Új privát üzeneted érkezett!

Mármint ÜL a kapu előtt.....

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!

Barbi!

Mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!

Sajnálom, hogy Leonnak nem jön be a bölcsi! Remélem, ez tényleg változni fog, és nagyon megértelek a dilemmád miatt.

Nekem mondjuk nem nagyon van, mert Gergő elég jól belrázódott. NEm mondom, hogy nincsenek napok, amikor sír, mikor ott hagyom, de szerencsére nem túl sűrűn.

Egyébként ugye múlt héten nem voltunk, mert a füle miatt itthon voltunk. Szerencsére a láz kb. szerdára el is múlt, és nem is fáj a füle, viszont szerda délután úgy el kezdett folyni neki, hogy csak na!!! :twisted: :twisted: :twisted: Komolyan, már azt mondtam apjuknak, hogy a víz, amit megiszik, biztos a fülén jön ki.
Úgyhogy pénteken kihívtam megint a dokit, aki megnézte, és azt mondta, hogy már nem látja annyira belobbanva, mint előzőleg, de úgy látszik, még mindig le van rakódva egy kis cucc.
Azt mondta, ha vasárnapra nem múlik, akkor hétfőn menjünk be a fülszetre.
Hát, eddig nem enyhül, úgyhogy holnap fülészet.

Totka!
Létezik, hogy ilyen sokáig folyik?? Lehet, hogy mostanra fakadt ki teljesen? Ha mondjuk nem fakadt volna ki, hanem felszúrják, akkor mennyi ideig folyik? Akkor is ilyen sokáig?

Szerencsére azt engedi, hogy vattát dugjak neki bele, ez napközben működik is, de este hiába teszem bele, persze reggelre már nincs benne. Úgyhogy elég macerás, mert reggelre az összes kifolyt cucc jól bele van száradva neki.

Totka (megin :lol: :lol: )!
Van valami praktikád, amit esetleg a kórházban alkalmazni szoktatok?

Kép
kuha
 
 


Barbi
Nagyon boldog szülinapot!!!!
Szegény Leon, drukkolok, hogy gyorsan megváltozzon a véleménye! És hurrá Nolcsinak, aki szuper vagány! :wink:

Thomasanne-Maresz
nagyon jók a képek, jó kis buli lehetett!

Hajni
nem tudom, mondtam-e már, de nagyon nagyon tetszik a szemüveged!!! ultra trendi! :wink:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok!

Barbi
Nagyon boldog születésnapot kívánok!
Jó hír, hogy Nolcsi ennyire szereti az ovit.
Remélem Leon hamar belerázódik a bölcsis életbe.
Még én is izgulok egy kicsit, mert Tomi még nem aludt ott egyszer sem. Hétfőn próbálkozunk először.

Ayse
Az első munkanapom november 5. Most 3 hét tanfolyással kezdek, kíváncsi vagyok mire emlékszem még... :roll:
Elcsábultam és megvettem Hugh Laurie „A Balek” című könyvét. Szeretem Dr. House-t, és nem csalódtam.
A buli miatt irigykedem.

Csibb
Fanni jobban van?

Holnap délután én is elviszem Tomit a doktornénihez, még mindig köhög, de semmi egyéb tünetet nem produkál. Normális, hogy már lassan 2 hete köhög?

Szilvi

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Halihóóóó,

még pakolászom, de íme pár pancsis kép...
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Nálunk minden rendben van, csak nekem sincs sok időm irni.
Bodza, te merre vagy? Téged is igy leköt a két gyerkőc?

Mostanában elég sok energia kell hozzájuk, bár nem rosszak, csak igénylik a foglalkozást. Jókat játszunk otthon, csak a szabadtéri programok nem olyan kellemesek mostanában, mert anna épp olyan korszakban van, hogy nem szeret babakocsiban ülni. Más lehetősége pedig nincs, igy hát sir.
A kétéveseinkkel olyan jó volt, hogy ebben a mozgékony korszakban jó idő volt és mászkálhattak a fűben. szegény Anna meg le van kötözve jó sok ruhában a kocsiban.
Amúgy jó nagy csibész:
Kép

Julcsi ma közölte, hogy ő egy ronda kicsi macska. Nem tudtam kiszedni belőle, miért ronda, szerintem nem tudja, mit jelent :)
Aztán meg jól megszoptatta a krokodilt :roll:
Kép

KépKép

KépKép
majola
 
 


Majola
Hááát, egyáltalán nem ronda!!! az biztos!!! :lol:

Mi megjártuk a kínai vacsit, elég jó volt. bár mikor megérkeztünk hüledeztünk, hogy mennyien vannak, szerintem 500 fős minimun volt a buli... :shock:

Fanni teljesenn meggyógyult! újra jókedvű, bár még sápadt egy kicsit.

Prüntyi
de jó lehet nektek!!! vagy már csak lehetett???

Jóéjt, megyek aludni, mert kicsit becsíptem, volt bélíz, meg jófajta vörösbor, úgyhogy nekem már az vacsi elején végem volt, de aztán ez az állapot stagnált. Férj most viszi haza anyut, ő vigyázott Fannira, míg mi buliztunk. nagyon jól esett!!!
pussszzzziiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, összefutottunk Kuhával a metrón!!! :)

Évi, mit mondtak a fülészeten! Nem is esett le hogy oda mentek. Egyszer utazom metrón, és azonnal két ismerőssel is találkozom, alig tudtam kivel beszélgessek! :) De nagyon örülök, sajnálom hogy hamar le kellett szállnotok.

Nálunk is minden rendben, Zsuzsa úgy tűnik, lassan beszokik a bölcsibe. Szilvi egy kis tündér, állandóan mosolyog, nevet, halandzsázik. Már olyan is van hogy együtt játszanak a lányok. Tegnap este pl Zsuzsa bekéredzkedett a (régi) kiságyába, majd berakatta maga mellé Szilvit is, és azzal szórakoztak, hogy a nagy nyuszit takargatták be aludni. Szilvi mindig megpróbálta leszedni róla a takaróként használt textilpelust és hatalmasakat kacagott amikor Zsuzsa kitépte a kezéből hogy újra betakarja vele a nyuszit.

Zsuzsa viszont extra hisztis mostanában, nagyon rosszul bírta/bírja ha nem jut rá külön idő, ezért most erőfeszítéseket teszek, hogy ha lehet mindennap töltsek vele külön időt, lehetőleg úgy hogy elmegyünk itthonról valahova együtt ha David tud Szilvire vigyázni. Voltunk játszóházban is, de a hétvégén pl elmentünk együtt a temetőbe a sírokat rendezni Halottak Napjára, az is tetszett neki. Sajnos most már előfordul hogy agresszív Szilvivel, ellöki vagy rávisít ha közel megy hozzá, mivel a kicsi már mászik és veszélyezteti Zsuzsa játékait, meg hát leköti a figyelmünket. És mivel Szilvi mostanában szinte mindig jókedvű, ezért tényleg szembetűnő, hogy ővele játszunk, dagonyázzuk, kacagtatjuk, Zsuzsára meg mindig rászólunk, mert rosszalkodik. Ezért gondoltam, jót tesz majd a lelkének ha nem kell rosszalkodással felhívni magára a figyelmet, és úgy tűnik, eddig bevált.

Én sajnos nem vagyok túl jó lelkiállapotban, főleg mióta letelt az az extrém sűrű szeptember, azóta teljesen magamba csúsztam. Most próbálok kapkodva valami munka/elfoglaltság után nézni, mert úgy érzem, az én lelkemnek meg az tenne jót ha újra hasznos tagjává válhatnék a felnőtt társadalomnak, és lenne garantált kimenőm a gyerekek mellől. Sajnos minden amit eddig kitaláltam előbb pénzkiadást igényel (főképp babysittelés formájában, hiszen valakinek Szilvire is kéne vigyáznia) és szegény David már amúgy is túlterhelt. Jó lenne ha én is tudnék valamit a közös pénzbe adni. De nemcsak a pénz motivál, hanem a saját állapotom is. A gyerekeknek meg mindenképpen egy boldogabb anyuka dukálna, nem egy olyan aki szinte minden nap pityereg és ideges. A legideálisabb munka nekem részmunkaidőben valami pszichológus állás lenne, max heti 20 órában, ha valaki tud ilyet, legyen szíves és szóljon! :D

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok!

Panni tegnap estétől lázas, így két hét bölcsi/egy hét itthon a felállás, már egy hónapja.
Voltunk reggel dokinéninél, öléggé köhög is-hurutosan-hallgatózás után azt mondta a doki hogy érdesebb bal oldalon a légzése.a láz miatt, és az édes légzés+a hurutos köhögésre kaptunk aktilt, meg mucoprontot.
most is 37.8 a hője, adtam neki germicidet, és most itt szunyál.
én meg egyre elkondolkozom, hogy mi lesz, ha visszamegyek, dolgozni, egy lázas gyereket mégsem vihetek bölcsibe.

Kuha:
mizujs a gégszeten??

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Szasztok,
bekukkantottam, még egyben...

Nagyon szépek a képek. :)

Barbi, remélem Leonnak megjön a kedve a bölcsihez.

Dobok egy Roli képet:

Kép

Pusz mindenkinek: Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok!

Köszonöm a szülinapi köszöntéseket! :D

Ma jobb volt a beadás, magától bement a bölcsibe, ugyan kicsit görbült a szája, de rögtön megkereste a kutyust, amivel játszani szokott.
Van egy másik kislány, aki együtt kezdte Leonnal a beszokást, vele együtt fekszenek egy szivacson......és nem csinálnak semmit, csak szomorkodnak :?
Hát remélem azért ez lesz jobb is.

Évi!
Gergő hogy van?
Te hogy oldod meg, hogy ennyit otthon vagy vele? Munkahelyen mit szólnak?

Csibb!
De jó lehetett a kínai vacsi, de a béliz, meg vörösbor még jobb! :wink:

Prüntyi!
Nagyon jók a fürdős képek, Tüncsi is milyen nagyott nőtt már! :D

Zsuzsa!
Édesek a lányok :D
Szopó krokodil :lol: :lol: :lol: :lol:

Róki!
Sajnálom, hogy rossz passzban vagy :(
Hát igen, én se bírom sokáig itthon a két gyerekkel, de most a munkát azért nem várom........
Főleg nem a teljes munkaidőt a két gyerek, kutya, macska, papagáj, háztartás, főzés, mosás, takarítás mellett....... :? Egyszerűen elképzelni nem tudom, hogy lesz időm mindezekre :(

Hajni!
Jaj, szegény Panna :(
Sok gyógypuszit küldünk neki!!!!!!
Én is félek, hogy mi lesz, ha állandóan betegeskednek majd a fiúk, hogy oldom meg a munkát :?
Mi eddig 1 hét betegséggel megúsztuk, az se volt kemény, inkább csak megfázás, még szeptember elején. Azóta semmi, gondolom majd jövő héttől lesznek betegek, amikor dolgoznom kéne :roll:

Csikken!
A verdás pelus nálunk is nagyon megy :wink:
Nekem is van egy hasonló képem, ahol Leon a fejére rak valami pelust, majd előkeresem!

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!

Most van egy szusszanásnyi időm, ezért gyorsan leültem egy picikét.

Prüntyi!

Tök jók a képek.
Megadnád a hotel elérhetőségét?
Ez most az a mediterrán fürdő volt??
Még novemberben mi is elmennénk egy hosszú hétvégére ha mindene igaz, mielőtt még jön a decemberi láz....
Te fürödtél a vizben rendesen, vagy csak Tüncsi kedvéért mentél be fotózkodni???? :wink:
Amúgy nagyon cukik a lányok.


Barbi!

Szegény Leon :( nem is tudom mi a jobb, ha sir, vagy ha szomorkodik :(
Azért kivánom hogy hamar túlessen ezen a kezdeti nehézségen.
Nolcsi viszont nagyon ügyi továbbra is, annyira kis barátságos, szinte neki van kitalálva az ovi :)

Totka!

Jobbulást kivánok Pannának.
Mi az az aktil????

Csikken!

Roli vigyori nagyon ari.Nagyon mókás rövid újjú badyban meg meleg kötött sapkában :lol: :wink:

Rókica!

Ezek szerint Zsuzsa mégis maradt a bölcsiben??
Hogy áll a kaja-téma??
Végülis szóvá tetted bent a hányást vagy nem szóltál?

Remélem találsz valami magadnak való állást.

Majola!

:lol: :lol: :lol: :lol:
Hát ez a Julcsi...meg kell pusztulni rajta...hogy miket nem mond :lol: :lol:
Amúgy a képeken egyáltalán nem látszik "ronda macskának". ezt add át neki feltétlenül :wink:

Mi:
Tele a hócipőm.
Tegnapra úgy nézett ki, hogy Léna a még mindig meglévő nagyon hurutos köhögése mellé még meg is fázott :( hogy hol...fogalmam sincs.
Mi Rinathiolt szedünk, meg Cedax antibiotikumot, meg Stodal szirupot......
Emellett adom neki a Normaflort, Cebiont, Aloe Vera gelt, és Forever Kids vitamint..
Tegnap meg annyira besokalltam már ,hogy adom neki a sok szar gyógyszert és mégsem tud kilábalni belőle...hogy utánaolvastam a homeopatiás tudománynak, úgyhogy most megpróbálom még az oscillococcinum-ot és még egyet amit délután tudok csak megvenni.
Komolyan már nem hiszem el....
És nem olyan komoly ám, csak változékony az állapota..és állatira idegesitő hogy már 3 hete köhög.
Ami meg mégidegesitőbb hogy még itthon sem tudok maradni vele, kikúrálás cimszó alatt, mert megzavarodok, annyira nem találja a helyét egész nap.
Másodsorban meg ugye csak nekem kell elmennem bevásárolni, patikába, postára, gyerekruháért, karácsonyi ajándékot nézni, a pici babának is vásárolgatok már és még sorolhatnám. :roll: :roll: , mert ugye kb egyedül vagyok...emellé még jönnek a mindenféle egyéb családi nyűgök..most pl gyümölcsfaleveleket kell átszállitmányoznom anyukámhoz a keresztfiam iskolai házi feladatához.
Úgyhogy nem mondhatnám hogy nagyon unatkozom.
De ez nem is lenne baj, ha Léna végre teljesen meggyógyulna, mert már komolyan aggódom, bár mondta a védőnéni, hogy sajnos a köhögés ilyen dolog, hogy sokáig elhúzódik..
Na de ennyire?????????????????????????????????????????????????????

Ráadásul most ebben az évben végképp nincs kedvem a karácsonyi tömörüléshez, ezért elhatároztam kőkeményen, hogy november első 2 hetében megveszek minden ajándékot.
Ehhez persze a hipermarketek jó partnerek, délre értünk haza a corából, ahol már indult a karácsonyi játékvásár.
Szerencsére már nagyjából ki is van találva, igy most lehet hogy idén tényleg nem kell majd a nagy forgataban, nagy hassal zarándokolni..


Na most jól kipanaszkodtam magam....

Igyekszem majd azért jobban képen lennni..

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann:

Igen, mondtam a bölcsiben, hogy hányt, és hogy nem fordulhatott-e elő hogy ott evett valamit amit nem kellett volna, de hát persze hogy azt mondták, hogy nem. Amit azért is hiszek el, mert a saját kajáját sem hajlandó megenni, nemhogy a másikét. Ezenkívül a bölcsi most már pl mindenkinek tejmentes margarint ad. Bár ettől még valakinek a tejébe beleihatott... No mindegy, azóta nem fordult elő hányás, és most úgy tűnik, a hangulata is jobb bent, de nekem is összeszorul a szívem ha rágondolok. Egyszer maradtam bent kukucskálni, el is küldtek, hogy meg ne lásson mert akkor sírva fakad, de láttam ám hogy csak álldogál ott ahova lerakták, nem mozdult semmilyen irányban, majd leült engedelmesen az asztal mellé, de enni nem evett. Annyira sajnáltam. :( Azóta állítólag a reggelit elfogadja, az ebédből a gyümölcsöt, de a főtt ételt nem, pedig mondják a dadusok egyöntetűen, hogy látják rajta hogy éhes, nézi sasszemekkel a többieket ahogy esznek, de elutasítja az ennivalót. Egyszer fordult elő, hogy evett főtt krumplit hússal, annak nagyon örültünk, de azóta sem fordult elő újra.

Viszont beszélgettem egy amerikai ismerősömmel, aki mesélte, hogy kiskutyát fogadtak magukhoz, de mivel ő is meg a párja is egész nap dolgoznak, ezért a kutyát napközben kutyabölcsibe viszik AHOL WEBKAMERA VAN FELSZERELVE hogy a gazdik a munkahelyükről bármikor be tudjanak kukkantani, hogy mit is csinál a kedvencük, illetve hogyan bánnak ott vele.

Őrület, hogy Amerikában ezt egy KUTYAMEGŐRZŐBEN képesek megoldani, de Magyarországon a bölcsődében nem. Hogy nem láthatjta a szülő, mi folyik bent a gyerekével.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok!

Róki!

Én is örülök, hogy találkoztunk, és megmondom őszintén, hogy még mielőtt észrevettél, figyeltelek egy darabig, és meg kell, hogy mondjam, jól nézel ki!!!
Függetlenül attól, hogy utána mondtad, hogy épp most vagy a mélyponton...

Fülészet:
hát, ugye a fülfolyást illetően egy hete semmit sem változott a helyzet, pedig szedjük az antibikát. Mind kiderült, szart sem használt...
És mint kiderült, nemcsak gennyes középfülgyulladásunk van, hanem egy kafa kis arcüreg gyulladásunk is.
Úgyhogy nagyon boldog vagyok, ma bejöttem a kórház után Gergővel, de holnaptól otthon vagyok.
Egyébként, azon kívül, hogy folyik a füle, már semmi tünete nincs Gergőnek, nem taknyol, nem köhög, nem lázas, stb.

Úgyhogy most megint kaptunk egy antibiotikumot, meg egy csomó más gyógyszert.
És maradunk otthon...

Most csak még annyit válaszolnék gyorsban Barbinak (mert a melóhelyemen vagyok, majd este jövök bővebben), szóval, Barbi, a múltkor én mentem saját magammal betegácsiba, most a múlt héten pedig a Robi volt otthon.
Holnaptól megint én vagyok.
Még jó, hogy rövid hetünk van.
Egyébként itt a cégnél tök korrekt a főnökség, mert tudják, hogy mi a helyzet, úgyhogy nem gond.
Ami miatt szar nekem, hogy tudom, mennyi meló van, és most az én munkámat is nekik kell csinálni. Na, meg aztán pótolhatok jövő héten.

(egyébként Gergővel is elmehetnék betegácsiba, csak épp nem akarok, mert nem vehetek igénybe utána egyszerre több dolgot is, tehát a GYES-t is, meg a táppénz is. ) Ezért inkább magamat íratom ki, abból talán nem lesz gond...
Remélem...

Na, most tényleg lépek, jövök majd este, vagy holnap!

Pussz: Évi

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Kuha!

Gergőnek jobbulást!

Rókica!

Sajnálom, hogy mélyponton vagy, meg Zsuzsa is nehezen viseli a bölcsit, remélem hamar megoldódik minden!

Megann!

Lénának is jobbulást! Te már teljesen jól vagy? Hogy bírod ezt a nagy rohangálást, én már úgy vagyok Petivel, hogy kb. 45 percenként kell legyen egy hely, ahol pisilni tudok, különben haza kell jönni :lol: :lol: :lol: :lol:

Prüntyi!

Jók a képek, tuti jó kis pihenés lehetett! :)

Csikken!

Aztaaaaaaaaaaaaaa, Te már majdnem 38 hetes vagy :shock: hát akkor drukk, hogy minden rendben menjen! Roli nagyon helyes a "pelenkaruhában" :lol: :lol: :lol:

Hajni!

Pannának is jobbulást kívánok!

Na, asszem nem hagytam ki senkit, ha mégis akkor bocsi :oops: :oops: :oops:

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


és mégis............

Barbi!

Sajnálom, hogy Leon nehezen veszi a bölcsit :(, de Noel nagyon ügyes az ovival! :)

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Tényleg, Juciról tud valaki valamit? Olyan régen volt már, nem?

Juci!!!!!!!

Mi van Veletek? Minden rendben?

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Megann,

nem fürödtem, bár lehetett volna, mert nem tiltotta senki, és semmi, meg nagyon kevesen is voltak, de valahogy nem volt kedvem hozzá, inkább csak a gyerekvízbe mentem Tüncsivel...

www.aquaticum.hu a hotelből közvetlen átjárás van az élményfűrdőbe.

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi!

Köszi :)

Viki!

Köszi kérdésed, én már viszonylag jól vagyok, ugyan még néha köhögök, de ez már semmi a kezdetekhez képest és szerencsére nem szedtem be az antibiotikumot, gőzöltem, Stodal szirup, rengeteg citromos mézes tea.

Rohangálás...úgy birom hogy muszáj birni :roll: :roll:, mert nincs aki megcsinálja helyettem.
Amúgy rájöttem hogy a múltkori hasfájás valószinű hogy emeléstől volt, mert vasárnap megint sokat emelgettem Lénát, miközben apa a próbafülkéből jött-ment(mert persze még az ő ruhavásárlásaihoz is asszisztálnom kell....persze én meg semmit nem tudok venni magamnak :? :? :? )....és mire hazaértünk megint állatira fájt a hasam....úgyhogy sejtem ez lehetett múltkor is.
Még szerencse hogy alapesetben Lénát abszolut nem kell emelgetni, illetve ha kéri, akkor elfogadja zokszó nélkül, hogy nem tudom felemelni mert fáj a derekam...olyan kis aranyos, megértő, elfogadó természete van :oops: :oops: :oops: :oops:

Kuha!

Bassszus...na ezek ám a rossz hirek :(
Milyen antibiotikum volt az ami nem használt???ha nem vagyok indiszkrét...
Amikor Lénának volt egyszer fülgyuszija, akkor Cedax babyt kapott és rendben volt.
A homeopátiás kiskönyvem irja a középfülgyulladásra az Oscillococcinum- ot mint kiegészitő kezelést 3 napon keresztül 1 tartály/nap...immunitás erősités képpen...
Ha gondolod próbáld ki...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Nos, itt vagyok!

Prüntyi!

Nagyon jól sikerültek a képek, és biztos jól is éreztétek magatokat! Tüncsi biztosan, az látszik rajta!
NEked pedig nagyon csini pocid van!

CSibb!

Örülök, hogy Fanni már teljesen jól van!
Kínai vacsi :lol: :lol: :lol: Egy ilyenre én is beneveznék...

Totka!

Panninak viszont jobbulást! Reméljük, semmi komolyabb nem lesz a dologból!

Csikken!

Roli haláli!!!

Barbi!

Már jövő héten kezded is a melót?? Atyaég, most beszéltünk, hogy még van majdnem két hónapod. HOgy megy az idő, eszméletlen!
Végülis, ha belegondolok, már én is 3 hónapja dolgozom újra...


Róki!

Nem semmi ez a kutyabölcsi!!
És egy kicsit átérzem azt is, amikor azt írod, hogy összeszorul a szíved, mikor arra gondolsz, hogy vajon Zsuzsa mit csinál (vagy épp mit nem csinál).
Én megmondom őszintén, hogy direkt kerülöm az ilyen helyzeteket, mert egyrészt nagyon megviselne engem is lelkileg, másrészt meg úgysincs más választásom.


Megann!

Hát, három hete, mikor ez a fülmizéria kezdődött, akkor Amoxicillin-t kapott Gergő. El is múlt pillanatok alatt.
Aztán, múlt héten hétfőn kapott Suprax-ot, na az az, ami nem használt.
Úgyhogy most megint Amoxicillin-t kapott.
Ezt szedjük majd ma estétől, 10 napon keresztül.
Marha jó lesz.
Normaflore nekem is eszemb jutott, holnaptól én is adom neki.
Illetve, lehet egyáltalán már most, vagy majd csak akkor adjam, ha véga az antibiotikum kúrának?
Ja, és persze infra lámpázni is kell (kéne ) napi 3x10 percet.
Dehát hogyan??? Gergő nem fog nekem 10 pecig egy helyben feküdni, csukott szemmel, az tuti!!
Úgyhogy szépen megvárom, míg elalszik, és utána irány lámpázni...

Kíváncsi leszek, úgyhogy szorítsatok!!!

Kép
kuha
 
 


Kuha,
Jobbulást Gergőnek! De szörnyű, hogy így elhúzódik a betegség!
Tejmegvonás ügyben hogy álltok? Nagyon korrektek a munkahelyeden, hogy így tolerálják a hiányzást. Sajnos ez mindig így van az első bölcsis/ovis évben a legtöbb gyerek gyakran betegeskedik.

Megann,
Jobbulást Lénának is! Ismerős, hogy mindent neked kell elintézni (nálunk is így van :oops: ), de te azért próbálj kicsit vigyázni magadra, amennyire lehet!

Barbi,
BOLDOG SZÜLINAPOT!!!
Sajnálom, hogy Leon ilyen nehezen szokja/szereti meg a bölcsit. Ne legyen lelkiismeretfurdalásod, amiatt, hogy beadtad őt és dolgozni kell menned. Most ez a helyzet. :?
Nagyon drukkolok, hogy hamar belejöjjön! Nolcsi viszont tényleg nagyon ügyes! :wink:

Aniko,
Van valami hír? Mikor tudtok utazni?

Totka,
Pannádnak is jobbulást! Szegényke, milyen gyakran beteg! :(

Rokica,
Én is azt gondolom, amit Kuha, hogy nem biztos, hogy szeretném nézni webkamerán, hogy mi történik az oviban/bölcsiben? Azt hiszem, így is az jár az anyukák fejében egész nap, hogy vajon mit csinál a gyerkőc, játszik-e, eszik-e, alszik-e és remélhetőleg nem sír. Én olyan sokszor mentem gyomorideggel dolgozni az oviból, mikor Beni sírt, hogy nem akar maradni. Ennek már 3 éve, de túl jól emlékszem rá, sajnos. :( Remélem, Dani könnyebben be fog majd szokni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Nekünk olyan jó hétvégénk volt. :) Beni 3 ovistársához is meg volt hívva szülinapi buliba. Szombaton délután a Pólus játszóházban voltunk, persze Dani is jött velünk. Olyan bátor volt, felmászott mindenre, ha nem egyedül, akkor a nagyokkal és csúzott is le a sok labda közé. :)
Vasárnap kora délután volt itt egy buli Dunakeszin, oda csak ketten mentünk Benivel, aztán hazajöttem Daniért, aki addig aludt és mentünk tovább a Kölyökparkba a következő bulira. :)
Persze ma is játszóházba akartak menni.... :wink: :)
Egyébként most őszi szünet van az oviban, Beni is itthon lesz egész héten. :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

Évi!
Jobbulást Gergőnek, remélem sikerült az infrázás, és nem ébredt fel rá.

Megann!
Lénának is gyógyulást, én esküszöm az oscillobigyóra, nálunk lerövidíti a náthákat az biztos. Persze megmagyarázni nem tudom hogy miért hat, és orvosként nem is nagyon hihetnék benne, de mivel észleltem jó hatását, ha elkezdődik a taknyi, én mindig adom Bendegúznak.
Ma végre én is beszereztem Bendegúznak egy jó kis téli bakancsot, ma mi is sokat voltunk úton, de tömegközlivel, és ez engem annyira de annyira lefáraszt, délután akkorát aludtam mint egy darab fa.
Jó, hogy írtad a karácsonyi ajándékokat, nekem se ártana elgondolkodni rajta, mert én aztán tuti nem tudok karácsony előtt ezzel foglalkozni..

Hajni!
Panninak is gyógypuszik!
Tökitek tényleg szuper! Lehet hogy én is faragok egyet!
Tegnap a közeletekben voltunk, Vésztőn jártunk a temetőben, meg Laci testvérééknél. Nagyon szép időnk volt, sütött a napocska, csak ne lenne olyan hosszú az út.

Prüntyi!
Szuperek a képek, látszik hogy jól éreztétek Magatokat, tényleg nagyon jónak néz ki a gyerekpancsoló, meg is jegyeztem magamnak én is! Csini vagy!

Csikken!
Roli haláli! Nekem fel sem tűnt volna először hogy pelus, azt hittem sapka, csak mivel Barbi írta jobban megnéztem és tényleg! :lol:

Ayse!
Azért xs-es nadrágról már nincsen szó.. :lol: :oops:

Barbi!
De jó, hogy Noelnek így bejön az ovi, talán Leonka is megszokja most már a bölcsit. Azért olyan kicsik még, nem egyszerű elengedni anyát egész napra. Bendegúz mostanában az esti elalvásnál nem akar kiengedni a szobából, úgy tud tapadni mint egy kis maki. Nem nagyon bírom hallgatni ha sír az a baj. De ma sikerült talán megúszni. Legalábbis remélem elaludt szépen.

Roki!
De jó, hogy Szilvi ilyen jókedélyű kiscsaj, ha rosszkedvű vagy, csak dögönyözd meg, biztos jókedvre derít, addig is, amíg kitalálsz valamit, hogy mihez is kezdj.

Zsuzsa!
Krokodilszoptató kiscsajod csúcsaranyos!! Meg persze a kicsi is!! :D

Juci és Annamami is nagyon eltűnt.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok,

Na most indulunk, szoritsatok, hogy holnap mar otthonrol jelentkezzem be legyszi!!

Barbi
Tok edes lehet a kutyus es sajnalom, hogy Leon nehezen veszi az akadalyokat! Adj neki egy kis idot, valoszinuleg be fog szokni! Nolcsi elott le a kalappal, hogy ilyen jol veszi az akadalyokat

Evi
Sajnalom ami veletek tortenik ezzel a fulgyulladassal!Gyogyuljatok meg hamar

Pruntyi
Nagyon jol neztek ki a kepeken, neked pedig csak a hasad nott, nagyon csini vagy!

Marti
Koszi

Hajni
Pannanak jobbulast!

Megann,
Vigyazz magadra es neha azert probalj meg pihenni egy kicsit

Benianyu
Akkor valoban jo kis hetvegetek volt!
Mi a szulinapomat unnepeltuk meg vasarnap, ha mar nem lehettem otthon MO-on, egy 30 km-re van innen egy etterem, egy erdo kozepen, korulveve majdnem szabadon engedett allatokkal, (lo, oz, szarvas, vaddiszno, papagaly stb, ugyhogy legalabb gyorsan eltelt a nap!Balazst nem lehetett hazavinni!

Na, mennem kell

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok!

Viki, Márti köszi a hiányolást.

Olvasgatlak Titeket csak nem jutok el az írásig.

Gyógyulást kívánok az összes kicsi és nagy betegnek!

Kuha
Fülgyertya esetleg segítene kitisztítani Gergő fülét. De kérdezd meg a dokit vagy a gyógyszertárban, nem tudom hogy minden esetben szabad e használni.

Barbi
Nagyon sajnálom, hogy Leonnak nehezen megy a beszokás.
Kitartást, nagyon együttérzek.
Ja és Isten éltessen sokáig.

Összes babó nagyon aranyos.
Prüntyi nagyon szemet szúrt, hogy milyen csini.Kicsit fáradtnak látszol a képen. Így van?

Aniko
Remélem már itthon vagy!

Mi megvagyunk. Most kicsit aggódom Anyukám egészségéért, de remélem semmi komoly gond nincsen. Csak én nagyon aggódós vagyok.
Marcika jól van hála Istennek. A bölcsiben azt mondták, hogy már eleve sokat szednek Neki az ebédből, mert tudják hogy sokat eszik. :P Édes szivem!

Én hol így, hol úgy. Most éppen nem a toppon.

Mennem kell vásárolni, most ennyire futotta.

Rokica
Kamerára én is beneveznék!

Megann
Pihenjél többet! Semmi nem olyan fontos, mint az egészségetek a babával! Majd ha megszületett behozod.
Engem rákényszerít az állapotom az igen lassú tempóra és zavar, hogy nem tudok annyit teljesíteni, mint eddig, de megvárnak a dolgok...

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Még egyet muszáj
Kis kedvenc Julcsim ahogy szoptatja a krokit az olyan Julcsis! :wink: Puszilom!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


sziasztok, életjel:
megvagyunk, Eszti még taknyos, most már köhög is, úgyhogy egyelőre nincs bölcsi, ami még egyelőre hiányzik neki. engem viszont marhára fáraszt, pedig tvábbra is sok segítségem van. legalább az apja meggyógyult :) keresztelőre nem is tudtunk elmenni, pedig becsomagoltam meg minden, de az uccsó pillanatban mégis le kellett mondanunk, remélem hétfőre helyreáll a rend és meggyógyulunk.
karácsonyi ajándékok beszerzésével egész jól állok, feltéve, ha megjön, amiket rendeltem. de ajánlom elkezdeni, már karácsonyi díszeket is lehet kapni!
nagyon jó mézeskalács receptet szeretnék kérni, úgy emlékszem tavaly volt, aki sütött, Ayse, Ancsi??
egyébként előléptettem magam titkárnőnek, vagy családi menedzsernek, ha így jobban hangzik. ember szerint inkább hajcsár vagyok, tény, hogy jobban menne, ha lenne egy ostor a kezemben....

bocs, de nem telik többre, GYÓGYULJATOK!!!

KépKép
KépKép
and
 
 


Sziasztok!

Az éjszakánk brutál volt.Nekem 39.2 a hőm, apát kértem, aludjon a Panninál, mert örülök, ha élek, minden légvételnél úgy éreztem, mázsás súly van a mellkasomon.
Erre apa szól úgy éjfél körül, hogy a Panni annyira köhög, hogy öklendezik.
így átcuccoltam vissza a gyerekszobiba.
Panninak, víz, orrszívás.
Reggel elcsaszlattunk a házio.-hoz, mellhártyagyull.-m van.
jó mi.

De legalább Panni nem lázas, csak kögög, meg valami bődület mennyiségű takony(bocs) van a nózijába.

délelőtt meg hívott az unokatesó(egy idős velem, első babájukat várják, 36 hetes kismami),hogy 15-20 percenként mérhető szerinte fájásai vannak, és hogy szerinte szül e.
mondom, tuti még ma a kezében tarthatja Mátét.
A dolog szépséghibája, hogy szombaton diagnosztizáltak nála a hüvelyváladékból Streptococcus bacit.


hát így állunk.
Bocsánat, hogy most nem tudok reagálni, de megyek ledőlök picit, még a lány is alszik.
csóközön.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Sziasztok!

Anikó!

Jó utat nektek (bár valszeg már csak utólag olvasod), és jó pihit itthonra!
Ha sikerül Hajnival taliznod, fényképezőgépet mindenképpen vigyetek!

Juci!

Örülök, hogy Marci jól érzi magát a bölcsiben, és hogy ennyire jól eszik.
Annak nem, hogy Te még mindig hol így, hol úgy érzed magad, sokkal jobban hangzik, amikor azt mondod, hogy elmúltak a rosszullétek, fáradságok, és a toppon vagy.
Kívánom, hogy minél több ilyen legyen!


Totka!

Jajjj, a mindenit?? Hogy szedted össze a mellhártya gyulladást?? És azt hogyan állapítják meg egyáltalán ? Röntgenből azt is?
Most akkor aztán magadra is vigyázz ám, ne csak Pannira!!
Szegénykém, ismerem ezt az öklendezős köhögés, Gergő múlt hétfőn ugyanezt csinálta, csak épp sikerült is telibe hánynia apukámat :? :? :? :?

Márti!

Neked is kösznjük! Megkérdezhetem, hogy hol (és esetleg mennyiért) sikerült venni Bendegúznak a bakancsot??
Én tavaly vettem nagyon király hótaposót Gergőnek a Decathlon-ban, és nagyon jó ára is volt, valami 2.500 pénz ...
De esküszöm, hogy EGYSZER SEM volt a lábán, köszönhetően a hómentes télnek.
De azért valami jó kis melegebb lábbeli elkéne neki is.

Ja, és ha már itt tartunk! Kéne Gergőnek valami overáll szerű, ami olcsó, és tökéletesen megfelel arra, hogy bevigyem a bölcsibe, és ott azt adják rá, amikor kint vannak az udvaron.
Szerintetek, hol próbálkozzak ilyet keresni?


Lámpázás elég jól sikerült, tegnap mikor elaludt, tudtam lámpázni vagy 20 percet. PErsze, most még véletlenül sem háton aludt, hogy az egész arcát érje a fény, de mindegy, egy kicsit azért tudtam az egész arcát is.
Ja, és remélem, rosszat nem tettem vele, de a beteg fülét is célzottan meglámpáztam... :roll: :roll: :roll: :roll:
És felkeltem hajnalban, 5 órakor, mikor Robi elment, hogy ismét alvás közben tudjam infrázni.
Azt hiszem, marad ez a verzió. Most is, míg alszik, addig intéztem el a dolgot.

Holnap megyünk vissza kontrollra, kíváncsi leszek, hogy két nappal később mennyi javulást lát(hat egyáltalán) ....
Meg arra is, hogy ki, és mikor fogja kimondani, hogy mehet Gergő hétfőn bölcsibe, ugyanis azért kell holnap mennük, mert utána elutazik a doki.


Megann!

Még neked akartam írni, hogy vigyázz ám magadra, és hidd el, tényleg nincs fontosabb annál, hogy pihenj, és ne terheld magad. Tudom, Léna mellett ez nem mindig könnyű, de próáld kímélni magad.
A többivel meg ne is foglalkozz...

ÉÉÉssssss, annyira szeretnék látni pocakos fotókat!!!!!
Úgyhogy, Csikken, Andi, Márti, Bendegúz, Viki, tessék fotókat gyártani (Prüntyitől most láttunk, őt azért hagytam ki :P :P )

Andi!

Esztinek is jobbulást!!!

Kép
kuha
 
 


Hajni
:( :( :(
Jobbulást nektek!!!!

Kuha
Gergő is gyógyuljon meg most már hamar!!!

And
Esztinek is jobbulást! Az már fél siker, hogy legalább Apa meggyógyult! :wink:
az ostoroson jót nevettem! :lol:

Benianyu
Jó kis hétvégétek volt!

Megann
Ti is gyógyulgassatok! (elég egysíkú az irományom... sajnos... :( )

Csikken
Roli nagyon édes pelussal a fején is!
Nagyon drukkolok ám neked, hogy szép szülésed legyen!

Fanni ma 9-kor :shock: kelt, úgyhogy kicsit tolódott a napközbeni alvása. nemrég raktam le. Ő teljesen jól van már, csak egy kicsit köhög, amit én az előző vírus számlájára írok, merthogy az torokpirosodást is csinált, de azért holnap lehet, hogy leugrom megmutatni a dokinak.

Viszont, ami nagyon izgis, hogy úgy tűnik, vasárnap költözünk, de nem merem nagyon elkiabálni... :? úgyhogy csak halkan mondom... :wink:

Nemsokára kezdődik az angol tanfolyamom, kétszer fogok járni egy héten, és lassan el kéne kezdenem tanulni is, mert mindjárt itt a vizsgaidőszak, csak az a bökkenő, hogy rutintalan módon a könyveimet becsomagoltuk, és a másik lakásban van már, ezért tényleg nagyon időszerű lenne, ha ki tudnánk pakolni...

mézeskalács recept nekem is jöhet!
meg esetleg, ha valaki látott jó meleg kantáros nadrágot Fanni méretben, az legyen kedves megmondani, hol látta, mert én sehol nem találok!!! Köszike

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Sziasztok!

Én is további és gyors jobbulást kívánok minden beteg babának és anyukának :!: :!: :!:
Szörnyű ez a sok betegség! :( :(

Kuha, Csibb
A Vaterán szuper cuccokat tudnátok beszerezni. Az elmúlt pár hétben én annyi mindent vettem, szép, márkás, alig használt darabokat is és néhány játszósat is. :)
Daninak kantáros nadrágot és pólókat, Beninek meg inkább pulcsikat. Nekem nagyon bejön, hogy ebankon utalok és két-három nap múlva a postás bácsi hozza a csomagot. :)

Juci,
Jó hogy írtál! ;) Hihetetlen, hogy Marci milyen jól eszik a bölcsiben!
Anyukádnak is jobbulást, neked meg "jó" napokat! :)

Mivel itt a környéken nem nagyon van játszótér, nagyon sokat bicajozunk. Perzse kell valami célállomás, így általában a Sparig szoktunk kerekezni, ahol persze be is vásárolunk. Én próbálom visszafogni magam, mivel hátizsákban hozzuk haza a cuccokat, de ma igen nehézre sikeredett. Le is mértem, 8,5 kg volt a hátamon, elől az ülésben meg Dani. És jó kis lejtős-emelkedős az út. Felér egy jó edzéssel. :) Beni is hozza a saját hátizsákját, az 2,1 kg volt. ;)
Az sokkal nehezebb viszont, hogy minden autót meg kell nevezni Daninak. Végig kérdezgeti, hogy ez milyen autó, az milyen autó? Remélem, hamar megtanulja! ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok,

Totka, :( sajnálom a mellhgyuszit :(

Csak egy kicsit ugrottam be, mert megyünk nagyihoz, ott alszunk ma mivel onnan könyebben meg tudom oldani a holnapi CTGt.

Kuha kérésére: :)

Kép

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Benianyu!

Vaterát már én is sasolom egy ideje, pláne, hogy folyamatosan adok el ott. De valahogy , mire a géphez jutok, nem sok türelmem van böngészgetni.
De most négy nap alatt talán több időm lesz.

Csikken!

Köszönjük, ez igen, nagyon szép pocid van!

Többi Kismami!!!
Tessék példát venni Csikkenről, késrünk szép szép pocis képeket!!!! :D :D :D :D :D :D :D

Kép
kuha
 
 


Totka!

Gratulálok a kis Máté megszületéséhez!! Te aztán egy jós vagy!!!

Kép
kuha
 
 


Kuha,
Te honnan tudod, hogy megszületett Máté?
Állíts be termékfigyelőt a Vaterán, akkor e-mailben kapsz értesítést az újonnan feltett ruhákról, abban a kategóriában, amit kértél.

Csikken,
Szép pocak :!: :!:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu!

Nem csak adott aukciót lehet megfigyelni a vaterán? Illetve adott eladók termékeit??
Be tudom azt is állítani, ha adott terméket keresek? Hát ez tök jó! Azt hiszem, mindjárt meg is nézem!

Máté : :lol: :lol: :lol: :lol: Az iwiw üzenőfalon gratulált Hajni a boldog szülőknek, onnan tudom!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Csikken!
Anyám, bennem most tudatosult, hogy alig kb. 2 heted van hátra!!! Akármikor érkezhet Kitti baba! Jujj, de izgi!! :lol: :lol:

Kép
kuha
 
 


Na, Kuha már el is újságolta a jó hírt!!!!!!(először csak lestem, mint rozi a moziban, hogy honnan tudod), utánna rájöttem, hogy az üzifalról!!!!!! :D :wink:

Tényleg megszületett a baby, 36.hétre, 50cm.-rel, 3100g.-mal, egészséges.Du.-tán háromkor ment be a szülőszobába, és negyed hatkor már meg is érkezett Máté baba!
Roppant ügyik voltak!gondolhatjátok, rögtön lecsekkoltam az egész szülészetet!

Őszintén irígylem aki ilyen könnyen szül!!!Úgy, de úgy kipróbálnám ezt 5 év múlva!!!!!

Holnap irány a gyerekdoki:Panninak brutál hasmenése lett késő du.-ra, tuti, hogy az aktiltól.
Eddig összesen három antibiotikummal találkozott Panni szervezete:
először 8 hónaposan a sumetrolimmal, amitől olyan heves kiütései+nagyfokú szemhéjjduzzanata alakult ki, hogy majdnem kh.-ban kötöttünk ki.
másodjára az erithromicynnel amitől hasmenése lett.
a harmadik a suprax, ami nagyon tuti volt.
most azért nem supraxot kapott , mert alig három hete szedtünk be egy kupicával.
csak hogy ne unatkozzunk.

Kriszti:
hmm, csini vagy, és mindjárt Nektek is gratulálhatunk Kittihez!!!!Aztán ám gyorsan megmutatni a szupi szerkójában!!!!!! :wink: Roli pelusos képe!!!!! :lol: :lol: Először azt hittem, tényleg valami klassz sapi van a fején!!!!!!!! :lol:
And:
családodnak, Neked, Esztitesónak ezer puszát küldünk!!!!!!(Esztitesónévvel alakultok??????? :) :wink: :wink: :wink: )
Márti:
annyira de annyira meggyőztél, hogy Te is adod Bendegúznak a homeos cuccot, hogy holnap hozatok férjemmel én is ezt az oscilloakármit!!Köszi!!!!!!!!! :wink: :wink: :)
Juci:
örülök, hogy hallunk felőletek, kitartás!!!!!!!!emlékszel ara a kismamira akiről tavaly olyan szomorú dolgot írtam???már 34 hetes, kismami ismét, szépen fejlődik a kislánya!!!!!!!!!
Kuha:
Gergő füle :( mondjuk, vehettek volna belőle tenyésztésre egy törlést(de ez csak az én véleményem)-és szerintem a fülét ne lámpázd, csak a pofiját, ezzel a taktikával ügyi vagy!!!!!!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Totka!

BAkker, de jó, hogy mondod, vettek mintát, de csak a torkából. Nem tudom, hogy ez számít-e, vagy sem.
Mindenesetre jó, hogy eszembe juttattad, hogy holnap rákérdezzek...

Mi meg pont a Supraxot szedtük múlt héten, amire a doki azt mondta tegnap, hogy adtunk vele a szarnak egy pofont, mert semmit sem használt . Boldog voltam, gondolhatod...

Panni: szegénykéim, akkor Ti is megjárjátok most a hadak újtát. Te legalább jobban érzed magad egy kicsit?

Máté nagyon szép paraméterekkel jött a világra!

Kép
kuha
 
 


Évi:
apa jött, mint felmentősereg, és így pihiztem egyet.
mosogatott, rendezte Panni hasmenését stb, stb., így most a légzésem jobb egy árnyalattal.

Az jó, hogy a garatból vettek tenyésztésre váladékot, a főnököm vett volna a füléből is.
egyébként nagyon korrekt céged van, na az enyém nem lesz ilyen oldjam meg, ha tudom.

egyébként ez nem az egóm fényezése, de nem volt olyan eset, ha kérték a lányok, hogy engedjem el őket, mert szóltak a bölcsiből/oviból/suliból hogy beteg a gyerek, akkor én ne engedtem volna el őket azonnal, ha kellett, én vittem a műszakjukat( a délutánt)

mentem aludni, szép álmokat mindenkinekT

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Sziasztok!

Minden beteg mamának és babának jobbulást!!!!

Hajni!

Gratulálunk Máté babának és a szüleinek, ügyik voltak! :D
Remélem hamar rendbejöttök! :(

Csikken!

Szép pocak! Tök jó, hogy már bármikor érkezhez Kitti baba! :D

Juci!

Sajnálom, hogy még mindig nem vagy jól! :( De majd csak lesz ez jobb is! Ti tudjátok már, hogy milyen nemű baba lesz???

Jó éjszakát mindenkinek!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Ma voltam szemüveget csináltatni, remélem jót sikerült választani.....egy szögletes keretes, piros-feketét. Jó trendi szerintem. :wink:

Megann!
Remélem ma már jobban vagytok mind a ketten!
Elhiszem, hogy nem bírod sokáig a bezártságot, én sem, ill. a fiúk sem..... :?

Róki!
Nem semmi a kutyamegörzős webkamera :shock: :shock:
Az oviban én is meglesném, mit csinál Nolcsi, a bölcsit egyelőre nem, attól csak még depisebb lennék azt hiszem :?

Évi!
Jobbulást Gergőnek, remélem hétfőn már mehettek Ti is újra bölcsibe!
Hú, nekem mondod, milyen gyorsan eltelt ez a két hónap......naggyon hamar :(

Benianyu!
Jó lehetett ez a sok buli, nálunk is nagyon szeretik a fiúk a bulikat. :D
A családi összejöveteleket meg főleg, akkora produkciókat levágnak, hogy csak lesünk :shock:
De sportosak vagytok ezzel a sok bicajozással, tök jó! :D

Anikó!
Jó utat haza, habár ezt már nem olvasod! :D

Juci!
Sajnálom, hogy vannak még rosszabb napjaid :( :(
Anyukádnak mi baja van? :roll:

And!
Jobbulást Esztinek, viszont jó, hogy apa már jól van.
Semmi nem rosszabb, mintha egy férfiember beteg........ :?

Hajni!
:( :( :(
Annyira sajnálom, remélem hamar kilábaltok ebből a sok betegségből!

Évi!
Overállt nézz a babszobán, hátha :wink:

Csikken!
Azta :shock: :shock: :shock:
JÓÓÓÓÓÓ nagy már a pocid :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Totka,
Szegény Panna, most még ez a hasmenés is! Gyors jobbulást! És persze neked is! Apa nagyon rendes, hogy így kiveszi a részét.
Gratula Máté babához a szülőknek! Nem semmi méretei vannak a 36. héten! Nagyobb, mint mind a két fiam volt. :wink: Mekkora lett volna, ha kivárja a 40 hetet?!?

Kuha,
Megtaláltad a termékfigyelő beállítást?
Drukk, hogy oké legyen a kontroll és hétfőn mehessen már Gergő bölcsibe.

Barbi,
Biztos nagyon szuper lesz a szemüveged! Ha kész, majd kérünk képeket! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

gyors bekukk...
nagyjából végigolvastam....de nem nagyon tudtam megjegyezni a dolgokat...

megint ezer felé szakadok....
ma 6 kor keltettem Lénát, mert mentünk a nagykövetségre vizumért...(usa)....
képzeléjétek ott volt az a fiatal srác, aki a rubik kocka kirakásból a magyar csúcstartó és kint dijat nyert a világbajnokságon is. :)
Beszéltem vele egy pár szót, meg a szüleivel...tök kedvesek voltak.....természetesen a srác mint minden szabad idejében gyakorolt és papirra jegyzetelt..nagyon érdekes volt.. :roll: :roll:

Totka!

Gratulálok én is unokatesódnak :)
Te jó ég...tényleg érdekes belegondolni, mi lett volna a végére :wink: :wink: :wink:

Juci!

Persze, jó lenne lassitani, csak sajnos ez most megint egy olyan időszak amikor ez nem nagyon fog menni.
Egész egyszerűen annyi minden van..hogy képtelenség csak úgy sétálgatva, ráérősen intézni a dolgokat... :? :?

Sajnálom hogy még mindig nem vagy rendben.
Tényleg mit mondanank ketteskére???
Olyan kiváncsi vagyok már....

Én ma este megyek megint dokihoz, gondolom minden ok, mert nagyon virgonc a babóca.
Amúgy én érzek különbséget, nem mondom azt hogy kivánós vagyok...de azért főleg a nehéz kajákat akarnám enni állandóan.
Azt mondják ez is fiús terhességre utal :) :) :)

Kuha!

Na most a fülembe ültetted a bogarat, lehet hogy én is felnézek a vaterára egy két nagyobb dologért...pl egy téli overálért..mert ugye február végén fog jönni a baba, és akkor még 1-1,5 hónapig még lehet olyan idő, hogy overálba kelljen mennünk sétálgatni..


M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Egy kissé magam alatt vagyok :(
Fizikailag is (bedurrant a derekam, a szokásos hátfájás mellé - ez lehet olyantól, hogy kilógott a ruhából?
Meg lelkileg is. Feltettem azt a cd-t, amit a férjem utoljára kapott az apukájától (nem gondoltam erre :oops: ) és most ezekben a napokban ez különösen szomorúvá tette, úgyhogy el is sírta magát :(:(:(

És ez a verőfényes napsugárzás se tesz éppen jót az ember lelkének :(

Betegecskedő gyermekecskéknek jobbulást kívánok!

Babusokhoz pocakokhoz, rucikhoz, szemüvegekhez gratula! :)
(PPanna most közölt egy jó hírt a huszonketteseknél :wink: :D , bocsi Ppanna!)

Bekamerázott bölcsi: bizony én is szívesen meglesném a gyermekem, hogyan viselkedik a tanintézményekben - már csak azért is, mert elmondás alapján gyökeresen máshogy, mint itthon :lol:
A kutyaszállóban viszont, az az érzésem, hogy úgy lehet bekamerázva a dolog, hogy csak a kutyát a ketrecben, vagy a kennelben lehessen látni, a gondozókat ne. Ezt egy bölcsiben nehéz lenne megvalósítani és személyiségi jogokat sértene, ha bárki megfigyelhetné a gondozókat munka közben. Valljuk be, ez egyikünket sem töltene el jó érzéssel. (és csodálkoznék, ha az emberi jogok egyik fő védnök- és szülőhazájában ez így lehetne :roll: )
Így hát marad a nyílt nap, meg a leskelődés :wink:

ayse
 
 


Hahó!!!

Közkivánatra mézeskalács recept!! :lol:

45dkg liszt
25dkg porcukor
1cs. vaniliás cukor
15dkg méz
3db tojás
1 kiskanál mézeskalács füszerkeverék

A száraz hozzávalókat jól összekeverni,majd hozzá a folyékony dolgokat.
Egy éjszakát állni hagyni.
Lisztezett deszkán 2mm vékonyra elnyujtani és formákkal szaggatni.
Sütőpapirra tenni őket,de ne szorosan,mert megdagadnak.
Tetejét tojássárgával megkenni.
175fokon kb.5-7percig sütni!!
Tojásfehérje-porcukor keverékkel sütés után disziteni!!

Ne ijedjetek meg,mert sütés után kemény lesz,de aztán istenien megpuhul!!
Én tavaly fém dobozba tároltam!!

Látom betegeskedek egy páran...mindenkinek gyors gyógyulást kivánok!!Gyerekeknek-anyukáknak egyaránt!!

Mi jól vagyunk!! :D
Telnek a napok...legtöbbször egyformán!! :?
Molli baba egy tündér!Már gagyarászik és sikongat!!De néha úgy hogy megilyed a saját hangjától!! :lol:

Melike is sokat változott mostanában!!
Hiszti hébe-hóba...amúgy komolyodik a kiscsaj rendesen!! :D
Féltékenység Molli felé most abszolút nincs,de gondolom lesz még...
Szinte már folyékonyan beszél...mondókákat,dalokat tud kivűlről!! :P :P
Olyan furi,mert már rendesen lehet vele beszélgetni!! :roll: :D
Nagyon hamar megnőnek... :roll: :?
DE!!A bilivel sehogy sem állunk!! :(
Mondjuk most nem is erőltetem...majd tavasszal.
Mondtuk neki hogy tavasszal kap biciklit és megbeszéltük vele,hogy a pelust kérjük cserébe!! :shock: :roll: Hááát majd meglátjuk!! :roll:

Na kicsit megyek pihizni...Melit elvitte anyukám,Molli alszik! :D

Puszi!!

Jajj,Csikken!!
Neked megy a drukk!!!
Kivánom,hogy legalább olyan jó legyen a szülésed mint nekem volt!!! :D :D

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem jöttem, tudom, bocsánatot is kérek érte.

Jól vagyunk, Lívi nagylány már, rengeteget bezsél, mindent ért mond és már nehéz vele itthon, mert unatkozik sokszor:)

Ugye itt Maroson meg sokminden lehetőség nincsen...játszóház vagy ilyesmi.

Már egy picit várom az ovit, megmondom őszintén mert most már sok, ez a 3. évem itthon, mert veszélyeztetett voltam anno.

Teszek fel egy legújabb fotót róla és 2 éves vizsgálaton 15 kiló és 95 cm volt, hát még mindig jóóóó nagy csajszi:)

Bilizés még nem mindig siekrül, szóval nem vagyunk még szobatiszták.

Többiek!Nektek már azok?

Evés- hát még mindig nem nagyevő, ne is értem miért ekkora....

Ja és 1 hónapja semmi alvás délután, éjszaka szuperul alszik.
Van, akinek még nem alszik????
Ez a legrosszabb amúgy, hogy nincs pihi egész nap, délután meg már kivan

Igyekszem ennél azért többször jönni, legalább heti 1x:)

Addig is millió pusz Kép i Csajok!

Mea
mea
 
 





Ancsi!

Úram atyám!
Én nem is hiszem el hogy molli csak másfél hónapos :), olyan kis cuki, mintha már legalább 3 lenne :) :)
És tök nagy baba :) és szép :) én nagyon Melis is :)

Ayse!

:( :(
Igy halottak napja közeledtével szerintem mindenki kicsit többet gondol az elhunyt szerettekre és azokra is akik még itt vannak velünk.
És hát ez az idő is kitesz magáért az biztos. Szegény férj :( próbáljatok meg majd a 4 napban valami vicceset is csinálni négyesben, hátha elterelődik a figyelme.

Én is érzékeny vagyok erre az időjárásra lelkileg, de most szerencsére annyi minden intéznivaló van, hogy nem nagyon lesz időm foglalkozni vele az elkövetkezendő 1-2 hónapban. :roll:

Mea!

De jó hogy jelentkeztél :)
Nem lehet egyszerű lekötni Livit egész álló nap. :?
Nálunk még van alvás, bár már többször előfordult hogy csak ebéd után 1-2 órával.
Viszont tegnap már voltunk megint a helyi baba-mama klubban, ahol 10-12 ig úgy kifáradanak a gyerekek, hogy simán megy az alvás.
Ha nem is Maroson, de a közelben nincs ilyesféle progam a művelődési házban??? vagy nem akarsz ennyit utazni miatta??
Bilizéssel konkrétan sehogy nem állunk, mostanában nem is próbáltam.....szerintem mi is megvárjuk majd a tavaszt.....
Nem vagyok rá büszke hogy még itt tartunk, mert ez azért nagy részben az én "saram" is, mert sokkal jobban rá kellenne szállni a témára...ahhoz hogy eredmény legyen.
Csak hogy ugye annyi minden van mindig, hogy örülök ha épp lépést tartok a napi dolgokkal.
Persze jövő tavasszal sem lesz könnyebb, amikor már itt a kicsi..de hát akkor már muszáj lesz....

Irok egy privit is.

M.

Kép

Kép
megann
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?