Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hát, ma megint elbubnyáltam, és mire ideérek, már senkit nem találok. :(
Hát ez az én formám, bár igazatok van, már későre jár. Apával a neten gyűrűket keresgéltünk az eljegyzéshez. :D Sajnos határozott elképzelésem van, és abből nem engedek, igy muszáj lesz neki. :D
Muffin, nagyon örülök neked!!!! Már ideje volt, hogy átgyere, bár gondoltam én, hogy a kismamis topicokban ólálkodsz. :D
Köszi a görbincset, nagyon megnyugtató, mert kb. nekem is ilyen szokott lenni, és a pé.-t is kb. igy jelöli be. Mikor elkezd felfelé menni a hőm, utána 2 napig egyforma, na nekem kb. mindig akkörül van az ovu. Ebben a hónapban tuti betaláltunk volna, nagyon éreztem, mikor volt a repi. Most egyenlőre még ennek örülök nagyon.
Csajok, én is nagyon boldog vagyok a topicunk miatt, jó érzés, hogy el lehet mindent itt mesélni. Sajna nem sokszor tudok mostanában jönni, mert apával egy szakba kerültünk, és itthon vele is kell foglalkozni, de ha majd mami leszek, több időm lesz. Úgyis úgy tervezem, hogy 3-4 hónapos terhesen már abbahagyom a melót. Ti ezt hogy tervezitek? És mikor érdemes vagy kell szólni a főnöknek?????

Akkor jó éjszakát, puszi mindenkinek!!!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek! Tegnap egy kicsit lekókadtam, hogy a hőm 36,7-re.Bár ezt annak tulajdonítottam, hogy reggel arra ébredtem, hogy teljesen ki vagyok takarva. Közben (azt hiszem) Muffin is feltette a görbéjét és ha jól látom (elég kisbetűkkel van írva), akkor Neki is 36,7!!!! Ma reggel ismét visszaállt 37-re!!!!! Úgy örülök! :lol:
magdolnam
 
 


mármint, hogy leesett. Kimaradt a 2. mondatból :wink:
magdolnam
 
 

 
 

A következő cikket találtam, érdemes elolvasni:
http://www.origo.hu/noilapozo/szuloknek ... ssegi.html
magdolnam
 
 


Jó reggelt Magdolnam
Gondolom nem csináltál tesztet.
Ezt a cikket már én is olvastam, de sosem tudok visszaemlékezni mit és hol olvasta.
Ma reggel a hőm 36,7-re lement. Nem baj, mert így is a vonal felett ven.
Annyira izgulok érted!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


az nem baj, ha a vonalig lement, mert még az is belefér! De aranyos vagy! :oops: Nem, még nem teszteltem. Megpróbálom kivárni a 16-át. Iszonyat kiváncsi vagyok ám, de megpróbálok türelmes lenni.
magdolnam
 
 


Magdolnam
Akkor még izgulhatunk jövő hét péntekig? OK! Veled vagyunk. Kitartás.
Holnap felteszem a görbém.

Kép
Kép
nati80
 
 


:) rendben, köszönöm

Találtam még egy cikket, lehet, hogy ilyenem van??? http://www.a-ha.hu/lesson2.cfm
magdolnam
 
 


Már kora reggel olvasgatok, pedig még alig látok.
Most ittam a reggeli kávém (3in1) és olyan hányinger féle fogott el közben. Pedig megfogadtam nem beszélem be magamnak a dolgokat. Talán összefüggésben van a vérzéssel?

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok csajszik!!!
Ime a mai hőm:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/a ... 52800_.png

és a mensim is megjött :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nincs itt senki? Pedig még nincs sok kedvem felkelni. Ha felkelek akkor ezer dolgom lesz. Takarítani si kellene, meg bevásárolni, főzni. :(

Kép
Kép
nati80
 
 


Mindjárt visszaolvasok, aztán még irok

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Szia Márti!

Kép
Kép
nati80
 
 


Most néztem csak a hőd. sajnálom, hogy megjött. Majd a következő hónapban sikerül. Hány nap is van az ovudig?

Kép
Kép
nati80
 
 


Szia Natasa! november24.-én van a köv. ovu, vagyis 14 nap mulva

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti
Hogy sikerült fiad szülinapja?

Kép
Kép
nati80
 
 


Akkor még van idő. Tartalékoljátok energiátokat arra az 5 napra, mikor éjjel-nappal hancúr lesz. :lol:

Kép
Kép
nati80
 
 


persze Nati, babára fel, vagy inkább apára fel? :wink:
Érdekes módon nem tört le tulságosan, hogy megjött,ez lehet azért is van, mert itt vagytok TI nekem, akikkel jol kidumálhatom a bajaim :oops: :wink:
Köszike nektek!!!!!!! :D
Nati örülök, hogy a párod úgy döntött odaköltözik hivatalosan is!!! Ez jó jel, azt jelenti nem ijesztette el a babás gondolat :wink:

Csubi: ne keseredj el, mindenkinek lesz babója előbb vagy utóbb!!!

Odri: Drukk neked, úgy látom nagyon babás tüneteid vannak!!! :D

Magdolnam: neked is ugy nézki nagyon köröz a gólya :wink: :wink:

ÜDV AZ ÚJAKNAK!!!!!!!!!!!!! Györesz, Kisvirág, Muffin
Remélem jól érzitek majd magatokat itt :wink:

Muffin: gratula a pocaklakóhoz!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nati, a szülinapizsúr vasárnap lesz megtartva. Még csak a készülődések voltak

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Helló lányok!

Köszönöm a bíztató szavakat!!!!!!!!!És mégegyszer bocsi,hogy ilyen voltam :oops:
Mára már jobban, vagyok,kialudtam magam.Szörnyű,hogy ezek a hormonok mit produkálnak az emberrel...

Muffin:Jó, hogy átjöttél és most már van kismami is köztünk!!! :lol:
Bár ki tudja,ahogy olvasgatom lehet,hogy hamarosan nem leszel egyedül :wink:

Rájöttem,hogy van abban jó is, ha ebben a hónapban hozzuk össze a kiscsubit!!!!!!Páromnak 12.10-én lesz a szülinapja és akkor majd odadugom a poz.tesztet az orra alá!! :D

Jenny:Én is úgy tervezem,hogy szinte egyből eljövök a melóból,ha terhes leszek.Nálunk mindenki így csinálja, mert szörnyű körülmények közt kell dolgoznunk(telefonos ügyfélszolgálat, napi 4*10 percbe kell beosztanod a pisilést,mert többet NEM léphetsz ki a rendszerből...) és senki nem kockáztat...Én legutóbb 10 hetesen jelentettem be,de azért mert a terhességtől beállt a derekam és kijött a lumbagóm,amivel hosszabb betegszabira kényszerültem és muszáj volt elmondani..Amúgy úgy terveztem,hogy 12 hetesen bejelentem és másnap már nem is megyek.

Csubi
csubi
 
 


Majd megprobálok képeket felrakni, persze, ha nem zavar....

Ja, MUFFIN én mindig szivesen nézem az uh.-os képeket, felőlem nyugodtan felteheted ide :D :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Szia Csubi!!!
Örülök, hogy jobb a kedved!!!
De végül neked mikor kell megjönniea mikinek?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


jó reggelt mindenkinek! képzeljétek, este elaludtam a kanapén, ami nem különös, mert majdnem minden este így történik, és a férjem utána berángat a hálóba, én meg mindig morgok, hogy itt olyan kényelmes és hagyjon békén... na tegnap este békénhagyott. idebújt mellém, és olyan baromi kényelmetlen volt, hogy hajnalban bemásztunk a hálóba... :) többet nem morgok vele hogy hagyjon békén itt aludni. :)))
jenny tök izgiben lehetsz most az eljegyzés miatt. Esküvőt mikorra tervezitek? :)
nem semmik vagytok hogy már korán reggel ennyit írtok. :)

KépKép
muffin
 
 


Csubi
Nagyon örülök, hogy ma végre jobba kedved. Ezek a hormonok tényleg jól ki tudnak cs..-ni velünk. Nekem is egy, max 2 napig szokott tartani.
Én valentin-nap környékén tervezem a + teszt ajándékot. Talán addigra sikerül is megegyeznünk.

Muffin
Tényleg tegyél fel képeket!!!

Márti
Akko most van jó sok dolgod a holnapi buliig.

Kép
Kép
nati80
 
 


na itt van a kis babszem :) Kép majd megnövünk... :)

KépKép
muffin
 
 


Márti:szerda óta már bármikor megjöhet piri..Mondjuk Nekem mindig este szokott.szal vagy ma,vagy olnap este most már meg kell jönnie, mert nagyon várom már,hogy kiszámolhassam mikor lesz ovum :lol:

Muffin:tényleg tegyél fel uh képet!!!

Nati:hmm a valentin nap,se rossz!!! :lol: És mindjárt itt van!!!! :lol:

Csubi
csubi
 
 


Üdv! babszemnek!!!!! :lol: :lol: Édes pofa!!!

Csubi
csubi
 
 


nem tudom csubi miért vagy úgy magad alatt. nem is jött meg! Simán lehet, hogy bébi van! miért nem tesztelsz? ha szerda óta semmi... Én tuti nem várnék a teszttel. :)

KépKép
muffin
 
 


már csak azt nem tudom csajok, hogy az erősebb fehér folt mellett mi az a halványabb? csak nem ketten vannak? most vettem csak észre... szerintetek?

KépKép
muffin
 
 


Igen Csubi mindjárt. Szóval neked már meg kellett volna jönnie? Hogy áll a hőd? Vagy már nem nézed?

Muffin
csodálatos a babszemed! :lol:

Kép
Kép
nati80
 
 


Aranyos vagy muffin!!!De Nekem 28-32 nap között szokott megjönni a műtétem óta inkább 30-32 napra...És még csak tegnap volt a 32.nap szóval kkorai lenne még a teszt...

Csubi
csubi
 
 


Muffinnak igaza van Csubi, tesztelned kellene.

Kép
Kép
nati80
 
 


Csubi
Sztem nem lenne korai. Vannak tesztek melyek most kimutatnák.

Kép
Kép
nati80
 
 


muffin, kösz a képet! :D :D
de jóóó nézni!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


egy vicces dolog jutott eszembe. Tudjátok, amikor megszületik egy gyerek rögtön mondják egy csomóan, hogy tiszta apja, meg tiszta anyja, amit én részemről baromságnak tartok, mert nekem olyankor még nem hasonlít senkire (persze lehet, hogy én vagyok a barom... :) de az jutott eszembe, hogy az már majdnem olyan, mintha a babszemre mondaná valaki, hogy tényleg, hogy hasonlít rád. :)) na jó ez rossz vicc volt, bocsi. :)

KépKép
muffin
 
 


csubi érzel valami mensis tünetet?ha tegnap telt a 32-nap akkor még VAAANNN remény :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


amúgy csubi ha tesztelni nem akarsz, igazából még hőmérőzhetsz. igaz, azt mondják, hogy kell hozzá min. egy hónap, de ha holnap reggel megméred, és holnapután is, és azután is, az már lehet mérvadó. Állítólag egy nappal azelőtt esik le, hogy megjön. (nekem szerencsére nem volt tapasztalat, mert az első hőmérőzős hónap bejött) de ha a következő három napban ugyanaz a hőd, akkor veheted azt alapnak hogy leesik-e. nem tudom érted-e hogy mit mondok. :)

KépKép
muffin
 
 


Muffin
A baba azért hasonlít az édesapjára a születésekor, mert az anya mindig tuti, de az apa csak akkor jön rá, hogy a baba tényleg az övé e. vagy hogy miért sötét a böre? Ez egy fura megfigyelésből származik. Hogy kik csinálták? De van benne valami.

Kép
Kép
nati80
 
 


csajszik, szerintetek az normális, hogy nekem egyböl a barnázás után vérrőgok jönnek, nem vér? Bocsi, kicsit durván hangzik... :oops: :oops: :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nem szoktam mensis tűneteket produkálni,kivéve, hogy feszült,nyűgös vagyok és pár nappal piri előtt enyhe folyásom van...Soha nincs hasfájásom,vagy ilyenek....És most megvan ugye a feszültség is és hétfő óta jelentkezget ilyen enyhe folyás ami nekem csak mensi előtt szokott lenni ugye...Ebből gondolom,hogy tuti piri szórakozik....Tesztet akkor csinálnék mondjuk,ha még szerdáig nem jönne meg...........

Csubi
csubi
 
 


Márti
Szerintem ilyenkor intenzívebbem tisztul a szervezet. Már írtam, hogy ez nem minden hónapban történik meg és egyszer-egyszer erősebb és szokatlanabb dolgokat mutat.

Kép
Kép
nati80
 
 


Csubi, akkor szerdán reggel csinálj tesztet. Várjuk!

Kép
Kép
nati80
 
 


értelek muffin!!!Csak nálunk ez olyan macerás lenne, hogy minden nap 6-kor felkelni és felkelteni a páromat is emiatt....
Jó,lehet,hogy igazad van és holnaptól mérem,bár nincs digitális mérőnk....

Csubi
csubi
 
 


ne izgulj csubi, ez még mindig nem 100. nekem is van még mindig egy kis folyásom, ami természetes. én mindenesetre nagyon szorítok neked. :)

KépKép
muffin
 
 


Márti:igen,nekem is szokott ilyen lenni!!!!Szerintem is az tisztulás,ne aggódj!!!!!!!

Csubi
csubi
 
 


Csubi
Miért keltenéd fel a párodat?

Kép
Kép
nati80
 
 


nem kell minden nap 6-kor felkelni! Akkor amikor általában kelsz, akkor kell. vagy arra gondolsz, hogy hétközben hatkor kelsz én nincs kedved hétvégén is? nekem ott volt az ágy mellett, félálomban bedugtam, aztán szunya tovább. :) ja, és a higanyos hőmérő még jobb, csak leteszed aztán majd ha felébredsz megnézed. és állítólag pontosabb is. úgyhogy hajrá :)

KépKép
muffin
 
 


igen márti, nekem is volt már ilyen. vedd úgy, hogy most úgy kitisztulsz, hogy a baba odakívánkozik majd köv. hónapban. :)

KépKép
muffin
 
 


Jó, akkor megnyugodtam :D , köszi lányok!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


csubi
Én is félálomban szoktam a számba venni a digi mérőt és visszaalszom. majd ha megint ébredek kiveszem és megnézem. Előnye, hogy tuti nem fogod elharapni. Fejemnél van egyébként a hőmérő az asztalon. Még keresgélni sem kell.

Kép
Kép
nati80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?