Új privát üzeneted érkezett!

Apple, ne izgulj! Rambóka egy zseni. :-) mi is panelban laktunk, tutkó attól vérzett az orrom, nem is a terhességtől. a férjemnek is mindig vérzett, most, hogy eljöttünk a betonból, nem vérzik.

egy párásító esetleg jól jöhet, bár nekünk is volt, maximumon ment, száradó ruha, nyitott ablak télen is, igy is alig lehetett élni. én családi házban nőttem fel, és folyton úgy éreztem, fulladok.

csakegy, lillácska csuda egy kis pofa! :D

lecso, én is egyre engedékenyebb vagyok. lassan az összes nevelési elvet feladom. illetve csak a hülyeségeket. vaszinű a szigorú tanár néni vénámból ered. szegény gyerek meg a kisérleti nyuszi :D

Kép

Kép
csillagfény
 
 


olyan nyüszi nap volt.....
az idő??
kíváncsi vagyok ma is lesz-e fél 3as kelés....ah. el voltam eddig kényeztetve......elszoktam az éjszakázástól. :)

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


http://davengrace.com/dave/babymop.jpg

Okr: mennek a szurkok!!!!!! Jobbulást!!!!!!!!
Vendég
 

 
 

Csakegy, ez jóóóó! :lol:
Vendég
 


Halihóó!

Nem tudtam mindent tüzetesen elolvasni :(

Lafi jó látni!

Okr-nek minden jót kívánok én is!!!

Monácska!
Igen az a csont! Sztem nekem is eltörhetett régen, mert olyan furinak érzem, jobb oldalra egy kis gümő van ,és sztem ez fáj...de tegnap este már alvás közben fordulásnál is éreztem :?
Nem tudom mit tehetnénk..
Ma meg a bal cickóm alatt vettem észre,hogy az ereknél "bevérzés szerű" valami van...a férjem szerint ennyire nőnek..de csak a bal?

Tegnap vásároltam két kismami nadrágot, és egy felsőt. :D
Fotóztattam ma magam, így mutizok képet..
Kép

Nem lett vmi szép de mindegy..most rohanok

Kellemes hétvégét!!!
Vendég
 


Egy villanásnyi időm van,mert 3-ban vagyunk itthon,apa dolgozik.
Már jobban vagyok,két napig volt hőemelkedésem(meg egy szülés utáni eü kaparás),remélem ennyivel megúsztam.
Dorottya egy áldott jó gyermek,igazi ajándék!
Egy kép róla:
Kép
Kiköpött nővére! :D :D Majd jövök bővebben,ha Ada bevonul az oviba. :lol:

KépKép

KépKép
okr
 
 


kincs, szépen kerekedtek ám!!!!!!!! most már nagyon látszik,hogy kiskincs bent csücsül....

okr, szép a dorottya! micsoda szemek :)

én ma szét vagyok csúszva. nemtom egyszerűen alvásba utolérni magam. és vmi lehet a levegőben is....pffffffffff
zsuzsi megtartotta a 3 órási kelését...

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Okr!

nagyon szurkoltunk ám neked, hogy minden rendben legyen!! :D Dorottyán már fényképről is látszik, hogy áldott jó gyerek! Tejci szopi rendben?

mit gondoltál dimet, majd te kimaradsz a jóból? na nehogymán te kimaradj belőle! :lol: :lol:

Kincs nagyon cuki a hasad! lassan nálad is megtudjuk ki lakik bent! :wink:

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!

Most kaptam sms-t Lafitól:

"Mentő behozott, külső méhszáj enyhén nyitott, ctg alapján enyhe fájások. Nyomim jó, cukrom alacsony, 3.3"

Infúziót kap, tüdőérlelőt, antibiotikumot, próbálják leállítani...

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Jajj Lafi!

Kitartás!!!! Illetve inkább benntartás!!!!!
Remélem nem lesz semmi baj! :shock:
Ezek a hülye frontok, a fene essen beléjük! :cry: :cry: :cry:

Okriszta!

Örülök, h. te már jobban vagy!
Benn maradt egy lepénydarab?

Kincs!

Szép poci! :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Hi!

Lafi!
Itt is gondolok rátok!
Remélem Hunor bentmarad legalább 5 hétig a pocidban!!

Okr!
Örülök, hogy már otthon vagy, Dorottya nagyon ari!!

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Lafika!
Mennek a drukkok!
Azért még legalább 3 hétig bennt kellene maradni!
Hunor baba, Hallod????

Kriszta!
Dorottya lány nagyon kicsi drága! :)
Remélem már teljesen jól vagytok :)

Ez tetszett, hogy nem is Dorottya baba miatt nem tudsz netezni, hanem Ada miatt! :lol: :lol: :lol:
Ez nagyon mókás! :lol: :lol:

Dimet!
Biztos van valami a levegőben. Én fél hullának érzem magam. Minden este forgolódok, nagy nehezen elalszom, reggel ötkor magamtól felébredek, aztán kb. két órán keresztül forgolódok, mire fel kellene kelni elüt az álom. És minden reggel élő halott vagyok! :roll:

Nagyon érzékeny az én méhem is! Egy kicsinykét. Asszem bekapok két MgB6-ot és iszom egy kis bort! :?

Ezoterike!
Tartozom neked egy email címmel, megy a PRIVI!

Cupp csajok!

21+4
Vendég
 


Szióó!

Lafi mi is nagyon drukkolunk nektek!!!!
Alakuljon minden jól!!

Szia Kriszta!!!
Nagyon aranyos lányotok van!!!
Ismét GRATULA!

Bizti front van én is 4előtt keltem ,pisi kaja, aztán 5.30 körül sikerült visszaaludnom...9-kor a férjem megkérdezte,hogy akkor most délig alszom? :lol:

Jó éjt kicsiknek nagyoknak és persze pocakosoknak!
Vendég
 


Dimet!

Tuti front van!
Gergő egész nap nyűgös, alig aludt.

Tegnap rájött a szapora. De vmi rettenetesen! A délutáni alvása alatt teljesen átáztatta a pelust, lehetett mosni mindent, még jó, h. van a lepedő alatt speckó német kórházi betét!
Annyira büdöset kakilt, h. majd elhánytam magam! :shock:
Ment egyből a zuhany alá!
Kaja után, némi rohangászást követően megint elkezdett szagosodni. Kibontottam a pelust, szinte víztiszta lé mehetett bele, de nagyon-nagyon büdös!
És annyira kicsípte a fenekét, pedig már majdnem teljesen rendbejött a múltkori óta!
Na innentől félóránként mehettünk tisztába tenni este hétig!
Én már biztos voltam benne, h. az éjszakát az ügyeleten töltjük, úgyhogy töltöttem a gyerekbe az enyhén sós hígított baracklevet Normaflorral. Itta is rendesen, hálistennek!
Aztán 7-től már nem volt semmi.
Éjjel 2-kor és 5-kor felsírt, de nem kakilt be, ivott egy kicsit aztán visszaaludt. Ma már kutya baja! (Csak a popóját kell kenegetni, de már javul)
Nem értem! Lehet ilyen szintű hasmenés fogzástól? :shock:
Most éppen a bal oldaliakat növeszti.
Vagy vmi vírus?
Nem volt sem lázas, sem levert, csak folyt belőle vmi rettentő büdös!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


front az tuti h van,,,,, :cry: :evil: ..itt bőgök...barom rosz hireket olvastam,egy másik helyen is :cry:

Lafim
vigyázz magadra,kérlek szépen!!!
Vendég
 


Okr
örülök h jelentkeztél.
nagyon szépek vagytok :wink:
Vendég
 


jaj, istenem lafi.........nagyon-nagyon minden jót. és hunor, bírd még ki egy picit anyu pocakjában, front ide v. oda....................

akkor megnyugodtam, front van :) én voltam a leghülyébb ma a családban :)

rambóka, szép lett volna...gyerek fos, te hány......szegény gergő, de akkor a normaflore hatott. tényleg, azt mennyi idős kortól lehet adni??

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


lafi drukkolok!

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok Csajok!

Vagyis jóreggelt! :)

Hát szép éjszakám volt! :shock: Vagyis inkább hajnalom.

Kb. fél öttől nem alszom, mert folyamatosan keményedett :shock: a pocakom. Hol az egész méhem, hol csak gócosan. (eddig sosem volt ilyen, de könnyű felismerni! hogy ez keményedés)
Teljesen kész voltam tőle. :(
Felkeltem, bevettem magnéziumot, nem szűnt, lezuhanyoztam forró vízzel, ez átmenetileg szüntette. Aztán amikor fél hétkor hol itt-hol ott folytatta a keményedést, ami folyamatos mensziszerű görccsel járt együtt, akkor felkeltem, felöltöztem és bementem az ügyeletre.
Úgy néz ki minden rendben, méhszáj zárt, a méhnyak az előzőhöz képest ua.
Mire beértem már a keményedések is megszüntek. Szerencsémre a dokim volt bent, megnyugtatott. Huhh.

Kivagyok csajok, legalább egy hete nem alszom éjszaka rendesen.
Ennél több vörösbort este már nem lehet inni :shock: , mert lassan alkoholistának fogtok titulálni! :roll:

Na szóval, minden jó ha a vége jó. Úgy tűnik rendben vagyok. :)
Vendég
 


Lafiért nagyon izgulok. Tegnap este írtam neki smst, de nem válaszolt. Remélem minden rendben velük.
Vendég
 


Pandácska írta egy másik topikban:

"Lafi: Még infúzión van de már csak keményedik kapott tüdőérlelőt. Sajnos nem aludt az éjszaka mert a szülőszobán mentek mellette a szülések."
Vendég
 


kavics, lehet ez az idő...vagy már nemtom...
de lehet a melegvizes zuhi nem kéne.......örülök,hogy minden okés. csak feküdjél az ágyba, olvassál. elkezdtél már babás könyveket olvasni???? vagy vmi laza lányregény :)

vajon mi lehet lafival. szegényke.

nálunk: meghallgattatott az imám :) ma jól aludtunk. 8tól fél 5ig aludt a csaj. 5től még most is alszik. neki sem volt jó ez a napok óta lévő hajnalozás. viszont valszeg azért aludt mert este több tápot kapott...igaz visszabüfizte szerintem azt a 30 milli pluszt :)

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


egy kis vidámság mára....

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1194766235.7795.jpg[/img] olvasok halasat.... [/img]

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Sziasztok!!!

LAFI:VIGYÁZZ NAGYON MAGATOKRA!!!DRUKKOLOK TELJES ERŐMBŐL,HOGY A PICÚR MÉG NÉHÁNY HÉTIG BENT MARADJON!!!

Kép

Kép
lecso
 
 


mindenki alszik???

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Sziasztok!

Lafira én is sokat gondolok!!

Más topikokat olvasni nem is érdemes :(

Kavicska ez a keményedés :cry:
(tök kemény volt a pocid?) fogalmam nincs mikor van probléma :? kicsit félelmetes
Én ma jól aludtam, pisilés után sikerült visszaaludnom és ismét 9-kor költött a férjem.
Bár éjszaka kétszer én is éreztem mensis görcsöket de aztán elmúltak (nagyon várom az uh-t,de még két hét)

Minden jót mára!!!
Vendég
 


Kavics!

Mennyi magnéziumot szedsz?
Lehet, h. emelni kéne!!!!
Vigyázzatok magatokra csajok! :shock:

Dimet!

Nagyon jó az olvasós kép!!!! Aranyos! És ahogy az ujját tartja! Naggyon komoly!!!!! :D :D :D

Van egy még jobb probiotikum a Protexin restore
http://www.informed.hu/?tPath=/ogyi/gyo ... gytaid=101

http://www.vitaminkosar.hu/t1.php

http://www.babanet.hu/publ/probiotikumok.htm

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!

Dimet!
Ez a kép nagyon aranyos!Zsuzsi nagyon ügyi, már így fog dolgokat????
Az én manóm még csak ismerkedik a kezével, meg néha véletlenül meglöki, ha a keze elé tartok dolgokat....
Normaflore egész piciknek is adható, én is adtam Gergőnek kb. 8 hetesen, mikor hasmenése volt.

Kavicska!
Pü-t nem kaptam.

Lafi!
Nagyon drukkolunk, nem lesz semmi baj.Sógornőm is így került kórházba, antibiotikum, tüdőérlelő, plussz szigorú fekvés.Másfél hét után hazaengedték, otthon tovább fekvés, kihúzta 38. hét végéig.
ezoterike
 
 


jam, vannak már akaratlagos fogásai. de tényleg az volt a poén, ahogyan fogta a könyvét. mondjuk a nézés sem semmi...

mi lehet vajon lafival...reggel írt sms-t. akkor levitték már osztályra, és "csak" keményedései voltak.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Lafi
Nagyon drukkolok,hogy még bennmaradjon a kis Lafi a pocakban!!!!!!!!!!

Kavicska
Sajnálom a keményedéseket!Engem is mindig kicsinált a hidegfront,kivéve kiírt időponton túl.
Remélem már jól vagytok!

Kincs
De legalább nem kellett korán kelni!Remélem ma már jobban alszotok!

Dimet
Zsuzsi egy tünemény!

Rambóka
Nálunk az augmentintől volt ilyen hasmars,de sztem a fogzástól is lehet.

Szüléstörimnek holnap nekifogok,és belinkelem,ha vkit érdekel elolvashatja. :lol:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Lafi azt mondta, hogy a pocakpanaszok teljesen megszüntek, még kapja az infusiókat, tüdőérlelőt és borzasztóan szenved a migrén miatt. :(
De összességében a pocak szempontból jól van.

Rambóka!
Eddig 3x1 et szedtem, de van olyan nap, hogy csak 2x1et.

De most a doki is mondta, hogy 3x2 tbl. átmenetileg.
Egyébként mi a maximum aminek egyáltalán értelme van?

A doki annyit mondott, hogy a keményedéseket komolyan kell venni, főleg ha még nem volt. Azt mondta, ha bármikor előjönne, irány vissza vizsgálatra.

A legfurcsább az egészben, hogy nyugalomban jelentkezik. :shock:
Volt az éjszaka ébredés után, (szerintem volt egy nagy adag pszihés komponens is, bevallom "férfiasan"), aztán a párom hazajött melóból, én félhalottan mellé bújtam az ágyba (annyira álmos voltam) aludtam két órát és ébredés után megint volt egy pici, kb. 3-5 percig tartó. Azóta semmi. Ma egész nap nyugiban voltam. Csak ültem, feküdtem és ettem. És szerencsére azóta nem volt. Nagy beszélgetések a családdal, családi ebéd. És a kisfiam most is nagyon jóízűen mocorog. :lol:
Jófiú, mert este 9 után egy mukk sincs! :shock:

Most ezek után nincs az a tank, ami bevonszol engem december 1-től melóba. Kész! Befejeztem. Mindent!

A meleg zuhanyt ezután mellőzöm. Köszi, hogy felhívtátok a figyelmet.

Kincs!
Nem betonkemény volt, csak keményke. Olyan kompakt.
Nehéz elmesélni. Aztán időnként job oldalt, utánna bal oldalt.

De nincs semmi baj, és nem is lesz semmi! :)

Minden pozitiv dorgálást, okítást, ötletet, tanácsot, szabályt szívesen fogadok!!!

A pszihémet kell rendbe tenni! :lol: :lol:
Vendég
 


lafi, örülök, hogy jobban vagytok, kitartás!!!!!!!!!

dimet, zsuzsi nagggyon édes!

okr, dorottya gyönyörű kislány! kiváncsian várom a szüléstörit

minden pocakosnak nagy puszi!
a nem pocakosoknak is :-)
én már alig várom, hogy ismét pocakos legyek...

rólunk annyit, hogy 1 hónapja folyamatos megfázás, kaptam antibiotikumot, de nem nagyon haswznál, két napja szedem. egymásnak adjuk, marci birja a legjobban, ő 3 nap alatt túl volt az egészen.

Kép

Kép
csillagfény
 
 


kavics, én is keményedtem sokat. ne aggód túl, de ha úgy érzed be kell menend a kórházba, kicsit nézzenek meg, akkor rögtön sipirc. én a vége felé többször voltam bent,hogy vki nézzen rám.
ja, és 4szer2 a maximum. én vmikor annyit szedtem. 28.hét környékétől a 3szor2 már mindennapos volt. és segített.
ha nem fogok szoptatni,akkor megint elkezdem a magneb6ot. szerintem tuti. kell a szervezetnek.

csajok, ti milyen fogamzásgátlót használtok :oops: ha nem túl intim a kérdés......
vettünk pharmatexet. hááttttttttt...................... :oops: annyira csípett, hogy semmi sem lett semmiből......
a dokicsaj lebezsélt akkor a fogamzásgátlóról,amit ilyenkor lehet. ami 3 hónapos védettséget okoz, merthogy pcos vagyok, és ki tudja mit csinálna velem....de nemtom. vmi orális fogigátlót kéne mégis. tudom, rontja az ir-t....de vhogy az a legkényelmesebb.

ma sem volt kelés fél 3kor. "csak" fél 5kor......de este több tápot adok neki.

ja, felhívtam a sarlai dokinőt. mert megígértette velem, hogy hívjam vissza mi a helyzet. mondtam neki,hogy megy a szopi, de a tápi is. a habermannt használjuk. igaz ő a poharazást mondta. de az.....

szalad a lakás. félig. utol kell érjem ma magam. holnap jönnek barátnőmék.

elkezdtük a szökés 3. évadját. atyaég!!! nagyonnnnn tuti. a house is, és a született feleségek is. :)
na, ennyi voltam mára.
remélem lafival minden okés!!!!
okr, neked meg várjuk a szülitöridet!! jól vagytok? mesélj, milyen a kiscsaj? alszik? szopizik? adának hogy tetszik? :)

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Sziasztok!

most beséltem LAfival, teljesen kétségbe van esve, inzulinra akarják állítani, mert szerintük a cukor miatt voltak a görcsök :shock: :roll: :?

Lecseszték hogy szedi a metet, a szokásos dumával, hogy azt csak a terhességig lehet, sőt az sem biztos hogy teherbe lehet esni tőle :evil: :shock:

Nem tudja hogy mit csináljon, kamuzzon-e nekik, vagy mi legyen...

Rambóka, írtam pü-t, SOS!!!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


basszus, szegényke....gondolom T. meg ilyenkor nem tud mit tenni. de honnan vették,hogy a cukor miatt...és tök jó volt a cukra mostanság,minek kellene inzulin........pfffffffff

ja, nem lehet tőle teherbe esni....jöjjenek már el ide a fórumra........

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Szüléstöri elkezdve,jó hosszú lesz :shock: :shock: ,pedig azt hittem pár mondattal el lehet intézni.
:oops:


Dorottya nagyon jó kislány,leginkább eszik ,és alszik.Néha fájdogál a pocakja,mert büfizni nem akar .Nem szeret függőlegesen lenni! :shock:
Ada viszont eszméletlenül féltékeny.Na meg húzná-vonná a tesót.Nem lehet őket egy pillanatra sem kettesben hagyni. :wink: Egyébként nagyon szereti,folyton puszilgatná,csakhát félti a pozicíóját a családban,ami végülis érthető, nagyon nehéz időszak ez szülői szempontból. :roll:

Én meg időnként csupa depi vagyok,tudjátok a hormonok....ahogy elpakoltam a kismama cuccaimat,majdnem bőgtem.Soha nem lesz már rájuk szükség,és ez elszomorít. :cry: Persze 8 hét megszakítással 13 hónapig voltam várandós,sztem nagyon "megszoktam" Szeretek terhes lenni!!!!! :!: :idea:

Egyébként még 2 hét sem telt el szülés óta,és jönnek a PCO-s tünetek :shock: hull,és zsírosodik a hajam,jönnek a pattik,zabálom az édességet.... :shock: :shock: A metet meg még nem merem elkezdeni.Nem tudom,a fogamzásgátló fog -e enyhíteni a dolgon?!Mondjuk Ada után a Cerasett,inkább ártott,mint hazsnált,meglátjuk most mi lesz.

A derekam,hasam meg még mindig nem az igazi.Persze kellett nekem hőemelkedéssel hazasomfordálni... :evil:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Csajok ezt már nem hiszem, Lafival mit megkínlódnak :(
A met miatti lecseszés rossz lehet,nekem csak egy mezei belgyógy ugrott nekem, de rossz érzés volt..
Lafika sok sok erőt küldök neked és Hunornak!!! Puszi!

Anyooka te hogy vagy??
Izgulsz vagy szépen nyugiban telnek a napok??
Nagyon drukkk!

Okr olyan jó olvasni amit írsz Dorottyáról!
Ha kislány lakik a pocakban mi is ezt a nevet választjuk, és egy kis nyugodt szépséges csajszit képzelek hozzá, szóval pont mint ti! :D
Már debiben vagytok? Adának is küldök puszit!

Dimet, lányod olvasós képét megcsodáltuk a férjemmel, csúúcs!
(bár még nem aktuális nekünk ,de mi eldöntöttük, hogy ilyen nehéz teherbeesés mellett nem fogunk védekezni csak 3-4gyerek után :D )

Kavics hogy aludtatok?
Többi kismami??????????????

Egészen jól aludtam, csak a vállam fájdult meg..tornáznom kéne, csak nem tudom mit :?

Szép napot!
Vendég
 


kincs: callanetics!! (pocaktorna nyilván nem....de többi mehet)

dorottya név nekünk is a második befutó.

okr, nem jut eszembe, de van homeos depi elleni szer. én sem voltam kifejezetten depis, de néha bekapdostam, és mikor elkezdtem szedni utána a néhe előjövő letargia is elmúlt. ez hatott. bezzeg az urtica a tejemre nem....

na, megyek,mert altatás.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


basszus, hülye ez alégzésfigyelő....mióta beállítottam nem riasztott be. errefel ez előbb....beteszem a gyereket, félig alvós állapotban. riasztó bekapcs. a gyerek seggét riszálom előre-hátra...errefel beriaszt a riasztó.....egymás után kétszer, úgy, hogy a ygereket mozgattam, neki eg nyitva volt a szeme...én ezt nem értem...... :shock:

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Lafinak kitartás!!!!
Nem értem,minek egy PCOS-nak inzulin??? :shock: :shock: :shock:

Kincs
Remélme kislányotok lesz,és akkor megkaphatja ezt a nevet! :D (bár én úgy látom,Te nagyon is tudod legbelül,hogy kislány :D )

Dimet
Újra lányra gyúrtok? :D :D :D Akkor hajrá!Még pár hónap,és jöhet a tesóka!
Légzésfigyelőnk nekünk nincs,nem is volt,íyg nem tudok mit mondani róla. :wink:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kavicska!

Írtam pü-t.

Bocsi, most csak ennyi, visszük a picúrt kontrollra...
Majd érkezem(de előtte fékezem :lol: )
ezoterike
 
 


Jaj Lafi!

Most azt mondom hogy inkább engedj mindent, de maradjon az a gyerek még bent!
Ha napokig, akkor napokig. De inkább végig... Lécci!

Ella!

Tündiéknél nagyon rossz a helyzet. :cry: :cry:

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


A büdös francba már!
Hát csak pár hete van Lafinak, minek kínozzák az inzulinnal!!!!
Ha a cukor miatt lennének a görcsei, akkor nem csak hetente egyszer jelentkeznének.................

Annyira drukkolok Nekik!!! Millió puszit küldök! És ölelést is!
Vendég
 


Dimet! Zsuzsi nagggggyon szigorú!!!! Olyan szépséges, ahogy koncentrál!

Okr! Végre itt! Nagyon örülök, hogy hazajöttetek végre! Várom a születéstörit! Dorottya nagyon formás kistündér! :)

Csakegy! Hétvégén a jövendő nappalink és szülői hálónk helyét pucoltuk, és találtam egy hatalmas majmot, meg kutyát de iszonyat porosak! Egyből eszembe jutottál a békával és Lillával! Nincs ötelted, hogyan lehetne kipucolni?

Kincs! Pocid nagyon formás, szépen alakul! :) Naggggyon telik az idő na.........
Vendég
 


Milyen fogamzásgátlót?
Hát nem is tudom, nekünk a gyerekkel egy szobában alvás pl. nagyon bevált! :roll: :lol:

Pharmatexből melyiket próbáltad? Tablettát v. gélt?

Naptár módszer?

Spirál?

Pedig milyen jó poénnak tűnt egy éve, amikor mondtam, h. fogunk nyitni egy topikot "PCO-sok fogamzásgátlási nehézségei és megoldásuk" címmel! Ugye? :twisted:
Aztán csak eljött az ideje! :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 



KépKép

KépKép
okr
 
 


Monee

még csak a reggeli beirást olvastam,,,,,most néztem meg.......hát mit mondjak,teljes levagyok taglozva,sirok,,, :cry: :cry:
nagyon sajnálom őket,borzasztóan,,nem szeretnék a helyükbe lenni,,,és ezt senkinek sem kivánám..ennél nagyobb katasztrófát el sem tudok képzelni :cry: :cry: .

hálát adok h a mironnak nem lett semmi baja,,de ha eszembe jut a szülés utáni hercehurca elkap az ideg....a volt orvosom,,,ne találkozzak vele,, :!: :cry: :evil:
Vendég
 


Monácska!

Plüssállatokat simán betehetsz a mosógépbe (már persze, ha beférnek!) 30-40 fokra, esetleg kiegészítő öblítést még tegyél rá, v. nyomj neki egy külön öblítést a végén!



Vettem futkosó babakocsit. 7000-ért. :D
Németországból lomizott. Abszolút jó állapotú, csak koszos.
Jó nagy kerekei vannak, az első kettő bolyong, hátsó kettő fékezhető, nagy a kupolája, hátulról is szélvédett, lefektethető, nyitható a karfája, 5 pontos biztonsági öve van, és ami a legjobb: nagyon könnyű, és hatalmas a bevásárlókosara!!!! :D
Majd teszek fel képet, ha gatyába ráztam.
Remélem beválik a gyakorlatban is!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Szasztok!

Okr: Dorottya gyönyörű baba :))))))))))))) Köszönöm a születéstörténetet :)

Plüssállat: mosógépbe vele. Nálunk a béka nagyon megviselődött ezért kibeleztem és új töltetet pakoltam bele (vettem egy 200 Ft-os párnát, abból)... így gyönyörű kövér lett :)))))))

Rólam most csak annyit, hogy tele a hócipőm de nagyonnagyonnagyon. Lakás használhatatlan, próbálok kezdeni vele valamit de egyedül nem megy, férj túl hiú ahhoz, hoyg elfogadja apukám segítségét - ld. egyedül i meg tudja csinálni- így a vége az lesz, hoyg megintcsak én emelgetek 200 kilókat stb.

Na megyek.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?