Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Megint lemaradtam... :oops:
Vendég
 


Laura amúgy mi újság van veletek?
Képzeljétek ma még egy percet sem dolgoztam, csak most jöttem be. Kicsit látszik is rajtam, szét van pihenve a fejem :lol: meg jó nagy karika a szemem alatt :lol:
És még mindig tudnék pihenni :lol:
A srácok viszont rosszul haladnak :evil: Lesz lambéria is, de még csk most kezdték el. Így vasárnap sem lesz már nagytakarítás és hétfőn sem tudok husi levest csinálni.
Iszonyat hogy megérzik az emberek, hogy bejöttem. Egyből megrohamoztak. Pedig Kincső is most kezdett ficánkolni és ilyenkor olyan rossz megmozdulni :)

Puszi mindenkinek

Kép
bettó
 
 


Juti Már tudja, hogy puncis, vagy pöszörős lesz. De izgulok!!!

Juti ÍRJ!!!! :)

Kép
bettó
 
 

 
 

Lááááányoooook!

Már tudom, miért éreztem magam ilyen boldogan amióta várandós vagyok! Mert azóta egyfolytában kuki van bennem!!!!

Szóval: KISFIÚ!!!

Hurrá, hurrá, háromszor is hurrá!!!

Bár bevallom őszintén, a lánynak ugyanennyire tudnék örülni. Minden rendben vele, szép, egészséges baba. Az én fiam. A mi fiunk!!!! IGEN, A MI FIUNK!!!

jutiboszi
 
 



Juti!!!!
GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon örülök neki!!!!! Persze a csajszinak is örülnék :wink:
Név????
Küldtem neked priviben a számom :wink:
Puszi!

Kép
bettó
 
 


Még nincs név, mert az Ábel nem tetszik a Csabinak. Majd választunk együtt valami szépet. Még ráérünk, végülis!

Mi is nagyon örülünk, a Csabi nagyon böszke. Ő nagyon fiút szeretett volna. Mindig azt mondta, hogy ő fiút csinált, nem is lehet más!
Akkor holnap!

Ma még nagymamizok!

Puszi

jutiboszi
 
 


Juti!
Na, akkor jól számolgattunk!!! :D Éljen!!!
Nem is néztem, fiú vagy lány lesz több a csapatban?
Puszi
Lili

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Kép

Juti:Gratulálok a kisfiúhoz!

Velem minden rendben talán.Ha fekszek ,akkor a pocim jól viselkedik!A babóka még mindig nagyon aktív!

Csináltunk pocakfotót:
Kép Kép Kép Kép


Holnap ismét hétfő :cry: !Levi+Au megy dolgozni,ismét eljönnek az unalmas napok.Plusszba a barátnőm holnap kezd a munkahelyén.Most megy gyesről vissza dolgozni.Már 3 éve itthon,biztos furi,nehéz lesz eleinte neki!

Kép Kép

Kép

Kép
lecso
 
 


Lecsó!

Örülök, hogy minden rendben. Pihizz csak!

Most értünk haza otthonról. Vicces. Otthon, az anyuéknál, itthon, meg Sopronban. Csak 160 km választ el. És végig én vezettem oda is, meg vissza is. Az út nem tűnt fárasztónak, a fiam is élvezte, böködött rendesen útközben, pedig hátradőlve vezettem, nagyképűen, mint a nagyok!

Hoztunk egy csomó cuccot. 4 óriás zsák ruhát. A mama szerint 2 éves koráig elég lesz. Aztán jön majd a többi. Átnéztem az első zsákot, tényleg minden van benne. És a szerencse, hogy kislánytól kaptuk, mégis nagy része fiús. Rózsaszín alig van benne. Tényleg szerencse. Ezután nem is veszek semmit, csak a pelusokat, meg cumisüveget, meg ilyesmit.

Holnap egész nap a ruhákat fogom pakolni. Nagy öröm, már előre izgulok. Olyan szépek vannak, csak ámulok.

Voltam az Erikánál is. A kisfia egyszerűen tökéletes. Annyira gyönyörű. És olyan picike. Még szinte az 50-es rucik is nagyok rá. Alszik, mint a tejbetök. és eszik. Nem sírós, nem nyűgös, óramű pontossággal 3 óránként felébred. Nagy szerencséje van az biztos.

Nagyon szeretném már, ha a mi fiunk is kibújna, mert ölelném, puszilnám.........mikor lesz már február????????? Megint kezdek türelmetlenkedni.

Nagyon gyorsan nől a pocim. Nektek is? Most tényleg úgy beindult. És kaptam egy csomó kismamarucit is. Olyan szépek, majd lefényképezem magam bennük.

Na, most megyek!

Pusszantok mindenkit.

Sok boldogságot mindenkinek, mindig, mindenhol.

jutiboszi
 
 



Lecsó! Szép a pocid! Örülök, hogy legalább a fekvéssel jól viselkedik a pocid. Kincső nekem változó, valamelyik nap intenzívebb, valamikor meg nem, bár akkor általában este bepótolja :lol:

Juti!
De jó nektek! Szép napod lesz ma akkor. :wink: Csak szépen lassan tudod :wink:

Nálunk szerdán végezni szeretnének a fiúk, így útra kelünk kiságy és pelenkázó ügyben is, és végre jöhetnek a ruhácskák :)

Kép
bettó
 
 


Juti!
Amúgy én is egyre jobban várom a februárt. Főleg mikor érzem, hogy mocorog és rugdos és én nem láthatom, hogy mit ügyködik. Februártól viszont minden kis mozdulatát leshetem majd :)

Kép
bettó
 
 


Kép

Úgy döntöttem bűnözök picit. :oops: :lol: Jégrémet fogok enni. Nyam-nyami :lol:

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Beti! Hát nem irigyellek a sógornőd miatt! :cry: Nagyon szép a pocid. :lol:

Juti!Nagy gratula a kis kukishoz! :lol: Nagyon édes a képen.
Örülök, hogy jobban van a náthád.
Aranyos hófehérke, de még mindig Őt fogod az ajtóra festeni?
Köszi Suzyka dicséretét. Ha lehetne én is állatfarmot tartanék itthon. :cry:

Ami!Egy kicsit több szokott lenni a vérnyomásom, biztos az időjárás miatt volt ilyen alacsony nert sajna esett az eső. Pedig mozogttam már mert főzés után mentem, meg itt voltak tesom gyermekei is.
Jaj, szegény borzasztó álomod volt ! :cry:
Nagyon aranyos a pocid nem lehet látni szeintam 8-9 kg-ot! :lol: Én úgy látom az enyám sokkal nagyobb. Majd mindjárt lefotózom és teszek képet.

Edina!Örülök, hogy minden okés! És neked is nagyon aranyos a pocid.

Holnap megyünk dokihoz és 4D UH-ra nagyon várom már!


Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Pocis fotók 26 hét + 4 naposan:

Kép

Kép



Kép


Nekem még a hasamon nincsenek csíkok csak a cicim kezdett el csíkosodni!


Pussz!

Ja Betti ha nem baj lehet, hogy csinálok én is ilyen aláírást.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Adri!
Fotókat kérünk majd feltenni :wink: Csini nagyon a pocid :wink: Az időjárás nálunkis angyon befolyásolja a dolgokat. Sajna az este meg is éreztük. Alvás nem sok volt. Kincsőnek megint csak háton volt jó, akkor viszont édesen rugdosott, alulról a lábacskáival, felülről meg a kezével simizett. :lol:
Nyugodtan csinálhatsz ilyen aláírást. :wink:

Kép
bettó
 
 


Betti!

Ma nagyon aktívak a babók, majd kirúgják a köldököm. Lehet, hogy azért mert holnapra havat meg hideget mond? Nem tudom.
Holnap ha hazaérünk és nem leszek még nagyon fáradt teszek fel képeket. Remélem megmutatják magukat! :lol:

Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Jó lett a neved :wink:
Nekem Kincső most nagyon nem aktív, bár lehet, hogy este kimozogta magát. Nemsoká hamizok akkor biztos beindul.
Érdekes, neked hogyha front jön jobban mozognak, nekem meg ellenkezőleg. Eső előtt alíg, de ahogy rákezd esni, egyből ficánkol a kis drága.
Uh előtt pihizzél, és akkor nem leszel fáradt :wink:

Juti tényleg jól beletemette magát a kis rucikba. Ma még enm is jött erre :lol:

Kép
bettó
 
 


Ittagyok!!!!!

Nem csináltam még semmit, mert tegnap este kipakoltam az összes zsákot, gyönyörködtem egyet, aztán vissza is pakoltam. Meg úgy döntöttem, hogy először rendet teszak a gyerekszobában, és utána pakolom ki a rucikat, mert most nem is tudnám hova tenni. Szóval megnéztem mindent, egyelőre ennyi elég volt.

jutiboszi
 
 


Basszuskulcs!!!

Nekem 15.00-tól szülésre felkészítő tanfolyamom van......elfelejtettem!!!! Megint!

ÁÁÁÁááááááá!

jutiboszi
 
 



Adri!

Gondolkodom, hogy lemosom Hófehérkét, mert nem lesz lelkierőm befejezni. Általában amit nem csinálok meg egyszerre, az úgy is marad. Szóval egyszerűen lemosom Hófehérkét. Szegényke! Remélem le fog jönni és nem marad félig fent. Bár az sem baj, mert akkor odaragsztok valami matricát.


Időjárás rám is hat: úgy fáj a fejem, majd szétrobban. Na jó, ez túlzás volt, de egy picit fáj. Tegnap este óta. Jön a tél...

Bettó!

Hajrá jégrém!!! De ilyen hidegben? Vacogok a gondolattól.
De jó lesz nektek! Vásárolhattok. Nagy öröm!!! Majd Te is tegyél fel képeket!!! Ha picit rendet teszek és is teszek fel képeket, mert elhoztuk a kiságyra a baldahint, meg párnát, meg takarókat. Olyan gyönyörű!!! Macis, barackszínű. meg picit rózsaszín is. Nem baj, aludni jó lesz. Most megyek csajok, eszem valamit, meg főzök az uramnak is, mert bizti éhes lesz, mire hazajön. Ááááá! Egyre jobban fáj a fejem!

jutiboszi
 
 


Ja, még valami! Most kötöttem gépjármű felelősségbiztosítást a Neten. Így tök kényelmes, és 3000 Ft-ot megspórolok vele. Negyedévre 9040,- lesz az előző cégnél meg 12300,- lett volna! Szóval tiszta főnyeremény. Ha valakit érdekel:

www.netrisk.hu

Egyébként érdemes legalább megnézni, hogy melyiknél lenne érdemes, mert idén is sokat változtak a feltételek.

jutiboszi
 
 



Bettó!

Nem nézted meg a privát üzijeidet? mert én is leküldtem a telszámom. Még pénteken, mielőtt elindultunk haza, Megkaptad?

jutiboszi
 
 


Juti!
Utólag is sok boldog szülinapot! :)
Égek rendesen. Nem néztem meg. Jajj úgy sajnálom :evil: :oops:
Most viszont elmentettem :wink:
Persze csinálok képeket, csak alőbb majd megvesszük az ágyikót és utána, hogyha már a helyén lesz.
De hogyha veszek valamit vasárnap, azt felteszem. Nehezen telik az idő :cry:

Kép
bettó
 
 


Ja amúgy nekem is fáj a fejem, vagy két napja, persze napközben alig, csak amikor már aludni szeretnék :twisted:

Kép
bettó
 
 


Ne égj Bettó! Semmi gond!

Képzeljétek, eladtuk a Vaterán a porcelán étkészletünket. 42.000 Ft-ért! Tök jó. Most nagyon jól jön ez a kis pénz! Egyébként Zsolnay étkészlet, 25 db-os! Örököltük. Apu kérdezte, hogy nem lett volna érdemes megtartani. Hááát, dísznek sok helyet foglal, enni belőle?! Ki eszik manapság 42.000 Ft-os étkészletből? Aki megteheti, meg nem sajnálja.

Bettó! Nekem reggel, délben, este mindig fáj a fejcim. Hüpp-hüpp. És még mindig nem főztem semmit. Mit csináljak? Arra gondoltam, hogy gyúrok tésztát, és sütök pizzát. Van hozzá minden. Tudtok valami jó pizzatésztareceptet?

jutiboszi
 
 



Juti!
Szép bizony a kis nevecskéd!
Tök jó, hogy el tudtátok adni. Gézuék is örököltek eg ycsomó ilyen dolgot, de ők inkább becsomagolják és elteszik a padlásra. :evil: Próbáltam hatni rá, de hiába. Ő tudja.
Sajna én pizzareceptet nem tok :oops: :cry:
Rendelni szoktunk néha-néha :) csak akkor, hogyha az isemrősünk dolgozik, mert nem olcsó mulatság, és legalább ő jól megpakolja.
Hátha hamar elmúlna ez a rossz front. Nem lenne semmi bajunk.
Úgy érzem most Kincső fordulni próbál, de elég lassan megy neki. Lehet, hogy mostmár kisebb neki a hely és lassabban fog forgolódni, vagy csak két mozdulat között alszik egyet? :D

Kép
bettó
 
 


Juti! Azért kérdeztem a hófehérkét mert fiatok lesz és szerintem hófehérke lányos. :wink: , bár nagyon aranyos és sajnálom, hogy le kell mosni. :cry:

Betti! Tényleg milyen érdekes, hogy nekem időjárás változásra és én úgy tapasztalom, hogyha hideg jön akkor aktívabbak.

Szegények, sajnállak benneteket a fejfájás miatt.
Képzeljétek én már elkezdtem kimosni a babruhákat amiket kaptam, és kiderült, hogy rengeteg kiscsaj cucc van. :lol:
Még szinte át sem látom annyi mindent kaptam már. Elkezdtem írni egy listát és az alapján fogom eldönteni, hogy mit kell venni.

Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Ja azért írtam, csak a a kislány ruhákat mert a sógornőimnek fiai vannak és abban biztos voltam hogy fiú rucik lesznek, de azokat még át sem válogattam. Úgy döntöttem, hogy 50-62- ig rendbe teszem a kisruhákat.
A hónap közepére kész lesznek a kiságyak is mert azokat is kaptuk, de egy kis renoválás rájuk fér. A párom most azzal fog foglalatoskodni mikor itthon lesz. :lol:

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Adri!
De jó nektek is. Én is úgy nézegetném már!!!! :cry:
Azt beszéltük tesómmal, hogy vasárnap a baba-expón hogyha lesz olcsó jó ruci lehet venni egy-két dolgot, mert azért olyan sok tőle nem maradt meg. Képzeljétek el egy teljes sportcsarnok lesz tele sok szép ruhácskával, meg minden hasznos dologgal. :D
Annyira jó, hogy tesóm már tapasztalt, annyira bénának érzem magam a témaban. Mikor mit kell majd ráadni, milyen bady a praktikus, stb. De azért tök izgi :wink:

Kép
bettó
 
 


Kezd múlni a fejfájás. Hurrá!

Ja, egyébként amikor festettem még nem voltam terhes, és nem is gondoltam, hogy hamarosan az leszek, csak gyakorlásnak kezdtem el festeni. De amúgy is leszedem, mert Micimackó lesz a falon, és nem akarom keverni a dolgokat. Meg a Micimackó.....óriás kedvenc. Remélem a csöppség is szeretni fogja majd. Bár biztos.

jutiboszi
 
 


Én az apróban nézegettem a kiságyakat. Hét vége fele felhívunk egy párat, hátha szerencsénk lesz.
Kincső biztos jobban elhelyezkedett, mert most meg rugdos rendesen, egyszerre megint kézzel, lábbal :D

Kép
bettó
 
 


Biztosan szeretni fogja. Tesóméknál Alíz még beszélni is alig tudott, de ami minden órában tbbször is elhangzott: trrrrrrrrr (ez a tigris volt a Micimackóból) :lol:

Kép
bettó
 
 


És persze akkor volt a legmurisabb, amikor hami közen emlegette őt. Érdekesen nézett ki körülötte ilyenkor minden :lol:

Kép
bettó
 
 


Nekem szerencsém van az egész terhességgel kapcsolatban. Jobbkor nem is tervezhettük volna. A barátnőim mind előttem szültek, regeteg tapasztalatot,meg ruhát kapok tőlük, az unokatesóm is szépen kinövi a ruháit, tőle is kapok mindenfélét, .....ja, és a barátnőm állandóan elcipelt vásárolni, szóval megtanultam bőven, hogy mikor mit kell venni.

Amikor először mentünk vásárolni, simán megvettem volna az újszülött babára a 68-as méretet, mert nekem az is elég kicsinek tűnt. Aztán azóta láttam 50-nél is kisebb méretet. Hát, egy falatka. Most hogy voltam a barátnőmnél, és láttam az 1 hetes bébijét, hááát, nagyon kis picurka. Olyan kis törékenynek látszik. Megsimogattam a hátát, de alig mertem hozzáérni. Biztos más lesz a sajátommal, de olyan furcsa volt. De nagyon jó volt ám. Kis tündérfalatka, gyönyörűcske.

jutiboszi
 
 


trrrrrrr. Ez tetszik.
:lol:

Vicces dolgokat tudnak művelni ezek a bébik. A sógornőm kisfia is alkotott rendesen. Már nem nagyon emlékszem, de jókat nevettünk vele együtt. Most már nagyfiú, 4 lesz májusban, és nagyon-nagyon rossz. Persze ahogy a 4 évesek. Eleven. De inkább ilyen legyen, mint hogy üljön a sarokba, meg ne szóljon senkihez, nem igaz?

jutiboszi
 
 


Nálunk csak tesóm tudott mutatni egy-két dolgot, uncsitesókkal sajna nem olyan a kapcsolat, mint kellene. Vagyis nem mindegyikkel, ezért tőlük sok dologra nem számítok.
Viszont tesómnál jobb anyukát életemben nem láttam, így az ő segítsége bőven elég lesz.
Mi nyáron voltunk egy pirinyó fickót megnézni. Én sem mertem nagyon simizni. Kitti viszont dumált hozzá egyből. Ő is azt mondta, hogy a sajáttal teljesen más lesz.
MIKOR LESZ MÁR FEBRUÁR????!!!!! :roll:

Kép
bettó
 
 


Tegnap azt mondta Géza, hogy Kincső elen rosszaság lesz :lol: Éppen azért is mert nem engedi, hogy befordulós gyerkőc legyen. Bár nálunk ez a veszély nem áll fenn, egyikőnk sem komplett néha, van mit örökölnie tőlünk. :lol:
Gondolo, van dumája is a kissrácnak. Alízt szinte mindig diktafonnal követném. Minden mondata olyan édes :lol:

Kép
bettó
 
 


AZTI, AZTI, Azti.......

Csajok!!!!

Akkorát nőtt az utóbbi időben a méhem is, eddig nem is vettem észre. Most lemértem, ahogy ülök, 10 centire a köldököm fölött érzem a kis lábát rugdosni. Jééééééé, én még ott tartottam, hogy a köldökömnél van a méhem teteje. A mindenit! Az Uh-n azt mondták, hogy 700g a súlya. Milyen nagy már.

jutiboszi
 
 


tényleg, most én is odatettem a kezem ahol érezni szoktam a rugdosást. Nem semmi. :)
Juti gondolj csak bele, most jön még a nagy növekedés :wink:

Kép
bettó
 
 


ja, nagy dumás a kissrác. Neki a szülei hallássérültek, de ő teljesen egészséges. Már asszem 2 éves korától bölcsibe jár, hogy tanuljon beszélni. Hamar elkezdett ám karattyolni, és ami nagyon érdekes, hogy a szüleivel a jelbeszédet is megtanulta. Ugyanúgy, ahogy tőlünk a rendes beszédet, Most már teljesen el tud csevegni az anyjával apjával is jelbeszéddel. Nagy koponya ez a kiscsákó!

jutiboszi
 
 


Nem semmi. Ügyesek ezek a kis gyerkőcök. Annyira okosak, hogy azt mi el sem tudjuk képzelni. Mindenre nyitottak és olyan dolgokat jegyeznek meg, amikre még mi sem emlékszünk.

Kép
bettó
 
 


Hát ja, beindultak a babócák. Nekem már ez is fura. Mert még sosem volt ekkora hasam. :lol:

Mi lesz később?! Olyan jó érzés, hogy pár hete már teljesen látszik a pocim, nem tudom eltitkolni sem, és mindenki olyan kedves velem. Az orvosnál is, a boltban is. Nagyon jó érzés.

jutiboszi
 
 


Nekem van egy olyan gyanúm, hogy ez a bébi kinyújtotta a lábát. Mert az UH-n láttuk, hogy össze van húzva, de most tuti kinyújtotta, és a kis lábfejével rugdossa a köldököm felett 10 centire. Eddig a köldököm mellett éreztem közvetlenül. De érdekes! Hozzatok gyorsan egy UH készüléket!!!!!!!

jutiboszi
 
 


Igen ez tényleg jó dolog. Egy a baj. Miért csak ilyenkor kedvesek az emeberek? Én mindnkivel kedves avgyok a tékában, még akkor is hogyha nem állapotos.
Téli kabáttal mi újság? Én még a régibe beleférek kb. 1 hétig :lol:

Kép
bettó
 
 


:lol: Akkor neked úgy fekszik ahogy kell? Jó neked. Kincső nagyon nem akar változtatni :( Este mindig érzem, amikor már lefekszem, hogy a lábikóit nyújtogatja és ornáztatja, mert napoközben kevés helye van neki. De akkor miért nem fordul meg?

Kép
bettó
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?