Új privát üzeneted érkezett!

Bumi!
Teljesen megértelek.
Bár én valahogy másképp érzem,azt nem tudom hogy fel vagyok e készülve,de érzem,hogyha ez kell egy babához akkor igen belevágok.Nekem semmi rossz érzésem nincs.Az idő nekem nem számít(már gyűlölök itt dolgozni).
De azért én is jobban szeretnék elsőre inszemet,ha spontán nem sikerül.

Kép
breni
 
 


Szerintem a lombik annak kell mindenképp, akinek tényleg nagyon nagyon kevés mozgó spermiuma van. Ugyanis nem elég ha egy eljut a petesejtog. Egy spermium önmagában képtelen a megtermékenyítésre. A spermiumok valamilyen vegyi anyagot bocsátanak ki, és ez teszi átjárhatóvá a petesejt falát. Emiatt kell, hogy sok spermium legyen.

Viszont szerintem nektek is, meg nekünk is van annyi, hogy egy inszemináció sikeres legyen., ha nem is rögtön. Hisz ott a célba juttaják a spermiumokat, így nem tévednek el, és biztos eljut megfelelő mennyiség a petesejtig. A többi meg a természet dolga.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Remélem a dokik is így gondolják! ;)

Kép
breni
 
 

 
 

Remélem már előtte babásak leszünk! :wink:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


:wink:

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Jaj, pinkiné......ezer bocsánat hogy Katáztalak...fogalmam nincs miért. Azt hiszem a macis kép miatt.... :oops: :oops: Neki is hasolnó van.....bocsi.
tea77
 
 


Reni!

Egyrészt egyszerű, másrészt bonyolult magyarázata van! Én hiszem, hogy sikerülne a lombik, mert ha spontán sikerül, akkor így is fog! Viszont amit Bumi is írt nincs szükségem(úgyérzem sok lenne most) hormonokra, plusz kilókra! Győrből elzavartak minket, hogy nem vagyunk meddők, mert már van gyerek, volt terhesség! Ezért csak Bp-en tudnánk lombikozni, amit addig, míg a gyerek iskolás, nem tudunk megoldani! Párom sem tud csak úgy szabikat kivenni, 12 órázik két napig, majd kettőt itthon van, de így is készenlétben, mert bármikor behívható! Így nem lehet belevágni, mert valószínű félbemaradna! Kb 5 év múlva eljut odáig, hogy ő hív be embereket és nem őt rángatják! Akkor beletudnánk vágni, mert a gyerek is már nagy lenne! És ott az érzelmi oka! Ha nem sikerülne, vetélésnek fognám fel, hisz ez nem inszem, hogy vagy összejön vagy nem, ott már kész babák vannak és biztos megsíratnám őket! Meg az anyagi oldala! Kibírnánk, de gyerek mellett az embernek teljesen megváltozik az értékrendje! Mióta megszületett neki mindene meg van, helyette magunkon sporolunk, ha szükséges! Sajnálnám azt a pénzt, mert utólag verném a fejem a falba, hogy ebből a pénzből elvihettük volna valami szép helyre nyaralni, meg ilyesmi! És ugye ott vagyok én, elképzelhető, hogy félidőben megszakadna a terhesség és én meg pénzeltem is a baba halálát! Szóval ilyen össze-vissza gondoltaok kavarognak a fejemben! Amíg nem lesz rend, addig nem is gondolkodom ezen! Apjuk hipp-hopp belevágna, ő egy picit sincs ellene, és úgy, ahogy én is, a sikerességben bízik, de ez az időhőz kötött dolog őt is aggasztja, mert nem szeretné elveszíteni az állását! Találna persze munkát, de akkor előlről kezdhetne mindent és újra megkéne másznia ranglétrát, ez nem mindegy anyagi szempontból sem! Így nem biztos, hogy kényelmesen eltudnánk tartani két gyereket, persze éhen nem halnánk, de nem lenne ez az anyagi biztonság, mint most! És nem kérdés, hogy hová menne, ha menni kell, ez pedig kirugással járna! És hiába van törvényben, hogy lombikosokat nem rudghatnak ki, biztos találnának más okot rá! Na, jó hosszú lettem! :oops: De legalább érthető, asszem, hogy mi miért van!

Bumi!

