Új privát üzeneted érkezett!

Aranyosak vagytok... De Nekem Egerből már rég el kellett volna indulnom ahhoz, hogy odaérjek. Az M3 bevezető mindig nagyon gáz. Nem a keresztülmenéstől félek, hanem attól, hogy összesen min. 2 és fél, 3 óra az út, meg vissza, az 6 óra kocsizás a gyereknek úgy, hogy közben nem őt kéne néznem, hanem az utat... Ezért lett volna jó az emberrel menni. :cry: (Meg kettőkor temetés, bár rettentő hideg van, és Bálint pont akkor szokott aludni, nem tudom, hoogy lesz...)
Ígérjétek meg, hogy a következő tali a város M3-as felőli végén lesz, és akkor oda akár mikor el tudunk menni! És ha hazaértetek, várom a beszámolókat!

Bandikának mondjátok meg, hogy írtam Neki, ha már nem olvasna.

dkata
 
 


Sajnálom nagyon!
De ha lejössz az m3-rol Dkeszi fele akkor én elviszlek nagyon szivesen!
Leteszed itt nálunk az autot és az enyémmel megyünk tovább!
Nem szeretnék eröszakoskodni! :wink:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Sztem mi is késünk kicsit, de majd megkereslek Benneteket!

Wish,
Na hogy döntöttél? Jó lenne megnézni a kis druszánk fogacskáit élőben. :D

A.

Kép
bandika
 
 

 
 

Anikó! Szervezzünk egy innenső talit, mit szólsz? Majd ha megint lesz kedvetek, és akkor megyünk. A mai nap már úgyse jön össze. :cry:

dkata
 
 


Hát jo!
De sajnálom nagyon! :cry:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Kincsem alukál. Remélem fél 11kor szopi, 3/4kor indulás, akkor csak egy negyedórát késem.

Kép
Kép
emma1976
 
 


nnnnnna...
ti már nemsokára élőben.... mi meg majd itt kuksizunk...
Hát igen, lemondtam a taliról, bár Wish nagyon-nagyon aranyos volt.... sajnálom is, de majd legközelebb. Elképzeltem, hogy még a lakásból lemenni se tudunk hármasban. Otthagyni meg egyikőjüket sem szívesen... Úgyhogy mindenkitől bocs. Legközelebb lécci az Örs Vezér téri Ikeába jöjjünk vagy a Váci úti Brendon is jó. Addig meg... beszámolóóót! Köszi!

Én már voltam netes talin... hááát... elég furcsa érzés. Kíváncsi vagyok, most mi lesz (veletek).

Sajnos nálunk is dúl a köhögés. Norina kezdte, de nála már lefutott egy kis Rhinatiollal. Aztán Bencsi is elkapta, ő meg kruppos is lett. Úgyhogy lett egy kis riadalom.
Az influenza elleni oltást ti beadatjátok a gyerekeiteknek?

KépKép
pompomlány
 
 


Pompi! Nekem nem javasolta a doktornőnk, még a 14 évesnek se. (Pedig eddig 1 kivétellel minden évben influenzás lett!) Úgyhogy nem. Pedig én arra gondoltam, legalább a nagynak, hogy ne hozza haza...
Pompi! Én is az innenső végére szavazok! :lol:

dkata
 
 


Ooooooooooolyan jó volt látni titeket!!! :wink: :D 8)

többiek még maradtak, csak nekem kellett eljönnöm :cry: . Nagyon ment még a dumcsi, szerintem jól érzik magukat a csajok. :lol:
Picurkák nagyon jók voltak és édik!
harcimokus
 
 


Csak egy gyors bejelentkezés. Hazaértünk! :)

Kép Kép
kismokus
 
 


Huuuu csajok ez annyira jo volt! :D
Én olyan jol éreztem magam! :D :D
És tényleg olyan más mindenki mint ahogy elképzeli magában az ember! :wink:
Én Emmát egy nagyon rövid fekete haju lánynak kébzeltem Hajni meg szöke hosszuhajunak! És mindenki totál más volt! :D
Orsi,persze nagyon kis trendi volt....- na kérem aki a babakocsihoz öltözik :D !
És persze mindenki egytöl egyig nagyon jol nézett ki és aranyos volt!
Melcsikém!
Nagyon édesek a gyerekek!Nálad pl azt hittem derékig érö hajad van! 8) Nem is tudom miért?! :roll:
Kismoki!
Csak azért sirdogált mert picit szürcsögött különben jol ellett volna! :D
Harcikát is olyan nagyon jo volt ujra látni!!! :D
Minden gyerek nagyon édes volt!
Én mentem egy fölös kört az ikeába....kérem aki elösször jár ott és nem nézi meg a térképet az igy jár! :roll: Gondoltam -milyen jo itt két gyerek rész van.........ja persze :evil: akkor már 20 perce sétáltam körbe-körbe(feleslegesen)!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Tényleg jó volt a tali!!!

Rövid fekete haj, ez vicces :D

Tényleg mindenki tök jól nézett ki :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Hali!

De jó nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Annyira örülök, hogy jól éreztétek magatokat! Ha nem tolakodás priviben kérhetnék fotót? (persze ha készült :shock: ) (Gondoltatok tán az itthoniakra is :roll: :wink: .

Élménybeszámolót kérnék!

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Sziasztok :)
Örülök, hogy jól sikerült a tali. Remélem legközelebb mi is ott leszünk majd :) Most inkább a családi program maradt.
A december az húzós, de jauárra beütemezhetnánk egyet. Hmmm?
A brendont csak poénból írtam, azért is írtam kisbetűvel. Nem akartam kavarni az utolsó pillanatokban. Ja, egyébként van ott is szoptatós/pelenkázós helység.

Képzeljétek, mi hetek óta (fogazás kezdte) rosszul alszunk. Azaz főleg Balázs, na de emiatt ugye mi is. És már nem értettem, mi a túróért sír fel még annyiszor éjszaka, amikor már teljesen kijöttek az első fogai. Hát basszus szegénykémnek sutyiban kijött mégegy, soron kívül. Nem a 2. foga felül, ahogy a nagykönyv szerint kell, hanem alul egészen oldalt a 4. vagy 5. foga. Tök véletlenül vettem észre, ahogy megrágta az ujjamat. Szegény pocok, én meg azzal gyanusítgattam, hogy túl hisztis lett.
Szóval 7 hónap = 5 fog :D

Holnap megpróbálok fogas fotót csinálni róla.

wish
 
 


Anikó! :)
Miután eljöttünk a taliról, bementünk egy kolléganőmhöz (út közben alvás). Ott leszívtuk a nózit, nyugodt körülmények között (és már szelelő orral :lol: ) evett egy nagyot Kláribab, és máris kerekebb lett a világ. :lol: Megint olyan jókedvű, és vigyori volt, mint a tali elején. :lol:
Aztán itthon megint kaja, most este meg pepótolta, amit kihagyott napközben: evett 230-at :shock: (ez az eddigi rekord).

Kép Kép
kismokus
 
 


Hello! :D

Tényleg nagyon jó volt a tali! :D Végül nem is volt annyira furcsa, hogy most találkoztunk először. :roll: És tényleg mindenki tök rendben volt! :D

Van egy jó meg egy rossz hírem: sikerült feltennem a képeket egy fotóalbumba, csak még azt nem tudom, hogy tegyem hozzáférhetővé. Ha elárulom hol van, akkor mindenki megnézheti, ha meg nem, akkor hogy nézitek meg? :? A rossz hír: bocsássatok meg, de addig-addig kapcsolgattam azt a hülye gépet hogy ne vakuzzon, hogy lényegében az összes kép tiszta homályos lett végül. :oops: :oops: :oops: :( Azért szinte az összeset feltettem, ami nem teljesen homály. Mégegyszer bocs, és várom a segítséget képfelrakás-ügyben...
20140901102739
 
 


Kismókus :D ,
most kaptam meg a képeket, tök jók, meg ezek legalább nem homályosak, köszi! :lol: Örülök, hogy végül rendeződött Klári baba evése! :D

Anikó :D ,
már akartam kérdezni, csak elfelejtettem. Az unokatesóm mondta, hogy a Sinlacban van citromsav - az nem gáz? :?:

Orsi :D ,
ti si rendben hazaértetek? Még nem jelentkeztél...

Wish :D ,
a Brendonban van egy pelenkázó a wc-ben. Szopisszoba nincs. De amúgy az étteremben szoptatott mindenki az Ikeában is.

Pompi :D ,
én tuti nem adatnám be! Az influenza elleni védőoltás mindig csak találgatás. Ugyanis az influenzavírus állandóan mutálódik, így mindig csak találgatnak, hogy az idén vajon melyik fajta okozza majd a járványt. Tehát simán lehet, hogy nem arra oltanak, amelyik majd a járványt okozza.

Viszont a pneumococcus-ellenit ti beadattátok? És az agyhártyagyulladás-ellenit 1 éves kor alatt vagy az után adatjátok be (mert ugye 1 éves kor alatt kell 2, az után beadva elég egy is )?
20140901102739
 
 


mi is rendben, csak "kicsit" sűrű volt a napom eddig :)
jó volt a tali.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hajni :)
Deee, a boltban a gyerekjátszó melett van egy kis szoba pelenzóval meg egy kanapéval, ahol szoptatni is lehet. Legalábbis három hónapja én még szoptattam ott.
Egyébként meg valóban mindgey, hétköznap délelött nincs nagy tömeg sehol, meg ha éhes a gyerek, engem pl nem érdekel hol vagyok, én a központi okmányirodában is szoptattam már, pedig ott aztán volt tömeg. De senki nem szólt egy szót sem, senki nem bámult meg, szóval szerintem nem igazán érdekli/zavarja az emberek többségét.
A képek elérhetőségét írd meg priviben annak, aki kéri. Pl nekem. Úgy nem nyilvános :)

wish
 
 


Wish,
a központi okmányirodában? :lol: :lol: :lol: Privi ment.
20140901102739
 
 


Huh, kész hacker lettem... :lol: Már csak fotózni kéne megtanulni... 8) :mrgreen:
Szóljon, aki nem kapta meg a fotók lelőhelyét! :D
20140901102739
 
 


szia, hajni!
Nagyon arik vagytok, hogy így gondoltatok az itthon kuksizókra! Végre megtaláltam a lelőhelyet, de a fotókat nem... csak én nem látom?!? :roll:

KépKép
pompomlány
 
 


Én se látom!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry:

Nemsokára küldök mindenkinek privit! A Kaális párok forumáról loptam egy ötletet és arról szeretnék "közvéleménykutatni"! :wink:

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Hajni: Én sem látom! De köszi, hogy gondoltál rám! Szólj,ha fent vannak a képek!

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Bocs :oops: Most már jó! :D
20140901102739
 
 


Na pár embernek elment a privi de program akadt! Gyerkőc közbe szólt:) majd később folytatom:)

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Hajni
A fenti fotóalbumra kellene rámenni? Nekem nem csinál semmit a gép....
Kismókus - képeidet megnéztem! Köszi!

Wish
Januári talit támogatom!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Hajni
Megtaláltam!!! :D
Ilyenkor mindig rájön az ember, hogy fogyókúrázni kellene :oops:

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok Lányok!
Nagyon jó volt tegnap, csak még mindig el vagyok havazva, majd jövök, és nézem a képeket is.
Emma!
Felejtsd el a fogyókurát! Nem fekhet az embered csontkollekcióra! :wink: :lol:

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Hahó!

Jók a képek :lol: :lol: ! Szépek vagytok!
Ha valaki nem kapott privit az szóljon!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Lányok!
Köszöntem, köszöntem! Irigykedem! :wink:

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy találkoztunk!
Bár mi egy órás késéssel indítottunk, így lemaradtunk Emeséről és Zalán is bealudt mire odaértünk. :(
Szegény Balu meg már alig várta, hogy aludhasson egyet az autóban. Szerencsére mennünk kellett a tali után Csömörre, így aztán volt ideje kipihenni magát.

Kismókus, Hajni,
Köszi a képeket!
Hajni, az a baj, hogy magadat nem fotóztad! Sikerült elkölteni a pénzed?

Andi

Kép
bandika
 
 


köszönjük a képeket!!! :D :D :D kétszer is végignéztem és nagyon irigykedem! Emmát pont ilyennek képzeltem, Anikót is a régi avatar miatt, ahol azért elég jól látszott, Orsit picit fiúsabbnak... Melcsiről is volt fent pár kép nemrég... Na és a babák!!! :P
Sajnálom, hogy én nem mutattam meg magunkat. Na majd legközelebb.

KépKép
pompomlány
 
 


Hajni képei nekem egyáltalán nem jöttek meg :cry: Segítene valaki priviben? :oops:
Nincs mit megnyitnom se :cry:
harcimokus
 
 


Csajok! Szuper jó lehetett Nektek! Nagyon írigy vagyok!!!

Vettem esernyőkocsit:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =3&whid=37
A színével annyira nem vagyok kibékülve, de azért már kezdem megszeretni, mert olyan kis vidám. Majd rakok képet Bélintostól. Pont befér a csomagtartómba... Úgy ordított a gyerek a Brendonban, hogy a végén már azt mondtam, fogjunk meg egy kocsit oszt gyerünk... :lol: Egy bebeconfort volt még "versenyben", de annak nem volt lábzsákja és sokkal keskenyebb volt, árban meg ugyanott. Ebben jó kényelmesen elfér most a gyerek. :lol:
Csak azt sajnálom, hogy nem felém néz, ezzel nem tudok megbarátkozni!!! :twisted:

dkata
 
 


Pézsé! Én bejelöltem Petrát is az iwiwen! :lol:

Melcsi! MEgrendeltem a neten a könyvet amit ajánlottál (Babatáplálás...), mert sehol nem találtam boltban (szeretem megnézni), de egyébként is neten minden olcsóbb... Hát szuper!!! Köszi! :lol: Pézsé! Neked is ajánlom, szuperül részletesen le van írva minden annak is, aki még soha nem főzött!

(Teleírtam az összes topikot, oszt nincs itt senki... :cry: )

dkata
 
 


Kata :D
szép a kocsi.
én vagyok, csak a végemet járom erőügyben... nemtom mi a bajom :? :shock:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Naaaa, megtaláltam! :D
Köszi Katának a segítséget.
Erről eddig nem is tudtam :oops: látszik , hogy nem foglalkoztam mással csak a válaszokkal :lol:
Viszont mások segítség nélkül is megtalálták...eddig 507-szer nézték meg! :shock: nem semmi. :shock: :?
Ezek sem mind mi vagyunk, gondolom....
harcimokus
 
 


harcimokus írta: Ezek sem mind mi vagyunk, gondolom....

de simán lehet, mert egy albumban van 2x kép, ha mind1ikre rákattintaszt az 2x kattintás - annyit számol, ha 2szer megnézed, akkor már a duplája.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 



dkata írta:Szegény Orsi, nehogy beteg legyél! Jobbulást!

jah köszi :lol:
fizikálisan bírom :) csak néha a 2 fiam helyett érzem, hogy 20 ugrál körülöttem... ma jó volt letenni őket aludni :wink:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


:lol: Megértem! :lol:
Nekem a nagy tud még éjjel 11kor is randalírozni... és ez egyre inkább így lesz... :lol: (Meg gitározik, erősítővel... :twisted: :twisted: :twisted: no azt nem 11kor, de akkor is...)

Bálintnak sikerült felállni, bár ezt csak mellettem, meg a kádban teszi (érdekes). De a kávésbögrémet rendszeresen ellopja az asztalról. :lol:
Valamelyik nap meg beleborult arccal a nagykádba, kicsúszott a kezemből... :oops: akkor is felállni akart. Babaúszásnak hála (szerintem) egy kortyot se nyelt! Sőt, magától mártogatja a vízbe az arcát, ez a legújabb. :lol:

dkata
 
 


Sziasztok! :D

Erika! :lol: Szeretettel gratulálok kicsi fiadhoz, jó egészséget, sok tejcsit és kitartást kívánok!!!

Csajok, nem nagyon tudtam eddig jönni, Dani alig alszik napközben, vagy eszik vagy ridogál vagy ordít vagy szórakoztatni kell, fél órákra, ha elalszik. Még az a jó, hogy az utóbbi éjszakáink elég jól teltek. (kopp, kopp). Persze még mindig nagyon sokat fáj a hasa, ma elkezdtük használni a Gripewater-t is, remélem ennek már tényleg lesz vmi hatása.

Irigykedek a tali miatt, biztosan nagyon jól éreztétek magatokat. Lehet, h. béna vagyok, de hol lehet megnézni a képeket? :roll:

Ja, teszek fel majd én is képet Daniról, csak mindig elbénázom a lekicsinyítést.

Bzsuzska! :D Köszi a privit.

Jaaaj.... , Dani megint kiabál ....

Kép
jud71
 
 


Pompi!
Sajnálom a gyerekeket,hogy köhögnek! :(
Remélem hamar tul lesztek rajta!
Hogy álltok az evéssel?
Mit esztek és hányszor?

Hajni!
Nem hiszem hogy nagy dozis lehet benne!És egyenlöre ezt szereti mindennel enni!
Azt néztem,hogy Ágolyo is a bal lábát kapja be!Nem hiszem,hogy ez gond lenne (multkor emlitetted Olivérnél)!Jok a fotok!És hogy én belepislogok.......jellemzö rám! :roll:

Orsi!
Ne hogy beteg legyél!
Elemében voltak ma a fiuk!

Kata!
Nagyon kis ügyes Bálint!
Én Katyuskát is megtaláltam az iwiwen!
Te milyen néven vagy ?(privben)megkereslek! :wink: :D
Szuper a babakocsi!Szerintem a szine is nagyon jo!


Kismoki!
Hogy van a kis hajas bébike?
230?
Az nem semmi!Behozta a lemaradását a kicsike mert akadájozta a fránya takony hogy rendesen egyen! :(
Olyan jo kedve volt a tali elején!Nagyon nagy dumába volt a kicsike! :lol:

Nagyon jok a képek!!!!
Én Hajnit nem látom sehol!!!! :?
De(majdnem) minden gyerekröl van alvos kép!Olyan édesek!

Wish!
Szegény Balázs,ennyi fogacskát növeszteni........???

Bandi!
Balázs már nagyon fáradt volt de akkor utközben jot aludt!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok :)

Hajni :)
Köszi, hogy fotoztál :). Mostmár csak rólad nem láttam képet :D

Zsu :)
Én nem jelölölöm be ott magam, mert nem kaális vagyok így Harcikát sem ismrem, de priviben elküldöm ki vagyok, annak aki gondolja.

Fúú, apával jó sokig próbáltunk ma Balázs-fogat fényképezni. Hát nem egyszerű elkapni :D Főleg az alsókat. Az ötödikkel meg nem is próbálkoztam, az túll belül van a fotózáshoz.. De azért valami sikerült. Az alsókat annyira nehéz lekapni, hogy azokat kinagyítva kapjátok :D
Kép Kép



És ahogy banánt csócsál vele:
Kép


És az ilyen nagyfiúk már takarítani is segítenek ám!
Kép Kép

Na jó, eldugultam :D

wish
 
 


aniko24 írta:Elemében voltak ma a fiuk!

Máté egész délután kiabálva beszélt, nem tudom, miért. A csúcspont az volt, mikor Levi elővette a kis műanyag kalapácsát és elkezdte ütni vele a radiátort... gondolhatjátok.
na, asszem itt csúszott ki a lábam alól a talaj.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Szegény!
Nem csodálom hogy elfáradtál,akkor elkapták a fonalat ma mind a ketten! :?

Wish!
Nekem jöhet privibe! :wink:
Nagyon jok a képek!
A fölsö fogacskák jol látszanak!
Nagyon édes!
Ágoston ma ugy ráharapott fog nélkül a cicimre,hogy ha ezt foggal csinálja akkor szájába marad a mellbimbom! :shock:
Szuper etetöszéketek van!
Jo középen a kis ütközö nem tud lecsuszni!
A milyenk még Marcié volt!

Jud!
Jo hogy jelentkeztél!
Hogy megy a szopi?
Lehet hogy sok elötejet sziv a kicsike azért fáj a pocija?!

Erika!
Én is gartulálok neked utolag is! :oops:
Teljes szivemböl és sok-sok szeretettel!!!
Majd jelentkezz hogy vagytok!

Melcsi!
Én még tegnap vagy 4x összefutottam a kis családoddal te valahogy mindig háttal áltál nekem! :(
Na de Emesét megsimogattam! :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Wish!
Nagyon szép állapotban van a porszivocső! :wink: :D
Én már 2x kicseréltettem de a boritás felfejtödik rola! :evil:
Mit csinálsz vagy mit nem hogy igy marad neked????
Lux ugye?
Én már feladtam........ugy marad! :(

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Kata,
Tök jó a kocsi, sztem jó választás volt.
Én is néztem a könyvet egy pár helyen, de nem volt meg sehol. Át akartam lapozni, mert volt róla pár negatív vélemény is, pl. hogy nincsenek kor szerint kategorizálva a receptek. Egy ilyen könyvben ez elég alapvető kéne legyen, nem? Tényleg nem írja, hogy mit mikor?

Wish,
Nagyon aranyos Balázsod a kis fogacskákkal. Olyan nagyfiús már!
Jól látom, hogy rendes székre szerelhető etetőszéketek van? Mostanában kezdtem el nézegetni a választékot és úgy tűnik, a babakocsihoz hasonlóan ezerféle van, de nem igazán tudom, hogy mire érdemes figyelni. Szerinted? Szerintetek?

A.

Kép
bandika
 
 


Bandika,
sajnos nem sikerült elkölteni. :( Semmi jót nem találtam. :(

Kata,
szerintem tök jó a babakocsitok színe! (meg a kocsi is :D ) Hogy megismertél az iwiwen! :D Én tök máshogy képzeltelek: rövid, szőkésbarna kleopátra hajjal... Meg a képekből nem mondtam volna meg, hogy egy 14 éves nagyfiad is van! Olyan ügyes Bálint! :D

Zsuska,
nekem nem jött privi. :(

Orsi,
jobbulást! Biztos tegnap szedtél össze vmit! :? Pedig Lili olyan jókislány, biztos a fiúk is, csak rossz napjuk volt! :D

Anikó,
volt ma a gyerekorvos, felírattam a sinlacot, de nem javasolta Olivérnek, mert így is kis duckó, a sinlac meg hizlal - ezt mondta. Szerinte elég csak gyümiket, meg főzeléket adnom neki simán. A mozgására meg azt mondta, hogy a 7 hósnál idősebb gyerekeknek szokott ajánlani konduktort a Pető Intézetből, akik még nem csinálnak semmit. Szerinte nincs még gond, de ha gondolom, megnézettethetem a gyereket. Ágolyó olyan cuki kis dumagép volt tegnap! :D

Wish,
hogy neked milyen ügyes kis házitündér fiad van! :D Gyönyörűek a fogacskái! :D

Én Harcika klubjában megtalálható vagyok. Apával és Olivérrel hármasban ülünk egy csónakban...
20140901102739
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: