Új privát üzeneted érkezett!

Rugik, bodyk, overál, kistakaró, cumi, babakocsi, hordozóka, egy kedvenc játék. Pelenka, popsitörlő, krém.
Hát én körülbelül ennyit vinnék! Nálunk a tuti biztos amit viszünk, a kistakarója, és a konyi, meg a cumik!
Segítettem?
Vendég
 


nagbri, nem is tudtam eddig, h te is vagy az anyatanyán :D

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


igen. Az overálra nem gondoltam, de tényleg kell, mert havat mondanak. Babakocsit nem visszük, mert az akkora, h más nem is férne be, meg úgysem sétálunk. A hordozó ott lesz, hosz abban visszük. Nincs pelenkázó táskám, pedig most jól jönne, amikor a kórhiba kell majd menni a vizsgálatokra, ne kelljen 20féle csomagot cipelni a gyerkőc mellett.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 

 
 

Hűha, ezer éve nem jártam azon az oldalon. Hogy kerültél oda? Na mindjárt meg is nézem. :D
Vendég
 


Megfigyeltem, h kaja után ha elalszik, akkor van egy szakasz, amikor viszonylag kis mocorgásokkal elvan, ez max 1 óra. És kezdődik a feszengés, nyögés majd sírás. Most is ez van, az előző etetésnél is ez volt. Annyira felgázosodik 1 óra alatt, h elkezd tőle szenvedni. Az előzőnél már annyira kétségbeesetten sírt ( lassan, vontatottan, hatalmas könnyekkel és keservesen). Erre nem hiszem, h van bármi megoldás. Kijön neki a puki, csak nehezen, és kakinál kezd nagyon sírni, pedig nem kemény, sőt. Olyan, mintha vmi fájna neki a kinyomásnál.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


én aktívkodom ott. 8) van 2 topicom (az egyik a korababás), amit tegnap csináltam), de faleveléknél is vagyogatok.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ezt mindenképp mond el a dokinak. Biztosan lesz rá valami ötlete. Most elmegyek vacsizni, de utána leszek.
Vendég
 


ok. Nekünk meg hamarosan fürdetés és evés. de még én is jövök. lesz üvegtigris 2. Így lent maradok Bercivel és nézem, ha meg alszik, akkor alszom itt a kanapén.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Na én félig-meddig vagyok! Közben nálunk is fürdés, stb. Holnap egész nap nem leszünk! Gondolok majd rátok!
Lesz neted itt is? Mert akkor majd tudsz írni mi újság Bercikével!
Megnéztelek! :D Nagyon szimpi vagy!
Jó Üvegtigris nézést, de remélem tudsz aludni!
Vendég
 


8)
Otthon anyuméknál van net. Remélem időm is lesz majd. De legkésőbb szerda-csütörtökön írok.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Rendben, és nagyon drukkolunk, hogy megoldódjanak ezek a gondok.
Vendég
 


megpróbálom lefektetni Bercit és én is aludni megyek. Jó lenne vmennyit, h holnap értelmesen tudjak a dokikkal beszélni ( már ha lehet). Ja és Borsikával :D (majd rádcsörgök!)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn: férjed is jön veletek?
Vendég
 


Szép álmokat, aludjatok jól! (a körülményekhez képest)
Vendég
 


Jóhogy :shock: mé'? A hétre vette ki az apanapjait. (gyerkőc elkezdet fészkelődni, csak ert leírtam, h leteszem, vagyh talán alszom :? )

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Csak úgy kérdeztem, nem volt semmi oka! Ne haragudj, nem akartalak véletlenül se megbántani! Nekem nem volt teljesen egyértelmű, de biztos dinnye vagyok ma egy kicsit! :D
Vendég
 


Semmi gond. :)
Most etettem meg. Eddig 1 órát sikerült aludnom. Remélem még tudok párat. Leraktam, de egyből fészkeldni kezdett. Most is, meg nyög és hangoskodik. Persze ha felveszem kussol. Hatalmasak a szemei. Pedig a kaján jól bealudt. Most meg ha nincs bent a dugó, akkor megy a tiltakozás. és úgy szívja, minhta 2 éve nem kapott volna pl enni :? Ahelyett, h aludna. :evil:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


ennn-mostmar sikerul aludnod vegre egy kicsit? :roll:

Atticy se nagyon aludt a tegnap,napkozben. :roll:


KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Ennn! Nagyon sajnállak, tudom milyen szörnyű tud lenni a kialvatlanság. Elvileg 3 hónapos koruk után megnyugszanak egy picit. Ádám mióta elkezdett jönni a foga (2 hónapja) megint szórakoztat minket éjszaka, nálunk is van, hogy óránként kelni kell hozzá. :roll: Remélem nálatok nem így lesz, ha ezt az időszakot sikerül átvészelnetek.

Timci! Biztos miattunk nem aludt Atticy, mert tényleg elég hangosak voltunk. :oops: Mindjárt válaszolok a prividre, csak közbe kaját főzök. :)

Kép
Kép
mandula82
 
 


mandula-dehogy voltatok hangosak.Szerintem erezte rajtam,h.izgatott vagyok.Hisz nagyon vartalak benneteket! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!


Ma sétáltunk egy nagyot utánna még kint az udvaron alukált egy nagyot a lányzonk!Addig még meg is birtam főzni meg még ki is takarítottam gyorsan!
Apa még holnap is megy meg csütörtökön meg szombaton utánna már nem lesz 24 óra csak decemberben hála! :oops: :o

Mandula :Ádi baba is már jó nagy!

Noémi,MAnófalvi?Elvagytok veszve!


Nagbri: tetszik az a kép ahol Dani a kosárban fürdik Apának is tetszett a két fiú nagyon!
Ő már mondta,hogy jó volna a következő fiú volna ha lesz!

Enn: ti nem is gondolkodtok még egyen?

Kép
mogyoland
 
 


Kedves Édesanyák, Édesapák!

A www.pszichologia.multiply.com oldalon letölthető kincseket találtok. Klasszikus zenék "babafülre" átdolgozva, melyek mellett a (leendő) szülők is ellazulhatnak, kellemesen tölthetik az időt 14. Baby Einstein zenealbum, Babazene 1-4 és még sok más. Majd lesz gyerekzene magyarul és angolul is.

Letölthetők készésgfejelsztők, játékok, kifestők is - a feltöltés folyamatos.

Már van néhány rajzfilm (Thomas, a gőzmozdony angolul, magyarul), és lesz oktatóprogram is!

Felnőttek részére könyvek.

A www.pszichologia.mlap.hu oldalon pedig lehetőség van tanácsadás kérésre. A levelekre szakképzett pszichológus válaszol. Ajánlom olyan személyek részére, akiknek egy kis bátorításra, problémáinak megoldásában segítségre lenne szüksége, de személyesen felkeresni egy szakembert valamilyen okból mégsem szeretne.

üdvözlettel, Nisreen
nisreen
 
 


Sziasztok Lányok!

Gyorsan jelentkezem, mert mindig levág ez a lökött oldal, mikor nagy néha sikerül ideülnöm. Nem is tudtalak Benneteket visszaolvasni, csak a 41. oldalon járok. Ha valami fontosról lemaradtam, akkor bocsi!

Kérdés: Szerintetek, mikor lehet már kenguruba tenni a Kicsit?

Remélem Mindenki jól van!

Puszi!
Noémi

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ti megnéztétek a Nisreen által javasolt oldalt? Vélemény?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Szia Noémi!

Pont ma gondoltam rátok is!
Hát nem tudom de nekem van és már nemsokára használni akarom!
Sokan ez a hordózókendőt használnak de nekem 3 kengurum van és nem veszek kendőt!



Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Na nekünk Bencénél kengurunk volt, Brevi, ajándékba kaptuk! Egy vállas! :twisted: Azzal vitetném benne a gyereket, aki kitalálta! Amúgy gyerkőcnek marha kényelmes.
Most vettünk kendőt! Szerintem ettől jobb nincs is! Dani imádja, és jókat alszik benne! Mindkét kezem szabad, és szuperul tartja a babát!
Én mindenkinek csak ajánlani tudom!
Ja, és kenguruba tétel, egy hónapos kortól már tök nyugodtan. Mi már előbb is használtuk!
Vendég
 


Noémi! Én belenéztem az oldalba, szerintem nem lehet rossz, de majd holnap az asztalin jobban után nézek.
Bencének tutira be fog jönni, Thomas, a gőzmozdony a kedvence!
Láttam visszajelöltél iwiw-en! Párodnak beugrott ki a férjem?
Vendég
 


noemi-en azt olvastam,h.min.4 honapos kortol.De en mar tettem bele ot 3 honaposan is,persze nem sok ideig.Mostmar nem tudom beletenni,mert nagyon faj a hatam.Szerintem ez az epiduralis ineiotol van.Hisz sose fajt nekem ennyire a hatam. :evil: Reggelente alig birok folkelni. :cry: Egyik nap a kenguruba vittem,azt alig vartam hazajojek,mert total kesz volt a hatam tolle... :(

KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


noemi-en azt olvastam,h.min.4 honapos kortol.De en mar tettem bele ot 3 honaposan is,persze nem sok ideig.Mostmar nem tudom beletenni,mert nagyon faj a hatam.Szerintem ez az epiduralis ineiotol van.Hisz sose fajt nekem ennyire a hatam. :evil: Reggelente alig birok folkelni. :cry: Egyik nap a kenguruba vittem,azt alig vartam hazajojek,mert total kesz volt a hatam tolle... :(

KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike! Attól fájhatott a hátad, mert cipelted a kenguruban az aránylag nagy súlyt, és nem volt jó a tehereloszlás a gerincednek!
A kendővel sose jártam még így! A kenguruval anno sokszor!
És 1 hónapos kortól tuti lehet benne vinni a babákat, a kendőben pedig már újszülött kórtól is!
Ha ilyen problémáid vannak, nem kéne vele elmenni a dokihoz, és megkérdezni mi a teendő! Mert a babócák ahogy nőnek, egyre nehezebbek, mi meg csak cipeljük őket! :D
Vendég
 


Megneztem az oldalt,de nem tudok altatodalt letolteni... :roll:

KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


nagbri-nekem most is faj a hatam,marmint a gerincem.Ott abba a pontba a legjobban,ahova a szurit kaptam... :cry: Es onnan sugarzik fol.Sokszor meg a labaim is meg a ket kezem,reggel mikor folkelek,nagyon fajnak.Tudom,h.a nagy suj miadt,de nem kellene ennek ennyire fajnia.Sose fajt semmim.Most meg 26 evesen,olyan vagyok neha,mint egy nyomorek... :evil: Odahaza elmegyek,mert itt nincs meg Taj kartyam es nem fogok ezreket itt dokinak adni.Koszi,h.aggodsz ertem,igazan jolesik. :wink:
Remelem nincs semmi komoj bajom.De tuti,h.ez a szuri az oka.




KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike! Megértelek, hogy így nem mész el itt! És egyébként lesz TAJ kártyád?
Remélem tényleg semmi komoly bajod.
Ja , a férjem megnézi, hogy lehet letölteni! Okés?
Vendég
 


Nem megy nekem annyira a net,h.le birjam tolteni.Majd odahaza letoltom,azt kiirom Cd-re.Aranyos vagy,koszi.Elob regizni kell arra az oldalra es ugy tudsz csak letolteni. :wink:
Igen lesz Taj kartyam.De majd csak jovore,mikor en is magyar allampolgar leszek. :wink:


KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Hű, ez ilyen lassan megy? Egyébként ti házasok vagytok? Vagy ez tulajdonképpen hogy működik? Csak érdeklődöm, mert kíváncsi vagyok!
Vendég
 


Igen,nagyon lassan. :wink: Irtam pu-t.En bolond meg mindig fonnt vagyok,kozbe a kisfiam mar 9 tol alszik.Pedig nagyon faradt vagyok am...S megis,mindig kinozom magam. :shock: Na jol van.Elteszem magam holnapra!Szep almokat csajok!

KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Senki sehol??? :shock: :roll:

KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


De én voltam eddig, de muszáj mennem pakolni! várom a mosógépszerelőt! Baj van a géppel, mindig a legrosszabbkor! Pü-t megkaptam, majd írok!
Vendég
 


Sziasztok!

Noémi! Mi nem használtunk kengurut, így nem nagyon tudok nyilatkozni. :oops: Az oldalról én sem tudok sajnos semmit letölteni. Mi újság Bálinttal?

Mogyo! Elég nagy fiú, mindjárt eléri a 8500 grammot. Bár tudok nála jóval nagyobb babát, aki ráadásul kislány. Csak 1 óra van Ádám és Réka között, a kiscsaj most 10 és 1/2 kg (szül.súlya:4250 gramm)! :shock: Tennél fel pár képet Ági babáról? Nagyon kíváncsi vagyok mennyit változott! Milyen nyugodt lánykád van! Egy kicsit irigyellek! :wink: Ádám jó, ha 1 órát alszik egész nap. :roll:

Már megint szörnyű idő van! :evil:

Egy kérdés: a pneumococcus ellenit beadattad annó Bencének Nagbrii? Dani hogy halad a fejlődésben? Nyugodt az éjszakátok? Bocs a sok kérdésért! :oops:

Timci! Válaszoltam! :wink:

Kép
Kép
mandula82
 
 


Mandula: Nem adattam be semmit a meningitis ellenin kívűl, ami pluszban van a kötelezőkön. Úgy gondolom most sem teszek másképpen. A dokim egy idősebb orvos, de nagyon alapos, jól felkészült. Szerinte az immunrendszer attól erősödik, válik ellenállóvá, ha kap bizonyos bacikat, vírusokat, és védekezik ellenük. Én egyetértek vele, ez az igazság. Mindent nem szabad már előre kivédeni. Így gondolom a bárányhimlő elleni oltást is! Biztos nem adatom be!
Dani jól fejlődik! Már nyúl dolgokért, nézegeti az öklét, tömi a szájába, és gagyog. Cuki baba! Elég nyugodt is, a hasikája kínozza meg néha!
Már kap kajcsikat, tejpép, alma. Szerintem üti a hat kilót, de majd 19-én kiderül, a 4 hós oltáson.
Az én férjem le tudott tölteni! :wink:
Ádám már kész nagyfiú! Ha levizsgáztam, összehozhatnánk egy talit a főtéren, a többiekkel együtt. Már ha benne vagy/vagytok!
Vendég
 


Nagbri! Köszi az infót! Persze! Benne vagyok a taliban! Mikor vizsgázol? Mit tanulsz? Most hétvégén én is suliban leszek, látszerész suliba járok Pestre. Dani nagyon szépen felődik! :D

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sziasztok! :D

Noémi!
Mi volt a csípőszűrésen? Gondoltam ám Rátok!
Hnap is drukkolunk Nektek, hogy jól viselje Pici Bálint az első szurit! :)

ENN! Jelentkezz, ha tudsz! Mizujs? Mit mondott az orvos? Hogy viselte Bercike az utazást?

Mogyo! Te kérdezted az Activatort? Ez egy Flp-termék, a legtisztább, szűrt aloe vera. Nagyon jó görcsoldó, fájdalomcsillapító a sok egyéb jótékony hatása mellett. Én rengeteg mindenre használom már évek óta.

Nagbri! Majd megnézem neten ezt a textilpelust! Bár nagyon elégedett vok a Huggies pelussal, sosem ereszt át, nem allergiás rá Patrik, és igaz dupla akkora, mint a többi pelenka, de kényelmes. :)

Ma a déli sétánkon majdnem megfagytam! Ideje lesz elővenni a sapit, kesztyűt! Persze Patust egyáltalán nem zavarta, neki jó meleg volt az overallban. :D
Ti rugit adtok otthon a babócákra, vagy nacit(kertészt/simát, pulcsival)? Rájöttem, hogy nálunk a lábfej nélküli tipegő jobb, a lábfejesekben mindig összegombócolja a lábait a fenekénél, aztán üvölt mert beszorul. :shock: Gyagya kis manóm van! De imááádom! :lol:
Hétvégén itthon volt Apa, volt nagy öröm! :lol:
Teszek fel pár fotót... (DE TI IS TEGYETEK MÁR FEL KÉPEKET LÉCCCCI!!!!!)

Kép Apuval tv-t néztünk...

Kép aztán boxoltunk...

Kép Végül Apa összenyomorgatott... ;-)

Kép Végül így pihentem ki a nagy hajtást. :)))

Kép
honey78
 
 


Honey: Ugyanilyen rugink van nekünk is, mint amiben pihen Patrik! :D
Én jobb szeretem a rugit! A lábfejénél egy kis szalaggal megkötöm, és akkor nem tudja kihúzni a lábacsáját és nincs mérgelődés!
Patrik gyönyörű! Örülök én is, hogy itthon volt az apukája, mert biztos nagyon jót tett mindannyiótoknak!

Mandula: Jogsi!!!
Így nézzük az új mosógépet!
Kép
Apa megeteti velem a lábam!
Kép
Vendég
 


Közben beugrott még pár kérdés, amit az előbb elfelejtettem! :wink:

A BCG-oltás helye milyen/volt a Manóitoknál? Patriknak pont 4hetesen jött elő és egyre rondább. Nagy vörös, kemény pukli. :shock: Úgy sajnálom szegényt, biztos fáj neki öltöztetésnél, bár igyekszem nagyon vigyázni rá! Mennyi idő alatt múlik ez el :?:

Más! Vidámabb téma! :lol: Gondolkodtok már azon, hogy mit hozzon a Télapó/Jézuska a Babáknak, ill.az Apukáknak, stb? Szerintetek egy 2,5hónapos Törpének mi lenne jó ajándék?
Van vmelyikőtöknek olyan körforgója, ami távirányítós, vetít, stb? Szereti a Picúr? Patrik odavan a zenés forgójáért, de ha nem vok elég gyors és véletlen lejár, akkor van ám ordítás (ami nálunk ugye nem épp egércincogás, nagybácsi szerint operaénekes lesz belőle :oops: ). Nézegettem még rakás, színes, zörgős játékot, de nem tudom mi a jó? Tapasztalat :?:
Ki hogy készül az ünnepekre? Én nagyon várom, addigra végre itthon lesz Apa, na meg ez lesz az első ünnep hármasban! SZupeeeer! :D :lol:

Kép
honey78
 
 


Nagbri!

Gyönyörűek a fiaid! (még mindig!)
jaj, mikor vtunk mi ilyen hajlékonyak? :oops: Már nem is leszünk asszem! :lol:

Sztem is jobb a rugi, bár tény, hogy klassz kis nacikat lehet kapni. Van aki csak azt ad rá, de nem hinném, hogy otthon feküdni túl kényelmes lenne. A kertésznaci azért jobb, mert nem nyomja a pocit.
honey78
 
 


Honey: Nekünk csak érezni lehet a helyét, de látni nem! Bencénél látszott, de nem volt vészes!
Karácsony: Hát nálunk a nagy már ugye kap társasjátékot, meg valószínűleg vmit a Thomas, a gőzmozdony játékból, mert az a kedvence. Meg kap egy távirányítós autót, meg vmi fürdőszobába valót. Persze mindegyiket mástól!
Dani babakocsira szerelhető csörgő, zörgő, zenélő, csipogó játékot kap, amit persze máshová is lehet rögzíteni. Ez a dédiktől lesz. Tőlünka Tanuló kutyust kapja, ami 6 hónapos kortól ajánlott! Meg kap még kádba való fürdetőszéket, hogy pancsizhassanak nyugodtan együtt. Hát ennyi! Az a kutyus énekel, mondókát mond, számokat tanítja, (később lesz jó), meg a színeket. A neten meg lehet nézni, hogy mit tud! Kell a cím?
Hát ennyi! Most jó előre kitaláltuk! Családi kupaktanács volt! A drágábbakat közösen kapják több családtól. Nálunk ez bevált! Inkább kevesebb, de minőségileg jobb. Marha drágák egyébként a jó játékok. A gagyinak meg nem vagyok híve, mert gyorsan tönkremegy, és még sérülést is okoz.
Zenélő körforgó nálunk üvegfestékből van, Dani imádja!
Na, jó hosszú lettem!
Vendég
 


Nem is vtál hosszú! :D

Az a kutyus a Fisher Price-os? Az tök jó! Nézted már az arzuhanas oldalt? Ott olcsóbbak a FP játékok. Nekem is ezek jöttek be, csak olyan nehéz választani! :oops:

Kép
honey78
 
 


Sziasztok!

BCG: csak egy kis piros folt van, de eddig nem fakadt ki, szerintem már nem is fog..

nagbri: hát akkor Sárika is jó súlyban van, a múlt héten volt 5880 gramm, azóta már tuti elértük a 6 kilót... (3300 grammal született...) Mondjuk engem ezek a súlydolgok annyira nem izgatnak,ha a baba kiegyensúlyozott és szépen fejlődik, akkor nem érdekel, hogy egy kicsit eltér az átlagtól...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Szia Falevél!

Akkor csak mi vunk ilyen szerencsétlenek? :shock: Patié nagyon csúnya! :cry:

Sárika hatalmasat nőtt! Ő szopizik, vagy tápit is kap? Amúgy ez a súly tényleg semmit nem jelent, azt úgyis kinövik, ami genetikailag bennük van, az meg tök mindegy, hogy mikorra!

Nálatok mit hoz a Télapó és a Jézuska? :lol:

Kép
honey78
 
 


Honey: Igen, az a kutyus! Nem néztem, de nekem szerencsém van, feléért fogom tudni megvenni!
Amúgy a babakocsi játék is fp! Az is nagyon jó!

Falevél: Tényleg Sárika is nagyon jó súlyban van! De tényleg nem ez a lényeg!
Bence sokkal kisebb volt, mégis makk egészséges!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?