Új privát üzeneted érkezett!

Lyndee,

hányadik ciklusnapon volt a PÉ-d? Attól számítsd a napokat, h legalább 12 nap elteljen az ovu és a teszt között. Elvileg akkor már nagyon halványan kellene látszani.

De becsapósak ezek a babák! :wink: Az én tesztem a 30.ciklusnapon lett NAGYON halvány először. Pedig mindig 28napos volt a ciklusom.

Szóval amíg nincs mensi, addig van remény!

Mónika23, neked is ezt tudom mondani! :D

t.maria, Nagy gratu!!!!

Kép
zmimi
 
 


Szia Mimi!

15 vagy 16.napon volt Pé-m.De lehet inkább az utóbbi,mert a 14.napon volt + az LH de a 15. napon is + volt igaz nem olyan erősen mint a 14. napon.
Ha nem jön meg akkor 2-3 nap mulva újra tesztelek.
Most reggel is hányingerem volt.

Ja és a hőm is nagyon érdekes:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 07200_.png

Kép
lyndee
 
 


Sziasztok!

Sajnálom, hogy még nincs eredmény Lyndee, de nem szabad elkenődni. Ebből még bármi lehet... :wink:
Csak türelem...Tudom, ebből van a legkevesebb...
Ti mióta is próbálkoztok?

Én nagyon szarul vagyok...
Tegnap párszor megölelgettem a WC kagylót, csak úgy durr bele, minden előjel nélkül.
Előtte pár perccel írtam le, hogy nekem ugyan nincsenek tüneteim, na tessék! :?
Most is minden bajom van...
Csak sóhajtozom...
De nem baj, haladok előre!!!

Csucsu!
Hol vagy? Mit mondott a doki??????
Vendég
 

 
 

Mi 3 hónapja,vagyis ez a 3. hónap hogy próbálkozunk.

Kép
lyndee
 
 


Csajok: Nem elkeseredni ha egy teszt negatív. Nekem az előző babámmal a 40. napon mutatta ki. A barátnőmnek 7hetesen mutatta csak ki. Szóval ne hagyatkozzatok csak a tesztre.
Az a biztos ha nem jön meg és utána a doki mondja.

Németh: Ne menj el,mert hiányoznál a csapatból. Most nem jött össze de meglátod hamarosan sikerül. Higgyj benne :)

Mónika: Üdv köztünk. Reméljük ezek a tünetek a babától vannak :)
Mindenesetre jól hangzik. :)

Rólam: tegnap a dokim jó híreket mondott. Nem kell műteni :) Ez nagyon jó hír és azt mondta nyugodtan próbálkozzunk. SZóval minden gödörből van kiút. Itt vagyok én. Remélem a fa alatt ott lesz az a teszt is :)

Kép
csucsu05
 
 


lyndee!
Ha igy kisegyenesedett a görbéd van esély arra hogy itt baba van...nekem mindig nagyon ugrált a görbém, a legutóbbi (babás) meg mintha kisimult volna, csak nekem 37,1-en :)!!!

d.dodó
 
 


Csucsu: Ez nagyon jóóóóó hír!!!!! :D
Szerintem Decemberre már rég babás leszel :D
Huuu nagyon örülök neki! Jó indul a nap
Sajnos mennem kell dolgozni,de majd este benézek!

Bízzunk hogy 2007 végére mindenki babaás lesz :wink:

Kép
lyndee
 
 


Nekünk a 2. hónap volt a mostani.
Vendég
 


Szia Csucsu!


Ez igazán jóóóóó hír, nagyon örükök neki!!!

Mindent bele!! :wink:
Vendég
 


Csucsu!
Örülök, h nem volt szükség a műtétre! Nagyon drukkolok, h a babátok mielőbb beköltözzön a pocidba!

Lyndee, sztem elég jól áll a görbéd! :wink:

Kép
zmimi
 
 


Sziasztok! ez szupi Csucsu!

Én csajok itt vagyok a 22.cn-en és még vaszeg nem volt pé-m!?Tegnap megjött végre Leo csomagja, úgyhogy ma ellövök egy lh-t.
ritt
 
 



N aképzeljétek, ma tojcsim volt, de az lh -!Alhasi fájdalmak vannak és cici feszkó is és ennyi! Én nem értek semmit! :cry: :?:
ritt
 
 


Ritt,

a PÉ napján már nega az lh-teszt. 2 napja is és tegnap is nega volt? :shock:

Kép
zmimi
 
 


Sziasztok Csajok!

Ma sem történt változás,piri sehol.A pocim egyre kevesebbet fáj,kicsit szoktam szédülni is.
Majd meglátjuk... :?


Kép
lyndee
 
 


Lyndee!

Ezek nagyon jó hírek!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Kislány vagyok, és néhányan már ismertek.
Lyndee téged szeretnélek kérdezni: azt írtad,hogy fáj a hasad.... Én utánanéztem, és azt írják az irodalmak, hogy a terhesség első pillanatától fájhat a has, a méhtartó szalagok nyúlása miatt.
Nos, én azért néztem utána, mert szinte napra pontosan meg tudom mondani, mikortól fáj a hasam, egészen alul, még éjjel is..... Neked hol és milyen időközönként fáj???
És én is szédelgek........ :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!
Lyndee: sajnálom, hogy még semmi eredmény.
nálam is ugyan ez a helyzet. Tegnap ismét teszteltem, ami megint negatív, de mensi sehol. Nekem is fájdogál a hasam, már két, két és fél hete, én is mindig azt hiszem, hogy megjön. Én is várok még pár napot, és utána tesztelek.
Kitartás és türelem mindenkinek, bár tényleg abból van a legkevesebb!
mónika23
 
 


Mónika: Azért mensinél nem fáj a has 2hétig. Terhességnél mensi szerű fájdalom van a beágyazódás miatt. Szóval nem feladni amig nem jön meg. reméljük most vagy 9hónapig nem is fog.

Kép
csucsu05
 
 


köszi Csucsu, nagyon aranyos vagy!
Nem adom fel, ha megjön, akkor ott lesz a következő hónap!
de remélem már nem jön meg! :oops:
Én is örülök, hogy nincs szükség műtétre Csucsu. Neked is nagyon drukkolok!
mónika23
 
 


Sziasztok!


Köszi mindenkinek a drukkot,de sajnos 1 heti hasfájás után és
2 napos késéssel ma délben megjött. :oops:

Furcsa mert még most is szédülök de a hasfájás teljesen megszűnt.
És reggel a hőm sem esett le.
Nem értem,kicsit szomcsi vagyok hogy most sem sikerült :cry:


Kép
lyndee
 
 


Lyndee, sajnálom... :cry:

De ne keseredj el, ott a köv hónap, biztosan összejön!!!!

Kép
zmimi
 
 


Lyndee: Sajnálom. De nem feladni. Csodás karácsonyi ajándék tud lenni egy zebrás teszt :)

Kép
csucsu05
 
 


Köszi zmimi!

De mindig csak a köv.hónap aztán meg ujra semmi.
Nem tudom hol rontottuk el,pedig az LH tesztet is használtuk.
Fogalamam sincs mit csináljunk másképp. :cry:

Kép
lyndee
 
 


Lyndee

A nagyon akarás is besegíthet abba hogy ne legyél terhes. És hidd tudom hogy mondod hogy nem akarod nagyon, nem is gondolsz rá, de belül legbelül bizony nagyon görcsölsz rá. Mikor jön a karácsonyi nagy cécó akor majd nem gondolsz legbelül sem rá és majd akkor sikerülni fog. Hidd el. :lol: :lol: :wink: :wink:

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Lyndee,
nem rontottátok el sehol ilyenre ne is gondolj!

Mióta próbálkoztok?

Kép
zmimi
 
 


Szia Lyndee!

Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült most, de ne keseredj el!
Hidd el, nem lesz semmi gond, legfőképpen pedig nem rontottatok el semmit!!!
Ilyenekre ne is gondolj!Fog jönni még az idén is gólya, hidd el! :wink:
Vendég
 


Sziasztok! Liyndee én is sajnálom, de tudod a mottónk:Új hónap, új remények! :wink:

http://indafoto.hu/Ritt/alap_album

Csináltam a neten egy fotóalbumot, ha vki megnézné itt a cím felül:
ritt
 
 


Köszi mindenkinek a biztataást!

valamivel jobban vagyok már :wink:
Most volt a harmadik hónap,de az az igazság hogy 3
hónapja hagytam abba a fog.gátlót és egyből próbálkoztunk.
Valaki azt mondja kell 3 hónap mire kitisztul a hatása.Tehát ha 3 hónap szünetet hagyok utánna akkor még csak most kezdenénk el :D

Kép
lyndee
 
 


Na látod Lyndee, így kell ezt számolni! :wink:

A fogigátlónak tényleg ürülni kell, mert azért csak egy mesterséges hormon cucc volt...

Szóval: ELŐRE!!!

Kép
zmimi
 
 


Látod én is nyuszira váltottam,mert neked is szerencsét hozott.
:D

Kép
lyndee
 
 


Igen! :wink:

Az energikus ugrónyúl a nyerő! :lol: :lol: :lol:

Kép
zmimi
 
 


sziasztok!

Lyndee:Ne keseredj el, együttérzek veled, nekem is megjött. Bár tudom ez nem vigasztal.

Én elhatároztam, hogy nem a babáért fogok többet szeretkezni, hanem csupán azért, mert szeretem a párom, és majd jön az a gólya, ha látja, hogy itt az idő.
Arra gondoltam azért késett, mert két hónapja van új munkahelyem, 12 órázom, heti 3 napot, a többi pihenő. Lehet, hogy megzavarodtak a hormonjaim. Én már csak erre tudok gondolni, mert egész idáig, mindig 28 napos ciklusom volt, aztám amint elkeztem dolgozni, rögtön elkezdett "szórakozni velem"
Ti mit gondoltok erről?Lehet, hogy hülyeség?
Én nem szedtem gyógyszert.
mónika23
 
 


Mónika23:
nem tudom miért késhetett,ennek több oka is lehet,tudod volt
óra átállítás is és áttértünk téli időszámításra...meg még egy millió oka is lehet,az biztos hogy nekem is késett és ez pont arra
volt elég hogy beleéljem magam.
Nem tudom hogy az normális e hogy csak 2 tizedet esett a hőm,miután megjött.
Előtte 37 volt most pedig 36,8.


Kép
lyndee
 
 


Mi az csajok mindenki úgy eltünt. Vagy csak az idő tompit mindenkit le?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok Lányok!

Tényleg nagyon csend van most a topicban.
Csucsu hogy vagy?
Remélem a babásokkal is minden rendben van :wink:

Kép
lyndee
 
 


Sziasztok.
Tényleg nagy itt a pangás.
Nálunk mozgalmas hétvége volt. Szombaton jött végre a sógorom megcsinálni a kicsiknek is a galériát.
Íme:
Kép

Akkor vasárnap mentem a nagyimhoz megápolni őt és oda hívtam a kis családom minden tagját. Volt meglepi de nagyon. Örült is neki. Mi meg hazafele a hatalmas nagy havazásnak. Este ki is mentek a fiúk egy kicsit hózni.

Ezt meg ma csináltam. Ez a kép lesz az új "okos" kártyámon mert bankot váltottam.
Kép

A Balum nagy munkába
Kép

Nem akarja valaki megvenni ezt a tatyót? Vadi új.
Kép

Mihamarabbi babócákata pocikba.
Üdv
Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera: Jó lett a bútor. És milyen aranyos a fiad , ahogy porszivózik. :)

Kép
csucsu05
 
 


De jó Vera, ügyi a sógorod, a fidról nem is beszélve, ahogy takarít... :lol:
ritt
 
 


Különben mizu csajok, Csucsu, Vera és a többiek?
ritt
 
 


Sziasztok!

Hogy s mint?
Vera:Nagyon szép gyerekeid vannak,büszke lehetsz rájuk.És hogy mind a 4 fiú...nem semmi.
Biztosan szeretnétek egy kislányt is ,igaz? :D


De nagyon aranyos Csucsu kislánya is,olyan ezen a képen mint egy kis angyalka. :)

Én is kíváncsi vagyok mizujs a babásokkal,ugy eltűntek! :roll:



Kép
lyndee
 
 


Ritt: Semmi különös nincs velem. Próbálkozunk azóta is hátha a Jézuska babát hoz nekünk. Kicsit most le is foglaltam magam és nem gondolok a rosszra. Áruljuk a házat és mindig jön vevő jelölt. Igy talán a sok teendő miatt észre sem veszem és babás leszek. Most nem görcsölök rajta semmit nem mérek, nézek csak szeretjük egymást mikor kedvünk van.

Kép
csucsu05
 
 



Drukkoljatok!

Ma van lh pozitivam :D


Kép
[/img]
lyndee
 
 


Lyndee!

Kezem, lábam keresztbe, annyira szorítok neked!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Én is szorítok, Lyndee!
Vendég
 


Hát valóban egy kicsit fel kéne lenditeni a topicot. csajok hol vagytok?? Irjatok valami jó hírt !

Kép
csucsu05
 
 


csucsu
Én írok de sajnos nem jó hírt.
Totál padlón vagyok. Ott tartok hoyg nem tudok venni kaját a családnak mert ez a sz..ét cegléd nem képes kiutalni a csal. pótlékot amivel lóg nekem. kemény 67 ezer ft-t. Szerintetek? Felhívtam őket és nem tudják mikor utalnak! Várok még két napot és utána valahogy elmegyek ceglédre és addig szobrozok ott amíg nem adják oda a pénzt. Nekünk ez létfentartás miatt fontos. Lehet hogy nekik nem de nekem igen.
Egész nap sírhatnékom van. Ha rendesen utaltak volna nem lennénk ilyen helyzetbe most.

Bocsi csak jól esett kiírni.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!

Amint látjátok a vonalzómat én is reménykedek :wink: , de nem azért látogattam el hozzátok, csak egy kérdésem lenne.

Nektek is szokott fájni a derekatok, ha menstruáltok? Mert én úgy érzem minden hónapban, hogy leszakad a derekam. Most ugyanilyen tüneteim vannak, tudom ez bármi lehet, csak kíváncsi lennék, hogy ténylegesen a derekam fáj, vagy a méh fájdalmai sugároznak oda...? :?

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok Csajok!

Vera:ez nem jó hír :cry: Ezzel nem iparkodnak annyira,viszont ha véletlenül nem fizetsz be vmi csekket a felszólítást azzonnal tudnák küldeni! Undorító ami megy ebben az országban!!! :evil:

Tabati: Nekem is szokott fájni a derekam,sőt olyan is volt hogy előző nap megmoccanni sem tudtam a fájdalomtól.
Reménykedjünk hogy babótól van.

nekem ma is lh pozitívam volt,úgy mint tegnap,tehát vszínű hogy holnap lesz ovum. :lol:
Innentől kezdve minden a természet dolga :wink:

Kép
lyndee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?