Új privát üzeneted érkezett!

Csucsu!
Tudom elcsépelt és sokat nem segít-de nagyon sajnálom... :cry: :cry: Tudom mit érzel.. :cry: :cry:
Sírd ki magadat,ha tudod-talán az jót tesz...Sirasd el nyugodtan-nem kell erősnek lenned-nyugodtan merj pár napig gyenge lenni..
Aztán próbálj meg erőt meríteni a gyönyörű kislányodból!Neki nagyon-nagy szüksége van rád!!
littike
 
 


Csucsu

Nagyon sajnálom, tudom, mit érezhetsz most. :cry: :cry: :cry:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Drága Csucsu! :cry:

Nagyon sajnálom! Nem is tudok mit írni! :cry:
Vendég
 

 
 

Csucsu: őszintén sajnálom... nem is tudok én sem mi mást írni

Kép
németh
 
 


Csucsu!

Miattad jöttem ilyen korán...
Nagyon-nagyon sajnálom! :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Sziasztok! Köszönöm, hogy együtt éreztek velem. Nem tudom ez miért van de nem tudtam sírni. A férjem annál inkább. Én sem értem ezt de biztos megvan az oka. Igaz én már kisirtam magam mikor a doki akinél szerdán voltunk közölte életképtelen a magzat. Persze Uh-nélkül.
A magándoki is ki volt akadva, hogy mondhat ilyet valaki pláne igy.
A magándoki előtt viszont le a kalappal mert nagyon megnyugtatóan viselkedett. Megfogta a kezem és mondta legközelebb sikerül. Persze nem minden jön be de olyan megnyugtató volt.
Talán a Jézuska majd hoz nekünk egy babót :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu... annyira sajnálom! :cry:

De jó, h nem adod fel, és hozza a Jézuska azt a babát. :wink:


Gröni, nem kötözködés, de a hő sem tuti. A másik topicon van vki, akinek hónapokon át a görbéje szerint volt PÉ-e, de nem volt.
Az UH-on egyértelműen kiderült. Szóval a hő is lehet becsapós.

Ebben a játékban nincs tuti biztos módszer semmire...

Kép
zmimi
 
 


Csucsu! Nagyon sajnálom, idáig szorítottam nektek!Tényleg nem lehet ilyenkor mit írni!És remélem nálad sem kell tisztítást csinálni és már a köv ciklusban ti is tudtok próbálkozni! :cry:

Sok puszi neketek!
ritt
 
 


Csucsu!
Nagyon nagyon sajnálom ami történt!!! Fel a fejjel... szívből kívánom, hogy a fa alá egy két csíkos teszt kerüljön!!!!

d.dodó
 
 


Sziasztok Lányok!

Elég rég voltam...
Csucsu:Megdöbbenten olvastam mi történt !Nagyon sajnálom,tényleg!!!!Lehet hogy a betegség megviselte a szervezetedet?Az éppen nem jött jókor :cry:
Ne búsulj,persze hogy hoz a Jézuska babót :wink:

Kép
lyndee
 
 


sziasztok.

csucsu :cry: sajnalom,remelem megoldja a szervezeted es nem kell menned mutetre.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!
Csucsu: remélem nem kell menned sehova és karácsonyra tényleg megkapod a legnagyobb és legszebb ajándékot a Jézuskától!

Tőletek is megkérdezem:
Az ivillage.com-on vezetem a hőgörbémet és 26.-ára betett egy öklöt (rule of thumb), nem tudjátok, hogy ez mit jelent? Ma már nincs ott.

kinga

Kép
németh
 
 


Mimi!

Mindenegyes hozzzászólásomban ott van, hogy nem tuti, nem 100% stb! Az is ott van, hogy az a biztos, ha már ott a baba és az uh! Persze ha az lh egyértelműen pozitív, vannak testi jelek és pár nap múlva felmegy a hő, akkor valószínű, hogy volt pé! De nem szabad csak az lh-ra támaszkodni! Nagyon sokunknknak nem jött be, nemcsak saját tapasztalatból írok, hanem sok-sok lány tapasztalatából! Nekem is volt már olyan hónapom, hogy volt pé, de nem ment fel a hő. Vagy felment a hőm, de uh szerint nem pé-m, hanem cisztám volt! De ezeket azért nem írom, mert ez az én tapasztalatom és én tök egyedi eset vagyok sokmindenben! De akkor, mikor már a sokadik hozzászólás is arról szól, hogy stimuzzák, uh-on látszik a pé, de az lh nega, akkor vagyok úgy, hogy nem ér szinte semmit!

Csucsu!

Örülök, hogy jobban vagy! Bújjatok kicsit össze pároddal és vigasztaljátok egymást! Együtt sokkal könnyebb! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
uvme
 
 


Hogy vagy Csucsu? Remélem már jobban, fel a fejjel.

Vmiért ezek a szeptemberben megfogant bébik, nem akartak velünk maradni! :cry:
ritt
 
 


Ritt, Grönland: Köszönöm jól vagyok. Az érdekes, hogy nem törtem össze. A párommal nagyon szomorúak vagyunk persze de úgy érzem hamarosan sikerül. Nem tudom ez mitől van de tényleg érzem, hogy sikerülni fog.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: tök jó hogy ezt így érzed/gondolod! Sikerülni fog!!!
Puszi
Kinga

Kép
németh
 
 


Persze hogy fog én is talán ezért tudtam könnyebben feldolgozni, mert ez járt a fejemben. Örülök, hogy te is így állsz hozzá és jövőnyár végén, ősz elején együtt fogunk babázni meglátod! :wink:

Érdekes tegnap a temetőben gyertyát akartam gyújtani az anygalkánkért, de sajna nem maradt több, deúgyis megyünk még, akkor fogok.
ritt
 
 


Ritt : Mi is gyujtottunk ma a temetőben a kicsinek is egy gyertyát.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok Lányok!

Elég szomcsi a hangulat most erre felé,biztos a gólyák fáznak és azért nem hoznak nekünk babókat :cry:
Nekem is már csak pár napom van a mensiig de szerintem ez a hónap sem sikerült,mert ma délelőtt fájt egy picit a pocim mintha meg akarna jönni :cry:
Kicsit én is el vagyok keseredve,csak bizakodon hogy piri nem jön.

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 48000_.png

A hőm sem túl biztató,nem értem miért nem mozdul semerre.
Ti mit mondotok?



Kép
lyndee
 
 


Szia Lyndee!

Mi nagyjából azonos időben járunk, és nekem is fájdogál a hasam, olyan, mintha meg akarna jönni...
De tudom, hogy nem fog!!! :wink:
:lol:
Mert ma reggel, pozitívat teszteltem!!! :lol: :lol: :lol:
Csak halkan mondom, de igaz!!

A hőddel kapcsolatban nem tudok semmit mondani, mert én az enyémet nem szoktam mérni.

Tehát semmi nincs még veszve, bármi lehet, amíg nincs mensi! :wink:
Vendég
 


Én is teszteltem ma reggel de tök negatív lett....
Igaz az enyém 20-as érzékenységű,a tiéd?
Szerinted ha fájdogál a poci attól lehetek még terhes?
Lehet hogy még nekem túl korai volt a teszt,mert mindíg megfogadom,hogy csak akkor tesztelek ha nem jön meg a mensi...
:wink: de sohasem birom ki.

Kép
lyndee
 
 


Szia!

Az enyém 25-ös, a gyógyszertárban vettem. ( És nagyon halványan látszott a második csík. Persze egyértelműen ott volt!)

És szerintem a pocifájás és a terhesség ebben a korai szakaszban együtt jár.
Legalábbis nekem az előzőeknél is ugyanígy volt.

A teszteléssel nekem is mindíg eljár a kezem, hiába tudom, hogy korai, akkor is. :wink:

De most bejött... :lol:
Vendég
 


Ennek nagyon örülök,hogy volt csíkod :D
Én is erre várok már 3 hónapja és persze én az elsőre várok nagyon de nagyon :?
Akkor nekem is ki kellett volna mutatnia a tesztnek reggel,de még halvány sem volt.
Most már csak tényleg a menszire fogok hagyatkozni,addig nem csinálok tesztet. :wink:

Kép
lyndee
 
 


lyndee!

Még semmi sincs veszve, ebből még bármi lehet...
Egyformák sem vagyunk,pl lehet, hogy neked később volt a pé-d.

Drukkolok neked!
Vendég
 


Hát igen...nekem kb a 15-16cn volt pé-m,de inkább az utóbbi.
Várni lehet csak és ez a legnehezebb :?


Kép
lyndee
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk UH-on, és dobog a picink szíve!!!! :D

Olyan boldog vagyok!

25mm-es petezsákban ücsörög, 7mm-es az ülőmagassága!

Képet nem tudott adni, mert a KH-ban voltunk, ügyelt ma a doki, és a gép amivel nézett éppen nem tudott nyomtatni... :roll:

Ez még mindig nagyon pindur, kisebb, mint amire számítottunk, de igyekszem megnyugodni, h minden rendben lesz. Nov. 19-én kell újra mennem.


Lyndee, az terhes-tünet is lehet ám! :wink:

Kép
zmimi
 
 


T. maria! Gratula a pozitívpoz!

Zmimi! Neked meg gratula a picihez!Vigyázz továbbra is magatokra!
ritt
 
 


Hűűűű de csend van....

Már csak 1 napom van és kiderül piri jön e vagy sem.

Kép
lyndee
 
 


Lyndee!

Nagyon drukkolok neked!!! :lol:
Jó lenne együtt babásodni... :wink:
Vendég
 


Csucsu???

Mi van veled???
Vendég
 


Drukkolok én is mindenkinek!!!!
Még holnap reggel sem merek tesztelni :)
t.maria:te érzel valamit? Vannak tüneteid?
Én kajálás után kicsit émelygek,de ezt már éreztem máskor is,meg a héten többször is szédültem.
Csak reménykedem hogy babótól lehet :wink:

Kép
lyndee
 
 


Ezek tipikus terhes tünetek... :wink:
Én nem igazán érzek semmit...
Csak a hasam olyan telt...( Mármint annak érzem.)
Meg a cicim lett görögdinnyényi...
Vendég
 


Jó neked hogy te már tudod... :?
Én is szeretném tudni minnél előbb.Nagyon nem élem bele magam mert ha megjön az nagyon rosszul tud esni.
Meg végül is a teszt sem mutatott ki semmit.

Vajon a többiekkel mi lehet?
Kép
lyndee
 
 


Sziasztok!
T.maria: örülök a csíkodnak!!!
Lyndee: remélem neked is örülhetünk majd!
Én egyébként ugyanúgy vagyok, mint Lyndee, nekem is fájogat a pocim, biztos megint megjön... :(
Zmimi: örülök, hogy rendben vagytok!
Kinga

Kép
németh
 
 


németh:szorítok neked,gondolok rád holnap!
Azt mondja mindenki hogy ne adjam fel mert még a hasfájás
bármit jelenthet.
Az biztos hogy a hőm még ma reggel sem változott.A holnap reggeli hő már sokmindent elárulhat :wink:

Kép
lyndee
 
 


Sziasztok!

A ma reggeli is pozitív. valamivel határozottabban látszik. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kép
:lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Ez tök jóóó t.maria!Tisztán látszik a csík! :D
Nekem piri sehol és a hőm sem esett le reggelre.Ma még nem mertem tesztelni,talán holnap...ha addig nem jön meg!

Kép
lyndee
 
 


Lyndee!

az nagyon jó,ha a hőd nem változik!
Drukkolok!
Vendég
 


ez ugyan az a teszt, csak jobb a kép: Kép
Vendég
 


T. Mária: Már másik topicban gratuláltam de itt is gratulálok ez fantasztikus :)

Zmimi: Tök jó dobog a kis szíve. Hidd el minden a legnagyobb rendben lesz :) Gratulálok :)

Lyndee: Kitartás :) Remélem nem jön meg. Az , hogy fájdogál a hasad jó mert ez is egy tünet. A lányomnál nekem is olyan érzéesem volt, mintha megjönne mindig fájt a hasam de aztán csak nem jött meg. Tudom a várakozás a legrosszabb de türelem babát terem :)

Kép
csucsu05
 
 


Köszönöm Csucsu!Bízom én is amíg piri nincs! :wink:

Te hogy vagy?Mikor lehet újra próbálkozni?
Meglátod előbb leszel babás mint gondolnád! :D

Kép
lyndee
 
 


Lyndee: Remélem igazad lesz :) Nem tudom elvileg a doki azt mondta már lehet próbálkozni. A szervezet mindent megold. De este kell telefonálnom a dokinak a leletem eredményéért. Ha az jó akkor nem kell műteni. Szerinte nem kell de majd este kiderül.

Kép
csucsu05
 
 


Bízom benne hogy minden rendben lesz :lol:
Szerintem a november a tiétek :wink:

Kép
lyndee
 
 


Sziasztok!
Lyndee: köszi a szurkolást, de sajnos, ma megjött... Remélem legalább nektek sikerült.
Azt hiszem egy darabig nem jövök, tudom, hogy türelmesnek kell lenni, de elég rosszul viselem ezt az állandó várakozást utána meg a kudarcot.
Mindenkinek mielőbbi babásodást kívánok, a pocakosoknak meg jó pocaknövesztést!
Sziasztok
Kinga

Kép
németh
 
 


Sziasztok!
Én még új vagyok itt! Nagyon jó látni, hogy ennyire nagy az összetartás közöttetek!
Rólam annyit kell tudni, hogy 23 éves vagyok, 3 hónapja próbálkozunk a párommal, hogy összejöjjön a baba. 33 napos a ciklusom. Holnap kellene megjönnie, ami remélem nem következik be. Ma csináltam egy tesztet, ami sajnos negatív lett, de elszineződtek a mellbimbóim, a buszon hányingerem van, két hete fájdogál a hasam, eddig nem szokott, kicsit megkeményedett a hasam, mások szerint arcra híztam. Segítsetek, hogy negatív teszt ellenére is sikerülhetett megbabásodnom? Vagy az a biztos, amit a teszt mutat?
Előre is köszi a segítséget!
mónika23
 
 


németh:ne keseredj el,sikerülni fog előbb vagy utobb!ha most nem majd legközelebb! :wink:
mónika23: Szia!Én is teszteltem 2 napja és negatív lett,de ma kellett volna megjönnie és még semmi.Nem hiszek a tesznek még egyenlőre,majd ha nem jön meg akkor tesztelj! :wink:

Kép
lyndee
 
 


lyndee: drukkolok neked!
egy kis bíztatás: a húgom első tesztje negatív lett, de nem jött meg neki, a második már pozitív, és most egy 5 hónapos kisfiú boldog anyukája.
Én már csak ebben bízom! De ez a várakozás megőrjít!
mónika23
 
 


Jó Reggelt Mindenkinek!

Teszteltem és negatív lett :cry:
Nem értem miért? Vagy még mindíg korai?
Vagy az is lehet hogy csak piri késik pár napot... :cry:


Kép
lyndee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?