Új privát üzeneted érkezett!

Drága Zsombi!

Névnapod alkalmából nagyon sok boldogságot kivánok!


Kép
bibolya
 
 


Köszönjük szépen a köszöntéseket, már tegnap felköszöntöttük és csak úgy osztogatta a puszikat!!!!!

Csak gyorsan annyit, hogy voltunk a Corában, ott is jó játékok vannak, mi a Zsombinak vettünk -ugye barkácsolós dolgot szerettem volna-fúrót meg valami körfűrészt, mind a 2 működik a fúró visszafele is és még apró kellékek vannak hozzá, a készletek darabja 1690 volt, szerintem megérte!!!!!
Ha gondoljátok lefotózom, hogy milyen, én nagyon örültem neki!!!!! :oops: :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


fúró:
Kép


flex:

Kép


új ruci:
Kép

új ruci a kistesón :mrgreen:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

 
 

Húú Márti, ilyen készletet nem is látta mmáshol :( De nekünk a Cora nagyon messze van :( Nem tudna nekünk venni egy ilyet valaki? Fúrósat szeretnék Bencinek...

Nagyon megköszönném, ha lehetne :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Márti,
szerintem is jó játékokat vettél és persze jó áron!Nekem még fogalmam sincs,hogy mit vegyek karira a gyerekeknek!
Nagyon csini vagy az új rucidban! :wink:
timiban
 
 


Isten éltesse sokáig Zsombit! :-) A mamája pedig szupercsini. :wink:
Vendég
 


Móni:köszönjük szépen!!!!! :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Martikam!!!!

Zsombinak NAGYON BOLDOG NEVNAPOT KIVANUNK MI IS!!!!!!
ELkepesztoen jol nezel ki!!!!!!Ha hiszed ha nem,igy van!!!!!Es nagyon jol all ez a szin is!!!! :D

Mindenkinek sok puszi!!!!! :D
rillisz
 
 


Kicsi Zsombinak nagyon boldog névnapot kívánunk!!!!!!!

Edith, nivea-s Kriszta nem volt semmi. Hogy tudtad levakarni a hajáról a krémet?

Timi, tök jól nézel a ki a képeken. Illetve egyen, amelyiken rajta vagy. :lol:

Mártikám! Csajok fennhangon kiabálták, hogy MÁTI, Dorka azt is közölte, hogy SZÉP (és mint tudjuk a gyerek nem hazudik!!!), de hiányolták a Zsombit. Úgyhogy legközelebb legyél szíves a gyerekekről is képet tenni, mert fél órámba telt mire elővakartam egy Zsombis, Szóóó, Máti, Oland-os képet!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edit, hogy vagytok? Mármint Virág?

ANDI! Legalább egy füstjelet... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

KépKép
kgiulia
 
 


Julcsi:oké majd mindig sorba állítom a családot, felhívom apóst, hogy fotózzon, csak a csajok kedvéért!!!!! :lol: :lol: :lol: Vagy majd 2 részletben fotózkodunk!!!!! :lol: :lol: :lol:
(amúgy volt 1 kép amin Zsombi is mellettem volt, csak cenzúráztam, mert épp egy igazi csavarhúzó volt nála és nem csak a kezében fogta :shock: :shock: :shock: )
Köszi tényleg mindenkinek a köszöntést, az meg, hogy én hogy nézek ki :shock: :roll: , aranyosak vagytok na!!!!! :mrgreen:

Iza:és Te most miért vagy eltűnve????Sok a meló?????Vagy lemaradtam valamiről????Az sem lenne ritkaság!!!!

Zsuzsi, Edit:lánykáitok hogy vannak?????????????????? :roll: Remélem sokkal jobban!!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Martikam!!!!
Nem vagyok egyaltalan eltunve,csak most atmentem olvasosba.Valahogy semmi epeszu dolog nem jutott eszembe amit erdemes lett volna irni...De egyebkent a munka sem keves,de az jo...
Megyek is ,puszika :D
rillisz
 
 


Iza drága:nem kell ám épeszű dolgokat írni!!!!! :lol: :lol: :lol: Szerintem mi sem szoktunk mindig értelmeseket írogatni ide!!!!!!
:lol: :lol: :lol: már 27 hetes a kistesó el sem hiszem, mindig csodálkozom mikor ezt a vonalzót nézegetem!!!! :shock: :D :lol: :lol: :lol:

Ma egyedül leszünk, úgyhogy nem tudom, hogy tudok-e jönni!!!!!!!!!!!!!!Van pár kötelező program ami nem kihagyható!!!!!!!!!!!!! :roll: De Zsombival tuti megoldjuk!!!!! :mrgreen:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Füstjel/életjel! :)
Megvagyunk, jól vagyunk, időm továbbra is nulla, esetleg este, de akkor már nincs kedvem írni, a lemaradásaimat pótolni, max. olvasgatni.

Ünnepelteknek sok-sok puszi utólag is, kismamáknak mennek a drukkok (hű, de elszaladt már az idő). Képeket meg rakjatok sokat, még mindig nagyon szeretem őket nézegetni.
Kis és nagy betegeskedőknek gyors gyógyulást!

Puszi Mindenkinek!!!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok!

Úgy megszivatott az Ádám! Nem volt hajlandó elaludni csak 1/2 3-kor. A dél helyett. Persze már a feje leesett az álmosságtól, de aludni azt nem! Én meg szerintem kb. 4 órája csinálom a rakott krumplit, mert mindig abbahagytam és próbáltam a lelkére beszélni. Mindegy, most már jó ideje alszik. De persze most, mikor végre elállt az eső és kicsit kimehetnénk a levegőre.

Holnap kezdem a pupillatágítót csepegtetni a szemébe. Már előre fel vagyok készülve a legrosszabbra. Nem tudom szegénykém hogy fogja viselni az átmeneti alig látást. És csak szerdán megyünk a dokihoz, de még az is lehet, hogy csüt-ön is ilyen szarul fog látni, mert a gyógyszerész azt mondta, kb. 2 nap mire teljesen rendbejön a szeme. Úgyhogy ha nem jövök pár napig, akkor lehet, hogy már nem is kell keresnetek csak a Lipóton.

Andi, de jó, hogy veletek minden rendben.
Bevallom őszintén, mikor megláttam a másik vonalzód azt hittem hogy baba lesz. De aztán jobban megnéztem, és leesett, hogy csak a karácsonyra gyúrsz. :lol: :lol: :lol:

Márti, csini a felsőd, és te is! (akármit is mondasz)

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Andikám! Végre írtál!!!!!Aggódtam ám. A vonalzó láttán pedig nekem is az jutott eszembe ami a Barbinak! Még két égedelem Kismanó. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbikám, beneveznék én is Lipótra. Dorka minden alvásából sikítva, remegve ébred, mintha megijedne és arra kelne fel. Vagy rosszat álmodna. Engem meg a frász kitör!!!! De éjjel hallottam, hogy a szomszédban lévő velünk egykorú csemete is őrjöngve, sikítva ébredt (na attól is frászt kaptam, az anyuka legkésőbb 4 hét múlva szül, már azt hittem vele van baj!). Ki is beszéltük a vele (mármint az anyukával) hogy biztos a front.
De figyelj! Mi lenne ha a csemetéket zárnánk be egy kicsit "pihenőre". Adjuk ki őket albérletbe. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (persze ez csak vicc volt még mielőtt valaki...)

Márti, azért ez a minimum! Ennyit megtehetsz értem, így is több mint fél óráig nézegettünk téged (visítottak ha arrébb lapoztam). :lol:
Ja és legközelebb léci egy nagyítót is az ennyire apró betűhöz... Köszi! :lol:

Iza, írhatsz lököttségeket is! :lol: Vagy felvethetsz esetleg egy új témát.

Többiek? Betegecskék?

KépKép
kgiulia
 
 


Julcsikam!!!!

Vallalom a csemetek ,,pihenteteset'' :D Na de alberletbe!!!! :lol:


Egyszer jo par evvel ezelott vigyaztam egy hetig (Svajcban)egyik baratunk 2 lanyara.Az egyikuk 5 a masik 7 eves lehetett es nagyon imadtuk egymast.Egeszen addig....Zongora volt,gondoltam kiprobalom milyen az elet 2 gyerekkel,hogy lehet igy gyakorolni stb.Denesem eppen az anyuka ferjevel turnezott.Ezert is mondtam az anyukanak hogy csak nyugodtan menjen es elvezze a szabadsagat.O meg ,mivel jol tudta mennyire szeretjuk egymast a gyerekekkel,es eleg megbizhatonak is talalt ezugyben,vegulis elment.
Hat valami remseges volt az egesz.(A het vegere olyan rosszul lettem hogy meg hanytam is,ami nalam nagy ritkasag.)Mindent csinaltak amit csak el lehet kepzelni.Utaltak a foztomet(na jo ezt meg is ertem)pedig meg sutit is sutottem nekik.Mindent felforgattak,reggel nem akartak feloltozni az oviba keszulodesnel,a furdoszoba papirtarto szemetesebe pisiltek,a het vegen pedig szo szerint az asztalon tancoltak.
Aztan az utolso napon vartam Oket az ovi elott es nem jottek es nem jottek...Teljes fraszban voltam.En aki imadom a gyerekeket meglattam az ovi elott egy 3 gyerekes anyukat es komolyan ugy ereztem hogy keptelenseg lehet 3 gyerekkel...
Ezek meg csak nem jottek ki az ovibol.Vegul en mentem be az epuletbe ketsegek kozott,es mondtak hogy bizony mar regen elment a 2 lany... :shock:
Futottam a hazhoz(nagyon kozel volt)teljes panikban,es egyszerre sirva jon velem szemben a 2 lany.Ugyanis el nem tudom kepzelni hogyan,de elkerultuk egymast.Ok tobb utvonalat ismertek hazafele mint en... :roll:
Na,azota sem pesztraltam gyerekeket hosszabban,szerintem barmennyire is szerettek fajt Nekik hogy a szulok otthagytak Oket,igy rajtam eltek ki az osszes kis rosszasagukat.

Na,eleg lokott tortenet volt??? 8) Referencianak szantam... :wink:

Andi!!!En is orulok hogy jelentkeztel!!!!Viszont mivel kesobb olvastalak,mar a tobbiektol ertesultem a vonalzodrol,igy en hatarozottan mikulasos karacsonyi vonalzonak neztem :lol:
rillisz
 
 


Most olvasom a tortenetemet,es nem derult ki hogy az anyuka nem csak ugy elment elvezni a szabadsagat,hanem a ferjevel akkor O ment a turnera es nem en Denessel,azert igy megis mas szinezete van a dolognak,nem??? :D
rillisz
 
 


Iza drága, értettem én ki kivel hova ment! :lol: :lol: :lol:
Bár tudom, neked nem volt annyira izgi az az egy hét, én jót mosolyogtam rajta.
De ettől függetlenül, szívesen rádbíznám az Ádámot, ha átmenetileg idegszanatóriumba vonulok. :wink: (szerintem a Julcsi is) A kérdés csak az, te hogy bírnád ennyi szülők nélkül (is) neveletlen manóval. :lol: :lol: :lol:
Úgyhogy ez nem volt elrettentő referencia! :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Rendben Barbikam!!!

Ti csak vonuljatok,vonuljatok en meg majd szepen begyujtom a gyerkoket... :lol: Asztalunk van-tancolni lehet a tetejen,szemetesunk is,igaz ez muanyag nem olyan jo kis rattan mint ami nekik volt,ugyhogy ebben a pisi nem folydogal ki, sebaj legalabb tarolhato benne egy darabig 8) A foztom utan meg garantaltan mindenki haspok lesz otthon... :lol:

Egyebkent gondoltam Rad,mert kellene csemperagasztot vennem.Egyik ismerostol kaptunk mar jo regen egy fara felragasztott mozaik ,,kepet''amit O keszitett.Azota is a falhoz tamasztva all,nem a falon :oops: (a fa hatter csak atmenetileg megolas es ronda)Gondoltam itt az ido,nekivagok es felragasztom(mar csinaltam ilyesmit,es sikerult)igen am,de nem szeretnek maszatolni a porral es a vizzel stb.A kis logikam szerint ,ha lehet kapni tubusos ragasztot,csemperagasztoban miert ne lenne?Nincs valami praktikus tanacsod???? :roll: Raadasul kb.50 cmx50 cm az egesz,igaz en egy kicsit meg akarom ,,bolonditani''egy szep kekes zold savval az utolso mozaik sor elott... :D

Na,most ezt megint nagyon erthetoen elmagyaraztam...Remesen faradt vagyok,megyek is,ha az elozo tortenetet megertetted,biztosan ezt is fogod... 8)

Jo ejt mindenkinek!!!!
rillisz
 
 


Sziasztok!

Először is, Zsombinak nagyon boldog névnapot kívánok!
Márti, nagyon csini vagy az új ruciban, ebben valahogy a pocid nekem nagyobbnak tűnik. :D

Iza: a Szandit is viheted, imád az asztalon táncolni! :wink:

Vagyok én is, de csak olvasni van erőm. Egész héten egyedül voltam a Szandival, a Ferkó csak fürdetésre esett be.
Ma ráadásul ő se akart aludni, 2x 30 percet sikerült, ami nagyon kevés neki. Estére már a sírás határán voltam. És akkor hívott anyós, hogy ő várta, hogy ma átvisszük. Ha ezt tudtam volna, esküszöm taxiba ülök és átviszem.
Szóval kész vagyok, és még előttem a holnap, amikor ismét egyedül leszek vele. :cry:

Na megyek is aludni.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi:elhiszem, hogy kiborultál!!!!!Egész héten egyedül :shock: , az nem semmi én tuti nem bírnám!!!!! :?
Akkor ma eljöhetnének a kiscsajért anyósék nem???????

Tegnap mi is egyedül voltunk és meglepő módon Zsombi szépen sétált az oviig meg vissza :shock: :shock: egyszer kellett csak felvenni!!!!!!
Az oviban meg nem rohangált nem ment a wc-be, csak bambult be az ajtón és nézte a gyerekeket!!!!NA jó egyszer elrohant, de mégsem 20x!!!!Ezt eltudnám viselni!!!!
Most reggel jön haza a Roland már alig várom!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: (már csütörtök délután elment dolgozni :? )

Iza:jó kis sztori!!!!Bár azt mondják, hogy a gyerekek csak a szüleiknek műsoroznak, na jó nálunk még a nagyszülőknek is :mrgreen: ............de akkor ez nem igaz!!!!! :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ja és persze tegnapra elkezdtek köhögni kánonban meg kicsit folyik az orruk!!!!!Fa@@a!!!!!! :x :evil: :twisted:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Utólag ZSombinak boldog névnapot kívánok!

Márti, ne haragudj légyszi, de két napja én is dögrováson vagyok. Elkaptam Virágtól, még lázas is voltam. Ilyen kb. 5 éve nem fordult elő velem. Szerencsére Virág már jól van, most meg én vagyok benne. Annyi erőm sincs, hogy ellásam a gyerekeket.

Lépek is feküdni vissza.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!

Márti, én minden nap egyedül viszem őket, úgyhogy tudom mire gondolsz :)

Képzeljétek, tegnap majdnem elhagytam a jányt :oops: :oops: :oops:

MIndig úgy szoktam menni a gyerekekért, hogy a Benciért először, (pont azért amit a Márti is írt: Kata egyik csoportból ki-be, mosdóba be, elindul le a lépcsőn) és utána a KAtáért. De most elég későn értünk oda, így a KAtáért mentem először majd mentün ka Benciért. Öltöztettem a Bencét, közben kergettem a KAtát, majd adom a Bencére a kabátot, sapkát, kézenfogom, hátranézek hgoy nem hagyok-e ott semmit (!!!!), majd szépen elindultunk, le a lépcsőn, majd ki a bejáraton. Épp nyitom az ajtót, mikor bevillan, hgoy mintha nekem több gyerekem lenne :):):):):) Na szaladok vissza, Kata nem zavartatta magát, szépen most a kezét (kb 20-adszor) a mosdóban. Csak az anyukák néztek kicsit hülyének (jogosan) Szóval égtem egy jót :)

Kata köhög, taknyos, Bence szintén. Éljen a bölcsi, meg a hülye idő...

Megyek is, mert apjuk meg tapétázna...

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Jaj Edit ne viccelj már!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Miért haragudnék!!!!! :shock: :shock: :shock: Te csak gyógyulgass meg a lánykád is!!!!!

Zsu:az igen még a lánykádat is elhagyod???????!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Jobbulást a gyerkőcöknek!!!!!!
Vacak idő van, meg ez a hideg szél!!!!!Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

Jaj csajok kész vagyok most már :roll: :lol: , rendeltem egy plédet amit be lehet patentolni és akkor olyan pólyaszerű , a teszveszen..............én olyan fehérnek láttam..............AHA ÉDES HALVÁNYRÓZSASZÍN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
De éjjel álmodtam a kistesóval és valami rózsaszín zokni rémlik, remélem ő üzent vagy már annyira lányt akarok , hogy bebeszélem magamnak az álmaimon keresztül!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Iza!!!!Erre mit mond Dénesed????????????? :lol:
Ma lecsiszoltuk a Szoni bútorait, apukám segített, de mivel az okosok azt mondják ezt lekéne fújni, nem ecsettel kenegetni, még kicsit elhúzódik a dolog!!!!!!
És van szép szőnyegünk a hálóban, eddig nem volt :oops: :oops: :oops: , na jó annyira nem minőség, de olcsó volt :oops: :oops: :oops: és jövő héten lesz futószőnyegünk is az előszobában, eddig 3 külön szönyegecske volt, na majd akkor lefotózom, így a Barbi láthatja a kanapét az új helyén!!!!! :wink:

Na lépek, úgysem jár erre senki!!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsuzsi!!!!

Szuper,akkor mar 4 fos a csoport :wink: bar szerintem Marti is odaadja a 3 gyerkot,ugyhogy vehetjuk 6-osnak.... :D

Mi tortent a kedvenc topicommal???????????????????????

Alig irtok mostanaban.... :cry:
Az en topicom nagy sikernek orvend,eddig 210-en olvastak. :D
5 uzenet van.Ebbol 3 en vagyok,egy hirdetes,1 valaki jelentkezett az tan eltunt. :roll: :lol:

Barbi!!!Vettem elkeszitett ragasztot!!!!Ugyhogy nagyon kivancsi vagyok hogy sikerul ,,csempeznem''

Puszi mindenkinek!!!
rillisz
 
 


Nahat!!!!!T
udatalatt Martinak mar 3 gyerkot irtam :lol: Aztan matematikailag ugye kicsit mas vegeredmenyt 8) (jellemzo)

Kulonben Martikam mar alig varom azt az UH-t hogy kideruljon Ki kuporog a pocakodban!!! :D
Puszi
rillisz
 
 


Iza drága, bocsi, de csak most jutottam ide.
Sok sikert a csempézéshez, ügyes vagy! Nem egy nagy dolog, szerintem. :oops: (csak ezt az István meg ne hallja, mert kinyír :lol: )

Én holnap kezdem a festést. És mivel mással mint a mennyezettel. Úgyhogy lehet röhögni, holnap lesz megint, hogy leestem a tedyvel együtt a létráról! :lol: :lol: :lol:
(mondjuk az István előrelátó volt, rögtön a legkisebb tedyt vette nekem :wink: )

Edit, jobbulást Neked. Annak viszont örülök, hogy Virág baba jobban van. Hála ég!

Márti, akkor várom azt a képet! :wink: Meg ha egyszer készen leszünk ezzel az építkezéssel, akkor személyesen is megkuksizom. (ezt vedd fenyegetésnek)
Ja, megvan a vitaminotok, majd megbeszéljük mikor talizzunk.

Zsu, üdv a rossza anyák táborában! :lol: :wink: Elhagytad a gyereket? Na szép!

Ja, Márti, én anno mikor terhes voltam vettem egy mályva színű fidres-fodros kabátot a Laurának. De mivel fütyije van a mi Lauránknak, ezért sosem adtam rá (nehogy identitászavara legyen :lol: ), mert rögtön a Maja ruhatárába.
Úgyhogy lehet te is így jársz azzal a rózsaszín pléddel! :wink:
Főleg, ha fiú lesz, ahogy tippeltem!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Marcinak nagyon boldog névnapot kívánunk!!!!!!!!!!!!!!!
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Iza:ezzel én is így vagyok, eddig bírtam ezt a boldog tudatlanságot, de már nem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbi:bizony jól megfenyegettél!!!!!! :shock: :lol:

Szörnyű éjszakánk volt, Szoni lent aludt így őt nem tudom, de a Zsombi rengetegszer kelt!!!!!! :? Most meg rettentő jókedve van, előbb az ablakpárkányról vadásztuk le!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :lol: Csak mi vagyunk olyanok, mint a használt felmosórongy!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Használt felmosórongy? :lol: Ez jó, kb. én is így érzem magam. Az Ádám 1/2 7-kor úgy döntött, hogy kelljünk fel. (8 körül szokott kelni) Előbb átmászott a Norbin, aztán kijött a nappaliba. Én meg rohantam utána. Ennyit a még ébredezünk állapotról. :?
Már most tiszta kóma, de mondjuk mi is.

Menni kellene a boltba de nagyon süt a nap és bántja a szemét. Úgyhogy most redőny leenged és megvárjuk a beborulásos időt.
(Mellesleg nagyon jól viseli az átmeneti vakságot. Tényleg igaz lehet, hogy minél kisebb annál hamarabb szokik hozzá az új helyzethez. Nem volt tegnap sem semmi gond csak annyi, hogy látom, a napsütés bántja a szemét)

Drága kicsi Marci! Nagyon boldog névnapot kívánunk Neked!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Marcinak mi is nagyon boldog névnapot kívánunk!

A Szandi is sokszor kelt az éjjel, remélem csak front van. Nagyon nem szeretném, ha újra mindennaposak lennének az éjszakázások.

Barbi, most miért vizsgálják az Ádám szemét?
Jó munkát a mai festéshez, vigyázz magadra! :lol: :wink:

Tegnap végül délután átvittük a Szandit anyóshoz, szégyellem bevallani, de nagyon jól esett egy kis nyugi. :oops:

Kedden megyünk I.sz. Gyermekklinikára, csak rutin ellenőrzésre. Megnézik a szívzörejét, remélem, már kinőtte.
(és most jut eszembe, még a 18 hós oltásra is el kellene menünk, bár amíg taknyis biztos nem adják be)

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi:szerintem sem adná be amíg meg nem gyógyul teljesen!!!!!
Szorítok keddre, biztosan kinőtte már!!!!!

Barbi:érdekes , hogy ilyen jól vislei az Ádám , hogy nem lát jól!!!!!! :shock: Remélem nem találnak nála semmit!!!!Akkor szerdán mentek????Tudod hülyülök!!!!Memóriám szanaszét esett!!!!! :oops:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Marcinak nagyon boldog névnapot kívánok!!!

Kép
bibolya
 
 


Nálunk nagy pelyhekben esik a hó!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Nálunk közepes pelyhekben SZAKAD :) És a fű már havas, remélem tudnak hózni egyet a kölkök :) Sokat tuti nem, mert egyre betegebbek, Bencének már kétszer kellett adnom fulladás elleni gyogyót :(

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Iza!!!!!!!!!!!!!!!Naná, hogy odaadnám a gyerkőcöket!!!!!Kistesót azért még nem :lol: :lol: :lol: , de a másik kettőt viheted bármikor!!!!!! 8) 8) 8)
És én is úgy érzem, hogy már itt van velünk a pöttöm, csak még nem ölelgethetjük meg, nagyon sokat ficereg és amikor a hólyagomon ugrál na az nagyon vicces!!!!! 8) 8) 8) 8)
Mindenhol esett a hó??????Roland kiment velük, nagyon élvezték!!!!! :D

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


MARCINAK NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK MI IS!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Nálunk is elég sok hó esett,du.vagy 1 1/2 órát kergették a gyerköcök a hópihéket :lol: .
Izának besegítenék :lol: ,hozzánk is jöhet 1-2 gyerek,én annyira jól elvagyok a Gerivel-persze vannak napok mikor zizi,dehát nekünk is vannak rosszabb napjaink :roll: .

Márti,azt hiszem akkor most már tényleg kislánynak kell lenni a manócskádnak-ha igy bevásárolták neki :lol: .

Minden beteg kismanónak és anyukának sok-sok gyógyangyalkát küldök!!
Kép
bibolya
 
 


Sziasztok!
Kis ünnepeltem köszöni szépen a jókívánságokat!!!!
Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Andi,milyen kis csibészes mosolya van a fiadnak!Még a szeme sem áll jól!!Látszik a mosolyán is,hogy minden rosszaságban benne van.Gondolom minden energiádat lefoglalják,a hajad őszül ,és már 10 kg-ot fogytál :oops: :lol: .Félre a tréfával,azért ha alvásidő alatt tudsz jönni,én nagyon örülnék neked.Ha csak pár sort irsz,hogy éppen ma mivel kergettek az őrületbe,vagy ne adj isten milyen jó tetett hajtottak végre.

puszi mindenkinek,húzok fürdeni,azt aludni
bibolya
 
 


DRAGA MARCIKANAK EN IS NAGYON BOLDOG NEVNAPOT KIVANOK!!!!!!
Nalunk meg ,,tegnap van''ugyhogy remelem nem kestem sokat...Es csatlakozom Ibolyahoz,gyere kicsit gyakrabban Andi!!!!! :D

Jelentem,befejeztem a mozaik ragasztasat.Holnap fugazok,es keretet festek valamikor.Nem is lett rossz....

Ibolya!!!!Nem osztozom a gyerekeken!!!!!! :evil: :lol: Inkabb meg bevallalom a Tieidet is szivesen....Gyonyoru angyalkat kuldtel!! :D
Aruld mar el ,hogy csinalod?En beallitom a szineket is meg a betutipusokat is ,es mindig feketen jon ki minden szoveg...Azt meg hogy ilyen csodakat honnan lehet ,,begyujteni'' el sem tudom kepzelni...

Marti!!!Rendben,akkor rajuk is szamitok...Komolyan kedvem lenne zenebolcsit nyitni... :lol:

Remelem kisbetegek hamar meggyogyulnak,kuldok Nekik en is gyogymanokat!!!!
Jo ejszakat!!!! :D
rillisz
 
 


Nem akarom elkiabálni(koppkoppkopp), de jobban vannak a manók, estére Baby luuf-fal kenegetem őket, a jól bevált lándzsásutifüvet kapnak napközben és annyira nem náthásak mint múltkor!!!!!Remélem ebből hamarabb kimásznak!!!!!

Iza:zenebölcsi jó ötlet, Szoni segítene a dalokban az tuti, már annyit tud :shock: :lol: , Zsombi meg ügyesen táncol!!!! :lol:

Én azon lepődöm meg mindig, hogy megyünk valahova, és megkérdezik a Zsombitól, hogy hány éves meg hogy hívják???????????? :shock: :shock: :shock: :shock: Most vagy nagyobbnak nézik a koránál vagy nem tudom, mert ilyenekre nem válaszol még a drágám!!!!!!! :roll: :lol: :lol: :lol: Sőt csak eldöntendő kérdésre felel mégpedig általában a NEM-mel vagy azt mondja, hogy DE az igen helyett!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzsi:milyen volt az éjszaka????????????,A miénk sokkal jobb, remélem én is ,hogy csak a havat érezték!!!!!!!!!!!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


És Zsandi!!!!!Nagyon édes a kis csibészed!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jó reggelt!

Márti, igen szerdán megyünk délután a szemészetre. Te hülyülsz??? Neked elnézhető, de nekem? Én terhesség nélkül vagyok feledékeny. :wink: :lol:

Andi, valóban nagyon huncut szeme van Marcinak. Elhiszem, hogy kiszipolyoznak!

Nálunk is esett tegnap a hó. Gyorsan kimentünk este szánkózni. De milyen a mi formánk, mire kijutottunk, már inkább havaseső esett, úgyhogy csak gyorsan körberángattuk az Ádámot a kertbe a szánkón és jöttünk be. Szerintem én jobban élveztem mint ő. Csak ült a szánkón és nézett ránk, hogy ez most mi a szösz? :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Andi csatlakozom a többiekhez, nagyon huncut Marci a képen. És tényleg jöhetnél egy kicsit gyakrabban.

Márti: örülök neki, hogy jobban vannak a manók, remélem már így is marad.
Az éjszaka megint ébredt 1-2x, ráadásul még az elalvással is voltak gondok. De matat a szájában, és egy kicsit folyik a nyála. Talán újabb fogacska lesz. :roll:
Mekkora most Zsombi?

A Szandi 18 hósan 82 cm és 11,4 kg volt. A súlya több, mint a Nininek! :shock:

Nálunk is esett a hó. Amikor elindultunk anyóshoz ebédre még eső esett, de mire befejeztük a kaját már fehér volt a kert. Gyorsan kerestünk a Szandinak egy overált és csizmát és kimentünk. Először fel se tűnt neki, csak amikor megfogdosta a havat jött rá, hogy valami számára ismeretlen dolog. De nagyon élvezte, fetrengett a latyakba.

Képzeljétek a Szandi beszél álmában. Néha a frászt kapom, amikor látom, hogy alszik és mégis elkezd dumálni. Most éjjel a macskával kapcsolatba magyarázott valamit.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi:ő az oltáskor volt 13 kg és 90 cm!!!!A súlya nem is sok, lánykádhoz képest!!!!! :lol: :lol: :lol: Mégis csak fiú!!!!Jó kicsit hosszú, nade az apja is!!!! :wink:
Szoni is dumál álmában, én már nem kapok frászt!!!! :lol: :lol:

Ti hova rakjátok majd a fát?????Ez 1 körkérdés!!!!Mi tavaly kikötöttük(a földön volt és a szekrényhez rögzítettük), bár akkor Szonitól már nem kellett félni a Zsombitól meg még nem :lol: :lol: :lol: :lol: , de most ez a kiscsávó nem tudom mit fog csinálni!!!!
Azt hiszem a plafonról kéne lelógatni!!!!! :mrgreen:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti,a fa kérdésen már én is gondolkodom egy ideje.Gőzőm sincs,hogy mit csináljunk,mert a Gergő csak arra nem mászik fel amire nem akar :twisted: .Mi tavaly vettünk egy műfát /megelégeltük,hogy már 1 hét után hullott és hogy a szőnyegből alig lehet kiszedni és hogy még márciusban is találtam tűleveleket/,de szerintem ez meg könnyebb mint az igazi.

A Gergővel nemrég voltunk mázsáláson 20 hósan volt 86 cm és 11,5 kg.1 évesen meg csak 9,5 kg volt.A védőnő szerint nagyon sokat hízott,ebben a korban már nem jellemző az ilyen ütemű hizás.

Nálunk az Encsi szokott dumálni,sőt néha kiabálni ,veszekedni álmában.A Gergő csak spontán felkel a cumija után viszont visszafeküdni nem hajlandó-ez az én dolgom :twisted: .
bibolya
 
 


Nálunk az Ádám mászkál álmában, az apja meg dumál. Jó páros, csak azt nem tudom miért nem együtt alszanak. Érnék meglepetések őket!

Egyik éjjel arra riadtam fel, hogy az Ádám mellettem áll. (mivel velem alszik) Na, ehhez tudni kell, hogy azon az oldalon, ahol ő terpeszkedik mindenféle barikád van, hogy le nem essen. Lazán átmászott rajta, megkerülte az ágyat és mellém állt. Mindezt a vak sötétben. Arra riadtam, hogy szólongat. Visszaraktam a helyére és simán aludt tovább.

Fa, már én is agyaltam rajta. Egyenlőre az a legnagyobb gondom, hogy minél nagyobb a ház, annál kevésbé férünk el. (mondjuk ennél nagyobb bajom sose legyen) Nekünk mindig nagy fánk volt, most is az lesz. De hogy hova tesszük, és mivel kötözöm ki!
Mint a Gergő, ő is mindenre felmászik. Ha a csillárra valami létra vezetne, akkor tuti azon mászkálna.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


A Zsombi múltkor felkommandózta magát a sarokpolcra :shock: :shock: :shock: valahogy a Szoni kiságyára ráállt és onnan lendült tovább, az meg mindennapos, hogy az ebédlőasztalon mászkál!!!!
Remélem neki is ilyen tündéri eleven gyerekei lesznek, és visszakapja ezt még!!!!! :lol: :lol: :lol:

Julcsi:merre vagytok????????????????? :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?