Új privát üzeneted érkezett!

Dorka!
Ó bakker!
Nemigaz!!!!
Nálatok is mindeg nyavaja visszajön?! :? :x :(

Tegnap mesélte Ádám, hogy az egyik anyuka, mióta beszokott a csemetéje (szeptember óta) 3 napot tudott csak dolgozni, mert a gyerek állandóan beteg volt. :? Még szerencse, hogy vállalkozó a csaj...
Szép kilátások,mi?! :? :roll:

Melyik kék overál?
Egyébként én is jártam így Leventének egy-két téli holmijával...
Ja igen! tudod a babacuccok most nálunk vannak!! Szóljatok ha vigyük, mert kell nagyobb ruci!!

Azért csak a jóslókra, mert én jövő héten akarok szülni! :) Már megdumáltam Dáviddal... egyenlőre csendesen beleegyezett... Szeretnék még egy közös hétvégét a skacokkal. Ja és még a hétvégén akarok sütni magamnak egy gyimilcstorát, hogy Leventével együtt ünnepelhessek, mert utána ha hazajöttünk a kórházból, már azt se fogom tudni, milyen évet és hónapot írunk...

Ki az aki babát vár? Én is ismerem?

KÉPET! KÉPET! KÉPET!
Úgy is jó, Szaszával együtt vagytok rajta! ;)
:mrgreen:
szilbee
 
 


Ja és meg akarom érni a 100. oldalt is!!!! Akarom mondani... Akakor rá én is írni!!! :D
szilbee
 
 


Szilbee! sztem a sok sikongatástól rekedősödött be... :oops: :oops:
bízom benne, hogy nem tör ki rajta semmilyen gány!

Az overáll sztem nektek is kcsi volt már, mire Levente felvehette volna... :shock: pedig szép nagyon!

még ált. iskolai oszt. társamról van szó, aki terhes, sztem nem ismered...

torta?? Hm, fincsi lesz bizti! Én a palacsintával kacérkodom...
Jó ünneplést!!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 

 
 

Dorka!
Nem kérdeznéd meg Lakatoskáékat, hogy nekem mikorra jósolják Dávidot???? :) Mert ugye ők jósolták meg, hogy mikor születik Szabi... :roll:
szilbee
 
 


Sikongatástól!!! Kép De édes lehet!!!! És én olllllllllllllyaaaaaaan ritkán láthatom és hallhatom emiatt a nyamvadt betegeskedés miattt!!!!! Kép
szilbee
 
 


Balwin!Dorka!
Kérünk ám képet is az új friszkóról!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Szegény Levente!
Hátha ha csak tényleg simma megfázás,és nem torokgyuszi!

Voltunk tegnap dokinéninél és hát az én kisfiam kiskora óta mindíg lepisili a vizsgálóasztalt na ez t most sem hagyta ki :D :D :D :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina!
A lepisilés a tisztelet és szeretet jele!!! :wink: :lol:
Levente feszt Korpás dokit (háziorvosunk) pisilte le!!! :lol:
szilbee
 
 


Sziasztok!

Szilbee, azt mondják az "érett" babák meleg frontra bújnak ki :wink:
Levivel kapcsolatban nem akarlak elkeseríteni, de ez a betegeskedés valszeg egy darabig még megmarad. Az immunrendszere a betegségek által erősödik meg, most találkozik különböző vírusokkal, most fogja a szervezete megtanulni, hogyan védekezzen ellene. Ezt sajna nem lehet megúszni, ha most nem, akkor ovikezdetkor ezek a betegségek előjönnek.
Van aki kevésbé érzékeny rá, kevesebbet beteg, de pl. Csongi is többet volt otthon, mint bölcsödében... Két hét betegség, egy hét bölcsi. Vígasztaljon a tudat, hogy mire oviba megy meg fog erősödni, és akkor már nem lesznek ilyen bajok! Na, tudom, hogy most ez téged nem vígasztal....

Új frizurás képekre én is kíváncsi lennék... :wink:

Hú, BBJ, ez tényleg gyorsan ment! Én minden rendben? Nem fájlalja? Kötést mikor veszik le? Kell valami utókezelés is?

Dorka, rekedtségre Fenistil.... hát azt főleg allergiás jellegű köhögéskor, megfázáskor szokták adni... mit mondott a doki?

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Szilbee! Úgylegyen!

....hááát a 100.oldal meg... :lol: az úgy ponty akkorra esik...akkor meg már ugye raksz nekünk fel képet Dávidról!!! :D

Dorka,Judit! Kéééép? Oan kíváncsiak vagyunk!!! Én legalábbis :D

Judit!
Örülök hg túl vagytok rajta! És hg azért vannak pozitív "élményeid" is! Főleg azért mert Bubus jól van!!

fanna3
 
 


Sziasztok!

Na, végig olvastam, amire emlékszem!
Szilbee! Még ennél a pocinál is nagyobb? te jó ég? Nem sámli! Már én is sokkal nyűgösebb voltma Letivel, mint anno Grétivel, de gondolom ez már mindenkivel így van, van egy pici, estelg még több akit el kell látni, mnem akkor fekszek kelek, amikor én akarok, hanem amikor más mondja! :wink:

Új frizurások én is látni szeretnék képeket,m meg egyéb képeket is. Majd én is lefotózom a masninkat.

Varratszedés szerdán, mert úgy bele van varrva az a masni a fejébe, vagy hogy?! A doki szerint nem fájlalhatja, de ha észreveszi, hogy van a fején valami akkor sapit kell ráadni. Eddig nem vette észre. Reggel a feje teljesen bele volt fúrva a fejvédőbe, de nem visított miatta :shock: Ja, azért volt negatív élmény is, természetesen a szinkronizált hegyi olaszokkal:
bejött, mert volt egy ismerőse, meg jött a gyereke is, aki már egy hete bent fekszik, és megmondták, mielőtt beléptünk az osztályra, hogy nem szabad a gyerekeknek a folyosóra kimenni, csak kézben lehet, még le sem lehet rakni a földre (voltak 3-4 évesek is) mert vannak hurutos betegek, és ugye nem akarunk visszajönni huzamosabb időre. És a gyereknél egyszerre csak az egyik szülő lehet bent, cserélni lehetett. Az meg bejött, a gyerek meg nyúlkálni akart mindenki játékához. Úgy kizavartam, valamit pampogott, de mondtam neki, hogy haladjon, mert hívom az ügyeletes orvost! Hát ezek mindenütt bandáznak, rögtön odamegy, ha lát egy hasonló bőrszínűt!

nem tudom Grétikém hogy van, vajon gondol-e rám, mert nekem körülötte jár az agyam! még egy óra, és mehetünk érte. Leti nyűgi volt, leraktam, mert most korán kelt a hülye anyja arrébb mozdigatta reggel, pont a feje miatt, és már nem tudott visszaaludni. Addig remélem felkel.

Ja, most eszembe jutott. Évi, Ivettékkel mizu?

Fanna!
tegnap? minden szar, amikor hazaértünk kirámoltam a jűtöt, volt ott mekis kaja, süti, meg ilyenek :oops:
Na de ma:
tökfőzelék, sertéspaprikás

Betegeknek jobbulás++++++++++

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit!
La van szva....olyankor én is rámolok!!!!!!! :lol:
Ügyi vagy , pontosabban gyakorlott, én még nem voltam hasonló rászólós helyzetben.....de a gyerekemért biztos jobban killok...mint magamért...

fanna3
 
 


apám milyen hülyeségeket írok:

Le van..szva....
meg
kiállok!

ezt az időt is........


Olga?? Mizu veletek?

fanna3
 
 


Judit!
Hát akkor jó frankó napod van! :( Szépen összejöttek a dolgok nálatok... ovi meg műtét... :?
No de mindjártt hallgathatod Gréti élménybeszámolóját!!! :D

Évi!
És nálatok hány hónapig tartott ez a bölcsis betegeskedés?

No menek orcát melegíteni, nehogy visszaessek itt...
szilbee
 
 


ÓÓÓÓÓÓÓ de butus vagyok!!!

Jaimee-vel és a picivel minden rendben van!! 36. hetesnek felel meg a méretei alapján. Lepény II. fokon érett. Dec. 10-re lett módosítva a szülés várható ideje!! A Karácsonyt már hármasban ülik!! :D
szilbee
 
 


Jaj, de jó Jaimee! Az egyik barátnőm átkötötte a babát is és a fa alá rakta. Ha már...

Fanna!
nekem sincs nagy szám, magamért én sem szóltam volna, viszont tegnap angolon Gréti majdnem kimaradt egy ugrálós játékból, és ő rögtön szólt, hogy ő még nem volt! Nagyon örültem neki, hogy nem olyan szerencsétlen, mitn az anyja! :lol: Na menni kellene tanulni is, egy 10percet!

Hajrá 100. oldal!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szilbee, hát szerintem Csongi nagyon határeset, mert nálunk hónapokig így ment, mígy 3 évesen kivették mindkét manduláját. Azóta orvost nem nagyon láttunk :lol:
De van akiknél egy pár hónap és utána megerősödik. Megfázásra sajnos egész ősztől-nyárig számítani lehet...

BBJ, Ivett még kapott egy hét haladékot a kórházba való befekvésre, vasárnap kell neki bemennie. Aztán kb. 2 hét múlva császározzák állapotától függően.

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Hűha, babaáradat lesz nemsoká, aztán meg pocakosok nélkül maradunk... :cry: Szilbee, Jaimee, Virág... aztán kiért izgulunk???
Vagy kihagytam valakit??? :? :?


Évi, a Fenistilt én is allergiás dolgokra ismertem, de ha meg van duzzadva a hangszalagja, amitől rekedt a hangja, akkor ez is jó rá, mert lelohasztja a duzzanatot! (utánaolvastam, azé vagyok illen okoska..)

Katlina, legalább látja a doki, hogy kokorózó rendben van! :)

Hajaj, haj... még mindég nem csinátam fotót...

Szilbee, Lakatoskának nagyon megy az ilyen, majd rácsörögök!!! :D :D Máté érkezését is napra pontosan belőtte! :D

Erikáról tud valaki valamit? OLyan régen írt!!!!
Erika jelentkezz! Föld hívja Erikát!
NA, jó hülye vagyok ma is....
:? :? Inkább lecsatlakozom a rendszerről....

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Szilbee volt olyan aranyos, hogy tudósított felőlem, úgyhogy a lényeget tudjátok a legutóbbi UH-ról. Még annyit toldanék hozzá, hogy "hajnali" negyed 10 volt, mire bejutottunk a rendelésre (este 8-kor mentünk vissza, akkor már le tudtam ülni a váróban, Apa még nem...) Nyűgös voltam és fájt mindenem. Meg mérges, hogy miért nincs időpont?! De már mindegy is...

Szóval bő 2 héttel előrébb vagyunk, mint illene és a baba súlya már most 2,5 kg felett van. :shock: :shock: Fogalmam sincs, mitől, én világéletemben későn érő típus voltam...A doktor úr szakvéleménye, hogy tekintve a baba méretét és a lepény érettségét, meglepődne, ha kihúznánk végig, azaz a 40. hétig, számítsak rá, hogy a 38. hét körül felforrósodnak a dolgokés a baba megelégeli a benn töltött világát. Ebben mondjuk rám ütne, és is türelmetlen vagyok... 1-2 héten belül azért még semmi nem várható, még fenn van szépen, biztos szereti rugdosni a gyomromat. Kedves gyerek... :lol: :lol:

Közben lassan mozgáskorlátozott leszek, tegnap 2.5 órát vásárolgattam a városban, hazafelé tyúklépésben mentem és már iszonyatosan fájt a medencém, csillagokat láttam...És hamar elfáradok, kettőt lépek és végem...

Tegnap megjött a babakocsi, Apa hazahozta, kicsomagolta, hát kisült, hogy nem a megálmodott bordó-bézs színkombináció, hanem bordó-halványlilásszürkés...Jellemző, Apának fel sem tűnt. Most még nem tudom eldönteni, hogy ragaszkodjam a bordó-bézshez, vagy ez is jó lesz....Végülis szép, szép, csak nem ezt rendeltem. Valami félreértés történt... :cry: :cry:

Őszintén remélem, hogy Mosonyi doki eltalálja a nemét és tényleg lány lesz, különben leszámlázzuk neki az összes rózsaszín holmit, ami legalább 2 rugi, 1 pulcsi, 3 sapka és egy takaró. A kocsi - most már pláne- uniszex. Mindig kérdezem, hogy még mindig lány e és olyan magától érthetően mondja, hogy igen, mintha én lennék a hitetlen. :D :D Hát meglátjuk. Tutira mondta, hogy lány, szóval...

2 hét múlva 1. NST

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Szilbee: Ahogy Csongi írta, ahogy beindulnak a srácok az oviba, bölcsibe, télleg folyton betegek, így erősödik az immunrendszerük. Tesómék gyerekeivel ezt már átéltük, sőt, mivel ők ketten vannak pluszban még mindig egymástól is elkapják a nyavalyát.

Barátnőm arcán is látni lehetett, hogy szülni fog, kb. egy héttel korábban talán?? Már nem is tudom...

Cserninél szülni??? A kutyámat sem hagynám, ami azt illeti....Pedigrés. Mármint a kutya. TB-s betegként megismertem őt is. Priviben biztos kedves.

Na megyek, visszaolvasok újra, aztán ledőlök...Kipurcantam.

Jaj, akartam kérdezni, az normális, hogy ha hirtelen hanyatt dőlök, akkor nem kapok levegőt egy darabig????

Még valami, - bocsi, jól elvagyok magammal - szerdán felhívott a védőnő, hogy nem voltam terhesgondozáson. :shock: :shock: :shock: Azt feleltem, hogy közbejött valami, (ami hazugság, mert egyszerűen nem volt kedvem) majd a köv. hétfőn megyek. Meg akar látogatni és kérdezte, hogy minden oké e...Teljesen padlót fogtam, új védőnőnk van, az eddigi csak papíron létezett.

Na megint eldugulok egy időre! Szép hétvégét mindenkinek!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee!
Hát a hanyattfekvésnél előfordul a légszomj,ha a pocak magasan van.

Szerintem ha a babakocsi nem tetszik, akkor inkább még most vigyétek vissza kicseréltetni, pláne ha a köv. babónak is szánjátok, aki pedig lehet fiú lesz... (50-50%)

Én is úgy vagyok már a mozgással ahogy te. A 94 éves nagymamám fittebben és fiatalosabban járkál, mint én. :oops: Ja és kevesebbet is nyavajog, mint én... :oops: :oops:

Dorka!
Iszonyat kíváncsi vagyok, hogy mit mond a bíró úr!!! Igazi vajákos!!! :lol:

Anyám.... itt a front... Dávid majd kimászik a köldökömön keresztül a hasamból. Tiszta Alien.... :shock:
szilbee
 
 


Sziasztok!

Élek ám! Csak mikor a gyerek alszik akkor tanulgatok. Holnap van egy vizsgám. :?

Szilbee! Jó nagy pocid van hallod-e?! Sajnálom, hogy Levi betegeskedik, de sajna ez tényleg a bölcsi/ovi átka.

Dorka! Én is jól megkönnyeztem a számlás írásod!

Judit! Örülök, hogy Letikétek jól türte a beavatkozást. Akkor majd szerdán is gondolunk rátok. Gratula Grétinek, mert ilyen kis ügyes társasági lény! Ez is csak azt bizonyítja, hogy jól van nevelve!

Rövid intermezo: Bátyámék fia 7 éves, de én még egy kerek mondatot nem hallottam tőle. Nem mintha beteg lenne a kisfiú... Kb. 3 éves koráig csak ennyit mondott: Öööö-öööö! De ezt kiabálva. De anyjáék ezt is értették, hogy most épp mint akar a gyerek. Ha jöttek haza anyuékhoz a gyerek vagy 5 éves koráig nem szállt le az apja öléből. :shock: Túlságosan féltették, óvták mindentől, ki volt nyalva a segge. Hát borzasztó nehéz megtalálni az arany középutat.

Rolunk annyit, hogy már vagy két hete éjjel 4x-5x kelek a gyerekhez. Amúgy nem vagyunk betegek (még). Jövőhéten vagyok gyakorlaton az óviban, onnan majd csak hazahozok én is már valamit.

Na megyek szomszédnénihez, nála van a gyerkőc.

Üdv mindenkinek!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Szilbee: Hát nyavalyogni én is tudok. :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: De télleg piszokul tud fájni...Újabban a legalsó csigolyám mögött iszonyúan fáj, ha bizonyos szögben ülök. A doki szerint a csigolya tolódik hátra, akár 2 centit is, azért fáj. :shock: :shock: :shock:

Holnap megyek panaszkodni babakocsi ügyben. Az a gáz, hogy már olyan jó, hogy otthon van, nézegetem, tologatom, ha nem is az igazi...lehet, hogy már nem tudom visszavinni és várni az újra megint 2-3 hetet... :oops: :oops: De meglátjuk. Apa praktikus, szerinte ez legalább nem koszolódik.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

babások!!! Várjatok azért ne siessen annyira a dolog.

szilbee!

Elküldöm piriviben a számom ha van vmi irj s a ha pont benn vagyok megkereselek!!!!!

Jaimee!

Ha gondolod neked is el küldöm a számom, mert én decemberben a szülőszobán leszek.


Ildi!

Imikének utólag is boldog születésnapot!


Fanna tényleg jó volt találkozni, délután vagy holnap küldöm akkor a képeket.

nah puszika mindenkinek!

Kép
kbernadett
 
 


Bernadett: Oké, várom a számod!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Én is!!! :) Bár én egy nap késéssel tudlak csak majd hívni, mert ugye sokáig nem mozoghatok a műtét után. :?

Jaimee!
Te otthonról írsz vagy párod munkahelyéről?
szilbee
 
 


Szilbee: Otthon nincs és nem is lesz net, szóval Apa irodájából írok, amíg eljutok ide...

Éppen azt nézem a neten, milyen vezetékes telefonos csomagot rendeljek, mert még az sincs otthon...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!
Olyan sokat írtatok, hogy alig győzlek benneteket visszaolvasni.Örülök Judit hogy túl vagytok a műtéten, remélem Te is meg nyugodtál egy kicsit már.
Bölcsibe szoktatás: Én is annak idején Kristóffal jól kifogtam ameddig otthon voltunk semmi baja sem volt de miután bölcsisek lettünk minden nyavalyát összeszedett kb. az első félévben. 1 hét bölcsi 2 hét otthon.Meguntam és inkább adtam neki egy kis immunerősítőt, az oviban már nem voltak gondok. Angi teljesen más volt, ő a beszoktatást követő 4 hónapban egyáltalán nem volt beteg, csak a miután én is visszamentem dolgozni akkor kezdett el betegeskedni.Azt mondják az a gyerkőc aki a bölcsiben átesik a gyerekbetegségeken, az ovodás korára rendbe jön és nem lesz olyan beteges.
Szilbee! Én is mind a 2 gyerkőcömet császárral "szültem", és a második műtét után 1 órával minden ismerősömet felhívtam mobilról hogy elmondjam nekik a jóhírt.
Én egyébként ma megint Szolnokon voltam, Anyut kellett bevinnünk a kórházba.Délután pedig Angit viitem gyerekorvoshoz mivel nem akar neki a váladék felszakadozni és nagyon csúnyán köhög.
Utálom hogy esik az eső.Szombaton pedig Jászberénybe megyek suliba. Kép

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Sziasztok!

Szilbee!
Én is írok hogy gyorsabban meglegyen a 100 oldal!

Olyan furcsa hogy már mindjárt megszülsz, mert mindig hozzád számoltam magam hogy ha te szülsz akkor már nekem se sok van hátra!

Dorka!
Képzeld el hogy nekünk is van feliratos bodynk.Az van ráírva hogy "A föönök és vagyok!"

Hajas témához hozászólva majd ha megmostam ( ma akartam de Védike sete nem igazán akart aludni,szóval tiszta kóma vagyok) akkor majd küldök képet.

KépKép
viragb88
 
 


Szilbee! Most beszéltem Lakatoskával, két napot alszik rá, aztán megmondja, hogy mikor érkezik Dévidmájki! :) Szóval hétvégén még nyugodtan tortázzatok!!! :)

Olga! MElyik oviban leszel gyakorlaton??? itt Szolnokon?

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Virág! ez a bodyfelirat is találó ám... :D

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Jó reggelt!!!!



Vizsgázóknak egy nagy kalappal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


És már csak 3oldal!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Megy ma valaki Halász Judit koncertre? Gréti megy az apjával, ha minden igaz az első sorban fog "tombolni"

Vizsgázóknak mi is szorítunk!
Olga!
De jó, hol leszel gyakorlaton, vegyes, vagy sima csoportban?
Tegnap az óvónéni mondta, hogy nagyon ügyes Gréti, maga ment pisilni, kezet mosni, beszélget a gyerekekkel, evett talán két falatot, énekel, mondókázik, észre sem vett az ajtóban, mikor mentem. Volt attrocitás is, megijesztette egy kisfiú a wc-n, remélem nem fog ezután félni ott. :twisted: mondtuk neki, hogy ijjessze vissza, ha megint megijesztené, és kijelentette, hogy buta fiúk. Hát a fiúk már csak ilyenek, de lehet tetszett neki a lányom :wink: azért akarta ráhozni a szívbajt. És mondta, hogy hiányoztam neki, és fájlalta, hogy senki nem választotta a táncolós játékban. Hétfőn már csak telefonálok 1/2 12-kor, aztán ha minden ok, akkor marad ebédre is.

Fanna ebéd? én még nem tudom, majd még megálmodom

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Vizsgázók!
Kép
szilbee
 
 


Valami történt Levente vonalzójával... pedig nem is nyúltam a profilomhoz... :shock: :shock: :?:
szilbee
 
 


Hát alig aludtunk valamit az éjjel,szerintem én már nem is várok olyan csodákat hogy Robikám végig fog aludni valamikor is egy éjjszakát :( ,de már most 2-2,5óra alatt is kidudom magam pihenni dehogy meddig nem alszunk arra azért kíváncsi lennék!

Kincsős Kati?????????????????
Veletek mivan,olyan ritkán írsz nekünk erről a szép leányzóról!!!!!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Fanna!!!
Te főzől Niminek vagy bébiételt vesztek neki????
Mert ha főzől akkor én szívesen olvasgatnék pár kajaötletet!!!!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Szió!


Judit!
Apám szülinapjára megyünk: Töltött káposzta +túrótorta..... :shock: ...asszem a mai nap...na mindegy...Nálatok?
Ugyanazt főzöd a családnak is?

Jaimee!
Teljesen normális amikor hanyatt dőlsz a szitu......én asszem a 37-8.héten voltam kozmetikusnál...és elájultam.....jöttek a csillagok... :? Mert félig ülésben csináltam a szemöldök-szempillát...és hát vagy fekve vagy ülve...a 2 között pont nem jó...

fanna3
 
 


Elcsíptelek Katlina :D

Főzök...és nagyon jó a Babaszoba oldal amit Judit mondott...most már majd onnan is csemegézek....Ma fogok először joghurtot adni...remélem semmi gond nem lesz.
Hááát miket is.....:reggeli,vacsora Milupa 2-es tápszer
ebéd:
-sült alma+főtt krumpli (vegamix)
-spenót+sült alma
-cékla+alma+főtt krumpli
-alma+banán nyersen...(rengeteget eszik Nimi tegnap ebéd: 2alma+1banán)
-körte+alma
-cukkini+sült alma
-brokkoli+krumpli+csirkehús
-karfiol+krumpli
(a barackot nem bírja)
-sütőtök..összevissza variálva....van amikor kevés az alapanyag akkor feldúsítom bébiétellel
meg uzsonnára babagríz...többféle...meg mikor mi van itthon....lehetne már ahogy néztem tojást is...meg cukrot az ételbe...de én nagyon óvatos vagyok...mint ahogy Szilbee mondta talán inkább 1-1.5 hónappal később adom amit már lehetne.

fanna3
 
 


Igaz mi még nagyon az elején vagyunk,a 4hós kajákból,sütőtök,alma,és most próbálkozunk a banánnal,szóval nem visszük tulzásba,nem akarom elsietni,csak még is jó lenne néha tudni hogy mit kombinálhatok össze,majd ha odajutunk!


Ja és képzeljétek van egy csaj,bolti tejet adott a lányának és allergiás tünetként ekcéma jött ki rajta!(drágálotta a tápszert :twisted: )

Kép

Kép
katlina
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ditke2007 2010.05.18 14:25-kor.
ditke2007
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ditke2007 2010.05.18 14:26-kor.
ditke2007
 
 


Na most talán...


Kép
ditke2007
 
 


Ditke! :)

Kép

Katlina!
No ezet a dolgokat soha nem fogom tudni megérteni.... :twisted:
szilbee
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ditke2007 2010.05.18 14:26-kor.
ditke2007
 
 


Judit!
Örülök, hogy ilyen jól veszi Gréti a dolgokat! Igazi nagy lány már! :D

Vizsgázók???

Rólunk:
Minden ok. Még nincs jele szülésnek. Megettük a szülinapi tortámat, ami majd csak 19-én lesz esedékes... de akkor ugye úgyis lesz jobb dolgom. ;) :P
Ádám szerint legkorábban kedden szülünk. :roll:
No ennyi röviden!

Jóccakát!
Kép
szilbee
 
 


Sziasztok!
Ditke! Kép
Aztán most már akkor tessék jönni folyamatosan! Gratula a szép lányhoz.

Szilbee!
Fotók?
Még nem akartalak köszönteni, megkuksiztam az iwiwen, hogy pontosan mikor is esedékes a dolog!

vizsgázók? Nagyon kimerített benneteket a dolog?


Katlina!
Én lusta anyuka vagyok. én veszem a bébikaját, de azt tudom, hogy mindent krumplival kellene sűríteni.

Fanna!
Egészségedre! Én ma karfiollevest ettem, meg paprikás krumplit. Ma valahogy nem volt kedvem a diétához, aztán este fele meg már több minden lecsúszott, de a súlyom stagnál a -3 kg-val. Ez is valami.

Szamóca!
Te mit főztél a hétvégén? Szobák rendben?

Dorka!
Szabi baba hangja mutál még? vagy már gyógyultok, egyébként fotó Ms. Lockhardtról?
Judit, és a Te frizud?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Stét!

Újra itthone!

Fúh, jegyzetelni időm diccse, bocsi, ha nem reagálok mindenre :oops:

Judit, milyen kisügyes Gréti! :lol: Gratulálok, igazán fajin kiscsajt neveltetek :D Remélem mi is véghez tudjuk vinni ezt Annalucus esetében... :)

Hát hajamról képet...egyrészt nem készült még, másrészt meg nem is tenném fel publikus oldalra :mrgreen: Szal majd személyesen - ha addig meg nem nől :wink:

Fanna, eggen, 10 éve műkörömhordó vagyok :roll: Illetve vótam, a szülést követő 3. hétig. Azóta nincs. És azóta bűnranda a kezem. Részben a tömpe ujjaim miatt, részben meg (nagggyobb részben) a bőr- és körömrágásom miatt :? Ha nincs műköröm, lerágom az ujjaimat :? A körmöt nem is annyira, inkább a mellette lévő bőrt. Pedig nem éhezek :lol: :?

Dorka, remélem semmi komoly ez a rekeccség! Mielőtt útra keltünk, olvastam a szla-s sztorit, oszt jót is bőgtem rajta...

Ditke, üdv! :D Hogy bíííírtad ki, hogy eddig nem szóltál hozzánk?! :lol: Mesélj magatokról jó sokat :)

Szilbee, ha mán a torta mevvót, akkor émmost Nagyon Boldog Előszülinapot kívánok neked! :lol: Vagy inkább - a Nyúl után szabadon - Boldog Nemszületésnapot! :wink:

Jaimee, és ki az új védőnő? :) Meg millen babakocsit vettetek?
Én nagyon akarok megszabadulni a mijénktől, egyszerűen irányíthatatlan :? Bergon. Mostani ésszel ingemgatyám kifizetném egy drágább(jobb)ért (hagytam magam lebeszélni). Najó, ingemgatyám mégse: most beleszerettem egy 180.000-es verzióba :shock: :lol: Naez tuti nem lesz nekem sose :mrgreen:

Ma megejtettük az első éttermezést Annalucikával :D A temetés után beültünk mi hárman anyummal, meg a keresztszüleimmel egy ebédre. Nagyon jól viselkedett, bár a végére elfáradt kicsit :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!
Vasárnap ide -oda egyszerűen nem tudok aludni, megszoktam a korai kelést.
Ditke én is üdvözöllek a csapatban.
Bébiételt én csak azért vettem hogy vész esetén ha nem tudnék főzni legyen itthon. Angéla egyébként 7 hónapos koráig nem igazán evett semmit, de utánna sem volt gond az új izekkel. Én is minden főzeléket krumplival sűrítettem neki, majd később amikor már elmúlta gyümölcsös időszak és vastagabb kaja kellett neki, akkor pedig ugyanazt ette amit a család, csak neki mindig összeturmixoltam egykis húsleveslevével, legyen ez paprikáskrumpli vagy milánói makaróni, nagyon ízlett neki.Szerencsémre a mai napig nem válogatos, a bölcsiben is mindent megevett a főzelékekből még repetát is kért, de most az oviban is jól eszik. Kép

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Balwin!
Köszike! :)

Judit!
Nem csináltunk képeket. Csak a gyerkőc szülinapjáról szoktunk. :oops:

Ditke!
Aranyos vagy! Tényleg... miért nem jöttél már korábban?
szilbee
 
 


Évi!
Délután jön a melegfront! :wink: :D
szilbee
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?