Új privát üzeneted érkezett!

Odri!
Teljesen ugyenezeket a tüneteket produkálom, mint te. Mintha magamat hallanám :)
magdolnam
 
 


Neked mikor kell megjönnie?

Kép
Kép
odri
 
 


11.16-án
magdolnam
 
 

 
 

Na jól nézünk ki Lányok! Szépen meggyőzitek egymást, hogy mindnyian terhsek vagytok? Jó olvasni. Így legyen. Ti lesztek az első kismamáink?
Magdolnam hányra mész dokihoz?

Kép
Kép
nati80
 
 


Nem, én nem akarok mást sem, valamint magamat sem meggyőzni, csak ezeket érzem. Nem fűzök túl sok reményeket, csak leírtam, amit tapasztalok és kiváncsi voltam rá, hogy más kismama hogy élte meg a korai szakaszt. :roll:
17:30ra megyek a doktorbácsihoz, remegő gyomorral
magdolnam
 
 


Sziasztok !!!
Na é n is itt vagyok!!!
Jó sokat irtatok tegnap dél óta. Az csak jóóóóó!!!!
Ime az én gröbuszom, hogy alakul...:
Cicázik velem :roll: :roll:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/a ... 80000_.png

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


szerintem ez tök jó görbe! 37 felett van!
magdolnam
 
 


szia Márti örülök hogy benéztél!!!te hogy állsz????

de jóóóóó nektek van tünetetek,nekem semmi sincsen,na de arra fogom hogy majd lesz :wink:

Magdolnám irjál amikor hazaértél,izgulunk nagyon :oops: .

sok-sok kismami tünetet kivánok,elindulok..........



de még jövök :lol: :lol: :lol:

mano
manocska2008
 
 


Magdolnam
Gondolok rád, és remélem csak pozitívat mond majd (tesztre is :D ).

Márti
Szerintem semmi gond nincs a görbéddel. Ahogy már összeszedtük az olvasott dolgokat, ez jónak tűni. Ingadozik, de átlag felett.
Bég bármi lehet belőle. :lol:

Kép
Kép
nati80
 
 


Eszti: Üdv a csapatban!!!

jajj lányok, következnek az izgalmas napok....Kinek kell szurkolni???
Magdolnam, Odri,Manó+++++++++++++++++megy a drukk ezerrel!!!!!!!!!!
Ja, magamat kihagytam, :lol: :oops: de magamért nem drukkolok,még nem jött meg, de 99%, hogy megfog jönni a miki :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Manó, nekem holnap kellene nem megjönnie, de amint irtam már, szorgalmasan :cry: :cry: barnárok, ami nem jelent jót nálam, legalábbis!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti
nem szombaton? Akkor vagy a 29. napon. Már csak 2 nap, de ha nem esik le a hőd, van remény.

Kép
Kép
nati80
 
 


Köszi csajok!
Már csak 2,5óra.

Márti, semmi sem lehetetlen.....
magdolnam
 
 


Natasa:nekem gyakrabban jön meg 27 napra, mint 28-ra ezért mondom a holnapot, de lehet szombat is attól.
Már egy nap ide vagy oda, mit számit :wink: :D

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Magdolnam drukk neked!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


És mikor csinálsz tesztet, ha holnap és szombaton nem jön meg?

Kép
Kép
nati80
 
 


kivárom az 5 napot, tehát15.-én
:roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti, ki tudnád várni??? :shock: Én is így tervezem, de szerintem nem fogom tudni kivárni :roll:
magdolnam
 
 


Én sem akarok senkit meggyőzni, legföképp magamat nem
:!: :!:
Örülnék ha sikerülne, de nem élem bele magam.
Leirtam azokat amiket érzek, és nagyon hasonlit az elöző terhességemhez. Ennyi!

Magdolnam! Baba miatt mész dokihoz?

Kép
Kép
odri
 
 


igen, kiváltképp
magdolnam
 
 


remélem :wink: hogy ki tudom várni, de gondolom nem lesz nehéz, mert itthon van nővérem Angliából, meg jün a szülinapibulija a nagyfiamnak :lol: :lol: :lol: , holnap lesz 5 éves :) ,gondolom igy eltelik valahogy az idő

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Odri, Magdolnam
Bocsi. Nem akartalak titeket bántani, csak vicc volt. Bár én is éreztem anno ilyeneket és ugye akkor sem volt baba, csak a testem hitette el. Volt: hányinger, sok pisilés, derék és hasfájás, kívánósság, ciciérzékenység. Szóval minden. Csak aztán nem jó a nagy csalódás, hogy a k... teszt miért negatív.
ne vegyétek magatokra amit írta. Jó?? :lol:

Ugye nem haragszotok? :cry:

Kép
Kép
nati80
 
 


Én nem tudtam még a mensit sem megvárni, amikor azt hittem terhes vagyok. csináltam vagy 5 tesztet a két hét alatt.

Kép
Kép
nati80
 
 


Én a Róberttel 5 napi mensikésés után csináltam, a Hunorral meg majdnem 2 hét után. Akkor is ugy, hogy a barátném már nem győzte kivárni és kezembe nyomott egy tesztet, csináljam már meg :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


nem tudom elhinni Márti, hogy ilyen türelmes tudsz lenni. Én nem tudtam semmi másra gondolni, csak arra, hogy tuti kismama vagyok. Izgalomban éltem le több mint két hetet.

Kép
Kép
nati80
 
 


Mágnes nincs itt? Biztos felébredt a kislánya.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, nem haragszom :wink:
magdolnam
 
 


Köszi! :D
Már azzt hittem nem is fogsz szóbaállni velem. :roll:
te meddig várnál a teszttel?

Kép
Kép
nati80
 
 


ÁÁÁ, nekem sem a türelem a legfőbb erényem :wink:
már meséltem, hogy a Robi előtt volt még egy terhességem, az e.ü.kaparás után annyira felborult a hormonháztartás, hogy hol késett a mensim, hol meg nem akart elállni.Na abba a periódusba amikor nem akart megjönni amellett, hogy produkáltam a terhességi tüneteket, hányinger, haspuffadás,ciciérzékenység, ellőttem egy csomó tesztet, aztán megfogadtam magamnak, hogy ilyet többet nem csinálok :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nati, okés nincs harag :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Magdolnám: megy a drukk délutánra. Irj ha haza értél :) Szoritunk.

Kép
csucsu05
 
 


Köszi Odri!

Legutóbb én is megfogadtam, hogy nem fogok többet ennyit elkölteni teszekre. Ha nem jön meg, hőm fennvan és védekezés nélkül együtt voltunk a pé idején, majd akkor csinálok tesztet az elmaradt mensi napján. Remélem 2-3 hónap múlva.

Kép
Kép
nati80
 
 


Szia Csucsu!
Jó, hogy itt vagy.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, szoritok, hogy úúúúgy legyen ám!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Köszi Márti!

Volna egy újabb kérdésem. mennyi kávét fogyaszthat egy kismama? Én azt hallottam, hogy aki sokat ivott előtte, az nyugodtan ihat napi2-3 kávét is. És a dohányzásra is ezt olvastam egy honlapon, ahol orvosok is nyilatkoztak.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, én még nem tudom pontosan, hogy ha nem jön meg akkor mikor fogok tesztelni. Szerintem 30-31.napig várok, aztán tesztelek
magdolnam
 
 


Nem tudom mit mondjak, mert ha fogyasztanám ezeket a dolgokat, lehet másként látnám, de mivel nekem sosem okozott gondot a cigi, mert sosem dohányoztam és még a kávé sem , mert hasmenésem van tőle :roll: ,egy hónapba megiszok 2-3 kávét azt is jól felhigitva tejjel :wink: .Igy kivülállóként az a véleményem, hogy amennyiben tőlem telik mindent megtegyek a baba érdekében, igyis van elég rizikófaktor a vetélésre, ne még szaporitsam....Azt, hogy az orvosok mit mondanak, az relativ, mert ismerek olyan kismamát aki dohányzott és egészséges babája lett, meg olyant is aki dohányzott és koraszülött lett a babája...Szoval nem tom :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Én úgy tudom, hogy kávét lehet inni, de csak gyengét...
Mikor terhes voltam én is ittam 3 in 1-t.
A cigiről az egyik ismerősömnek azt mondta a doki, hogy napi egy szál belefér. Mert rosszabb ha hirtelem leteszi és elötte dohányzott. Egészséges gyereke van és időre született.
Szóval én se tudom......de mindent a baba érdekében.

Kép
Kép
odri
 
 


Én úgy olvastam, hogy ha valaki erős dohányos, kávézós volt előtte, annak ezek elhagyása (teljes és hirtelen) a terhesség korai stádiumában akkora stresszel jár, ill elvonási tünetekkel, hogy többet árt a mamának és babának, mintha minimáli mennyiséget megengedne magának. Én sem vagyok ezek rabja, bár néha elszívok 1 szál cigit. Imádom a nagyon jó minőségű kávét. Csak csokifüggő vagyok, de már abban is válogatós.

Kép
Kép
nati80
 
 


Odri
Ezt jól megírtuk, pont egyszerre tettük fel.

Kép
Kép
nati80
 
 


Igen.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


lányok, a fertilityről hogy lehet feltennia hődiagrammot??? Béna vagyok :oops:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Magdolnam, Márti
Most nézegettem babás görbéket és azt láttam, hogy nagyon sokuknak az ovu-t követő 10. napon + lett a teszt. Akkor már most tudnátok csinálni!!!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


:oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nem merek csinálni tesztet :oops: félek a negatív eredménytől
magdolnam
 
 


Márti

Jobb egérgonb, mentés, leteszed asztalra. Át kell tenni JPEG-be és le is kell egy kicsit kicsinyíteni. Írj ha nem boldogulsz. Segítek.

Kép
Kép
nati80
 
 


És ha nemlesz negatív? este talán ki is fog derülni. De ha most csinálsz, akkor már tudsz valamilyen (++++++++) eredményt vinni a dokinak.

Kép
Kép
nati80
 
 


na pakolászom, megyek haza aztán uccu neki a doki, nagyon izgulok! Apámékhoz megyek, náluk nem akarok tesztelni... Puszi mindenkinek
magdolnam
 
 


Hogy hogy mész haza? Azt hittem nem szoktál hazajárni.
Egy jó nagy kalappal!!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


Márti
Sikerül?

Kép
Kép
nati80
 
 


még nem, most bogozom :roll:
párom átállitotta németre :evil:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?