nem hiszem el ilyen jóóóó hir!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


csubi GRATULÁLOK!!!!!!!!na meg a férjecskédnek is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .jajjj mondom én hogy jol indul ez a topic!!!!szerdán Odri aztán Magdolnám!!!!!!!!!!!


JUHÉJJJJJJJJJ!!!!SZÉP EZ A NAP ÉS JO IDŐ IS VAN MOSOLYOG RÁTOK A NAPOCSKA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: igy örülök!!!!!

pusssszzzz mano
manocska2008
 
 


a dobozon van feltüntetve vagy a benne levő papíron 10 20 25 50 100
magdolnam
 
 


most valamiről lemaradtam? Odrinak szerdán pozitív lett a tesztje???

KépKép
muffin
 
 


Csubi
Íme a bizonyíték, hogy nem mindenki érez mamás tüneteket. És ha belegondolok mennyire el voltál kenődve. Ráfogtad a pirire, hogy biztos azért vagy érzékenyebb. Most legalább mi is tudjuk, nem feltétlenül fogjuk érezni, hogy kismamik lettünk. :lol:

Kép
Kép
nati80
 
 


Nekem most jönnek az érzelmi kitöréseim, hihetetlen... nem hisztis vagyok (vagy igen?) csak a kedélyállapotpm nagyon labilis.... mint mielőtt megjön. Sírni nem szoktam, de most eléggé elérzékenyültem, úgy megörültem Csubi jó hírének!
A fiatal ffi patikusoknál nincs kellemetlenebb én is nagyon beelpirultam volna
magdolnam
 
 


Muffin
Odrinak most szerda lesz a tesztnep.
Magdolnam
Egyáltalán nem volt kellemetlen, csak azt hittem az lesz, de nagyon segítőkész és barátságos volt a férfi. Hiszen ők is sokat vártak a babára, így értette a türelmetlenségem. Csak azt nem tudta, hogy én nem azért vagyok türelmetlen, mert annyira szeretnénk, inkább azért mert előtte még gyógyszert szedtem és féltem nehogy beteg legyen a baba, ha van.

Kép
Kép
nati80
 
 


na jó csajok, nekem most el kell menni. Ezután a csodálatos hír után mindenkinek szép napot! :)

KépKép
muffin
 
 


köszi az infot nati. :)

KépKép
muffin
 
 


Értem :wink:
komolyan annyira örülök! A barátnőm is terhes kb 2 hónapos (és nekem mondta el először) vele együtt újongtam és sírtam. Megpróbálom visszafogni az érzelgősségemet! :oops:
magdolnam
 
 


Legyen neked is csodálatos, napsütéses napod!

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdolnam
Tudod te is mennyire szeretnék már babát. Én minden kisgyerek és kismama láttán legszivesebben bömbölni kezdenék. Legtöbbször könny szökik a szemembe és csak arra tudok gondolni, talán nem sokára én is érezhetem AZT az érzést. Bár amikor egy nagyon kedves barátnőm elmondta, hogy 4 hetes kismama, nem sírtam, csak vele örültem és izgultam végig az első 12 hetet.

Kép
Kép
nati80
 
 


köszönöm szépen! Meg mindenkinek!
magdolnam
 
 


mi örömünkben sírtunk :wink:
magdolnam
 
 


Magdolnam
Kitartás!!! Nem sokára mi is együtt fogunkk sírni.

Csubi
Nem tudnád feltenni a + teszted? Annyira szeretnék én is végre egy zebrás tesztet látni.

Kép
Kép
nati80
 
 


az egész napom tiszta jokedvű ettől a csubi csajtól!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

apa kérdezte reggel hogy mennyi volt a hőm????pedig az elején ezt mondta hogy ilyen hülyeséget meg minek ez meg stb.........már ő is várja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

csajok megyünk valahova kirándulni,majd este jövök!!!!!!!!

remélem lesz mit olvasnom :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

pussszzzz mano
manocska2008
 
 


Csubi

Ez szuper. Gratulálok a + tesztedhez! :D :D :D :D
Bízom benne, hogy 9 hónap múlva egy egészséges bébit tarthatsz a kezedbe!
:D :D :D :D
Elindult a sor csajok!
p__lilla
 
 


Sziasztok!
Csak benéztem, mert most megyek havi nagybevásárlásra, utána meg főznöm is kell párocskámnak valami finomat, amivel le tudom venni a lábáról. Van valami ötletetek?

Kép
Kép
nati80
 
 


Esik a hó :D :D :D illetve szakad, pik pak tiszta fehér lett minden. valószínű ezért fájt a fejem, éreztem az időjárás változást :S
magdolnam
 
 


Így van lányok!!!Én csak a sorindító vagyok,de tessék kérem követni!!!!!!!!
Képzeljétek el, hogy nem tudom felrakni a képet,mert mindig vmi hibár ír ki...Szarakszik a netünk,szokott ilyet...De majd még próbálom!!!
Amúgy a párom hajnali 5-kor ment el dolgozni és Én meg 7-kor írtam Neki,hogy + a teszem és azóta már 4-szer hívott és mondta, hogy nem fér a bőrébe, úgy örül!!!! :lol: :lol:
Magdolnam:Én annyit tudok neked mondani, hogy medi-preg a teszt neve és azt írják a dobozon,hogy már beágyazódást követően 3 napon belüli terhességet kimutat(??),de NEM írja,hogy milyen érzékenységű,pedig már 3-szor átolvastam bocsi... :oops:
Szép napot mindenkinek!!!!!!!!!!!!

Csubi
csubi
 
 


De drága férjed van!
Hm, mindegy. Akkor lényegében, ha minden igaz, akkor célszerű kivárnom a miki időpontját.

Csubi, nálatok nem esik a hó?
magdolnam
 
 


Kép próba

Csubi
csubi
 
 


Sikerült!!! :lol:
Magdolnam:Nem nálunk nem a hó esik, hanem az eső szakad már órák óta...Hááát Én nem értek ehhez, nem is akarok semmit tanácsolni, mert mindenki aki érzi, úgy és akkor csinálja a tesztet.De szerintem az már tuti eredményt hoz, ha aznap csinálsz amikor meg kellene jönnie!!!!

Csubi
csubi
 
 


milyen gyönyörűséges zebrás teszt! Ügyi vagy, hogy feltetted :wink: . Nálunk is először az eső esett, aztán átváltott iszonyú nagy pehellyé.

Nem tudom... az elején úgy éreztem, hogy tuti siker (máskor nem éreztem úgy), most meg azt hogy nem igazán jött össze.
magdolnam
 
 


Tudom, hogy nem ide illik... de aki szereti az állatokat, akkor nézze meg a következő képeket (nekem ezek közül kopasz tengeri malacom van :lol: )
http://images.google.hu/imgres?imgurl=h ... u%26sa%3DG
magdolnam
 
 


de ha jól veszem észre, senki nincs itt :cry: :shock:
magdolnam
 
 


Csubi!
Én is ilyen gyönyörűűűűűű tesztet szeretnék ferbuárban vagy márciusban. Csak vigyáz magatokra.

Magdolnam
Amelyik teszt a beágyazódást követően 3 nap után tuti eredményt hoz, az elég érzékeny. Csubinak bármelyik kimutatta volna, max csak halványabban.

Nálunk is iszonyú hideg jött, havaseső esik. Jól bevásároltunk, még a nagy eső előtt ki is pakoltam. Most lustizok, mert nagyon megfájdult a fejem a hidegfronttól.

Kép
Kép
nati80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?