Új privát üzeneted érkezett!

Na megint itt van az eltűnt leányzó.
Sajnos képtelen vagyok rendesen visszaolvasni.

Gyugyi :)
Remélem most már hamar idekerülsz!

Tüncsi :)
Már én is írni akartam, hogy visszaadnám Répa dolgait. Most már midnen ruhácskát kinőttünk és a mérleget sem szoktam gyakran használni, így nem fog hiányozni. Úgyis járunk tanácsadásra minden hónapban, a szopival meg nem idegesítem magam. Ha jöttök Pécsre szólj, és talizunk.

Emma :)
Zalán belefér még a mózesbe? Nekem már nincs szívem Marcit beöltözve beletenni, mert olyan szűk neki. Itthon még belefér téli ruhák nélkül. Most is itt alszik mellettem szegényke. Elaludt, mert a gonosz anyja inkább internetezik, minthogy vele foglalkozzon.

Nelli :)
Az én hajam is iszonyatosan hullik. Még mindig. És törik és zsírosodik és korpás (van még valami haj nyavaja ami jöhet?). Ráaduásul pénteken levágattam és a hülye fodrász nagyon levágta, hiába mondtam, hogy növesztem és csak összefogva hordom. Egy éve kezdtem növeszteni a hajam és most rövidebb, mint akkor. Nem elég, hogy olyan igénytelennek érzem magam itthon még a hajam is szar. Kezdek egy kicsit bedepizni amióta ilyen szutyok az idő. Valahogy semmi nem sikerül.

Szilcsi :)
A zuram elég jól viselkedik. Este ő pesztrál, amikor már kidőlök (majdnem minden este.) Marci 10 előtt az istennek sem akar elaludni, de sokszor még akkor sem. Hát fogyókúrázni én sem tudnék. Sokszor elhülök, hogy miket eszem. Szülés előtt sokkal kevesebb széndhidrátot ettem. Kenyér csak barna, semmi péksüti, édesség hébe-hóba, most meg csak ezeket nyomatom. Sütni is szoktam. Tegnapelőtt Sacher torta, ma meg egy sörkorcsolyát sütöttem. Sokszor csak zakatol a fejemben, hogy süti-süti-süti v. csoki-csoki-csoki.

Itt vannak az ígért képek:



Kép Kép Kép

Kép
Kép
tiza
 
 


Tiza :D

Kitartás!
Marci nagyon édi baba, jól megnőtt! Hány kilót nyom már a drága?

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Na megpróbálok többször jönni :)

Bobóka :)
Akkor maximum három hét és mehettek haza :) Szerintem. Örülök neki, nehéz lehet így nagyon nektek.

Gyugyi :)
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Nelli :)
Fúú, mi megszívtuk Balázzsal az óraátállítást. Eddig hatkor kelt, óraátállítás óta öt és negyed hat. Remélem nemsokára megszokja hogy késöbb van reggel, különben kipurcanok.

Tiza :)
Neked csak úgy elalszik Marci, mikor internetezel? De jó neked! Nálunk fordítva van, akkor internetezek, ha elaludt. Különben kiabál, hogy ne a gép elött üljek :roll: Na, meg egyébként sem jellemző rá, hogy csak úgy elalszik :( de azért imádom :)

Tünde :)
Van fotóalbumunk: http://kep.tar.hu/aosvath/50530696#2
Akartam már írni, hogy Répa nagyon cuki a videókon :)

wish
 
 

 
 

Tünde!

Köszi, hogy betettél a táblázatba. Még néhány adat:

26 éves vagyok
2006 nov óta próbálkoztunk
jelenleg a 16 hét és 1 nap a papírforma szerinti időnk, de a doki szerint csak szerdán töltjük a 16 hetet


Jó éjt!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


na szép napot mindenkinek!

először is köszönjük szépen mindenkinek a gratulációkat aranosak vagytok!

jól vagyunk a manó is és én is!!!
szerencsére nagyon jó baba/ kopp-kopp/ eszik és alszik!

szóval minden múlthéten kedden reggel 7 órakkor kezdődött mivel a ctg eredményünk először jó volt majd egy fél óra múlva viszont már nem volt jó! az ultrahangon is rossz volt így aztán vártunk a vizitet és a döntést!
9 óra volt mikor betoltak a műtőbe és pontosan 9óra 30 perckor sírt fel Balázs!!!
rögtön megmutatták majd elvitték felöltöztetni lemérni és persze apukának megmutatni aki rögtön egy csomó képet csinált róla!!!
ahogy kikerültem a szobába nemsokára kihozták manócskánkat és együtt lehettünk egy kicsit hármasban!!!
aztán visszavitték melegedni de 3 óránként hozták így gyorsabban telt az idő meg szerencsére a párom is bent maradhatott egész nap velünk így nagyon jó volt!!!!

és mivel az orvos meg a szülésznőm szerint is szépen gyógyultam így 4 napra hazajöhettünk úgyhogy pénteken este már együtt voltunk mi 4-en ami szuper jó volt!!!

ma voltam varratszedésen minden rendben van csak pihenni kell sokat amit be tudok tartani!!!
Bence is nagyon örült a kistesónak minden este mesét olvas neki meg énekel,mondókázik nagyon örülök hogy ilyen ügyes nagytesó!!!


gyugyi!
halkan én is gratulálok neked!!!!

és most rakok nektek képeket ha nem baj!!!!
Kép
pár percesen!

Kép
már fel vagyok öltöztetve!

Kép
végre anyával!!!

Kép
itt már 2 napos vagyok!

na egyenlőre ennyi majd még rakok képeket!!!!
szép napot mindenkinek!!!

tündi23
 
 


Tündi!

Örülök, hogy jól vagytok. Balázs nagyon szép baba. Mégegyszer gratulálok. Pihizz sokat.

Pussz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Gyugyi :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Szombaton kukkantottam be épp hozzátok a régibe :oops:

Nálunk betegségből betegségbe, meg csőstül minden, most kicsit besokalltunk :( :evil:

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Tündi nagyon édes Balázs. Pihenj sokat.
Tiza, Marci is nagyon aranyos :wink:
Tiza, Nelli, Emma, szoptattok még?
Nekem napok óta kevés a tejem, fagyistejjel pótolom. Ma pedig már az ötórási kaja is fagyis volt, hogy estére megteljen a cici :?

Kép
mona76
 
 


Wish :D

Hát, nem könnyű, de azért ki lehet bírni. Még 2-3 hét, és hazajöhetünk, ha nem jön közbe semmi.
Kristóf is megérezte az óraátállítást, főleg, hogy egy órával később kapott enni, de mára már helyreállt a rend.

Tündi :D

Akkor nem tökölt sokat a dokid! Az a lényeg, hogy túlvagytok rajta és minden rendben van!
Ahogy elnézem Kristóf combikája kb fele Balázsénak, de legalább a köldökcsonk ápolgatást megúsztam.

Amica :D

Kitartás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mona :D

Minél jobban ritkítod a szopit v a fejést, annál kevesebb lesz a tejcid. Ha semmi sem segít, jöhet a tápi, semmi gond nem lesz!
Vasárnap beszélgettünk az egyik nővérkével, és ő nem ajánlotta, hogy hordjunk Kristófnak tejet (mondjuk nem is kapnánk, mert nincs), és hogy ne féljünk a tápszertől, mert már ezek nem olyan minőségűek, mint régen, nagyon szép és egészséges babák nőttek már fel rajtuk. De még ne add fel!!!

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Tündi :D
Már vártam a képeket, beszámolót! Nagyon ügyik vagytok, s persze nagyon büszkék lehettek Bencusra is!! Balázska tüneményes baba! :D

Szilva :D
Háát igen, nagyon megy az idő, magam sem hiszem el, hogy már itt tartunk :roll: Most tartok ott, hogy nagyon várom, hogy a kezemben tartsam, de közben annyira sajnálom, hogy valaminek "vége" is egyben hamarosan :roll:

Gyugyi :D
Ezzel a hozzáállással csak jó lehet minden!!! Gratula!

Tiza :D
Marci is nagyon drága, köszi a képeket, s gyere sűrűbben, ha tudsz!!

Bobóka :D
Kristóf nagyon szép baba, s tényleg nem látszik rajta a sok megpróbáltatás! hál Istennek!!!

Emma :D
Te aztán bírod a bulizást!!! Kipihented magad???

Wish :D
Meglestem a képeket - nagyon édi Balázs!! Ti pedig ügyik vagytok, ha jól láttam, akkor leszereltétek a gumit a kocsiról!? Így ő már nem teheti :wink: "Férfi" létére jól áll a fakanál a kezében :wink:

Britta :D
Bocsánat, de én valamiért azt hittem, hogy "öregebb" vagy :oops:
Vigyázz magatokra!! Mikor mész legközelebb dokihoz???

Megjött a babakocsink is, most már tényleg "csak" a mosás, s szobarendezés, illetve a kórházi pack összerakása van hátra...még adtam magamnak két hetet, addigra mindennel kész szeretnék lenni....csak ha mégis beelőzném Kismokot :wink: nem is bánnám, ha Mikulás hozná...de majd úgy lesz, ahogy Ő szeretné :wink:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Tiza :D
Azt szerettem volna még kérdezni Tőled, hogy Te éreztél valamit előre - mármint abból, hogy korábban jön majd Marcus??

gTünde :D
Fici hanyadik héten érkezett??? Neked voltak "előjelek"???

Na tényleg eldugultam...sziasztok!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok lányok!

Tündi :D
először is nektek még egyszer gratulálok a kicsi Balázshoz és különösen, hogy ilyen ügyesek és fittek vagytok egy héttel a nagy esemény után!!!

Szilvi :D
Te is nagyon ügyi vagy, hogy ilyen keményen dolgozol azon, hogy az újabb kisfickót minél szebb körülmények várják! Azért időnként próbálj meg egy-egy órás pihenőt beiktatni, nehogy tényleg beelőzz ám...!!!! :lol:
Egyébként épp ma irigykedtem egyik barátnőmre, aki előttem két héttel volt kiírva és ma már meg is született a kislánya. Hát, én tutira nem érzek semmit előre, de kötve hiszem, hogy két hét múlva szülni fogok. Pedig nem bánnám ám!
Az engem is érdekelne, hogy ki mit érez meg előre... Nekem Julcsinál sem volt semmi, és még most is nagyon jól bírom a dolgokat Hál Istennek. De azért akkor sem bánnám, ha november végén már 4-en lennénk... :D

Bobóka :D
mindig el vagyok ragadtatva a kicsi törpikédtől. Én is nagyon szívesen megdajkálgatnám. Szemtől szembe még sosem találkoztam ilyen picur minimanóval, aki ráadásul ilyen szép kisimult, sőt már husika is bőven van rajta... :D

Tiza :D
Hogyaztaaa, már mekkora nagyfiús ez a Marci-gyerek. Igazán szép pasis pillantása van! :D

Gyugyi :D
Csak nemmm? Hú, én már nem is merek mondani semmit... Nagyon várunk ide!!!!

Wish :D
Csuda helyes kisfiatok van! Különösen a nagyfotelben ülős, vagány fiús tetszik. Meg látom ám, hogy nem csak az én párom gyűjtötte a mini Ferrarikat olyan hévvel (természetesen kizárólag Juli miatt ám :lol: ). Bár kerekek nélkül nem tudom hogy gyorsulnának... :lol:

Én voltam ma védőcsajszinknál és minden oksi itt is. :) Az bosszant csak, hogy jövő héten már megint mászkálhatok vérvételre. Nektek is 4-szer kellett menni? Már nagyon unom. Nem értem... Julcsival még elég volt 2, most meg állandóan csapolnak. :?

KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Boboka
Nagyon édi Kristóf a nyitott szemes képen! Szépen hízik is. Tök jó, hogy nemsokára vihetitek haza. :)

Amica
Szegénykém! Jobbulást mindenkinek!
Nem is emlékszem, hogy Ágnes miért került a koraszülött osztályra. :? És még inkubátorban is volt?! :shock: Hányadik hétre született?

Timi
Nekem is szivárgott a magzatvíz, és mivel nem is állt el, a fertőzésveszély miatt megindították a szülést. Nem tudom, az ismerősödnek mennyire komoly a dolog, de a dokik biztos tudják, mi a teendő.

Szilcsi
Lehet, hogy Sackónak nincs ideje a baba mellett. Biztos jelentkezik majd, ha tud.

Emma
Köszi! :oops: Te aztán nem aprózod el a dolgokat! :) Úgy látszik, Zalán megirigyelte a Ti bulizásotokat. :D

Tiza
Mától Pécsett vagyunk vasárnapig. Majd jelentkezem, hogy mikor lenne jó. Marci szépen kikerekedett! És még mindig tiszta apja!! :D Még sütni is van időd?! Akkor Marci tuti jó baba! A hajam nekem is sokáig hullott. Majd elmúlik! Azért elég béna ez a fodrász, hogy így levágta a hajad. De majd megnő! Nekem is kellene már festetni, mert lassan úgy nézek ki, mintha nem az anyja, hanem a nagyanyja lennék Ficinek. :D Jó a babakocsitok! :wink:

Wish
Köszi! Hát, nálunk is csak ilyenkor, fektetés után van netezés. :)

Tündi
Gyönyörű Balázs baba! Pár percesen már úgy néz ki, mintha már több hetes lenne. Szupi, hogy Bence ilyen jó tesó!! Majd kérek jó tanácsokat, hogy hogyan készítsem föl Ficit a tesó jövetelére, ha már ott tartunk. :D

Szilvi
Fici pontosan a 36. héten érkezett, mivel akkor indították meg a szülést. A 35 hét 2 napon elkezdett szivárogni a magzatvíz, és, mint Timinek is írtam, a fertőzésveszély miatt indították meg a szülést. Szerencsére minden eredményem jó volt, azaz nem volt fertőzés, de többet nem akartak már várni. Így is alig tudta a doki elállítani a szülés után a hüvelyemben keletkezett pontszerű vérzéseket – valszeg nagyon fel volt ázva a hám, ezért több helyen is megsérült szüléskor.
Szerintem azért jobb, ha már betöltöd a 37. hetet. :)
Ja, és más előjel nem volt. Az indítás előtti napon voltak jóslófájásaim, de előtte még az sem. Fici nem igazán akart még kibújni. :D

Hát, nálunk azért nem ment simán az átállás az új időszámításra. Még mindig felébred 5-kor (6-fél 7 helyett), pedig ugyanúgy 8kor fekszik, mint régen. Szerencsére Apa sétál vele egy kicsit, és akkor még alszik valamennyit, de nem egy mormota a lelkem. :)
Jaj, tegnap olyan édi volt, majd megzabáltam. Ugye, a drága állandóan mászkál kaja közben, a kajás száját meg mindig beletörli a fotel huzatába - mert, ugyi, evés közben feltétlenül fel kell mászni a fotelre. Na szóval. Tegnap fogtam a szivacsot, és kidörzsöltem szépen a foltokat. Utána teszek-veszek, megyek be a szobájába, látom, hogy kivett a fiókból egy szájtörlőt (merthogy állandóan pakol ki-be, pl. a szennyes közé dobja a tiszta ruhát, a tiszta ruhákhoz meg a szennyest stb.), és nagy lelkesen dörzsöli a fotel ülőkéjét! :lol: Annyira édi volt!
gtünde
 
 


Tüncsi,
36.hét mint Fici. Légzési nehézségek miatt volt pár napig inkubátorban.
Majd próbálok olvasni, írni, de sietek.
Jó pihenést mindenkinek!
amica
 
 


Szilvi :)
Folyton parázok, hogy mit nyel le, úgyhogy gyorsan gmitlanítva lettek a ferrarik :) A gumik a fiókban várják, hogy Balázs nagyobb legyen.

Tündi :)
Nangyon szép a kisfiad!

Bobóka:)
Azt a 2-3 hetet már féllábon is, nem? A lényeg, hogy lassan mehettek haza!

Tünde:)
nekünk ma már jó volt areggel. Háromnegyed hétkor kelt, ami szuper. Olyan ritka, hogy hatkor nem kezd el kukorékolni :)

Fogas csemeték anyukái! Van közettek olyan, aki szoptatott, amikor kijöttek a fogak? Mit lehet csinálni, hogyne fájjon a melbimbóm? Nem harap Balázs, csak ahogy állandón nyomja egy kicsit a foga a bimbót, már baromi érzékeny lett :(

wish
 
 


Wish
Ismerős érzés! :) Hát, én is így szoptattam, aztán mintha rájött volna, hogy nem szabad annyira ráharapni. Persze, mondtam neki, hogy ne harapjon, mert fáj. Ő is odanyomta a fogait. Mostanában meg néha harap. :evil: Ma este is szépen szopizott, erre a végén csak ráharapott egy picit. :) Már előre szólok neki, hogy óvatosan, nem harapni! :) Jobbat nem tudok. Hú, jó értelmes voltam. :lol:
gtünde
 
 


Ja, meg eleinte leragasztottam ragtapival ott a bimbót, ahol a foga érte. :D Amíg rendbejött. Hihi. :lol:
gtünde
 
 


Jó reggelt :D

Látom, tegnap nagy formában voltam, a felét kihagytam annak, amit írni akartam, de nézzétek el nekem, mert Kristófot hétfőn kivették az inkubátorból, és tegnap reggel az egész adagját megette cumisüvegből!!!!!! Még most is odáig vagyok, milyen ügyesen fejlődik. Ha sikerül, akkor jövő héten befekhetek mellé, és nem leszek egy pár napig, de majdcsak kibírjátok nélkülem.
Teszek fel képeket, amiket tegnap csináltam.
Ja, és le akartam fényképezni ruhácskában, de nem tudtam, mert a két ruhán kívül be volt tekerve egy takaróval, és még két takaró volt rajta félbehajtva: "akklimatizálódik"!

Kép
Kép
Kép

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Bobóka nagyon édes, és nyitva van a szeme is :lol: !
Vendég
 


Mona :)
Meglepő módon szoptatok még :lol: És mostanában hozzátápi sem kell a lefejt tejből.
Próbáld gyakrabban mellere tenni, hátha beindul újra a tej, és igyál sokat. Ha mindent megtettél, akkor meg ne legyen lelkiismeret furdalásod a tápszer miatt.

Boboka :)
Kristóf baba egy tündibündi :lol: Meglátod, még lekőrözi a többi topic babát súlyban :lol:

Tiza :)
Én sem érzem magam most nőnek, de úgy vagyok vele, hogy most örülök a babának és hogy szoptatok, és majd utána valamelyest rendbeszedem magam.
Marcika nagyon édes és tiszta apja!

Gyugyi :)
Nagyon halk gratula és szoritok!

Fog: én is félek a harapástól, mert Brigi már most, fogatlanul is ráharap a cicimre.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Nati :D

Igen, etetés után kb két percig nyitva van a szeme, aztán már szundizik is! :wink:

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Nem baj , aludjon sokat!!
Nem is olyan sokára pl. 8 hónaposan az lesz a kedvenc elfoglaltsága hogy a lakásban az összes küszöböt feltépje a helyéről :twisted: !

Szép napot nektek, és a pici Kristófnak is!
Vendég
 


Babóka
Nagyon örülök, hogy Kristófod ilyen ügyes! Nagyon büszkék lehettek rá!

Mona
Úgy érted, hogy csak szoptatok, ugye? Igen, még csakis anyatejcsi van, de hétvége óta nem tértek vissza a full cicik. Kicsit aggódtam, és este fagyitejet kiengedtem 2 nap, tegnapelőtt 45 ml-t benyomott, tegnap már csak 25-öt. Szóval vmit javul a helyzet. Mindenesetre mikor majd 2 hét múlva megyünk 4 hós szurira, kérek tápszer receptet. Mert csak most gondoltam bele, hogy semmi nincs itthon cicin kívül, nem árt a vésztartalék. Ha minden jól menne, decemberben kezdenénk a gyümi kóstoltatást (csak pár kanállal), addig csak tejcsi. Majd meglátjuk. Szerintem az első 2-3 hónap után nem kell aggódni, ha kell pótlás.

