Új privát üzeneted érkezett!

Szia Tulipán!Nagyon aranyos vagy,hogy szurkolsz!Remélem,hogy igazad lesz és már én is babát várok :oops: .Ti voltatok már uh-n ahol megmondták a babád nemét?Nagyon szorítok,hogy kislány legyen :D [/img]
rena85
 
 


Az utolsó mondatom végén fogalmam sincs,hogy mi az a pár betü,valamit nagyon elnyomtam.
rena85
 
 


Csajok, ha már régebben is irtam ide, akkor gondoltam megosztom veletek a jó hírt....igay nem tudom hogy jónás-nap jött e össze, de most okt.29-én erős pozitívat teszteltem. Ma hivom a dokit, hogy ebben az országban mi a teendő, mikor kell dokihoz menni...

d.dodó
 
 

 
 

Gratulálok d.dodó! :D
rena85
 
 


Dodó!

Szuper!!! Mikor mész dokihoz? Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit mondanak az első uh-on, hogy mennyi idős. Akkor talán kiderül, hogy a Jónáska segített-e.

Kép
tulipán75
 
 


Csajok!
Köszönöm a gratulációt! Hát megtudtam, hogy ebben az országba az első 3 hónapban nem kell dokihoz menni, nincs UH. Utána is csak védőnőhöz....nagyon furcsállom, de ez van. Egy hónap múlva megynk haza, akkor megpróbálok magánban elmenni magyarországon egy UH-ra!!!!

d.dodó
 
 


Sziasztok!
Én még új vagyok itt.És szertném meg kérdezni,hogy tud-e valaki nekem segíteni a jónás módszer kiszámításában?Sajnos angolul nem tudok és így elég nehézkes.
Köszönöm
Krisz
Vendég
 


Szia Tulipán!Nem tudom,hogy sikerrel jártunk e mert tegnap óta fájdogál a hasam.Ma már többet fájt a hasam alja középen,néha olyan mintha zsibbadna.Nem tudom ebből mire gondoljak de nem szeretném,hogy megjöjjön! :!:
rena85
 
 


Rena!
Ez az érzés lehet a mensi előjele is, de nem biztos, még nem kell elkenődni! Emlékszem én az első babánál voltam így. Teljesen abban a tudatban voltam, hogy meg fog jönni, mert érzem, és mégsem jött meg. Úgy fájt, és zsibbadt a hasam mint amikor meg szokott jönni. Aztán mégsem jött meg. Még tesztet sem vettem, mert biztos voltam benne, hogy nem vagyok terhes, de azért dokihoz elmentem, mert az gyanítottam, hogy talán felfáztam, vagy valami baj van. Egyébként ha megjön akkor sem kell elkeseredni, akkor egy új ciklus kezdődik, új esélyekkel. Mikor kell megjönnie? Neked ilyen előjele szokott lenni a mensinek?

Ez az érzés állítólag a beágyazódástól is lehet. Én a többi gyereknél nem éreztem ilyet, csak az elsőnél.

Kép
tulipán75
 
 


Tulipán! Remélem én is úgy leszek mint az első gyerkőcnél!De ha nem akkor tényleg ott lesz a köv. hónap.Jövő héten szombaton kell elvileg nem megjönnie.Igazából mielött elkezdtem szedni a gyógyszert (mármint a bromót,baba érdekében) akkor is fájni szokott a hasam meg a mellem is fájt eszméletlenül.Mióta szedem a gyógyszert azóta csak a hasam fájt mielött megjött.Most ebben a hónapban a hasfájáshoz ismét mell fájás társult,nem tudom,hogy miért.Nem túl erősen de érzem,hogy vannak.Most lehet,hogy nem hat a gyógyszer ,már nem érttem.
rena85
 
 


Kriszi27! Ha vissza mész a 2. oldalra akkor megtalálod az angol nyelvü oldal magyar leírását,hogy mire kell rámenned,hogy ki tudd számolni magadnak a Jónás napjaid.Nagyon részletesen le van írva Macskási nevét keresd ő írta le.De ha még így sem megy a számolás akkor küld el az adataid megpróbálkozok a kiszámolásával.
rena85
 
 


Sziasztok!
Rena:Meg néztem,ki tölöttem.De egyáltalán nem értem.Egy nagy kör van a képen össze-vissza vonalakkal. A lap alján meg mindenféle számok színesben.Kérlek segíts.
Köszi
krisz
Vendég
 


Kriszi!A nagy kör amit írtál úgy néz ki,hogy az eggyik hónapban felfelé van egy nyíl a másikban lefelé van egy pozitív jel?Ha igen az azt mutatja meg,hogy abban a hónapban a Jónás napodon milyen nemü babád lehet,a felfelé jel fiut a lefelé jel lányt jelent.Gondolom a körnél volt egy vizszintes vonal meg egy függőleges amik valószinüleg piros színüek.A függőleges a te Jónás napodat mutatja,hogy hányadikán van.A vizszintes vonal pedig közvetlen kapcsolódik a függőlegeshez,ez a J.napod elötti 4 napot mutatja,már akkor érdemes próbálkozni,hogy a spermák eljussanak a J. napodon a petéhez.A kis táblázatok alá(mindeggyik alá)oda van írva,hogy 2007 november,2007 dec. stb Ugye?Ha valami nen érthető írj.
rena85
 
 


Rena!
Szerintem ha fáj a hasad, az még nem az érkedző mensitől fáj, úgyhogy bármi lehet :lol: :lol: Szombat még soká lesz. De jó lenne, ha a beágyazódást éreznéd :wink: Írj minden nap, hogy mit érzel!!!

Kriszi!
szerintem valamit elrontottál. Kijött neked valami, ami ugyan személyesen rád vonatkozik, de nem a fogamzási naptárad, hanem valami más, mert ezzel a programmal nagyon sokmindent ki lehet számolni. Egyszer nekem is egy ilyen nagy kör jött ki, mint valami csillagászati térkép, úgy nézett ki. Aztán elolvastam mégegyszer az útmutatót, és mindent lépésről lépésre újra csináltam, és rájöttem, hogy hol rontottam el. Ezt így már meg nem mondom neked, de tudom, hogy valamit át kellett volna állítani az egyik oldalon, és én azt nem tettem meg. Próbáld meg a Jónás naptár kiszámolása oldalon!! Ott is van egy magyarázat!!

Kép
tulipán75
 
 


Sziasztok!
Rena ,Tulipán:nagyon szépen köszönöm a segítségeteket.Igazad volt Tulipán.Még egyszer el olvastam és ki nyomtattam.Valóban teljesen más táblázat volt ami újra meg jelent.Már nincs nagy kör meg ilyenek.Normális táblázat jött le.
Szóval örök hála nektek.Most nagyon örülök!Az eredményről meg remélem hamarosan be számolhatok!
Még egy kérdés:az jó,hogy minden hónapban van egy jónás napom?Én úgy tudtam,hogy nem minden hónapban van. Ezek szerint rosszul tudtam?
Krisz
Vendég
 


Tulipán!Hogy vagytok?Nagyon örülnék ha igazad lenne és a beágyazódást érezném! :lol: Tegnap javarészt zsibbadtam hol a méhem hol pedig kicsit bal oldalon.Este annyira zsibbadtam,hogy nem tudtam,hogy feküdjek.Ma inkább fájdogált,délután meg émelyegtem,remélem nem csak beképzeltem. Kriszi!Én még nem hallottam ilyet,hogy nem minden hónapban van J.nap.Remélem nem tudom rosszul.
rena85
 
 


Rena!Biztos neked van igazad.Ezek szerint minden hónapban van J.nap.Én még csak pár napja foglalkozom ezzel a témával.Igen kezdő vagyok még ezen a téren.
Vendég
 


Kriszi!
Örülök, hogy sikerült. Akkor az első lépések már megvannak Hajrá!!!!
Minden hónapban van Jónás nap, ez biztos.

Rena!
Hát én is remélem, hogy nemcsak pszichésen jönnek a tünetek. Olyan érdekes, hogy hogyan tudják a nők produkálni ezeket a tüneteket, de nagyon sokan akkor is émelyegnek, és feszül a cicijük és még minden más..... ha nincs baba. Megmondom őszintén, hogy én is produkáltam ilyen tüneteket, amikor nem volt baba. Kedves Reni! Én igazán nagyon, nagyon szorítok neked, hogy sikerüljön. Ha véletlenül mégsem sikerült voltna, akkor sem kell elkeseredni. Most már csak 4 nap van. Ugye? És akkor megtudjuk, hogy késik-e vagy sem. Ha késik, akkor igazán lehet reménykedni. Azt tudod, hogy van olyan teszt, ami már kimutatná? Vagyis olyan teszt van, ami a fogamzástól számított 10. napon kimutatja a terhességet. Persze lehet, hogy az a jobb, ha megvárja az ember a mensi idejét, és ráér akkor, ha már késik. Csak vannak olyanok, akik nem bírják ki addig.

Kép
tulipán75
 
 


Sziasztok!Tulipán!Annyira aranyos vagy,hogy tartod bennem a lelket!!Nagyon jó,hogy valakivel megoszthatom a dolgaim,aki érti is,hogy miről beszélek! :D Igen már csak négy nap van hátra,ha addig meg nem jön,bár remélem nem fog.Nem hallottam még erről a tesztről.Le tudnád nekem írni,hogy mi a neve,hol lehet venni és mennyibe kerül kb.?Amugy olvastam valamelyik fórumban,hogy Marika a neved.Szólíthatlak így?Kriszi!Ha van valami eredmény majd oszd meg velünk.Szurkolok! :D
rena85
 
 


Tulipán!Szeretném megkérdezni,hogy te ittál vagy szedtél valamilyen gyógynövényes dolgot ami babához segít?Mert van itt egy fórum ahol erről írnak.Nem tudom mennyire lehetnek ezek a szerek hatásosak.?
rena85
 
 


Rena!
Persze, hogy hívhatsz Marikának. Nekem mindegy, engem a Tulipán sem zavar. Ahogy neked jobb. A többiek szerint így személyesebb. Hát legyen.

Kicsit félve írtam le, hogy esetleg pszichésen is produkálhatjuk ezeket a tüneteket, mert nem akartam elvenni a kedvedet. Örülök, hogy nem vettem el, csak azt sem akartam, hogy én állandóan bíztatlak, és nehogy nagy csalódás érjen. Mint mondtam, én nagyon szorítok neked!!

A tesztekből sokféle márka van. Amelyiknek nagyobb az érzékenysége, az már kimutatja a mensi érkezése előtt. Ezt a gyógyszertárban tudják, mert rá van írva, hogy mikortól lehet megcsinálni. Ha úgy döntesz, hogy most csinálod, akkor erre nagyon figyelj! Kb. 500 ft egy teszt.

Én nem szedtem semmi gyógynövényes dolgot, sőt én inkább sanyargattam magam, és diétáztam, mert végigcsináltam a kislány diétát. Ebben te ne hallgass rám!!! A te eseted más!!! Ebben azokra a lányokra kell hallgatnod, akik ilyet szedtek, és beszámoltak a tapasztalataikról. Én csak annyit tudok, hogy az Elevitet már lehet szedni a családtervezés ideje alatt. Ez egy vitamin, amit a családtervezés előtt, és terhesség valamint szoptatás alatt ajánlanak. Én ezt csak azután szedtem miután terhes lettem. A 12. hétig napi egyet, utána kétnaponta egyet.

Kép
tulipán75
 
 


Marika!Köszi,hogy leírtad a tesztet!Tényleg nem vetted el a kedvem,jó is,hogy leírtad.Mert ha tényleg nagyon beleélem magam és esetleg mégis megjön akkor nagyot koppanok.Mindenre fel kell,hogy készüljek mert nem akarok kiborulni ha esetleg megjön.Erről az Elevitről már olvastam.Igaz,hogy nagyon hizlal?
rena85
 
 


Azt elfelejtettem írni,hogy ma eddig még csak a méhem zsibbadt.
rena85
 
 


Sziasztok lányok! Igaz hogy már régen írtam,de minden nap benézek ide! Kedves d.dodó!Gratulálok a babához :lol: :lol: :lol: Nagyon örülök,hogy sikerült :!: Én ma voltam a dokinál,nálunk minden rendbe van,a magzatvíz is már normális,a kisasszony meg össze-vissza úszkál a pocakban :lol: Ma délelőtt pl. hasonfeküdt és úgy mocorgott.Már most hiperaktív :!: Üdv mindenkinek:Kriszti

Kép
flacsikriszti
 
 


Sziasztok!
Rena:köszi a szurkolást.Remélem legközelebb pozitív eredménnyel jövök vissza! :D
Krisz
Vendég
 


Rena!
Én nem híztam el tőle. Megmondom őszintén, hogy tartottam tőle, de nem következett be. Szerintem egész jól állok a hízással. Mégcsak 5 kg-ot híztam, az előzőekkel már ilyenkor a 10-et vertem. Elevitet csak most és a 3.-kal szedtem, akkor sem minden nap. Az első kettővel egyáltalán nem. Ma még nem írtál!!!!

Kép
tulipán75
 
 


Marika!Nagyon ügyes vagy,hogy mégcsak 5kg híztál!Tegnap már csak fájt a hasam,ma pedig szerintem megjön.Sajnos! :( Ezt abból gondolom,hogy már éjjel nem volt semmi gondom,mármint hasfájás, és még most sincs, ma viszont nagyon halványan pecsételek.Mindegy ez van!Jön az új próba hónap!Most így már tudom,hogy hétfőn kell mennem dokihoz vérvételre.Kedden lenne a J. napom de ezt most sajna ki kell hagynunk mert csütörtökön a Laci megy majd ellenőrzésre,emiatt pedig szüneteltetnünk kell 5 napot,hogy a kiskatonák a legjobb formájukat hozzák.Utánnajártam a gyógynövényes teáknak elkezdek kettőt inni hátha hoz nekem a gólya egy babót.Veszek ovu tesztet is,ugyhogy megpróbálok rendesen felkészülni. :D
rena85
 
 


Rena!
Így van! Minden eszközt ki kell használni, amit a tudomány megteremtett már nekünk. Örülj, hogy mész dokihoz, az a legjobb, ha doki kezébe kerülsz. Hajrá! Szorítok!

Kép
tulipán75
 
 


Marika!Köszönöm,hogy szoritasz,nagyon aranyos vagy! :D Te jól vagy?
rena85
 
 


Én jól vagyok. Még egész kényelmes a hasam, már ahhoz képest, hogy a végére milyen nehézkes tud lenni a terhesség. Neked megjött rendesen?

Kép
tulipán75
 
 


Nem,még nem jött meg.De a hasam még mindíg fájdogál ugyhogy ma vagy holnap biztos nem kímél meg.
rena85
 
 


Marika!Ma már megjött,nagyon pontos volt.Mindeggy jön egy új hónap,új reményekkel. :D
rena85
 
 


Szia Rena!
Nem volt netem néhány napig, azért nem jöttem. JÓ, hogy így állsz hozzá, csak így lehet, itt az új hónap, és ugye most orvosi segítség is lesz? Mikor mész? Vagy már voltál? Tudsz már valamit?

Kép
tulipán75
 
 


Szia!Hogy vagytok?Már egy kicsit aggodtam,hogy minden rendben van-e veled.De mivel csak neted nem volt így örülök! :D Hát orvosi segítség az túlzás.Ezt azért mondom mert ebben a hónapban nem sok mindent közölnek velem.Hétfőn voltam vérvételen annak az eredményét 30.-án tudom meg.Akkor megint vesznek le vért és annak az eredményét pedig Dec. közepén tudom meg.A Laci meg nem tudom,hogy idén tud-e menni katona számolásra lehet,hogy csak jövőre.Sajna idén nem hiszem,hogy csinálnak valamit velem merthát ugye már Dec. közepe lesz mire tudunk valamit.Akkor meg már nem hiszem,hogy a doki belekezd bármilyen kezelésbe.De így,hogy a Lacinak nem kellett mennie a héten meg tudtuk tatrani a J. napot. :oops: Megkérdeztem,hogy a gyógyszerem miatt csökkent e a ciklusom hossza,azt mondták,hogy lehet.A hasam pedig azért fájhatott egy héttel a mensi elött mert túl nagyra nőtt a tüszöm vagy egyszerre több is ért.Na mindeggy iszom a gyógynövény teákat ezerrel hátha valamit segítenek.
rena85
 
 


Sziasztok,

Betsy üzeni, hogy

ÖRÖMMEL CENTIVEL MEGSZÜLETETT PETI KISTESTVÉRE ,EGY TÜNDÉRI KISFIÚ BENCE:) TUDATJUK,HOGY 2007 NOVEMBER 14.-ÉN 14:45-KOR 3000 GRAMMAL ÉS 46

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Na mégegyszer :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[b]ÖRÖMMEL TUDATJUK,HOGY 2007 NOVEMBER 14.-ÉN 14:45-KOR 3000 GRAMMAL ÉS 46 CENTIVEL MEGSZÜLETETT PETI KISTESTVÉRE ,EGY [b]TÜNDÉRI KISFIÚ BENCE:) [/b][/b]

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kedves Judy5!

Ezer éve nem irtam ide de a Betsyvel nagyon sokat leveleztünk.Ha tudsz valahogy te is üzenni akkor mond meg neki légyszi hogy gratulálok és sok puszit nekik.Őrülök,hogy az Ő fia is Bence lett!!

KÖSZÖNÖM!!
Üdv:Henus
henus
 
 


Nagyon gratulálok Betsyinek a kisbabájához. Remélem nagyon jól vannak mind a ketten. Betsy nagyon rendes, segítőkész lány, én minden jót kívánok nekik.

Rena!
Szóval akkor most még csak kivizsgálások várnak rád. Tudod, hogy nagyon sokan mesélik, hogy ilyenkor érte őket a meglepi. Egyszer mentek egy vizsgálatra, és hopp!!! Babát látott a doki az uh-on. Úgyhogy akkor hajrá erre a hónapra is. Vegyél ovu tesztet is, ne bízd csak a Jónáskára a dolgokat! Még mindig szeded a gyógyszereket? Hányadik napon jársz? Mikor volt Jónásod? Mi jól vagyunk, bár a gyerekek betegeskedtek, de már szerencsére elmúlt. Ficánka nagyon jól van, már a mozgásaiból ítélve. Csak két hét múlva megye dokihoz.

Kép
tulipán75
 
 


Betsy hogy rohan az idő! Mintha most jeentettedf volan be a pozitív tesztedet! :lol:

Nagy gratuláció és sok sok tejcsike!
Vendég
 


Sziasztok,

Betsy megint írt sms-t.

Azért indult meg a szülés, mert szivárgott a magzatvíz, 100%-os fájásokat mutatott a gép,végül kiderült, hogy Bence belekakilt a magzatvízbe, így azonnali császár lett.

Henus,

Átadtam az üzidet, és nagyon szépen köszöni a gratulációt. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok lányok! BETSYnek üzenem,hogy nagyon-nagyon nagy gratula a babához,és jó egészséget kívánok :lol: :lol: :lol: Kriszti

Kép
flacsikriszti
 
 


Sziasztok!BETSYNEK gratulálok a babájához!Marika!Én is sokat olvastam olyanokról akik a vizsgálatok alatt estek teherbe,de nekem biztos nem lesz olyan szerencsém!Ma megyek munka elött ovu tesztet venni.Csak nem tudom hányadik napomon kezdjem el.Még mindíg szedem a gyógyszert,szerintem majd 30.-án mondják meg,hogy mennyit szedjek még.Tegnap volt a Jónásom,és ma vagyok a 6. napomon.Remélem a gyerekek már nem lesznek betegek!!Amikor mész dokihoz megmondja a baba nemét is?Biztosan nagyon jó érzés lehet érezni azt,hogy egy csöpp kis élet növekszik benned.
rena85
 
 


Rena!
Tényleg jó érzés kismamának lenni, bár ez nálam már kezd rutinná válni :lol: :lol: Megmondom őszintén, hogy az első és a második baba várása sokkal jobban lefoglalta a gondolataimat. :oops: Akkor sokkal többet beszéltem róla, olvasgattam kismamás könyveket. Most is nagyon várom, de talán az elsőt vártam a legjobban.

A tesztre rá van írva, hogy mikor kell elkezdeni. Azért írjál mindig, én segítek. Hányadik napon jársz? Hány napos volt a gyógyszerek után a múlt hónapban a ciklusod? Bocs ha már írtad volna, de elfelejtettem.

Kép
tulipán75
 
 


Marika!Szerintem a babavárással mindenki így lehet mint te,mert a 4. gyereknél már tudod mire számíthatsz.Meg ha az elsőnél kiolvastál egy csomó mindent akkor azt tuti,hogy nem felejted el.Biztosan én is így lennék,remélem egyszer így is leszek mint te. :D Ma van a 7. napom,26 napos volt a ciklusom.Köszönöm,hogy segítesz!
rena85
 
 


Rena!
Akkor ma a 8. napon vagy. A 26 napos ciklusnál a 12. naptól már lehet számítani a peteérésre. Akár már holnap csinálhatsz egy próbát, ha semmit nem mutat, akkor a 10. napot hagyd ki, és a 11-en csinálj újra. Írd meg ha megcsináltad! A használati azt írja, hogy ha csak halványan van rajta a második csík az negatívnak számít. Az igaz, de ha már halványan van, akkor készülhetsz rá, hogy a következő napon, vagy azután már vastag lesz. Úgyhogy ha halványat jelez, akkor a következő napot ne hagyd ki!! Nagyon kíváncsi vagyok! Jelentkezz!!!

Kép
tulipán75
 
 


Marika!Ok mindenképpen csinálok holnap tesztet,de csak este mert napközben dolgozom.Amúgy már kezdem érezni,hogy nemsokára lesz pé. mert fájdogál a hasam.Este írok!
rena85
 
 


Rena! Mizu? Azt mondtad ma este lesz teszteredmény. Várom!

Kép
tulipán75
 
 


Marika!Megcsináltam a tesztet de a második csík csak lehelletnyire látszik.Így nem tudom,hogy holnap érdemes e megcsinálni a következő tesztet?
rena85
 
 


Sziasztok!

Ma jöttünk haza a kórházból. Köszönjük mindenkinek a gratulációt, majd később beszámolok részletesen, és vissza is olvasok. Rakok fel pár képet, ezek még a kórházban készültek, bocsi, ha kicsit sok :oops:

Mindenkinek minen jót!


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Betsy!Gyönyörű szép a kisbabád!Nagyon jó egészséget kívánok mindkettőtöknek!
rena85
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: