Új privát üzeneted érkezett!

Pandus,
hurrrrráááááá, újra itt!!!
ezek után már egy kis fekvés, simán kibírod.... :D

Petitpois,
köszi, felírtam, ma nem mértem mert ömlött az eső amikor lementem, de majd holnap
fekvőrészt hogy kell érteni szted???
tolókar?

Kép
fendike
 
 


Pandus, te milyen gyógyikat kaptál?Én totál remegek az egyiktől, de kezdem megszokni, mert már csak egy órás a remegés...viszont hat, mert nem keméynedek annyit!
Vendég
 


Petitpois, Donika
megnéztem én is a méreteket és furcsállom kicsit, hogy zárva a kocsi magassága 86cm, az iszonyú sok, nem????
quinnynek pl. 20cm!!!
és 17kg, azt írják, hogy nagyon kényelmes, de igen nehéz a kocsiba ki-be rakni... :( , konkrétan mindenhol figyelmeztetnek, hogy very heavy... :oops:

Kép
fendike
 
 

 
 

Fendike :)
a 86 cm a hossza zárva :)
a magassága: 45 cm

itt a kép hozzá:
http://cgi.ebay.de/Maxi-Cosi-Mura-3-Mod ... dZViewItem

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lafi,
Cordaflex. Nem remegek mert ennél sokkal erősebbeket kaptam infúzióban meg szuriban ezt már nem érzi meg úgy a szervezetem de azoktól remegtem hánytam stb. Megszokja majd a szervezeted idővel a lényeg hogy nem keményedsz ez nagyon jó. Én még így is keményedek csak fekve nem szóval tényleg egyenesben maradok.
Vendég
 


Jó reggelt!

Szia Pandus!Végre itt vagy!Super!De feküdjél ám rendesen.Oké!?
Milyenek voltak a kórházi napok?
Dóri baba?

Lafi!Hogy vagy?Pocakod?Hunor baba?Te is vigyázz nagyon magadra.Ugye még nem a mikulás hozza a bébit!?

Kép
csiperke
 
 


sziasztok!
bocsánat hogy zavarok, csak annyit szeretnék kérdezni, hogy valamelyikötök tud-e valamit Kiscsillagról?????
3 hete lett volna 40 hetes terhes a fiaival azóta próbálom elérni, de sehol nem tudom...aggódom érte...
csak annyit kérek, ha valaki tud róla, dobjon egy privit, csak hogy jól van, már amennyire a körülményekhez képest jól lehet...
köszönöm!

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Pandus! :P :P
Jaj, nagyon örülök neked!!! Újra köztünk, ez szuper! Látom megértette Dorka baba is, hogy még van minimum 10 hte, addig pihi otthon anyával! :D

Lafi!
Hogy vagy? Remegés még továbbra is tart?

Fendike!
Drukk a mai uh-hoz!!! :)

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok, egyre kevesebbet remegek,kezdem megszokni, a jó hír viszont, hogy alig keményedek!!!Néha fekve, de keveset!
Vendég
 


Hali lanyok,

Lafi ez nagyon jo hir csak igy tovabb+++++++++++++++++++

Fendike,Donika,

Mura:nekunk11 kgt mondtak az uzletben de tegnap a neten en is 16 kg olvastamNekem nem tunt annyira neheznek siman fel tudtam emelni. :lol: Teny hogy a quinny kisebbre csukhato de egy ismerosunknek az van es rengeteget panaszkodott ra igy vettek is egy masik kocsit :?
Fendike,
tolokar:kihuzhato ami szeritnem szuper tekintettel hogy mindketten eleg magasag vagyon igy nem kell gornyedni a kocsi fole.Fekvoresz:Szerintem a sportresz ledontve :?
Lanyok,
normalis hogy a hasam kokemeny mindenhol es huzodik de szerintem ez nem kemenyedes hanem ugy non stop kemeny?.Este alig birtam mozogni :shock:

Kép
petitpois
 
 


Petitpois!
Na ez a babakocsi súly úgy látszik mindenhol más, amit Orsi feltett ott 14 kg-t írnak, sztem az reális, a 11 kg az kevés, na majd kiderül! Nekem nagyon tetszik, hogy baromi egyszerű összecsukni, és kinyitni, emelgetni, meg úgyis ritkán fogom, legalábbis úgy gondolom! :roll:

A húzódás az teljesen normális, az, h non stop kemény azt nem tudom?! Emésztésed rendben van?

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok Lanyok! :D

Pandacska,

Nagyon örülök, hogy otthon vagy! :D Meg ha feküdni is kell a baba erdekeben, ezt a par hetet mar fellabon is. :wink:

Kepzeljetek tegnapra megvolt a terheleses eredmenyem es minden rendben! Nagy kö esett le a szivemröl! :)

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Donika,

az emesztesem teljesen rendben van ugyhogy nem tudom mitol lehet.Mindegy a jovo heten megyek a dokihoz es rakerdezek :?
Hat lehet hogy a 14kg tnyleg a valos en mar nem tudom de en is ugy vagyok vele hogy nem kezben fogom cipelni :lol: Mikor rendeled meg?

Jucmuc,
gratula a jo eredmenyekhez. :lol:

Kép
petitpois
 
 


Petitpois!
Bocs, hogy beleszólok... De akad olyan eset, mikor kézben cipeled... Mikor fel kell menni 20 lépcsőn... vagy van "babakocsifeltoló", csak olyan, hogy a közepén lépcső, nem egyben van kialakítva (biztos férfi találta ki, azt sem látja az ember, hová lép!), azon a 3 kerekűt nem lehet feltolni. És ha emeled, vagy beakad, azért könnyen megbillen. Ezek az én tapasztalataim a 3 kerekűekkel, meg a babakocsikkal úgy általában. Szóval nem hátrány, ha könnyű.
(És a 14 kg-hoz add hozzá a baba súlyát, takaró, kosár, pelustáska megpakolva... szerintem 20 felett lesz. És a kocsiba is be kell tenni, ki kell venni.)

De nagyon szuper kis kocsi!

dkata
 
 


Orsi, Petitpois
köszi, ahol néztem sztem rosszul vagyis félreérthetően írták
ez a rajz egyértelmű
remélem akkor ott a 17kg is kicsit el van írva, azt azért nehezebb kocsiba ki-be emelgetni, amit én sűrűn fogok... :?

Donika,
köszi, minden rendben volt az UH-n, nem mondanám, hogy mindent részletesen megnéztek volna, de a lényeg, hogy úgy néz ki a placenta felhúzódott, most azt mondta a doki, hogy teljesen rendben van.. :D

Petitpois,
az enyém is pár napja kezdett húzódni, (elég sűrűn) dokim szerint teljesen normális, akkor van baj, ha ritmusos és ismétlődik...

Kép
fendike
 
 


Kata,
Ti végül milyen babakocsi mellett döntöttetek???
Nekem muszáj lesz lépcsőn is hurcibálni, ezért hezitálok, pedig nagyon tetszik ez a kocsi.
A másik favorit nálam a stokke, amit állítólag könnyebb lépcsőn, mert picit akkor összecsukódnak a kerekek, így van kialakítva.

Kép
fendike
 
 


Petitpois!
Nem tudom, mikor rendelem meg, sztem még ráérek! A cipekedést úgy értettem, hogy babával együtt nem nagyon fogom, bár most, h Kata írta, tényleg kérdéses, milyen gyakran fogom! Kocsiba biztos én is ki-be fogom pakolni, de azért üresen 1 mozdulat az megint más, mint babával, pléddel stb-vel együtt lépcsőn fel, háát....! Ki fogok izmosodni!:P
Nekem egyértelműen a 3 kerekűek tetszenek, a 2. ami még szintén nagyon bejön, az a casualplay babakocsi, az ülőrész+váz 12,5 kg, de ott ha mindent összeszámolok jóval drágábbra jön ki!

Fendike! :D
Örülök, hogy minden rendben van veled és a babával, és tényleg jó hír, hogy a méhlepény fentebb húzódott!

Kép

Kép
donika
 
 


Fendike,
ez szuper hir akkor most mar megnyugodhatsz :lol: Nevet valsztottatok mar? :lol:

Donika,
en sem akarom elkapkodni a vasarlast van meg ido boven :lol: A casualplayt nem ismerem de mindjart rakeresek :lol:

Kata,
koszi ,en erre nem is gondoltam :oops: csak a vazat emeltem meg az uzletben es az konnyunek tunt a csomagtartoba ki be rakosgatni..De hogy majd a lepcsokon kell cipelni a teljes kocsit nem jutott eszembe :oops:
Neked 3 kerekud van?

Kép
petitpois
 
 


Fendike!

Nekem egy monstrum babakocsim van... Lengyel gyártmány, mert jóval olcsóbb volt, és pont akkor amikor babakocsit kellett vennem, visszavitték az összes peg peregot, amit én szerettem volna!!! ÉS mivel nem mászkálhattam, megvettem gyorsan, amibe beleszerettem. Ilyen:
Kép
Azóta is szeretem, mert nincs beton az utcánkban és a környéken erdőn-mezőn tologatom. Szuper a ruggózása, meg magasan van a gyerek és a sport részt tudom velem szembe tenni. DE: le kell szedni az ülőrészt v. a mózest, ha kocsiba teszem, a kerekeit is le kell venni, mert nagy, és jó nehéz kocsi...
Így most azt itthon tartom, és vettem egy ilyet, ami esernyőre csukódik ülőrésszel, és befér a csomagtartómba:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =3&whid=37
Ez a kocsiban van, nem kell rámolni, a másikat meg itthon használom terepre és kereket se kell így szerelni (attól csupa sár leszel, és utána gyerekezel :twisted: ). Szóval így jó. (És az esernyőkocsi az 4 kerekű...) Bocs, hogy ilyen hosszú lettem.

dkata
 
 


Fendike!

Méhlepény: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ha lépcsőn hurcibálsz (főleg gyerekestől), akkor neked fontos, hogy milyen nehéz! (Én annak idején a babakocsi aljában hordtam haza a karfiolt a piacról, és elgörbült a váz!!! 14 éve volt, de egy akkor drága CAM kocsi volt - szerencsére garanciában kicserélték... :lol: )

dkata
 
 


Kata! :D
Nagyon tetszik a babakocsid! 14 éve?

Kép

Kép
donika
 
 


Köszönöm Lányok, aranyosak vagytok nagyon, én is happy vagyok, hogy rendben a lepény, remélem jól látta a doki.. :wink:

Hát nem egyszerű ez a kocsi kérdés, dehát ez legyen a legnagyobb gondunk... :D

Petitpois,
név valószínű, hogy Máté lesz, ebbe még senki nem kötött bele.. :D
nem is gondoltam, hogy ilyen nehéz ez a névválasztás, :D senkinek ne legyen rossz élménye a múltból, ne üsse a vez.nevet, szülők se fújjanak ellene...huhhhh, fárasztó volt, de a Máté majdnem mindenkinek tetszik... :wink:
Nálatok?????????? :D

Kép
fendike
 
 



Fendike!
Szép nevet választottatok! :D

Kata!
Két fiú, sőt 3, nem semmi, hogy bírod? :lol:

Lányok!
Nálatok nem jelent gondot a téli kabát? Én a hétvégén már körbejártam mindent, de itthon nem találok! A Mammolában nincs, a 2in1-ben van 2 féle színű szövet, na azt majd megnézem, a Formesban 110 e, tiszta gyapjú, hááát annyit azért nem fogok most költeni egy kabátra! :wink: Hol nézhetnék még??? :shock:

Kép

Kép
donika
 
 


Donika :)
Pelerin :) vannak egész elegánsak is. Nekem az vált be Lilivel.
(meg mondjuk én kocsival járok, így nagyon nem szoktam kabátozni ill. nem gombolom be elöl :wink: )

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hát én meg az ázsia centerben vettem 8000-ért, arra amire és ameddig kell, tökéletes, xxxxl-est vettem, jó nagy, szóval tökéletes.
Vendég
 


Lafi,
Neked teljesen elmúltak a keményedések a gyogyitól???
Vendég
 


Donika!
Nekem A vonalú kabátom volt mindkét terhességnél, és végig be tudtam gombolni és ma is hordom, mert szép gyapjú kabát... A legvégén max tényleg nem gombolod be.

dkata
 
 


Orsi! :)
Pelerinem az van, de a -10 fokban fázni fogok. Én is kocsival járok, de azért gyalog is menni kell!

Lafi!
Abszolút egy "szükség esetén" kabátot gondoltam én is, fontos, hogy meleg legyen, és ne dzseki, ja és szeretném ha beérne. :wink: Amit vettél, az kismama kabát?

Pandus!
Hogy vagy?

Kép

Kép
donika
 
 


donika írta:Orsi! :)
Pelerinem az van, de a -10 fokban fázni fogok. Én is kocsival járok, de azért gyalog is menni kell!

lesz -10 fok? :)
nekem beváltak ezek a módok (kigombolt kabát, pelerin), de én nem vagyok mondjuk fázós

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kata! :D
Régen divat volt az A vonalú kabát, de ma mindenhol karcsúsítottak vannak:? , még molett boltban nézzek szét? Gőzöm sincs, hol nézzek A vonalú kabátot? :?:

Kép

Kép
donika
 
 


Orsi!
Én marhára fázós vagyok, max 2 pelerint veszek fel! :lol:

Kép

Kép
donika
 
 


donika írta:Orsi!
Én marhára fázós vagyok, max 2 pelerint veszek fel! :lol:

hát akkor én tanácsaimmal tényleg nem mész sokra, mert én ma reggel (1fok) is 1 szál vékony gyapjú pulcsiban indultam el, kabátot majd akkor veszek, ha tényleg hideg lesz.
(tegnap meg rövidujjú volt rajtam igaz csak tényleg kocsi-ovi-kocsi-haza utat tettem meg)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Donika,
én még be tudom gombolni, de sztem is az A vonalú a megoldás, abból is van olyan ami nem annyira bő...(talán marks&spencer??)
nekem van 1 régi, imádtam 8éve, most találtam anyáméknál a szekrényben, hát nem túl trendi, de megteszi... :D

Pandus, hogy vagy???

Kép
fendike
 
 


donika írta:Kata! :D
Régen divat volt az A vonalú kabát, de ma mindenhol karcsúsítottak vannak:? , még molett boltban nézzek szét? Gőzöm sincs, hol nézzek A vonalú kabátot? :?:


:shock: :shock: :shock: Donika!
Hát én tavaly hordtam, karcsúsítottban azért mégse járhattam pocakosan (bár tetszik). És nincs 2 éve hogy vettem, mikor készültem Bálintra... Az régen volt? Én nem veszek minden évben másik kabátot, mert más a divat, csak akkor, ha tetszik.
Ja, és ha nagy pocakkal mászkálsz majd, inkább meleged lesz a megváltozott hőháztartás miatt, legalábbis velem így volt. És a vastag pulcsijaim is mind rámjöttek végig, pedig hatalmas pocim volt a 4,5 kilós gyerekkel.

dkata
 
 


Sziasztok!

Látom kabát a téma.Én is küzdök vele,de én nem szeretem a nehezeket,mert azt is cipelni kell magadon.Utálok felöltözni vastagon.

Lafi!Keményedés?Remegés?

Pandus!Mizu?

Orsi!Lányok!
Tegnap este bedagadt mindkét bokám.Ez baj,vagy ilyenkor már esedékes?A vérnyomásom az jó.

Puszika

Kép
csiperke
 
 


Jo reggelt,
Fendike,
a Mate aranyos szerintem jo valasztas :lol: Foleg hogy mindenki elegedett de persze a lenyeg hogy nektek tetszik :lol:
Mi meg mindig gondolkozunk es varunk jovo hetig mert kedden megyek ujra Uh-ra es hatha vgre valami biztosat lat a doi akkor majd gozerovel keresgelunk. :lol:
Kabat:
En tegnap felprobaltam a teli kabatomat es meg eppen beer de en nem szeretnek uj kabatot venni igy ugy gondoltam alaveszek majd egy termopulcsit es ne mgombolom be :lol: Vagy ha nagyon hideg lenne akkor beruhazok egy olcso,macis steppelt nagy meretube :lol:
Viszont a felsokkel bajban vagyok mert tegnap azokat is felprobaltam es mar csak1 db bluzt tudok felvenni a regiek kozul :shock: HOgy mibe fogok dolgozni jarni :shock: ?
Kata,szep nagyon a babakocsid :lol:

Kép
petitpois
 
 


Donika, Fendike, Csiperke
Nem is tudom hogy vagyok :roll: most számolgatom a keményedéseket.

Fendike,
Máté szép név nálunk is az lett vona a második névl a ha kukacos :wink:
Vendég
 


Csipi, azért azt figyeld és ha nagyon dagad, szólj a dokidnak.

Ez nem kismama kabát, hanem kövéreknek való kabát!!!!!olyant vettem, hogy keskenyített dereka legyen, hogy ne legyek tehén, de a hasa részénél nagy!

Pandus, a keményedések megmaradtak, de nem sűrűek, a remegés tart...
Tegnap szarul voltam:
migrénem volt, agresszív voltam, a nyomim 90/50 volt és a pulzusom 140!Aztán visszaállt 120/70re és 100-as pulzusra.
Vendég
 


Kata!
Elnézést kérek, ezek szerint félre érthető voltam! Szóval szombaton lejártam a lábam kabát ügyben, és mindenhol a karcsúsítottak vannak, én is szeretnék A vonalút, de eddig nem találtam sehol, egyáltalán,( Nyíregyházán lakom)! Én sem veszek minden évben, azért az túlzás, a mostani téli kabátomat 4 évvel ezelőtt vettem, nagyon szeretem, most még be is tudom gombolni, csak december, január körül már biztos nem!

Kép

Kép
donika
 
 


Fendike! :D
Jó ötlet a marks&spencer, meg fogom nézni! Sokat nem akarok rááldozni, mivel lehet, hogy csak 3 hónapig fogom hordani, max 2 szezon, annyit meg tényleg nem ér! :wink:

Orsi! :D
Nem semmi vagy, én totál felöltözős vagyok, blúz, kardigán, kabát. Most egy vastag irhakabátom van télire, imádom, soha nem fázom benne! De még nem hordom, egyelőre nincs olyan hideg! :wink:

Pandus!
Mennyi keményedés lehet 1 órában? Biztos a front is bezavar, nekem tegnap a fejem fájt! Dórikának mond meg, hogy irgum-burgum, tessék megnyugtatni anyát!!!!!!

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Nem tüntem el csak 3 napja nagyon vacakul érzem magam. Minden reggel hányingerrel kelek és boázok. Bár ilyenkor már nem kéne hányingernek lenni. Egész nap rosz a közérzetem. többször keményedik a hasam. Bár Krisztián bizonyára jól van mert nagyon sokat mocorog. Ma már kicsit jobb a közérzetem. Kedden megyek az orvosomhoz és UH-ra a lepény miatt.


Lafi:
Remélem elzavartad már a keményedéseket? A gyógyik biztos hatnak.
Kitartás pihizzél. Oldalt feküdj inkább ne hanyatt. Már éppen idelye hogy Tp-zen legyél. Vigyázz magadra. Pihi ezerrel!!!!! Hunor baba nem kell még sietni.

Fendike:
Örülök hogy minden rendben . Gratula az UH eredményedhez. A Máté az szép név.

Pandácska:
Szuper hogy ujra itthon és köztünk vagy. Pihénj sokat és nagyon vigyázz magadra. Dorka baba kitartás még anyucival kell maradni.

Jucmuc: Gratula a jó terheléses eredményedhez. Szuper vagy

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi!
Már pont írni akartam, merre vagy? Sajnálom, hogy rosszul vagy reggelente. Bár mindent a frontra fogok, de sztem igenis közre játszik nálad, most nagyon kemény frontok váltogatják egymást, hideg, meleg, hideg, meleg, ezt a TV is mondta, és rengetegen megérzik! Nem is tudom melyik fórumon olvastam, hogy vmelyik kórházban már a rendes nőgyógyászati osztályra is tettek kismamát, mert annyian szülnek mostanság!
Pihenj sokat, és vigyázz magatokra! :wink: Ha meg nem vagy biztos a dolgodban, inkább kérdezd meg a dokid, nem fogja leharapni a fejed!!

Kép

Kép
donika
 
 


Lányok,
ez a 20.heti vizsgálat miben kell, hogy különbözzön az eddigiektől???
nekem úgy tűnt tegnap, hogy egy tök sima UH-t csináltak, lemérték a fejét, meghallgattuk a szívét, mondta a doki, hogy minden rendben és kész... :shock:
Kb. 5 perc volt az egész!
Asszem az Istenhegyire kellett volna mennem! :oops:

Kép
fendike
 
 


fendike írta:Lányok,
ez a 20.heti vizsgálat miben kell, hogy különbözzön az eddigiektől???
nekem úgy tűnt tegnap, hogy egy tök sima UH-t csináltak, lemérték a fejét, meghallgattuk a szívét, mondta a doki, hogy minden rendben és kész... :shock:
Kb. 5 perc volt az egész!
Asszem az Istenhegyire kellett volna mennem! :oops:

semmiben. ugyanaz, mint az összes többi :)
hülye a neve, mert elvileg minden UHn ,megnézik amit itt is.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
köszi!
csak úgy rémlett, hogy itt lemérik a baba belső szerveit is vagyis részletesebb vizsgálat
nekem a papíron csak BPD, FL és TTD mellett van méret, ennyit sikerült
de végülis mindegy, mert biztos egészséges a kisbabám, eddig mindig azt mondták és minden leletem tökéletes volt, szóval NEM AGGÓDOM, mondom, NEM AGGÓDOM... :lol: :lol:

Kép
fendike
 
 


nem mérnek belső szerveket sosem, tényleg minden UHn egy jó UHs ugyanazokat nézi.
Azért hívják genetikai ultrahangnak, mert itt már viszonylag nagyobb a baba és az esetleg betegségek még kiszűrhetőek és ha bármi gond lenne, akkor még meg lehet szakítani.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Ok, köszi! :D
Lényeg, hogy mindent rendben látott!!!!

Kép
fendike
 
 


Fendike!
Semmitől nem különbözik, annyi, hogy ez kötelezően elő van írva mindenkinek!

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
köszi neked is! Különben is most a lepény volt a lényeg!
Hasonlóan hozzád én is iszonyúan fázós vagyok és egyelőre nyomát sem érzem a sokat emlegetett '...terhesség alatt majd mindig ki leszel melegedve, hőhullám, izzadás, stb. érzéseknek...'
Ahányszor kimegyek szétfagyok és mindig rájövök, hogy uuuutálom a telet és a hideget!!!! :D

Kép
fendike
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: