Új privát üzeneted érkezett!

Lafi!
De jó, hogy Pandus jól van, ha beszélsz vele, én is puszilom, és továbbra is szorítok nekik!! :)

Kép

Kép
donika
 
 


De jó, hogy Pandus jobban van!!!!!!!!!!! :D

Jucmuc,
volt kis vérzés, közel a méhlepény a méhszájhoz... :(
jó lenne ha javulna vagyis feljebb húzódna, állítólag van rá esély

Donika,
a toxémiát asszem májfunkció alapján nézik, mintha ezt írta volna Orsi.. :roll:

Orsi,
az normális ha sűrűn kemény a hasam????
vagyis legalul néha mintha kisebb kőcsomó alakulna, leginkább vmelyik oldalam irányába
ha lefekszem, kicsit 'masszírozom', akkor visszaáll a normál helyzet

Kép
fendike
 
 


Fendike :)
attól függ, hogy milyen gyakran és mit is jelent ez a "kemény" dolog.
ne masszírozd a hasad!

de ha csak az egyik irányban van ilyen, akkor az nem a méhed, hanem inkább a szalagok.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

Orsi,
inkább húzódást érzek és utána ált. baloldalon mintha kicsit összecsomósodna... :roll:
de van hogy az egész kemény alul..
hát nem tudom, rákérdezek majd a dokinál is, remélem nem gáz..
nem igazán masszírozom, inkább csak ráteszem a kezem fekve és akkor jobb a dolog

Donika,
vettem cuki kis dologokat, rugdalózókat, body+kisnaci, zoknik, sapkák... :D
olyan szép dolgok vannak, nehéz ellenállni!!

Kép
fendike
 
 


Sziasztok!

Fendike:
Örülök hogy megjöttél. Biztos nagyon jó volt? A képeket én is várom.


Donika:
Az Istenhegyin én is csak leletet kaptam a kiskönyvembe nem írtak semmit.

Jucmuc:
Meglátod biztos nagyon jó lesz hogy külön lehettek. Így már lehet magánéletetek. S erre szüksége van az embernek. Szép a kiságy és a pólyázó is Megnéztem a linkben. Teszek fel én is képet a kiságyrol.
Kép

Kép Kép Ilyen a matraca. Az ágynemüt meg a többit még nem vettük meg. A babakocsit még nem fényképeztük le majd ha itthon lesz a párom délután akkor majd csinálunk róla képet és felrakom.


Lafi: Örülök hogy Pandus jól van és én is puszilom és szorítok neki.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Fendike!
Biztos édi dolgokat vettél, ha tudsz tegyél már fel képet, olyan kivi vagyok! :D Én még semmit nem vettem, miután ez a történt a topikon nagyon megijedtem, és sztem nagyon ki fogom tolni, majd...! Úgy volt, h a gyerekszobát még novemberben rendbe rakatjuk, festő, stb, de azt mondtam, majd január! Biztos hülység, én már csak ilyen vagyok! :wink:

Nyuszi! :D
Látom Krisztiánnak jó kis kuckója lesz, nagyon aranyos a matrac, és a kiságy is!

Kép

Kép
donika
 
 


Fendike,

Ertem. Sajnalom. :( En is ugy tudom, hogy a lepeny meg feljebb huzodhat. Ugy remlik nekem is eleg lent tapadt meg es elöl. De a doki nem mondott semmi különöset es nem is verzett. De legközelebb rakerdezek.

Nyuszi,

Nagyon szep a Ti kisagyatok is! :D A matrac is nagyon ari. Mi azt meg nem is neztünk. Tetszettek nekem is az ilyen egybe agy-pelenkazok csak azok nem voltak most akciosak. :wink:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc:
Köszi. Mi is azért vettük meg mert amikor mentünk a 18.het genetikára az Istenhegyire akkor ott pesten 20 ezer ft-tal olcsóbban tudtuk megvenni a BIPPÁ-ba mint itthon. De csak egy pár napja raktuk össze.


Donika:
Köszi. Én is gondolkoztam azon hogy összerakjuk-e a kiságyat már!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok!

Úgy látom mindenki elfoglalt . Jó hétvégét mindenkinek!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok!
Sejthető már, hogy mi okozta Pandinál a megindult fájásokat?
Mi hír róluk? Kijöhet még a kórházból szülésig?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


mpatr írta:Sejthető már, hogy mi okozta Pandinál a megindult fájásokat?
Mi hír róluk? Kijöhet még a kórházból szülésig?

azt sosem fogja megtudni, hogy mi okozta a fájásokat! 95%ban nem derül ki.
injekciókat kap.
még nem tudni, hogy hazamehet-e.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pandus küldött ma sms-t.
Minden a legnagyobb rendben. :D Fájásnak híre-hamva sincs. Szurik hétfőig mennek, hétfőn már tablettára áll át.
hazamenésről semmit nem írt. De gondolom, a jelen állapottól is boldog. :D
harcimokus
 
 


Fendike!

Bocs hogy közbe szólok de semmiképpen ne maszírozd és simogasd a hasad ha keményedik mert ezzel csak arra ösztönzöd a méhizomzatot hogy még jobban összehúzodjon!!!
Szülésznő :-)
bettybu
 
 


Sziasztok!
A bugaboo ideális akár a hegyi terepre is :) Nagy hóban is simán el lehet tolni. A stokkét már nem hinném :)
Pár héten belül érkeznek Stokke Xplory babakocsik, újak, dobozosak, kompletten mózessel, 180.000Ft.
Van Bugaboom is eladó, illetve rendelhető lesz nálam nem sokára, az biztos, hogy olcsóbban,mint a babayexpresszben. Akit érdekel, plíz e-mail :) norabeko@fibermail.hu
Kellemes napot Nektek!
Nonó

KépKép


KépKép
nonomano
 
 


Sziasztok!
Nem voltam, tokaji bortúrán voltunk.
Jó hogy mondta a doki, hogy pihenjek, azóta csak utazunk.. :oops:
Mondtam is a férjemnek, hogy ma kizárólag vízszintben leszek.. :D

Bettybu,
köszönöm, nem masszírozom!!!!!!
De normális, hogy néha így összehúzódik????
kb. naponta 3szor.. :roll:

Nonó,
ez jól hangzik, nagyon jó ár Stokkera!!!!
Ha beszéltem a férjemmel, írok e-mailt!

Nyuszi,
de jó, már van ágya Krisztiánnak!!
hogy vagy????

Donika,
hát én is ilyen vagyok, itthon még nem is vettem semmit és ez tényleg nagyon rémisztő, hogy egyik pillanatról a másikra ez történt.. :shock:
én is eldöntöttem, hogy csak januárban megyünk Bécsbe, babakocsi és ruhavásárlásra (hacsak nem veszek nanótól kedvezően stokket.. :?: )
viszont a bababútorral nem tudok annyit várni, mert 2 hónap a szállítás.. :roll:
hasad jobb már??? nem fáj annyit???
nekem csak ezek a húzódások vannak, de gondolom normális.. :roll:

Kép
fendike
 
 


Harcika!
Köszönjük a jó híreket Pandusról! :D

Fendike!
A hasam jobb (kopp-kopp), az utóbbi időben jól vagyok, de nem akarom elkiabálni! :)
A bababútort mi is úgy tervezzük, hogy december elején megrendeljük, mert 8 hét minimum! Babakocsinál viszont maradok a maxi-cosinál, azt is decemberben, vagy január elején fogom megrendelni! :D

Holnap mész genetikai uh-ra is?

Kép

Kép
donika
 
 


Pandus éljen-éljen.éljen!
Vendég
 


Donika :D
a Murát veszed?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! :D
Igen, miért?

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
nálam is nagyobb a Mura valószínűsége, Bécsben majd megnézem, ha mégsem tetszik?, akkor lesz csak Stokke
genetikai UH-ra a Kútvölgyibe megyek, a héten vmikor, hétfőn megmondja a dokim...
nektek a 3 vagy 4 kerekű tetszik jobban???

Kép
fendike
 
 


nálam a biztos befutó a Mura 3!

Kép

Kép
donika
 
 


de ugye Te is csak képen láttad???
nekem is a 3 jön be, férjemnek a 4... :?

Kép
fendike
 
 


igen, csak a neten láttam! Nálunk a férjem nem igazán szól bele, de a Mura 3 neki is tetszik! :D

Kép

Kép
donika
 
 


Fendike :D
nem a férjed fogja tologatni :wink:

Donika :)
csak érdekelt, hogy mi mellett döntöttél. Nekem is tetszik.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! :D
Ja, azt hittem olvastál róla vmi hátrányos dolgot. Teljesen beleszédültem, Te is fontolgatod a vásárlást? :lol:

Kép

Kép
donika
 
 


donika írta:Te is fontolgatod a vásárlást? :lol:

ááá dehogy :oops: :oops: :oops: :oops:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok,

hát éjszaak kórházba mentem a férjemmel, milyen más esti programot is tudnék kitalálni....

azóta itthon vagyok, keményedek ezerrel még, de itthon vagyok.
ctg jó, méhszáj zárt, hazaengedtek, bár ha akartam volna, maradhattam volna, na nem akartam.

du megyek a nődokimhoz, kapok tüdőérlelőt, ő is olyan jófej volt, amikor 2-kor hívtam, felvette és visszahívott meg hívogatott hogy mi van, bár nem értette miért nem hagytak bent, szte kellett volna infúzió, de hát ez van, bent így látták.

a cukrom az egekben volt, mondtam nekik, valszeg kész ideg vagyok és ematt, ami viszont érdekes, a nyomim ennek ellenére 130/90 volt...na ezt nem értettem, de legalább eggyel kevesebb bajom volt.

kicsit féltem meg minden, de tudtam, ha jönni akar, jönni fog, ha infúziű, infúzió és ami meggyőzött, hogy nem kell aggódni, hogy Pandussal taliztam, felhívtam, ő is abban a kórházban van, és kedden hazajöhet már, vele is minden oké, gondoltam, velem is az lesz.
szóval nem értették, mi ez, mi volt, de mindegy.

amúgy olyan érzés volt, mint amikor napokig nem kakilok és már fájnak a beleim, először erre gyanakodtam, mert hajnalban 2x is mentem míg görcsöltem wcre, de nem múlt el, iszonyat fájdalom volt, tényleg, de talán nem fájás, mert 1,5 óráig tartott és hirtelen el is múlt....és nem periodikus volt, szóval senki nem érti....
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsánat hogy eltüntem,de nem voltam net közelben.

Hát miket kell itt olvasnom?

Pandus!éljen,éljen!Nagyon ügyik vagytok.Azért ha kijöhetsz,vigyázz nagyon magatokra.

Lafi!!!!!!!!!!!!!!!!!
Te is?Mindenhol keményedtél?
Mást nem is csináltak?Csillapították valamivel?
És most mi van?
Ha nem múlik?

Egyébként ctg-t mikortól csinálnak?és nst-t?


Nyuszika!
Szép a bútorod,vagyis a kiságy.

velem annyi,hogy nehezen megyek,kifáradok pillanatok alatt,ülés sem megy,a hátam nagyon fáj.
Most folyik belőlem egy színtelen dolog,olyan vizes valami.
Orsi?
De a hasamnál semmit nem érzek.

Kép
csiperke
 
 


Lafi!
Drukkolok, hogy mielőbb helyre jöjjön a keménydésed! Jaj, ez félelmetes, hogy minden héten izgulni "kell" vkiért! :(
Néztek hüvelyi ph-t?

Pandusnak nagyon örülök, hogy holnap már otthon lesz! :D

Kép

Kép
donika
 
 


CSipi, csak "foltokban" keményedek....Nem kaptam semmit, emelnem kell a magneb6 ot 3*2-re meg kalciumot kell szednem....

Normális, hogy fojsz, nyugi!Nekem 2 tisztasági betét nem is elég...sőt nekem már vizeletvisszatartási problémáim is vannak, na 2 bugyi is kevés egy napra. :oops:
Vendég
 


Hali lanyok,

huh mar megint milyen hirekre jovok... :?
Lafi,

remelm azota nem volt semmi fajas.Pihenj sokat es hanyagolj most mindent!Drukk delutanra a dokihoz.Azert remlem egy par hetig meg odabent marad Hunor baba++++++++++++++++++++++++
Nyuszi,
nagyon szep az Krisztian agyikoja nekem is a feher tetszik:)Azt minden szinnel lehet kombinalni:)
Donika,
gratu a jo szivUH-hoz:)A Mura nalam is abszolut befuto:))A hetvegen megint megneztuk es egyre jobban tetszik:))
Orsi,
lemertem a Mura kerekeit meg a multkor kertel meg ra :lol:
A hatso 34 cm az elso pedig 26 cm...Szoval jo nagyok ugyhogy terepre elso osztalyu!
Fendike,
nem teszel londoni kepeket?Milyen volt az ido?Es a pici babaholmikrol foto?A Gap-ben vasarolal?
Egyebkent nekem is neha olyan kemeny a hasam alul de csak ritkan :?
Pandus,
nagyon orulok a jo hireknek sokat gondoltam ratok a hetvegen :lol:
Mi lent voltunk anyoseknal Luxemburgban szuper volt minden ket nap alatt harom babat latogattunk meg igy gyakorolhattunk is:))Rengeteg hasznos tanacsot kaptam vasarlas teren mit ne vegyunk stb...Es egy par napja erzek lent valami mocorgasszerut de mire odafigyelek abbamarad :lol: hmmm
En csak egy het mulva megyek dokihoz a nagy UHra meg csak 27-en..Jaj de varom!!!

Kép
petitpois
 
 


Petitpois! :D
Köszi!
Biztos gyorsan eltelt a szabid, mikortól mész táppénzre? Ne dolgozz sokat, és vigyázz nagyon magatokra!!!
A mocorgásszerű, az már biztos, h a picurka, majd lesz élesebb, és egyértelműbb is! :lol:

Kép

Kép
donika
 
 


Lafi,

Pihenj sokat gondolok Rad! Es remelem meg egy jo par hetig nem fogod ujbol erezni ezeket a dolgokat! :)

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Lafi!

Köszi!Nem vagy fáradt?
Akkor most már nem dolgozól ugye?
Hétvégén én is keményedtem,de olvastam ,hogy írtad hogy egy pár nem jelent semmi gondot,meg ugy gondoltam,hogy ha van valami,akkor majd kiforja magát,de nem lett semmi.

az a bajom,hogy annyit utazunk tudod ide-oda,hol Pest,hol Kecsó,hogy mit csinálok ha akkor van valami amikor nem vagyok itthon.
Ja és anyosomék kezdenek beleszólni mindenbe,most például a kiskádba,mert én nem akarok állványost venni,másképp akartuk megoldani,erre megkaptam,hogy egy baromság amit elgondoltunk.
Na ezek után nem sok kedvem volt a beszélgetéshez.
Szerettünk volna venni egy utazóágyat venni,na az sem jó.

Na mindegy nem panaszkodom.

Kép
csiperke
 
 


Donika,
hat csak marcius 1-tol terveztem igazabol,mert csak 20 het szulesi szabadsagot kapok ami nem tul sok.De persze ha nem birom majd elobb kiiratom magam.Persze ha talalok egy dokit aki hajlando kiirni. :lol:

Kép
petitpois
 
 


petitpois írta:Orsi,
lemertem a Mura kerekeit meg a multkor kertel meg ra :lol:
A hatso 34 cm az elso pedig 26 cm...Szoval jo nagyok ugyhogy terepre elso osztalyu!

ez volt a kegyelemdöfés :lol: :lol:
még terepre is jó lenne... el sem hiszem, hogy van ilyen kocsi :)

majd meglátjuk lesz-e nekünk ilyen.
(ahhoz el kéne adom a high treket meg a pp-t :lol: )

Orsi :)
K. megy felétek csütörtökön... azért kicsit ledöbbentem, hogy Luxemburgból nincs közvetlen repülő Mo-ra, át kell szállniuk.

A héten ilyen utazgatós a férjem.. 5 nap alatt 6 országot látogat meg.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


csiperke írta:Ja és anyosomék kezdenek beleszólni mindenbe,most például a kiskádba,mert én nem akarok állványost venni,másképp akartuk megoldani,erre megkaptam,hogy egy baromság amit elgondoltunk.
Na ezek után nem sok kedvem volt a beszélgetéshez.
Szerettünk volna venni egy utazóágyat venni,na az sem jó.
ezt az elején kell tisztázni, sértődés lesz belőle, de azt el kell fogadni. ilyenbe ne ugasson bele.
nekünk sincs álványos kádunk, egy vödörben fürdik Lili :) ahogy ülni tud megy a kádba a pasikhoz.
az utazóágy meg tök hasznos, mi is használtuk.

anyós le van hurrogva általam!

minden pocakos vigyázzon magára!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


csiperke írta:az a bajom,hogy annyit utazunk tudod ide-oda,hol Pest,hol Kecsó,hogy mit csinálok ha akkor van valami amikor nem vagyok itthon.

improvizálsz :)
Lili pénteken született, előtte csüt. én még Pesten voltam tárgyalni :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Harcika:
Köszi a jó hírt Pandusrol. Nagyon örülök hogy jól van. Bízom benne hogy ha leáll a szuri akkor is jól lesz.

Fendike:
Azért a sok utazgatással vigyázz ne hogy gond legyen! Én jól vagyok bár időnként az én hasam is keményedik. De nem fáj. Krisztián sokat mocorog és én azt nagyon szeretem.

Csiperke:
Köszi. Ha ilyen hamar fáradsz akkor vigyázz magadra nagyon!!! Anyóssal ne foglalkozz nem az ő gyereke hanem a tietek. Döntsétek el ti hogy mit hogy szeretnétek.

Lafi:
Most már te vagy a következő akiért izgulnunk kell. De azért vigyázz magadra hogy Hunor baba hagy maradjon bent még egy kicsit. Pihizzél sokat!!!! Ne idegeskedj!!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Petitpois: Én minden képpen ragaszkodtam a fehér kiságyhoz mert kezdetben velünk lesz egy szobában és majd olyan 1 éves kora után tervezem külön szobába tenni,és a mi szobánkba fehér a szekrénysorom. Így pont belepasszol a kiságy is.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Orsi,
kozvetlen jarat tenyleg nincs tavaly a Luxiar beszuntette a kozvetlen Bp-Lux jaratot mondvan nem gazdasagos(Na ja ha 450 euro egy retur jegy akkor kia fene repul majd veluk???)
Igy marad az atszallas vagy Frankfurt Hahn es a Ryanair :twisted:
Brusszel azert kicsit jobb,van Malev is :lol: :lol: Wizzair is :lol:
Mit csinal a ferjed hogy ennyit utazik?

Kép
petitpois
 
 


Kösz csajok!Aranyosak vagytok!

Orsi, ilyen idően is "csak" 10 keményedés jöhet???Nekem néha félóránként jön, néha meg semmi. de pl de. félóránként, most meg semmi, este meg megint félóránként, vagyis akkor észlelem, ha fekszek és akkor is nem az egész hasam, hanem egy-egy helyen.
Vendég
 


Orsi :)
műszaki igazgat egy telekommunikációs céget.
most új projekt van, ezért utazik ilyen sokat, 3-4 éve volt ilyen utoljára, hogy ennyit ment, utána kicsit nyugisabb idő jött (már az utazást tekintve nyugis :) dolgozni akkor is sokat dolgozott/ik/ )

Lafi :D
azt szokták mondani, hogy napi 10, de egy órában nem több, mint 3.
én szerintm ennél többet keményedtem Lilivel - ok, mondjuk nem is nagyon kíméltem magam, csak ami muszáj volt -, szerintem fontosabb, hogy tendenciájában ne nőjön.
pl. frontkor nekem rengeteg keményedésem volt, de ezt tudtam mamgunkról.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
ez a kb.napi 10 keményedés mikortól lehet??
már nekem is???
most rá vagyok parázva erre a keményedős, összehúzódós érzésre.. :oops:
de vmennyire normális, nem?? végülis tágul, nő a még.. :roll:

Lányok,
jövök du., megyek dokihoz is...

Kép
fendike
 
 


Petitpois!:D
Milyen hasznos tanácsokat kaptál a vásárlással kapcsban? Örülök, hogy nálad is a Mura a befutó, havas terepre is jó szted?

Csiperke!:D
Egyetértek Orsival, anyósod biztos csak jót akar, de ha Te/Ti másképp szeretnétek, akkor igenis el kell fogadnia, és nem vitázni, nálunk szerencsére nem szólnak bele anyósomék! Az én szüleim már talán jobban, de őket "elintézem"! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


kis javítás: tágul, nő a méh... :D

Kép
fendike
 
 


Fendike :D
pszichésen akármikortól lehet. 20. hét körül még nem szokott lenni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Donika,
szerintem hoban is kivalo oriasi kerekek nem lehet problema :lol:
Hat a tancsokat illetoen mindenki mast mondd de pl nem javasoltak a fa etetoszeket mert a pici konnyen megutheti a fejet,jobba a parnazott stb..Meg kisagyat ne vegyunklegalabbis az elejen megteszi egy mozes is stb..Illetve egyik isminel lattunk elektromos hintat :shock: En teljesen le voltam dobbenve de ok eskusznek ra hogy a legjobb talalmany.Haat en ebben szkeptikus vagyok az a sok csillogo bigyo ize szeritnem nem megnyugtatja hanem felizgatja a picit..De hat nem vagyunk egyformak :lol:
Orsi,
es ilyenkor van segitseged vagy egyedul vagy a gyerkocokkel?

Kép
petitpois
 
 


Lányok!

Nem is gondoltam,hogy reagáltok az anyósomra,de így legalább megerősítettetek abban,hogy nekem van igazam.
Kár is nekik elmondani dolgokat,mert én tök lelkesen mondom,erre meg megkaptam a magamét hogy baromság.

Mivel most építkezünk,abban jó ha segítenek,értenek hozzá nagyon,és mivel kétszíntes lesz,ezért mondták hogy vegyünk lenntre is egy kis ágyat.Mi utazóst akartunk,de az sem jó,mert ilyen,meg olyan.
Na de ugyis az lesz amit mi akarunk.
Szombaton lesz a nagy bevásárlás a bébinek,jönnek ők is,hát nem tudom.........félrk a dologtól.

Kép
csiperke
 
 


Csiperke :)
nem belepof :wink:
de egy ilyen bevásárlásra miért kell nekik menni? nem az ő ügyük!
én lentre amúgy járókát vennék nem kiságyat és nem is utazóágyat. A járókában később is jól tud játszani, nagyobb a hely benne, mint a kiságyban.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: