Új privát üzeneted érkezett!

Szia!

Akkor mégsem Szonja :lol: Reméltem, hogy semmi baj nem lesz.

még nem döntöttem sehogy. Első nap meglátjuk, hogy legyen. Én sem tudom, mi vár rám, azt sem, hogy Viki hogy viseli nélkülem. 17-én megyek, addig nem idegesitem magam ezen. van érv mindkettő mellett és ellen, ahogy neki a legjobb lesz.

Oxi
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok!

Szeretnék beindítani Vácon (is) zenebölcsis foglalkozásokat ősztől. Emiatt fel szeretném mérni, lenne-e rá igény. Amit tudni kell róla(m): évek óta ezzel foglakozom, bevált, bejáratott módszertan szerint tartom a foglalkozásokat. Több helyszínre járok, mivel Dunakeszin lakom, ennek vonzáskörzetében. Aki szeretne belepislogni a hangulatban, a

www.kep.tar.hu/huliganlany

oldalon, a zenebölcsis képek címszó alatt meg tud nézni néhány képet is. A foglalkozás azoknak a gyerekeknek szól, akiknem járnak közösségbe, és délelőtt, a szülő(k) aktív részvételével zajlik, egy 30 perces foglalkozás, ahol énekelünk, verselünk, mondókázunk, mozgunk, bábozunk, hangszerezünk, stb. stb. stb.

A segítségeteket kérném. Mivel én nem ismerem a várost, és a művházról hát... elég rossz tapasztalataim vannak, szóval ötletem sincs, hogy hol lehetne ezt a foglalkozást tartani. Ha valaki segítene, nagyon megköszönném. Van-e valami közösségi hár, baba-mama klub, vagy hasonló hely, ahol ilyesmi lehetséges lenne?

Figyelgetem majd a topikot, de közvetlenül is fel lehet venni velem a kapcsolatot a huliganlany kukac freemail.hu címen.

Cili

Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu
huligánlány
 
 


Cili: Én nem tudok Vácon segiteni, de Fóton nem tartasz ilyet? Vagy Dunakeszin hol?

Oxi
oxigen
Györköny
 
 
 
 

 
 

Dunakeszin a művházban tartok keddenként, de Fóton is keresek helyszínt. Onnan többen járnak át, és konkrétan felmerült az igény a fóti csoportra. Úgyhogy ha Fóton tudsz segíteni azt is nagyon megköszönném. Bújtam a telefonkönyvet, de se védőnői szolgálat, se a Gyerekvárosról semmi. Pedig sztem ott is adnak ki helyiséget. A művház biztos nem jó, onnan érdektelenségbe ütköztem.
Cili

Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu
huligánlány
 
 


Cili: ird meg nekem priviben, milyen helyiséget keresel, mekkora, milyen felszereltséggel, és megpróbálok ezt-azt, ha gondolod.

Oxi
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia Oxi!

Hogy döntöttél?
Hogy sikerült??? Hogy vagy?

Rég voltál te is...majd írj.
Mi jól vagyunk.:)
Mostanság keveset jöttem, mert tanultam. De tegnap sikeresen levizsgáztam..most happy vagyok.:)

Sziszike.

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


sziszike: Látod, csak most olvastam a hsz-ed. De ezt már jól megbeszéltük :D
Sok sikert a többi vizsgához is!

Oxi
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia!

Tegnap voltam vezetni.:)
Élveztem, bár a 2esbe váltás még nem tökéletes, elsőre sok volt az info.:)
Ma is megyek 9re..így iparkodom...

Viszem Annát is magammal..mivel mondtam az oktatónak csak, így tudok rugalmas lenni!
Most házhoz jön értem..:)

Remélem tényleg intenzíven tanulok meg vezetni, mert nem sok időm maradt.Smile

Most nézem..már a 7.hónapba léptem.:)

Puszi.

Bence:
Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Szia!

Nagyon drukkolok, hogy minden rendben menjen, és hamar meglegyen az a jogsi!
Mondjuk a vizsgabiztos biztos fog nézni, amikor nagy pocakkal vizsgázol :D

Szép neve lett a legkisebbnek!

Mi vasárnap 3 hétre lemegyünk anyumhoz, ott nincsenek ilyen meredek dolgok, mint itthon, jobban ki tudok járni, de nagyon szurkolok nektek!
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia Oxi!

Köszi.:)
Csütörtökön EÜ vizsg, holnaptól tanulok rá egy kicsit.:)

Szeretnék jhét pénteken vizsgázni rutinból, jó lenne hamar túl lenni a vizsgákon és jogsisnak lenni.:)

Kellemes pihenést.:)
Te hogy vagy??

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Szia!

Hazaértünk végre...

Hogy vagytok? Pocakmanó? Vizsgák?
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia Oxi!

Hogy vagy??
Mesélj!!!!

Ne haragudj, nagyon régen írtam már neked.....

Minden jól ment és sikerült a vizsga.:)
Pocakmanó is nagyon jól van.
Már nincs sok hátra és megszületik..alig várom!

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Szolgálati közlemény! :-)

Ha valakinek van védőnő ismerőse aki esetleg állást keres, netán Dunakeszin szeretne dolgozni, van egy szabad körzeti védőnői állás.
Itt van telefonszám: http://www.dunakeszi.hu/palyazatok.html
cocas
 
 


Sziasztok!
Van valaki Vácról, vagy környékéről? :mrgreen:

Tewecske
Kép
tewecske
 
 


HAHÓ

Tewecske
Kép
tewecske
 
 


Sziasztok !

Üdvözlök mindenkit, és gratulálok mindenki babájához!
21.hétben járok, ikerbabáim lesznek. :D Első szülésem lesz, úgyhogy izgulok rendesen..........
Ezúton szeretném a segítségeteket kérni: szült valaki közületek mostanság a Váci kórházban? Amennyiben igen, lenne kedves némi élménybeszámolót tartani nekem? Milyenek a nővérkék, orvosok, szobák? Esetleg tudna nekem valaki ottani szülész-nőgyógyászt javasolni? Aki kedves, alapos, megértő?
Elérhetősége?
Előre is nagyon köszike.

Üdv

Zsuzsi
minimano
 
 


Sziasztok!

Rádi kismamákat keresek, akiknek szintén hiányzik, hogy a csemetéjük társaságban legyen.
Mi most költöztünk Rádra. Aki itt lakik, annak nem kell bemutatni a helyzetet. :(
Fiam most 17 hónapos lesz, vele nagyjából egyidős babákat szivesen látunk itthon.
Üdv mindenkinek
Kriszta Kép Bálint fiam
fruti
 
 


Sziasztok!

Nagyon megköszönném ha valaki tudna valamilyen információt adni a váci szülészetről. Bezárták a kórházat ahol tavaly szültem, most 12 hetes vagyok, találtam egy dokit Vácon aki szimpatikus, de nagyon fontos lenne tudni, hogy milyen azt osztály beállítottsága. Lehet-e szülésznőt választani, a dokik mennyire siettetik a szülést, vannak-e alternatív vajúdási lehetőségek?
köszönöm Zita
zitab
 
 


Sziasztok! Van valaki aki nemrég szült esetleg Vácon? Kéne egy kis infó, hogy ki melyik dokit ajánlja, meg hogy mennyi az annyi? Apás szülés hogy működik? Esetleg valaki bővebben a Gyurkovics doktorról? Előre is köszi mindenkinek!
babaváró21
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Szia babaváró21:A Gyurkovics dokit nagyon sokan ajánlják, meg a Bényit is. Egyelőre én még nem tudtam dönteni. A Félix, Gyurkovics, Bényi között vacilállok, pedig lassan döntenem kéne, mert még a terhesség előtt szeretnék ahhoz a dokihoz menni, akinél szülni szeretnék.
Vendég
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Most nyitottunk egy webáruházat, ahol használt angol, márkás babaruhákat kínálunk!

Ha érdekel titeket, látogassatok el oldalunkra!

http://www.angolbabaruha.extra.hu

KépKépKép
bogyra
 
 


Sziasztok !


Én is egy kicsit ide jövök , kéne egy kis információ !! :wink:


Nagyon úgy néz ki , hogy jövőre már Őrbottyánba fogunk lakni .

Ha tudtok valamit meséljetek egy kicsit , milyen ott az élet ???

Ovi , suli ?? Bölcsi van ??

A védőnőket hol találom meg ???


Nekem egyébként nagyon tetszik .


Előre is köszi.


Puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!
Köszi picuranyu a válaszodat, nekem a Gyurkovics a legszimpatikusabb.
Kinek mi a véleménye a váci kórház szülészetéről?
Szült valaki a Gyurkovicsnál?
Véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi!
Kivel, hogy bánt?
Meddig lehet megfogadni?
Előre is köszönöm a válaszokat!
babaváró21
 
 


SZiasztok!

Először is. Nekem mindenki Bényit ajánlotta. Nála szültem lassan 2,5 hónapja és nem csalódtam. Nagyon figyelmes, közvetlen és rettentő profi. 10 napot töltöttem vácon a kórházban és akikkel együtt voltam azok mind a Bényinél szültek. :D Nagyon jó doki ajánlom mindenkinek aki vacilál. 5 ezer a magánrendelése, de a szülésért nem kér pénzt. Vagy legalábbis annyit amennyit gondolunk. De akkor sincs harag ha nem adok semmit. :D

Kati: mi is bottyánban lakunk. A sulit nagyon dícsérik. Ovi van 3. Bölcsi asszem csak veresen, de most a vasútállomásnál nyílt egy magánbölcsi, meg ovi. A védőnőket meg szedánként 8-10-ig a gyerekorvosi rendelőben találod meg. :) Ha felfelé jöttök a körforgalomtól a rákóczi úton akkor jobbkéz felől az egyik utcában van. Pont a domb tetején. :)

Remélem tudtam mindenkinek segíteni.

Rita

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok !!!


Kedves pattogobolha !!! Nagyon köszi a segítséged !!!!

Nekem tudtál segíteni !! :lol: :lol: :lol: :lol:


Mióta laktok ott ??? Szereted ??



Puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


kati: Boldog szülinapot Diánának. :)

Mi tavaly szeptemberben költöztünk. Szeretek itt lakni. A gyerekkoromat budán töltöttem egy csendes társasházban, aztán 12 évig laktunk újpesten egy panelban. Itt jó. Sőt sokkal jobb mindennél. :D Élvezem a csendet, a kertet és azt, hogy normálisak az emberek. Persze vannak kényelmetlenségek már a panelhoz képest. Pl messzebb a közért, és nincs busz, meg villamos ami 10 percenként jár, de nem érdekel. A lányok jól érzik magukat és azt hiszem ez kárpótol mindenért. :)

Na megyek. Egy hétig nem leszek, mert itt a mostohafiam is. Aztért megpróbálok benézni. Puszi.

Rita

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


sziasztok!

Én ebben a topicban új vagyok, de a váci dokikról, azaz csak egyről szeretnék írni, mivel véleményt kérdeztetek.

Megfordultam már néhány nőgyógyásznál, de Bényi dokinál alaposabb, kedvesebb dokinál nem taliztam.

2 hete voltam nála, és ha összejön a bébi, márpedig összefog, biztosan nála szülök!!!!

Üdözlettel

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kati én is őrbottyáni vagyok, szívesen segítek bármiben.
Rita sorait annyiban egészíteném ki, hogy veresen magánovi és magánbölcsi egyaránt van, állami bölcsőde pedig most épül, és 2008. márciusában vagy a körül nyílik meg. De aszem elsősorban veresegyházi lakosok gyermekei mehetnek. Ezt nem tudom pontosan, érdemes lenne érdeklődni a veresi polg.hivatalban. Névszerint tudok segíteni, hogy kit kell keresni, ha gondolod, megírom priviben.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kati, pontosítok.

Bényi dokinál két hete voltam utoljára, de már 1 éve hozzá járok.
Tényleg 5 ezer a rendelés, és nem szórakozik, ami vizsgálat kell, elrendeli!!!

Csak ajánlani tudom....
Anyukámat is elvittem, nőgyógyászati dolgok miatt, mert egy másik nődoki megijesztette......... aztán Bényi dokitól mosolyogva jött ki....... nem mindegy, ki hogy tálal......... és ki mennyire érti a dolgát.......

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!

Kislány !! Köszönöm szépen a segítségedet !!!! :lol:
A dokis kérdés nem én voltam , de az is nagyon hasznos !!!! Sosem lehet tudni !!!

pattogobolha !! Miért is pattogobolha ?? Inkább Rita !!

Diám nagyon szépen köszöni a köszöntést !!

Mostohafiú ??? Szép nagy családod van !!!! :lol:

Én ,meg világ életemben pesti voltam (zuglói) és igen csak két évembe telt míg kimertem tenni a lábam pestről . Nem bántam meg !!!! Jól érzem magam itt Fóton !! És biztos jól fogom magam érezni Őrbottyánban is , nagyon kedves kis falu!!! Nem mennék vissza pestre az biztos, inkább ki kijjebb megyek !!! :P


Mostanában szoktunk kimenni inkább , kicsit szét nézni , hátha találunk valami kedvünkre valót , de sajna a szerkezetkész házakat igen csak drágán szeretnék adni , nem túl biztató .

Viszont egy ilyen ház mellett gyönyörű telket láttunk , sajna nem tudni kié . :roll:


Szerintetek meg kérdezhetem az önkormányzatban, kié lehet ??? Vagy elküldenek a ..... valahová :?

Esetleg van valami ötletetek merre érdemes elindulnom ???


Millió puszi nektek !!!


Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Kati!

1.
A polgármesteri hivatalban a következőben segíthetnek. JEgyezd meg az ingatlan címét, ami tetszik, ha ház szám szerint tudod, az a tuti, de ha nem, az sem olyan nagy gond. A polg.hivban hétfő-szerda-péntek van csak ügyfélfogadás, csak ezeken a napokon tudsz bejutni. Ha mész, az építésügyre kell felmenned (1. emelet) és ott kérd meg az ügyintézőt, mondja meg az ingatlan helyrajzi számát. Ha jó hangulatukban vannak, talán még másolnak is egy pici térképet az utcáról, ahol a kinézett ingatlan található. (érdemes azért megpróbálnod kérni...)

2.
Ha már tudod a hrsz-t, akkor irány a Földhivatal, Vác! A helyrajzi szám alapján ki tudod kérni az ingatlan tulajdoni lapját, ami aszem 5-6000 ft-ba kerül, de azon rajta van a tulajdonosa a teleknek.
A váci földhivatal nyitvatartását sajnos nem tudom, de szerintem a neten rá tudsz keresni.

3.
Ha már tudod az ingatlan tulajdonosát, talán el tudsz valahogy indulni.
De szólj, szívesen segítek, amiben tudok.

Üdv

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Katinak: ha úgy döntesz, hogy elmész a földhivatalban, vigyél hideg élelmet!!! :)
Mint mindenhol máshol, itt is órák kérdése lehet olykor a cél elérése...... Ha szerencséd van, megúszod.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kati, ha esetleg eltűnnék innen, a Fogamzás, Babaproject 2007 topicban megtalálsz :)

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


kati: lehet Rita. :D pattogobolha csak a nagylányom miatt lett. :D Az eleven és a hiperaktív között mozog. Mit mozog.. ugrál. :D:D A szája meg be nem áll amióta elkezdett beszélni. 9 hósan mondta ki az első szavát. :) " otty " ott. és rámutatott a plüsskutyájára. Na azóta beszél. :) Lehet átváltok csacsogóbolhára... :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok !!

Drága Kislány !!! Nagyon köszönöm !!!! Nagyon szupi vagy !!

Lehet, hogy építkeztetek ???

Mindenképpen keresni foglak , ha valami alakul , de remélem azért néha néha benézel ide is !!


Rita !!! ÓÓÓÓ, értem már !!!! Sajna az én nagy lányom is csacsogó, ill. ezt már nem is annak nevezném !!! :? Sőt hozzáteszem skorpió , nem egy egyszerű eset !!!! Picinek mindent jobban tudott bárkinél , még ha halványlila gőze sem volt hozzá , akkor is !!! :roll:

A kicsi is skorpió !!! :wink: Mi lesz velem ??? :lol:



Lányok ti merrefelé laktok ??? (ha megkérdezhetem)


Ui. : Az Állomás u.- ban láttam a telket és ott van egy szerk. kész ház is , lehet , hogy amellett döntünk , sok minden ellenére .

De már néztünk egyet a Határ u.-ban (házat) , az eléggé úgy tünt nagyon kiesik, és túl keskeny az u. is ( + a közvilágítás a telken belül található ???????) Viszont az szép nagy telek lett volna .

(Anyósom jól lehurrogta , hogy ilyen helyre akarjuk vinni a gyerekeket !! ??)

Erről ennyit . :( :? :roll: :twisted:





Puszi nektek !!!!


Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Kati az Állomás utca egész jó hely. Abszolút jó. Közel a vasútállomás, közel a buszmegálló, közel az élelmiszerbolt!! :)
Nem messze lakom onnan.

A Határ utcát illetően, az nem tudom hol van. Talán a tó körül??

Kérdezted az építkezést? Nos, nekem az egész családom itt lakik, nagyszülők is. Ahogy mondani szokták tősgyökeres Őrbottyániak vagyunk, ezért tudok sok mindent a faluról. No meg polg. hivatalban is dolgoztam néhány évet, így tudom azt is, mit hol lehet elintézni.

Anyósoddal szerintem ne foglalkozz! Lehet, hogy van szebb, infrastruktúra tekintetében jobban ellátott település is Bp közelében, ám azok a legtöbb ember számára megfizethetetlenek.
De hát úgysem anyósod dönt!!!!
Ha őszinte akarok lenni, mi nagyon meg vagyunk elégedve a lakhelyünkkel, bp belvárosa csak25 km, bármire szükségünk van, autóba csücsülünk és már meg is vettük. Autó pedig már szinte minden családban van.
Az anyósok sajnos sok gondot okoznak, de úgy gondolom muszáj tisztelettel lennünk feléjük, nem tudunk mást tenni férjeink miatt.....
Nem könnyű tudom........ tapasztaltam........ :cry:

puszillak Kati

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!


Kislány !!


A Határ u. a posta utcájának durván a folytatása , tehát még ott átbattyogok a síneken és onnan már nincs messze (Erdőkertes határán)
Sztem onnan sem messzebb van a suli, posta..stb csak az u. keskeny , és kicsit kihaltabb , de hát onnan már át sétálok az Arany J. u-ba és kész , ott is van valami vonat állomás viszonylag közel.


Örülök, hogy közel vagy !! És nagyon szurkolok nektek a babaprojectben !!!!
Remélem hamarosan átéled ezt a felejthetetlen élményt !!! :wink:


És azt is tudom már , hogy te is skorpió vagy !!! :wink: (bele olvastam a topicotokba :oops: )

Ha az én gyerekeimből is ilyen optimista szép lelkű emberek lesznek mint te vagy , akkor nagyon nagyon örülni fogok !!!! :lol: :lol:

Igyekszem nagyon , hogy ebben segítsek nekik , de néha belefáradok . :?

A kicsinél még , nem de Mercinél már igen csak . Mellesleg sztem már pár nap eltérés is számít a jegyeknél.
No, majd most kiderül , pár év és már kb. tudnifogom .

Én meg mérleg vagyok .


De, jó, hogy te mindíg is ott laktál !!! Sok minden változott idáig ??? Pl. A focipályán mik szoktak történni ????



Rita !!! ??? Lassan letelik a hosszú hétvégéd !!! Én most lógathattam a lábam , apa Romániában van quadtúrán. :lol:




Millió puszi !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


ui.: Kislány !! Anyósommal nem is foglalkozom , csak azért megütötte a fülemet, hogy így beleszól , amikor tényleg nem neki kell ott laknia , de szó szerint mindenbe belekötött :

Nagy a telek , ráadásul saroktelek , nagy a ház , hogy foglyátok ezt télen fűteni ???? Minek 5 szoba ???? hát gondoltam majd jól leszúrjuk azt a ki terveztette , hogy mi a nyavajának neki 5 szoba !!!! De az is egy megoldás , ha befalazzuk , nem ????

De kb. olyan beállítással mintha mindenről én tehetnék .

Mindezt azért , mert megemlítettem , hogy igen én nagyon örülnék egy + szobának , mert sosem lehet tudni mikor lesz rá szükség.

Erre kijelentette , hogy ő biztos otthonba megy ha történik vele valami .
Jól van , de az én anyukám nem biztos , hogy szeretne otthonba menni . ???? Hozzáteszem érszükületes , az Y erét már kicserélték és a jobb szemén zöldhályog van (nem lát evvel a szemével) a bal szemére meg jött egy szürke .

Akkor majd összehúzzuk magunkat !!! Erre már nem szóltam , pedig szívesen megkérdeztem volna , hogy ő megkérdezte -e erről a Merci véleményét ,( mert ő volt egyszobába a dédikével mikor beteg lett 2 évig) HOGY MÉG EGYSZER SZERETNÉ -E ÖSSZEHÚZNI MAGÁT ???


(bocsánat , nem tudom tömören röviden leírni , ilyen béna mérleg vagyok , midíg úgy szeretném leírni a dolgokat, hogy mindenki értse, pedig lehet nem is kéne .) :? :oops:



puszzz ,

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok.

Gyors kukk. Holnap már tudok jönni. Csak egy képet rakok, hogy mit csináltam Lalának mikor a nagyágyon van. :) Tettszik neki. :D

Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szia Rita !!


Nagyon szupi lett !!! Hiányolom Lalát a képről !!! :P

Szépen rajzolsz !!



Puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Kedves Lányok!

Sajnos orvosváltáson kell gondolkodnom, mert a jelenlegivel nem vagyok megelégdve! Kondér és Bényi között vacilálok, légyszi segítsetek!!!!!
Semmit nem tudok róluk, illetve az elérhetőségeikről!

KÖSZÖNÖM!!!!!!
Vendég
 


Szia sepi !!


Én ugyan nem sokat tudok , csak amit mostanában írtak a lányok , úgy olvastam a Bényivel meg vannak elégedve !!

Hátha van még időd várni , talán jön még valaki akinek van tapasztalata a Kondérról is !!



Puszi , Kati

Kép


Kép
kati16
 
 


Drága kislány !!!!


Hogy egy kicsit felvidítsalak , szeretettel küldöm neked !!!


Felkészülés a szülői hivatásra !
1194336589.5445.doc


Puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sepi: A Bényi doki a világ legjobb dokija. Legalábbis szerintem!!! Sajna ma pont otthon hagytam a telefonomat, de este vagy holnap leírom a telefonszámát.
Egyébként minden héten péteken 15.00-17.00 óráig Vácon az Sztk 2. emeletén rendel, egy vizsgálat UH-val 5 e Ft. Sokan vannak, mert jó szakorvos, ezért inkébb 5 körül érdemes menni, gyakran még este 6-kor is ott van.

Kati: nagyon köszönöm, este megkukkantom, amit küldtél.

Üdv

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kati

Ez eszméletlen jó szöveg!!!!!! Köszönöm. Fel is olvastam a férjemnek!!!!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!


kislány !!! Örülök, hogy tetszett !!!


Rita !! Hol vagy ??? Minden rendben ???



Puszi nektek !!


Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Kati, én akkor is az Állomás utcára szavazok. Azért egy hideg téli havas napon mégiscsak közelebb van az abc......... De természetesen Nektek kell ezt tudni.

Az anyósproblémádat maximálisan értem..... sajna ilyen van. Mindenbe bele akarnak szólni.... És semmi sem jóó.... :shock:

Más
Már túl vagyok a 2. nap késésen is.... remélem így marad még 8 hónapig.......... :lol: :lol: :lol:

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: