Új privát üzeneted érkezett!

Szia Manócska!
Ez felér egy kirándulással :) hú, jó sok helyre megy a gyerek ma :D Tegnap annit beszéltek a fejfárjásról, hogy jól megfájdult, meg ma reggel is egy picit fájt. Szóval akkor algopirint lehet...
magdolnam
 
 


nem értem az e t......tű gép nem huz volnalat a pé-m hez.miért??????mindig nézegetem és nem :( pedig már csak 9 nap és meg fog jönni.(ennyi eltérés van a vonalzómon)

senki nincs itt?????hmmmm szomojúúúú leszek

mano
manocska2008
 
 


de jo hogy van itt valaki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

igen vegyél be nyugodtan eggyet a dokim mondta :lol:

mano
manocska2008
 
 

 
 

ja nem csak egy megy.Beni angol,aztán máté uszás aztán Beni foci.a Beni már 8 éves birja,és mindet szereti,szivesen jár.

vagy őrült szülő vagyok???

mano
manocska2008
 
 


ja már azt hittem, hogy 1 gyerek=3program és még mellette tanulni is :lol: Nekem már csak 7 nap van és ki fog derülni, hogy mi a nagy helyzet. Asssszem már mindent bebeszélek magamnak. Reggel enyhe émelygést éreztem, egyáltalán nem volt vészes. Ettem vmit és jó lett.
magdolnam
 
 


Nem vagy őrült szülő, csak hajcsár! :lol: DEHOGY IS! CSAK VICCELEK, mielőtt elhinnéd!
magdolnam
 
 


Nati06!
Hol vagy? Rég nem jöttél.
És a többiek? Hol vagytok Lányok? Tisztelet a kivételnek, akik minden nap benéznek. :lol:

Natasa

Kép
Kép
nati80
 
 


szia Natasa!!! :lol:

dehogy 9 nap és meg fog jönni hanem nekem is vsak 8 :lol: :lol: :lol: .én semmit nem érzek a géptől sem kaptam semmi vonalat(na jo az annyira nem idegesit).mostmár biztos forrásbol tudom hogy ha a fenti tartományban mozog a hő akkor az jóóóóóó!!!!!!csak drasztikus válltozásoknak nem szabad lenni.

pussszzz mano
manocska2008
 
 


amugy hogy dicsekedjek a kisfiammal 2.osztályos és még ugye jegyeket nem kapnak csak %-ot.amiota suliba jár első óta amit irtak felmérést minden 100%.os lett.soha nem volt hibája.nagyon örülök ám!!!!!és fiu létére szorgalmas.soha nem mondja hogy ne gyakoroljunk.bár nincs rá szügsége,de akarom hogy megtanulja hogy kell gyakorolni,mert lehet ez majd válltozik és akkor meg nem fogja érteni miért kell itthon is tanulni!!!!!

na most biztos azt hiszitek hencegek :oops: csak tényleg olyan kis okos,és csomot foglakozunk velük ée ilyenkor egy kicsit látom hogy megtérül.

mano
manocska2008
 
 


:) ügyes a kisfiad! A fiúk általában lustik a tanuláshoz :( Remélem nem sértődtél meg az előbbiért :D. Van képed róla?
magdolnam
 
 


van de nem birom felrakni :oops: :oops: :oops: .dehogy sértődtem meg,nem mondtál semmi olyat...

te éreztél hányingert :lol: :lol: :lol: az jóóóóóóó,lassan a beégyazódás végénél tartunk,márha beágyazódott valami :lol: .nálm semmi ,de semmi ilyen nincsen.

mano
manocska2008
 
 


Manocska!
Nem értette az első mondatod, dehogy 9? 8?
Nekem ebben a hónapban tett be vonalat a 21.cnapra és szerintem most nem 33, hanem 37 napos lesz ez a ciklusom.

Én keresztfiam is nagyon ügyi, ő is másodikos. Ez nem dicsekvés tőled, inkább büszkeség a csemetére. Ugye? Mert én az vagyok.

Magdolnam!
Nekem is volt már ilye. Ne beszéld be!!! Egy hét van hátra és tesztelsz egy pozitívat!!!!!

Csocsi: Natasa

Kép
Kép
nati80
 
 


Natasám merre vagy???és a többiek?????

kár hogy ez a hő nem tudja megmondani hogy sikerült e a baba.olyan kiváncsi lennék rá :oops: .na de már csak 1 hét és lassan kiderül.de jo neked Msgdolnám hogy volt hányingered.bár azt olvastam hogy biologiai kapcsolatba csak 10-15 nap után kerül a mamával,már ami tünete okozhat.de mint tudjuk minden lószart összeirnak itt a neten :oops: .én csak a testi jelekben hiszek :lol: :lol: :lol: az a biztos!!!!!!!!!!
na egyedül jol elvagyok itt de legalább eggyetértünk.

mano
manocska2008
 
 


Sziasztok!

Nekem 10.31-én volt az ovun két csík és a mikroszkóp is kimutatta.
Elötte is mindennap együtt voltunk, de aztán jobban rákapcsoltunk :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Nem mértem a hőmet elötte, de ma kiváncsiságból megnéztem és 36,7 volt. Nem tudom, hogy jó-e. De pár napja hányingerem is van.

Szerintetek?

Üdv,
Adri

Kép
Kép
odri
 
 


na csak előkerültök :lol: :lol: :lol: :lol: .azt akartam mondani hogy nekem is 8 nap mulva fog megjönni!!!és a vonalzón 9 nap van,de ez legyen a legkisebb baj :wink: .

nekem nem tesz a gép semmilyen vonalat.akkor szerinte nem volt pé-m????

mano
manocska2008
 
 


adri mikor kell megjöjjön???ez nagyon biztató :lol: szurkolok hogy mama legyél!!!

mano
manocska2008
 
 


Adri a hőd is biztató,bár azt mondják hogy akkor lehetne mondani rá valamit ha tudnánk mennyi volt pé előtt.nekem mindig36.4,és 36.5 volt pé előtt.szerintem jo ez a hő :wink: és a hányinger :lol: :lol: :lol: :lol: .juhéjjjjjj

mano
manocska2008
 
 


Manocska
Tedd fel a görbéd, megskubizom.

Odri
31 előtt nem mérted véletlenül? Bár, ha tuti akkor volt ovu-d és együtt is voltatok minden nap, akkor azért van elég jó esélyetek.

Kép
Kép
nati80
 
 


Manocska! Magdolnamnak volt hányingere nem Odrinak!

Kép
Kép
nati80
 
 


odrinak is volt hányingere ott van az utolsó mondatban :wink: .

megpróbálom a hőmetbeszurni :lol:

mano
manocska2008
 
 


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/0 ... 80000_.png

na itt vagyok velem.bár megmondom őszintén hogy nem tulajdonitok neki nagy jelentőséget neki.........mert ugye nam garantálja a babát.jo görbe melett is van az ugy hogy nincs baba :oops:

mano

azért értékelhetitek :lol: :lol: :lol:
manocska2008
 
 


Magdolnám te is tedd fel a görbédet.lécccciiiiii :D
meg mindenki akinek van csak a magdolnámmal egy naposak vagyunk :wink:

mano
manocska2008
 
 


Manocska
Bocsi!!! :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
nati80
 
 


Manocska
Csodaszép a görbéd még mindig!!! van remény!
Szerintem ritka, hogy ennyire felszökik, nem?

Kép
Kép
nati80
 
 


vasárnap és is fel fogom tenni a görbét, talán addigra mutat valami nagyobb +++ változást.

Közben megint megyek tanulni, de negyedóránként, be-be nézek ám.

Kép
Kép
nati80
 
 


Odri!
Te nem szédelegsz egy kicsit?
magdolnam
 
 


Sajnos nem mértem.....
Nem is gondoltam rá, mert elötte volt egy hónappal a műtétem.
De azért nem rossz......úgye?
A hányinger is jó jel meg a gyomorégésem is.
De nem tudom elhinni, hogy elsőre sikerülne... :wink:
Az esély megvan rá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Elvileg jövő hét elején kell megjönnie kedden vagy szerdán.
Kiváncsi leszek, de holnap reggel is nézek hőt... :P :P :P

Kép
Kép
odri
 
 


magdolnam
 
 


Magdolnam
Azért megin felment a hőd, az a pici csökkenés meg lehet más is. Talán hidegebb volt a lakás, vagy nem mérted annyi ideig.

Odri
Hány napja méred? Mik voltak az értékek?

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdolnam
Az is jó jel, hogy szédelegsz. A testednek hozzá kell szoknia az anyasághoz. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
nati80
 
 


Sajnos még csak ma reggel néztem elöször.....

Kép
Kép
odri
 
 


Elképzelhető, hogy így van. Mostanság nagyon nagyon fázos lettem, soha nem voltam fázós, mindig melegem volt, ezért a lakást 20-21fokra rakjuk, de hol erre hol arra
magdolnam
 
 


Halihó!
Apgopirynt lehet szedni, a kórházban én is kaptam, azt mondták, ha nem napi rendszerességgel szedem, semmi gond nincs. Viszont migrénre van homeopátiás bogyi is, én anno vettem. Majd megkeresem, és megadom a nevét.

manocska:
Nagyon ügyes fiacskád van! Én tanító vagyok, nagy szó ám ez!! :)

Nekem nem is volt hányingerem a terhességem alatt, a melleim voltak olyan érzékenyek, hogy ihaj! Na és olyan forró volt néha, hogy tojást lehetett volna sütni rajtuk :)

Nati:
Miből szigorlatozol?

Na ha megjön végre, akkor én is csinálok már ilyen csini kis ciklusfigyelő vonalzót :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ez jó :lol: tojást lehetett volna sütni.... Én úgy érzem őket, mintha szét akarnának durrani..... még magam is észreveszem, hogy megnőttek, bár lehet, csak a Miki jele, mondjuk nem hiszem azt,hogy Miki előtt 10-11nappal már ezt éezném, bár nem vagyok doki, úgyhogy nem tudom...
magdolnam
 
 


Nekem Miki előtt sosem voltak bedurranva a melleim... :shock:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


:shock: hmmmm, más aki volt terhes erre tudna válaszolni, hogy neki mi volt?
magdolnam
 
 


senki? :roll:
magdolnam
 
 


Mágnes
módszertani lett volna, de ma reggel mégis lejelentkeztem róla, majd jenuár elején megyek. Most beszéltem a tanszékkel és jan 3 körül megint lesz vizsga. Addigra tuti menni fog.

nekem piri előtt szokott és középidőben bedurrani a cickóm. Olyankor olyan érzékeny, hogy csak na.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati:
És akkor mi is leszel pontosan, ha elvégzed a sulit?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mindenkinek változó a tünete!!!!!!!!!de a mellfeszülés jóóóóó.nálam semmi nincsen :( .mensi elött nekem is nő a cicim de még nem nőőőő.

Natasám a hő is válltozó csak menjen fel a pé előtti szakaszhoz képst.vlakinek felmegy37.2-re vanakinek csak 36.7-re..én ezért nem tulajdonitok neki nagy jelentőséget mert pé előtt le kell esenn,na majd ha akkor is fent marad akkor izgiben leszek :wink: .
nekem a mult honapban 36.7-36.8 volt kb 5 napig mértem viszonyitani sem tudtam csak ugy mint Odri kiváncsi voltam.szombat reggel 36.4-et mértem gondoltam hülyeség ez meg amugysem néztem folyamatosan,de vasárnap megjött.szóval jocskán visszaesett 1 nappal a mensi előtt.és éjszaka olyan hányingerem volt hogy nyitott ablaknál aludtunk.....a férjecském mondta hogy bizti mama vagyok és :( nem.szóval ha nem fog mensi előtt se lemenni a hőm én annak fogok ám igazán örülni.most még semmit nem jelent nekem.

Odri,örülnék ha elinditanád a sort!!!!!!

mano
manocska2008
 
 


Mágnes
Külkereskedelmi közgazdász leszek, projekt menedzsment szakon. Talán. :lol:

Kép
Kép
nati80
 
 


Hűű Nati! Ezt még kimondani is nehéz!!! :D

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


ja! Én is gyakorlom.

Te mit tanítasz?

Kép
Kép
nati80
 
 


Én alsós tanít vagyok, gyakorlatilag mindent , a szakom pedig ember és társadalom. De mostanában sajnos csak napköziztem.. ):

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Odri ha mondhatok valamit biztatás képpen,nekünk is elsőre sikerült a Beni :wink: .!!!!!!!!

Mágnes köszi a bokot a kisfiam neében is :lol: .

lassan beindul a délutáni rohangálásom.....még azért bekukksizok

pussszzz mano
manocska2008
 
 


Ha jól értem, akkor alsó tagozatban mindenki taníthat mindent, csak felsőben kell szaktanár? Sose gondolkodtam még ezen.
Most mit csinálsz, hogy ennyire ráérsz? Tegnap alig voltatok itt, most meg nem győzöm nyomonkövetni az eseményeket.

Kép
Kép
nati80
 
 


Uhhhh Odríííí!! +++++ Csuriban az ujjaim értetek!!! :):):):)

Jelek tünetek: nekem olyan volt mintha meg akarna jönni, nagyon fájt a hasam, szúrt, feszült,görcsölt. Cicit nem éreztem, semmi mást, aztán később meg a sok pisilés :) :) :) De napokig!
Aztán 8héttől kezdve jött a többi :):) És végig fájt a hasam :( .

U micsoda szép görbuszokat látok itt :)
nyuszifülû
 
 


Nati:
Igen, alsóban minden tantárgyat tanítunk, mindenből vizsgáztunk a főiskolán. Most azért vagyok ennyit, mert lánykám egész délelőtt nem volt hajlandó aludni. Így megebédeltettem, és akkor már nagyon álmos volt, így másfél órája alszik! Ilyen nagyon ritkán van, általában háromnegyed óra az alvásigénye.. :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Nyuszifülű!

Köszönöm, hogy megosztottad velem/Velünk. :) nekem csak szurkál, fájdogál, de nem mondhatnám, hogy iszonyúan fáj a pocak, csak érzem, hogy odalenn működésben van valami.
magdolnam
 
 


Nekem se fáj a cicim csak egy kicsit érzékeny.
Hányinger van és gyomorégés. Ja többször járok pisilni mint szoktam, és kezdődik az éhség.
Itt bent valaki lecsót evett és megkívántam. :lol: :lol:
Remélem nemcsak bemesélem magamnak a tűneteket... :cry: :cry:
Habár a mai hőm biztató volt.....

De nem élem bele magam. Elsőre összejönne műtét után?????
Habár elég tiszta lettem......

Kép
Kép
odri
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?