Új privát üzeneted érkezett!

Itt klór helyett mást használnak: Crystalline H2O-t, ami kiküszöböli a klór káros hatását.

A CRYSTALLINE H2O vegyszer minimális klór felhasználásával, a helyes alkalmazás esetén helyettesíti az összes többi vízkezelő vegyszert. Különösen jó vízminőséget biztosít, tiszta és szagtalan, nincsen irritáló hatása, és nem károsítja a fürdőruhát.

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


A fiúkkal, nemrég. Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Gyorsan, míg Kicsike alszik...

Szamóca, Ceglédre jártok babaúszni? Mija neve annak a wellneshotelnek?

Három gyerek mellett nem lehet egyszerű kettesben maradni... :D Mi is hurcolásszuk Annalucust mindenhova, de én spec nem is tudnék kikapcsolódni, ha nem lenne velünk 8)

Judit, kitartás, nemsoká túl lesztek rajta!

Szilbee, továbbra is jobbulást! :( Meghát mingyán szülsz! :shock: Kezdek beizgulósodni :lol:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 

 
 

Ildi, deszípekvattok! :D Petike nemsoká beéri Imikét :shock:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Ildi: Mekkkkkora már ez a Peti gyerek! :shock: :shock: :D

Jelentem, élek még, csak leterített a DÁTHA... :cry: :cry: Most ha hármat kívánhatnék, mindhárom az lenne, hogy kapjak levegőt az orromon...Megyek is gyógyulni, teázni, beszerzek egy oxigén palackot.... jók legyetek! :wink:

Ja, 12-én megyünk szülőszoba vizitre. Apának kell vizitdíjat fizetni. Ezen kicsit felmérgeltem magam, de ez legyen a legnagyobb bajunk végülis... 5-én kardiológia, majd mesélek mi volt. Pussz!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Ildi, micsoda gyönyörű szeme van Petikének! :D

Jaimee, jobbulást Neked is!

Balwin: Best Western Hotel Aquarell a szálloda neve, itt találsz róla bővebb információkat:http://www.hoteltelnet.hu/hu/best-western-hotel-aquarell-wellness-hotel-cegled/

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


... a fele lemaradt: és ez a nagyfiú milyen csodaszép!

ui: hogy tudom szerkeszteni a hozzászólásom? A GYIK szerint a szerkeszt gombbal, de nekem olyan nincs.

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Sziasztok!

Jaimee!
Ha van kedved akkor én 12.től leszel a nőgyógyászaton akkor találkozhatunk ha van kedved! Jobbulást!

Szilbee!

Gyógyulást és vigyázz magatokra!!!

Ildi!
Tényleg nagyon szépek vagytok. Hárman együtt:-)

Évi!

Gratulálok a fiadnak, nagyon ügyes focis :-)


Hu most hirtelen ennyi jut eszembe.

Bocsika hogy nem írok, de itthon vagyok s Bettike le se száll rólam, meg közben dolgozom ki a tételeimet lesz egy pár vizsgám, snem lesz igazán időm, meg háta szak dolgozat is itt van már szóval kész.


Olga, Ildi!

Ti hogy álltok a sulival?

szép estét mindenkinek

Kép
kbernadett
 
 


sziasztok!


Szamóca, köszi, hogy leírtad a babaúszással kapcsolatos dolgokat, és a képek is nagyon jók!! Aranyos nagyon a pici lányod!!

Ildi! Szépek vagytok, még most volt, hogy Petike született, és már mekkora!!! :D

Jaimee!! Kúráld magad, meg ALUDJ SOKAT!!! jobbulást! Jó móka lesz a szülőszoba-látogatás!! A viztdíj meg VICC, mi is lestünk csak rajta...

Katlina! Naon ügyes Robikád, remélem ma már nem volt hőemelkedés sem! És örülök, hogy rendben vannak a kiscombok!!! :) Mondtam én, hogy nem lesz gond! Ugye milyen rendes a doki??
És milyen hosszú! MÁRMINT ROBIKA! Szabi centijét nem tom, de a súlya ma: 7 kg!
Azt mondta a védőnéni, hogy egyáltalán nem kövér, hanem olyan jó kis sűrű! találó kifejezés, az biztos!
ÉS képzeld: hasra még mindg nem akaródzik magától fordulni, de már tud haladni! Behúzza a hasa alá a lábacskáit, és tolja előre magát! Olyan aranyos, ahogy küzd egy-egy játékért!

villámreceptek jöhetnek még!!!
:shock: :shock:

Szilbee gyógyulgat... lassan.... És még nem született meg a legkisebb! De már nagyon várjuk!!! de izgi!!!

No lépek pihzni, Szabi elaludt, házimunka meg letojva.... :? Kép

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Szamóca, "Előnézet" gombod sincs? Az Elküld mellett.

Dorka, az is jó móka volt, amikor az első sikertelen látogatás után vissza kellett kunyizni a vizitdíjat :? Dekisügyes Szabibaba :D

Becarok, Annalucus énekel! :lol: Ha éneklős muzsika szól, rázendít :shock: Jah, és kezd már nevetgélni is, főleg vattával törölgetem a hónalját :mrgreen: Mosmeg egy szatyorral játszik...de hogy élvezi! :lol:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Ildi!
Olyan szépek vagytok így hárman,és már Petike is olyan nagy!!!!

Dorka!
Sűrű :D :D :D :D ,ez jó!!!!
Amúgy bizti hogy nem 68centi mert 68-as ruha még bőven jó,de mi Mütyit születése óta nem tudjuk normálisan megmérni,akkor is 52centit mértek erre fel 2hétig 50-es rucikat hortunk,és láthatóan aprócsak volt habár sajnos erre már én nem emlékszem de a fényképek bizonyítják!


Hát betojás!!!
Ha az napra kéred a képeket amikor beviszed 72forint,ha másnapra 42,a corában mennyiért csinálják a digi képeket????

Nézte valaki a Nagy Fogyást????
Én úgy sajnáltam Anikót neki még annyirra benn kellett volna maradnia szüksége lett volna rá :?

Robikám tegap kapott az apukályától egy plüss tigris fotelt azzal díbolt este olyan édi volt :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Kép

Az új móka a szájszopi :D


Kép
És itt a tigris :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Haligali!


Judit! Télleg, már el is felejtettem, ahogy ott sorakoztunk a 300 pénzünkért!!! :D :D Meg azokon az idétlen fehér köpenyeken is viháncoltam, akárhányszor a férjemre néztem! :)
Annalucus próbálgatja az énekhangját?? Hát ez jó!!! Szabika leragadt a sikoltozásnál... :? :?
Ja, amúgy itt agyalunk karácsonyi ajándékötleteken, sztem otthagyunk egy csomó pénzt majd a baba- és játékboltokban, pedig a babák mivel vannak el a legjobban??? A csomagolópapírral, meg zacskóval, amibe az ajándékot csomagoltuk, meg egy üres ásványvizes flakonnal, kiskanalakkal stb. Mit nekik Mattel, meg Fisher Price, meg kutyus, meg macika, meg "fejlesztő játék"!!! :P :P
Annalucus is rálelt az egyik legizgibbre, a szatyorra!! :D :D

Katlina!! Nem tom emnnyi a Corában, mi itt a piac mellett szoktuk előhívatni, 20 perc alatt kész van, és asszem 40 Ft egy kép. Biztos van ennél olcsóbb, de ez itt helyben van, és gyors is.

Hallod, Robika meg Szabi télleg egyre jobban hasonlít, besz@rok!!!!
ez akép már régebben készült, de van egy tök olyan képünk, mint az első, csak a telefonomon, arról meg nem tom feltölteni!
Kép

Jövő héten tudunk majd találkozni???

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Hát nekünk jobb lenne ez a hét,azért kérdeztem hogy betegek vagytok-e még?

Hát igen Robi a tescoban az újsággal játszott,tegnap a popsitörlő dobozával,meg minden ami amúgy nem játék :D :D :D :D :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!
Most jöttünk a vérvételről. Valami embertelen volt! Úgy érzem egy részem ottmaradt. Nem azért, mert utolsónak hívtak minket, gondolván, hogy nem lesz egy egyszerű eset, hanem háromszor szúrták meg, mire sikerült, eközben leszorítva fogtam a térdem között. Majd megszakadt a szívem, ahogy vergődött, miközben a tűvel túrkáltak a karjában, mert a vénája folyamatosan arrébb csúszott annyira kis vékony volt, a tű meg vastag, majd kivárni, míg lecsöpög az a 4!!!! kémcsőnyi vér! Lányok! Egyszerűen borzalmas volt. Amikor hazajöttünk, belőlem is kibukott, és azóta folyamatosan bőgök. Letike elaludt, talán nem emlékszik sok mindenre, mire felébred. Most már én is kezdek megnyugodni, hogy így kiírtam magamból.

Most többet nem írok, majd jövök délután!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szegénykéket úgy sajnálja ilyenkor az ember!!!!!

És képzeljétek valami újságban olvastam,hogy régen az újszülötteken mindenfajta érzéstelenítő nélkül végezték a műtéteket,mondván úgyis mindíg csak sírnak,és az a legrosszabb hogy ezek között a kutatóműtétek között volt agyműtét is,utána azon filóztam hány gyerek halhatott bele a fájdalomba?

Kép

Kép
katlina
 
 


Drága BBJ! együttérzünk veletek, ez tényleg nagyon gyalázatos lehetett!!! Leti hátha "kialudja" a rossz élményeket!!!

Katlina!! holnap és pénteken itthon leszünk, ha nektek is jó, várunk szeretettel benneteket!!
ettől az érzéstelenítős dologtól kiráz a hideg!!!

:( :(

Kép
Kép
dorkáék
 
 


BBJ, mi ugyanígy jártunk Csongival egy évesen, ezért nem is írtam le, mert nem akartalak elijjeszteni. Annyival volt még "küönb", hogy nálunk hol az egyik karját próbálták, hol a másikat...
Nyugi, elfelejti, próbálj Te is túl lenni rajta...

Évi és
Kép
csongianya
 
 


BBJ
:cry: :cry: :cry:
Ti szegények. Itt pityergek én is.
Sajnos itt helyben sokszor még felnőttől se tudnak vért venni, nem még egy ilyen apróságon. Felháborító!!! Miért nem lehet a kicsiket kimomdottan olyan helyre vinni ahol értik is a dolgukat :?

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Szerintem akkor holnap rábeszélem apát hogy vigyen be bennünket!

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!
Na, itt vagyok, most már nyugodtan, de ha rágondolok, összefacsarodik a szívem, Biztos ez lesz majd rámálmaim egyike. Nekünk is felváltva próbálták, így kétszer lett a jobb, egyszer a bal. Engem igazán az bosszantott, hogy a tű, miért nem vékonyabb, és miért nincs valami kisebb vákuumú kémcső gyerekeknek kifejlesztve miért telnek el hosszú percek azzal, míg megvárjuk, hogy kicsöpögjön a vére, ami kell a vizsgálatokhoz, és miért kell ennyi, amit az asszisztensek sem értettek. :shock:
Na, jól van, túl vagyunk rajta, remélem amíg kismama nem lesz, nem kell menni mégeygszer. Ha hiszitek, ha nem, tőlem először akkor vettek vért, amikor Grétivel kismami lettem.

Petri!
Gondoltam ám rátok is, mert nektek is kell majd a műtéthez, igaz? Háát, Timinek talán még rosszabb lesz, abból a szempontból, hogy talán jobban megmarad az emlék. Mikor akartok menni?

Ildi!
Hát, én is csak csodálkozok, hogy Petike mekkorát nőtt, és milyen édesen figyel már, most már Ő is aktív részese a családnak.

Katlina, Dorka!
Majd képeket várunk, el ne felejtsétek!
Szépek vagytok, midn a két csibésznek akkora szeme van!

Évi!
Nektek mihez kellett a vérévtel?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Petri!
Most olvasom újra, és meg is válaszoltam a kérdésemet. SOHA. Gondolom, csak muszáj

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Remélem, Letike már mindent elfelejtett?! Próbálj ne gondolni rá, bármilyen szörnyű is volt. Még olvasni is rémes. Olyan iszonyú dühös lettem :twisted: Sokkal szebb napokat Nektek!

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Sziasztok!

Amire még nem reagáltam:

Ildi, nagyon szépek vagytok így hármasban! És Petike mekkora! Sokkal nagyobbnak néz ki így a képen a koránál!

Katlina, Robika is nagyon édes, és gyönyörű szemei vannak!

Dorka, fantasztikus jó a hapsikád szerelése :lol: Hol vettétek? Vennék egyet ajándékba...

Képzeljétek, a férjem unokanővérének a kisfia úgy született, hogy a jobb lába befelé fordult. Kinn Romániában pár hónaposan megműtötték, de nem javult semmit.
Átjöttek ide a SOTE-ra, hitelt vettek fel (mert ki kell fizetni a műtétet és az ott tartózkodást). Közben egy másik unokatestvérénél vannak Gyálon, hogy könnyen elérjék a kórházat.
Na, csütörtökön megműtötték, kiderült, hogy Nagyváradon fordítva rakták vissza az izmokat, Achilles-t és nem is mondták, hogy a bokájával is baj van. Több, mint 2 órás műtét volt, de azt ígérik nekik, hogy bár hosszú folyamat lesz, de teljesen tökéletesen fog járni. Nagyon megszenvednek vele, már 1 éves a kisfiú, mászik, állna fel még gipszben is
És akkor ami hihetetlen: A nagyszalontai polgármester felhívta egy pesti politikus ismerősét, és ez a fickó kifizeti az egész műtétet!!!! Benn volt a kórházban még mielőtt ők bementek volna, beszélt az orvossal, utána bement a feleségével meglátogatni őket, minden nap telefonál, hogy hogy van a kicsi... Szóval az anyuka szóhoz sem tud jutni, fogalma sincs, hogy hálálhatná ezt meg!
Nekem ez olyan, mint a mesében, egy csoda... És annyira jó, hogy ilyen emberek még vannak!

BBJ, hogy ébredt Letti?

A kórházi élményekről annyit, hogy nyugodjatok meg, nem sok minden fog még megmaradni nekik ekkora korban. Csongi két évesen volt kórházban, 40 fokos lázas állapotban kivették a kezemből, nem lehettem mellette, lekötötték, infúziózták. Életemben annyit nem sírtam. Mikor mentem látogatni ütött-vágott, anyukámhoz meg hozzábújt. Majd megszakadt a szívem. Azt hittem mély nyomot hagy benne, de miután hazajött pár napon belül rendeződött a kapcsolatunk (persze kerekre nyaltam a fenekét) és mostanában ha kérdezem, SEMMIRE nem emlékszik.

Évi és
Kép
csongianya
 
 


BBJ!

nagyon rosz hogy ilyenről kell olvasnunk. szomorú tényleg hogy ezeket a csöppeket igy megszenvedtetik.

Szerencsére amikor nekünk kellett vért venni pontosabban Bettikének kb 2 hónapos lehett, de az orvosi rendelőben vette az orvos.
Picit sírt de amugy szerencsére nem volt semmi.

Katlina!

Mekkorák vagytok, már hát olyan gyönyörű Robika!
Nagyon sokat nőtt

szép estét

Kép
kbernadett
 
 


BBJ
A dokinőnk szerint 3 éves koráig kellene várni mert addig akár vissza is húzódhat. Én kétlem hogy rendbejönne ha eddig nem sikerült akkor már nem fog magától.
Én nem akarok addig várni hanem jövő nyár végére, őszre gondoltam.
Megyek is olvasgatok a köldöksérvről...

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Judit! Annyira sajnállak benneteket! Bár valószínű, hogy Letike könnyebebben túltette magát rajta, mint te. De tényleg annyira borzasztó, miért nem lehet ezt humánnusabban megoldani a kicsiknél???

Én is félek a jövő hónapi szemvizsgálattól. Ha nyúlkálni akar majd a doki, én esküszöm nem engedem! :evil:

Dorka! Katlina! Tényleg nagyon hasonlítanak a fiúk!!!
Dorka!Az a póló nekünk is tetszik ám!

Ildi! Ti is jó szépek vagytok!

Na pussz!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!
BBj! Nem alkarlak elszomorítani a műtétes nap sem lesz egyszerű. A főnököm kisfiát most májusban műtötték és szörnyű tortúra volt a műtétes nap is. Reggel 7-re mentek kötelező belgyógyászati vizsgálat, átöltözés kórházi pizsamába, majd várakozás a folyosón az ambulancián pizsibe öltözve az altatós dokira, ez kb.9-1/2 10-is eltarthat, attól függ mennyi beteg van, majd felkiísérnek az osztályra benneteket, aholaz anyuka beöltözik zöld köpenybe és cipővédőt húz, majd elfoglalják a szobát.Enni inni tilos.Műtéti beosztás szerint jön a műtös majd a gyerköcért, de előtte még kap még valami szert amitől lassan elkezd aludni és beviszik a műtőbe.Műtét után elkezdik ébreszgetni majd picit kotyagosan vissza hozzák a saját ágyára. A műtétes időd használd ki arra hogy elintézd folyó ügyeidet, mert utánna már ugy sem fogod otthagyni egyedül.Kitartás, nem fog semmire sem emlékezni, rendbe jön minden. Kép

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Sziasztok!!

Évi, hát vannak még csodák, ez irtó közhely, de így van! Eleget szenvedett a kis család, és szerintem a pénzügyi támogatásnál is fontosabb nekik, hogy alapvetően idegen emberek gondolnak rájuk, segítenek, hogy egy apró emberkének teljes élete legyen!!

Body: Szilbeet dicsérjétek, tőlük kapta SZabi!! Apa amúgy is jár konditerembe, szóval nagy volt a nevetés, mikor megkapta!!!!
Kaptunk még egyet, arra meg az van írva: téged szeretlek a legjobban! Hát nem aranyos??? Sajna már kinőttük...

Orvosi ellátás: pici gyermekek esetében talán még döcögősebb az egészségügy!!! Mennyit kellene fizetni egy ellátásért, hogy a lehető legkevesebbet szenvedjen a baba?????

Olga! Kihez mentek szemészhez?? Mi találtunk egy nagyon kedves-aranyos dokinénit, dr. Tóth Saroltát. Az SZTK-ban rendel minden nap, meg a Cvikker Optikában. Mindenkinek ajánlani tudom, láttátok volna, milyen ügyes bánt egy pár hetes babával!!

Petri, találtál használható infókat a köldöksérvről? Én sem értem, miért várnak vele olyan sokáig... Sajna Szabinak is van egy kicsi.

Betti, mindjárt szülinapoztok!! De jó!!!

Katlina, holnap várunk benneteket! Már töltöm az elemeket a fényképezőbe! :D Kb. hányra jöttök???

Szilbee???

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Szió!
írtam tegnap de elszállt... :oops:



BBJudit!
Simi simi nektek!!
Én is úgy gondolom hg olyasmi lehet ez neki mint amikor beüti a buksiját és te felkapod megvígasztalod,megölelgeted és már kutya baja :lol: mert neki ez a legfontosabb!!

fanna3
 
 


Sziasztok!

Köszi az együttérzést! Nem sok mindenre emlékszik, mert tegnap új produkciókkal bővítette repertoárját! Mászik, persze még egy kicsit olyan kúszás-mászás, meg puszit ad! :shock: Perzse ez a puszi nyelv csattogtatás, nagyon örül neki, és ha mi is dobáljuk neki, ő is rákezd. borzasztóan tetszik neki! :lol:

Márti!
Hát remélem nem lesz ilyen tortúra, mind a ketten megyünk Misivel, mert én nélküle nem bírom ezt végigcsinálni. Állítólag kor szerint haladnak, így velünk kezdik7-kor, még 6-kor ehet. Nincsen belgyógyászati vizsgálat sem, nekünk azt még itthon a gyerekorvos megcsinálja, csak az altatóorvossal kell konzultálnunk. Legalábbis Kürti nekem ezt mondta. Maszkos altatás lesz, és altatás + műtét +ébresztés, fél óra. Csak azt a felet éljem túl, aztán már mindegy, hogy hol leszünk, csak együtt.

Olga!
Kihez mentek szemészetre?
Tegnap nagyon szúrt a lencsém kivettem, sé úgy próbáltam tanulni, majdnem levegőt sem kaptam, annyira közel kellett tenni az arcomhoz a könyvet. Mondtam is reggel Misinek nagyon romlik a szemem, lassan eljön a műtét ideje! Muszáj lesz megcsináltatni. A múltkor volt a tv-ben, nem tudom valaki látta-e, hogy lézeresen alig 10 perc az egész, csak egy kis nyomást érzel, és már látsz is! Hihetetlen. Volt valakinek, vayg ismerősnek, rokonnak ilyen? Hol érdemes csináltatni, árak, ilyenek?

Szamóca!
A sütőtökkrémlevesed édes, vagy sós? Na felbátorodva rajtad, feltéve, hogy kapunk, vasárnap nálunk is buli lesz, és az lenne a leves. Találtam egy receptet, amibe kell édes hagyma, fokhagyma, összeturmixolva egy tömlős sajttal, majd pirított kenyérkocka, kéksajt morzsalék a tetejére. Így egy kicsit nekem hagymalevesre emlékeztet. Szerinted?
Mazsolás rizst csinált már valaki? Azt hogyan kell? A főétel baconos, tejszínes aszaltszilvás, füstöltsajtos pulykamell lenne, gondoltam a mazsis rizs illik hozzá.

Fanna!
veletek mizu? Ildi! Te is írhatnál valamit?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Fanna!
Megelőztél!

Évi!
Tényleg hihetetlen ami a kisfiúval történt! hall ilyeneket az ember, de addig nem hisz benne, amíg nem történik valami "ismerőssel". Meghogy felcserélni az izmokat? Te jó ég! Na ott is lehet káosz! Hogy lehet egy ilyen picikének elmagyarázni, hogy ne mozogjál, gondolom fekvőgipsz, vagy nyugalom egy pár hétig, vagy nem?

Ja, Dorka!
Leti most is egy zacskóval játszik, nesze neked több ezer forintos akármi! :lol:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


BBj! nagyon ügyi Letike, ha ilyeneket produkál!
Szemműtét: én még nem csnáltattam meg, mínusz 5-ös a szemem. Majd a második babó után rászánom magam, addig felesleges, mert a terhesség és szülés alatt akár 1 dioptriát is romolhat (na, velem pont ez történt...)
De több kollégám, barátom is átesett rajta, és mindenki dicséri! Az árak az eljárástól függően alakulnak. A legolcsóbb (főleg, ha neten jelentkezel be, akkor valami 30 %-ot elengednek) kb. 150.000 Ft (a két szem) , de ez a LASIK eljárás. Ez azért fájdalmasabb, és a műtét utáni 3 nap nagyon nehéz, állítólag... Meg fél évig (!) napszemüvegezni kell, ha kimész az utcára.
Ami viszont abszolút fájdalommentes, és utána sem fáj, az olyan 180.000 Ft, szemenként... :? :? De ezt nem is lehet mindenkinél elvégezni..megint csak hozzáteszem: állítólag...
Pesten, a Mexikói úton, meg a Margiszigeten egy központban csináltatták az ismerőseim, sztem a neten gyorsan megtalálod őket.
Jó böngészést!
Meg talán már Szegeden is végeznek ilyen műtéteket. :D

Kép
Kép
dorkáék
 
 


bbj!
Hogy is van ez a baconos tejszines...........nyammmmmm :D :D :D !!!


Évi!
Vannak még csodák!!!

Honap talizunk az elemeket én is töltöm :D :D :D :D

Robika is zacskózik,imádja,szóval csörgöt nem veszünk :D :D :D :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Dorka!
nem sokkal előzől be, az enyém 4,75, mind a kettő. :cry: 10 éve kontaktlencsém van, de egy procedúra, nem beszélve az áráról. Neked is az van, a képek alapján. Ha adhatok egy tippet, én a lencsebolt.hu-ról rendelem évek óta, sokkal olcsóbb, mint akármelyik optikába, és vannak nagy akciók, amiről meg kapsz hírlevelet. Milyet használsz?

Katlina!
Ez egy nagyon egyszerű husi, karácsonyi menünek is beillik, sztem.
Én medaliont vettem, majd kiklpfolom, aztán egy KIS sóval megszóróm, (az eredetiben fahéjban is meg kell hempergetni, én csak úgy szórok rá, ide-oda) tepsibe rakod, aztán jön rá az aszalt szilva, a bacon szeletek(azért kis só, mert ez ugye sós), majd a reszelt füstölt sajt, és a végén hozzáöntesz egy főzőtejszínt (eredeti recept szerint karamellizálsz cukrot, aztán ahhoz a tejszín és majd a husira, és csak elkavarom a cukrot a tejszínbe, és ráöntöm a tetejére) és megsütöd. Gyorsan megvan, és mégis egy kicsit más, mint a megszokott.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


BBJ
Szupi ez a recept! Nekünk jó is lesz karácsonyra. :)

Dorka
Semmi újat nem találtam a sérvről. Vagyis annyit hogy elég 5-6 évesen is megműteni :roll: Hát nem tudom...
Nálatok még alakulhat! Sok esetben mire feláll a kicsi, bezáródik a gyűrű és akkor minden oké, volt sérv nincs sérv. Ti se ragasztottátok? Szerintem Timinek se túl nagy bár nincs mihez viszonyítanom. Ha ül akkor nem is látszik.CSakhát mégis kiscsaj és a köldöke szép legyen :wink: :D

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Na szia mindenkinek! Kép


Vagyok, de mégsem, szünet van, úgyhogy le vagyok pattintva a gépről. :lol:

BBj, nagyon rossz lehetett nektek, tudom, én is szétsítram a szemem, amikor a paxtoll betéttel a két napos Imikémet megszúrták. Szörnyű volt, ráadásul még kedves sem volt a nő, olyan furcsán nézet rám, mintha a marsról jöttem volna, mert hát minek bőgök, amikor ordít a gyerek, próbál szabadulni, pedig még nemrég született. :evil:

Kép mindenkinek a dícséretet, nagyon büszke vagyok a fiúkra, és na persze a gyönyörűséges lányomra is. Amúgy Imike tisztára apja, olyan kis huncut, édi-bédi manóság.
Petike meg ma már háromszor k@kilt, mert vagy három napja délelőtt és délután bébiételt eszik, na meg szopizik, tápot csak éjszakára kap.

Évi, vannak még önzetlen emberek, remélem nem "csak" azért csinálják, hogy utánna meg az egyik tv-ben tetszelegjenek. De végül is az eredmény a fontos, hogy rendben legyen a kicsi lába. :P Kép

Tegnap a CORA-ban voltunk. A szokásos havi nagybevásárlás. :roll: Hogy mennyien voltak :? :shock: . Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ancsi"ka" Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Hm, én is kontaktlencsézek, nekem -2,5 a dioptriám. Én most J & J Acuvue 1 napos lencsét használok, a terhesség(ek) alatt és után egy évig mást nem visel(t) el a szemem. Amúgy a J&J havi lencséjét (Surevue) hordom. Kacérkodtam már a műtét gondolatával, de amíg nem romlik jobban, jegelem a kérdést, bevallom, félek nagyon a műtétektől...

BBJ, a recepted nagyon jó, mi is szoktuk csinálni, teszünk még bele kockázott almát és körtét, ha van, a szilva mellé. És igen, mazsolás rizs a köret nálunk vagy mazsolás köles. A rizst fél adag víz, fél adag tej keverékében főzöm meg, egy kis fahéjjal, szegfűszeggel, sóval ízesítve. Egy csipet mézzel édesítem. A mazsolát beáztatom és amikor már majdnem kész a rizs, akkor teszem bele. Picit tejberizses a hatás.

A töklevesem édes: megsütöm a tököt, aztán összeturmixolom, teszek bele tejszínt, narancslével hígítom, édesítésnek (ha van otthon) juharszirupot használok, ha nincs, mézet. Pici fahéj, szegfűszeg fél dl forró vízben elkeverve ízesítésnek. A fenyőmagot száraz serpenyőben óvatosan megpirítom, s mehet a leves tetejére. Tejszínhabbal tálalom.

Ildi, kész hölgy már a lányod!

Az én fiamat augusztus elején műtötték Cegléden, de én (kopp-kopp) semmi rosszat nem mondhatok az egészről. Pedig hétvégén került be, a szabadságolások idején. De lehet, hogy csak éppen egy lelkiismeretes orvost fogtunk ki.

Tényleg nagyon hasonlít Robika és Szabika. Nagyon tetszik a sérójuk! :D

Fanna! Nimi és Jázmin között is csak pár nap van, mégsem nagyon hasonlítanak?! :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Kép

Petri, nem, nem ragasztgattunk. Szép köldököt szeretnétek?? Hűha, ha majd egy piercinggel állít haza egy szép napon... :D :D

Lencse: én asszem Optix-et használok, havi lencse, nekem bevált.
Megnéztem ezt a lencsebolt.hu-t, télleg jó árakon adják! 6 db lencse 2.500 Ft-tal olcsóbb, mint a Cvikkerben! Csak az a baj, hogy én egészségpénztáras számlára szoktam venni, így a 30%-át visszatéríri az állambácsi. Így maradok a boltinál,de köszi a tippet!!!

Szamóca, milyen műtét volt a fiadnál??

Ildi, milyen szép nagy lányod van!!! ugrókötelezik még?

Katlina!!! Gyertek má gyertek má gyertek má..!!!!

:D :D

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!
Minden oké! Javulgatok... de sajna csak lassan. Drága párom segít nékem hogy gyorsabban gyógyuljak. Igazi angyal és házitündér! :lol:
Írni nincs időm, mert mikor jobban vagyok (nem feszíti a fejemet annyira a takony), akkor a Dávidunk holmijait rendezgetem, pakolgatom... már nagyon szorít az idő és a sorozatos betegeskedések miatt sehol se állunk.

Hamarosan újra csatlakozom majd és aktívan írogatok!!

Addig is olvasgatlak benneteket esténként!!!!!

Puszi Mindenkinek!

Szép Álmokat!! 8)
szilbee
 
 


Szép napot mindenkinek!
Szilbee! Gyógyúlgass, hiszen már nemsokára letelik az időd.Izgulhatunk valakiért megint.
Ildikó, Katlina, Dorka! nagyon szépek a gyerek!
Évi! Jó hallani hogy vannak még rendes és becsüteletes emberek a földön, ez nagyon ritka dolog.Kitartást kívánok a családnak. Kép

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Sziasztok!

Szemészhez az SZTK-ba megyünk, oda kaptunk beutalót. Doki nevét nem tudom, igaz egyszer elhadarták a telefonba...Fél évvel ezelőtt...

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Dorka!
Akkor megyünk,megvárjuk a déli alvást és utána nyomulunk,szerintem 2körül ott vagyunk :D :D :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina! okes, várunk benneteket! ha nem találtok ide, csörögj!

2 után Szabi is ébren lesz, legalábbis általában ébren szokott lenni!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasz!



Szilbee!
Végre! :lol: Örülök hogy jobban vagytok :wink: ! Akkor most már csak a boldogság szárnyainak lovagolása van hátra teljes gőzzel :D Jó a hangulatod is ugye?? Nem vagy türelmetlen típus? Nem írtál még erről hg "nagyon toporognál" :mrgreen: Sztem mi itt a többiekkel IGEN!!! :lol:

Jaimee!
Hogy vagytok? Az előkészületek hogy állnak??? :lol: Jól érzed magatokat???

Dorka!
De király ez a kis kobold!!!!

Szamóca!
:lol: Igen pontosan 4 nap van közöttük...... :lol: Na látod ezt én sem értem :shock: miért is nem? :shock: És azt sem értem :!: :!: hogy hogy bírtad ki eddig hg nem írtál nekünk!!!!! :?: Pedig azért a te kismamiságodra is kíváncsiak lettünk volna!!
Ezt a tökös dolgot én a múltkor fedeztem fel csak spenótba raktam Niminek...és hajjaj de fini lett,sokkal jobb mint normál módon ízesítve! De ezt a levest én is ki fogom próbálni! .......bár nem az a kimondottan dijétás :roll: .....én is rááltam a Norbertre....a 90 naposat meguntam (1.5 csináltam meg...csak)

Na bulisok...akkor estére majd dobtok képet!!!???

Ildi!
Nem akarok tapintatlan lenni, de nem tudok arról az eseményről mikor 2 naposan kórházban voltatok....ha már egy picit írtál belőle,megkérdezhetem mi is történt?

Bówinék????Mizu?

fanna3
 
 


Bettikének nagyon sok boldog szülinapot kívánunk!
Kép

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szilbee!
Jó hogy már javul a dolog! Már mi is két hete szívjuk Leti orrát, már én is nagyon unom!

Szamóca!
Te jó ég! Köles? Te aztán tényleg mindent főzöl! Mit csinálsz/tál civilben? Vagy ez csak hobbi?
Mivel műtötték Mátét?

Fanna!
Hajrá akkor Neked is! Most nekem megállt egy kicsit már egy hete ingadotik 2,5-3 kiló között. Remélem megindul! :cry:

Dorka!
Én Ciba focust használok. Én ezt kéthavonta dobálom, igaz havi lencse, de éjjel nappali, így engedélyezték. Régen volt surevue, meg egy időben zeiss is, csak azt valami miatt már nem gyártják, pedig nagyon jó volt. Folyadéknak pedig az opti free-t. Már jó pár ezrest megspóroltam, évek erről a webáruházból rendelek. Még a doktornő sem akarta elhinni, hogy olcsóbb, mint az ő kedvezménye, aztán ő is rájött. :shock:

Betti!
Majd dobjál képeket az ünnepeltről!

olga!
megsütötted már a próbatortát?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Fanna, csak arról van szó, amikor megszületett Imike és két naposan levették a sarokvérét. :roll:

Bettike!
Kép

Szamóca, Ancsika már csak hébe-hóba ugrókötelezik, mert nem nagyon van ideje.

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


OHÓ HÓHÓÓÓÓÓ



Kép
BOLDOG SZÜLINAPOT BETTIKE!

fanna3
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?