Amit a sok spermiumról írtál, én azt olvastam, hogy 11 spermium kell a petesejt megtermékenyítéséhez, hogy a 12. betudjon hatólni! Ez megnyugtató, mert akkor ennyi mozgóval rendelkezik apjuk! Én bízom benne, hogy a 2 M modulatlan egy része elindul szépen amerre kell!


Asszem megindul mostmár rendesen a nyüves pirije, mert már nagyon fájok elől, hátul! Ez tud igazán lelombozni, hogy vacakol a cilusom! :evil:
Vendég
 


breni!

Én nem is gondolkodtam azon hogy bevállalnám-e vagy sem a lombikot és mikor. Mennék akár már holnap is. És ennek az érzésnak nagyon hálás vagyok, hiszen másképp nehezen tudnám viselni hogy a doki azt mondta, ebböl csak lombik lehet.

gröni !

Velem is vacakol a högörbe...a ferty minden nap máshova rakja a keresztet. Na jó, én meg is voltam fázva, most kászmálódik ki belöle. De a högörbém kisérhetetlen. Én oda gondolom, ahol a legjobb minöségü volt a tojcsim és én is érzem a pés szurikat. Meg is tettünk mindent....mostmár csak reménykedünk.

Remélem még neked is felmehet a höd...
tea77
 
 


gröni!

Én nem tudtam ezt a 11 spermiumos megtermékenyitést. Most eröltetem itt magam és remélem hogy az én párocskámnak is azért akad annyi majd egyirányban és egy helyen...de egy kicsit lelombozó most hogy megtuttam ezt....
A másik meg, hogy naálatok is sikerült már ennyi mozgóval. Bár az a doki aki emlitettél, elég furcsa volt tényleg... :shock: Meg az is hogy három óra után vizsgálta a kiskatonákat...én úgy tudom, hogy azonnal meg kell vizsgálni. Lehet hogy ez egyáltalán nem érzényes vizsgálat volt.
Remélem a párodnak most három hét múlva igazi "tenyész-bika" eredményei lesznek.... :)
tea77
 
 


Tea!

Pont abban a két napban nem mértél, amikor kellett volna! Így csak sejthető, hogy akkor lehetett, mert amúgy jól rakta! Vagy talán még negyedike! :roll: Ahogy elnézem, te is Jégkirálynő vagy! :lol:
Vendég
 


Hali lányok,

de jó sokat írtatok :D A lombikos "élményeim" már többször leírtam, nem untatlak vele benneteket. De azt tuti, hogy csak teljes testtel szabad belevágni. Egyébként nehezen jön össze.

...én ma bementem a Nyírőbe a lombikos leleteimért. Totál ki vagyok akadva. Anno nekem azt mondta az a m..., hogy mindent rendben találtak nálam. Viszont az egyik papíromon az van, hogy "Női infertilitás". Ugyanakkor átnéztem az egészet és minden negatív. A vérképem minden értéke mindig referencia tartományon belül van. Most nem tudom, hogy van bajom vagy nincs. :evil: Vagy ezt azért kell ráírni, hogy egyáltalán meddőségi központban kezelhessenek? Holnap bejelentkezem a Timmermannhoz, remélem ő majd felvilágosít. Azért is furcsálom, mert semmilyen külön kezelést nem kaptam, csak a lombik stimulációt. Teljesen összezavarodtam :(
tapedli
 
 


Tapi!

Nyugi, ez csak azt jelenti, hogy nem vagy termékeny! Gondolom az ok is szerepel, hogy miért nem!

Tea!

Megkeresem és bemásolom neked azt a cikket! Ja, hát apjuknál biztos nem alapos volt a vizsgálat! De sokkal több ezután sem lehetett! Kb egy óra mire célbaérnek, napokat meg biztos ne bírnak ki, így nálunk az időzítés is nagyon fontos!

Elmerültem a kádban, vettem be gyogyit, aludtam egyet és, mintha kicseréltek volna! Megjött rendesen, végre! Basszus, de megkinzott!
Vendég
 


Gröni!
Sajnálom,hogy ennyire szemét volt veled piri.Nem elég,hogy megjön még gecizik is. :evil:

Kép
breni
 
 


Merre vagytok egész nap???????????:(

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Most jöttem a háziorvostól.
Betalocot írt fel. Az kell szednem 10 napig, oszt meglássuk.
Ez egy szívritmus szabályozó bogyi.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Na várjunk!Én lemaradtam valamiről?
A gyors szívdobogás miatt mentél dokihoz?

Kép
breni
 
 


Igen. Amiatt.
Azt mondta, hogy mivel nincs gond a vérképemmel, meg pajzsmirigyemmel sem (vittem neki a leleteimet, amit 2 hete csinmáltattam), azt mondta próbáljuk meg ezt a gyógyit.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Remélem segíteni fog.De mit mondott mitől van?
De ugye nem kell most már mindig szedned?

Kép
breni
 
 


Szerintem fogalma sincs mitől van. Gondolom próbálkozik.
10 nap múlva vissza kell mennem, majd akkor megmondja, hogyan tovább.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Gröni,
hát épp ezaz! Azt mondta akkor a doki, hogy én nem vagyok terméketlen :shock: Egyébként azóta megtudtam, hogy ezt mindig ráírják, ha valaki még nem esett teherbe korábban. A megjegyzés hozzá ez: k.m.n. De már ezt is kiderítettem :lol: =Különös megjegyzés nélkül. Szóval úgy tűnik nem azért írták oda, mert velem is van baj.

Bumi,
én is Betalocot kaptam anno. Azért is jó ez, mert egy esetleg beficcenő babának sem árt. :D Sajnos nekem nem segített, de nagyon remélem Nálad beválik! :)

Megyek elcsavarom apa fejét, szóval már nem jövök ma :lol:
Pusz
tapedli
 
 


Sziasztok!

Gröni!
Bemásolhatod a cikket ha megtalálod, érdekel. Köszi. Sajnálom a menszit.
Én is gondoltam hogy nálunk nem müködhet ez a több napos túlélés, de nem voltam benne biztos. Hát, tanulok töletek én is...

Tapi!
Na, látod...veled minden oké. Igy már jól érezheted magad és nagyobb a bizalom és a remény is. Szuper!!!!
Apa fejét pedig csavard el rendesen. Ne is gyertek most ki az ágyból egész hétvégén.....Cmokk!!!

Bumi!
Nekem az életem során többször is jelentkezett szivdobogás és aritmia. Akárhányszor mentem emiatt dokihoz mindig más volt a baj. Egyszer irtak fel gyógyszert, valami szivritmus-szabályzót és amikor az elsö bogyót bevettem, olyan szivrittmus-zavarom volt, hogy azt hittem nem élem túl. Azonnal a szemétkosárban fejezte a karrierjét. De ne ijedj meg, a barinömnek viszont ugyanaz a bogyó jót tett. Az utolsó alkalommal (4 éve) egy szimpi doki azt az újdonságot mondta, hogy "édesem, maga nyugodjon meg! Ez egyértelmü - a szivére vesz mindent, érzékeny-leklü és ennek valahol ki kell mutatkoznia...hát önnél itt mutatkozik. Ne idegeskedjen annyit" És ezután raktam össze a filmet. Ez pont nagymamám halála után történt közvetlen, amikor én játszottam a családban a legerösebb lényt. Föztem, mostam és rendeztem amit kellett az egész családnak egy csepp könny nélkül....- erös vagyok, erös vagyok... és visszamenöleg a többi szivdobogást is meg tudtam magyarázni. Érettségi, szakitás, dühöngö fönök....stb. Volt, hogy elzsibbadt az egész karom. Mostmár hogy tudom, hihetetlen, de kezelni is képes vagyok. És már nem ilyedek meg, hanem nyugtatom magam. Beválik. Nem hasonló az eseted? Remélem azért nincs nagy gond és a gyógyszer is segit. Én bekapok néha egy bébi-stresszoldót és az is segit...
Bocsi, nagyon hosszú lett, de hátha segit...
Puszi... Jó éjt...
tea77
 
 


Sziasztok!

Régen jártam felétek! :oops:

Pinkiné, gratulálok a babádhoz! Boldog 9 hónapot!

Tapedli, hogy jutottál el Timmermannhoz? Miért pont ő hozzá?

Bumi, remélem nem komoly ez a szív ügy! Lehet enyhe pánikbetegséged van?! Tesóm az volt és nála így jelentkezett.

Grönland, sajnálom hogy megjött neked! Érdekes volt ez a 11 spermium és a megtermékenyítéses dolog az ember mindig tanul!

Képzeljétek hétfőn megyünk egy meddőségi centrumba első megbeszélésre! Örülök is és félek is! Tehát kétségek gyötörnek! Kiváncsi leszek mit mondanak!

Kép
kata05
 
 


Tapedli!
Remélem sikerült elszédíteni apát!;)

Kata!
Ne aggódj minden simán fog menni,ez még csak beszélgetés,utána lesz még időtök gondolkozni hogyan tovább.

Kép
breni
 
 


Kezdek melegedni :D

Kép

Kép
breni
 
 


Ezt találtam, érdekes! Nekem a kalória tetszik! Vajon ezt, hogy számolták ki? :lol: Keresem amit kértetek, egyenlőre nem sok sikerrel, pedig azt hittem letöltöttem az oldalt! Vagy apjuk kavart a gépemen!


Meddig életképes a spermium?
Élettartama a környezeti tényezőktől és a hőmérséklettől függ: 37°C-on 15-18 óra, 20°C-on 40-72 óra, a hüvelyben 2 óra (savanyú környezet), a méhben 25 óra, a petevezetékben 48 óra.

Milyen sokáig tart amíg a spermák elérik a női petesejtet?
Ejakuláció után a női hüvelyben a spermiumok körülbelül fél, 1 óra alatt érik el a petesejtet (a vagini körülbelül 7-12 cm hosszú). Néha ez akár 1-2 percig is eltarthat, mert hüvely izom összehúzódása-elernyedése miatt a spermákat visszaveti.

Tények és számok
Ejakulátum mennyisége 2-6 ml, ami függ az életkortól, testalakttól, előzetes szexuális aktivitástól.
A spermiumok száma Mililiterenként 20-120 millió, ejakulátumonkén 40-600 millió.
Naponta termelődő mennyiség a herében Maximum 100 millió (100-200 másodpercenként).
Ejakulátum összetétele Mintegy 10% szilárd s ezek közt 6% szerves és 4% szervetlen alkotórészt tartalmaz. Szerves alkotórészei közt fehérjéket,nukleint, lecitint, cholesterint és zsirokat találtak, szervetlen alkotórészeit foszforsavas mész jelenléte jellemzi.
Ejakulátum kalóriatartalma 5 kcal (mint egy maréknyi burgonya szirom).
Sebesség Az ejakulációnak 17km/h, ezt követően 3-4 mm percenként.
Nagyság Kb. 0,05mm hosszú, 0,03 széles a fejénél, a farok körülbelül a hosszúságának a 90-95%-át teszi ki.
Mozgásfajta Az ondósejt a farki része ide-oda csapkodása révén halad előre. (Kb. 800 ütés centiméterenként.)
Élettartam Vaginában: néhány óra. A méhnyakban 7 nap. A levegőn (függ a melegtől, szárazságtól stb.) 4-24 óra. A férfi testben 1 hónap.
Termékenység 10-20 millió spermium mililiterenként, ebből 50-60% mozgó.
PH-érték 5,5-8,5
Vendég
 


Gröni!
Na az nekem is tetszett :lol:
Köszi az infókat.Még emésztem.:)

Kép
breni
 
 


Bocsi lányok, h nem írtam, a m.helyemről nem szeretek fórumozni, este mindig későn érek haza..
Csak gyors helyzetjelentést adok: bakteriológus jó fej volt, kellett adni mintát apjuknak és kedden hívjuk, h mi az eredmény, ill. akkor kezdődhet a kezelés...Szval várakozunk.
Mindenkinek nagyon jó hétvégét és drukkokat akinek kell! :lol:
(Mi 7végére, ha visszértem jelentkezek!)
pussz: Dorcsi
dorcsi73
 
 


(Mi 7végére "elutazunk"...)- kimaradt. :P

Breni! Nagyon jól alakul a hőd, ez már jelent valamit, csak így tovább!!!
dorcsi73
 
 


Sziasztok!

