Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Remélem nagyon jót dumcsiztatok és jól telt el ez a pár óra.

GYöngyi,
mensi előtt én inkább feszült vagyok nem depis. Ez nálad rossz hangulatot jelent? Sajnálom, hogy nem jutottál el Te sem az Árkádba. Viszont nagyon örülök, hogy jól vannak a LÁnyok!!!

ZSuzsa,
Szupi volt kettesben a mozizás és itt voltak a szüleim , ők vigyáztak Kristófra. Remekül el voltak. Utoljára akkor esett ennyire jól a mozizás, amikor 2 éve nászúton voltunk Sopronban és megnéztüka férjemmel a Randigurut, és ketten voltunk a teremben. :lol: Mondtuk is utána a jegyszedőnek, hogy
nászutasok vagyunk,és köszönjük, hogy kettesben lehettünk :lol: :lol:


Éva,
de jó hogy írtál a Germicid kúpról. Nekünk is az van, no majd lecserélem.

Mesi,
én se hallottam, hogy elkezd összenőni. Nem kérdezel meg erről egy másik dokit is?

Kicsi,
Zabálnivaló ez a Nőci a képeken!!!!!!!!! Én soha nem tudom megunni a képeket.Még, még, még..............

Titi,
Remélem egyre több a tejcsi és a Kishercegnő is egyre ügyesebben szopizik!!!!!!!! Ne lepődj meg mire kialakul egy ritmus, szokás, addigra felborul és jön újabb vagy másként csinálja. MEgtanultam: a gyereknél egy állandó dolog van: a VÁLTOZÁS :lol: :lol:

Rimar is olyan régen írt....

Eszterke,
Hogy van MArci, jobban?

Hát én csak remélem,hogy nem kapta el Kristóf tőlem. Egész du. (ha fent volt) csak az ölemben volt és nyügösködött szegénykém, most jókedvűbb és játszik.

Megyek készülümk fürcsizni.

Szép estét Mindenkinek!

Zita
KépKép
fidoli
 
 


Sziasztok! :)

Ne haragudjatok a belekotyogásért, de Mesinek írnék.
Én már hallottam olyanról, hogy benő a kislányok nunija. Sőt, a topic, ahová írogatok (2007-es tavaszi babák) ott az egyik lánynak meg is történt, a gyerekorvos felszakította a kislány nuniját! :(
Állítólag azért van, mert ugyan azt mondják, hogy nem szabad benyúlni a nunijukba, de valahogy ki kell törölni a bejutott krémet, váladékot. És ha ez nem történik meg, akkor ezt okozhatja.

Mégegyszer bocs, és remélem mondtam valami értelmeset is! :)

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Köszi Fidoli az érdeklődést, helyzetjelentés: most éppen ordít és nem akar aludni.... talán adok panadolt..

Lányok remélem jól mulattatok!
Puszi

KépKép
eszterke80
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!
Ngyon sajnálom,hogy nem lehettem veletek és igérem legközeleb megyek! :( :( :(
Olyan sokmindent akartam volna beszélni veletek!
Oltás ügyben is lenne kérdésem de majd leközelebb!

Remélem jol éreztétek magatokat! :D :D :D

És Juci várunk benneteket sok-sok szertettel!!


Eszter téged is! :D :D :D

Jó éjszakát mindenkinek!

brimo
 
 


Jaj, Lányok nagyon jók a képek!!!!!!!!!! (Éváról végre van szembe kép is :lol: !!!)
A képeken is látszik, hogy jó hangulatú volt a tali!!!

Szép napot NEktek!

Zita
KépKép
fidoli
 
 


Kedves Tücsök!
Összenőtt nuni ügyben írok. A barátnőm kislányának volt ilyen, néhány hónaposan derült ki, hogy a friss szövetek összetapadtak és ekkor egy kis fertőtlenített pálcikával szétválasztották. Tehát ha húzogatni nem is kell, azért ellenőrizd az esti fürdésnél esetleg óvatosan válaszd szét a kisajkakat, hogy megelőzd a kellemetlenséget, mert elzárhatja a pisi útját.

Zora
Kép
zora7
 
 


Hello Lányok!

Jók a képek, de muszáj megkérdeznem hogy a fekete hosszúhajú Éva??? És aki barna pulóverben van?? Talán Sziszike? A többieket megismertem :D
Tőletek meg ezer elnézés!!!
Eszter mekkora pocakod van! Nem híztál egy dekát sem!

Marcinak eléggé megy a hasa naponta 5-6 nagyon lágy kaki van, most jövök a védőnénitől ajánlotta normaflore-t , de mondta hogy ne hagyjam abba az antibiotikumot, csütörtökön megyünk tanácsadásra is kíváncsi vagyok mennyit hízott mer nincs étvágya 4 napja alig eszik..

Eszter

KépKép
eszterke80
 
 


Jó reggelt lányok!

Röstellem, de nem csak eljutni talizni, hanem géphez sem jutottam 2napig.

Képzeljétek még a nagymamám szülinapjakor se telefonáltam neki:(
Rosszul esett neki, hogy pont én nem hívtam.....
Annyira szét vagyok esve és pont egy ilyen tali hiányzott volna, de erőm nem volt elmenni se időm.
Lakást takarítottam, főztem, gyerekekkel játszottam...sok minden összejött.

Azt érzem most, hogyha nem szabadulok el innen, magányomba, kezd a türelmem végére járni.
Ma Anna a kocsiba kiöntötte az italát, erre egy sírógörcs szerű jött rám, pedig máskor azt mondom neki semmi baj és itthon kitakarítom a szőnyeget vagy, amit leöntött.
Mi van velem??????

Beszéltem férjecskémmel és, ha minden összejön a 7végén megyek úszni.
Bár összejönne!

Vasárnap azért nem jöttem, mert jöttek párom tesója és a barátnője hozzám és milyen lenne, ha pont én nem lennék(készülnék rájuk)...semmi nem jött össze.:(

Lelkileg annyira készültem....talán a következő összejön. Jó lenne.
Ne haragudjatok!!!!!!!!!!!!!!!
Millió puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Eljött az én időm is hogy idejöjjek a gép elé.
Nagyon jól éreztem magam a talin és miután elmentünk döbbentem rá hogy még annyi mindent nem is kérdeztem meg mert olyan hamar elrepült az a két óra.

Koda
Nagyon örülök, hogy végre személyesen is találkoztunk.:)
Ahogy beszélgettünk a gyerekekről egyre jobban foglalkoztat a dolog hogy össze kellene őket ereszteni egy kicsit, mert annyi a hasonlóság abban amit csinálnak. Remélem erre is lesz lehetőségünk valamikor.

Kicsi, Koda
Na mire értetek haza az apukák hogy állták a sarat nagyon kíváncsi vagyok?
Mikor aludtak el a fiúk, végül sikerült beszélgetnetek?

Balimama
Nem is kérdeztem a nagylányod hová lett egyedül ment haza?

Anubias
Tegnap el is felejtettem mondani, hogy olyan vidám kismamai vagy. A súlyod meg minden szerintem tök rendben vagy egyáltalán nem tűnsz se vékonynak se dundinak pont jó úgyhogy kéretik a kilókkal nem foglalkozni.:)
Bálintka féltékenységéhez sok erőt. Úgy látszik nem csak a kicsiket viseli meg a kistesó tudat hanem a nagyobbakat is.

Verzsike
Hogy viselkekedett Babó, aludt vagy próbára tette apa tűrőképességét?
Sikerült a következő etetésig hazaérned vagy már sírás volt?


Csné
Livike és apa jól elboldogultak együtt?
Hogy vált be az új cipő a nagylánynak ? Nálunk ha Dávid újat kap úgy kell róla lekönyörögni még a lakásban is abban akar járkálni.

Eszterke
Jobbulást a pici fiúnak. Nem lehet hogy a hasmenést a gyógyszer okozza?
Bár most jut eszembe, hogy most amikor Áron beteg lett a doki első kérdése az volt megy e a hasa, mert ez a betegség egyik tünete is lehet.

Mesi
Én már hallottam ilyet hogy összetapadtak a kisajkak. Ha nem vagy biztos benne vidd el a Fehérvéri útra Kis Margithoz (gyereksebészet Tel:279-21-54) ő majd megmondja hogy tényleg akkora baj e mint amekkorát a házidoki csinált belőle. Tündéri dokinéni mi sokat jártunk hozzá kukibajok miatt, nem műtétpárti.


Képzeljétek hogy jártam ma. Gondoltam gyorsan bedobok a sütőbe husit így nem kell állni a gáz mellett és mégis van ebéd. Bemelegítettem a sütőt és egyszer csak borzasztó büdöset érzek, hát egy műanyag tálca szépen beleolvadt. Azt sem tudom hogy került oda. Rögtön Éva Balázsa jutott az eszembe ő rejt bele mindenbe oda nem illő dolgokat.
Ne tudjátok meg azt sem tudam hogy szedjem ki. A rácsra teljesen ráolvadt azt nem is tudtam leszedni, most is úgy áll és már visszakeményedett rá. Szerintem dobhatom ki. Egyáltalán lehet külön sütőrácsot venni, nem tudjátok?

Dávid ma már ment oviba kíváncsi vagyok ennyi hiányzás után hogy viselkedik.
Áron szokás szerint mindent szétrámolt és hát neki is feltétlenül látni a kellett a sütőbe odaolvadt tálcát alig bírtám távol tartani onnan amig kitakarítottam.

na megyek, mert közben lejárt a mosógép és még csak az ebédem felén vagyok túl.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Próbálom behozni a lemaradást, nem tudom mkior sikerül. Babónak jön a foga és csak kézben van el, vagy ha kint vagyunk babakocsival. Délelőtt több mint 2 órát tologattam, most is egy kézzel pötyögök, a másikban alszik, de ha megmozdulok egyből felébred.
És apa is elmegy még este meccset vezetni, még jó hogy csak a megyeri útra, onnan hamar itthon van, miután vége.
Legalább lolvasok mindent míg Babó alszik, aztán vmikor remélem írni is tudok.
Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok,

Hát, én azt hiszem, meg se próbálom behozni a lemaradásom, kövezzetek meg érte, de képtelen vagyok! :( :oops:

Mancikám ma "reggel" fél 10-kor megkapta a 3 hónapos oltást (kicsit megcsúszva az ünnepek miatt) és azóta csak enni kelt fel, folyamatosan alszik! :( Úgy döntöttem semmit nem csinálok, csak fekszek mellette, max tévét nézek. Ennivaló maradt tegnapról, a lakás meg várhat, úgyse csinálja meg helyettem senki!!! :wink:

Livikém 3 hónapos státusz szerint: 6150 g, 67 cm, és 40 cm a fejkörfogata. Növünk mint a bolondgomba!!! Nem véletlenül alig jók rá a 68-as ruhák!!!

Koda,
most sikerült utánanéznem a fejkörfogatnak és találtam rá táblázatot! Ugyanis Livinek is kicsi a feje a többi ekkora gyerekhez képest (mindenki azt mondja, hogy "de édes pici feje van", én meg hülyét kapok)!! :twisted: :twisted:
A kalkulátor: http://digiscience.rufftech.hu/calc/calculator_03c.html

Kicsi,
a lázcsillapító kúp neve: Mexalen.
A titokkal nagyon felcsigáztál, tegnap óta azon gondolkodok, hogy mi lehet. :)
A képek Dudusról iszonyatosan tettszenek!!! Édes ez a csaj még mindig!

Titi,
annyira boldogok vagyunk Vivivel, hogy tetszett az ajándékunk!!! Nagy örömmel készítettük Nektek! És igenis tessék hozzányúlni, mert kinövi a pelusokat! :D
Nagyon szép a kicsi lányod, anyósodékhoz, meg egyszerűen képtelen vagyok hozzászólni. Fel vagyok háborodva és egyáltalán nem irígyellek!!!

Szóval egy picit megpróbálok magunkról írni, késöbb meg megpróbálok még mindenkinek írni külön!!!

Vásárosnamény: nagyon jó volt, Livikém még egészen élvezte is, bár nem volt ugyanolyan mint itthon! Mosolygott, meg kedves, jó kislány volt, de nem az a huncut, vigyori, dumálós kiscsaj aki itthon. A család persze nagyon örült és egy fülbelövéssel gazdagabban jöttünk haza. :roll: Apa nem volt hajlandó végignézni, azt mondta, ne haragudjak, de egyszerűen nem képes nézni, ahogy bántják az ő kicsi lányát! :lol: Úgyhogy én és Karcsim tesója voltunk vele és én végigbőgtem vele az a jó kis időt amíg sírt utána. :cry: De gyönyörű lett, megérte! Igazi kis hercegnő. :D
A fogam: azt mondta a doktornő, hogy sajnos nem lehet megmenteni a fogamat, mert csontig be van gyulladva, úgyhogy húzás lett belőle. Viszont nagyon profi volt, mert egyáltalán nem fájt, még az injekció sem! 1 hétre kéne lemennem, hogy rendbe rakja, de úgy döntöttem, hogy akkor nyárig várok vele, nem hagyom itt a családot és nem zavarom meg Livit sem.

Nagy vonalakban ennyi rólunk.

A tali nagyon jó volt, már nagyon ránk fért és jó volt veletek újra találkozni. Sajnálom hogy nem tudott mindenki eljönni!!! Főleg azok, akiket nem is ismerünk személyesen!

Rakok még fel képeket a drágámról és késöbb igérem megpróbálok jönni... Legalább a hozzám feltett kérdésekre válaszolok! :)

Millió puszi,
Ági

Így pancsiztunk a Mamánál:
Kép

Így aludtunk (végül szivacs nélkül):
Kép

Édes Juci-sapi kesztyűvel :)
Kép

És már mindenfelé tekergünk (fordulni azóta nem tud a kezétől, pedig folyamatosan próbálkozik):
Kép

Na, megyek, megnézem rendben van-e, nincs-e láza!?
Puszi mégegyszer!
csné
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt a tegnapi tali! :D Sajnálom,hogy nem voltunk többen.

Bufo!

Nagyon bírtalak tegnap,mert olyan jó kis cserfes voltál,és jókedvű és én ugyan nem először találkoztam veled,de én nem tudtam,hogy te ilyen is vagy és ez nagyon bejött. :lol: Hú én nem tom,hol lehetne külön venni sütőrácsot :roll: ,de ez nagyon gáz lehet,szegénykém.Végül nem derült ki pontosan hogy került be?

Eszterke!

A fekete pulcsis fekete hajú az Éva, a barna garbós meg a Bufo,én is barna csíkos garbóban vagyok,de engem most mindenki megismer,mert már csak én vagyok kindertojás állapotban :lol: .Köszi a dicséretet. :wink:

Koda!

Annyira örülök,hogy végre találkoztunk,bár nem tudtunk valami sokat dumcsizni,de azért nagyon jó volt.Én a képek alapján amúgy teljesen úgy ültem ám melletted,mintha ezer éve ismernélek,a szó pozitív értelmében. :wink:

Ági!

Veled most tényleg nem tudtunk olyan sokat duncsizni,de azért nagyon jó volt talizni veled is.Szandikának én is ilyen sapit vettem.Nagyon édi benne Livi.Amúgy meg nekem most már megszólalásig hasonlít rád.

Sziszike!

Kár,hogy nem sikerült eljönnöd. :roll: De majd megoldjuk. :wink: Hajrá úszás! :wink:

Magamról!
Mindenkinek köszi a bizatatást a kilók ügyében.Egyébként a tükörbe nézve én is elégedett vagyok,leszámítva a hajam,meg még ezer dolgot :lol: ,de most értitek mire gondolok.Mert alapból én nem vagyok sovány,mármint Juci,Bufo,Koda...hozzátok képest,mivel egymagasak vagyunk és én 50 kg-al vagyok rendben,és most eleve 54-el estem teherbe,arra meg most 3 kg-ot híztam.Csak a babácska miatt szeretném azt a kötelező minimum 8-at a végére felszedni,egyébként így is teljesen meglennék,meg a védőnő és kedves ismerősök traktálnak azzal,hogy most már kellene hízni is. :twisted: Mintha nem azon lennék.Bár múlt héten összefutottam egy régi ismerős csajjal,aki csak így fogadott,de meghíztál,vagy csak a hajd lett nagyon rossz? :twisted: :lol: Azt sem tudtam mit kezdjek vele.OLyan hülye emberek vannak. :lol: Amúgy én is olyan voltam ma,mint te Ági,csak punnyadtam és nem igazán csináltam sokat,egy kis főzésen kivül.Na megyek enni.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Esik az eső így itthon vagyunk, nincs most a szokásos játszótér.
Már tombolnak itt mellettem a fiúk, de most nem akarok szólni érte valahogy le kell vezetni az energiát nekik is.

Verzsike
Sajnálom, hogy ilyen nehezen viseli Babó a fogak kijövetelét.
Hátha kibújik az első és akkor egy kicsit nyugi lesz.
Kitartást gondolj arra, hogy most erősítesz, szép karjaid lesznek.:) Na jó ez csak vicc volt.

Csné
Nagyon szép méretei vannak Livinek. A kádas képen sokkal nagyobbnak tűnik nekem mint 3 hónapos baba. Nagyon hasonlít rád én is azt mondom.
A fogad miatt részvétem, de inkább húzás mint hogy szenvedj vele jó sokáig.
Csöppet se aggaszd magad amiatt, hogy nem csináltál semmit néha kell ilyen nap is.

Anubias
Hú ezek szerint sokat beszéltem. Biztosan a betegségek miatti hosszú bezártság lehet a ludas.
Tudnék én itt is beszélni ennyit, csak írja le valaki.:)
Szegény te milyen kedves ismerős. Az ilyen megjegyzésektől én is a falra tudtam mászni. Az ember pocakosan különben sincs igazán kibákülve magával és sokkal érzékenyebb is és egy ilyen megjegyzés a padlóra képes tenni a lelkivilágunkat.

Sziszike
Hát remélem tényleg eljutsz végre úszni egyet. Nagyon szurkolok érte.
Sajnálom, hogy nem sikerült eljönnöd a talira, de legközelebb hátha összejön.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Titi!
Annyira gyönyörű a pici lányod, látom Dani is kiveszi a részét a gondozásából. A kiskádban nem is kell fogni?
Még mindig a kézi mellszívó kell, vagy már jó az elektromos is? Lábad lelpult már?
A szopi remélem már jobb, eleinte nekem is mindig bealudt Babó, szerintem még elfárad a szopizásban. Ha még otthon van Dani, akkor segíthetne melegíteni. Nálunk este mikor van cumisüveg is Zsolti mindig elkészíti melegre mire vége a szopinak már egyből ott is van.
Szörnyű, hogy még anyósodék miatt is gyötörnöd kell magad, remélem Daninak sikerült valamennyire megbeszélni velük a dolgot.
Levegőztetés: mi már másnap kimentünk sétálni. Miután hazajöttünk a kórházból. Igaz akkor még jó idő volt. Szerintem ha nem is mentek sétálni egy-egy negyed órára nyugodtan kiviheted az udvarra Szandikát, hogy azért legyen friss levegőn egy picit.

Momo! De jó, hogy azért a ház lassan is de majdsak kész lesz. Mishal utána meg élvezni fogja, hogy rohangálhat egy óriási házban meg a kertben.
Neked is lesz ám időd főzőcskézni ha már kész a ház…
Téligumi : Mi most megyünk cseréltetni csütörtökön, mert ha megvárjuk míg leesik az eső hó vagy hidegebb lesz annyian lesznek mindenütt, hogy hetekre előre adnak csak időpontot.

Eszterke! Ugye most elmaradt a beleset a temetőáratkor?
Kisfiad jobban van már? Kiderült h a gyógyi miatt voltak e a kiütések?

Fidoli! Azért nem semmi, hogy egészséges tanácsadásra elviszik a gyereket, aki lehet hogy súlyos beteg. Fogalmam sincs hogy lehetnek egyes szülők ilyen felelőtlenek.
Gondolom aggódtál egy kevset mire megoldódott a kulcs téma… De annyi mindenre kell figyelni mikor elindulunk egy picivel, valami mindig elmarad, hát most éppen a kulcs volt,de szerencse, h nem történt semmi baj.
Ki vigyázott Kristófra míg mozoztatok? Mi is meglógtunk egy picit szerdán, fürcsi és evés után anyukám vigyázott Babóra (vagyis csak nézte, hogy hogy alszik), mert meghívott a párom vacsizni. Kicsit gáz, hogy hazamegyünk és már le is lépünk este, de máskor nem tudnánk megoldani hogy legyünk egy picit kettesben.

Zsuzsa! Hogy bírt a férjed a gyerekekkel ? Már otthon voltak vagy végig anyósodéknál maradt velük?
Dávid lehetett a bűnös vagy netán a férjed a műanyag tálcával? Nem írigyellek. Lehet venni külön is rácsot a sütőbe.

Éva! Annyira jókat mosolygok a kisfiadon, pedig tudom hoyg ott végigcsinálni szörnyű lehet ezeket a hisztiket. Én nagyon félek tőle, mert kicsinek én rettenet hisztis voltam, ha Babó örökli, akkor nem tudom mi lesz…

Kicsi! Szupi, hogy megvették a lakást, alá vannak írva a papírok?
Olyan édi a pici lányod, amikor ül a pelenkázón ott annyira hasonlít rád.

Gyöngyi! Kár hogy Sára csak későn ébredt fel és nem tudtál jönni, nagyon szupi volt, végre tudtunk egy kicsit beszélgetni.

Virág! Most éppen miért mondtál le a babáról? De azért hátha összejön alapon mehet a dolog ugye?

Ági! Nagyon nagylány lett Lívike. Nem csodálom, hogy már pici a hordozó. Csini a sapija is.

Eszter! Ne is törődj a beszólásokkal, mindig is lesznek bunkó emberek.


Lányok én nagyon jól éreztem magam, szerintem legalább 2 havonta csinálnunk kellene egy ilyen délutánt. Tavasszal meg erre az időre már a gyerkőcöket is összehozhatjuk egy játszón és az apukák együtt vigyáznának rájuk míg mi trécselünk.
A hétvége otthon anyukáméknál szupi volt, bár csak addig jutottam Babó közelébe míg etettem, a többi időben a dédi, a nagyi meg a keresztanyukája babusgatta. De nagyon jó, mert tudják, h nem szeretem ha kézben van és tiszteletben is tartják. Lehet vale úgy is játszani, ha a pihiszékben van vagy a játszószőnyegen. Sőt szerintem még jobban lehet vele kommunikálni. Úgyhogy nem arra jöttünk vissza, hogy minden pillanatban fel kell vennem.

Még tezsek fel egy pár otthoni képet.
Puszi
verzsike
 
 


Kép Kép Kép
verzsike
 
 


Sziasztok Lányok:)

Épségben hazaértünk:) Mindkét gyerkőc végigaludta az utat, így csend volt :-)
Én annnnnnyira jól éreztem magam! Köszönhetően nektek! Na és persze Kicsiéknek! Szerintem most kb. fél évig senkit sem engednek be a lakásba. :-) Nem tudom, hogy mikorra pihennek ki minket :) Marci nagyon eleven (rossz) volt. Eszterrel igen egymásra találtak :-) A két nap azzal telt leginkább, hogy Marcit fegyelmeztük. Persze Marci baromi jól érezte magát. Annyira fel volt dobva, hogy ezért is volt ilyen. Kicsibe teljesen beleszerelmesedett, csak ment utána álandóan. (Persze neki sem fogadott nagyon szót) Nem akart hazajönni, és az asztalnál is mellette akart ülni :-) Na meg bejelentette, hogy ő még ottalszik:-) Szóval szegény Illés és Kicsi szerintem cseppet lefáradt a gyerekembe:-)
Bencével nem volt baj, csak Dudi magas hangjától sokszor megijedt és sírt. Pedig szegény Dudi csak örült neki és puszilgatta. Dudi egy tündér volt, hozta a formáját. annyira barátságos, kedves kislány, de lesz vele dolog, márl átszik :-)
Mi meg olyan fejedelmi ellátásban részesültünk! Külön szobát is kaptunk. Gyerekek, én olyan finiket ettem! Pedig Kicsi szerint csak "egyszerű, gyors" kaják voltak:) Aki hízni akar és finomakat enni, költözzön hozzájuk pár napra:-) Persze az esti beszélgetésből sem lett sokminden, mivel a gyerkőcöket próbáltuk altatni, letenni. Dudinál ez ment is simán. Csak az én gyerekeimnél nem :roll: Úgyhogy én meg Gabi hamarabb kidőltünk, mint a gyerkőcök. De szuper volt, csak kevééééééééééés :-) :) (mármint nekünk, a házigazdáknak szerintem nem annyira :-) )

És a tali! Hát csajok! Ha lehet, ti személyesen még aranyosabbak vagytok! Annyira jó fej mindenki, hogy hihetetlen! Hogy jött össze ennyi normális csaj ??? :-) Olyan jó lett volna beszélgetni mindenkivel, de én csak kapkodtam a fejem, innen-onnan elcsíptem egy-egy mondatok :)
Gabi megkérdezte, hogy van-e valaki, aki csalódást okozott így személyesen. Őszintén monghattam neki, hogy senki! Sőt!
Azt nagyon sajnálom, aki nem tudott eljönni. Annyira szerettem vona őket is megismerni! De tudom, hogy azt nehéz lett volna összeszervezni:( Szóval imádnivalóak vagytok!
Zsuzsa:) Te voltál, akit teljesen másnak képzeltem:) Most már bevallom, tőled kicsit mindig tartottam, kicsit úgy féltem. Valamiért olyan szigorúnak tüntél az írásaid alapján. De így, hogy megismertelek..........:) Baromira aranyos és jópofa csaj vagy! Totál félreismertelek:) Már nem félek tőled :lol:
A többiek olyanok, ahogy képzeltem:) Bár azt sem tudtam, hogy Te Eszter ilyen vagány vagy:)
Szóval imádnivalóak vagytok egytől-egyig!!!!!

Kicsi!
Nem tudom elégszer megköszönni, hogy meghívtatok és hogy elviseltétek a nem egyszerű családomat! Csak bízni tudok benne, hogy nem kaptatok idegbajt és hogy máskor találkoztok velünk :roll:
Gábor is szuperül érezte magát, nagyon szimpatikusak vagytok neki:) Igazán köszönök mindent! Remélem viszonozni tudjuk!
A Dudi ajándéka holnap megy a postán:)
(képzeljétek, otthonhagytuk......majden rosszul lettem, amikor rájöttem az autópályán...:)
És nagyon köszönjük az ajándékokat! Marci este már lencsíra örleményt evett joghurttal:-)
Bence pedig visszanyerte eredeti formáját :lol: Totál érezte, hogy itthon van. Nevetgél, játszik, jön-megy. Macri is tök nyugodt, nyugisan nézi a mesét, hangaj sincs. Bár biztos el sem hiszed :lol: :oops:

Képeket majd Kicsi szállít nektek, lén csak 1-2 képet készítttem. majd azokat felrakom, csak le kell kicsinyíteni.

Puszi nektek, most már elkezdem az sti dolgainkat:) Így 10 körül....

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Juci: köszi a képeket, olyan jó volt látni.:)

Dudi nagy szép:) A mosolya......
Félthetitek már előre.. :wink:

Koda: nemis tudtam, hogy Bence ilyen huncutka-egyik képen olyan kis csibész feje van.:) Nagyon helyesek vagytok és teis boldognak tűnsz.

Eszter: teljesen feleslegesen izgulsz, nem mindegy, hogy mennyit hízol? Nekem volt, hogy csak 6kilót szedtem fel, de hozzáteszem, az első pár hónapban csak fogytam legalább 3-4kilót, szóval összességében meg van.:)
Nem számít mennyit hízol, mert a baba elveszi, ami neki kell és csinálja a helyet a fontos, hogy igyál eleget-változatosan étkezz, szedd a vitamint. Ne éhezz vagy szomjazz.
A többi nem számít, ne figyelj másokra, mert jól nézel ki-nincs ok az aggodalomra-ezt kicsit túl lihegik.

Tegnap: Párom ügyvédnél volt tegnap, majd mesélek...mire haza jött fél8is elmúlt, majd háromnegyed 8...s a manók mind aludtak.:)
Ügyeskedtem!
Nagyon kellemes volt az este, nem volt se tv, se zaj csak mi.:)
Gyros-oztunk, ami nagyon nem volt az igazi-én a Bosnyákon levőt szerettem meg, ahoz képest ezt még Gyrosnak se hívom....de ez sem számított. Nagyon jól éreztük magunkat. 1,5órát lent beszélgettünk, majd fürcsi és összebújás. Annyira jó volt, így.

Teljesen meglepődött párom este mikor haza ért, hogy csak én és a rend várja, sehol szerte hagyott játék/gyerek zaj, fel is szaladt meglesni őket, reggel meg már alig várta, hogy ébredjenek. :P

Nektek, hogy telt a tegnap???????????????

Titi: veletek mi van??????????

Puszi: Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok:)

Sziszike:)
Ügyes vagy, hogy le tudtad tenni a gyerkőcöt. Nekem kettőt se sikerül :lol: :roll:
Valaki vigyázott a kicsikre? Csak mert ha jól olvasom, elmentetek otthonról.

Ági:)
Köszi a kalkulátort. E szerint bencének normális, de atlagostól jelentőasen eltérő méretei vannak 8) De a születési méretei is uagyn ez volt. Úgyhogy ütemesen fejlődik, de eltér a nagy átlagtól.
Livi pedig tündéri. Még mindig olyan, mintha téged lekicsinyítettek volna. Amúgy nagyon jól néztél ki a talin! És Vivi is olyan helyes!

Titi:)
Nagyon örülök, hohy zezzettek az ajándékok! Használjátok egészséggel!
A csepp lányotokat meg majd' megzabáltam. Elfelejtkeztem magamról és majdnem megfogdostam, de aztán eszembe jutott, hogy ő olyan kicsi még és nem szabad:) De majd legközelebb!
És a házatok szuper! Vivi hazafelé azt mondogatta Áginak, nekik miért nincs ilyen és hogy vegyenek :lol:

Mesi:)
Megkaptad az üzenetet?
Ti jól vagytok? Bár tudom az otthoni helyzet miatt nem a legboldogabb vagy mostanában
:(

Kicsi:)
Örülök, hogy túléltetek minket :lol: Meddig alszudtál ma?
Légyszíves Marcit vigyétek e lmagatokhoz, ugyan is este azt mondta, hogy jó-jó itthon, meg szeret is engem, de igazából téged szeret és nálatok volt jó aludni :lol: :lol:
A képekolyan jók lettek. Bár ahajam olyan,mint egy szénakazal 8) Majd ha lesz időd, küldmár át légyszi az összeset nagyba. Puszi:)

Erzsike:)
Nagyon tündéri Babó a képeken. Az a lábharapgálós meg :lol: Olyan sokat változott, bár neked lehet, hogy fel sem tűnik.
És annyira irigylem tőled, amit a fagyizóba rendeletél :) Én nagyon beleválasztottam.....nem is fagyi volt, csak sima natúr joghurt, gyümölcs meg a tészta. Savanyú volt az egész, íztelen. Azért is hagytam ott. Azt hittem, hogy joghurt fagyi lesz vagy édes egy kicsit, de nem. Csak sima dobozos joghurt volt ráöntve a palacsintatésztára....De mindenki másé olyan szuperül nézett ki!

Eszterke!
Marcitok hogy van??????

Na megyek,mert Marcit visszük az oviba. Márha abba hagyja a dvd nézését....

Jövök még!

Puszi

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok:)

Sziszike:)
Ügyes vagy, hogy le tudtad tenni a gyerkőcöt. Nekem kettőt se sikerül :lol: :roll:
Valaki vigyázott a kicsikre? Csak mert ha jól olvasom, elmentetek otthonról.

Ági:)
Köszi a kalkulátort. E szerint bencének normális, de atlagostól jelentőasen eltérő méretei vannak 8) De a születési méretei is uagyn ez volt. Úgyhogy ütemesen fejlődik, de eltér a nagy átlagtól.
Livi pedig tündéri. Még mindig olyan, mintha téged lekicsinyítettek volna. Amúgy nagyon jól néztél ki a talin! És Vivi is olyan helyes!

Titi:)
Nagyon örülök, hohy zezzettek az ajándékok! Használjátok egészséggel!
A csepp lányotokat meg majd' megzabáltam. Elfelejtkeztem magamról és majdnem megfogdostam, de aztán eszembe jutott, hogy ő olyan kicsi még és nem szabad:) De majd legközelebb!
És a házatok szuper! Vivi hazafelé azt mondogatta Áginak, nekik miért nincs ilyen és hogy vegyenek :lol:

Mesi:)
Megkaptad az üzenetet?
Ti jól vagytok? Bár tudom az otthoni helyzet miatt nem a legboldogabb vagy mostanában
:(

Kicsi:)
Örülök, hogy túléltetek minket :lol: Meddig alszudtál ma?
Légyszíves Marcit vigyétek e lmagatokhoz, ugyan is este azt mondta, hogy jó-jó itthon, meg szeret is engem, de igazából téged szeret és nálatok volt jó aludni :lol: :lol:
A képekolyan jók lettek. Bár ahajam olyan,mint egy szénakazal 8) Majd ha lesz időd, küldmár át légyszi az összeset nagyba. Puszi:)

Erzsike:)
Nagyon tündéri Babó a képeken. Az a lábharapgálós meg :lol: Olyan sokat változott, bár neked lehet, hogy fel sem tűnik.
És annyira irigylem tőled, amit a fagyizóba rendeletél :) Én nagyon beleválasztottam.....nem is fagyi volt, csak sima natúr joghurt, gyümölcs meg a tészta. Savanyú volt az egész, íztelen. Azért is hagytam ott. Azt hittem, hogy joghurt fagyi lesz vagy édes egy kicsit, de nem. Csak sima dobozos joghurt volt ráöntve a palacsintatésztára....De mindenki másé olyan szuperül nézett ki!

Eszterke!
Marcitok hogy van??????

Na megyek,mert Marcit visszük az oviba. Márha abba hagyja a dvd nézését....

Jövök még!

Puszi

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda: nem mentünk el.:)

Gyrost férjecském vette haza felé.:)
Lent voltunk a lenti szinten, amíg a manók fennt aludtak.
Sajnos nincs segítségem, így egyedül kell mindennel megbírkóznom.

Ez most nem volt panasz.:)
Imádom őket!

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Csúscsszuperek a képek! De nagyon sajnálom, hogy nem lehettem ott :cry: :cry:

Koda, Kicsi
nagyon szép CSalád vagytok!!!!
Jókat mosolyogtam a Dudi, BEnce sztorikon :lol: :lol:

Verzsike,
Örülök, hogy Te is leléptél Apával. Ha szükséged van rá, tedd meg minden lelkiismeretfurdalás nélkül, Babó is "értékeli" ha kipihent, kisimult Mamija van.
:wink:
Kristófra a Nagyszülők (szüleim) vigyáztak, velük jöttem haza Kisvárdára.

Eszter,
nagyon csini Kismami vagy!!


Sajna nemhogy Kristóf, hanem Anyukám is elkapta, szóval most én ápolom a családot, még jó h. én már javulófélben vagyok.....Kristófkámnak láza volt este, orrfolyás, köhög du. visszük dokihoz. Lányok, most ennyi, mert félkezezek,itt ül az ölemben a Fiatalúr és gépel velem ....
ezt üzeni :
bdíbu hghh
:lol: :lol:

Zita
KépKép
fidoli
 
 


Sziasztok!

Kicsi
Köszönjük a képeket. Nagyon vidám is társaság vagytok együtt. A gyerekek meg egytől egyig édesek:)
Örülök, hogy a lakást végül sikerült eladni és már csak papírmunkák vannak hátra. Most lehet azon gondolkodni hová mentek tovább.
Remélem sikerül valami jó kis házikót találnotok.

Koda
Bevallom nem is gondoltam vona, hogy szigorúan írok. Lehet, hogy szakmai ártalom amit fontosank tartok leírom de mellette nincs más.
Na mindegy lényeg, hogy ezentúl mindig gondold mögé a többit mosollyal együtt.
örülök, hogy jól éreztétek magatokat , és látod nem is készítettétek ki Kicsiéket. Emlékszem a talin is ettől tartottál..)

Verzsike
Szuper, hogy sikerült lelépnetek kettesben. Csöppet se legyen lelkiismeretfurdalásod e miatt. Nektek is jár egy kis együttlét és szerintem a szüleid is tudják ezt. Nekünk is csak úgy sikerült mindig kettesben lennünk ha anyukámékhoz mentünk, mozi vacsi hasonlók.
Milyen napotok volt tegnap? Kevésbé nyűgös a Babó?

Sziszike
Látod vannak még meglepetések az életben. Örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Ha tudjátok vezessétek be az ilyen estéket legyen belőle rendszer.:)
Mi lesz az úszással sikerül eljutnod, vigyáz a párod a gyerekekre?

Fidoli
Ó szegénykéim ti sem tudtok kimászni ebből a fránya betegségből.
Jobbulást mindenkinek!

Titi
Mi van veletek? Nem írtál remélem azért tudsz pihenni, hogy legyen elég tejcsi. Hogy megy a szopi, kell még pótolni?
Anyukád mikor jön ?

Lányok kérdeztétek a talin , hogy mi a helyzet velünk. Hát tegnap végre beszéltünk tényleg őszintén. Nem lettem feldobva azoktól a dolgoktól amit mondott. Úgyhogy én aláírtam a válási papírokat. Nem vagyok hajlandó bizonyos eseményeket lenyelni, ha egyszer azt mondja vége van a libával a kapcsolatának akkor ne is hívja ne is beszéljenek, na sajnos ez nem valósult meg és én ezt így nem csinálom tovább. Úgyhogy ha továbbra is beszélni akar vele akár csak telefonon is akkor mehet én ezt nem tűröm el akkor válunk. Most rajta áll hogy dönt.
Amit látjátok semmi sem változik csak toljuk magunk előtt az egész problémát. Tudjátok egyre jobban az az érzésem, hogy nekem kell lépnem, mert különben semmi sem változik, de bevallom olyan gyengének érzem magam hozzá, és félek is mi lesz azután. Úgy szeretnék nagyon erős lenni és pontot tenni ennek a huzavonának a végére, de sajnos a szívem meg mást mond,borzasztóan fáj.
Hát ennyi, na eldugulok végre, mert nem vagyok valami fényesen.
Bocsi hogy megint ezzel traktállak titeket, pedig megfogadtam hogy nem írok erről többet, de látjátok nem tudtam betartani.
Ehhez is gyenge vagyok.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok :D

remélem még nem felejtettek el :D :D

Először is megint irigykedem, bár szerettem volna meglepetést okozni a talin, hogy megjelenek, de nem sikerült. Erről majd később...

Kicsi,
nem jövök azzal, hogy jön a harmadik. :( :( Most egy kicsit inkább dolgozom, ha tudok:):):)
Dudi olyan szép. Megnéztem a képtáradat is. Hát nem csak Duditól vagyok lenyűgözve. Hihetetlenül jók a portrék Rólad.

Koda,
Olyan szép a családod....

Bufo,
Hidd el most nagyon nehéz, de biztosan jól döntöttél. És tudod mit legyél gyenge.

Mesi,
ez neked is szól. Bár nagyon eltűntél.

Sziszike,
Ezek a lopott percek, esték nagyon sokat számítanak. Ebből meríts erőt. Hidd el jobb lenne, ha szereznél új ismerősöket, az is sokat jelent.

Momo,
Mishal gyönyörű.

Csné,
Úristen mennyire hasonlít a Két Csoda egymásra. Hihetetlenül szépek.

Csak gyorsan, mert megint kezd fent forgás lenni.

Szóval Encikém kezdte pénteken hányás, hasmenés. Minden kijött belőle. Majdnem kórház, de szerencsére megúsztuk. Most Nagyfiam van hasonló állapotban. Meg én már hihetetlenül gyengének érzem magam. :(:(:(:(

Na, megyek is a Betegemhez.

Akinek nem írtam ne haragudjon :shock: :shock:

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Jó lenne, ha ezt rendszeresíteni lehetne, de ahoz apának is később kellene haza járnia, hogy mindennel végezzek, ha meg itthon van, későbbre tolódik a fekvés is és változik a napirend...meglátjuk, de remélem hamarosan összehozzzuk megint.:)

Úszás, szombatra tervezem, majd mesélek összejön remélem.

Puszi:)

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok!
Hű mennyi fotó, mennyi csodaszép gyerkőc :lol:

Megint csak sajnálni tudom, hogy mennyire lemaradtam ettől a jó kis csapattól, jó lehetett a tali, jók a fotók! :)

Titi,
olyan szépek vagytok hármasban, gyönyörű a kis Alexandra!

Juci,
Dudi már kész hölgy! Olyan szép... :)
Gratula a lakáseladáshoz, gyorsan ment!!! Hogyan tovább??
Képzeld a hónap végén Adácson megint országos színjátszó találkozó, és sajog a szívem, hogy már megint csak néző lehetek.. :cry:

Sziszike,
nagyon jókor jött az esti gyros-ozás, látom kicsit leeresztetted a gőzt...
Én is csak azt mondhatom, hogy ha nincs néha ilyen gőzleeresztős kikapcsolódás (nekem nagyon-nagyon ritkán :roll: ), akkor jön a pattanásig feszült állapot és hopp egy kiborult kakaó és máris égnek áll a hajam... :roll:

Mi szerencsére eddig megúsztuk komolyabb nátha nélkül, sajnálom, hogy többen küszködtetek betegeskedéssel és Zsuzsáék még kórházban is.

Virág merre vagy?

Zseppy,
milyen jó téged is látni néha, kicsi Enci baba már nagylány lett! Fotókat tudsz hozni?

millió pusszantás nektek,
Ancsi és a fiúk :)

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Kicsi! Nagyon jók a képek. Szupi lehetett a három kis lurkó együtt. Marci az asztal tetején vacsizott?
Mg tudod nekem mondani mi a különbség a chamomilla vulgaris és a chamomilla között?

Sziszike! Ügyes vagy, hogy a 3 gyerek mellett még volt energiád mindent megcsinálni a háztartásban és romantikázni egy kicsit a pároddal.

Koda! Ugye akkor már nem aggódsz Bence fejecskéje miatt!? Talán jó is hogy kisebb mint az átlag. Mi álltunk ma sorban a boltban, Babó elkeszdett nyöszörögni a babakocsiban, mire a mögöttünk levő tök bunkón megkérdezte, hogy ekkora baba és még nem beszél csak nyöszörög? Hát mondtam neki, 3 hónaposan én még nem várom el a babámtól, hogy beszéljen.
Szólhattál volna ott is, simán megosztottam volna veled a palacsintát. Az igazat kellett volna mondanod már ott, nem azt hogy nem vagy éhes :twisted: .

Fidoli! Ápolgasd a betegeket, remélhetőleg Kristóf hamar kiheveri. Te most akkor Kisvárdán vagy vagy csak én értelmeztem félre valamit?

Zsuzsa! Egyáltalán nem gyengeség, amit csinálsz. És igenis tessék leírni a dolgokat, ne fojtsd magadba, mert még rosszabb lesz.
Szerintem mindenképpen jól döntöttél, és óriási szív kell ahhoz, hogy tulajdonképpen egy újabb esélyt adtál a férjednek, hogy beadja a papírt vagy sem. Nem tudom egyáltalán hogy fordult meg a fejében, hogy elviseled, hogy ő akár csak telefonon cseverésszen a volt „barátnőjével”.

Babó egyre rosszabbul tűri, hogy jön a fogacskája, de remélem hamar kibújik, már nagyon érződik a kis ínye alatt. Szegényke egyik pillanatban még jól elvan, aztán egyszer csak elkezd keservesen síni és nem tudja abbahagyni… Ma én is le akartam vele feküdni evés után 11-kor, de csak úgy nem sírt, ha sétálgattam vele, de így se aludt. Így felöltöztünk, betettem a babakocsiba és már durmolt is, még ki se értünk a lépcsőházból. Nagyon boldog voltam, hogy legalább tud aludni, de miért nem odabent a szobában????? Alig vonszoltam magam séta közben olyan álmos voltam. Most hazajöttünk, még alszik,k de én nem merek lefeküdni mert akkor úgy is felébred :wink: .

Puszi
verzsike
 
 


JA azt elfelejtettem megkérdezni, hogy kb hány nap alatt bújik ki az első fogacska? Tudom hogy mindenkinél más, de mégis csak kb szeretném tudni, hogy kinek mennyi volt.
verzsike
 
 


Sziasztok lányok!!!

Ezernyi bocsánat, hogy eddig nem tudtam jönni, egyszerűen nincs rá időm.

Lányok, nem akarom elkiabálni, de úgy néz ki, van elég tejem!!! A kicsibébi már 90 grammokat evett ma, és mellette már 120 ml-t lefejtem napközben!!! :)

Anyukám ma jött meg, így lesz segítségem a héten! :)

Viszont a kisasszony még mindig nem büfizik! Egyszerűen képtelen vagyok kicsikarni belőle bármiféle levegőt is. Aztán persze csuklik, ha leteszem.
Éjszakánként nem alszunk valami jól, ma is hajnali 3-ig fenn voltunk, tegnap is kb eddig.
Dani nagyon sokat segít, de már ő is olyan, mint ez zombi, pedig neki még lehetősége sincs napközben pihenni.
Nekem volna most már kis időm aludni, de egyszerűen képtelen vagyok, folyton járkálok nézegetni a bébit.

Képzeljétek, tegnap este 2x is beriasztott a légzésfigyelő! Annyira rettegek, nehogy valami baja essen! Egyszerűen paramami vagyok. :(

Visszaolvasni sem tudok, és emiatt tiszta lelki beteg vagyok.

Timikém, igen, nagyon-nagyon tetszett minden, nem is tudom, tényleg hogy volt időd ennyi mindent készíteni nekünk. És csodaszép minden!!!
Sajnálom, hogy nem tudtatok tovább maradni! De talán legközelebb...

Megyek is lányok, muszáj ránézni a kicsibébire.

Puszilunk mindenkit!!!

(Remélem, 1-2 hét múlva már megnyugszom kicsit, és többet fogok tudni jönni.)

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok Lányok!

Hú, de hiányoztatok!!!!
Sajnos Balázstól meg lehet őrülni! És mi lesz még télen, amikor sokszor be leszünk zárva?! :shock:

Annyira jól éreztem magam a talin!!!!! Mostmár láthatjátok miért vagyok mindig háttal! Nem bírok megbarátkozni a malacképemmel!

Zsuzsa!
Ha most nem vagy erős és határozott, többé nem tudod uralni a helyzetet! Újabb esély?! Hányadik?!
Nem szeretném , ha azt gondolnád rosszindulatú vagyok, de egyszer még bánni fogod, hogy ilyen sok időt pocsékoltál rá!
Tudom én, hogy valahol Téged is vár valaki!
Pedig olyan szépnek tűnt minden a hétvégén! Tényleg boldognak látatlak!

Erzsike!
Lesz majd olyan fogacska, amit észre sem vesztek, de van amelyik hetekig kínoz! Egyébként szerintem az időjárás is megviselheti most a babákat!
Nem is írtam, de hihetetlenül megszépített Téged a szülés!

Sziszike!
Az a kapcsolat, ahol van még igény a romantikázásra, még nincs elveszve!

Titikém!
Nekem a lányok sose büfiztek! Balázs viszont annál inkább és hihetetlen hasfájós volt!

Na megyek, mert felébredt uram és parancsolóm!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Éva: igény van, csak nem jön össze.:)
Tudom, hogy nincs elveszve a kapcsolat ezt sosem hittem, csak a kettesben lét vagy a számomra való kikapcsolódás miatt érzem néha, hogy tele vagyok..és menekülnék egy kis nyugiért.
Nagyon hiányzik egy kis kettesben eltőltött idő, Zsolti születése előtt volt utoljára , az meg már 6,5éve...húúh nem ma volt.

Ma elküldtem páromat bevásárolni. hehehehe

Igaz Anna még mindig alszik, de ha felébredt kizavarom őket a kertbe 1-2órára. :D

Remélem összejön a mai esténk is...csak szervezés kérdése tudom, de néha olyan nehéz mindent összehozni.

Titi:Büfi:ha csuklik, akkor tutti nyelt levegőt vagyis kellene neki a büfi. Vállon próbáltad elaltatni? Közben sétálhatnál vele kicsit rugózhatnál, nekem ez vállt be.:)
Örülök, hogy van tejcid..ez a legnagyobb kincs!

Többiektől bocsi, majd később vagy holnap írok: puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


hali Lanyok!

Jovok este ha tudok es lesz ra energiam!

Olvaslak am benneteket!!!!
Zseppy!

De jo hogy irtal!!!!! Gyere megint es kepeket is tegyel fel ha tudsz!!!

Titi!
Tejcsi!!! : :lol: :lol: :lol: Mishal se bufizett nagyon sokaig,ejszaka meg egyaltalan nem vagy egy honapig..majd megtanul! :lol:

Koda!

Nagyon szepek vagytok egyutt+ Dudi csalad!!! (csak azert irok neked, mert Kicsivel beszeltem.).

Sziszike!

Romantikus este...de jo lehetett..nekunk igazan jo estenk amire most is emlekszek 2 eve volt. :roll: ANnyival nyugodtabbnak tunsz. :lol:

Balimama!

Meselj,miket csinalt megint kicsifiad?! :lol: Hadd nevessek! :roll: Na,jo,nem gonoszkodom. Nagyon szep vagy!!!!! Hany eves..elarulod??? :lol:

Bufo!

Nagyon sajnalom...es nem is tudom mit irjak..nyugodtan legyel gyenge,sajnald magad..nem konnyu mindent feladni,ujrakezdeni..ugyhogy szerintem nem kell elsietni..ha ugy hozza a sors akkor ugyis lepni fogsz..azon a par napon,heten,akar honapon pedig semmi se mulik...elobb lelekben keszulj fel ra.
Te is nagyon szep vagy a kepen! Fel a fejjel!!! A konyhapult mar felig kesz..(meg borhuto is lesz)...es johetsz!!!! :lol: :lol: :lol: Borba fojtuk banatunkat! :lol: (plane ha utalod :roll: :lol: ).

Es most a tobbiektol bocsi..megyek megnezem Mishalt. ANnyira kidolt,hogy du.4 kor elaludt..es azota alszik..csak nem szeretnem ha ejszaka ebren lenne.

Ja,Verzsike!

Hihetetlen hogy Babo mindent milyen koran csinal...labevos kep...es most a fogzas szegenykemnek. Nem tudom meddig tart..az elso kettovel nem igazan szenvedett Mishal(vagyis csak nyugos volt..de o alapjaraton ilyen)...a mostani fenti es lenti kettovel mar kb.2 hete szenved,tobbszor felebred ejszaka es keservesen sir..ALvas babakocsiban...ÁÁÁÁÁ Ismeros!!! :lol:
A hidegben jot tudnak aludni..sajna te nem. :roll:

Mi haladunk,kettot elore,egyet hatra..mindig van valami...De a konyha,gardrobok felig kesz vannak,hatul ultettek a leylandi ciprusokat es varom,hgoy a parkettas mikor bolint a parkettazasra.
De a pakolassal sehol se tartok. Kar hogy nincs olyan ceg aki pakolast,dobozolast is vallal.

Puszi a kimaradottaknak! (ViraG,Regiancsi,Agi,Mesi..?? :roll: )
momo35
 
 


Sziasztok!

Momo! Van olyan cég, amelyik dobozol is. www.profikolt.hu
verzsike
 
 


Sziasztok!

Ngyon jók a képek. Sajnálom, hogy nem tudtam elmenni a talira. Sárus nagyon anyás lett a betegség óta. Ezért is vártam meg, hogy felébredjen. Tudom hagyhattam volna itthon is apával (mert a család többi tagja kidőlt azóta is a nátha miatt),de nem mertem, mert apának nem mindig nyugszik meg. Meg bűntudatom is lett volna.
Olyan jó volt nézni a képeket. Látom jókat ettetek is (Kodát kivéve, ha minden igaz).

Juci,Koda!
Nagyon jók lettek a családi képek is. Marci az asztalon. Dudi és Bence is annyira édesek. Dudi tán elvett valamit Bencustól, mert a Sára is ilyen képet vág akkor, mikor nem kap meg valamit.
Imádnivalók!!!!

Titi!
De jó, akkor most már beindult a tejcsi. Tényleg nemsokára azzal jösz, hogy de tele van a melled, és mikor ébred már fel Szandi.

Zseppy, Régiancsi!
Miért nem írtok sűrűbben.Máskor is gyertek. Igaz most én is hanyagolom az írást.

Na vége a Barátok köztnek, és ma én altatom a Rezót.
Bocsi a többiektől ,de holnap jövök, úgy is egyedül leszek a lányokkal egész éjszaka. Szóval nem fogok sokat aludni.

Kicsit ritkábban tudok jönni mostanság, mert elkeztem tanulni a vizsgákra. Igaz mindig közbejön valami. Azért gondolatban annyit írok nektek. Valaki már tényleg feltalálhatná azt a gépet, ami leírja a gondolatainkat.
Azért ne hiddjétek, hogy nem szeretlek titeket. Sőt, ha vége a sulinak akkor szervezhetnénk egy oltári bulit nálunk gyerekestől (januárban). Úgyis van egy nagy játszószobánk.
Mit szóltok hozzá?


Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Hellobello!

Két részletben jövök , mert közben mosogatok és pakolászok...

Verzsike, ilyen hamar jön a fogacska ?? Aztaaaaa. A lábszopogatós kép nagyon Tuti, meg is mutattam a férjemnek :D :D neki is tetszett... Marcinak 6 hónaposan jött és nekünk a dentinox volt a nyerő.Mert az lezsibbasztotta és el tudott aludni.

Éva , ne már mi az hogy malackép???!!! :twisted: Tök jól nézel ki, nekem akkora meglepi voltál, mert én kicsit "öregesebbnek" képzeltelek amikor montad mekkora lányai vannak és megint rájöttem miélyen hülye vagyok amikor így elképzelek magamnak valakit..

Sziszike, hajrá az összebújásért!!!! :lol: Csak ügyesen , nincs lehetetlen csak jó szervezés!

Titi , de jó hogy van tejcsi!! nekem is beriasztott néha az nagyon szar érzés pattantunk ki az ágyból gyorsan, jó gyomorgörccsel.

Fidoli, ti is betegek vagytok :( kíváncsi vagyok mit ír a doki.. Jobbulást!!

Koda , örülök hogy jól éreztétek magatokat, és jókat derültem hogy Marci szerelmes lett... És magunkra ismertem hogy mi is mindíg itthonhagyunk, vagy otthagyunk valamit.

Ági, Livike csadaszép kislány, olyan jól áll neki a fülbevaló, és milyen szép sötét szeme van, ilyenkor úgy szeretnék egy kislányt még..és Vivi meg milyen nagylány, jó magas nem? vagy csak a képeken látszik úgy?

Rólunk: Jobban van Marci , nincs láza , nem rrekedt, most már köhögi fel a slajmot, ami olyan félelmetes éjszaka is úgy köhög mint aki meg akar fulladni,, szar hallgatni. De remélem jobb lesz lassacskán, a hasmenés megmaradt, naponta 5-6 alkalommal , de már nem sok gyógyszer van ,már odaadom neki és akkor hátha abbamarad.

Még jövök írni a többieknek

KépKép
eszterke80
 
 


Verzsike!

Babó zabálnivaló. Nagyon szép, és sokat változott tényleg. Olyan nagy fiú már a képen.

Jó éjszakát!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!!
Azért ideírok, mert zug olvasótok vagyok és tudom hogy itt nagy a forgalom, többen vannak akik régóta használják a babanetet és okosabbak a géphez mint én.

A ki tud kérem tegyen vagy intézkedjen mert felháborító ami a babanet oldalára került.
GYERMEKEK/MAGZATOK KOR SZERINT--ANGELINA JOLIE SUPER MODELL

AZT HISZEM MODERÁTORRAL KÉNE KAPCSOLATOT FELVENNI DE ÉN NEM ÉRTEK HOZZÁ
.eZT AZ OLDALT SOKAN OLVASSÁK. Talán akad valaki aki tudja mi a tehendő
bocsánat
sziasztok

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Sziasztok Lányok!

Kedves Asiye!
Én ezekre már rá sem kattintok, mert találtam már vírust is! Látom már intézkedtek ebben az ügyben. Szomorú, de úgy tűnik kivédhetetlen! Sajnos vannak ilyen aberrált emberek és csak olaj a tűzre a felháborodásunk!
Úgy örülök, hogy olvasol minket!!!! :lol: :lol: :lol:

Ma ismét süt a nap! Hát hiába várom a havazást???!!!! :evil:
Örülök a napocskának is, bár a játszótéren már ráfagyunk a mászókára!
Balázs tegnapi rémtette: 2 órát visított, hogy nem vesz fel macis nyakkendőt (sálat), mert apa csak öltönyhöz szokott nyakkendőt felvenni és, ha már muszáj, akkor azt a sárgát szeretné lila csíkokkal apa szekrényéből! (valószínűleg kapta valakitől apa, mert életemben ilyen izléstelen nyakendőt még nem láttam, persze ő sem hordja) Szóval az ájulás kerülgetett,a mikor elképzeltem a fiam sárga-lila csíkos nyakendőben sál helyett és kabátban ! Sokáig úgy tűnt, nem lehet meggyőzni! Aztán mégis sikerült és úgy éreztem megnyertem egy csatát a háborúból! :lol:

Momo!
Sajnos már elmúltam 35 éves, vagyis ez nem olyan rossz, csak 30 után tényleg olyan gyorsan mennek az évek! :lol:
Nagyon sokat híztam a gyógyszerektől! Elevit, Closty, Utrogestan, Duphaston...
Vannak időszakok, amikor a fél életemet odaadnám egy tábla csokiért! Azt hiszem én elég jól viselem az itthonlétet, de már elgondolkodtam azon, hogy lehetséges, hogy evésbe folytom a feszültséget?! Az a baj, hogy nem kifejezetten répát és almát kívánok ilyenkor enni! :cry:

Na megyek, mert a fiam már kiszolgálta magát a hűtőből! :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Jó reggelt!

Ma reggel elmenetem dokihoz és párom vigyázott a kicsikre, reggel elvittem Zsoltit oviba.:)
10re értem haza és nagyon siettem, de azért örültem a magányomnak.., majd 2órát váratott a doki, majd 5perc alatt végeztem.

Tegnap este: Annán kívül mindenki szundizott, mire hazajött a vásárlásból, de Anna is ágyban volt.
Sztem várta apát, azért nem aludt el, meg azért, mert d.u. aludt.:)

Jó volt a nyugi itthon.:)

Kihasználom ezt az időátállítást a gyerekekben.

Márton napi felvonulás lesz nálunk vasárnap, hallott már vki róla, milyen ez?

Puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


sziasztok barátnöim!bocsánat az eltünésért de most is csak életjelet adok nagyon ramatyul vagyok hétfö ota!begörcsölt hétfö este a hasam de ugy hogy se ülni se állni se feküdni nem tudtam sehogy nem volt jo!nem tudom mihez hasonlitani de olyasmi mint a szülési fájás csak egy fél percenként jött hullámokba!tegnap egész nap feküdtem ma bementem dolgozni nehogy kirugjanak de egy orát birtam haza kellett jönnöm!hazafele minden lépés olyan volt mint egy késszurás!most tüzforro vizbe fürödtem aztán megyek feküdni!a képeket azért megnéztem!és olyan jo volt látni kodát is köztetek!remélem egyszer ugy is összejön a tali hogy mindenki ott lesz!

sziszike utso kérdésed elolvastam nálunk minden évbe van lámpásokkal vonulunk az utcán az ovival közbe énekelünk meg van a templomnál egy kis szinielöadás ami megmutatja ki is volt a szent márton!jo kis muri ám!nálunk már nimiék meg is csinálták a lámpást!

na de megyek mert nem tudok hosszu távon ülni!puszi mindenkinek
nagyon szeretlek titeket

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág!!!!

Nekem amikor petefészekcisztám volt, akkor alig bírtam menni, mert minden lépésnél annyira beszúrt!!!!
Ez nem játék, keress valami orvost ha lehet minnél hamarabb!!! Az is lehet, hogy petefészek gyulladás...

Gyógyulj!!!
csné
 
 


Sziasztok!

GYöngyi,
Talmácsi is hernádi , mint Te? Szimpatikus a nyilatkozatai alapján, szerénynek tűnik.
Akkor nálatok is átment az egész Családon a vírus???
Sok erőt a tanuláshoz. Kicsit szomorkás a leveled vagy csak én érzem így???


Zsuzsa,
Hát nagyon nem tudom én mit tennék a helyedben. Egy biztos itt leírhatod, "kibeszélheted" Magad, szerintem ezzel is csökken a feszültég BEnned.
ÉN sem vagyok egy "csak az eszemre hallgatok" típus, ez nem fekete-fehér.
Egy csomó közös élményetek van szerettétek/titek egymást, és ami a legfontosabb : 2 gyönyörű gyerek is összeköt Benneteket. És bár csak a gyerekek miatt együtt maradni nem jó egy megromlott házasságban,de ahol még vannak érzelmek, és nincs közömbösség ott még helyre lehet hozni a dolgokat talán. Jaj, de jó is lenne!!!!!

Kicsi,
ezek szerint eladtátok a lakást???? Sok sikert, meg erőt a további papírmunkákhoz, rohangáláshoz. Addig albárletbe mentek amíg a másik nem épül meg vagy nem vesztek egyet?

Eszterke,
örülök, hogy jobban van MArci!!!!!!!!!!!!!!

Erzsike,
BAbó tünemény a lábszopogatós képen (is) Hihetetlen, hogy már a foga jön. Nekünk dentinox és Dologél volt a nyerő felváltva. És nagyon változó, ahogy Éva is írta. Volt olyan foga Kristófnak, ami 1 hét "fehérlés" után áttörte az ínyét, de volt olyan is ami majd másfél hónapig jött.....
Igen itt vagyunk Kisvárdán a Szüleimnél, csak előtt ők voltak nálunk Érden.

Éva,
Te mint malacképű???????????????? Ne viccelj már!!! Sok nő megirigyelhetne,hogy így nézel ki. Ráadásul 3 (ugye jól tudom)gyerek után. És valahogy én is idősebbnek gondoltalak.

Titi,
Nálunk is volt téves riasztása a légzésfigyelőnek.(3-szor összesen, mi már nem használjuk) Ha merül le az elem az is okozhatja,de a barátnőm kisfiának is sokszor volt, és őt el vitték alváslaborba, nem alaptalanul.Amúgy már 3 éves a Kissrác, semmi baja. (Heim Pálba) HA aggódsz emiatt beszéld meg a gyerekdokitokkal .
De jó, hogy van tejcsid!!!!!!!!!!!!

Virág,
Jaj ezzel nem lehet viccelni, menj el dokihoz feltétlenül!!!!!

Koda,
Annyira huncut Bence. MArci nem féltékeny Bencére? VAgy már "kinőtte"????

Mi jól vagyunk, Kristófnak végre nincs láza, éjjel aludt, mint a bunda, és egész nap "közlekedik" (forogva) a lakásban. Hú,kevés rosszabb dolog van az elesett beteg gyerek látványától.

Zita
KépKép
fidoli
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek ma végre eljutottunk tornázni Mesivel és 3 gyerekkel.
Tök jól ment minden, mi elfáradtunk és a gyerkőcök is jól bírták, egyszer sem hívtak ki minket hogy baj van velük. Úgyhogy ezen felbuzdulva hétfőn újra megyünk és bérletet is veszünk.
Biztosan jó kis izomlázunk lesz de a fene sem bánja. Most úgy fel vagyok dobva ettől, hogy végre gyerek mellett sikerül mozogni.

Balimama
Nem értem miért nem járhat az a nagyfiú sárga lila nyakkendőben a kabát alatt. :lol: Mondjuk ilyenekért én is ki tudok bukni hogy alig lehet az ilyen butaságról lebeszélni. Ügyi vagy hogy meggyőzted.
A csoki meg a többi finomság miatt meg ne emészd magad ha a párodnak tetszel így akkor ne foglalkozz vele. Néha lehet bűnözni attól még nem fogsz duplájára hízni.

Virág
Sürgősen tessék orvoshoz menni, ez nem játék. Ha ennyire fáj az ezer százalék hogy gyulladást jelent.
Most hagyd a forró fürdőt meg a melót és irány a doki!

Titi
Jaj nagyon szuper, hogy van elég tejed. Remélem most már nyugodtabb vagy egy kicsit. Nem szabad ennyit aggódni mindenen, hagy hogy az érzéseid vezessenek akkor nem rontassz el semmit meglátod.
Tényleg mi van anyósékkal, azóta voltak nálatok vagy kaptál valami segítséget tőlük?
Gondolom most hogy a mamád itt van azért tudsz pihenni egy keveset igaz?

Sziszike
Hú a mindenit a végén még minden nap tudtok picit egymással is foglalkozni. Csak így továb! :)

Eszterke
Jobbulást neketek is! Tudom szörnyű hallani ezt a felszakadó köhögést én mindig azt hiszem most fog megfulladni.

Momo
Na végre szépen haladtok a belső munkálatokkal. Félig kész konyha gardrob ügyesek vagytok!:)
Mishal hogy viseli az utolsó megpróbáltatásokat?
Aranyos vagy hogy bíztatsz, hagyjam az eseményeket maguktól menni. Egy nem fér csak a fejembe miért nem írja alá azt a sz@r papírt és húz el a fenébe. Ja egyébként meg tök segítőkész és egy szavam sem lehet a viselkedésére na ezt add össze.

Kicsi
Ügyesen intézked! Azért ha este van időd akkor benézhetnél pár szóra mit sikerült találnod.

:wink:

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Fidoli
Örülök, hogy jobban vagytok már és az éjszaka is alvással telt.
Amikor most a fiúk betegek voltak és nyomták az ágyat eleinte "örültem", hogy nem gyepálják egymást és a szokásos dolgok, de a szívem szakadt meg hogy így látom ilyen elesettnek őket.
Meddig vagytok anyukádéknál?
Hát tudod nem is az érzelmekkel van a legnagyobb baj nálunk. Azt mondja szeret minket , de nem tud nem beszélni a "jelzőt nem írok nőcskével", én pedig ezt nem akarom lenyelni. Egyszer már kapott egy lehetőséget ha nem tud lemondani a traccspartiról vele akkor mehet ahová akar.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Verzsike Csné
Talin beszéltükn a gyerekülésekről, találtam egy ilyen oldalt mit ajánlanak a nagyokosok, ha érdekel titeket olvassátok el. Bár én nem mindennel értek benne egyett, de az az én bajom.
http://www.origo.hu/auto/uton/20061203azisofix.html

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Virág!

Nálunk is a templomnál lesz egy kis előadás.:)
Őkis csináltak lámpásokat(sajt doboz kellett hozzá, annyira 5letes és miis vásárolhattunk plusszba.
Én üveget vettem, mert félek a papír meggyúlladhat.

Puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Úgy látom ma velem lesz tele az oldal, de most ráérek és ilyen ritkán van.
Rakok fel néhány képet én is ha nem bánjátok.
Ime a két gezfickó kb így játszanak minden nap. Kép Kép Kép

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok Lányok!
Csak gyorsan bejelentkezem és megmutatom Balázs mai jó cselekedetét:
Kép
Szóval ma egy kicsit kimerültünk! Balázskám lefejelte a lépcsőkorlátot és felszakadt a feje. Természetesen a vér ömlött én meg rohanhattam vele a Madarászba! Szóval most ápolgatom szegénykémet! :cry: :cry: :cry:

Éva

Kép
balimama
 
 


Balimama
Ó szegénykém, nagyon sírt?
Bevallom a szemében ennek ellenére látom bújkálni a huncutságot, talán nem viselte meg annyira.
A fejsérülések gyorsan gyógyulnak bár ezt te sokkal jobban tudod nálam.
Kitartást az ápoláshoz talán nem lesz nagyon nyűgös és most egy kicsit kevésbé fog viháncolni.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Hol van mindenki????????????????

Éva: szegény te, de szerencsére nagyobb volt az iedelem.
Balázs, hogy viselte? Sírt a kis drága? Puszi neki, jobbulásT!!

Képzeljétek 5kor hazaindult párom, hogy 6ra itthon is legyen, mire közölték vele mától 6ig vannak, hosszabbított nyitvatartással nyitva.
Legalábbis k, sz, cs :(
Ezeken a napokon nem nagyon fogja látni a manókat, mert 7-fél8fele már mindennap alszanak, ha du nem aludtak.

Zsuzsa: nagyon édesek a fiúk.:)


Puszi és jó éjt.

Kép
sziszike1000
 
 


Köszönjük az együttérzést! Azt hiszem lelkileg Balázst is megviselték az események, egyébként jól van, csak olyan bújós ma!

Eszterrel beszéltem. Sajnos megnyitotta a reggel említett topikot és pillanatnyilag nincs gépe! :cry: :cry: :cry:

Éva

Kép
balimama
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: