Új privát üzeneted érkezett!

Nati: most volt csak az elmúlt kéthétben, előtte nem volt pe.

Mágnes: igen, úgytűnik sorstársak vagyunk. De jó példakép vagy nekem, mert egy picúrral büszkélkedhetsz! L-Thiroxyn 50 mg-t szedek életem végéig 1 db/nap
magdolnam
 
 


Örülök neki, mármint a dokidnak, hogy jó. Ezt most jól megaszontam.

Kép
Kép
nati80
 
 


50? Akkor nem vészes :) én most 100-at szedek, persze készülj, hogy aterhesség alatt megugrik majd az értéked, és emelni kell az adagot valószínűleg, de utána vissza fog állni.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

 
 

:roll: :lol:
magdolnam
 
 


De ez előtt nem csináltál hőgörbét? Mert ha igen feltehetnéd nekem, mert jó lenne látni másik anovu ciklust. Most azért ennek nem örülök, csak tényleg látni kellene.

Kép
Kép
nati80
 
 


Miért is szeditek a gyógyszert? Hogy állapították meg a pajzsmirigyrendellenességet? Volt valami panaszotok?

Kép
Kép
nati80
 
 


Tudom, már megosztottam a baba projectet az endokrinológus főorvos assznnyal. Nála nagyon jó kezekben vagyok. Azt monsta, ha jön a baba, emeljük az adagot, lehetőleg azonnal jelentkezzek nála, ha tudomásom lesz a pciről!
magdolnam
 
 


Magdolnam drukkolok, hogy bentlegyen egy pocaklakó és akkor megúszod ezeket!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


igen. 7évig dokiról dokira jártam, hogy megszüntessék, vagy enyhítsék a tüneteimet (rendkívüli aluszékonyság, ingerlékenység, kicsit teltebb vagyok, göböm van) Aztán -mivel mindennek utána járok töviről hegyire, ha van valami betegségem (lassan doktorálhatnék belőle), mivel terveztük a babát, a legjobbhoz akartam menni, aki azonnaladott egyszper gyógyszert
magdolnam
 
 


köszönöm Márti! :) aranyos vagy!
magdolnam
 
 


Nati:
nekem a pulzusom volt magas, és nekem sem ment a fogyás sehogy sem..

Magdolnám:
Igen, fontos, hogy azonnal menj dokihoz. Nekem havonta kellett járnom kontrollra, egyébként fél évente szoktam. Nekem is tündéri dokim van, imádom! Amikor elment a babánk, ő tartotta bennem a lelket, nagyon emberséges! :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Magdolnam

én is aluszékony vagyok, ingerlékeny, és azért csak van 10-12kg felesleges súlyom, amit igen hamar szedtem fel. Pattanásos vagyok eléggé, nem csak az arcomon, hanem hát, mellkas, comb. Hullik a hajam is, bár most kevésbé mint műtét után.

Kép
Kép
nati80
 
 


Tényleg a pulzusom is magas 80 körüli nyugalomban

Kép
Kép
nati80
 
 


A házidokitól kérhetsz egy beutalót, vérvétellel megnézik,, hogy rendben van-e a pajzsmirigyed

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Én 2-3 havonta járok hozzá pillanatnyilag.

NAti! Lehet neked is alulműködésed van.... a hajhullást kihagytam. Nagyon egyszerű a dolog vérvétellel megállapítják néhány óra alatt, ha tsh érték 4,0-nál magasabb, akkor az van neked is.Bár ne lenne, nem kívánom senkinek!
magdolnam
 
 


Hányszor kell menni vérvételre? Elég egyszer?

Kép
Kép
nati80
 
 


Mivel jár ez a probléma? Mostmár tudom, hogy örökké gyógyszer, de más valami?

Kép
Kép
nati80
 
 


ja igen, a pulzus. Alacsony viszonylag a vérnyomásom, de pulzusom.... a szívem elég sokszor csak úgy nagyon felpörgött....
magdolnam
 
 


mással nem, legalábbis hirtelen nem jut eszembe más.
magdolnam
 
 


Nekem 110-120/70-80 a vérnyomásom. Az alacsony? Ha hirtelen felállok, elszédülök, vérvételnél 2 ampulla után elájulta.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati:
Más tünete nálam nem fordult elő, amióta a gyógyszert szedem, semmi gond nincs, nagyon jól együtt lehet vele élni
Sőt, sikerült lefogynom is , ahogy beállítottuk a gyógyszert. Persze szülés után azért megint csak szedtem vissza.... :roll:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


annak örülök, ha mást nem kell tenni. remélem nincs problémám.

Még valami, mi van a nagyon lassan gyógyuló sebekkel?

Kép
Kép
nati80
 
 


ez igen nagyon befolyásolja a fogamzóképességet, mert ez is az agyalapi mirigyben zajlik le, mint ha jól tudom a "peteérés furán hangzik, de a szakszót nem tudom rá. Szóval azt, hogy ez a valami az agyalapiban kiadja aparancsot a petefészeknek, hogy termelj progreszteront
magdolnam
 
 


Nati: seb témában nem vagyok otthon :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Nekem eddig egyszer sikerült fogynom 6 kilót, de egy tüdőgyulladás során szedett rakat gyógyszer miatt ennem kellett és visszaszedtem, duplán.

Kép
Kép
nati80
 
 


nati: nekem a vetélés után 15 ment le, Norbiztam ezerrel, 3 hónap alatt megszabadultam a feleslegtől
Most nem akar sikerülni..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ha csak pocakod van akkor nagyon jó, ha melehvizes törülközőt borítasz rá. Állítólag sok kismamának a szervezet nem jön rá, hogy már odakinn van a baba és tovább védelmezi. Ezt egy természetgyógyásztól hallotta. Tesómnak bevált. Szóval egy próbát megér. Lehet ezért nem tudsz fogyni. Minden nap kell csinálni és közben pihenni kell. Legjobb idő a pici délutáni alvása.

Kép
Kép
nati80
 
 


Hu mágnes!
nem semmi 15 kg!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


nekem a 90 napos diéta nagyon bejött. 1hó alatt 10kgt fogytam most :lol: csak elég nehéz betartani
magdolnam
 
 


na megyek alukálni, mert már kezd leragadni a szemem :?
magdolnam
 
 


Én is azt csináltam, meg a párom is. Sajnos azóta nem használ. Érdekes, hogy csak az első alkalommal volt hatásos

Kép
Kép
nati80
 
 


jó éjt mindenkinek :wink:
magdolnam
 
 


Most olvasom csak! 1hó alatt? Én 3 hó alatt fogytam 6-ot.

Kép
Kép
nati80
 
 


Jó éjszakát Magdolnám.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati:
hát még adok egy esélyt magamnak, ha sikerül elköltöznünk végre, akkor újra elkezdem az új élet jegyében a fogyit. :) Jó lenne még következő baba előtt visszaállni a kiinduló súlyomhoz, hogy ne 20 kiló fölösleget kelljen leadnom...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


magdolnam, hogy csináltad a diétát? Engem érdekelne...
Nekem is maradt vagy 6 kg a 2 terhesség után. 169cm magas vagzok es 62kg
fiatalkoromba :P :wink: :P 56 kg voltam

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


na én 90 naposat nem tudnám tartanji, a Norbi azért vált be, mert mindent ehettem :)

Jó éjt Magdolnám :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Én már most fogyózok, hogy egészséges és fitt testbe költözzön be a baba. Már lement 1-2 kiló.

Énn is jó éjszakát kívánok, hacsak nem akartok még beszélgetni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Én is megyek, rossz éjszakám lesz, Anna már kétszer ébredt.. :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


na, erre mindenki elmegy :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti

Találsz a diétához leírást a www.mindmegette.hu oldalon. a neve 90 napos diéta. Jó bonyolult. De ha van kérdésed és is azt csinálta 3x

Kép
Kép
nati80
 
 


Én még itt vagyok!!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati:csokit lehet enni? :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


köszi Nati!
megnézem, ha kérdésem lesz igénybe veszlek :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Na jó éjszakát mindenkinek!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ok! Jóéjt! Megyek tusolni. Talán még benézek lesz e mozgás.

Kép
Kép
nati80
 
 


Mágnes
a 90naposban? IGEN!!!! Sőt kötelező 4 naponta enni finomságot. Bele sem vágtam volna, ha nem lehet.

Kép
Kép
nati80
 
 


na, ha mindenki megy én is megyek!
Jo éjt mindenkinek!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Mindenkinek szép jó reggelt!

Látom mindenki nagyon elfoglalt, vagy még alszik.
Gyertek beszámolóra! Kinek hogy áll a hője? nekem felment 36.7-ről 36.8-ra. Igen!!!
A wunschkinder és a fertilityfriend is ugyanoda rakta a termékeny időszakot: 21-23 napra.

natasa

Kép
Kép
nati80
 
 


Szia Nati!
Képzeld, a fertilityfriend rakott be neke pé-t. Nem is gondoltam volna. Nagyon örülök. Bár elég későn, de volt. Ezek szerint. Örülök, hogy a tied is magasan van még mindig.
A tegnap esti beszélgetésetekre visszatérve: Olvasgattam egy PCO-s topikot egyik nap, mert nem tudtam mi ez, és ott írták, hogy ez milyen betegség. Elhízás (nem feltétlenül) - inkább a has tájékon, hajhullás, pattanások, kicsit erősebb szőrnövekedés...
p__lilla
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?