Új privát üzeneted érkezett!

CSAJOK!

Megjottek a babarucik.Aki erdekelt az ugyben,szombaton reggel 9-kor ott vagyok Kecskemeten a Szecsenyi varosban a Lukacs Gyorgy utca 10/1/2 aladt.Ott meg lehet nezni oket.Legkozelebb marcsak jovore,mert mint tudjatok utazunk haza.Gyonyoru rucik vannak.Rugdalozok is,vastag pulcsik.Minde.Body nincs,csk kis majocskak.Erdemes megnezni oke.

Akkor varlak benneteket.Sokat nem maradok ott,nem szeretnem fenntartani a baratnomet.

Honey-En a vatera.hu rol rendeltem arzuhanastol a hintat.A tenger oromeit es 11 kg ig jo.Most is benne hintazik a draga.A zenejet imadja,meg a fenyeket.Kepet megprobalok foltenni.Nekunk a 8 dallamos van,ami picivel dragabb,mint a 6 dallamos.

Most rohanok a postara,majd este jelentkezem!Be kell mennem Kecskemtre.


Kép

KépKépKép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Teszek fol egy regebi kepet amin jobban latszik a hinta. :wink:

KépKépKép

Kép

Kép


Kép Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


enn

Mikor született pontosan? Holnap megnézem!

Kép
Kép
Kép
borsika33
 
 

 
 

sZIASZTOK!

Hát ahol beszélgetek még ott írják,hogy ők bizony még ilyen időben is mennek sétálni a gyerekkel!-5 fok alatt már nem szabad kivinni őket!

Borsika: hogy vagy?
Sok a meló?
Hogy látod Ágikát sokat változott ?

Kép
mogyoland
 
 


Borsika: 2007.09.17 (d.u.5körül lehetett, de nem tudom pontosan)
Még mindig nagy a tömeg a szülészeten??? Hogy boldogultok a temérdek aprósággal. Mit mondtál, 36volt akkor, amikor beszéltünk??? Nem semmi.
Mogyó, nekünk is ki kellene menni picit sétálni, mert tegnap sem voltunk. Anyum is azt emlegeti, h ők régen a mínuszokban hóviharban elmentek tesómmal megnézni az akkor épülő 10emeletest, amiben később a lakásuk volt. :roll: Bártak voltak :lol:
Itt most északról hatalmas hófelhők száguldoznak, elég alacsonyan, pedig eddig sütött a nap. A szél elég erős néha.
Mi múltkor úgy mentünk a Duna partra, h a babakocsi esővédőjét feltettem, így nem fújt be a szél (elvileg). No meg +1 takaró ( gyapjú).

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

SIKERÜLT! Mehetek vezetni! Éljen!
Én is kiviszem, még - fokban is, ha nem fúj őrületesen a szél! Meg ha fúj, a tolókart úgy állítom, hogy ne fújjon be, vagyis úgy tolom a babakocsit!
Muszáj nekik levegőzni!

Ennn: Örülök, hogy egy kicsit nyugisabbak az éjszakáitok!

Timcike: Bocsi, de mi biztos nem tudunk menni, mert szo. Bence úszáson van délelőtt. Így sajna marad a jövő év. Ne haragudj!
Vendég
 


Ja, és mindenkinek nagy KÖSZI aki drukkolt nekem!
Olyan boldog vagyok, de most megyek, és kialszom a fáradalmakat!
Vendég
 


Na akkor gratula!

Hát én kiraktam egy picit mert nyügi volt és most az előszobában alszik nyitva van az ajtó nem fúj be a szél és alszik mint a bunda!


Kép
mogyoland
 
 


Lányok!

Én nem érem el az árzuhanás oldalt! Mi pontosan a honlap neve?

Köszi!

Még jövök!
N.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 



Szia Noémi!

www.arzuhanas.com
Milyen volt a szuri ,hogy birta a kislegény?



Kép
mogyoland
 
 


enn

Igen sokat dolgoztunk, sok baba volt kedden éjjel is még, nem tudon holnap megyek mennyi baby vár? Holnap megnézem de én ugy emlkészek hogy 17 korül született mert váltás előtt nem sokkal volt.

mogyo

Nagyon sokat fejlődött Ágika és örülök hogy jól vagytok, az előzmények tekinetében.


Mindenki babája gyönyörű olyan jó látni őket, főleg akikk jártam a kezmbe,velük mintha valami láthahatlan(köldökzsinór) kötne össze, ze lhet hogy egy kicsit idóta hasonlat volt de nem tudom máshogy megfogalmazni. Bocs.A többi babára is olyan jó ránézni, csak nem mindig van időm írni.

Kép
Kép
Kép
borsika33
 
 


Borsika én is így gondolkodom Rólad, h te foghattad előbb Bercikét és vmi szál ezért van köztetek :D :wink: (na a fene, könnybe lábad a szemem már megint :oops: ). :roll:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


enn

Olyan érdekes képzeld lassan belegabajodok a sok zsinórba!
Ez igy tök jó mert akik átkerülnek a korára utána nem tudok róluk semmit, vagy csak addig tudom követni amiíg bent vannak, utána nem tudok róluk.

Kép
Kép
Kép
borsika33
 
 



http://picasaweb.google.hu/edamasdi/200 ... -szS49TPRM ebben a képtárban van a cumizós videó :D NEm tudtam most külön lementeni és feltölteni máshová. Remélem megtaláljátok. :wink:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


az utolsó pár képért bocsesz, de kissé viseltes a fejem. :roll: :oops:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn: Ez a kisfiú gyönyörű! Nagyon szép szemecskéi vannak! Megnéztem a videókat is! Köszi, hogy megmutattad őt nekünk! :D
Vendég
 


Borsika: Azért ez tök jó, hogy ennyi gyerkőc kötődik hozzád! És egy kicsit irígy vagyok, hogy a többiek ismerhetnek, én meg nem! :(
Vendég
 


enn
Nagyon jók a képek meg a vidik is.Nagyon formás, Bercike.

Kép
Kép
Kép
borsika33
 
 


Köszi!

Borsika, elküldöm a fiam, h tanítsa meg a gyerkőcöket odabent, h hogyan kell egyedül enni üvegből :lol: Így lesz majd kis időtök pihenni :wink:
Milyen jól nézne ki 30-40egyedül evő baba az osztályon :lol:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


ennn: helyes Bercike, jó volt ilyen sok fotót látni róla... :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


teszek fel egy mosható pelusos képet (már a második méretet koptatjuk... :D

Kép

Kép

Kép
falevel2
 
 


falevel, nagyon formás Sárika. Pont ilyen zsiráf-elefántos a járókánk szivacsa. :)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Nemrég találtam rá a topicra, és nagyon szimpik vagytok, ezért ha nem zavar benneteket írnék én is néha ide. :oops:

Rólam annyit, h kecskeméti lennék, de a távoli Afrikába házasodtam (Egyiptom). :lol: Naggyából félévente vagyok otthon, ami legközelebb karácsonykor lesz. Már alig várom!! Van egy édes kis babám, Aziznak hívják, és ha nem barmoltam el a vonalzót akkor meg is láthatjátok őt! :)
Kecskeméten született, május 30-án, és még ma is csak jó szívvel gondolok erre az időszakra.

Úgy láttam Timcike mi egy időben voltunk a kórházban, lehet találkoztunk is, én a KORA szobában voltam. :( (ez a része nem volt olyan jó...)

A babáitok gyönyörűek, Cukorborsó Bercike édes kis falat, de jó volt mikor Aziz is ilyen csepp volt.
Sára és Ágika nagyon csini kislányok, de jó nektek, a sok rózsaszín ruhácska.... :)
Dani mindig az én fiamra emlékeztet, édes, és biztos jól elvannak a nagytesóval.
Atticy olyan szép, hogy kislánynak is elmenne!
Patrik igazi fiú, a szép fekete hajával! (Sajna mi megkopaszodtunk.)
Ádi pedig már igazi nagylegény!

Hú, remélem senkit nem hagytam ki! Teszek fel én is majd képet, de egyelőre nem tudom, hogy hogy kell... :oops: (melléklet feltöltése?)

K.

Lilypie Maternity tickers


Szia Kriszta! Üdv a csapatban! Egyáltalán nem zavarsz bennünket, mindenkit szeretettel látunk. :D
A férjed ezek szerint egyiptomi? Milyen ott az élet? engem nagyon érdekel... biztos teljesen más mint itt...
Várjuk a fotókat! :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


nagbi

Akartam délután írni hogy szülj megeggyet szüld itt és biztos találkozunk.

Kép
Kép
Kép
borsika33
 
 


Szia Kriszta!
Üdv a topikon! Írj minél többet és várjuk a fotókat is! :D

ENN! Nagyon aranyos a videón Berci! :D
Dec.elején összehozzuk azt a találkát! :wink:
Remélem addigra már többet tudsz pihizni is! Én is azt olvastam a neten, h.ezek a görcsoldók lényegében uazok más néven, de sokan azt írták, hogy az Espumisan a legjobb (ezt a kutyababáimnál használtam, ott működött :lol: ), ez az eredeti. Patrik egy doboz Infacolt evett meg, de rettentően utálta! Mondjuk ő amúgy is elég finnyás, a D- és K-vit-t is utálja. :?

Ti hogy ügyeskeditek be ezeket a bébiknek? A D-vit. cseppentője vmi iszonyat, mindig attól félek, hogy több folyik ki belőle, pedig azért zsírban oldódó vitamint nem kéne túladagolni! :shock:

NAGBRI!
GRATULÁLOK!!! Gondolom nagyon boldog vagy és megkönnyebbültél, hogy túl vagy rajta! :lol: Jó pihenést a nagy izgalmak után!

BORSIKA!
Ennyi babócát már nem lehet könnyű nyomon követni! Biztos jó érzés látnod, ahogy cseperednek! :wink:

TIMCIKE!
Klassz ez a hinta! :D Mennyi idősen kapta Atticy? Rögtön tetszett neki? Inkább játszik benne, vagy alszik?
Írtam pü-t Neked!

Kép
honey78
 
 


Elfelejtettem kérdezni, hogy a TGYÁS/GYED-et (ki mit kért) mennyi időre kaptátok meg az igényléstől? Küldenek vmi határozatot
előbb, vagy automatikusan utalják a pénzt?

Kép
honey78
 
 


Sziasztok!

Honey: Jönnek a képek a játékról!
TGYÁS/ GYED neked nem a munkahely intézi. Nekem igen, így sajnos nem tudok róla nyilatkozni. Annyit tudok, hogy kaptam egy papírt, amin rajta van, hogy a GYED-et decembertől kell megigényelnem. Leadom a papírokat a cégnél és kész.

Borsika: Hát, van esélye a harmadiknak, de nem hiszem, hogy le tudom küzdeni a félelmem a kecskeméti kórházzal szemben. De azért addig tuti találkozunk, mert szerintem ha összejön ez a decemberi tali, talán te is eljöhetnél. A többiek biztos örülnének!

Kriszta: Üdv itt! Majd mesélj, milyen érzés ilyen messze élni a hazádtól. Biztosan mindenki nagyon kíváncsi rád!

Falevél: Sárika nagyon cuki! És jól áll rajta a pelus! :D

Ez mutatja, hogy lehet a babakocsira felszerelni!
Kép

Így néz ki a játék! Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Szia Kriszta! Köszönjük a dícséreteket és örülök, hogy ránk találtál! Azizka is gyönyörű baba, már amennyi látszik Belőle a vonalzón. :) Én is nagyon kíváncsi vagyok az ottani életre, ha lesz időd mesélj egy picit! :wink:

Ennn! Nagyon jók a képek! Ekkora szemeket! :shock: :D Ahányszor látom mindig megcsodálom. Sajna a tgyás/gyed ügyben nem vagyok otthon, mert nekem a cég intézte. :oops: Szerintem automatikusan utalják, ha megigényelted. Azt tudom csak, hogy mielőtt elkezded kapni a gyedet ki kell tölteni hozzá majd egy űrlapot, tehát azt is külön kell igényelni. Majd miután lejárt a tgyás. Ezt én 180 napig kaptam, aztán jött a gyed. Ugye Nálad is így van?

Nagbri! Gratula a vizsgádhoz!!! :D

Borsika! Legközelebb, ha megyek szülni ugye szólhatok én is Neked? Úgy látom nagyon törődsz a babókkal, és nem csak odabent. Nagyon szimpi a hozzáállásod! :)

Timci! Klassz a hintás kép! Annyira édi bébi Atticy. :D Na, remélem nem haragszol, de megvettük az Auchanban az overállt és pirosban. :oops: A többi szín tényleg nagyon gusztustalan volt.

Falevél! Nagyon édes kislányod van; és már mindjárt 3 hónapos?! :shock: :D Mekkora most?

Honey
! A D-vitamint kiskanálban egy kis tejjel adtam be Ádinak. Így még ízlett is neki. Mi most a vassal bíbelődünk sokat, mert annak is olyan béna csöpögője van, csak abból meg alig tudom kiimádkozni. :roll:

Holnap adatom be Ádámnak a Pneumococcus elleni védőoltást. Szorítsatok, hogy ne lázasodjon be! Bár hőemelkedése mindig van az injekciótól. :?

Mindenkinek szép álmokat kívánok!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Üdv Kriszta!!! Gyere gyakran és írj a kinti létről, ill. várjuk a képeket :D Meddig voltatok a korán??? Mesélj majd rólatok!!
Köszönjük a sok dícséretet. Mondom én h itt minden baba gyönyörű :D
Mi csak D-vitamint eszünk azt kiskanállal pár csepp anyatejjel. Kanálból nagyon ügyesen eszik. Mindig összeráncolja a homlokát, elgondolkodik, h "hmmm, mi is ez, milyen íze van???" :lol: meg szépen cuppog :D Ennek nagyon örülök, mert talán nem lesz gond a későbbiekben, amikor már mást is ehet. :roll:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok! :)

A D-vitamint mi is kiskanállal esszük, azzal nincs is baj, csak nem szereti az ízét. A K-vit. pedig végképp nem. :? Ráadásul mindig mérgelődök, hogy borzalom a Vigantol cseppentője, vagy nem csöpög, vagy ömlik. :roll:

Nagbri, Mandula!
Persze, most én is TGYÁS-t kapok majd, aztán GYED-et. Csak arra lennék kíváncsi, hogy mennyi időre kaptátok az első TGYÁS-t a papírok leadásától (gondolom a munkahelyeteken is szólni kellett, hogy intézzék)? A családi pótlékról és az anyasági támogatásról kaptunk pár napon belül egy határozatot, hogy jogosultak vunk rá, és aztán hamarosan utalták a pénzt is. A TGYÁS ugyan egy kicsivel később lett kérve (mi intéztünk mindent, mert egyikőnk munkahelye sem OEP kifizetőhely), de még se levelet, se pénzt nem kaptam. Remélem karácsonyig azért utaláják! :wink:

NAGBRI!
Nagyon aranyos ez a játék! :lol: De ha még nem ül a bébi, hogy rögzíted a kocsira? Már nézegettem a kocsinkat (Bergon), de nem nagyon tudom hova lehet játékot rögzíteni rá. :oops:

Kép
honey78
 
 


Sziasztok!

Honey: tgyást először azt kapod és utánna gyedet de ha jól tudom automatikusan azt kapod utánna .Nekem most lett elintézve és beszéltem egy tb-s csajjal ő mondta ,hogy egy hónap a feldolgozási idő hát ez nagyon jó akkor megint ugrik az ehavi pénzem már harmadjára! :?

Nállatok szoktak -e olyant csinálni a babák ,hogy sírás közben néha köhintenek egy párat?
Nállam most ez a sláger meg ha már unja a fekvést és hisztizik akkor is szokta! :shock:
Ez már a huncutság volna? :shock:

Kép
mogyoland
 
 


Üdv itt Kriszti! :D

Éjszakánk megint jól telt egy picit szürcsögöt és leszívtam az orrát utánna már nem volt semmi baj de volt vísitás! :) :wink:
De muszály volt!

Kép
mogyoland
 
 


Mogyo, nálunk mindig köhög sírás közben, azzal kezdni, h párat köhint majd sír, majd megint stb. Van, h már levegőért kapkod, olyankor érdekesen köhög :?
Lányok, ti az éjjeli etetéseket, ill nem etetést hogyan oldottátok/oldjátok meg??? :roll: Leszoktatás???

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Honey, a Vigantol tényleg elég macerás. Nekünk 2 csepp kell, és van, h épp csak sikerül fejnem pár csepp tejet a kanálba, majd bele a 2 csepp, és sokszor megszalad, na akkor önthetem ki. :evil: és kezdem előlről.
A pénzekkel kapcs, nem tudok pontos időt, de vagy 1 hónap volt, mire papírok stb elintéződött, és utána meg min.2hét volt az anyasági, és múlt héten utaltak a számlámra vmi nagy összeget ( remélem, h nem 1be a 6hónapot, mert ahhoz kevés, 1hez meg sok, bár ha havonta ennyit akarnak, hát áldásom rá :lol: 8) )

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


ENN!
Nálunk a párom vitte be az anyasági és családi pótlék kérelmet az Államkincstárhoz, ahogy hazajöttünk. Múlt héten már meg is kaptuk. Sztem az anyaságit, családit, plussz a TGYÁS-t utalták Neked egyben (esetleg visszamenőleg az utóbbit), emiatt kaptál nagyobb összeget. Engem ez a nyavalyás TGYÁS érdekelne, jó lenne ha már utalnák, vagy legalább küldenének egy levelet, hogy fogják. :lol:
Vigantollal detto ugyanígy szenvedek, néha falhoz bírnám vágni az üvegét. :?

MOGYO!
Patrik is köhécselős sírással ébred, ill.ha nagyon sír is szokott köhögni (na meg elvörösödik és néhány pillanatig nem vesz levegőt, ezt úúúútálom, mindig megijeszt vele :shock: ).

Képzeljétek, az előbb majd megzabáltam a Kicsikémet! Anya ülében ült és nézett engem, mutogatott és kitartóan gagyarászott hozzám. Szabályosan magyarázott vmit. Annyira éééédes volt! :lol:
Mostanában napról-napra többet "beszél". Olyan sokat változott 5 hét alatt. :D

Kép
honey78
 
 


ENNN!
Mi 7körül fürdetünk, aztán evés és alvás. 2körül ébred általában. Viszont, ha éjfélkor megetetem, akkor is felébred 2körül. Vmiért ez az egyetlen időpont, amihez nagyon ragaszkodik. Nem értem, hisz a kórházban ilyenkor csak teát kaptak, ha jól tudom. Nem tudom hogy lehetne "megbeszélni" vele, hogy inkább éjféltől aludjon reggelig. :lol: Ilyenkor nem is szopik rendesen, inkább csak annyit, ami szomjoltásra elég. Viszont, ha teát adok neki (amit szoktak javasolni), ahhoz is fel kell kelnem, akkor meg már nem tök mindegy? Vagy lehet, hogy akkor egy idő után nem is ébredne? Úgy érzem, hogy főképp csak egy kis szeretgetésre vágyik (persze ilyenkor nincs gügyögés, csak kis villanynál szopizás, aztán puszi és irány az ágya).
Engem is érdekelne, ha vkinek van jó ötlete arra, hogy érjük el, hogy éjfél és 4közt aludjunk (ugyanis ez nekem nagyon kéne, hogy normálisan üzemeljek :lol: )!
BORSIKA! Te, mint profi a témában, mit tanácsolnál? :wink:

Kép
honey78
 
 


Hát én a vigantolt simán becsöpentem a szájában egy cseppet!És rá utánna a tápszert!

Mi hétfői napon elintéztük az anyaságit meg a családit és még akkor pénteken meg is kaptuk a számlára!


Hát nálunk kb 6-7 óra körül fürdés aztán elhuzódoan eszik mert bele-bele alszik kb 8-9körül elalszik és utánna 2-körül ébred fel és utánna reggel!
Mondjuk ma hamarabb elaludt és felébredt 12 kor és utánna 5-kor!
Plédául nekem mondta a védőnő,hogy teát ne adjak neki 4 hós koráig ti meg teáztattok!Na ez hogy van itt is ahány védőnő annyi szokás hát nem egy suliban tanulnak ezek?

Lány most síkongat az Apjának!
Iszonyatosan tud gagyarászni meg "panaszkodni"Na meg vigyorogni meg hangosan nevetni!


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Na megrendeltük a hintát karácsonyra a lánynak úgyanúgy 8 dallamos meg stb.
Mindennel együtt 23645ft.


Kép
mogyoland
 
 


Honey: Ez a játék tépőzáras. Így szerintem bármire megoldható a feltétele. Meg nem csak babakocsira jó szerintem. Amúgy nekünk se ez a műanyagtálcás kocsink van, hanem Bé bé go. De szerintem majd ügyesen meg fogom oldani. Egyelőre a zsákra fogom neki rátenni, hogy tudja nézegetni. Meg majd behozom neki játszani a szobába. Én ezt ilyen univerzálisnak gondoltam, nemcsak kocsira.

Éjszakai etetés: Hát nálunk egy pár korty tea beválik, és utána visszaalszik, ha valamiért előbb kel fel mint szokott. Ma éjszaka is volt ilyen!
A vigantol-t én belecseppentem közvetlenül a szájába. De lehet,hogy ez így nem jó! :D
Vendég
 


Mogyoland: Az nem semmi ár! De biztosan nagyon klassz, és nagyon fogja szeretni a kisasszony! :D Majd kérünk róla képet, jó?
Vendég
 


Sziasztok!

Na, tegnap jól összekevertem a dolgokat. Honey, neked szólt a gyedes téma, látom rájöttél. Bocs! :oops: Kb. 1-2 hónapra rá kaptam pénzt, hogy a cégem bekérte a papírjaimat. Édes lehetett Patrik! :) Még csak annyi az ébredős témához, hogy elvileg meg kell érjen rá a baba, hogy ne keljen fel. Most így hülyén hangzik, de nem tudom jobban megfogalmazni. Valahonnan hallottam, hogy elvileg így működik. Amúgy ha teáztatod, egy idő után úgy tudom szépen át áll arra, hogy nem -vagy csak- pillanatokra ébred fel.

Ennn! Nálunk kb. 4 hónapos kora óta nem kel fel Ádi éjszaka, és ha mégis, adok neki teát. Ezt a módszert egy barátnőm próbálta ki először, és nála is bejött. Most látom Nagbri és Honey is ezt a módszert használja! :)

Mogyo! Nagyon szép ajándéka lesz Áginak! Jó húzós volt az ára. Mi meg a Tanuló kutyuson gondolkodunk, hogy az lesz Ádi első karácsonyi ajándéka. De lehet hogy valami ténykedősebb játékot kellene neki venni. :roll: Ágika ennivaló lehet a viháncolással! :)

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sziasztok!

Tegnap végül nem tudtam visszajönni. Bocsi!
Mi is kinéztünk egy hintát Bálintnak. 23348 Ft. Olyat választottunk, ami 18 kg-ig jó és gyerekhintaszékké alakítható.
A Vigantolt mi van, hogy elfelejtjük! :oops: Persze, többet nem adok.

Nagbri!
Én is gratulálok!

Ennn!
A randira én is mennék december elején, mert Honeyval mi egy házban lakunk! :-)

Honey!
Kerestelek ma Szüleidnél is meg a mobilodon is.

Kriszta!
Üdv a csapatban!


Bálint most egész délelőtt nyűgös. Nem szerencsés, mert persze ezer dolgom lenne, mert egész hétvégén vendégség lesz nálunk! :oops:

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Kép a hinta Kép babával
Kép baba nélkül

Kép
Kép kis hintaszék

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


izé, az utolsó az pihenőszék :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Szép jó reggelt!

Mi most keltünk. :D Itt ennyiben is különbözik az élet... Éjjel 1 körül megyünk aludni. Mindenki este megy valahova, napközben még elég meleg van.
Köszönöm szépen a szíves fogadtatást, aranyosak vagytok! :)
Nagbi: szuper a játék! A kutyáról is írnál valamit? Az mit tud? valami ilyesmit szeretnék én is Aziznak... Zene, fények, hangok, ez érdekli. Jelenleg a mobilom a kedvenc játéka. :)
ENNN: mi 8 napig voltunk a korán, 37 hétre 3050 gr-al születtünk, tehát nem emiatt, hanem légzési elégtelenség miatt. 5 napig csak az ajtón keresztül nézhettem, mert inkubátorban volt. :( De utána nagyon gyorsan helyrejött. Úgy láttam Ti több ideig voltatok, szegényke... Egyébként Aziz is sokat sír, jóformán mást sem csinál ha nincs a kezemben. Engem is kikészít, de csak kinövik...
Falevél: Nagyon tetszik a pelus, ha otthon leszek megkerselek ez ügyben, mert itt pocsék minőségű pelus van, teljesen belepállik a kis popója. :)
Mogyo: én is a szájába cseppentem, és sajna néha el is felejtem. :oops: De itt még éri a nap eléggé. Remélem nem probléma. Szerintetek???
Manófalvi, és mindenki aki érdeklődött az itteni életről: ahogy elalszik a babám leírom, de ilyenkor egyszerűen nem hagy 5 percre...

Otthon milyen opcionális védőoltások vannak? Agyhártyagyulladás ellenit szeretnék neki adni, amíg otthon leszünk. Ez ugyanaz mint a pneumococcus? (bocsi, biztos rosszul írtam)

De sokat írok mindig, remélem nem untatok senkit. :oops:
Kép miért hiszi mindenki, h kislány vagyok??? :) Kép szeretem a babakocsit kb. 10 percig... Kép ez az apukám, meg a nyelvem :)

K.

Lilypie Maternity tickers


És annak mi a titka, h eszik, puszi és alvás??? Mert ilyet Berci nem ismer. :? A teából mennyit és milyen teát?? Uúgy a kaja adagjának megfelelő mennyiséget??
ez a hinta, mutattam is apának. 8)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn!

Jól értem? Ti is ezt a hintát szeretnétek? ugye, milyen aranyos?

Nekem nagyon tetszik! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?