Tiza
Na ez az ősz a te hangulatodnak sem tesz a legjobbat :( Az én hajam annyira hullik, hogy az egész lakás tele van. Hétvégén elkezdtem fujkodni a Varga cseppeket, a korpámnak máris jót tett, a hajhullás terén pár hét múlva nyilatkozom. Barátnőm használta, neki jó volt. Én hétvégén beszélgettem sokakkal, és akkor jöttem rá, hogy 4-5 év itthon mennyire hosszú. Kell vmi agytornát találnom, különben befordulok és elhülyülök. A héten megnézem, milyen tanfolyam, másoddiploma bármi jöhetne szóba.

Kép
Kép
emma1976
 
 


Tüncsi :)
Holnap nem vagyunk. Majd telcsizz, hogy mikor jönnél. Várunk.

Szilvi :)
Nekem nem volt előjel, csak elhezdett szivárogni a magzatvíz és mivel pont aznap betöltötem a 37. hetet, így másnap reggel megindították a szülést. Nem indult be magától.

Boboka :)
Kristóf szépen növöget, ne parázz a tápi miatt. Tudom mostanában mindenki a szopit sulykolja, de nem dől össze a világ, ha valai tápszeren nő fel.

Mona :)
Én még nem adtam mást tejcsin kívül Marcinak, de nekem sem egyforám van tejem. Csak akkor van rendesen, ha fejem. Egy ideig próbáltam, hogy nem, de így estére nem maradt és én is 3 este a fagyis tejre szorultam. Most már nem nagyon kell, de muszáj fejnem, mert Marci keveset eszik. Szerintem lusta és ha már nem dől annyira a tej, abbahagyja. Én csak elhültem, hogy Te mekkora adagokat etetsz. Nekem eddig 150 g volt a leges legtöbb, de általában 100-110 g-ot eszik meg Marci. Most olyan 5,8-5,9 kiló.

Timi :)
Örülök, hogy minden rendben.

Emma :)
Hasonló gondolataim vannak. Sőt, ha belegondolok, hogy esetleg még két gyerkőc, legjobb esetben is 40 évesen tudnék visszamenni dolgozni. Esélyem sincs Pécsen elhelyezkedni. A férjem már mondogatja, hogy tegyek le róla és majd a saját vállalkozásunkban dolgozzak, de nekem ez nem nagyon tetszik. Mindegy, majd az élet megoldja.

Mindenkinek szép hétvégét!

Kép
Kép
tiza
 
 


Nati :D

Már alig várom! Biztos hülyén hangzik, de én vártam a nagy pocit is, aztán lemaradtam róla, remélem most már nem kell kihagynom semmit!

Mona, Tiza :D

Köszi a bókokat Kristóf nevében is, majd átadom neki!

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Bobóka most már biztos minden rendben lesz :D ! És csak ugy szállnak majd a hónapok :P
Vendég
 


Látom, nem foglalom el a helyet senki elől, nem olyan nagy a forgalom.
Tegnap felhívtak telefonon a kórházból, hogy Kristófnak vért kell kapnia, mert kicsit anaemiás, de nem kell megijedni ez sokaknál előfordul. Úgyhogy ma megint felmehettem hozzá, és meg is etethettem, és dajkálgathattam is. Kb 2 percig volt nyitva a szeme, a kajcsi második felét már csukott szemmel fogyasztotta el, a végére pedig bealudt, de szerencsére mindet megette. Kb így néz ki nálunk az etetés:

Kép

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Gondolom alig vártad már ezt a pillanatot?
Vendég
 


Boboka
Annyira gyönyörű ezen a képen Kristóf, hogy csak na!!! Hú, tök jó lehetett, hogy már megfoghattad! És jól megpuszilgattad, ugye?!?
gtünde
 
 


Nati :D

Igeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tüncsi :D

Csak óvatosan, de jó sokszor.

Már egyre nehezebb otthagyni.

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Bobóka

Úy örülök nektek. Kristóf nagyon aranyos és ügyes. Gondolom milyen nehéz otthagyni, mikor már megtapasztalhattad, hogy nincs annál jobb, mint megszeretgetni egy ilyen kicsi emberkét. Én egész nap csak puszilgatnám az enyémet, olyan jó érzés.
Látom te is inkább az őstopikban irogatsz. Itt egy kicsit pang az élet. Én is őket olvasgatom, de már nem merek hozzászólni, mert sokan azt sem tudnák ki vagyok.

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Timi :)
Dehogynem!!! :wink:
Gyere és szólj hozzánk!!! :lol:
Vendég
 


Tündi :)
Gratulálok még1X! Gyönyörűséges pofikája van Balázsnak :P

Boboka :)
Elhiszem, hogy nehéz lehet ott hagyni Kristófot, de már nem sokára otthon lehet együtt a kis család!

Gyugyi :)
? Csináltál már újabb tesztet? Izgulok érted nagyon :o

Kép
Kép
szilva069
 
 


Szilcsi :)
Tegnap csináltam. Vasárnapra is maradt még egy fél. :wink:
Kép
Vendég
 


sziasztok!

boboka!
nagyon szép a kicsi fiacskátok és gondolom mostmár egy kicsit nektek is jobb hogy megfoghatod megpuszilhatod és hidd el nemsokára otthon lesztek hármasban!!!!!!!

gyugyi!
mi újság mikor mész dokibácsihoz?????
drukk neked!!!!!

kismok!
mostmár te vagy a tábla tetején szurkolok neked hogy minden simán menjen!!!!!
Julcsi várja már a kistesót?????
tényleg mi is lesz a neve????

szilvi!
már te is közel állsz a célhoz és még bármi lehet lehet hogy a mikulás hozza meg a babát!!!!!!
szupi hogy megvan a babakocsitok na és a babaszoba hogy áll????
remélem azért némi pihenőt is beiktatsz a sok munka közé!!!!!???

tiza!
Marci baba nagyon tüneményes!!!!

tündi!
hát nagy szerencsénk van hogy ilyen jól fogadta a tesót Bence még fürdetni is segít!!!!

mindenkinek köszönjük a dicséreteket Balázs nevében is!!!

mi jól vagyunk szerencsére eszik és alszik a manó!!!
igaz most egy kicsit pocifájósak lettünk de ez nem annyira vészes!!
én is szépen gyógyulok főleg mióta a doki kivette a varratokat!!!
igaz a párom mindent átvállalt tőlem nem enged semmit sem csinálni tényleg csak a picivel kell foglalkoznom ami most nem is baj mert ha alszik akkor készülök a vizsgámra!!!
de azért ha kipihentebb vagyok én is csinálgatok ezt-azt!!!

szép napot mindenkinek!

tündi23
 
 


Bobóka!

Kristóf szépen fejlődik. Gratula. Már nem sokára együtt lehettek otthon.

Gyugyi!

A másik topicban is olvaslak. Nagyon drukkolok. Pihenj sokat.


Szép napot!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Timi, Szilvi, Tündi, Britta :D

Köszi, csak úgy mennek a napok, mint a csiga. Azért írogatok ennyit, hogy lekössem magam. Ma még vettünk pár dolgot, két nejlonszatyor volt az egész, és 35e Ft, igaz a légzésfigyelő volt majdnem 25. :evil:
Ja, és kaptam végre kispelust :D ,a bolti legkisebb méret ugyanis a nővérke szerint "derékban egy kicsit szűk", azaz lóg rajta, mint tehénen a gatya. Hát nekem ilyen gondjaim vannak...

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Hi!

Gyugyi!!!
Javíthatatlan vagy!!! :D :D :D :D :D Mint én anno!!!
Kép
Csak pihizzél ezerrel!! Mikor mész orvoshoz?

Kép
lara26
 
 


Lara :)
:lol: :lol: :lol:
Szép gyűjtemény!!!
Dokit hétfőn felhívom, akkor leszek a 28. cn-en. Majd megmondja, mi legyen.

Halacskád lassan célba ér..... :D
Vendég
 


Gyugyi!

Ami azt illeti, eléggé belehúzott a halacskám!!
:D :D :D :D :D Már nagyon várjuk érkezését! :D

Kép
lara26
 
 


bobóka, még egy kis kitartás, Kristóf nagyon szépen fejlődik.

Gyugyi nagyon gratúlálok :wink:

Kép
mona76
 
 


anya várja hogy büfizzek :lol: :lol: :lol:
Kép

Kép
mona76
 
 


Mona :D

Köszi, látom a tiéd is kidől a végére, nemcsak az enyém. Nagyon aranyos!

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Lara :)
Hihi, nekem csak 1 tesztem van. Bár mivel kórházban voltam akkor, nekem volt 2 vérvétel, ami elég megnyugtató volt.

Gyugyi :)
Nézess progeszteron szintet! Nehogy az legyen baj. Vigyázz magatokra :)

Bobóka :)
Nagyon édes. Tök jó, hogy ügyesen eszik :)

Akit érdekel: Sackónak október 20-án megszületett a kislánya :)

wish
 
 


Wish :)

Engem érdekel!!!! :lol:

SACKÓLÁNY
Kép

(Nem tudod, otthon szült végül?)

Hétfőn beszélek a dokival. Hőm az egekben, ami bíztató. :wink:
Vendég
 


Sackólány :D

Hatalmas gratula :!:
Majd nézz be hozzánk, ha lesz egy kis időd, és mesélj!

Wish :D

Köszi, Balázs neked is nagyon cuki, rakhatnál képet!

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Gyugyi :P
Ez a 2. csík egyre erősebb :P Jaj de jó! Ugye nagyon vigyázol magadra!? Utrogestant nem fogsz használni??????

Tündi :)
Le a kalappal elötted! Engem asszem semmivel nem lehetett volna rávenni, hogy tanuljak szülés után 1 héttel :twisted: Szerencséd van, hogy Balázs ilyen rendes fiúcska!

Boboka :)
Irogass csak, legalább kicsit felélénkül ez a topic! Egyébként meg nem sokára úgyse lesz már ilyesmire ennyi időd :P

Kép
Kép
szilva069
 
 


sziasztok!

sackólánynak én is sok boldogságot kívánok és jó egészséget mind a kettőjüknek!!!!

szilva!
sajna muszáj tanulnom mivel nem tudtam eltenni a vizsgámat 10-ről így kénytelen vagyok még ha nincs is kedvem hozzá!!!!
ráadásul van egy csomó leadandó is amit meg kellene csinálnom!!!
pedig legszívesebben most minden percben babáznák!!!
sajnos nálunk változott a helyzet mivel egyre kevesebb tejcsim van pedig már mindent kipróbáltam!!!
Balázs kb 2.5 óráig bírja 2 etetés között pedig eddig több időt is kibírtunk na de majd lesz valahogy!!!!

boboka!
gyönyörű Kristóf és már nemsokára 2 kiló lesz ez szuper hír!!!
na és gondolom mostmár nagyon jó hogy meg is fohatod!!!
drukkolok hogy minél hamarabb hazakerüljetek!!!

mona!
gyönyörű a kisfiad és nálunk is bealvás van a kaja végén a büfikét meg megspóroljuk néha!!!

gyugyi!
nagyon vigyázz magadra!!!!
várunk ide!!!

britta!
telnek ám a hetek nálatok is!!
és hogy vagytok????
tudjátok már hogy mitek lesz???

szép estét mindenkinek!!!

tündi23
 
 


Szilva

Tudom, hogy nemsokára be leszek havazva, bár ha Kristóf továbbra is ilyen jó fiú marad, azért lesz időm írogatni. Ma megyek hozzá, nem leszek csak késő du, addig tartsátok a frontot!

Tündi :D

Sok kitartást a tanuláshoz, és sok sikert a vizsgádhoz!
A tejcsi dolog biztos megoldódik, tedd cicire amilyen gyakran csak tudod.
Nem lehet, hogy a büfi spórolás is okoz hasfájást?

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Gyugyi
ez egyre szebb :lol: :lol: :lol:

Képek minden mennyiségben
játszunk
Kép

kommandós (még csak jobb kézzel könyökölünk)
Kép

mindent meg kell kóstólni
Kép

pofika és fülcsavargatás
Kép

Kép
Kép
emma1976
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: