Új privát üzeneted érkezett!

Jo reggelt mindenkinek!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


sziasztok lányok!!!!!

én már este nem tudtam jönni,mert a család.......hmmmmmm szóval na mindegy. :( én jöttem volna.......

Magdolnám,örülök hogy minden rendben volt a dokinál :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lassan visszaszámlálás és nagyon drukkolok hogy már ne keljen vizsgálatokra menni :lol:


kinél vannak mama tünetek?????nálam nincsen semmi :( .

mano
manocska2008
 
 


Lilla

Most akkor a pajzsmirigy betegség = PCO? Ezt nem tudtam.
Nekem ezek a tüneteim vannak. De nem olyan pattanások vannak rajtam, mint egy tinin, hanem apró piros pöttyök mindenhol, ami be is szokott gyulladni.
Elis megyek dokihoz valamelyik nap. Szerencsére a dokinál van labor is, szóval ott rögtön meg is tudják csinálni a vérvételt.

Kép
Kép
nati80
 
 

 
 


Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti!!!!
ez jo hiszen nem esett le :lol: :lol: .jajjjjj van még remény!vagy van még barna azt szokták mondani hogy,a beágyazódással is lehet összefüggésbe!!!reméljük igy van :wink:

mano
manocska2008
 
 


Márti

Tudom, hogy nem vagyok terhes, de tegnap olyan hányingerem volt este, nagyon rosszul voltam. Meg is lepődnék, ha most lenne majd + a teszt, mert máskor mikor tudtam hogy kismama vagyok akkor meg nem voltam az. Lehet fordítva működök.
És görcsölget a hasam. Most nem tudom hova tegyem az egészet. De az új pé szerint is együtt voltunk. Szóval :lol:
Szép a hőd még mindig.

Natasa

Kép
Kép
nati80
 
 


nekem még mindig nem rakott be ez a t....tű gép pé-t.már haragszom rá.irgum-burgum miért nem!!!!!!!!!

mano
manocska2008
 
 


Márti
Manocskának igaza van, mert a beágyazódást is jelezheti egyhe vérzés. Ez teljesen normális.

Kép
Kép
nati80
 
 


Manocska
Tedd fel a görbéd!!!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


Mano, mar én sem tudom hányadán állok...
tegnap volt még barnázás, ma elmult, legalábbis nem volt, de a hasam nagyon görcsöl, fáj a derekam...
és kijött egy óriás pattanás az arcomra :( :( :( sosem szokott.

Szépen fogok kinézni a fiam szülinapi képein
:roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti

El tudtad olvasni a diétát? Hogy tetszik? Szerintem könnyen tartható és gyorsan eredményt hoz. Az a hátulütője, hogy meg kell csinálni a 180 napot még akkor is, ha elérted a kivánt súlyt, különben visszahízod.

Kép
Kép
nati80
 
 


hmmm...
most látom, hogy a vonalzojan a nagyfiamnak 6 évet jelez, közbe csak 5 lesz ma delbe 14 órakor :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márt

SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KIVÁNOK KISFIADNAK!!!!!

Jó szórakozást estére. A pattanást meg korrektorozd le. nem fog látszani. Vagy tegyél rá főtt/ áttört krumplit.

Kép
Kép
nati80
 
 


Natasa:
Belenéztem tegnap, jónak néz ki, majd mikor több időm lesz alaposabban áttanulmányozom. lássuk mit csinál a ciklusom :wink: :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


köszi szépen a fiam nevében :wink: !!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


én már nem teszem fel a görbém csak ha huz a pé-m hez vonalat. :oops: .amugy meg ez a hő tényleg csak a mensi környékén érdekes hogy leesik e .reméljük nem fog :D :D .csak kiváncsi vagyok hogy hova húzná a vonalat!!!!!!!!!!.

ja a tesztelésről.azt olvastam hogy az ovus joslás azért rizikos mert sok nő ugy vetél el hogy nem is tudja hogy terhes,(ami normális)és igy áll pozitiv eredményt mutat.de persze mindenki maga döncse el hogy mi a jo .én olyan tipus vagyok aki fél a kudarcoktól,és az egész napomat elrontaná.de van aki csak ugy továbbmegy...ők a szerencsésebbek :oops: .

mano
manocska2008
 
 


Manocska

Erről én is tudok és nagyon nyomaszt. Lehet, hogy már volt is ilyen vetélésem? Bele sem akarok gondolni.
Nem volt még emelkedés a görbédben? Lehet csak nem ismerte fel a pé-t. Nem mindig lehet kimérni a pé-kor leesett hőt.

Kép
Kép
nati80
 
 


Mano:
én is csak akkor szeretnek tesztelni amikor már elmarad a mensi 5-6 nappal.
Nekem nagyon fáj a hasam most, vajon vegyek be egy cataflam-ot?Mág egy csomó helyre el kell jussak ma, tortat rendelni, meg bevásárolni, de igy nem tudom mi lesz belőle. Olyan lassan vánszorgok mint egy Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Magdolnam! Örülök, hogy sikerrel jártál. Remélem nem kell vizsgálat és összöjön a baba. Mikor nekem nem jött össze, elmentem a dokihoz tavaly decemberbenés azt mondta, ha egy hónap múlva sem sikerül akkor megcsinálja az átjárhatósági vizsgálatot. Erre januárban terhes lettem. Szerencsére megúsztam. Sajnos a baba igyis elment. De azóta túl vagyok a műtéten, ami okozta és minden rendben van.

Szóval ne aggódj minden rendben lesz!!

Nekem ma reggel a hőm 36,8 -ra ment fel......
Hányingerem még van....

Adri

Kép
Kép
odri
 
 


hellóóóóó Odri :lol: :lol: :lol:

az nagyon jó!!!!!neked ma kell megjöjjön ugye?????reméljük nem fog hehe és elinditod a babás sort.......jo lenne ennek a topicnak egy kismami.

szerinted ha nem érzékeli a hő csökkenését a gép akkor nem fog vonalat húzni???de az emelkedést nem látja???buta gép :(

Márti na vegyél be ilyen erős gyógyszert,kitartáss!!!!!!

mano
manocska2008
 
 


Szia Manó! Nem ma kell megjönnie, hanem 14-én. Szóval még odébb van, hogy kiderüljön sikerült-e. Elvileg mindennap együtt voltunk még az ovuláció elött is.... :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:
és azóta is.... :wink: :wink:

Majd kiderül, hogy a hő marad-e.... :P

Biztos hamarosan ebben a topicban is lesz kismami.......
Kinek van még esélye mostanában???? :roll: :roll: :roll:

Adri

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!
Örülök, hogy a hője mindenkinek fennvan! Ez jó jel. Várom az első kismami jelentkezését. :)

Márti
A hőd nagyon bíztató!!!!

Natasa
Én nem akartalak megijeszteni. Nem biztos, hogy neked is ilyen problémád van. Szerintem, ha a hőgörbéddel nincs gond, akkor veled sem.
p__lilla
 
 


pegig nagyon feldobott ez a hir!!!! azt hittem ma van a nagy nap :lol: 14-én akkor már csak 5 nap.juhéjjjjjjj.
én mult honapban az utolsó 5 napban mértem a hőmet kb ugy mint te Odri és nekem a mensi előtti napon esett le a hőm!!!!!!nagyon örülnék ha sikerülne nektek ezt a hő izét csak viszonyitásnak irtam.van akinek a mensi napján és van akinek a mensi második napján.fura dolgok ezek!!!!!!!

csubi????? :( hol vagy??????

esélye Mártinak van most :D :D :D meg Neked,meg Magdolnámnak!!!!!én nem érzek semmit igy nekem nincs,illetve nem számitok most semmi ilyesmire.nem azért irom mert el vagyok keseredva hanem mert ezt érzem.november 29-körül van ovum legközelebb,ezen jár az eszem mindig :wink:

mano
manocska2008
 
 


Manocska

Már volt jelentősebb hőemelkedésed? Mert akkor lennie kellet ovunak, még akkor is ha jelentős csökkenés nem volt. A lényeg, hogy az addig mértek fölé menjen.

Lilla
Mivel az egyik hónapban nincs semmi és a másikban sem biztos még, így lehet, hogy elmegyek vizsgálatra kedden reggel, mert csak de van labor és akkor a doki is délelőttös.

Majd el is felejtettem. Úgy fájnak a cickóim, hogy ihajjj! meg is nőttek. Remélem nem beszélem be magamnak a kismama dolgot. :cry:

Kép
Kép
nati80
 
 


Ezeket a tüneteket nem inkább mensi előtt vagy ovu-kor kellene érezni? Én most pont a kettő között vagyok. Bár ovu óta még csak 5 nap telt el. Szóval van esély, hogy csak jól bebeszélem magamnak. :(

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok!
30 éves vagyok és van egy 3 éves kisfiam, akinek szeretnénk egy kistesót! Ez az első hónapunk, hogy nem védekezünk! Nekem majd csak 20.-a körül kell megyjönnie!

Megy a drukk mindenkinek!

Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 


Szia Manó! Igen 5 nap, de alig bírom kivárni.
Az a baj, hogy elötte én se mértem, csak most kezdtem el, mert kiváncsi vagyok. Az ovus tesztet is kiviből csináltam és gondoltam nézem a mikroszkopót is hozzá. Mindkettő kimutatta a pét. Mivel elötte volt a műtétem, teljesen tiszta lappal indultam. Úgy tudom ilyen műtétek után könnyebb teherbe esni, mert megújul a méhnyálkahártya.....
Kiváncsi leszek... :wink: :wink:
Elvileg esélyem van rá, de nem élem bele magam.
A myomák mellett/ami neheziti a beágyazodást/ 4 hónap alatt sikerült... :roll: :roll: :roll:
Egy kicsit szomorú lettem, lehet kedden leesik a hőm.... :cry: :cry:

Adri

Kép
Kép
odri
 
 


Natasa.
volt hő emelkedésem,meg szerintem ovum is mert éereztem.na de ez nem garantálja a babát,ezért nem is izgat csak a gép bosszant illetve kiváncsi lennék hogy hova tenné a pé-met.de semmi több.

helló Györesz!!!!!
akkor hajrá nálatok is van rendesen :lol: :lol: :lol: ,reméljük minél hamarabb ott virgonckodik a kisteó a pocakodban.

méred a hőd vagy ovuzol vagy még semmit???én sem akartam ilyesmit az elején csak hát rámragadt :wink: .itt a topicban.hehe nem is baj mert ismerkedem magammal igy 30 évesen :oops:

mano
manocska2008
 
 


dehogy esik le a hőd!!!hékás én csak a saját tapasztalatomat irtam meg amit olvastam!!!!!ne is gondolj erre.csak a ajora :lol: :lol: :lol: hess-hess negativ gondolatok.én nem vagyok negativ nem azért irtam csak most nem érzek semmit.....

mano
manocska2008
 
 


Okés Manó :lol: :lol: :lol: :lol:
Az is lehet, hogy csak beképzelem magamnak...a hő még nem jelent semmit. :cry: :cry:

Kép
Kép
odri
 
 


a hő nagyon is jo hogy fennt van örüljél neki mert a pé után 10-12 napot fennt kell maradnia hogy be tudjon ágyazódni a kis Odri :lol: :lol: .engem csak ezért érdekel.a mensi előtt meg hát izgiben leszek hogy ne menjen le :oops: :oops: .

nem kételkedni a kis pocaklakóban!!!!!!! :lol: :lol: jóóóóó.

hajrá mindenkinek!!!Natasa,nem biztos hogy beképzeled.....nekem mindig pé után 1 héttel nőni ketzd a cicim és van valami fura is a pocakomban,ugyhogy nem képzelegsz!!!!csak hogy mi babás tünet és mi hormon azt nem tudom.végül is csak 2 gyerekem van :wink: akkor nem néztem ilyesmit sőőőt azt se hogy mikor lehet pé vsak hancuroztunk. :lol: :lol: :lol: :lol:

mindnkinek ezt ajánlom bevállt recept hehe :lol: :lol:

mano
manocska2008
 
 


kiszámoltam hogy 20 nap mulva van ovum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: igy örülök neki!!!!!!
már nem kell sokat várni rá :wink: .

többiek???????????hmmmm délután nem tudom mikor tudok jönni mert a fiuk itthon lesznek és akkor szeretem a gépet kikapcsolni mert akkor ide csücsülnek......és vaszakszenek rajta meg közelről nézik meg inkább játszanak valami jót!!!!

de még nem mentem értük még bekukkantok!!!!! :lol: :lol:

mano
manocska2008
 
 


Natasa

A kivizsgálás biztosan nem árt. Legalább tudod, hogy minden rendben van-e nálad. És akkor indulhat jövőre a babaprojekt. Addigra a párod is már biztos nagyon akarja. Bár már lehet, hogy előbb.
p__lilla
 
 


Manó!
Igen tudom, csak az a baj, hogy pé elött nem néztem. Igy nem tudom, hogy hány napja lehet fent.
Én is izgiben leszek :lol: :lol: :lol:
Az igazság az, hogy az első terhességemnél semmit sem néztem, mi is csak hancuroztunk és összejött :lol: :lol: :lol:
Most se a baba miatt tettük, hanem mert élveztük. Elötte hónapokig nem lehetett :cry: :cry: :cry: :cry:
Gondoltuk bepótoljuk :oops: :oops: :oops: :oops:

Ráadásul azt álmodtam, hogy a hőm lement és megjött.... :roll: :roll:

Kép
Kép
odri
 
 


micsoda rémálom!!!! :twisted: :twisted:

ne is foglalkozzál ezzel a buta álomal,csak a visszaszámlálásal :lol:

mindig akkor jön a baba amikor nem is számitunk rá.hehe lehet nálatok is bejött?????? :lol: :lol: :lol: én is izgulok veled :lol:

mano
manocska2008
 
 


ja szörnyű.....
aztán csörgött az óra és a hőm magasabb lett mint tegnap :lol: :lol:
szeretném hinni, hogy ez jó

nem is foglalkozok vele.....gyorsan elmondtam a páromnak, hogy ne teljesülhessen :wink: :wink: :wink:

lehet bejött, tényleg nem számitok rá :wink:

köszi, hogy izgulsz velem....

Kép
Kép
odri
 
 


:shock: leesett a hőm 36,7-re, teljesen paff vagyok :shock: :shock: :shock: :twisted: , de szerintem csak azért mert reggel úgy ébredtem, hogy nagyon fázom (ki voltam takarva) és szerintem "áthűltem"... Egyébként nem érzem még hogy megjönne... sőt nyomát sem látom (pedig nálam aztán van!!! Mindig2 nappal előtte már tudom, hogy jön) meg egyébként is csak 2 napra rá esik le a hőm, miután megjön.

Utánanéztem, és a 36,7 még jó érték, mondhatni még fenn van a hőm!

Nem tudom hovarakni, komolyan....
magdolnam
 
 


meg egyébként is van még 6 napom! Ennyire előre nem jöhet meg!!!!! A cicim már nem nagyon fáj, inkább csak érzékeny :(
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Mano!
Az az igazság, hogy előszőr úgy terveztük, hogy jövőévtől kezdjük a babaprojektet, de aztán nagyon ránk tört a vágy, hogy miért ne most egyből?
A férjem meg van róla győződve, hogy elsőre célba talált, mert a kisfiunk is az első próbálkozásra sikerült, ráadásul úgy, hogy még egy kicsit menstruáltam amikor együtt voltunk!
Hát én ennyire optimista nem vagyok, de soha nem lehet tudni!
Egyenlőre nem mérem a hőmet meg ilyesmi és nem is akarom, de lehet, hogy ha több hónapos próbálkozás után sem járunk sikerrel akkor én is rávetemedek!

Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 


meg egyébként is van még 6 napom! Ennyire előre nem jöhet meg!!!!! A cicim már nem nagyon fáj, inkább csak érzékeny :(
magdolnam
 
 


Odri

remélem tudod, hogy amit álmodsz annak mindig az ellentéte jön be? Én nagyon gyakran álmodom, hogy kismama vagyok. Egyik reggel pár hónapja hajnalban azt álmodtam + lett a tesztem. Felkeltem és csináltam egyet. - lett.

Nekem először korábbra tette be a pé-m a program és utána pár nappal kezdett fájdogálni a hasam, derekam és volt tojásf. nyákom is, majd utánna a hő alapján áttette a pé-t a gép is. Testi jelek a tutik.

Egy jó kérdés, ha van fájdalom és hőemelkedés akkor tuti van tüszőrepedés is? Végülis nekem ez a fontos. Ne csak növögessenek azok a tüszők, hanem repedjenek is!!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdolnam
Ne parázz!!!! baba lesz az tuti, ha nem is most, majd jövő hónapban.

Üdv Györesz!
Szerintem érdemes csinálni hőgörbét, mert az ember olyanokat tudhat meg belőle önmagáról, amire nem is gondolt volna soha. Én csak ajánlani tudom.
Sok sikert a babásodáshoz.

Natasa

Kép
Kép
nati80
 
 


VALAKI SEGÍTSEN AZ OVUS FÁJDALOM KÉRDÉSEMBEN!!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


Szia Nati!

Igen tudom és remélem igy is lesz.... :lol: :lol:
Nekem most is van egy kis nyákom....ez baj?
Most nem érzem úgy , hogy meg fog jönni.
Fáradt vagyok, lehet csak az időtől....de nem tudom.
A hányinger és a pisilési inger az jó jel.....

Kép
Kép
odri
 
 


Nati

Úgy tudom, ha van hőemelkedésed és fennt is marad a hőd, akkor volt pé és tüszőrepedés.
p__lilla
 
 


Natasa.

én most olvastam a napokban hogy nem mindenkinek van ovus fájdalma.a hő első felefelé indulását megelőző 12-14 orában és az azt követő 24 orában kell akciozni!!!!!akkor van a legnagyobb esély. :lol: :lol: :lol: :lol: .nekem semmit nem huz a gép pedig naon kiváncsi lennék rá!!!!na de a testi jelekben bizom,bár az meg nincs de ha pozitivan nézem az is egy jel :wink: :wink: .

mano
manocska2008
 
 


Manocska 2008

Ha ez így van, akkor nálunk e hónapban nincs esély a babára, ugye?
:cry:
Mi legutóbb a hőcsökkenés előtt 2 nappal hancúroztunk.
p__lilla
 
 


Akkor mmost remélem jól gondolo, hogy a hő és a testi jelek együtt nem csak tüsző növekedést jelentenek, hanem repedést is. Ugye?
Manocska
csak figyeld a tested jeleit és tudni fogod van e pé-d. A vonalat meg majd behuzza.

Bocsika, de elmentem főzni, meg ebédelni. de mostmár itt vagyok egy ideig.

Kép
Kép
nati80
 
 


Basszus, előbb olyan rosszul lettem, szédültem, émelygés, a számban a nyál jól összefutott, mint mielőtt az ember hány. A kollegáim ilyedtek meg jobban nálam.... remélem így fog maradni :D :lol:
magdolnam
 
 


Szia Lilla!

Én azt modom, hogy semmi sem lehetetlen! Egy orgazmus is eredményezhet rendkivüli peteérést!!!!! Én pl. tutira így lettem anno terhes Norbival!!!!

Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?