A gyóghyszer szépen levitte a pulzusomat a normál tartományba. legalább ennyi haszna van. Talán a szívem is normálisabban ver. Igazság szerint azért kell a gyógyszer, hogy ne legyen nagyobb gond, pl. szívizom gyulladás.
Pánikbetegség? Nem tudom.
Sterssz? Nem érzem magam stresszesnek, de lehet, hogy már olyan régen az vagyok, hogy fel sem tűnik.
Korábban nem volt ilyen problémám sohasem.

Mi az a bébi-stresszoldó?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Olvasgattam a neten.és azt találtam, hogy a meddőségi centrumban, a klinikán, Debrecenben, nagyon jó az inszem statisztika. Azaz több sikeres inszemjük van mint az átlag. Szerintem januárban ide megyünk.

Dorcsi: kivi vagyok az eredményetekre!

Breni: végre magához tért a hőd! Csak így tovább!

Tea: neked még mindig fur a görbéd. De tuti nem akkor volt péd, amikor jelzi a ferty. Nyák alapján 18.cn-en volt, de hőd nem igazolja. Szal nem tudom, szerinted?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Köszi hogy ezt leírtad mármint a debreceni klinikát.Azt hittem én vagyok az elfogult.Az itteni klinika jobban fel van készülve,mint a többi.Amikor engem műtöttek laprral,akkor Pesten még vágtak.Fura nem?
Mindenki ide jön tanulni.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Gröni!

Köszi az infókat, nekem is rágódnom kell még rajta :)

breni!

Szépen emelkedik a höd...Most neked is kellenek ám a drukkok!!!!++++++

bumi!

a bébi-stresszoldó alatt a leggyengébbet értettem :oops: A pét pedig én is oda tenném a 17-18 cn-re. Akkor volt a nyákom is a legjobb minöségü. A höm pedig szerintem a megfázástól ilyen.., most nem az alapján bújtunk össze, hanem szinte egyfolytában kétnaponként :oops: ...úgyhogy mindenképp beleadtunk anyait-apait... :D
Bár nem eszem magam annyira. Most tudod, próbálok másként gondolkodni egy kicsit....eddig még sikerrel..

Ezek szerint a klinika-választás nagyjából megvan...gyüjtögesd az infókat továbbra is és mire odakerültök, már felkészült leszel. Én is megtaláltam nálunk a legsikeresebb klinikát és annak is örülök hogy nincs is távol tölünk....én is most majd gyüjtögetem az infókat. Szerintem Januártól mi is belevágunk a lombikba. Ha persze a párom is addig elvégzi az elsödleges vizsgálatokat.

Kata05!

Hétfön várunk a beszámolóval, többen is erre készülünk. Te leszel majd a bátoritónk. Szükségünk van rád, gyere sürübben... :D

Dorcsi!
A te férjed egy szuper-férfi ! Én arra várok már elég régóta, hogy a párocskám megtegye ezt a lépést, amit a te párod pik-pakk elintézett ( irigykedö smiley ) De hajrá, remélem az eredmény olyan lesz, amilyent vártok!!!

Puszi...
tea77
 
 


Írtam egy nagy hosszút, de ledobott a net :evil: Már nincs kedvem megint pötyögni, iagzából nem volt benne semmi extre, csak az, hgy mindenkinek drukk és szépek a görbék :wink:
tapedli
 
 


extra :oops:
tapedli
 
 


Jó reggelt!

A hőm megint lefele megy,ahelyett hogy felfele menne :(.
Na azért még felrakom.




Kép

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Breni!

Ez még csak a 8.dpo - Még ne ird le...mennek a drukkok!

Tapi!

Neked lehet már szurkolni??
tea77
 
 


Jó reggelt csajok!

Hát Tea, nem tom :roll: Pé megvolt, megtettük amit megkövetelt a haza, aztán majdcsak lesz valahogy :wink:

Kép
tapedli
 
 


Valahogy??????

37 fok a höd!!!!!! Ne viccelj! Ez Montevereszt-nek indult!!!!

Mindig ilyen hirtelen emelkedik a höd? (És látom ám, hogy megtettetek mindent... :D :lol: :D :lol:

Cupp!
tea77
 
 


Sziasztok Lányok!

Breni: szerintem se add még fel. Várjuk ki a végét!

Tapi: jó korán megvolt a péd!


Tea: a te hőd nem akarja meggondolni magát?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


hát Tea ez a hő most azért csalóka, mert ma sokkal később mértem a szokottnál....elaludtam :oops:
Gondolom, hogy úgy 36.7 körül lenne reális. Egyébként pé után, többnyire elég hamar fölmegy a későbbi szintre...csak a végén mindig leszambázik :evil:
Egyébként a Tiéd is nagyon bíztató, igaz nem túl magasak az értékek. De az a alphőd sem magas, szóvak oké ez :D


Breni, előbb akartam írni, hogy hátha most ágyazódik a bébi és azért ment le egy pipikét :wink:
tapedli
 
 


Leo lapján már megtárgyaltuk, hogy nincs olyan , hogy beágyazódásos hőleesés.
Erre sajnos nem támaszkodhatunk. :(

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
nekem a 10. és a 14 .ap között szokott. Leggyakrabban a 12. napon van. Ez idegesít is, mert folyton azon aggódom, hogy ennyi idő alatt tuti nincs elég vastag méhnyálkahártyám. De az is igaz, hgy a fertyn sok babás görbe van 8. napi pé-vel :wink:
tapedli
 
 


Tapi, jól néz ki a hőd!!!++++++++++++++++++++++++!!

Breni, ilyen hővel is lettek már babásak! :wink:

Tea, köszi a tegnapi hozzászólásod, tök jól esett! Leszek én a bátorítod, bár én magam sem vagyok mindig az! :wink:

Vki küldje nekem mikit! Szükségem lenne rá! Már szerdán meg kellett volna gyünnie!

Kép
kata05
 
 


Mi ez a nagy karácsonyi visszaszámlálás?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tapi!

Te szedsz valamit? Mármint a pé segítésére?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


bumi!

Én mostmár nem tudom miben higyjünk! A ferty szerint a 7-10. dpo-n lehet beágyazódási höemelkedés vagy höleesés. Most olvastam... :shock: Ki érti ezt már? Leo és még mások is pedig másként tudják... :shock: :shock:
Ez ugyanolyan mint a cicka a málna és a palást. Komolyan. Mindenki mást mond. Ezek mind szerintem szalmaszálak amibe néha görcsösen kapaszkodunk és amiben néha hinnünk kell hogy tartsuk az eröt magunkban...de kinek higyjünk?...

Tapi!
Mindegy milyen görbéböl lesz a baba....nemde? Mi szoritunk....

bumi!
Az én höm ebben a ciklusban játszik velem, tényleg....Játékos görbéböl nem lehet baba????? :lol: ..mmm...jó lenne..

Kata 05!
Te vagy most az elöfutárunk, a nyomozónk és a bátoritónk....részletes beszámólókat kérünk majd... :wink:
MIKIT PEDIG NEM KÜLDÜNK!!!.....( megadtam a cimed a gólyának..hi-hi)
tea77
 
 


Reni!

Nincs azzal a hővel semmi baj! 1-2 tized leesés még nem jelent semmit! Az én babásgörbém 37.2 és 36.8 között ugrált! Nálam látszik a beágyazódás! :wink:

Tapi!

Az lehet, hogy azért magasabb, mert később mértél, viszont 36.7-nek is tökéletes! :wink:

Tea!

Bőven jó a te görbéd is! Már írtam, ha a ferti ad pé-t, akkor volt is! :wink:

Buminak abban igaza van, hogy nem szabad a görbétől sokat várni! Nézzétek meg Gyugyi görbéjét és a gyönyörű pozitív tesztjét! :wink:

Kata!

Nem lehet, hogy valaki oka a késésnek? :wink: Ha nem, akkor én szívesen küldöm, mert nagyon nem akar itthagyni a rühes pirije, pedig már lassan ideje, de még mindig ömlik!
Vendég
 


Sziasztok!

El sem hiszem hogy esett a hó!
Nálatok is?????
Látom mindenki téli álmot alszik,sehol senki.

Kép
breni
 
 


Hali csajok,
csak egy gyors bekukk már megint. :(
Bumi, nem szedek semmi pé segítőt és még soha nem is szedtem.
A hőm továbbra is 37.0, de megint később mértem :roll:

Csodás a hóesés :lol:
tapedli
 
 


Jaj és nagyon köszi az összes drukkot! Természetesen az én kezem-lábam is keresztben értetek :D
tapedli
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: